STADSNIEUWS Middelburg STADSNIEUWS Goes KERKNIEUWS Burgerlijke Stand Koopt oo oog een paar RUBBERLAARZEN! iHET BAMDEg^HUiS Rectificatie. In het artikel over den wederopbouw van Middelburg in ons blad van gisteren ko men eenige onjuistheden voor. De storend- ste hiervan is de verwisseling yan twee comité's (doordat eenige regels zijn uitge vallen) De onmiddellijke eerste hulp wordt, zoo als wel bekend is, verzorgd door het Mid- delburgsche Hulpcomité, hetwelk zitting heeft boven het Distributiebureau (Dam 6). Van dit comité is de heer Kögeler voorzit ter, -terwjjl mr. Dieleman en mevrouw van Walré de Bordes eere-voorzitter, resp. eere- Voorzitster zijn. Geheel onafhankelijk daarvan staat het comité uit de zakenwereld, waarvan de heer Berdenis van Berlekom voorzitter is en notaris Terpstra secretaris, en dat tot taak heeft de belangen der zakenlieden, in de eerste plaats der zwaargetroffen mid denstanders te behartigen. Goed besteed De buurtvereeniging Langeviele en Pot- tenmarkt heeft haar kas verdeeld. Het b estuur heeft besloten de kasgelden ruim 200 uit te keeren aan de leden der vereeniging, die ernstige schade heb ben opgeloopen bij de verwoesting van de stad. Alle leden gingen hiermee accoord. Slechts een enkele vroeg het door hem gestorte geld terug. Beroep om geldelijken steun. Aan onze stadgenooten. Door de rampen, die in de week van 12 19 Mei 1940 ons wonder schoone Middel burg getroffen hebben, zijn 537 huizen, wo ningen zoowel als zaken-huizen, verbrand en vernietigd. Honderden stadgenooten heb ben daardoor alles verloren. De woningen, waarin zij leefden met hun vrouw en kinderen, en daarom zoo vol dierbare herinneringen, de zaken, waaraan zij dag en nacht hebben gewerkt, en die zij in een leven van harden arbeid hebben opgebouwd, dat alles is volkomen verloren. Velen bezitten niets meer dan het leven, dat zij redden, en de kleeren, die zij aan hebben. Het Middelburgsch Hulpcomité voor ver leening van huisvesting en verstrekken van kleeding, daartoe in staat gesteld door de gevoelens van medeleven, medelijden en barmhartigheid vain velen, heeft door het verstrekken van kleeding en het zoeken van tijdelijk onderdak hulp kunnen ver strekken in den onmiddellijken nood van velen onzer zoo zeer getroffen stadgenoo ten. Dat was iets, maar'liet was niet vol doende. Velen hebben geen dak boven hun hoofd, geen stoel om op te zitten, geen geld om zelf het kleinste vertrek te kun nen huren. Om in dezen nood-toestand slechts eenigszins te kunnen voorzien hebben wij geld noodig, veel geld. Tot nu toe hebben wij U dit niet ge vraagd, omdat wij wisten hoezeer het geld en giro-verkeer was vast geloopen. Nu hierin echter verbétering is gekomen, nu het beschikken over geld weer gemak kelijker is geworden, doen wij een drin gend beroep op al onze stadgenooten, groot en klein, om geldelijken steun. Er zijn er, die niets verloren hebben, zelfs niet een ruit in de woning, die zij bewonen, anderen hebben meer of minder, sommigen zelfs zeer aanzienlijke kosten aan hun woning of goederen. Maar ook deze zijn zoo ontzettend be voorrecht boven hen, die alles kwijt zijn. Want zjj mochten hun zaken behouden. De vele herinneringen, dé talrijke sou venirs. die ieders leven rijker maken, ble ven bewaard. Daarom denkt niet aan wat uw schaden waren, denkt niet aan de lasten, die ook U drukken, maar denkt aan wat U bespaard bleef, denkt aan wat voor U behouden bleef tegenover hen, die alles verloren. Geeft ons uw financieelen steun, geeft ons van uw geld, opdat wjj hulp en steun kunnen geven aan hen, die dit zoo noodig hebben. Laat ons er aan denken, dat God ons in deze dagen meer dan ooit een taak heeft opgelegd en laten wij, die voor zooveel bespaard bleven, in dank aan God doen, wat thans van ons wordt gevraagd. Steunt ons ruim en overvloedig, wanneer wij dezer dagen om uw geldelijken steun komen. God zal uw gift zegenen. Namens het Middelburgsch Hulpcomité, W. F.E. VAN DER FELTZ. ANNE BOLLE. Nog steeds vuur cn rook. Het was gisteren de 14de dag na de groo- te catastrofe en toen wij te tien uur in den avond op den hoek van Langedelft en Burg stonden, zagen wij op drie plaatsen nog vrij zware rookkolommen opstijgen. Een op een terrein bij de Gravenstraat een in de ruïne van het pand der firma Boasson op den hoek van de Gortstraat, en een in dit van de firma de Gruyter. Hier bleef het niet bij rook, want onder steenen zagen wij nog vlammetjes in de brandende koffie en andere producten, die ook hun geuren verspreiden. Wethouder Boasson terug in Middelburg. Zooals men weet, zijn de Commissaris der Koningin in Zeeland en de griffier der Pro vinciale Staten, die twee weken in Oostburg vertoefd hebben, te Middelburg terugge keerd. Gisteren bleek ons, dat ook wethou der Boasson, die eveneens naar Oostburg vertrokken was, in de stad is teruggeko men. De heer Boasson, wiens zaak vernield is, beijvert zich om deze weer op te bouwen. Het grootste gedeelte van het verplegend personeel van het gasthuis is eveneens uit Oostburg in de Zeeuwsche hoofdstad terug- gekeei'd. Koning Leopold uit het Fransche legioen van eer. Volgens een officieel decreet te Parijs uit gevaardigd, zoo meldt het D.N.B. uit Ge- nève, is de Koning der Belgen uit het Fran sche Legioen van Eer gesloten. DRUKKE DAGEN VOOR HET OPENBARE SLACHTHUIS TE GOES. Ruim een week werd een slachtverbod op Zuid-Beveland uitgevaardigd. In dezen droeven tijd doet het altijd prettig aan te kunnen constateeren, dat een bepaalde groep personen, zakenlieden enz. blijk geeft van eensgezindheid, sa menwerking en saamhoorigheid, dat ge schillen ter zijde worden geschoven, en dat de eendrachtige wil samen te ijveren voor het welzijn van de bevolking, den boventoon voert. De Zuid Beverlandsche slagers hebben ten deze goed werk ver richt. Naar men weet zijn er op Zuid Beve land vier keuringskringen: Goes, Krui- ningen, Ovezande en Heinkenszand. Elk dezer kringen omvat een bepaald aantal dorpen. De normale gang van zaken is, dat de slagers de dieren koopen en dat de verdere werkzaamheden, als het slach ten, keuren enz. via een der keuringskrin gen geschieden. De evacuatie van verschillende dorpen op Zuid Beveland bracht vanzelfsprekend m zich mtd, da ook d dieren naar andreet met zich mede, dat ook de dieren naar andere doxpen moesten worden overge bracht. Na eenigen .tijd had dit tot ge volg, dat men op bepaalde plaatsen te zien kreeg, dat door het groot aantal dieren de weiden kaal werden, terwijl bij even- tueele terugkeer naar de geëvacueerde dorpen het feit zich voordeed, dat de wei den aldaar door het water, althans gerui- men tijd, niet te gebruiken zouden zijn. De boeren begonnen als gevolg hiex-van hun dieren aan de slagers goedkoop te ver- koopen. Op deze wijze kreeg men prijsbe- derf. Dit moest voorkomen worden. Daar het de bedoeling der betrokken instan ties was er zorg voor te dragen, dat de dieren tegen normale waarde werden ver kocht, werd er een slachtverbod uitge vaardigd. Ruim een week is dit verbod ge handhaafd gebleven, teneinde de evacua tiecommissie in staat te stellen varkens en andere diex-en, welke dringend moesten worden geslacht, tot waarde te brengen. In de keuringskringen Kruiningen, Ove zande en Heinkenszand werd niet geslacht zoodat alle vleesch van het slachthuis te Goes afgehaald moest worden. Goes be diende dus geheel Zuid Beveland. Voor de geslachte, geëvacueerde dieren, welke niet- meer door de eigenaren werden terugge haald omdat de weilanden onder water waren geloopen, werd een fatsoenlijken prijs bedongen. - Nu is het slachtverbod weer opgeheven. De moeilijkheden zjjn voorloopig achter den rug en daarom mag er hier wel eens op gewezen worden, dat de medewerking zeer te waardeeren viel, vooral van de zijde der slagers. De moeilijkheden in het slachthuis waren vele. Wekenlang was het koelhuis stamp vol met varkens. Toen op een gegeven oogenblik de electrische stroom uitviel, en dit langer, dan een dag ging duren, kwam men voor het probleem te staan, dat het vleesch dreigde te bederven. De sla- gersvereeniging echter ging er mede accooi-d 'minstens 40 varkens af te ne men, terwijl ook andere gemeenten tot afname besloten. Er is de laatste weken in het slacht- uitverkoop gehouden, hetgeen de bevol king apprecieerde, want het varkensvleesch werd betrekkelijk snel verkocht en was goedkoop. Er is d laatste weken in het slacht huis hai-d gewerkt, want niet alleen de burgerbevolking, maar ook de militairen moesten van vleesch voorzien worden. Maar als gezegd: alles is op te loven wijze geschied. PREDIKBEURTEN. Ned, Herv. Kerk. 9.30 uur ds. Steinz; 6 uur ds. Boersma. Willielminadorp. 9.30 uur ds. Hansen 2 uur Geen, dienst. Is uw rijwiel verdwenen? Onder het beheer der politie alhier berus ten bijna veertig rijwielen waarvan de eige naars onbekend zijn. Wie zjjn rijwiel ver mist ga er dus eens kijken. Tevens worden zij, die een rijwiel in hun bezit hebben dat niet hun eigendom is, dringend aanbevolen, daarvan aangifte op het politiebureau te doen, daar de politie in deze een onderzoek instelt en nalatigen streng gestraft worden. Gisteren werd reeds proces-verbaal op gemaakt tegen een persoon die een „ge vonden" rijwiel behouden had. Men is dus gewaarschuwd Van ganzen en jonge zwanen. De Goesche vesten geven aan het stads beeld een fleurig aanzien. Zij zijn op vele plaatsen door een mooie begroeiing om zoomd en men treft daai-door rond de stad menig pittoresk plekje aan. Maar de ves ten zonder watervogels zou gelijk zijn aan een kandelaar zonder kaars. De ganzen, zwanen, eenden etc. zijn het levend element in de „Goesche wateren". En de natuur zorgt er voor, dat het leven der watervo gels, vooral in het voorjaar, menig natuur liefhebber een interessant beeld te zien krijgt. Een aardig feit trekt ook thans de be langstelling van vele Goesenaren. Twee Toulouser ganzen, prachtige dieren, kan men dagelijks in de Westvest zien rond zwemmen met drie jongezwaantjes. Hier heeft zich weer de strijd in de natuur geopenbaax-d. Wat is namelijk het geval in het nest der ganzen hadden ook zwanen eieren gelegd. Maar de zwanen, die het nest bezetten, moesten het tegen de ganzen afleggen en den aftocht blazen. Evenwel, de eieren als „buit" der ganzen achterla tend. Nu zijn zwaneneieren sterker be vrucht dan ganzeneieren. Zoo was het dan mogelijk, dat de eieren der zwanen eerder uitgebroed waren. De ganzen moesten dus voor deze „vreemdelingen" in het nest de zorg op zich nemen, en de eigen eieren werden in den steek gelaten. lederen dag ziet men nu de fraaie ganzen met de jonge zwanen in de Goesche vesten rondzwem men. f Onze Bureaux zijn gevestigd MIDDELBURG Redactie: Lange Vieie 67, Tel. 617 Adm.:Klein Vlaanderen24, Tel. 575 VLISSINGEN Redactie en Adm.: Walslraat 58-60 Telefoon 10 (2 lijnen) GOES Redactie en Adm.Turfkade 15 Telefoon 2863 SOUBURG Kanaalstraat 45, Telefoon 35 O BRESKENS Dorpsstraat 35, Telefoon 21 V J De Geref. Kerken en de geleden oorlogsschade. Naar aanleiding van de door den Opper bevelhebber van Land- en Zeemacht in gestelde commissie die ten doel heeft voor stellen te doen voor tegemoetkoming van overheidswege in verband met geleden materieele oorlogsschade worden de Geref. Kerken uitgenoodigd zich te wenden tot prof. dr. H. H. Kuyper te 's-Gravenhage, gevolmachtigd deputatie voor de correspon dentie met de hooge overheid. Zij worden verzocht hem opgave te doen van de ge taxeerde schade door, het oorlogsgeweld toegebracht aan kerken, pastoxïeën, ca techisatie- en vereenigingsgebouwen toebe- hoorend aan de Geref. Kerken in Neder land. RADIO-RUBRIEK ZONDAG 2 JUNI 1940. JAARSVELD, 414.4 M. 8.D0 N.C.R.V. 10.30 V.P.R.O. 12.00 A.VJR.O. 5.00 N.C.R.V. 7.00 tot sluiting A.V.K.O. 8.00 Berichten A.N.P. 8.10 Gewijde mu ziek (gr.pl.) 8.30 Morgenwijding. 9.30 Ge wijde muziek (gr.pl.) 10.30 Vrjjzinnxg-Her- vormde Kerkdienst. 11.40 Zondagsschool. 12.00 Gramofoonmuziek. 12.45 Berichten A.N.P., gramofoonmuziek. 1.00 A.V.R.O.- Amusementsorkest en solisten. 2.00 Boek bespreking. 2.20 A.V.R.O.-Aeolian-orkest en gramofoonmuziek. 3.30 Officieele be richten, eventueel reportage. 4.00 Orgel spel. 4.20 A.V.R.O.-dansorkest. 4.50 Berich ten A.N.P. 5.00 Gewyde muziek (gr.pl.) 5.30 Gereformeerde Kerkdienst (Hersteld Verband). 6.30 Gewijde muziek (gr.pl.) 7.00 De Vagebonden en solisten. 8.00 Be lichten A.N.P. 8.10 Omroeporkest en so liste. 9.10 Radiotooneel. 9.35 ramofoon- muziek met toelichting. 10.00 Berichten A.N.P., sluiting. KOOTWIJK, 1875 M. K.R.O.-üitzending. 11.1511.30 n.rn. Berichten. 8.00 Berichten A.N.P. 8.05 Gramofoon muziek. 9.00 Berichten (Fransch). 9.15 Gramofoonmuziek. 9.45 Rotterdamsch Philharmonisch orkest en solist (opn.) 10.45 Gramofoonmuziek. 11.15 Berichten (Engelsch). 11.30 Gramofoonmuziek. 12.00 K.R.O.-orkest (12.451.00 Berichten A.N. P.). 1.45 Berichten (Fransch). 2.00 Gramo foonmuziek. 3.15 Berichten (Fransch). 3.30 Gramofoonmuziek. 4.30 Musiquette (4.50 5.10 Gramofoonmuziek). 5.30 Gramofoon muziek. 5.45 K.R.O.-Melodisten. 6.15 Be richten (Engelsch). 6.30 Gramofoonmuziek. 6.45 K.R.O.-Melodisten. 7.30 Rococo-octet. 8.00 Berichten A.N.P. 8.15 Berichten (En gelsch). 8.30 K.R.O.-kamerorkest, 9.15 Be richten (Engelsch). 9.30 Gramofoonmu ziek. 10.00—10.15 Berichten A.N.P. 11.15— 11.30 Belichten (Fx-ansch). MAANDAG 3 JUNI 1940. JAARSVELD, 414.4 M. V.A.R.A.-Uitzen- ding. 10.00—10.20 v.m. V.P.R.O. 8.00 Berichten A.N.P., gramofoonmuziek. 10.00 Morgenwijding. 10.20 Keukenpraatje. 10.50 Gramofoonmuziek. 11.00 Orgelspel. 11.30 Gramofoonmuziek. 12.001,45 V.A.R. A.-orkest (12.451.00 Belichten A.N.P.). 2.00 Voor de vrouw. 2.30 Rosian-orkest. 3.30 Officieele berichten, eventueel gramo foonmuziek. 4.00 Utrechtsch Stedelijk or kest en solist (opn.) 4.30 Voor de kinde- xen. 5.00 Gramofoonmuziek. 5.30 De Ram blers. 6.00 Esmeralda (opn.). 6.30 Populair- wetenschappelijke lezing. 6.50 Gramofoon muziek. 6.55 V.A.R.A.-Kalender. 7.00 V.A. R.A.-Kindex'koor „De Merels". 7.30 Offici eele berichten, eventueel gramofoonmuziek. 8.00 Berichten A.N.P. 8.15 V.A.R.A.-orkest. 9.00 Reportage. 9.20 Rosian-orkest. 10.00 Berichten A.N.P., sluiting. KOOTWIJK, 1875 M. A.V.R.O.-Uitzending. 11.1511.30 n.m. Berichten. 8.00 Berichten A.N.P. 8.15 Gramofoon muziek. 9.00 Berichten (Fransch). 9.15 Gramofoonmuziek. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonmuziek. 10.30 Omroepor kest. 11.15 Berichten (Engelsch). 11.30 Sylvestre-trio. 12.15 Zang jiiet orgelbege leiding. 12.45 Berichten A.N.P. 1.00 Gramo foonmuziek. 1.45 Berichten (Fransch). 2.00 Concertgebouw-orkest (opn.). 3.15 Berich ten (Fransch). 3.30 Disco-causerie. 4.20 Twilight Serenaders (opn.) 5.00 A.V.R.O.- dansorkest. 5.30 A.V.R.O.-Amusements- orkest. 6.15 Berichten (Engelsch). 6.30 Omroeporkest, pianovoordracht en gramo foonmuziek. 8.15 Berichten (Engelsch). 8.30 Bei'ichten A.N.P. 8.45 Da Capo-orkest. 9.15 Berichten (Engelsch). 9.30 Hon- gaarsch programma (opn.) 10.00 Berich ten A.N.P., sluiting. 11.1511.30 Berich ten (Fransch). Maria JoDae, 80 j., weauwe van P. Goed- bloed. Neeltje de Buck, 95 j., weduwe van C. J. Post. Jan Paulus Maartense, 77 j., weduwnaar van C. M. de Pan. Jo- zina Koetze, 72 j., vrouw van C. F. Hame- ling. Antonius Strik, 52 j., man van J. A. van Beek. Goes. Geboren: Jacobus Jan, z.v. Alexander de Coninck en Catharina Maatje Sinke. Gehuwd: Pieter Johannes Lipl\jn, 22 j. jm. en Jannetje de Fouw, 22 j. jd. te Wolphaartsdijk. Overleden: Petrus Maria van Waarde, 68 j., man van Elisabeth Passieux, Jan Simonse, 39 j. te Heinkenszand. WEMELDINGE. Van 23—30 Mei 1940, Geboi*en: Paulus Jacobus, z.v, A. Onder- dijk en N. O. Simonse. Overleden: Adriaan van" der Cingel, 66 jr. echtgenoot van C. Weststrate. MIDDELBURG. Van 24—30 Mei. GETROUWD: Dorothea Paulina van Loo. 25 j. Dorethea Paulina van Loo, 25 j. ONDERTROUWD; Pieter Johannes Tisserand, 26 j. en Geer tje Steenhaard, 17 j. GEBOREN: Eduard Peter, zoon van Peter van Empel en Jonkvrouwe .Maria Clementine Boadaert. Iris, dochter van Garmt Henderik van Bergen en Wilhelmma Maria Johanna Kes. Lourina, dochter van Jacobus Peene en Neeltje Davidse. OVERLEDEN Jannetje van de Graaf, 72 j., vrouw van L. Elsacker. Johannes Frangois Laport, 78 j„ man van E. M. Vreke. Pieter Jaco bus Kokké, 65 j., man van A. Kraak. Voor de zeer vele bewijzen van deelneming, betoond bij het over lijden van onzen geliefden Echt genoot, Vader, Behuwd- en Groot vader, JAN MAAS Janzn. Sr., be tuigen wij onzen oprechten dank. Uit aller naam, Wed. P. MAAS—BAKKER. Domburg, 1 Juni 1940. Notaris J. C. KRAM te Kapelle verzoekt in verband met de instel ling van de „Commissie Oorlogs- schade" diegenen zijner cliënten, wier vaste eigendommen door de jongste gebeurtenissen zijn be-, schadigd, voorzoover die eigen-, dommen zijn bezwaard met hypo theek, welke door voornoemden notaris wordt geadministreerd, onverwijld doch uiterlijk Dinsdag 4 Juni a.s. te zijnen kantore op gaaf te doen omtrent de geleden schade met alle inlichtingen, als vermeld in de circulaire van voor melde Commissie. OORLOGSSCHADE ENZ. De Burgemeester van GOES verzoekt allen, die gedurende de achter ons liggende oorlogsdagen hebben geleden a. oorlogsschade aan gebouwen en/of goederen b. vernielingsschade c. schade wegens diefstal indien zulks nog niet mocht heb ben plaats gehad, hun zoo volle dig mogelijke opgaven, liefst ver gezeld van uitvoerige omschrij ving, in te dienen aan het bureau van Gemeentewerken, School straat 1, uiterlijk op Maandag 3 Juni 1940. Opgave van gestolen fietsen is niet noodzakelijk. Goes, 1 Juni 1940. De Burgemeester voornoemd, W. C. TEN KATE. Allen, die iets te vorderen heb ben van-, verschuldigd zijn aan of borgtochten of andere beschei den onder hunne berusting heb ben, betreffende de nalatenschap van wijlen den heer JACOBUS WESTSTRATE, in leven bierbot- telaar, gewoond hebbende te Yer- seke en aldaar op 22 Mei 1940 overleden, wordt verzocht daar van vóór 15 Juni a.s. opgave, be taling of afgifte te doen ten kan tore van Notaris J. C. KRAM te Kapelle. Hierbij deelen wij mede dat wij onze bezoeken weer op dezelfde manier hopen te hervatten en boodschappen gaarne op de van ouds bekende wijze ontvangen. Aanbevelend, L Minderhout! Zoon In goud en zilver - Westkapelle. HAVEN VAN SOES Burgemeester en Wethouders van Goes maken bekend, dat we gens de huidige omstandigheden de voorgenomen onderhoudswer ken aan de haven van GOES niet doorgaan en derhalve de sluiting dier haven van Maandag 24 Juni t/m. Zaterdag 29 Juni a.s. niet plaats vindt. Goes, 31 Mei 1940. GROOT WINKELPAND Te koop of te huur op goeden stand te Middelburg een modern WINKELPAND met annex groot licht pakhuis met achteruitgang, grootte van den winkel plm. 60 vierkante meter, pakhuis 40 vierk. meter, met moderne bovenwoning en bergzolder. Brieven onder no. 19, bureau van dit blad. Tandheelkundige Inrichting Engelman gev. 1872. Wegens beperkte verkeersmoge- lijkheden tot nadere aankondiging Qeeu spreekuur Dit blad heeft groote publiciteits- waarde. Toelating leerlingen Openb, School voor U.L.0. te GOES, Voorstad Opleiding voor Mulo-diploma A en B, Kweekscholen, M.T.S., Zeevaartscholen, Middelbare Handelsscholen, enz. Voorbereiding voor toelatingsexamen H.B.S. en Gymnasium. Toegelaten worden kinderen, die blijkens verklaring van het betrok ken schoolhoofd, de eerste zes klassen ener lagere school met vrucht hebben doorlopen. ALLE LEERMIDDELEN WORDEN DOOR DE SCHOOL VERSTREKT; SCHOOLGELD NAAR DRAAGKRACHT. Aangifte vóór 1 Juli en nadere inlichtingen bij het Koofd der School K. H. VAN FAASSEN, aan school of Oostwal 79, Goes. MIDDELBARE TECHNISCH - SCHOOL TE HAARLEM. Bouwkunde, Weg- en Waterbouwkunde, Werktuigbouw kunde, Electrotechniek, Scheepsbouwkunde en Vliegtuigbouwkunde. Aanmelding open tot 1 Juli 1940. Overlegging van cijferlijsten en diploma's vóór 15 Juli a.s. Toelatingsexamen van 16—19 Juli. Toelating tot liet le studiejaar zonder examen mogelijk voor candi- daten met diploma M.U.L.O. B., of met overgangsrapport 3—4— H.B.S. B. tot het 2e studiejaar met goede cijferlijst eindexamen H.B.S. B. 5 j. c. of Gymnasium B. Voor alle andere candidaten met toelatingsexamen. Voor verdere bijzonderheden zie prospectus, op aanvraag gratis ver krijgbaar. Haast U, nog voorradig leeren jassen, jekkers, vesten, waterdichte werkschoenen, waterdichte fietspijpen, jassen, broeken, pnpen van ballonstof, plakvrije oliegoederen, oliegoedsmeer, leerenjassensmeer, enz. TELEFOON 2756 GOES

Provinciale Zeeuwse Courant | 1940 | | pagina 3