funiculi lieiwsche Courant STADSNIEUWS Vlissingen STADSNIEUWS Goes UIT DE PROVINCIE IBOM fc. Dultsch bankpapier moet worden ingeleverd. Belanghebbenden wordt er de aandacht pp gevestigd dat het Duitsch bankpapier moet worden Ingeleverd. Hiertoe bestaat tot 8 Juni de gelegenheid bij de Am- sterdamsche Bank, de Nederlandsche Han delmaatschappij en de Rotterdamsche bank- vereeniging. Vlisslngers om 10 uur 's avonds binnen Wat er gebeurt als men niet aan het bevel voldoet. Nog steeds verblijven des avonds nè. 10 Uur menschen op straat zonder daartoe gerechtigd te zrjn. Zij schijnen niet te wil len begrijpen dat de bevelen van het Duit- sche militaire gezag opgevolgd moeten worden. lederen nacht worden dan ook menschen aan het politiebureau terzake deze overtreding in bewaring genomen. De smoesjes, die ter verontschuldiging worden gegeven, zijn over het algemeen al te doorzichtig. Nu eens geldt als excuus dat men toch dicht bij huis was, dan weer dat het pas kort na 10 uur was enz. Velen hebben geen enkel begrip van discipline. Wij betreuren dit, want als dergelijke over tredingen voortduren, is het, naar men ons van politiezijde mededeelde, niet onmogelijk dat het speruur weer tot een vroeger uur wordt teruggebracht, waardoor iedereen, ook zakenmenschen, worden gedupeerd. Zaterdag werd een ingezetene' na 10 uur op straat aangetroffen, die den vorigen pvond ook al die overtreding had gepleegd en deswege den nacht aan het bureau had doorgebracht. Opnieuw is hij in bewaring genomen en heeft op last van het Duitsche gezag den daarop volgenden Zondag en den nacht van Zondag op Maandag op het politiebureau vertoefd, waarna hij eerst hedenmorgen om 8 uur, dus na een in be- waringstelling van 36 uur, in veiligheid is gesteld. Verondersteld mag worden dat deze hardleersche arrestant nu eindelijk wel zal weten, dat een bevel, door het Duitsche gezag hier uitgevaardigd, opgevolgd moet worden. ONTPLOFBARE STOFFEN ZIJN GEEN SPEELGOED Ouders geeft acht op uw kinderen. De politie heeft reeds kinderen aange houden die met scherpe patronen en ont plofbare stoffen speelden, niet beseffende het gevaar daaraan verbonden. Laten ouders toch acht geven op hun kinderen; telkenmale den jongens hun zakken doen uithalen en eventueele ook voor de ouders onbekende voorwerpen afnemen en voor alle zekerheid bij de politie deponeeeren. Wie is eigenaar De Commissaris van politie verzoekt te melden dat zich aan zijn bureau bevinden: ca. 100 rijwielenradiotoestellen; koperen blaasinstrumenten; damestaschjes; schrijf machines; zilveren servetbanden; zilveren lepeltjes; alpacca lepeltjes; dekens; dames handschoenen; enz., gevonden in huizen waarin de voorwerpen niet behooren of op straat, waarom ingezetenen die iets ver missen, worden uitgenoodigd zich aan zijn bureau te vervoegen om eventueel hun eigendom daar terug te vinden. HET GAAT NU BETER MET DE VERDUISTERING. Van den Commissaris van politie ver namen wjj, dat het gelukkig beter gaat voor wat de verduistering betreft. Niette min moet de politie nog optreden om na- latigen op hun verplichting te wijzen. Ook hiervoor geldt: nalatigheid van een, kan onheil over velen brengen. De politie blijft zeer strenge instructies In deze behouden en schroomt zelfs niet tot vernieling over te gaan om een bran dend lichtpunt te dooven. SCHERM ALLE LICHTEN VOLKOMEN AF. Overtreding wordt streng gestraft. De commissaris van politie verzoekt ons de burgerij met nadruk te wijzèn op de noodzakelijkheid van een goede afscher ming van alle lichten, voor zoover die tjj- dens de duisternis in huis noodig zijn. Lampen, die niet gebruikt worden, moet men losdraaien. Vooral denke men aan dakvensters en ramen aan de achterzijde der woningen. De verduistering moet vol komen zijn. Zij die zich aan overtreding schuldig maken, zullen streng worden ge- Straft. DE BELASTINGDIENST GAAT NORMAAL DOOR. Naar wjj vernemen, zal de belasting dienst geheel normaal doorgaan. Wat be treft de inlevering van de aangiftebiljet ten, wordt er aan herinnerd, dat deze thans moeten worden ingeleverd. Daarbij zal echter voor hen, die moeilijkheden on dervinden, een groote mate van soepelheid worden betracht. Hij, die uitstel wenscht, kan zich wenden tot den inspecteur der belastingen aan de Zeilmrrkt, tel. 140, waarop uitstel zal worden verleend. OOK DE VISSCHERSVLOOT GETEISTERD. Geen slachtoffers. De vloot uit de visschershaven alhier heeft heel wat schepen verloren. Zoo zijn in de haven van Breskens door het vuur vernield de Vli. 13 en de Arm. 49. Ge zonken zijn de Arm. 24, Arm. 28, Arm. 30, Vli 21 en de VI 32. Gelukkig zijn bij al deze verliezen geen slachtoffers te betreuren. De Vli. 22, die was gezonken in de haven van Vlissingen, is thans weer drijvende. Is het verlies aan schepen dus groot, de andere scheepjes hebben even eens veel schade opgeloopen aan schip en netten. De vloot ligt thans werkeloos, daar het uitvaren uiteraard is verboden. LEEST DE< PROVINCIALE ZEEUWSCHE COURANT* Benoeming. Benoemd tot tijdelijk onderwijzer aan school A te Goes de heer K. de Rooij, die voordien als kweekeling met acte werk zaam was aan genoemde school. Gevonden voorwerpen. In de maand Mei 1940 zijn aan het bu reau van politie te Goes onderstaande voor werpen als gevonden aangegeven en zijn aldaar nadere inlichtingen betreffende deze voorwerpen te bekomen: Een vulpenhouder, een zilveren arm band, een mattenklopper, een kindermuts je, een kindermanteltje, 8 portemonnai's met inhoud, een zakmes, een zakje wasch- goed, een etui met vulpen en potlood, een gedeelte van een horlogebandje, een paar handschoenen, twee huissleutels, een bank biljet van 10, een regenkapje, een slip over en een jurk, een boterhammenzakje en thermosflesch, een gouden speld, een sikkel, een ijzeren bal, een rijwielbelasting- merk, een ring met 2 sleutels, een doos met gereedschappen, een ceintuur, 8 lakens en een molton deken, een portefeuille met inhoud, een Lipssleutel, een jachthond, een springtouw, een lederen damestasch met inhoud, en 36 rijwielen. GOED VERDUISTEREN! Er komen overtredingen voor. Van de politie vernemen wij, dat velen het met de verduistering van hun woning niet zoo precies meer nemen. Men schermt kamer of gang onvoldoende af en vooral bp het tijdelijke vertoeven in vertrekken, bijv. als men zich ter ruste begeeft, laten de vensters of bovenlichten teveel licht door. Daarom wijzen wij er op, dat de plicht tot volledig verduisteren nog onver minderd op elk gezinshoofd rust, dat bij overtreding procesverbaal opgemaakt wordt en straf zal volgen. DE OORLOGSSCHADE. De meeste herstellingen zijn reeds verricht. In ons VQiig nummer heeft men, in het verslag over de oprichting van het „Pro vinciaal Comité voor hulp en herstel", ge lezen, dat de oorlogsschade te Goes be groot is op plm. 15000. Het wil ons, gezien dat enkele woningen totaal ver woest zijn, er tal van woningen belangrijke schade bekwamen, en er vele inboedels geheel of gedeeltelijk vernield zijn, voor komen, dat dit bedrag zeer aan den lagen kant is, hetgeen ongetwijfeld blijken zal als alle getroffenen de schade die ze had den zullen hebben opgegeven. Wij vernamen gisteren reeds van men schen, die een bepaald bedrag genoemd hadden doch bij nader onderzoek tot de ontdekking kwamen, dat ze het voor naamste nog niet geconstateerd hadden, b.v. een ontzette muur. van hun huisje, balken der zoldering die ernstig beschadigd of verzakt waren, enz. Vergeleken bij de groote verwoestingen die elders aangericht werden mogen dit „kleinigheden" zijn, doch een schade van enkele honderden guldens kan vaak zwaarder drukken dan één van duizenden. Intusschen twijfelen wij er niet aan, of over het geheele land zullen zoo danige maatregelen getroffen worden, dat de schade, door een betrekkelijk klein deel van onze negen millioen Nederlanders geleden, door allen zal gedragen worden. Verder constateerden wij gisteren bij een wandeling langs de getroffen stadsge deelten, dat de achterliggende veertien dagen hard gewerkt is om de sporen van den oorlog volledig te doen verdwijnen. Zooals indertijd gemeld werd Goes in de eerste oorlogsdagen getroffen door een licht bombardement uit de lucht van den spoorweg bij den Kloetingschen weg, waar door een aantal huizen daar ter plaatse beschadigd werden. Vooral tal van ven sters waren er vernield.- Van deze schade valt niets meer waar te nemen. Nieuwe ruiten zijn ingezet, kleine herstellingen werden verricht en als „aandenken" heeft men in één der dakgoten alleen een kleine granaatscherf laten zitten. Ook de tamelijk lichte schade aan een paar panden aan het einde van de De Ruyterlaan, bij een tweeden aanval op den spoorweg, is hersteld. De grootste schade werd evenwel aange richt bij de beschieting van den troep Fransche soldaten op den Ouden Singel, waarbij ook een achttal dooden te be treuren waren. Op de Bierkade moet nog één groote spiegelruit van de „Velo" her steld worden, doch verder zijn ook hier, evenals op de Kleine Kade, Van der Goes- kade en Joachimikade, alle herstellingen reeds verricht. Tallooze ruiten werden in gezet, sponningen en kozijnen hersteld en bijgeschilderd en de wandelaar kan bijna niet meer waarnemen, dat ook hier „iets bijzonders" gebeurd is. In de Julianastraat, die na de genoemde beschieting een zeer treurigen aanblik bood, toonen alleen twee woningen nog de sporen, en ook hier zijn tientallen daken hersteld, ontelbare ruiten ingezet en is alle puin verdwenen. Hetzelfde beeld ver toont de Oude Singel, die wel het zwaarst getroffen werd. De lichtere beschadigingen zijn hersteld en slechts aan de twee vrijwel geheel ingestorte woningèn is nog weinig gedaan. Het kwam ons voor, dat men er juist begonnen was het puin wat op te ruimen. Zoo is er te Goes reeds thans niet veel meer te vinden van de materieele schade die aangericht werd en zullen hier over enkele weken wel de laatste sporen van dezen oorlog verdwenen zijn. Wijzigingen in den Engefschen landbouw. Reutel* meldt uit Londen'3 De minister van landbouw Hudson heeft in een radiorede tot de landbouwers be langrijke wijzigingen in het landbouwbe drijf aangekondigd. Zoo zal het bijv. voor werkgevers in andere bedrijven verboden zijn arbeiders in dienst te nemen die thans in den landbouw werken* De vaarwegen In Zeeland. Voor zoover het Regeeringscommissari- aat voor den wederopbouw reeds beschikt over gegevens betreffende de vaarwegen in Zeeland, welke gegevens in hoofdzaak werden verkregen door een uit Den Haag gezonden verkenningsploeg van inge nieurs, zijn de vaarwegen in onze provin cie intact. Op de Westerschelde en eenige andere wateren bestaat echter mijnenge vaar. De hoofdverbindingen voor gewoon verkeer hebben, behoudens schade aan en kele bruggen, weinig geleden. Beschadi gingen aan rijbanen en rijwielpaden zijn reeds voor het grootste deel hersteld. Op eenige plaatsen zijn veerdiensten ingesteld. Bijzondere maatregelen zijn getroffen voor een spoedig herstel van de Postbrug over het Kanaal door Zuid-Beveland, welke de eenige beschikbare verbinding te land vormt tusschen Walcheren en Westelijk Zuid-Beveland. Geen Duitsche plundering'. Tot ons leedwezen is in ons verslag van de vergadering, welke Vrijdag j.l. gehou den is in verband met den wederopbouw van Zeeland, een uitdrukking ingeslopen, welke verkeerde gedachten kan wekken. Sprekende over de verwoestingen, welke in Breskens zijn aangericht, is daarbij het woord „vandalen" gebruikt. Wij stellen er prijs op, vast te stellen dat, naar ons uit de beste bron is verzekerd, de hier bedoel de verwoestingen zijn aangericht, lang voordat de bezetting van Breskens door de Duitsche troepen een feit was gewor den. Het odium van deze qualificatie treft dus niet hen, doch anderen, zoowel militairen als burgers. De Zeeuwsche V.V.V. paraat. Op een desbetreffend rondschrijven van de Alg. Ned. Vereeniging voor Vreemdelin genverkeer heeft, naar wij vernemen, de Prov. Zeeuwsche V.V.V. bericht, dat de Zeeuwsche organisatie gereed is, terstond de propaganda voor- het vreemdelingenver keer naar en door Zeeland ter hand te ne- Walcheren Onvoorzichtigheid betaald met den dood. Westkapelle. De ruim 81-jarige J. P. alhier vond Vrijdagmiddag op het strand een hand granaat. Volkomen onbekend met de werking van dit gevaarlijke voorwerp, bracht de oude man dit tot ontploffing, met het droevige gevolg, dat hij dermate werd gewond, dat de dood onmiddellijk moet zijn ingetreden. Het stoffelijk overschot werd naar zijn woning te Westkapelle waar de deel neming algemeen is vervoerd. Hoewel strand en duinen reeds eerder op de aanwezigheid van gevaarlijke voor werpen werden nagezocht, blijken deze hier en daar nog aanwezig te zijn. In verband daarmede wordt men aange raden geen enkel voorwerp van onbekende herkomst, dat men op het strand, in de duinen of elders zou vinden, aan te raken, doch hiervan onmiddellijk mededeeling te doen aan de autoriteiten (burgemeester, politie, e.d.). Ouders wordt aangeraden hun kinderen terzake zoo volledig mogelijk en her haaldelijk in te lichten. Inmiddels zal de toegang tot strand en duinen tot nader order worden verbo den, hetgeen door middel van borden zal worden kenbaar gemaakt. Zuid-Beveland Ondenvjjzersvacature. Kruiningen. Voor de betrekking van onderwijzer aan de openbare lagere school te Kruiningen (dorp) hebben zich'4 sollicitanten (wacht gelders) aangemeld. Hefc verkeer door Zuid-Beveland. Kruiningen. Nu men van de rijkswaterstaat nog be: zig is een noodbrug over de opgeblazen duiker in den Rijksweg te Kruiningen te bouwen, kan men dezen weg niet gebrui ken. Het verkeer uit de richting Bergen op Zoom moet den oucten verkeersweg volgen d.i. dus bij het begin van den be tonweg den ouden grintweg links inslaan en dan over het dorp Kruiningen tot aan het Kanaal en daarlangs tot aan de Post brug en zoo verder. Het uit de richting Goes komende verkeer kan den betonweg houden tot café „de Uitkijk" te Kruinin gen, daar rechtsaf het dorp inslaan en zoo weer verder de oude verkeersroute over den Ouden Grintweg. Noord-Beveland De geschiedenis herhaalt zich. KORTGENE. Er is in den laatsten tjd iets ergs gebeurd. Er is nl. oorlog uitgebro ken tusschen de schoolgaande jeugd van Kortgene en Geersdijk. Met zwaarden en sabels (van hout) zijn de jongens ten strij de getrokken. Ze voelden agressief bloed in hun aderen vloeien en in woede ontstoken, namen ze dikke koeiewachters-stokken en een karwats of zevenstrik mee. Luid gil lend en tierend voltrok zich de strijd, wel ke zelfs voortduurde tot laat in den avond. Dat is zoo een paar avonden gegaan. Twin tig kleine jongens vochten tegen een vrij wel gelijk aantal. Geersdijk werd ingeno men, doch Geersdijk verzamelde zijn dap pere mannen en het kwam Donderdag avond op den provincialen weg tot een al gemeen treffen. Deze strijd op leven en dood werd beëin digd doordat de rijspolitie van Wissenker- ke plotseling op het slagveld verscheen. Daar moesten de strijdende partijen niets van hebben en de dappere kerels sprongen uit hun schansen en kazematten en kozen het hazepad. De strijd is onbeslist gebleven, doch we vernamen uit de beste bron dat de vrede geteekend is. Fransche paarden voor de landbouwers. WISSENKERKE. Aan verschillende per sonen, landbouwers die tevens vrachtauto- bezitters zqn, zgn door den Duitschen mili tairen commandant te Middelburg, achter gelaten Fransche paarden voor gebruik ter beschikking gesteld. De paarden, die ze mogen uitzoeken uit honderden die aan den dijk te Middelburg rondioopen, verkeeren in goede conditie. Schouwen en Duiveland De visschersvloot te Bruinisse. Men schrijft uit Bruinisse aan de N.R.C. Nadat, op bevel van hoogerhand, de ge heele visschersvloot op 12 en 14 Mei uit de haven van Bruinisse was vertrokken met onbekende bestemming, heerschte sindsdien hier groote ongerustheid over het lot dezer schepen en hun bemanning. Deze ongerustheid is thans grootendeels opgeheven, daar reeds 20 schepen, deels uit het kanaal van Zuid-Beveland deels uit Phi lippine onbeschadigd in de haven is terug gekeerd. Thans liggen nog schepen te Vlis singen, Gent en Biervliet. Van de schepen te Biervliet zijn enkele beschadigd en ge zonken, de andere zijn zoover bekend op enkele uitzonderingen na behouden geble ven, terwijl ook de bemanningen in goeden welstand verkeeren. De schepen kunnen evenwel nog niet terugkeeren, daar zij voor andere doeleinden in gebruik zijn genomen. De véerbooten „Minister Lely", „Zjjpe" en de vrachtboot „Schouwen Duiveland" van de Rotterdamsche Tramwegmaatschkppij, die de verbindingen tusschen de Zeeuwsche eilanden en Rotterdam in stand hielden, zijn op de Wester-Schelde nabij Breskens gezon ken. Amerlka's defensie moet onverwijld uitgebreid worden zegt Roosevelt. In zijn Vrijdag gepubliceerde wapenings- boodschap de tweede sedert het Duit sche binnenrukken in België verklaart President Roosevelt, dat de bijna onge- looflijke prestaties der luchtmacht en van de gemechaniseerde troepen gedurende de afgeloopen veertien dagen en de mogelijk heid van een verdere ontwikkeling een verdere bewapening der Vereenigde Staten noodig hebben gemaakt. Niemand kan nauwkeurig zeggen, wat de toekomst zal brengen. Daarom verlangt verstandig be leid, dat de landsverdediging veiliger ge maakt wordt. Het marinecommando heeft op grond van zorgvuldige constateeringen in de laatste weken dringend verzocht het congres nog vóór zijn verdaging nieuwe machtigingen voor te stellen. Belangrijk is vooral de onverwijlde uitbreiding der pro ductiemogelijkheden voor mogelijke nood gevallen en de opvulling van bestaande leemten. Daartoe behoort ook de oplei ding van jongemannen in nijverheid, le ger en marine. De tijdsfactor is gewich tig, want de Europeesche ervaring heeft geleerd, hoe. noodlottig het is, wanneer men met productie en opleiding wacht, tot de vijandelijkheden beginnen. Zonder de mogelijlthéid van productie en van het ge bruik van volledig opgeleide menschen in de oorlogsindustrie en in alle takken der defensie is een verdediging in komende kritieke dagen niet mogelijk. Roosevelt verklaart geen nauwkeurige getallen te noemen, en dat over te laten aan de ont- werp-begrootlngen van het leger, doch hp zegt, dat er sprake zal zijn van een groot bedrag n.l. meer dan een milliard dollar, dat in het belang der nationale veiligheid moet worden toegestaan. Tenslotte vraagt hij van het Congres machtiging om zoo- noodig de Nationale Garde te kunnen op roepen. Gezinnen van afwezige of vermiste militairen. Krijgen 2/3 der gage. De Opperbevelhebber van Land- en Zee- heeft besloten, dat, op daartoe gedaan verzoek van de hier te lande verblijvende gezinnen van militairen van Land- en Zee macht heeft besloten, dat op daartoe ge daan verzoek van de hier te lande verblij vende gezinnen van militairen van Land en Zeemacht, die zich niet hier te lande be vinden of wier verblijfplaats onbekend is, mede ook in geval onzekerheid bestaat of zij nog in leven zijn, maandelijks, te begin nen met de maand Juni 1940, een voor schot op de bezoldiging kan worden uit betaald. Dit voorschot bedraagt 2/3 ge deelte van het maandelijksche bedrag der bezoldiging, met inbegrip van alle vaste toelagen, alsmede de kindertoelage, zooals dit was volgens den laatstelijk betaalbaar gestelden tractementsstaat of een daar mede overeenkomend betalingsstuk, zulks tot een maximum van 600 per maand. Door de uitbetaling van zulk voorschot zal een gelijk bedrag van de bezoldiging der betrokken militairen zijn gekweten. Voor zooveel de militairen der zeemacht betreft, wordt onder „bezoldiging" ver staan de bezoldiging voor plaatsing aan wal buiten de keerkringen. Tijdelijke dienst bij de j marechaussee. Uit Den Haag: Wij vernemen, dat voor korporaals en manschappen, die daartoe geschikt en genegen zijn, in beperkte ma te de gelegenheid opengesteld wordt om t ij d e 1 ij k dienst te nemen bij het wapen der Koninklijke Marechaussee. Zij moeten zich hiertoe in verbinding stellen niet hun rechtstreekschen comman dant, die over do gegevens beschikt, welke hij aan den. inspecteur der Kon. Mare chaussee moet doen toekomen. De beoor deeling, of een gewoon of buitengewoon dienstplichtige, die op het oogenblik on der de wapenen is, voor tijdelijke plaatsing bij genoemd wapen in aanmerking komt, berust bij den inspecteur der Kon, Mare chaussee. Gegadigden moeten tusschen de 20 en 30 jaar oud zijn, bij voorkeur on gehuwd. In het bijzonder zal worden gelet op goede gezondheid, goed gedrag, be trouwbaarheid en ontwikkeling. <1 OUDE KLUIZENAAR TE AALSMEER TENGEVOLGE VAN ONGEVAL OVERLEDEN. In Aalsmeer is gisteren in de vroegte dé 61-jarige kluizenaar P. Sneeuw uit Aals meer, overleden aan de gevolgen van een verkeersongeluk. Dinsdagnacht voelde een militair, die in een auto reed op den pro vincialen weg HaarlemUtrecht, dat hij over een lichaam reed. Na zijn auto tot stilstand te hebben gebracht, ontdekte hij op den weg een ouden man, badende in zijn bloed. Een dokter werd ontboden, die een hersenschudding en een gapende hoofd wonde constateerde, als gevolg van een reeds eerder plaats gehad hebbende aan rijding. De gemeente-politie van Aalsmeer verzoekt thans personen, die inlichtingen kunnen geven over dit verkeersongeval, zich op- het politiebureau te melden. Toespraak van den bevelhebber der Duitsche bezettingstroepen in Denemarken. De bevelhebber der Duitsche bezettings troepen in Denemarken, generaal der vlie gers Kaupisch, heeft voor zijn a.s. vertrek uit Kopenhagen de vertegenwoordigers dei- pers ontvangen, zoo meldt D.N.B. uit Ko penhagen. „U zult begrijpen, aldus de generaal bij het begin van zijn afscheidstoespraak, dat een soldaat zich getrokken voelt naar de plaats, waar gevochten wordt." Daarna gaf de generaal, met betrekking tot de gebeur tenissen in het westen, een indrukwekkend beeld van de ontwikkeling, die Denemarken ook bedreigd zou hebben, als niet zijn ko ning en z\jn regeering op 9 April het vecl- beteekenende besluit had genomen, toen Duitschland zich gedwongen zag de be scherming der Deensche neutraliteit op zich te nemen. Bij een kalme beschouwing blijkt, dat over Denemai-ken, evenals over andere landen, slechts hetzelfde ongeluk en dezelf de verwoesting zou zijn gekomen. De generaal sprak tenslotte over de ont wikkeling der verhouding tusschen de Duit sche troepen en de Deensche bevolking tij dens de thans reeds bijna twee maanden durende bezetting. De koning heeft Donder dag tijdens de afscheidsaudiëntie de ontwik keling van de verhouding tegenover de Deensche bevolkingbevestigd. De koning heeft daarbij (opgemerkt, dat de Duitsche troepen zicli zóó correct gedragen hebben, als de leiding het wenschte. f Onze Bureaux zijn gevestigd MIDDELBURG Redactie: Lange Viele 67, Tel. 617 Adm.: Klein Vlaanderen 24, Tel, 575 VLISSINGEN Redactie en Adm.: Walstraat 58-60 Telefoon 10 (2 lijnen) GOES Redactie en Adm.: Turfkade 15 Telefoon 2863 O SOUBURG Kanaalstraat 45, Telefoon 35 BRESKENS Dorpsstraat 35, Telefoon 21 v 7 Uitknippen en opzenden aan een der bovenstaande bureaux. Ondergeteekende wenscht zich van heden at te abonneeren op de Provinciale weekabonné a 18 cent per week Zeeuwsche Courant als - kwartaalabonné d. 2£0 per kwartaal Naam- - Woonplaats:- Straat en h'r°nr- Zij die deze bon vóór 6 Juni opzenden, ontvangen de tot 15 Juni verschijnende nummers gratis. Doorhalen wat niet verlangd wordt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1940 | | pagina 2