rnr, MERCURIUS HAVERMOUT MVEETEELT NENLAND VROUWENHOEKJE ONZE EILANDEN VAN ZATERDAG 27 MEI 1933. 3 den ons productie-apparaat meer te beperken, dan voor het verkrijgen van een loonend prijs niveau allernoodzakelijkst is. Op deze rede volgde een langdurige discussie. Over het algemeen vond de idee van de beper- kind van den veestapel geen gunstig onthaal. Vele sprekers drongen aan op het heffen van invoerrechten op buitenlandsche granen en liet aangaan van overeenkomsten met het buiten land, met name Rusland, op de basis van ruilhandel. In antwoord op een desbetreffende vraag uit de vergadering deelde de voorzitter mede, dat er op liet oogenblik in zuivelkringen krach tige pogingen gedaan worden om den uitvoer van boter naar Nederlandsch-lndië zoo veel mogelijk te bevorderen. Voor dit doel is zelfs dezer dagen een speciale vereeniging van boter-exporteurs opgericht. Men'hoopt tot een regeling te komen, waardoor de Australische boter, waarvan de invoer in Nederlandsch- lndië thans 51)00 ton per jaar bedraagt, wordt verdrongen door de Nederlandsche. O.m. wordt gedacht aan een liooger invoerrecht voor boter welke boorzuur bevat, hetgeen met de Austra lische boter het geval is. Na dupliek van den heer Kuiper werd be sloten een beslissing omtrent de voorstellen in iict referaat van den inleider vervat aan te houden totdat alle afdeelingen van de discus sies der vergadering hebben kunnen kennis nemen. De afdeelingen zullen dan later, hetzij schrif telijk, hetzij in eeii speciaal daartoe te beleg gen vergadering, zicli over deze kwesties kun non uitspreken. NED. AARDAPPELINVOER IN ENGELAND. Zooals kort gemeld, zal het invoerrecht op alle soorten aardappelen in Engeland tusschen 1 Juli en 31 Augustus van 1 tot 2 per ton worden verhoogd. Bovendien wordt met ingang van a.s. Vrijdag een invoerrecht van 2 geheven op andere dan nieuwe aardappe len. De uitvoer van aardappelen uit Nederland naar Engeland bedroeg in 1932: 213.334 ton voor een waarde van 7.697.000, en van 1 Juli tot 31 Augustus 1932 32.125 ton ter waar de van 978.000. TARWE EN KOOL. (Waarschuwing aan tarwetelers, die kool ver bouwen.) De Gewestelijke Tarwe-Organisaties voor Noord-Holland en Zuid-Holland maken hier door nogmaals bekend, dat het aan tarwe telers niet is toegelaten meer kool op hun be drijf te verbouwen, dan in 1932. Of deze kool verbouwd wordt op contract, of dat het land voor dit doel tijdelijk wordt verhuurd, of voor eigen rekening wordt geteeld, doet hierbij niet terzake. Ook doet het niet terzake of het gaat om kool als hoofdgewas oj kool als Iweede gewas. Er zijn enkele tarwetelers, die in de meening verkeeren, dat zij vrij zijn in het verbouwen van b.v. boerenkool of spruitkool als tweede gewas. Dit is niet zoo. De maatregel geldt niet alleen voor alle tarwetelers, doch ook voor alie koolsoorten. Ofschoon dit ook reeds eerder bekend is gemaakt, meenen genoemde Orga nisaties goed te doen hierop nogmaals de aan dacht te vestigen. In twijfel-gevallen wende men zich bijtijds om inlichtingen tot de Districtsbesturen. secten met hytende monddeelen. Ze leven van huidschilfertjes eu voelen, doch bloed- J zuigen doen ze niet. Toch z(jn ze schadeiyk j door den jeuk en doordat ze de huid prik-' kelen en tot voortdurende onrust aanleiding j geven. Ze verlaten hun slachtoffer overdag uiet zooals de bloedmtjten en de onrust ver wekkende prikkeling duurt dus steeds door. Ze kunnen enorm snel over de huidloopen en wie zooals ik heel veel levende en doode kippen in handen kr(jgt weet er van mee te praten hoe geweldig die kleine bleekgele snuiters kunnen jeuken zelfs als er maar een paar op de hand of armen loopen. Boven dien zhn deze beestjes blijkbaar erg op ge zelschap gesteld, ze komen meestal in groote massa's tegelijk voor en zoeken allerlei war me plekjes onder de vleugels ofbuikveeren op. Als men ze op de kleeren krijgt schijnen ze net als de kippen zelf steeds de hoogste plekjes op te zoeken eu vindt men ze soms den volgenden dag b(j bosjes onder de jas kraag verscholen zitten. De volwassen luizen leggen een heele serie eitjes die aan elkaar kleven en diezóóvast gekleefd worden aan de basis der veeren, dat men ze haast niet verwijderen kan. Men ziet dan met bet bloote oog soms erwt- gr- ote, witachtige korreltjes bij massa's aan de veeren zitten, vooral aan de buikveeren. De eitjes komen in gunstige omstandig heden na ongeveer een week uit, als het koud is kan het ook een paar weken duren. Daar moet men om denken bjj het bestrijden der luizen. Men kan gemakkelijk de luizen dooden doch de eitjes (de z.g. neten) doodt men niet zoo gauw en als deze uitkomen begint de ellende opnieuw. Dat de luizen zich enorm snel vermeerderen kunnen blijkt uit het feit dat een paar luizén binnen een paar maanden maar eventjes 120 000 nakO' melingen kunnen produceeren! De jonge luisjes zijn na ongeveer twee weken al vol wassen en kunnen ze dan al weer vermeer deren Zooals gezegd er zijn verschillende soorten luizen, die ieder voor zich bepaalde plekken van het lichaam der kip hebben waar zij zich bij voorkeur ophouden. De kopluis der kuikens is wel de schadelijkste daar de kui kens er werkelijk ziek van zijn en ten slotte kunnen sterven. Op de kippen bestrijdt men de luizen met' stofbaden van tabakstof, asch of zwavel en zand. Verder de kippen bestrooien met in sectenpoeder of wat het beste is, de kippen een lauw bad geven van ongeveer 30 gram fluoornatrium (bij den dierenarts of drogist te koopen) op 5 liter water. Dit kan alleen bij warm weer of bij de kachel, opdat de dieren geen kou vatten. Bij kuikens krijgt men snel succes door op de kopjes voorzichtig wat olijfolie of on gezouten spek of boorzalf te wrijven. Het wordt ook wel eens met petroleum gedaan, doch daar moet men uiterst voorzichtig mee zijn, ten eerste dat het niet in de oogen of ooren komt en ten tweede wegens brand gevaar bfj de kunstmoeders. Dr. Tb Hennepe. "1: Vragen, deze rubriek betreffende, kunnen door onze abonné's worden gezonden aan Dr. te Hennepe. Dier gaardesingel 96a te Rotterdam. Postzegel voor antwoord insluiten en blad vermelden. Een praatje over kopluizen bij kuikens. Deze titel voorspelt een praatje over vieze beestjes waar niemand graag mee te doen heeft Toch is zoo'n praatje op het oogen blik zeer nuttig daar vooral de kuikens er dusdanig last van kunnen hebben dat ze niet groeien en zelfs sterven. Ik begin met een brief van een lezer die mg op de gedachte bracht wat over dit euvel te vertellen: „Ik heb ongeveer zes weken een kloek met 14 kuikens, ze doen net aardig eoed maar ze hebben luizen op de kopjes We hebben er al veel gevangen maar ze zijn ze nog niet kwijt. De nacht hokken worden goed schoon gehouden, ik heb er tabakstelen en tabakstof in gedaan maa: dat schijnt niet veel te helpen. Zoudt u mij als het mogelUk is hierin raad willen geven, ik geef ze levertraan zooals U voor schreef maar meng dat door wat fijn ge kookte aardappelen. Is dat goed?" Ik vrees dat onze lezer een der reeds vroe ger gegeven lessen niet gelezen of vergeten heeft. Hierin besprak ik n.l. het broeden met broedhennen en noemde toen als een der allereerste zaken waar men op letten moet als men begint, het grondig onder zoeken of de kloek wel vrij is van luizen. Ten eerste veroorzaken deze een voortduren- den jeuk waardoor de hen niet rustig is, doch ten tweede is het gevaar groot dat zij later de kuikentjes smet en dat is voor de beestjes hoogst nadeelig. Wil men dus de luizen by de kuikens bestryden dan moet men den strijd aan twee fronten voeren en wel tegen de luizen op de kip en ten tweede tegen de kopluizen der kuikens. We zullen ons niet verdiepen met welk soort luizen we te doen hebben, er zyn by EBXT GETEISTERD DOOR BRAND. ANLOO, 24 Mei. Vanmorgen te onge veer kwart over zessen, is door onbekende oorzaak brand uitgebroken in de hofstede van den heer J. Kleef te Eext, gemeente Atiloo. De vlammen sloegen over op de bak kei ven den heer J. lidding en opeen schaapskooi. De kooi, waarin stroo en hooi van verschillende landbouwers waren ge borgen, werd spoedig een fakkel. Ten slotte werd de boerderij van de familie Homan door het vuur aangetast. Alle drie huizen en de schaapskooi brandden geheel af. De autospuit uit Gieten verleende assistentie Door dezen brand is een typisch stukje oud- Drentsch dorpsschoon verloren gegaan. De afgebrande perceelen waren verzekerd. ZWARE BOSCHBRAND AAN DE BELGISCHE GRENS. Zundert in opschudding. ZUNDERT, 23 Mei. Gistermorgen om streeks 10 uur werden de bewoners van Zundert opgeschrikt door groote rookwolken welke over het dorp hingen. Het bleek, dat in de aangrenzende gemeente Wuestwezel (België) een bosch- en heidebrand was uit gebroken. Aanvankel()k dacht men dat dp brand geen ernstige afmetingen zou aan nemen, te meer daar men rekende op ver andering van wind. Daarom liet men na om brandgangen te kappen. Tegen twee uur bleek het vuur echter voortdurend in om vang toe te nemen, tengevolge van het feit, dat afdoende maatregelen tegen beperking van het vuur achterwege waren gebleven. Omstreeks zeven uur hedenavond nam de brand een omvang aan van een catastrophe. Naar ons werd medegedeeld staan de heide en groote perceelen bosch in vollen gloed. Hedenavond om tien uur werden ook de gemeentelijke bosschen van Wuestwezel door het vuur aangetast. De vlammen slaan boven de kruinen der hoornen uit. De ontzettende hitte maakt het niet mogelijk het terrein van den brand te naderen. De vlammenzee was zelfs te zien op een afstand van dertig kilometer en werd o.a. te Etten en Leur en te Breda waargenomen. De bosschen JONGEN REDT ZIJN MOEDER. Kranige daad van een 12 jarigen knaap. AXEL, 2-1 Mei. Bij het baden in de zeer diepe Kleiue Kreek, werd een juffrouw onwel eu verkeerde spoedig in levensgevaar. Haar ongeveer 12-jarig zoontje, die eveneens aan het zwemmen was, bemerkte het gevaar waarin z(jn moeder verkeerde. Ijlings zwom h(j naar haar toe en mocht het genoegen smaken met inspanning van alle krachten zijn moeder van een wissen dood te red den en haar behouden op den walkant te brengen. TWEE VROU WEN IN BRAND GERAAKT. Ernstig ongeval te Groningen. GRONINGEN, 24 Mei. - Het 27-jarig dienst meisje Paula Dempczock van de familie B. A. Cohen in de Stationsstraat alhier, was gisteravond omstreeks 10 uur op de bovenste verdieping van het huis, in de badkamer, bezig met het reinigen van kleedingstukken met benzine. Vermoedelijk zijn de benzine dampen in aanraking gekomen met het gas vlammetje van den automatischen geyser. In ieder geval vatten deze dampen plotseling vlam, waardoor ook de kleedingstukken in brand geraakten, evenals de kleeren die het meisje aanhad. Luidkeels om hulp roepend, rende zij naar de naastgelegen slaapkamer, waar zich de vlammen meedeelden aan het bed en de gor dijnen, waardoor deze kamer spoedig in lichte laaie stond. Op het gegil van het meisje was de 25-jarige dochter des huizes, mejuffrouw A. Cohen, naar boven gesneld. Doch by haar pogingen om het dienstmeisje te helpen, vatten ook haar kleeren vlam. Een zoon des huizes had intusschen de brandweer gewaar schuwd, die met een motorspuit spoedig ter plaatse verscheen. Ook dr. v. d. Reis was ge waarschuwd. Men wijdde allereerst aandacht aan de beide gewonden, die er zeer ernstig aan toe waren. Het dienstmeisje had brandwonden over het geheele lichaam, hoofd, hals,borst, handen en armen waren met ernstige won den overdekt en het meisje leed hevige pijnen Mejuffrouw Cohen had beide beenentothet middel overdekt met brandwonden. Na voor- loopig geholpen te zijn, zfjn beiden per auto naar het Diaconessenhuis vervoerd. Heden morgen was de toestand van beide patiënten ernstig. De brandweer had het Vuur, dat op de slaap kamer woedde, spoedig gedoofd. De schade is niet groot. De ouders van mejuffrouw Cohen bevonden zich in den schouwburg toen het ongeluk plaats had. In doodelljke ongerust heid zyn zij per taxi naar huis gegaan. NACHTELIJKE BRAND TE GRONINGEN. Acht huisjes vrijwel geheel verwoest. GRONINGEN, 23 Mei. Omstreeks elf uur is een felle brand uitgebroken in den z.g. Papiermolen: veertig vrij oude arbeiders huisjes achter den Heereweg. Toen de brand weer verscheen, bleek, dat het vuur, dat was ontstaan in perceel 9, bewoond door den suikerwerker P. Pikkert, ook reeds was over geslagen naar perceel 8 van den hellingknecht G. Hoogakker. Even tevoren waren twee meisjes in het huisje van de familie P. geweest en hadden toen in de keuken een petroleumstel zien branden. Vermoedelijk is dit stel in aan raking met een kleedje gekomen. De meisjes weten het echter niet, daar zij weer zijn weggegaan, omdat de familie P. niet thuis was, behalve twee kinderen, een jongetje van 6 en een meisje van IJ jaar, die op zolder sliepen. Toen de meisjes even buiten waren, zagen zy vlammen uit bet huisje komen. Zy gingen snel weer naar binnen en wisten de beide kinderen in veiligheid te brengen. Daar de twee woningen en ook' de aan grenzende perceelen onder één dak zfjn ge bouwd, plantte het vuur zich gemakkelyk voort, vooral ook doordat het de laatste weken zeer droog is geweest. De bewoners van het blok huizen, die allen reeds te bed waren gegaan, werden gewekt. Zij brachten de kinderen en zooveel mogelijk ook het huisraad in veiligheid. Intusschen had het vuur zich, ondanks snel ingrijpen van de brandweer, medegedeeld aan zeven woningen en toen na een half uur de brand was ge- bluscht, waren toch deze zeven woningen alle min of meer door het vuur vernield. ons pluimvee ongeveer veertig soorten be- i kendl Luizen zijn insecten, terwijl de z.g.'onder de gemeente Zundert loopen geen ge- bloedluizen geen insecten zyn doch tot de vaar, daar langs de grens een breedestrook myten behooren, een soort spinachtigen met weiland ligt. Overslaan van het vuur is acht pooten. niet waarachyniyk te achten. VEILINGSBERICHT van Woensdag 24 Mei 1933 der Coöp. Tuinbouw- en Veilingsvereen. „OOSTVOORNE". Kropsla 0,80 tot 2,80 pel' 100 krop. Radijs 2,10 tot 2,60 per 100 bos. Postelein 0,16 tot 0,18 per k.g. Aardbeien 0,30 tot 0,70 per k.g. Perziken 0,08 per stuk. Boonen (groote) 0,33 per k.g. Boonen dubb. stam 0,88 tot 0,91 per 100 k.g Boonen stoksntj 0,72 per k.g. Tomaten A 0,30 tot 0,33 per k.g. B 0,29 tot 31 per k.g. C 0,32 per kg. CC 0,27 per k.g. Bonken 0,28 per k.g. Komkommers (w.) 10,— tot ƒ13,per 100 kg. Peen 10,— tot 19,— per 100 bos. Peen 11,— tot 15,— per 100 k.g. Bloemkool I 5,— tot 15,— per lOOst. Bloemkool II 1,50 tot. 10,— per lOOst. Rhabarber 1,90 tot 2,70 per 100 bos. Witte Asperges ƒ0,13 tot ƒ0,23 per bos. Blauwe Asperges 0,06 tot 0,16 per bos. Seldery 2,40 per 100 bos. PARIJSCHE MODEBRIEF GROOTE KEUZE IN ZOMERSTOFFEN. Wat men van „overschotjes" uiaken kan. Nog niet zoo lang geleden droegen we alleen d.w.z. myn stadgenooten en ik een toefje 'elietjes der dalen op onzen man tel. Dat is hier zoo de gewoonte op den eersten Mei. Met zoo'n bouquetje geurige, teere lentebloemen getooid, gevoelen we heel sterk, dat het voorjaar in aantocht is, zelfs al huiveren we voorloopig nog van de koude, nu de huiseigenaren met ingang van de maand de centrale verwarming, als totaal overbodig heeft afge sloten. Wat brengt het voor jaar ditmaal een over vloed van leuke nieu wigheden Snoezige das sen en strikken, aardige mutsjes en sjawls, schat tige schoentjes en hand schoenen, byna te veel om op te noemen. Ja, zelf te veel om te be- kyken. We brachten dagen lang door met het bezichtigen van collec ties en nog altijd was er weer iets nieuws, iets, dat we nog niet kenden. En dat vooral ook door dat elk groot modehuis z'n eigen vindingen, en ideeën heeft. By de een worden b.v. de namid dagjaponnen nog steeds verlengd omdat 'tchic en elegant staat. Maar een ander verkort juist de rokken weer een eindje, omdat het jonger staat. En voor beide richtingen valt wel iets te zeggen. Deavond- japon reikt gewoonlLjk tot op den grond, maar hier en daar vinden we een „creatie" met een sleep. Zoo ziet ge zelf, hoe groot de verscheidenheid is en hoe moeilijk het is om precies de grenzen der mode af te bakenen. Schotsche stoffen, en ruiten en streepen zijn aan de orde van den dag. Het eigen aardige van hypermoderne streeptoiletjes is, dat de streepen niet echt maar geïmiteerd zijn. Men heeft ze verkregen door er smalle biesjes van de japonstof zoowel als van andere stof, op te naaien en dat in de meest verschillende richtingen. En zoo zien we fantastische japonnen van marineblauwe stof met grijze en roze streepjes, of een rooden japon met grijze en roode, een roze toilet met roze en bruine, een zwarte met groene en zwarte streepen. Wie fantasie bezit, kan op deze wijze hoogst origineele japonnen maken. En blijven er van al die verschil lende stoffen restjes over, zoo kunt ge daar allerhande modieuze snufjes van maken, strikken en ruches b.v. of kappen van hand schoenen. Of, indien ge huiselijk van aard zyt, gebruikt ge de resten voor een stel aardige kussens. De geometrie speelt een groote rol in de versiering, zooals ge ziet, men kan er meetkunde aan leeren. Houdt ge van sterke kleuren, neem dan het eerste kussen van violet satyn met twee driehoeken in blauw, gescheiden door een taugokleurigen band. En maak het tweede kussen van een kleine bruin fluweelen en een grooten gou den hoek waarop drie roze fluweelen cirkels En wanneer het u dan nog niet voor de oogen schemert, maak dan een rond goud kleurig kussen met applicaties in bruin en violet eD een ander in violet en rood. Het CENT PER PONDSPAK NEDERLANDSCH FABRIKAAT (Adv.) fen een sterk Japanschen invloed. Witte zomerstofjes waarop geheele Japansche land schappen voorkomen. Zelfs mantels,boeden, mouwen, gespen en allerlei details van het toilet zijn aan Japansche motieven ontleend. En daarnaast vinden we echt West-Euro- peesche patroontjes met klaprozen, koren bloemen, margrieten en boterbloemen, frisch en kleurig alsof ze zoo van het land komen. Verder veel zwart bladerwerk op roze, groene en witte fond. Nu eens heel groote bloemen, dan weer bouquetjes van minuscule bloem pjes, die aan den ouden tljddoen denken en aan het héél modeste jonge meisje dat ze droeg. Er zijn zóó veel aardige stoffen dat het gewoonweg verleideiyk is men zou van elk een japon wenschen. Voor de wandeling b.v. een van dat leuke katoen met die heel fijn gekleurde streepjes of jersey met veel kleurige golflijntjes. En voor 's avonds dat eigenaardige crêpe de chine, waarin breede banden van satyn in verschillende tinten zyn uitgespaard. Dan zijn er allerlei soorten linnen en wollen weefsels, mouseline, wollen stoffen, foulard, gewast satyn crêpes van zijde zoowel als van katoen, marocain, peau d'ang enz. WILHELMINE. Onze lezeressen, die uitvoerig wen schen Ingelicht Ie worden over de laat ste mode, zoowel voor dames als kin deren, raden wij dringend aan een abonnement te nemen op „Het Nieuwe- Modeblad". Dit uiterst practlsche Nederlandsche modetljdschrllt, hetwelk ook een schat van gegevens biedt voor handwerken ln alle genres, ls bij de uitgevers dezer Courant tegen sterk gereduceerden prijs verkrijgbaar. De abonnementsprijs van HetNlenwe Modeblad, 2 maal per maand verschij nende In 24 bladzijden met telkenmale 2 gratis knlppatronenbladen, bedraagt slechts 1 1,20 per kwartaal, Iranco per post I 1,50. middelste langwerpige kussen is van goud kleurig fluweel met roze en bruine versie ringen. Wanneer ge deze kussens tesamen op den divan deponeert, kan u tenminste niemand van gebrek aan kleurenliefde be schuldigen. Maar, om nu weer op onze japonnen terug te komen we zien op het gebied van stof- ONOPLETTËNDE LIJFWACHT VAN EEN „BIERBARON". Als zakkenroller begonnen. De New Yorksche politie heeft een dezer dagen een goeden slag geslagen. Na een opwindende jacht, welke langer dan een maand heeft geduurd, is zij er in geslaagd| Waxey Gordon, den beruchten „bierbaron die met den onwettigen handel in alcohol millioenen heeft verdiend, te arresteeren. Het arrestatiebevel was uitgevaardigd, omdat Irving Wexler, zooals de eigenlyke naam van Gordon luidt, zich aan ontduiking van de inkomstenbelasting had schuldig gemaakt, In den nacht van j.l. Zondag op Maandag kreeg de politie, na aanvankelijk het spoor te zijn kwytgeraakt, opnieuw lucht van de verbiyfplaats van Gordon. Hij bevond zich in zpn luxueus jachtverblljf in deCatskills, Het beloofde een warme strijd te worden, want de ïyfwacbt van „Waxey" had her-j haalde malen bewezen, voor niets terug tej deinzen by de bescherming van haar meester., Het liep echter anders. In plaats van eenl ïyfwacbt, gewapend met traangasbommen en mitrailleurs zooals zy had verwacht, vond de politie voor de deur van de slaapkamer] van den bendeleider een aantal weerlooze mannen, die spoedig overrompeld waren en alleen nog maar kans zagen, hun leider ta waarschuwen. Dat zjj geenszins op een inval hadden gerekend, bewijst het feit, dat zy| hun geweren niet by zich hadden, maar in| het rek, dat zich gelijkvloers bevindt, hadden achtergelaten. Wel was alles voor de vlucht van Gordon voorbereid. Een snelle motorboot] lag klaar en voor het huis stond een race wagen, maar ook hiervoor had de politie haar] maatregelen getroffen. „Waxey" kreeg toestemming om zich aan te kleeden, maar h(j had geen tijd genoeg om zich te scheren, wat aanleiding gaf tot hevige protesten van zijn kant, omdat by niet ongeschoren gefotografeerd wenschte te worden. Een dienstmeisje, dat van de geheele situatie niet op de hoogte was en in de meening verkeerde, dat een aantal vijande lijke collega's het op Gordon hadden voorzien kwam binnensnellen om haar meester tej waarschuwen. Deze droogde de tranen var 't meisje met een bankje van honderd dollaij en stelde haar volkomen gerust. Reeds den dag volgend op zyn arrestatie verscheen Gordon voor zijn rechters. Hel bleek, dat de „bierbaron" in den loop dei jaren slechts tien dollar belasting -had be taald, terwyi dit volgens zyn inkomen 400.00C had moeten zijn. Gordon, die 45 jaren telt, is reeds 25jaai in het „vak". Van zakkenroller heeft hy ziel opgewerkt tot „bierbaron". Sinds den doot van „Vannie" Higgens was hy onbetwist d< eerste in zijn beroepen het is voorgekomen dat de geheele smokkelhandel in alcohol var New Jersey en New York zich in zyn handei| bevond.

Onze Eilanden | 1933 | | pagina 3