DIENSTREGELINGEN AUTOBUSSEN. Ten gerieve van onze lezers publiceeren wij hieronder de dienstregelingen van de verschillende busdiensten op Walcheren en Ziüd-Beveland. MIDDELBURGDOMBURG-MIDDELBURG. Domburg V. 8 15.15 Domburg V. 17.15 Koudekerke V. 8.45 16.— Serooskerke V. 17.40 Middelburg A. 9.— 16.10 Middelburg A. 17.50 Middelburg V. 9.— Middelburg V. 16.15 18 Serooskerke V. 9.20 Koudekerke V. 16.35 18A5 Domburg A. 9.45 Domburg A. 17.10 19.— Goes Middelburg Middelburg Goes Goes V. Bergen op Zoom A. Bergen op Zoom V. Goes A. GOESMIDDELBURG S.— HL— 14.— 17.— 19.— 8.45 11.45 14.45 17.45 19 45 9.— 12.— 16.15 18.00 20.— 9.45 12.45 17.— 18.45 20,45 GOES—BERGEN OP. ZOOM. 7.10 9.45 16.— 8.40 11.15 17.30 9— 11.15 17 30 10.30 12.45 19.— GOES—KATSOHE VEER. Goes V. bus 9.45 18.— Katscheveer A. bus 10.— 1815 Katscheveer A. boot van Zierikzee 9. 18!— Katscheveer V. boot naar Zierikzee 10.— 19.— Katscheveer V. bus 10.— 18.15 Goes A bus 10.15 18.30 GOES—WOLFAARTSDIJKSCHEVEER. Goes V. bus 8.12. Wolf aartsdijk Veer A. bus 8.20 12.20 Wolfaartsdijk Veer A. boot van Kortgene 8.10 12.10 Wolfaartsdijk Veer V. boot naar Kortgene 8.30 12.80 Wolfaartsdijk Veer V. bus 8 30 12.30 Goes A. bus 8.50 12.50 VEEREMIDDELBURG. ..OB nd,t van Zierikzee r,...t naar Kortgene Goes... 20.20 20.10 20.30 20.80 20.50 Veere V. boot naar Kamperland 9.— 18.— Veex-e A. boot van Kamperland 9.45 18.45 Veere V. bus 9.45 17.— 19.— Middelbux-g A bus 10.15 17.30 19.30 Middelburg V. bus 10.30 17.30 19.30 Veere A. bus 11.— 18.— 19.45 Borssele Goes Goes Borssele BORSSELE—GOES. 9 45 10.30 11.15 18.— 18.45 19.45 ELLEWOUTSDIJK—GOES. Ellewoutsdijk V. 9.— 18.— Goes V. 10.30 19.30 Oudelande V. 9.10 18.10 's-Gravenpolder V. 10.40 19.40 Driewegen V. 9.15 18.15 Kwadendamme V. 10.45 19.54 Ovezande V. 9 20 18.20 Ovezande V. 10.55 19.55 Kwadendamme V. 9.30 18.30 Briewegen V. 12.— 20.— 's-Gravenpolder V. 9.35 18.35 Oudelande V. 11.05 20.05 Goes A. 9.45 18.45 Ellewoutsdijk A. 11.15 20.15 „Frankrijk beleeft Niet alleen het militaire BuitschFran- ache conflict op zichzelf, maar vooral ook de constateerlrig," dat Frankrijk den oorlog voert met methoden, zooals men ze niet kon verwachten van een beschaafde natie, heeft in de Duitsche pers de pz-obleem- 3iaar voren gebracht. Men kan zelfs zeg gen, dat deze kwestie reeds beantwoord is, aldus het D.N.B. Een artikel in de Frankfurter Zeitung geeft in dit verband de Duitsche opvat ting zeer treffend weer. „Duitschland", zoo sclirijft het blad, „heeft zich van de militaire deugden van Frankrijk een ander beeld gevormd. Het heeft de dapperheid van een ridderlijk strijdende tegenstander steeds weten te waardeeren. Het heeft weliswaar ook bit tere herinneringen uit den tijd, toen het Fransche bezettingsleger in de lange jaren na den laatsten wereldoorlog ook toen waren er zwarte en witte Franschen aan den Rijn stond. Rijzwepen en krijgs raden hebben zich toen opgedrongen als symbolen van Fransche heerschappij. Het Duitsche volk heeft desondanks willen ver geten, omdat het met Frankrijk vrede wilde hebben, omdat het een nieuw hoofd stuk in de DuitschFransche betrekkin gen niet wilde belasten met de duistere schaduw van het verleden. Het gelaat van Frankrijk toont lieden de wereld opnieuw de verwrongen trekken van wreede hartstocht. „Beleeft Frankrijk een zenuwcrisis", zoo vraagt het blad, en het antwoordt, dat daarmede niets kan worden verontschuldigd. Deze oorlog moet Frankrijk zwaar schokken en in den oorlog heerscht een harde wet, maar geen wet, die bewuste en overwogen wreedheid tegen weerlooze gevangenen veroorlooft. Frankrijk heeft veeleer zijn politiek evenwicht verloren. Het beleeft een nio- reele ineenstorting. Het staat onder den druk van een zware schuld, die vooral in de beide laatste tientallen jaren is opge- De laatste stuiptrekkingen van de geallieerde legers in België. Verschillende Fransche generaals zijn in gevangenschap. Het frontbericht van het D.N.B. van Vrydag luidt als volgt: De Fransche troepen, die in Vlaanderen en Artois stonden, zijn in hoofdzaak ver nietigd of gevangen genomen. Slechts in enkele stukken bosch en in weinige plaats jes trachten uiteengeslagen deelen van de verslagen Fransche legers den onver- biddeljjken loop van het noodlot door laat sten tegenweer nog iets op te houden. Er zullen vermoedelijk nog eenige da gen verloopen tot de definitieve getallen van gevangenen en buit, die als resul taat van een grootsch opgezette operatie van drie weken uniek zijn in de krijgs geschiedenis, vaststaan. Na den opperbevelhebber van het ne gende leger, generaal Giraud, is nu ook de opperbevelhebber van het eerste Fran sche leger, generaal Prioux, in gevangen schap geraakt. Zonder vooruit te loopen op het samen vattende overzicht, kan reeds thans ge zegd worden, dat de aantallen der ge vangen Fransche generaals daarmede geenszins zijn uitgeput. De laatste tegenstand voor Duinkerken wordt geboden op een smal gebied dat een diepte tot 10 K.M. heeft. Van een corridor naar de kust is in het geheel geen sprake. De weerstoestand, die ongunstig is voor krachtiger optreden van luchtstrijdkrach ten, komt den vluchtenden Britten ten goede. Dichte nevels in het Kanaal ne men lukraak vluchtende Engelsche sol daten in hun hoede. Het tijdstip is niet ver meer, waarop van Abbeville tot aan de Duitsche grens de Kanaal- en Noordzeekust volledig in Duit sche handen is. De beheersching van deze kuststrook is voor de verdere ontwikke ling van den oorlog van beslissende be- teekenis. Intusschen stelt de strijd aan de kust veelzijdige militaire eischen. Het optreden van marine-artillerie-regimenten is op het naar het westen verlengde kustfront ge schied. Deze speciale troep van de Duit sche marine is opgerukt in de stellingen aan de Nederlandsche, Belgische en Fran sche kusten om hier kustbatterijen van al lerlei kaliber te bezetten of te versterken met nagezonden en opnieuw opgesteld ma teriaal. In den wereldoorlog vormde het marinecorps in Vlaanderen onder leiding van admiraal von Schroeder, die den bij naam „Leeuw van Vlaanderen" kreeg, den tot de kust naar voren geschoven vleugel van het westelijke front. Op dit corps, dat deelnam aan de verbitterdste gevechten op de Vlaamsche slagvelden, berustte ook de last van een vijandelijken druk uit zee, die toentertijd niet kon worden vermin derd door een sterk luchtwapen. Thans behoeft een soortgelijke landingsdreiging op deze kuststrook niet te worden ver wacht. De hier in den wereldoorlog ge voerde afweerstrijcl is vervangen door den aanval. DRIE VLEESCHLOOZE DAGEN IN BOEKAREST, De burgemeester van Boekarest heeft, volgens D.N.B., een nieuwen vleeschloo- zen dag voor de stad aangekondigd, zoo dat Boekarest thans drie vleeschlooze da gen per week heeft, t.w. Woensdag, Don derdag en Vrijdag. Op deze dagen is de verkoop en het verbruik van gevogelte, wild, visch en worstwaren echter toegestaan. VERKOOP VAN KOFFIE IN FINLAND GESTAAKT. Het D.N.B. meldt uit' Helsinki: Krach tens besluit van den Finschen staatsraad wordt met ingang van 3 Juni in Finland cie verkoop van koffie op distributiekaar ten geheel gestaakt. Voor den verkoop en het verbruik in restaurants mag slechts een koffle-surrogaat, dafc 25 procent koffie- hoonen herat,, is den Staa&d worden ge- een noodlotscrisis". stapeld. T\nntig jaar van verzuimde ge legenheid eischen thans hun vergelding. Frankrijk, zoo gaat het blad verder, heeft zijn keus gedaan. Niet Duitschland, maar het noodlot heeft het voor het alter natief geplaatst. Duitschland heeft zich integendeel zeer ingespannen en' offers gebracht om den Franschen den overgang naar een nieuwe en duurzame veiligheid te vergemakkelen. Het heeft feitelijk de her innering aan driehonderd jaar van Duitsch Fransche tegenstellingen willen opheffen. Het heeft van zijn kant geen offers ver langd, maar wel waarborgen voor de toe komst geboden. Zoo streng als de Duitsche weermacht de mishandeling van den moord op Duit sche gevangenen zal vergelden, even streng zal ook Frankrijk zijn zonden tegen de geschiedenis moeten boeten. Het beleeft geen zenuwcrisis, maar een noodlotcrisis. Het Hamburger Fremdenblatt consta teert, dat het zwaartepunt van den Duit- schen stoot gericht is tegen het Frank rijk, dat zijn historisch oogenblik voorbij heeft laten gaan. Adolf Hitler heeft heeft bij ontelbare gelegenheden en voor het laatst door het verdrag van December 1938 de hand geboden. Frankrijk echter heeft haar afgeslagen doordat het op Engelsche inblazing in de Poolsche kwestie terug viel in de oude hegemoniepolitiek. Alleen door dezen ommekeer werden alle ver schrikingen van den oorlog op Europa losgelaten en thans melden zich de geesten van de wraak aan den poorten naar het Fransche kernland. Het Duitsche volk is van zijn kant bewust geworden van de his torische waarheid, dat er geen mogelijk heden van verzoening met den staat Frankrijk zijn en dat de Europeesche kwestie alleen door, uitschakeling der po litieke medezeggingschap van Frankrijk in het leiderschap van Europa kan worden opgelost. Vreeselijke luchtslag boven het Kanaal. Tegen de resten van het vluch tende Britsche expeditiecorps. Het grootste deel van onze divisies is vrij voor nieuwe taken schrijft het avond blad van de Deutsche Allgemeine Zeitung van gisteren. Het grootste deel van de Fransche troepen in Noord-Frankrijk ver nietigd, luidt het opschrift van de Ber liner Lokal Anzeiger. Frankrijk's noorde lijke legers vernietigd, aldus het op schrift van de Berliner Boersenzeitung. Ook de Nachtausgabe wijst op de steeds meer om zich heen grijpende ontbinding van de Engelsche en Fransche strijdkrach ten in Noord-Frankrijk. Hoever deze ont binding reeds is voortgeschreden en hoe vreeselijk de luchtslag van gisteren hoven het Kanaal is geweest,'komt duidelijk"'tot uiting in de berichten der bladen uit Londen. De Lokal-Anzeiger wijst erop, dat in de laatste 24 uur nog slechts wrak ken van het Britsche expeditieleger in de verschillende havens aan de oost- en westkust van Engeland aan land zijn gezet. De toestand der soldaten is onbeschrij felijk. Zij waren totaal uitgeput. Huu vlucht over het Kanaal vormt het vreese- lijkstc deel van hun wederwaardigheden. Zelfs ver in het Kanaal, tot bijna vlak on der de Engelsche kust, zoo schrijft het blad, hebben de vliegtuigen de vluchtende schepen achtervolgd. De geheele bevolking van Zuid- en Oost-Engeland is geheel onder den indruk van de dramatische ver halen over de wederwaardigheden van het vernietigde Britsche expeditieleger en weet thans uit eigen aanschouwing met zekerheid, dat Engeland een zware neder laag geleden heeft. lederen dag wordt de catastrophe in Vlaanderen, waardoor de Fransche noordelijke legers van Blanchard, Prioux en Giraud, alsmede de massa van het Britsche expeditiecorps onder gene raal Gort volledig vernietigd wordt, dui delijker. Ook de Berliner Boersenzeitung vestigt de aandacht op de voortgaande vernieti ging na de zware nederlaag van de Fran sche en. Engelsche legers en schrijft: „de reeds Woensdag verrichte gevangenneming van den opperbevelhebber van het eerste Fransche leger, generaal Prioux, doet de graad van ontbinding vermoeden. Diegene van de Engelsche soldaten, die aan de insluiting, de Duitsche aanvallen, de gra naten van het ver-dragende Duitsche ge schut, de bommen in het Kanaal of aan de torpedo's van de Duitsche „Schnellboo- te" is ontsnapt, komt in de Engelsche ha ven in een toestand aan, die door een jour nalist dramatisch is weergegeven. Opheffing veldpostdlenst. In verband met de opheffing van de veld postkantoren op 31 Mei wordt het publiek verzocht, correspondentie voor militairen voortaan steeds met vermelding van plaats naam te adresseeren. Mocht men, in be paalde gevallen, den plaatsnaam niet weten, dan kan nog op de oude wijze, met vermel ding van het legeronderdeel, worden ge adresseerd. Deze stukken worden dan door het hoofdexpeditiebureel van de veldpost, dat voorloopig nog in functie blijft, van het juiste adres voorzien. Het spreekt vanzelf, dat bij deze wijze van behandelen met eeni ge vertraging moet worden rekening ge houden. DISTRIBUTIE VAN ZEEP IN ITALIË. 200 gram per persoon per maand. Van 1 Juni af zal in geheel Italië de verkoop in het klein van zeep voor het reinigen van waschgoed gerantsoeneerd worden tot 200 gram per persoon per maand op vertoon van de speciale distri butiekaart, die enkele maanden geleden al is uitgereikt en die tot dusver nog slechts gebruikt werd voor de rantsoeneering van koffie en suiker» Negen maanden oorlog. Uit Berlijn: Met de maand Mei eindigt tevens de negende oorlogsmaand en daar mede het eerste driekwart jaar van het gewapend conflict, dat de westelijke mo gendheden in September van het vorig jaar het groot-Duitsche rijk, zonder hierdoor ook maar in het minst bedreigd te zijn en tegen het ondubbelzinnige verlangen van Duitschland naar een goede verstand houding dn, hebben opgedrongen. De balans, die men bij deze gelegenheid in politieke kringen alhier uit de achter den rug liggende gebeurtenissen op maakt, houdt reeds de constateering in, dat degene tot werkelijkheid geworden is, waarvan men van den aanvang af in Duitschland overtuigd was: de Duitsche overwinning. Want hoewel de afrekening met de oorlogsdrijvers te Londen en Pa- rjjs nog geenszins beëindigd is, kunnen aan den anderen kant nog slechts dwazen zich vastklampen aan de hoop, dat deze afrekening op de een of andere daad werkelijke wjjze zou kunnen worden ver hinderd. Hoe het ook zij, zoo voegt men er in politieke kringen alhier aan toe, de geestesgesteldheid van den tegenstander van het Duitsche rijk werd in dezen strijd, of het nu ging om de vroegere Poolsche re geering, de thans geëmigreerde voorma lige bewindslieden van Nederland en Bel gië of om de heerschende clique in Frank rijk en Engeland, van den aanvang af gekenmerkt door een werkelijk ontstellend gebrek aan werkelijkheidszin, waartegen over men slechts kan herinneren aan het woord, dat God hen, die hij vernietigen wil, met blindheid slaat. Toen aan het einde van het eerste half jaar van dén oorlog in Duitschland's po litieke kringen de toestand in dien zin ge kenschetst werd, dat terwijl een over winning der westelijke mogendheden noch met economische nocli met militaire maat regelen kon worden bereikt, de Duitsche weermacht paraat wachtte op het bevel tot den beslissend slag, „waarvan niemand weet, wanneer hjj zal komen, waarvan men echter overtuigd kan zijn, dat hjj alle voor stellingen van militaire stootkracht in de schaduw zal stellen" beschouwde men in het vijandelijke, deels echter ook in het ^heutrale buitenland, deze constateering als gebral, dat slechts eigen zwakte moest be dekken. Het verloop van de militaire ope raties op Noorsch grondgebied, vooral echter de Duitsche tegenactie tegen den beoogden Britsch-Franschen overval op het roergebied hebben wellicht intusschen de ze vergissing uit de wereld geholpen. Ne derland was na vijf dagen uitgeschakeld, België dertien dagen later eveneens, zeer sterke Fransche elite legers zijn na een gigantische strategische operatie vernie tigd en het sterke Britsche expeditiekorps viel het zelfde lot ten deel. De Duitsche luchtmacht en luchtafweer hebben onder de vijandelijke luchtmachten opruiming gehouden op een wijze, waarvan men zich geen voorstelling kan vormen. Met reeds sterk verminderde krachten, na onver- gangbare verliezen aan menschen en ma teriaal, ten deele beroofd van hun bewa- penings en grondstoffenbases, die thans ter beschikking van Duitschland staan en uitsluitend steunend op de overblijfselen der eigen krachten, staan Engeland en Frankrijk thans tegenover de in elk opzicht sterkee Duitsche weermacht, die ten deele reeds diep achter den Franschen vesting gordel, ten deele voor de Britsche kusten staat. Het zal niets baten, zoo verklaart men hier, dat de westelijke mogendheden strij den met methoden, die, zooals bijvoorbeeld blijkt uit de stelselmatige mishandeling van de Duitsche krijgsgevangenen door de Franschen, het gebruik van modern ge wapende negerregimenten en de wilde anti-Duitsche gruwelpropaganda der En- gelscheii, slechts een bewijs vormen van de ontoording der klieken, die eens de ver metelheid hadden, het groote Duitsche rijk te willen vernietigen. Nu de oorlog In Finland voorbij Is. De president van de Finschc republiek, heeft den Rijksdag een wetsontwerp toege zonden, waardoor aan nieuwe Finsche in dustrie-ondernemingen vrijheid van belas ting voor den tijd van drie jaar wordt ver leend. Een ander wetsontwerp behelst ver hooging van belasting op mineraalwater en ververschingsdranken. De verzekeringssom, die de levensver zekeringsmaatschappijen moeten uitbe talen aan betrekkingen van de in den Sovjet RussischFinschen oorlog gesneu velden, bedraagt, naar thans bekend wordt, 150 millioen Finsche marken. De krijgsverrichtingen in Noorwegen. DUITSCHE TEGENSPRAAK VAN ENGELSCHE BEWERINGEN. Van officieele Duitsche zijde wordt in verband met een Londensch bericht, dat de Britsche troepen bij Bodoe 120 mijl ten zuiden van Narvik met succes den Duit- schen opmarsch uit.Namsos gestuit zou den hebben, het volgende medegedeeld: De tegenstand van dit Britsche leger was op 30 Mei gebroken. Een deel der Britsche troepen werd naar het oosten, tegen de Zweedsche grens weggedrongen. Een ander deel heeft zich teruggetrokken op de stad Bodoe en kleinere troepen- deelen zijn gevlucht naar het Noorden, waar zij een toevlucht zochten in het on herbergzame en onbewoonde bergland. De strijd bij Narvik. Ten aanzien van de bewering dat de Engelschen en Franschen na de bezetting van Narvik de verbinding met Zweden over den spoorweg tot Riksgraensen her steld zouden hebben, verneemt het D.N.B. van officieele zijde het volgende: Het spoorwegtraject van Narvik tot aan de Zweedsche grens is rond 50 K.m. lang. De Duitsche troepen hebben het ge heele traject met uitzondering van het kleine deel, dat door de stad Narvik leidt, krachtig in handen en beveiligen ook het terrein rondom dezen spoorweg tegen iederen vijandelijken aanval, door ver naar het noorden en zuiden vooruitgescho ven opstellingen. Een blik op de kaart he- >vijst('dat door de besetting van de stad Terugbetalingen door de Rijkspostspaarbank. Tot nader order kunnen van Maandag 3 Juni a.s. af inleggers, op vertoon van het spaarbankboekje, terugbetaling vorkrij gen onder het volgende voorbehoud.. 1. Aan het kantoor van uitgifte van het boekje eenmaal per 7 dagen recht streeks tot een bedrag van 100. 2. Aan andere kantoren dan die waar het boekje 'is uitgegeven: a. eenmaal per 7 dagen rechtstreeks tot een bedrag van 25. b. na indiening ten postkantore van een aanvraag, tot een bedrag van 100.met dien verstande, dat in een tijdvak van 7 dagen met inbegrip van een rechtstreek- sche terugbetaling dit bedrag niet over schreden wordt. 3. Zij die noodzakelijk in contanten over grootere bedragen moeten beschikken, kunnen dit doen door giveering van het bedrag op de postrekening van eèn bank instelling. Men dient zich dan verder met die bank te verstaan. Opdrachten tot "overschrijving met het boekje te richten aan den directeur der Rijkspostspaarbank te Amsterdam. 4. Aan aanvragen om betaling in con tanten boven 100.per week wordt alleen om zeer bijzondere redenen, gestaafd met gegevens, voldaan. Betaalbaarstelling van aanvragen om te rugbetaling per telegraaf kan vooralsnog niet geschieden. 5. Zonder eenige beperking wordt vol daan aan aanvragen om overschrijving van het tegoed of een gedeelte daarvan op een rekening hij den'postcheque- en girodienst. Aanvragen vergezeld van het spaarbank boekje te richten rechtstreeks tot de Rijks postspaarbank. Langs dezen weg kunnen de inleggers dus alle vorderingen van aan geslotenen aan den postcheque- en giro dienst voldoen. Voor afgifte van duplicaat-boekjes moet men zich wenden tot een kantoor der pos terijen en daarbij zoo volledig mogelijke inlichtingen verstrekken. EEN OUD FONDS VOOR NOORSOHE OORLOGSSLACHTOFFERS. 'n Overschotje van de oorlogsjaren 1807—1814. De Noorsche dagbladen maken melding van een groot fonds ten gunste van de Noorsche oorlogsslachtoffers, dat eerst thans na ruim honderd jaar gebruikt wordt. In de oorlogsjaren van 1807 tot 1814, toen Noorwegen nog onder Deensche heerschappij stond, werd in Kopenhagen en in het toenmalige Christiania voor het herstel der oorlogsschade uit vrijwillige gaven een bedrag, groot 20.000 spezidaal- ders bijeengebracht. Uit dit fonds scheid de men voor Noox-wegen 5000 spezidaal- ders af en bestemde dit bedrag voor het verleenen van hulp aan gewonden en ach tergelaten betrekkingen van gesneuvelden, bit in den loop van een en een kwart eeuw door verschillende commissies be heerde, hoofdzakelijk in obligaties beleg de fonds heeft inmiddels den omvang aan genomen van 8 millioen kronen. De rente van dit bedrag, die jaarlijks 300.000 kro nen bedraagt, zal thans na de krijgsg'e- beurtenissen der laatste maanden voor de oorspi-onkelijke bestemming worden be steed. Narvik nog lang geen verbinding met Zweden tot stand is gebracht. De bezet ting van. Narvik heeft dus geenszins de bcteekonls, die men «r aan hecht. De haven van Lulea ijsvrij. Sinds gisteren is dc haven van Lulea in Zweden weer ijsvrij. Over het algemeen is de haven reeds begin Mei ijsvrij. Wegens den zeer strengen winter heeft men ditmaal echter vier weken langer moeten wachten. Reeds zgn de eerste vier schepen de haven binnengeloopen, meldt D.N.B. uit Stock holm. (De Zweedsche haven Lulea is een der uitvoerhavens van het Zweedsche ijzererts de andere is Narvik, waar nog steeds ge streden wordt. Red.) PREDIKBEURTEN ZONDAG 2 JUNI 1940, Ncd. Herv. Kork. ARNEMUIDEN 10 en 3 uur ds. H. K. van Wingerden. AAGTEKERKB 10 uur ds. W. Reus 3 uur 13 cand. H. G, Beneder. KLEVERSKBRKE 10 uur ds. Fagel. OOSTKAPELLE 10 en 2.30 uur ds. F. Don. NIEUW- EN ST. JOOSLAND 10 en 2,30 uur 3 ds. G. J. H. Gijmink. VEEKE 2 uur ds. Fagel. DRIEWEGEN 3 uur ds. Hoogstraten. OVEZAND 10.30 uur ds. Van Burgoler. 'S HEER ARENDSKEREE vm. en nm. ds. van der Waa. NIEUWDORP vm. ds. Wagner en nm. ds, Bunjes, Bediening H. Doop. RIT THEM 10 uur Ds. H. Bartloma. YERSEKE 10.45 en 3.15 uur d3. M. Bons. WEMELDINGE 10 on 2 uur ds. A. de Bruün, OUDELANDE 10.30 uur do lieer Stogeman 3 3 uur ds. P. van Voorst Vader van Nisso. DOMBURG vm. en nm. ds. F. G. H. Nlcolat. GRIJPSKERKE vm. en nm. ds. H. A. v. Loon MELISKERKE vm. on nm. ds. Bakker. ST. LAURENS vm. en nm. ds. Slmoon3. SEROOSKERKE vm. en nm. ds. Visser. ZOUTELANDE vm. en nm. ds. Oosthoek. BAARLAND vm. en nm. ds. Dagevos. BORSSELE vm. en nm. ds. Bunjes ELLEWOUTSDIJK vm. en nm. ds. Van Wil- lenswaard. 's GRAVENPOLDER vm. ds. Hoogstrato nm. ds. Van Burgoler. 's HEER ABTSKERKE vm. en nm. ds. Drost, HEINKENSZAND vm. cn nm. ds. Renting. HOEDEKENSKERKE vm. en nra. ds. Huls bergen. KAPELLE vm. en nm. dr. Schmidt. KLOETINGE vm. en nm. ds. Boersma. KRABBENDIJKE vm. en nm. ds. Baarslag. KATTENDIJKE vm. en nm. ds. Lammers. WOLPHAARTSDIJK vm. en nm. ds. van Dijk. KORTGENE vm. en nm. ds. v. d. Most van Spijk, Gercf. Kork. VLISSINGEN 10 en 5.30 uur ds. G. Smeenk. ARNEMUIDEN 10 en 3 uur Ds. H. Scholing. YERSEKB 9 en 1.30 uur ds. A. van Egmond. WEMELDINGE 9.30 en 2 uur ds. M. P. van Dijk. Gorof. Gomcento. KRABBENDIJKE 10. 2.30 cn 6.30 uur ds, j. van den Berg. YERSEKE 9.30, 1.30 cn 5.30 uur ds. A\ van Stuyvenberg. WEMELDINGE 9.30, 1.30 en 5.30 uur i Lees- dienst. Christ. Evang. Kerk. YERSEKE 9.30 en 2 uur ds. M. J. MooiJ. Vrljo Evang. Gem. WEMELDINGE 10 en 2.30 uur ds. P. Wcrgcs. Doopsgezinde Gemeente. VLISSINGEN 10 uur da. M. do Boer GOES ds. J. Kockebakker. Leger dos noils. VLISSINGEN 7.30 u. vm. Bidstond 10 vu vm. Heiligingsdicnst7.30 u. nm. Verlos singssamenkomst. MIDDELBURG 7.30 uurBidstond 10 uur 0 Heiligingsdicnst7 uur 1 Verlossingssamen- komai,

Provinciale Zeeuwse Courant | 1940 | | pagina 6