Spanning rond de Middellandsche Zee. Een wonderlijke positie voor Egypte. Het D.N.B. meldt van de Egyptische grens: Als gevolg van de verklaring van den Duce, dat Egypte niet door het Itali- aansch-Engelsche conflict getroffen wordt en hierbuiten staat, is voor Egypte een ge heel nieuwe toestand ontstaan. In Cairo wordt toegegeven, dat Italië de zelfstan digheid van Egypte heeft erkend. Men legt er den nadruk op, dat de Engelschen hierdoor in een moeilijken toestand zijn ge raakt. Volgens het Engelsch-Egyptische verdrag komt een gemeenschappelijke En gelsch-Egyptische militaire actie slechts dan in aanmerking, indien Egypte wordt aangevallen. Voor alle andere gevallen voorziet het verdrag slechts in een ter beschikking stellen van de Egyptische verkeersmiddelen, havens en luchthavens om doortocht te verleenen aan Engelsche troepen. Zoo mag b.v. de Britsche vloot de haven van Alexandrië alleen als door gangshaven gebruiken voor het uitvaren tegen de Italiaansche vloot. Zij mag echter, naar men verklaart, na het gevecht niet naar Alexandrië terugkeeren om daar te blijven. Nu de Duce beslist heeft, dat Egypte niet door Italië zal worden aangevallen, zoolang het van zijn kant geen oorlogs handelingen tegen Italië verricht, kunnen de Engelschen, volgens het verdrag met betrekking tot hun oorlogvoering tegen Italië voor zoover Egyptisch gebied in aanmerking komt, niets doen. Indien Engeland handelingen zou plegen, die uitgaan boven de ve„ dragsbepalingen met Egypte en zou Egypte hierdoor te gen zijn wil met Italië in een conflict ge raken, dan zal, naar men in Egyptische nationalistische kringen verklaart, de ge- heele vijandschap in de Egyptische en Arabische wereld tegen Engeland gericht zijn. Hierdoor zou een overeenkomstige reactie in de geheele Arabische wereld worden veroorzaakt. ENGELSCHE PLANNEN VOOR EEN STAATSGREEP? Naar verder uit Cairo wordt gemeld ne men de Engelsche plannen, die op een staatsgreep in Egypte aansturen steeds vastere vormen aan. In welingelichte krin gen verneemt men, dat de Engelschen niej alleen van plan zijn een reeds lang gekoes terd voornemen, den met verlof gezonden chef van den Egyptischen generalen staf Masri Pasjé te arresteeren, thans uit te voeren, maar dat zij bovendien de geheele Egyptische regeering, met minister-pre sident Ali Maher Pasjé aan het hoofd wil afzetten en gevangen nemen en de Egyp tische grondwet buiten werking wil stel len. Ook de grondwettige rechten van den Koning zullen worden opgeheyen en de Koning zelf zal worden overgebracht naar een veilig oord, zonder dat hem nog eenigen invloed zal worden toegekend. Naar verder verluidt vinden thans te Cairo, achter de schermen, reeds dramatische ge- dachtenwisselingen plaats tusschen de En gelsche autoriteit m en de Egyptische re geering, waarbij o.a. de vraag naar voren is gekomen of Cairo tot open stad zal wor den verklaard. De Egyptische regeering wenschte, dat de Engelsche legeronder delen zich uit Cairo zouden terugtrekken en dat Cairo tot open stad zou worden ver klaard. Turkije zal zich buiten het conflict houden. In een commentaar op de ontwikkeling van het Europeesche conflict bevestigt Atay, .directeur van het officieuze Turk- sche blad „Ulus", die tevens afgevaardig de is, dat Turkije, hoewel voornemens om zijn onafhankelijkheid en zijn onschend baarheid te verdedigen, vastbesloten is zich altijd buiten het conflict te houden, daar het geen enkelen territorialen wensch ten koste van andere landen heeft. VREDE OP DEN BALKAN ZAL GEHANDHAAFD BLIJVEN. Het D.N.B. meldt uit Sofia Het Bulgaarsche regeeringsblad „Dnes" stelde gisteren vast, dat er ondanks het deelnemen van Italië aan den oorlog, met zekerheid op kan worden gerekend, dat de vrede op den Balkan ook in de toe komst bewaard zal blijven. Een dergelijke mededeeling werd ook per radio uitge zonden. Het blad grondt deze conclusie in hoofdzaak op de verzekering, die Musso lini aan alle Balkanstaten heeft gegeven. Dit groote probleem in verband met het deelnemen van Italië aan den oorlog, zoo schrijft het blad verder, is thans opgelost Na deze verklaring van Mussolini zal de toestand op den Balkan geenerlei verande ring meer ondergaan. Bulgarije zal zijn tot dusver gevolgde vredespolitiek en zijn politiek van toenadering met name tegen over zijn buren, blijven volgen. In het Hongaarsche huis van afgevaar digden zijn gisteren betoogingen gehouden ten gunste van de asmogendheden. Betoogingen in Spanje tegen Engeland. Voor teruggave van Gibraltar. Naar aanleiding van de overhandiging van de geloofsbrieven door den Engelschen ambassades van Duitscliland en Italië. Zij ren opnieuw betoogingen te Madrid ge houden, meldt het D.N.B. De betoogers voerden plakkaten mee met het opschrift: „Gibraltar en Tanger voor Spanje". Ook in de provinciesteden werden door de stu denten en falangisten de betoogingen voor teruggave van Gibraltar voortgezet. Niet-, tegenstaande het bestaande verbod zijn in Cadiz en Sevilla optochten gehouden. Ongeveer 800 Spaansche studenten heb ben zich gisteren ook verzameld voor de ambassade van Duitschland en Italië. Zij brachten hulde aan deze beide landen en riepen in spreekkoor: „Gibraltar en Oran voor Spanje". Een vertegenwoordiger der Italiaansche ambassade dankte van het balkon voor de sympathiebetuigingen en sprak over de hartelijke verbondenheid tusschen het Italiaansche en het Spaan sche volk. Gemengd Nieuws GAS ALS BRANDSTOF VOOR DE AUTOMOBIEL. Het feit, dat van particuliere zjjde activi teit wordt getoond ten aanzien van het ge bruik van gas, in welken vorm ook, als brandstof voor personenautomobielen, is voor de K.N.A.C. aanleiding geweest het Centraal Bureau voor Industrialisatie te verzoeken, naast de ongetwijfeld zeer be langrijke kwestie van het goederenvervoer met gas-installaties de belangen van het personen-automobilisme niet uit het oog te verliezen, en voorlichting en steun te willen geven aan alle ernstige plannen, welke te dezen worden beraamd.- IndTJfn, bijvoorbeeld, bij de vex-vaardiging van personenauto-ge neratoren van een speciaal voor dit doel geschikt, eventueel geschikt gemaakt, type andere fabrieken werden ingeschakeld dan die, welke zich thans reeds met generator- producten bezig houden, zouden de belangen van de eene groep naar de K.NA.C. meent niet door die van de andere be hoeven te worden geschaad. DRAAIHARTIGHEID BIJ KOOL, Volgens waarnemingen van dr. Leefmans zijn de eerste exemplaren van de eerste vlucht van de koolgalmug, wier larven de draaihartigheid bij kool veroorzaken, in de Noord Hollandsche koolstreek versche nen. Het is dus zaak nu de zaadbedden, de banen en de in bakken staande kool plantjes, onverschillig van welke soort, zoomede de reeds op het veld uitgezette bloemkoolplanten van de soort lecerf zoo spoedig mogelijk te bespuiten met nicotine of pyridine. Van het eerste middel neemt men èèn gram, van het tweede 20 gram per liter water, waarin 15 gram zachte zeep is op- Van het eerste middel neemt men één gelost (dus l/io pet. nicotine of 2 pet. pyridine, beide in 1 ya pet. zeepwater). Deze bespuiting moet 2 maal per week plaats hebben met geen grootere tusschen- pooze dan 4 dagen. Men zij, vooral met nicotine, zeer voor zichtig. De damp moet zoo min mogelijk worden ingeademd, er moet niet mede ge morst worden vooral op kleeren en handen en men moet er voor zorgen, dat geen ver gissingen kunnen plaats hebben, ERGERLIJK GEVAL VAN OPLICHTING. Mevr. K. te Schiedam, die sinds langen tijd niets van haar man, die in militairen dienst is, had gehoord, plaatste de vorige week een advertentie in één der bladen met verzoek om inlichtingen. Den volgenden dag vei'scheen een man aan haar woning, die haar vertelde, dat ook hij een zoon had, die in militairen dienst is en wel bij het zelfde onderdeel als de echtgenoot van de dame. Het was hem bekend, dat zijn zoon in krijgsgevangenschap verkeerde ergens in Duitschland hij was zeer bevriend met den Duitschen commandant en hij had de toezegging gekregen, deze week zijn zoon vx-tj te krijgen. Hij bood nu aan, ook naar den heer K. te zoeken en te trachten hem vrij te krijgen. Hiervoor was echter een „boerenpak" noodig, waax*voor hij geld noodig had. Mevrouw K. overhandigde hem vol vertrouwen een bedrag van zes gulden, dat volgens de man voorloopig vol doende was de volgende week zou de rest wel komen. Hij beloofde in den loop van deze week terug te komen. Tot haar verwondering verscheen jl. Vrijdag, een andere man bij mevrouw K. Deze was toen niet thuis, doch haar schoonmoeder stond hem te woord. De man vertelde, dat hij namens den eersten persoon kwam en dat deze gevraagd had, een donker pak bij mevrouw K. te halen. Nu mevrouw niet thuis was, moest deze het pak maar zoo spoedig mogelijk in een koffertje in een bepaald café te Schiedam brengen. Daar mevr. K. de geheele zaak toen niet meer vex-trouwde, werd de politie gewaarschuwd en het gelukte spoedig den tweeden man, den 48-jarigen P. R. uit Hil- legersberg, aan te houden. Bij onderzoek bleek, dat de andere zijn broer geweest was, de 45-jarige C. R. uit Overschie. Deze had er blijkbaar lucht van gekregen, dat de politie hem zocht en heeft zich eenige dagen aan zijn arrestatie weten te onttrek ken. Tenslotte gelukte het Maandagavond ook hem in te rekenen, meldt de Msb. Zij zullen voor den officier van justitie worden geleid. VERLENGING VAN RIJBEWIJZEN. Nu vele motorrijtuigen zijn opgelegd of afgeschaft, schrijft de K.N.A.C., rijst bij velen de vraag, wat zij moeten doen ten aanzien van hun rijbewijs, indien de gel digheidstermijn daarvan in dezen tijd ver strijkt. De K.N.A.C. wijst er derhalve op, dat „verlenging" van een rijbewijs kan ge schieden met ingang van den datum, die men verkiest en dat deze datum dus niet behoeft aan te sluiten op den geldigheids- termijn van het laatste rijoewijs. Zij, die voorloopig geen motoiTijtuigen denken te besturen, kunnen dus met de verlenging van hun rijbewijs desgewenscht wachten totdat zij hun voertuig weer van stal kunnen halen. Rede van Roosevelt niet eensgezind ontvangen. IN AMERIKAANSCHE PARLEMEN TAIRE KRINGEN. Het D.N.B. meldt uit New York De tot dusverre in het openbaar uitgesproken meeningen van senatoren en afgevaardig den over de redevoering van Roosevelt ge ven een beeld van een niet eensgezinde ontvangst in parlementaire kringen. De democratische senator Wheeler verklaarde in Washington, dat hij het eens was met Roosevelt in zijn veroordeeling van Mus solini, maar dat hij liever een belofte van Roosevelt had gehoord, dat het volk der Vereenigde Staten buiten den oorlog zou worden gehouden. De democratische senator Minton legde er den nadruk op, dat de redevoering van Roosevelt een weerspiegeling vormde van de stemming der Amerikaansche natie. De democratische senator Adams zei, dat een verstandige tegenhanger van de Monroeleer zou zijn de leer der niet-inmen- ing van Amerika in de Eux-opeesche aan gelegenheden. De republikeinsche afge vaardigde Rogers verklaarde „Mij klonk de rede van Roosevelt als het voorspel tot de oorlogsverklaring". De democratische senator Hatch sprak als zijn meening uit, dat Roosevelt met zijn rede van Maandag iederen schijn van neutraliteit had opgege ven. De democratische senator King daar entegen zei het volledig eens te zijn met den inhoud der redevoering en verklaarde, dat hij den Senaat zou voorstellen de John- sonact aldus te wijzigen, dat de oorlogvoe renden, met uitzondering van Italië, on danks de onvereffende oorlogsschulden uit den wereldoorlog, in de Vereenigde Staten weer leeningen zouden kunnen opnemen. De republikeinsche candidaat voor het presidentschap Dewey, heeft in een for- meele verklaring de door Roosevelt gehou den rede „uiterst verontrustend" genoemd. Roosevelt heeft met de stem van een oor logvoerende gesproken, zonder er acht op te slaan, dat de Vereenigde Staten militair niet voorbereid zijn. Als Roosevelt werke lijk van plan is, de Vereenigde Staten in den oorlog in Europa te verwikkelen, moet hij dit zeggen, aldus Dewey. Want, zei hij, dit is een kwestie, waarover slechts het Amerikaansche volk kan beslissen. Frankrijk roept nog meer dienst plichtigen onder de wapenen. De Fransche minister van landsverdedi ging heeft bepaald, dat de dienstplichtigen van de lichting 1930 en van de jongere lichtingen, die wegens onmisbaarheid in hun burgerbetrekking tot dusver niet be hoefden op te Romen, zich thans moeten melden, Nachtelijke bomaanvallen van Engelsche en Fransche vliegers. ZE WERKEN NIETS EK. Het D.N.B. meldt: In tegenstelling tot de overwinningsberichten van de pers in dc Westelijke landen over de nachtelijke bomaanvallen van Engelsche en Fransche vliegers op het Duitsche achterland, wordt thans van bevoegde Duitsche zijde opnieuw vastgesteld, dat deze nachtelijke ondex-- nemingen niet het minste succes hebben gehad. In Duitsche militaire kringen wordt verklaard, dat dergelijke nachtelijke bomaanvallen in militair opzicht volkomen doelloos zijn. Werkelijke resultaten zijn slechts overdag te bereiken, wanneer men de militaire doelen duidelijk kan onder scheiden. De aanvallen, die de Duitsche luchtmacht overdag heeft ondernomen, hebben dit reeds duidelijk bewezen. De Bxitsch-Fransche legerleiding schijnt echter uit vrees voor het Duitsche afweergeschut, overdag geen aanval te wagen en beperkte zich om deze redenen tot nachtvluchten, waarbij alleen niet-militalre objecten ge troffen worden. Van Duitsche zijde wordt een overzicht gegeven van de nachtelijke aanvallen gedurende de laatste dagen, wel ke zijn geschied in de omgeving van Mem- mingen, Morbach, Oxel, Diez, Ingelheim, Braubach, St- Goarshausen, Frankfurt en Bad Homburg. Bij al deze aanvallen werd slechts schade aan gebouwen aangericht, doch de boven Frankfort geworpen bom men vielen midden in de stad en hebben naast meterieele schade ook den dood van drie personen en zware en lichte verwon dingen van talrijke anderen veroorzaakt. Al deze aanvallen zijn, zooals bekend, en zooals van Duitsche zijde nadrukkelijk her haald is, nauwkeurig opgefeekend om te gelegenertijd op gelijke wijze vergolden te worden. Landbouw Amerlkaansch oorlogsmateriaal voor de Geallieerden. De Uixited States Steel Company maakt bekend, dat het Amerikaansche ministerie van oorlog krachtens de ruilovereenkomst overbodige munitie, stukken geschut en ander legermateriaal. tot een totale waarde van 37.6 millioen dollar, heeft overgedaan aan de exportafdeeling van de firma, die den geheelen voorx-aad zonder winst aan de Westelijke mogendheden zal verkoopen. De betaling aan het ministerie van oor log zal deels of geheel geschieden door een latere levering van nieuwe munitie en geschut. Catastrophale paniekstemming in Parijs. IEDER KENT SLECHTS ÉÉN DOEL: ZOO SNEL MOGELIJK DE STAD VERLATEN. Het D.N.B. meldt uit Spanje: Vluchte lingen, die hier uit Parijs zijn aangekomen, melden, dat de paniekstemming in Parijs steeds rampzaliger wordt. De bevolking kent nog slechts één doel: zoo snel moge lijk de stad te verlaten, doch dit is des te moeilijker, daar gelijktijdig de ministeries en autoriteiten probeerden in eindelooze transporten al hun materiaal en personeel naar de provincie tc brengen. Naar de vluchtelingen meedeelen, is het voor parti culieren bijna onmogelijk nog met een trein mee te komen. Op de stations wordt letterlijk om een plaatsje gevochten. De politie moet voortdurend optreden. Dinsdag zijn er reeds geen dagbladen in de hoofd stad meer verschenen. Normaal werk is in Parijs uitgesloten. Ook de situatie in öe provincie wordt met het uur slechter. Door den enormen stroom vluchtelingen is er reeds schaarschte aan levensmiddelen ont staan. Het goedex-enverkeer stagneert. Visch en fruit zijn bij aankomst niet meer te gebruiken. De pxijzen gaan met spron gen omhoog. Wat te doen met de oude aardappelen? De rijksveeteelt-consulent voor Zeeland schrijft ons: Elke veehouder dient te beseffen, dat de aanvoer van krachtvoer uit het buitenland stilstaat, dat alle eigen granen en peul vruchten wel volledig zullen moeten wor den ingeleverd en dat de waarschijnlijk heid voor een zeer moeilijke veevoeder positie, vooral in den a.s. winter, zeer groot is. Ieder zorge vooruit en helpe zichzelf, zoover dat mogelijk is. Vroeg maaien, veel best hooi winnen, stoppelgewassen verbpuwen, o.a. mergkool, niet verloren laten gaan, veel en zorgvul dig inkuilen zij ieder aanbevolen. We willen hier speciaal op de nog aan wezige oude aardappelen wijzen. Er zitten er nog zeer veel in Zeeland, vele millioenen K.g. De Overheid betaalt de garantieprijzen. Daar het echter onmogelijk is ze allen nog een bestemming te geven voor menschelij- ke consumptie, o.a. door transportbezwa- ren, woi'dt de gelegenheid geopend dat de veehouders ze overnemen tegen 60 cent per 100 k.g. voor Bintjes en Eigen heimers en 70 cent voor de andere aardappelsoorten. De voederwaarde is belangrijk hooger. We raden de veehouders aan daar veelvul dig gebruik van te maken. Was het tot heden wel gebruikelijk in dezen tijd van het jaar de oude aardappe len, van scheuten ontdaan, rauw in de weide aan het vee bij te voederen, thans moet dit ten sterkste worden ontraden, te meer omdat op 't oogenblik nog voldoende gras beschikbaar is. De oude aardappelen kunnen nog zeer goed worden ingekuild en vormen dan een uitstekend voedsel voor vax-kens, paarden en rundvee in den a.s. winter. Het beste is deze aardappelen te stoo- men. Goed en goedkoop kan dit geschieden met aardappel stoomers, waarvan er in de provincie enkele beschikbaar zijn. Ook kan men zelf de aardappelen koó- ken in een fornuis en daarna inkuilen. Gestoomde of gekookte aardappelen wor den in smalle kuilen gestort en goed aan getrapt; breedte kuil plm. 1 a 1.25 rn„ diepte afhankelijk van grondwaterstand 0.75 alm. lengte naar behoefte. Afdek ken met dikke laag grond van plm. 70 c.m.; goed opwerken zoodat geen water in de kuil kan zakken. Is het niet mogelijk de aardappelen te stoomen of te koolcen zoo kunnen deze thans ook zeer goed rauw ingekuild wor den. Hiertoe maken men kuilen van hoog stens 1 m. diep (boven het grondwater bljjven) en plm. 2 m. breed. Hierin kun nen de aardappelen, desnoods met de scheu ten eraan worden ingekuild. Met de spa kunnen ze wat stuk gestoken worden en moeten vervolgens zoo goed mogelijk aan gestampt worden. Bovenop de aardappe len kan men een flinke laag oud gras in kuilen en daaroverheen moet een zeer zwa re grondbedekking worden aangebracht. Hoe zwaarder hoe beter, grondlaag minstens 80 c.m. Let vooral op de goede afwerking, zoodat inwateren van de kuil wordt voor komen. Men geve de kuil aan den laagsten kant door drainbuizen een gelegenheid tot af vloeiing van persvocht. Veel zal dit bij deze oude aardappelen niet meer zijn. Deze gekuilde rauwe aardappelen zijn een voortreffelijk voer voor alle soorten rundvee en ook in beperkte mate voor fok- en loopvarkens. Duitschland wenscht geen afzonderlijken vrede met Frankrijk. Het D.N.B. meldt uit Berlijn: In verscheidene buitenlandsche bladen zijn in artikelen van hun Bei-lijnsche cor respondenten meeningen verkondigd over de vermoedelijke oorlogsdoeleinden van Duitschland en o.a. is de meening geuit, dat Duitschland bereid zou zijn met Frank rijk een afzonderlijken vrede te sluiten. Daar deze meeningen geenszins het Duit sche standpunt weergeven, is er van be voegde Duitsche zijde opnieuw op gewezen, dat Duitschland voorloopig slechts één doel heeft en wel den oorlog tegen Enge land en Frankrijk te winnen. Van een af zonderlijken vrede kan beslist geen sprake zijn. De „volkomen onpathetische oox-log- voering" is een waarborg er voor, dat pas na beëindiging der gevechtshandelingen over vrede en vredesdoeleinden gesproken kan worden. Voordien is het volkomen doel loos en misplaatst, gissingen te uiten over de Duitsche ooi-logsdoeleinden. RADIO-RUBRIEK DONDERDAG 13 JUNI 1940. JAARSVELD, 414.4 AL A.V.B.O.-Uitz. 9.4510.00 tim. V.P.R.O. 8.00 Ber. A.N.P. 8.10 Gram. S.30 Orgel spel. 8.50 Gram. 9.15 Palladians (opn.) 10.00 Moi-genwrjding. 1015 Gewijde muz. (gr.pl.) 10.30 Omroepox-k. (11.0011.20 Huishoudelijke wenken). 12.00 Gram. 12.15 A.V.R.O.-Musette-Esemble. 12.45 Ber. A.N. P., event, gram. 1.00 Zang en orgel. 1.30 Lyra-trio. 2.15 Declamatie. 2.35 A.V.R.O.- Amusementsork. en gram. 4.00 Piano. 4.30 A.V.R.O.-dansork. 5.00 Jeugdhalfuur. 5.30 A.V.R.O.-Aeolian-orlc. en solist. 6.15 Gram. 7.00, lezing. 7.20 Gram. 7.30 Officieele me- dedeelingen. 7.45 Reportage. 8.00 Ber. A. N.P. 8.10 A.V.R.O.-Amusementsork. en so liste. 8.40 Radioconcert. 9.10 Omroepox-k. en solist. 9.45 Avondwijding. 10.00ca. 10.15 Ber. A.N.P. KOOTWIJK, 1875 AL V.A.RA.-Uitz. 11.1511.80 ran. Ber. 8.00 Ber. A.N.P., gram. (9.009.15 Ber. Fransch). 10.00 Piano. 10.30 Gram. 10.50 Hobo en piano. 11.15 Ber. Engelsch. 11.30 Gram. 12.00 Rosian-ork. 12.30 Ber. Duitsch. 12.45 Ber. A.N.P. 1.00 Orgel en zang. 1.45 Ber. Fransch. 2.00 Ber. Duitsch. 2.15 Fragm. uit de operette „Prinses Fatimah" (opn.) 3.15 Ber. Fransch. 3.30 V.A.R.A.» Staatsloterij DINSDAG 11 JUNI 1940. 5e Klasse 2e Lijst 1000 Loten. PRIJZEN VAN 70.—. 1022 1113 1533 1933 1996 2060 2297 2322 2328 2384 2398 2542 2547 2572 2790 2801 2845 2898 2941 2963 3063 3085 3228 3275 3311 3340 3367 3492 3620 3678 3735 3812 4025 4235 4243 4361 4518 4602 4632 4684 4690 4762 4786 4931 5040 5085 5201 5224 5279 5414 5562 5835 5842 5908 5980 6033 6048 6287 6294 6323 6400 6420 6474 6710 6732 6869 6924 7187 7234 7277 7363 7366 7507 7519 7774 7923 7932 8143 8163 8205 862S 8651 8844 9025 9059 9092 9422 9440 9441 9442 9467 9587 9626 9648 9712 9753 9766 9965 10238 10354 10360 10380 10426 10458 10602 10722 10810 10897 10912 10989 11073 11076 11098 11193 11288 11346 11780 11921 11972 11986 12070 12104 12346 12411 12922 13059 13070 13150 13241 13259 13271 13327 13464 13524 13594 13737 13789 13802 13879 14020 14075 14126 14257 14504 14537 14538 14634 14687 14694 14886 14932 15083 15185 15408 15678 15694 15715 15759 15787 15853 15946 16148 16173 16214 16274 16302 16366 16394 16607 16802 16814 16863 16935 17265 17407 17553 17583 17730 17734 17748 17753 17902 17961 18235 18362 18430 18453 18487 18529 18608 18666 18701 18708 18S18 19051 19054 19079 19185 19262 19560 19607 19652 19892 19915 20012 20112 20119 20169 20233 20254 20354 20361 20397 20472 20589 20667 20672 20695 20709 20803 21066 21241 21256 21278 21290 21351 21423 21444 21467 21680 21910 22080 22204 22286 22674 22682 22798 22862 22901 22942 23035 23120 23313 23460 23479 23494 23599 23644 23888 24112 24120 24195 24326 24508 24589 24647 24654 24751 24754 24907 24976 NIETEN. 1015 1030 1045 1064 1098 1125 1231 1248 1252 1354- 1400 1411 1436 1545 1546 1574 1629 1651 1674 1685 1810 1859 1863 1872 1913 1974 1983 2002 2007 2013 2138 2142 2149 2219 2226 2232 2284 2294 2333 2372 2380 2386 2435 2488 2528 2556 2559 2568 2582 2650 2727 2783 2796 2S14 1828 2883 2887 2916 2919 2940 3009 3024 3030 3044 3178 3193 3317 3319 3361 3375 3382 3466 3534 3560 3622 3641 3665 3709 3732 3764 3793 3796 3808 3809 3830 3870 3889 3910 3935 3937 3955 3973 3988 3994 4111 4138 4153 4301 4314 4328 4344 4362 4385 4390 44Q0 4515 4586 4590 4600 4623 4692 4697 4709 4751 4760 4784 4814 4832 4840 4852 4863 4889 4942 4968 4972 5037 5066 5088 5097 5102 5107 5125 5186 5247 5263 5328 5336 5351 5363 5549 5579 5617 5619 5764 5775 5779 5785 5813 5872 5909 5995 6004 6037 6149 6199 6214 6223 6256 6377 6392 6447 6486 6523 6525 6615 6620 6655 6665 6680 6703 6721 6740 6887 6890 6901 7023 7034 7039 7075 7081 7085 7091 7142 7169 7189 7328 7349 7407 7428 7586 7589 7678 7698 7701 7751 7758 7859 7873 7874 ^880 7924 7942 7947 8012 8018 8045 8090 8094 8109 8121 8179 8181 8188 8190 8222 8296 S39S 8452 8474 8523 8539 8556 8582 8592 8659 8665 8705 S750 8834 8837 8888 8894 8908 9091 9146 9223 9246 9258 9267 9279 9380 9399 9406 9471 9513 9519 9527 9536 9543 9545 9556 9590 9718 9743 9759 9804 9825 9828 9844 9S4S 9881 9963 9964 10062 10079 10095 10139 10161 10200 10246 10353 10355 1Ó375 10376 10406 10409 10477 10500 10567 10580 10616 10624 10648 10659 10743 10746 10916 11002 11072 11083 11087 11Q97 11121 11156 11185 11284 11366 11385 11524 11599 11647 11660 11693 11764 11771 11886 11906 11924 11954 12026 12057 12133 12175 12190 12192 12193 12195 12202 12254 12336 12361 12379 12419 12420 12426 12452 12563 12574 12578 12605 12717 12718 12739 12778 12S17 12848 12S69 13005 13036 13144 13179 13282 13302 13323 13326 13348 13383 13428 13491 13503 13531 13537 13573 13624 13631 13644 13667 13693 13708 13739 13740 13809 13835 13853 13875 13882 13907 13926 13947 13963 14028 14029 14033 14083 14107 14113 14120 14125 14150 14204 14207 14239 14259 14295 14314 14353 1431*5 14366 14405 14439 14446 14449 14462 14463 14518 14523 14566 14689 14735 14792 14797 14798 14827 14S30 14900 14914 15027 15029 15034 15047 15114 15146 1516S 15184 15212 15303 15305 15356 15363 13375 15385 15430 15454 15469 15513 15546 15591 15606 157S1 15899 15901 15919 15936 15943 15950 15953 15957 15958 16061 16078 16150 16161 1618S 16271 16298 16304 16347 16360 16451 16459 16573 16597 16601 16630 16633 16697 16715 16734 16783 16803 16816 16825 16872 16905 16950 16967 169S9 17092 17132 1716S 17191 17192 17210 17262 17273 172S3 17366 17372 17390 17410 17434 17502 17551 17600 17638 17652 17833 17871 17891 18023 18058 18059 18120 18165 18171 1S187 18260 18279 18289 18291 18347 18381 18427 18465 184S0 18481 18494 18508 18525 18530 15629 1S643 18660 18671 18714 18770 18845 18896 18899 18995 19074 19253 19282 19394 19399 19418 19431 19436 19480 19512 19545 19550 19604 19648 19687 19693 19697 19770 19841 19S52 19858 19893 19908 19919 19972 19994 20026 20097 20102 20139 20146 20150 20175 20184 20216 20248 20260 20310 20340 20432 20436 20454 20579 205S4 20596 20627 20659 20696 20746 20771 20794 20866 20960 21009 21027 21068 21077 21101 21116 21147 21244 21245 21357 21409 21432 21438 21442 21542 21559 21592 21603 21720 21740 21774 21779 21798 21815 21831 21841 2192S 21965 22009 22051 22071 22089 22116 22141 22200 22214 22274 22275 2232S 22344 22395 22431 22446 22449 22452 22531 22536 22547 22562 22659 22677 22738 22765 22807 22S16 22828 22830 22S43 22859 22861 22870 22936 22947 23003 23006 2300S 23013 23084 23115 23195 23224 "23296 23407 23422 23447 23461 23464 23509 23530 23683 23795 23841 23884 23S91 24033 24039 24065 24088 24134 24139 2414S 24161 24180 24237 24245 24254 24273 24294 24297 24343 24351 24390 24405 24407 24446 24453 24472 24484 24502 24506 24509 24555 24560 24564 24624 24638 24677 24687 24744 24749 24755 24762 24888 24941 24948 24983 2729 2739 2753 4872 ork. 4.30 Gram. 4.50 Rosian-ork. (Om 5.00 Ber. Duitsch). 5.30 Reportage. 5.50 Ram blers. 6,15 Ber.'Engelsch. 6.30 Gram. 7.00 Tooneelpraatje. 7.20 Gram. 8.00 Ber. Duitsch. 8.15 Ber. Engelsch. 8.30 Ber. A* N.P. 8.45 V.A.R.A.-ork. 9.15 Ber. Engelsch, 9.30 V.A.R.A-strijkork. 10.00 Ber. Duitsch. 10.15 Berichten A.N.P, 11.15—11.30 Ber. Fransch.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1940 | | pagina 7