„GOEREE-OVERFLAKKEE" GROOTE OMWENTELING A. WIELH0UWER TEL. 243 SOMMELSDIJK MANUFACIUREN-WINKEL Aanleg van Warmwater en Stoomverwarming. PREDIKBEURTEN. Advertentiën. SPOED. Gebr. de Mooij ZAAIJER'S Zoet Roggebrood MIDDELHARNIS - Vingerling D 6. TE KOOP 6 paar Zonneblinden. GIMBORN'S STUDIE-WATERVERF Het Beste! Bezoekt de Toonkamer in het kantoor van de N V. Electriciteits-Maatschappij te Middelharnis, Voorstraat 17 INLICHTINGEN GRATIS ZIE HIER EEN KLEIN OVERZICHT: ONZE EILANDEN VAN ZATERDAG 28 MAART 1931. 11 De VOORZITTER stelt voor het stuk, ge- Inummerd no. 5, aan te houden tot de behande ling van punt 7 der agenda, „Voorstel van en W. tot wijziging van de verordening op ie heffing en invordering van begrafenis- hechten", waarmede dit stuk in verband staat. Ten aanzien van de overige stukken, stelt |iij voor, deze voor kennisgeving aan te nemen. Met algemeene stemmen wordt besloten tonform het door den Voorzitter voorgestelde. Benoeming van een Wethouder. Thans komt aan de orde het punt „Benoe- Jning van een Wethouder", in de vacature, bpengevallen door het vertrek van den heer m. Haas, in wiens plaats als lid van den Raad ie heer Nijgh is benoemd. Uitgebracht worden 7 stemmen, 4 stemmen jp den heer Essenberg en 3 op den heer de Boo. De heer Essenberg is alzoo met 4 tegen 3 (temmen benoemd als wethouder. Op een vraag van den Voorzitter of de heer ïssenberg deze benoeming aanvaardt, ant woordde deze toestemmend. Voorts bracht spreker zijn dank aan allen, Jie hun stem op hem hebben uitgebracht en loor het vertrouwen, dat zij in hem hebben Testeld. Voorstel van B. en W. tot vaststelling van eene 1/istructie voor den Gemeente-Geneesheer. De heer ESSENBERG, die intusschen op l'erzoek van den Voorzitter de opengevallen [laats van den heer Haas in de Raadzaal heeft ïgenomen, zegt ten aanzien van dit voorstel, lat het voor hem het grootste is, dat toch Iverleg gepleegd is met den betrokken genees- fundige. De VOORZITTER antwoordt hierop, dat len goede samenwerking niet mogelijk zoude lijn als met dergelijke dingen geen overleg Terd gepleegd. De VOORZITTER heeft het concept naar len betrokkene gestuurd en met de door dezen |edane opmerkingen is rekening gehouden, jodat wel verondersteld mag worden, dat loldoende overleg heeft plaats gehad. Waar geen der heeren hoofdelijke stemming lerlangt, wordt het voorstel van B. en W., tot laststelling van een instructie voor den Ge- Tieente-geneesheer met algemeene stemmen als ingenomen beschouwd. Voorstel van B. en W. tot vaststelling van een irordening op de hellingen der invordering van rsmettelijke ziektengelden. De VOORZITTER deelt mede, dat krach- Ins de nieuwe besmettelijke ziektenwet de tmeente verplicht is een verordening in 't (ven te roepen, tot het verhaal van voor Jkening der gemeente komende kosten, voort- loeiende uft genoemde wet. Voorts deelt preker mede dat, alhoewel nog geen overeen- pmst is gesloten, de gemeente Rotterdam ch bereid heeft verklaard eventueele patien- |n uit deze gemeente, die aan besmettelijke ekten mochten lijden, op te nemen in de prakken aldaar. Hierna leest de Voorzitter de verordening [t heffing van besmettelijke ziektegelden Lor. I De heer NIJG H vraagt alsnog voorlezing van In bepaald artikel, waaraan de Voorzitter lldoet. |De VOORZITTER licht nog toe welke Isten voor rekening der gemeente komen en lelt mede, dat het rijk ook nog bijdraagt in (paalde kosten. |De heer NIJGH vraagt hierop of de wijze, jtarop het verhaal plaats vindt, ook in de Irordening die in behandeling is staat, dus 1 de heffingsverordening. (De VOORZITTER antwoordt hierop, dat niet in de heffingsverordening thuis be- lort, doch in de verordening op de invorde- Ig. Hierna leest de Voorzitter de invorde- Igsverordening voor. ■DE heer DE BOO vraagt, hoe het thans zal Jan met de ontsmetting. Er wordt gesproken het „Groene Kruis" in de verordening, liar er is hier ter plaatse geen desinfectie- jen meer. 3e VOORZITTER antwoordt, dat de goe- jen, die ontsmet moeten worden, dan naar Iers zullen moeten worden vervoerd. In stemming gebracht, worden de verorde- Ig op de heffing-en die op de invordering besmettelijke ziektengelden met alge- lene stemmen vastgesteld, conform het voor- 1 van B. en W. Vervolg in het Woensdagnummer, VERSLAG der Algemeene ledenvergade ring van de vereeniging §teun bij Ziekenhuisverpleging te Dirksland op Woensdag 25 Maart j.l. t)e Voorzitter Notaris van der Sluijs heet de Jiwezigen welkom, waarop hij voorstelt voor Ie vergadering den heer Potter als secretaris (benoemen. Jierna leest de Secretaris, den heer Rooij notulen der vorige vergadering, welke Ld en goedgekeurd. Hierna leest de Secre ts zijn jaarverslag voor dat luidt als volgt: looals U zich zult herinneren begon het Islag over 1929 met een in mineur gezetten In om uiting te geven aan de zorgen, die n Bestuur vervulden over den toestand van (financiën der Vereeniging. (let voldoening mogen wij thans verklaren, die zorgen voor een groot deel zijn wegge nen en wij zullen hopen, dat de crisis, die I Vereeniging in 1929 heeft doorgemaakt, n niet meer zal herhalen. Tiet alleen is het kwaad slot, waarmede de kening over 1930 werd geopend, zonder van buiten weggewerkt, doch geeft dat een voordeelig saldo van ongeveer 2170,- tien. lolgens de Rekening van den Penning- Ister bedraagt het batig saldo 2378,11, lir daarvan moet nog ongeveer 200, den betaald voor nog niet of te laat inge komen doktersnota's. Dit gunstig resultaat is verkregen eensdeels door de verhoogde contributie, anderdeels doordat de uitgaven over 1930 zooveel minder bedroegen dan in 1929. De contributie over 1930 heeft bedragen 7689,83, die over 1929 5167,65, alzoo 2522,meer. De uitgaven over 1930 hebben bedragen 6553,72 ongeveer en die over 1929 ƒ8924, alzoo 2371,minder. Wanneer wij de contributie over 1930 tegenover de uitgaven van dat jaar stellen, blijkt dat er een overschot van 1100,is. De uitgaven over de jaren 1928, 1929 en 1930 bedroegen gemiddeld 7000, De contributie van ongeveer 7700, tegenover een uitgaaf gemiddeld van ƒ7000, geeft een overschot van 700, Wanneer wij in 1930 niet hadden kunnen beschikken over een U bekende wisselvallige inkomst, waarvan wij in de toekomst niet zeker zijn en die zonder tegenspraak eer minder dan meer zal worden, zou er van geen overschot wel van een tekort sprake zijn geweest. Dit om er op te wijzen, dat een voorzichtig beleid eischt, dat de basis, waarop de contri butie thans is geregeld zooveel mogelijk dient te worden gehandhaafd. Het aantal verpleegden bedroeg in 1930 49, in 1929 64. Het aantal verpleegdagen in 1930 592, in 1929 1023,' per patient werd uitgegeven in 1930 130,82, in 1929 132, 22, per verpleeg- dag werd betaald in 1930 10,83, in 1929 8,27. Het aantal leden is in 1930 met 22 gestegen. Op het einde van 1930 bedroeg dat aantal 2265, verdeeld als volgt: Beneden 10 jaar 392 Van 1015 jaar 213 Boven 15 jaar1660. Aan contributie werd in 1930 ontvangen, gemiddeld per lid 3,40, in 1929 2,32. Het aantal verpleegden over de zieken- inrichtingen verdeeld, was als volgt: Diaconessenhuis Rotterdam 19 Eudokia18 Gesticht voor Ooglijders 1 Sophiakinderziekenhuis1 St. Franciscusziekenhuis1 Israëlitisch Ziekenhuis1 Rijkskliniek Utrecht1 Diaconessenhuis Leiden1 Ziekenhuis Dordrecht1 Burgerziekenhuis Bergen op Zoom 1 Rontgeninrichting Den Haag 1 Ten huize van patiënt1 47 De gevallen zijn behandeld door de volgende doctoren: Van Ree8 Kosters3 Aardenne 4 Van Vliet13 Schalij1 Wortman1 1 •Fockens 1 Vos1 Zaaijer Soer1 Ten BergeI Rijssel1 Bouvy-1 41 Van de Ziekenauto werd éénmaal gebruik gemaakt, van een gewone auto 4 maal. 14 maal werd een Röntgenfoto genomen, 8 patiënten werden daarna in een Ziekenluis opgenomen. Het Bestuur nam regelmatig kas en boeken van den Penningmeester op. Daarbij werden deze in orde bevonden. De bode blijft steeds met den grootsten ijver zijn taak vervullen. Onder dankbetuiging kan melding worden gemaakt van het ontvangen van twee liefde giften van patiënten die eene operatie hebben ondergaan en van een patiënt, die de uit- keering, waarop hij recht had, niet heeft gevorderd. Nu volgt iets, dat wegens zijne belangrijk heid al eerder een plaats in het Verslag had kunnen innemen. De plaats, die de heer Touw aan de Bestuurs tafel innam, ziet Gij, krachtens Bestuurs besluit thans ingenomen door den heer Knops, voorheen tweede Penningmeester. Door zijne benoeming te Koog aan de Zaan was de heer Touw genoodzaakt zijne betrekking van Penningmeester vaarwel te zeggen. De heer Touw, die zich had doen kennen als een superieure kracht in het Bestuur van Het Groene Kruis, is een van de groote voorstan ders geweest van de oprichting der S.B.Z. Met de grootste toewijding heeft hij aan onze Vereeniging zijn beste krachten gegeven, heeft hij de financieele administratie op voorbeel dige wijze opgezet, deze daarna belangeloos gevoerd en voor zijne opvolgers een effen baan gemaakt. Het is te begrijpen, dat het Bestuur hem met een bezwaard hart heeft zien vertrekken. In de laatste Bestuursvergadering, die de heer Touw heeft bijgewoond is hem ook namens de Algemeene Vergadering warmen dank en hulde gebracht voor alles wat hij voor onze Vereeniging heeft gedaan. Wij zijn er van overtuigd, dat het Uwe volle instemming heeft, dat het Bestuur den Heer Touw heeft medegedeeld, dat hem door de Vereeniging een blijvend aandenken zal worden geschonken, als erkenning voor zijn, groote diensten aan haar bewezen. Als slot nog wat statistiek. Verpleegde mannelijke patiënten. 1 jaar 1—41 150,— 1 5—14 15—191 95,56 1 20—29 10 1.425,21 8 30—39 1 157,85 1 40—49 4 285,37 2 50—59 1 155,54 1 60—79 4 348,13 3 80 en meer Totaal 22 2.617,66 17 Verpleegde vrouwelijke Patiënten. I jaar 1—4. 5—14 15—19 20—29. 30—39. 40—49 50—59 60—79. 80 en meer Totaal 52,65 142.50 102,35 309,75 1.044,86 27,5p 787.51 306,63 183,91 27 2.957,66 17 De Voorzitter dankte den Secretaris voor zijn keurig verzorgd jaarverslag en drukte nogmaals zijn leedwezen uit dat de heer Rooij gemeend heeft te moeten bedanken als Secretaris. De heer Rooij antwoordde dat hij liever een ander als hij zelf als een voorwerp van huldi ging ziet, doch hij meende dat, hoewel hij noode afscheid der vereeniging neemt, zijn besluit geëerbiedigd zal worden omdat zijn nieuwe functie n.l. zijn benoeming als Secre taris der van Weelstichting, zijn vrije tijd teveel in beslag zal nemen (luid applaus). Voorts deelt de Voorzitter mede dat aan den heer Touw, die vanaf de oprichting be langloos penningmeester is geweest, een blij vende herinnering aan te bieden en waarvoor het bestuur volmacht van handelen werd ver leend. Het jaarverslag van de Penningmeester Adr. Knops gaf een bevredigend resultaat te hooren. De ontvangsten bedroegen over 1930 8731,83 en de uitgaven 6353,72. Het goed slot bedroeg dus 2378,11 waarvan echter nog aan doktersrekeningen nog 200,betaald moet worden. Bij monde van den heer A. C. van Nieuwen- huizen werd namens de controlecommissie voorgesteld de rekening goed te keuren en waarbij aan den penningmeester hulde werd gebracht voor zijn keurig werk en meende dat den heer Knops een waardig plaatsver vanger is van den heer Touw. (luid applaus). De penningmeester dankt de vergadering voor haar hulde. Op voorstel van het bestuur werd de contri butie niet veranderd hoewel de eerste drie maanden van het jaar het aantal patiënten grooter is als anders. Hierna deelde de Voorzitter enkele bijzon derheden mede uit de dien zelfden middag gehouden vergadering van de Centrale der S.B.Z. O.a. deelde hij mede .dat de secretaris van de landelijke federatie der S.B.Z. een rede had gehouden ten einde de Flakkeesche ver- eenigingen van het nut te overtuigen van aan sluiting bij de landelijke federatie. De voor deden zijn o.a. een adviesbureau met daaraan verbonden rechtsgeleerde, gemakkelijker con tact met de regeering en den voorrang van vervoer per ziekenauto te bevorderen. De kosten bedragen voor onze vereeniging slechts 15,per jaar. De heer Rooij zegt dat de regeeringsbemoei- ïngen toenemen en daar een aanvulling der Ziektewet aanstaande is waarin ook vermoe delijk de zelfstandigheid der S.B.Z. vereeni- gingen worden aangetast acht ook hij aan sluiting bij de federatie zeer gewenscht. Op voorstel van P. Poortvliet werd met algemeene stemmen besloten het bestuur te machtigen zelfstandige besluiten te nemen mits deze de financiën der vereeniging niet hooger aantasten dan 50,en nu reeds te besluiten bij de landelijke federatie aan te sluiten. Over de pogingen om een blijvend vliegveld te exploiteeren deelde de Voorzitter mede dat in de Centrale vergadering een rapport was voorgelezen van een militair vlieger en den piloot Aler waarin deze het terrein aan het Dirkslandsche Sas als niet geschikt en ook niet geschikt te maken, afkeurden. Een ander terrein, bij den vuurtoren te Ouddorp, heeft men reeds op het oog maar om de groote kosten zal het noodig zijn verschillende ver- eenigingen en maatschappijen in de exploitatie te betrekken en waardoor het vliegveld econo misch zal werken. Een der leden meende dat de Centrale niet bevoegd is de eerste stoot te geven aan een vliegterrein met commercieele doeleinden. Haar taak is alleen voor een noodvliegveld te zorgen en zoo'n terrein is op het Dirkslandsche Sas beschikbaar. Deze is tevens van meening dat het rapport der deskundigen wel eens door andere deskundigen ongedaan kon worden gemaakt. Bovendien is de kans voor nood- vervoer minder als het Flakkeesche Ziekenhuis is voltooid. De Voorzitter deelt voorts mede dat de plannen van het Ziekenhuis kant en klaar zijn en dat binnen afzienbaren tijd de aanbesteding is te wachten. Voorts dankte hij nog de S.B.Z. van Goedereede voor haar loyale houding bij een ziekenhuisgeval van een patient uit hare gemeente dat, reglementair door Dirks land betaald had moeten worden. Nadat de Secretaris nog eens de aandacht had gevestigd op het moeilijk ambt van secretaris en bijzonderheden over het vervoer van een patient per Spido meedeelde, werd de vergadering met een woord van dank, door den Voorzitter gesloten. Zondag 29 Maart 1931. NEDERLANDSCH HERVORMDE KERK. .Vliddelharnis, vm. dhr. W Vroegindeweij en 's av. ds. van Asch. Sommelsdijk, vm. ds. v. Asch en 's av. v. d. Wal. Dirksland, vm.leeskerk en 'sav.ds. van der Wal. öerkingen, vm. en 's av. dhr. Overweel. Melissant, vm. leeskerk en nam. ds. Vlasblom. Stellendam, vm. en 's av. dhr. Bouman. Goedereede, vm. en 's av. dhr. Dekker uit Alphen a. d. Rijn. Ouddorp, vm. en nam. ds. van Ameide. Nieuwe Tonge, vm. en 's av. ds Dekker. Oude Tonge, vm. ds. Vlasblom en 's av leeskerk. Ooltgensplaat, vm. leeskerk en 's av. Kleine van Willige Langerak. Langstraat, vm. dhr. Vetter. Den Bommel, vm. ds. Kleine uit Langerak en 's av. ds. Polhuijs. Stad aan 't Haringvliet, vm. ds. Polhuijs en 's av. leeskerk. Hellevoetsluis, vm. dhr. Busink (Voorb. H.A en 's av. ds. Priester van Nieuw-Helvoet. Nieuw-Helvoet, vm. ds. Priester (Bev. v. lidm. Collecte v. d. Studiekas der Vrijz Uerv.) Nieuwenhoorn, vm. ds. de Voogd v.d.Slraaten. (Bev. v. n. lidin. Coll. v. d. Studiekas der Vrijz. Herv. Rockanje, 's av. ds. Brinkerink van Oostvoorne. Vierpulders, 's av. ds. de Voogd v. d.Straaten, Zwartewaal, 'sav. ds. Priester. HeenvJiet, vm. ds. Moll van Charaute. Abbenbroek, 's av. ds. Bons van Geervliet. Oudenhoorn, vm. ds. Bons. GEREFORMEERDE KERK. Middelharnis, vm. en 's av.ds. Zeilstra. Melissant, vm. en 's av. leeskerk. Stellendam, vm. en 'sav. dhr. Potina. Ouddorp, vm. leeskerk en nm. dhr. Potina. Ooltgensplaat. vm. en 'sav. ds. De Lange. Den Bommel, vm. en 'sav. ds. Scbaafsma. Stad a.'t Haringvliet, vm. en 'sav. ds. De GraafF. Hellevoetsluis, 's av. ds. Westertiuijs. Nieuw-Helvoet, vm. ds. Westerhuijs. GEREFORMEERDE GEMEENTEN. Middelharnis, vm. en 's av. leeskerk. Dirksland, vm. en 's av. ds. De Blois, Herkingen. vm., nam. en 'sav. leeskerk. Ouddorp, vm. en nm. leeskerk. OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE. Stad aan 't Haringvliet, vm., nm. en 's av. leesk. DOOPSGEZINDE GEMEENTE. Ouddorp, vm. en 'sav. ds. Foppema. DE RIJKSTE MAN TER WERELD. Amerika is in opschudding, want de Lon- densche bladen hebben het opzienbarende bericht gebracht, dat niet Amerika den ryk- sten man ter wereld bezat, maar dat dit de Nizam van Heiderabad was. Ford, Rockefel ler, Morgan, en alle andere Croesussen kunnen zich achter dezen Nabob verstoppen, die op het oogenblik in Londen vertoeft en daar een sprookjesachtige hofhouding voert. De Nizam van Heiderabad spreidt in Londen een ongewone luxe ten toon, met een ver spilling, die zelfs den dollarkoningen mateloos moet toeschijnen 1 De Engelschen, die met den Nabob in aanraking komen zijn te be nijden. Zy krygen allen koninklijke geschen ken en het komt vaak voor dathy honderd vyftig duizend gulden voor zoo'n cadeautje uitgeeft. Het kapitaal van den Indiër, dat niet by benadering is vast te stellen ligt nutteloos in schatkamer en verborgen gewelven. In deze gewelven moeten goudstaven ter waarde van meer dan 1 milliard gulden liggen opge stapeld. De waarde van dejuweelen en andere kostbaarheden zyn met cijfers nauwelijks vast te stellen. Doch wel vast staat, dat de Nabob in Londen het geld met volle handen kan wegsmeten, zonder dat zyn schatkamers leeger worden. familieomstandigheden, direct ter overname een flink beklante in een steeds uitbreidende plaats in Zuid-Holland. Zaak levert een ruim bestaan op. Inventaris 2000. Goederen tegen dagprys. Serieuse koopers boeken ter inzage. Brieven onder No. 4 aan het bureau van Onze Eilanden. Reparatie en Veranderin gen aan bestaande Instal laties bij te SOMMELSDIJK. Allen die iets te vorderen hebben van of verschuldigd zijn aan wijlen Mejuffrouw COR NELIA MUNTERS, weduwe van WILLEM VAN DR1EL, over leden te Oude Tonge 1 Maart 1931, worden verzocht daarvan opgaaf of betaling te doen ten kantore van Notaris P. A. VAN BUUREN te Middelharnis, vóór of op 15 April 1931. Eigen fabrikaat. Dagelijks versch! Machinale Bakkerl] Te bevragen onder letter P aan het Bureau van Onze Eilanden. Nog te koop voor den zaai Hoek's Zomertarwe en Schokkers. P. VAN SCHELVEN, OudeTonge Verkrijgbaar In eiken boekhandel. Onze prijzen hebben zoo'n groote omwenteling ondergaan als nog nooit is voorgekomen. Een enkel bezoek aan onze magazijnen zullen U het bewijs leveren. KARPETTEN Tapis Beige Karpetten zuiver wol, zeer mooie dessins koopt U bij ons. Nu 4 5 gulden goedkooper als voorheen, in alle maten voorradig groote partijen 3 x 4 f 16,50—f20,50 BOUCLÉ- Karpetten zeer nieuwe dessins in groote sorteering 3x4 alle maten f 9,75 Cocostapijt en Lookers Zeer sterk voor gang en keukens, nieuwe dessins 100 breed f 0,90, 70 breed 90; 50 breed 48; Cocosmatjes 36. Zware voordeurmat gevloch ten 95. Voordeurmatten in alle maten en patronen. Kapstokkl e eden vele dessins f 1,75, Kapstokmatten f 0,95, Divankleeden f 6,75. Wollen Tafelkleeden uitgebreide sorteering f 2,75.Wasch- echte tafelkleeden frissche patronen f 1,75, f 1,25 AX MUVSTE R-Karpetten pracht sorteering 12/4 f 17,50 Ook in de betere een mooie sorteering Chi n am atten Afgepast 140 x 180. f 0,69 Zeer fijne mat voor keuken of serre 1,29, in alle maten voorhanden. Per elf 0,90 Theekleeden zeer mooie sorteering 69 ct. Thee mutsen 58 ct. Bloemtafelkleedjes wit en gekleurd prachtsorteering 35 ct. Bij alle Karpetten zijn passende Kleedjes te leveren. VLOERZEIL Groote keuze. 183 cM. breed f 1,15 200 cM. breed f 1,45. Zie onze reclame vloerbedekking 183 br. f 1,09 200 br. f 1,29. Linoleum (Krommenie) 183 br. f 2,40, id. 200 br. f 2.60. Pluchette g i.jnen met keurige randen fraaie teekening per paarf 8,50 Zware Pluchette van stuk 128 breed f 1,15 per el. LANDHUISSTOFFEN zeer frissche streepen 120 breed f 0,35 Peurkleedjes buitengewone sorteering In alle maten vanaf f 0,59 Stalen Gezondheidsmatrassen munten uit door hun prima uitvoe ring geheel geruischloos, 1 pers. f 9 50 2 pers. f 10,50. De betere staaldraad fijn gevlochten 10 jaar schriftelijke garantief 16,50 Ktt ss en kleedjes groote sorteeringf 0,39 Prima gevulde stoelkussens f 0,95— f 1,50—f 1,75. Stroom atrassen gevuld met prima stroo, overtrokken met zwaar geruite stof, solied ge maakt per paar 120 X 180. f 5,— Papierengordijnen in alle breedten voorradig v.af f 0,85 Lancastergordijnen leveren wij in alle kleuren en maten. Vitrage een uitgebreide sorteering v.af 16 ct. VOILE voor moderne gordijnen keu rige randenf 0,45 Effen filet het aangewezen artikel voor gordijnen 100 breed iets fijns f 0,75 TAFELZEILEN zeer goede kwaliteiten 140x 140 f 1,75 Tafelzeil van stuk«0,45 Waschdoek in alle kleuren en maten ook voor auto's- Ledikanten 2 pers. geschilderd houten ledikant f 5,95. Waschtafels f 5,75. Nacht kastjes f 5, -. Witlak Kinderledi kant jesf 9,— Schoorsteenloopers schitterende sorteering f 0,85. Schoor steenloopers van stuk per el 55 ct. Plnche Tafelkleeden Een groote partij diverse soorten die wij zeer goedkoop van de hand doen, maat 130—150 f 5,90 BEPPEN Reclame bedstelf 24,50 bestaande uit drie deelige matras, schuine hoofdpeluw en 2 kussens. Prima gevuld 2 pers. bedstel gevuld met 30 pond prima kapok f 24,75 Behangselpapier 8 cl. per rol. Massief eiken kapstokken met 4 haken mooi model I 4,75. Prima Kapok gegarandeerd onvermengd 62 ct. per pond. Zeer mooie sorteering Werk zakken voor de dames I 2,45.

Onze Eilanden | 1931 | | pagina 11