AAN D RIJK tmeijers 9 3 C teit Rotterdamsche ARIEL MOTORS ROTTERDAM 60 OMSTREKEN ONZE EILANDEN TWEEDE BLAD URENDE DE I ES' 'ENPLAATJES )R ÉÉN IFMERK I ZEEPPOEDER EN ZEEP IATRASSEN inginrichting LAND is '"g OEK. ARIEL HOUSE A. A. KOPPERS No. 13 13 Dec. 1930 Plaatselijk Nieuws öh MISIÏMMi 1 ll Kloosterbalsem 3> [ijvend feestgeschenk is een s'Album,,Carl Hagenbeck's ivangst", (Met de Ufa in de nis); Gratis op 75 geldige erken, of tegen inzending 1.50. Dit album vullen met ts' Dierenplaatjes gaat te [iger, nu U gedurende de December deze plaatjes I op Duifmerken kunt beko- Is bij nieuwen aankoop van DUIF Duifmerken franco te verzenden als brief met vermelding: ,,voor plaatjes" of „voor album" aan onderstaand adres. AFD. ALBUMS DEN DOLDER ONZE EILANDEN VAN ZATERDAG 13 DECEMBER 1930. UW VEERENBEDDEN WOL, U vindt ze bij ons in een groote sor- met andere jaren STERK VERMINDERD Telefoon 44 nd RZOEKKAMER ge verplichting, jdag van 10 tot ill. ©lef. 53816 BERGWEG 367a TELEFOON 43894 ROTTERDAM - Hoofdagent: - VOOR Uitgebreid Service VRAAGT ONZE SPECIALE CQNOITIEN. M1UDKLHAKN1S. Op DondorUag 8 Jan des v.m. van 10—12 uur, is op liet Gemeente secretarie voor alle mannelijke ingezetenen die in 1912 zyn geboren, gelegenheid zich aan te melden ter inschrijving voor de militie. In de Geref. Gemeente zijn herkozen tot ouderling M. v. d. Boom en tot diaken T. Verhage. Tevens is naar deze gemeente beroepen ds. Fraanje uit Barneveld. Door dhr. L. Gouswaard Cz. te Som- melsdyk, is vergunning aangevraagd tot ver koop van sterken drank in het klein in het benedenlokaal van zyn café aan het Zandpad alhier. Aan de hoveniers die van het Onder ling Begrafenisfonds land in pacht hebben, is door het bestuur over het jaar 1930 20 pCt. van de pachtsom geschonken. Door de gemeenteveldwachters is tegen verschillende personen procesverbaal opge maakt wegens het onnoodig rijden aan den linkerkaDt van den weg. De heer Jb. van Dongen, kantoorbe diende ten kantore van de Wed. C Kolffen Zonen, is met ingang van 15 Decembera.s benoemd tot klerk bij de Nutsspaarbank te Amersfoort. Vergadering van den Raad der gemeente JIIUDISLHAKN1S op Vrijdag 12 Dec. 1930 des namiddags ten half drie ure. Te behandelen: 1. Ingekomen stukken. 2. Aangehouden verzoek van het Comité voor verkeersverbeteringen van en naar de Zuid-Hollandsche en Zeeuwsche Eilan den en West Noord-Brabant om adhaesie te betuigen aan het adres gezonden aan Ziine Excellentie den Minister van Wa terstaat, met schrijven van deVereeni- ging „Goedereede en Overflakkee's Be lang". 3. Stemming over het instellen van een raadscommissie met deskundige leiding omtrent den bouw der Openbare U.L.O. School, waarover in de laatstgehouden vergadering de stemmen staakten met rapport omtrent den bouw dier school uitgebracht door het Technisch Advies Bureau voor de Unie van Waterschaps bonden te Haarlem. i. De in de vorige vergadering aangehouden begrooting 1931 van het Burgerlijk Wees huis. 5. Rekening 1929 gasfabriek. 6. Wyziging gemeentebegrooting 1930. 7. Vaste benoeming sasknecht met ingang van 1 JaDuari 1931. 8. Verordening tot regeling van het ontslag van onderwijzeressen aan de Openbare Scholen bij huwelijk. 9. De drie afdeelingen van de Hollandsche Maatschappij van Landbouw op Goede reede en Overüakkee verzoeken adhaesie te betuigen aan de door hen ingezonden motie betreffende tot standkoming van een maal- en mengverbod en steun sui kerbietencultuur. 10. Aanvragen erfpachtsgrond voor woning bouw. P. van Rikxoort, M. de Waal en A. Ver hage aan de Emmalaan. M Langbroek aan de Juliana van Stol berglaan en Burg. Mijslaan. 11. Begrooting 1931 Vleeschkeuringsbedrtjf. 12. Voorstel tot onbewoonbaarverklaring van woningen Nieuwstraat B 13 en Oostdljk E 188. 18. Overeenkomst electrische straatver lichting. 14. Verdeeling gemeente in stemdistricten 15. Benoeming regent Burgerlijk Weeshuis. (Periodieke aftreding J.v d Slik die zich niet herkiesbaar stelt). Aanbeveling luidt: Iz. Bom Mz. C. v. d. Me(jde. 16. Benoeming leden commissie tot wering van schoolverzuim. Aftreding van de heeren: A. W. NUgh, J. L. Vink, J. 0. van Loo, J. Autsema en J. Timmers. 17. Benoeming lid Plaatselijke Schoolcom missie. (Period, aftreding J. v.d. Waal) 18. Benoeming lid en plaatsvervangend lid gascommissie (Periodieke aftreding 0. J. Dorsman en J. van der Meide.) 19. Benoeming lid Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs. (Periodieke aftreding C. F. Arenda.) 20. Schriftelijk voorstel van het raadslid den heer J. van der Meide, luidende als volgt: Ondergeteekende verzoekt in de komen de raadsvergadering het volgende voor te stellen: Ten eerste: Het genomen besluit inde vergadering van 24 October 1930, be treffende het betalen van eigen pensioens premie door de ambtenaren, thans in te trekken en op de voorheen bestaande grondslagen in de begrooting te houden; Ten tweedeDe heffing van het octrooi- geld van suikerbieten van 20 cent per 1000 KG. tot 10 cent per lUOOKG.en van pulp van 10 centen tot 5 centen per 1000 K.G. terug te brengen. Tegelijk verzoekt hy den voorzitter van den raad, een uiteenzetting te willen geven van het Electriciteitsbedrtjf. 21. Voorstel om den grond voor de Bijzon dere Lagere School in eigendom over te dragen. Schattingsprljs door G. van Varik, K. Doornbos en E. de Lint vastgesteld op 1,25 per M*. Middelharnis, 10 December 1930. De Burgemeester, L J. DEN HOLLANDER. (Adv.) SPORTNIEUWS. SPARTA-HYGIËA. Er zit „joie de Vivre"in een gymnastiek- uitvoering. Het zijn de aankomende men- schen en vele jonge menschenkinderen die in vrije gymnastiek of toestelwerken hun jonge krachten en levensblijheid omzetten in rbythmische cadans, in zweefstanden en e ance. Natuurlijk waren er veie ouders bij dien avond van Sparta-Hygiea present en oudere ex-turners en belangstellenden in de turn- sport. Er hing de sfeer van gymnasten vreugd, vooral bij de jeugd, die gauw op geschroefd is in jolijt vrolijk. De heer D. Haagens opende met een kort woord en richtte namens het bestuur speciale woorden van waardeering tot den leider van de gymnastiek-vereeniging, den heer Rozeboom. Verder tot de Jasz-band van den H.B.S.-Bond, die hun medewerking gaf, waarvan het eenige dame3Üd mej Van Oud- gaarden bloemen ontving. In een prijzenswaardige snelheid werden de oefeningen afgewerkt. In de zaal i3 het electrische licht, en met dit licht is het meteen prachtig werken. Schijnwerpers met afwisselend gekleurd glas tooveren lraaie effecten. De vrije oefeningen van adspiranten - jongens en meisjes waren heel goed. De volksdans en rhythmi- sche oefeniDgen der dames speciaal keurig; de ordeosfening van de heeren op de marsch- militaire van Schubert dieigde even miste loopen doordat kleine kras in de gramafoon plaat opeens een gedeelte der muziek deed weglaten, by overdoen echter slaagde deze uitstekend. Natuuiiyk heelt altijd toestelwerk hier een extra belangstelling; daar komt de lenig heid en stage turnoefening! tot zyn hoogste recht. Velen van de heeren zyn nog maar 'n jaar lid en op wat in dat jaar bereikt is kan de leider trotsch zyn. Een enkeling grypt iets hooger dan al zijn kunnen is, maar veel werk er van was in onderdeelen „af", wat de hoogste technische volmaking beduidt. Als kleine aanwijzing geven we in 't algemeen de raad te bedenken dat wan neer by toestelturnen do beenen gestrekt en gesloten gehouden worden, de elegance der oefeningen zeer wordt verhoogd. Maar geiyk Sparta-Hygiea tevreden zullen zyn, zyn ook wy dit. Het is voor den leider een verre van gemakkeiyke taak om de jeugd te leiden. Het is zeer verantwoordelijk hoevelen staan er niet klaar om de hersens der menschen-kinderen in hun levens-groei vol te proppen met geleerd- of quasi-geleerd- heid? En alleen de leider der gymnastiek is er om te zorgen dat de lichaamsontwikkeling geiyke tred houdt met de groei der jaren, wat toch in hooge mate meê een eisch isl Onze gymnastiek is weer sterk opbloeien de. Een eind in de 100 leden telt onze ver- eeniging. Dat zyn feiten die voor zich spre ken. Niet genoeg kunnen ouders doordrongen worden van de groote waarde van goed gymnastiek op kinderlichaam. Naast deze zoo uitstekend geslaagde avond wenschen wy Sparta-Hygiea een blijvende intensieve groei toe. Niet alleen voor haar als vereeniging, maar bovenal voor een ge zond toekomstig harmonisch ontwikkeld ge slacht. J. B. VOETBAL. A.s. Zondag ontvangt Flakk.ee I C. J.S I. Ofschoon C J.S. in de onderste groep zit van de ranglijst zal Flakkee toch geducht op zijn tellen moeten passen. C. J.S. die degradatie-gevaar voelt zal trachten zich omhoog te werken en met veel vreugde Flakkee 1 puntje ontnemen. Ondanks dit verwachten we Zondagmid dag dat Flakkee de overwinning houdt speciaal als Van Beek zyn Luno-vorm terug vindt. Flakkee II moet naar Charlois II al waar wij biy zyn als Flakkee II 1 puntje in de wacht sleept van deze pittige Rotterdamsche ploeg. Hellevoetsluis zal weinig moeite hebben Poseidon de baas te biy ven. Vrouwe Fortuna lonkt lief naar de roodbroeken die gelijk Oostvoorne en Flakkee, de Rotter dammers toonen dat ook eilanders" de kunst van voetballen leeren verstaan. J.B. SOMMELSDIJK. Voor de Vrijzinnig Her vormden zal Zondag 14 December des avonds optreden prof. dr. J. Lindeboom, Hoogleeraar in de Godgeleerdheid te Groningen. De Oogst-collecte heeft in de Ned. Herv. Kerk 959,opgebracht. Tegen J. Verduin en Th. Boslooper is proces verbaal opgemaakt wegens jachtovertreding. De jongedochtersvereening alhier hield Dins dagavond in de oude School haar jaarlijksche bijeenkomst onder leiding van den WeiEw. Heer Ds. v. Ameide. De zaal was overvol. 280 stuks kleederen werden in het afgeloopen jaar ver vaardigd, die onder de behoeftigen zal worden uitgedeeld. De collecte dezen avond gehouden bracht 44,op. Binnen enkele dagen zullen de dames weer bij het publiek om een gave gevraagd worden, om voor het volgende jaar weer voor hetzelfde doel kunnen arbeiden. NIEUWE TONGE. Naar men uit goeden bron verneemt hebben de heeren C. v. de. Boogert en M. J. van Driel, resp. ouderling en diaken der Ned. Herv. Kerk alhier hun benoeming zal zoodanig aangenomen. A.s. Dinsdag 23 December n.m. 2 uur zal ten huize van dr. v. Gelder alhier gelegenheid zijn tot kostelooze inenting. De prijzen der veldvruchten zijn hier als volgt: uien 1,koepeen ƒ0,35 en aardappelen ƒ3,50 per H.L. en de boterprijs is alhier verlaagd en gebracht van 2,op 1,80 per kilo. De heer M. Slabbekoren, alhier heeft de be noeming aan de Openbare school te IJmuiden aangenomen en heeft tegen 15 Februai a.s. ontslag INGEZONDEN MEDEDEELING. e e Doe er waf***1 Klooster balsem op is het gewone gezegde, als men zich heeft gesneden, gestooten, gebrand, geklemd of geschramd. Die verzacht, zuivert en er blijven géén litteekens. ,,Geen goud zoo goed' (Adv SCHAAKCIUB „ONS GENOEGEN". WINTERWEDSTRIJD 1930/31. STAND OP 8 DECEMBER 1930. Aantal partijen. C <u 3 No. DEELNEMERS. 2 "S Q. C 4) e e O f <t> c O C 3 O. ■a E O O Cd O 1 D. Bund 4 4 4 1,00 2 A. van Seters. 6 5 1 - 51 0,92 3 D. F. Jacobi 4 3 1 - 0,88 4 Adr. Verbrugge 5 4 - 1 4 0,80 IL. Bund 4 3 - 1 3 0,75 5 (G, van Gelder 2 1 1 - 11 0,75 6 L. Weeda 3 2 - 1 2 0,67 7 G. Mooijweer 4 2 1 1 21 0,63 8 Ant. Visser 5 2 2 1 3 0,60 (J. Ph. Hoek 4 2 - 2 2 0,50 n )W. Nieuwland 4 2 - 2 2 0,50 y )A. Kerkhoff (van Duyn 4 3 2 1 1 2 1 2 11 0,50 0,50 10 Jb. Zaaijer 4 1 3 I 0,25 11 S. v. d. Valk 4 0 1 3 1 0,13 12 L. Weerheim 3 - 3 0 0,00 13 $C. den Braber 4 - - 4 0 0,00 (H. Hartog 4 - - 4 0 0,00 14 G. v. d. Wende 5 5 0 0,00 GESPEELDE PARTIJEN. 1- D. BundJb. Zaaijer L. WeedaC. den Braber D. F. JacobiG. Mooijweer C. den BraberD. F. Jacobi L. BundAnt. Visser J. Pli. HoekA. Kerkhoff A. v. SetersL. Bund A. Verbrugge—van Duyn Jb. ZaaijerG. Mooijweer W. NieuwlandG. v. d. Wende 10 D. BundH. Hartog 10 Ant. VisserG. v. Gelder Ji L. BundL. Weerheim 10 1 è-è 0—1 1—0 0—1 1—0 0—1 0—1 (Adv.) HËRKINGËN. Tot geneeskundige belast met de doodschouw over 1931 is benoemd de heer C. Huisman, arts te Melissant. De gemeenteraad heeft met algemeene stemmen besloten aan de Regeering adhaesie te betuigen aan het ingezonden adres van de afd. der Hol. Mij. van Landbouw, inzake het maal- en menggebod. STELLENDAM. De vorige week werd van hier verzonden 350 H.L. aardappelen, 300 H.L. uien en 450 H.L. koepeen. Donderdag is de heer A. de Jager Adr.z. naar het ziekenhuis „Eudokia" vertrokken, tot het ondergaan van een blindendarmoperatie. Mej. A. v. Seter behaalde dezer dagen het deploma aan de eerste Nederlandsche Modevak school te Utrecht. Door de garnalenvisschers alhier werd vorige week vier dagen gevischt, gemiddeld werd per dag en per vaartuig pl.ni. 20 K.G. aan de pellerijen afgeleverd. Uit Den Helder werden reeds groote hoeveelheden aangevoerd. GOEDEREEDE. De Oogstcollecte in de Ned. Herv. Kerk heeft in het geheel 419,opge bracht. De afgeloopen week zijn hier verscheept ruim 1000 balen Uien en 1596 Kilo gedroogde Cichorei. De heer J. van Heest heeft onderhands aan gekocht een woonhuis van C. Rameijs, staande in het Klooster. In de Ned. Herv. Kerk werd tot ouderling herkozen den Heer J. Roos en als diaken de Heer L. v. d. Wende Kz. De garnalenvisschers hebben vorige week van 2030 kilo garnalen per dag en per vaartuig gevangen. Dr. Zubli heeft wegens vertrek naar elders tegen 1 Januari ontslag aangevraagd. OUDDORP. A.s. Zaterdagavond om 6.30 uur zal voor de Ger. Gem. optreden Ds. Kersten van Rotterdam. Bij den landbouwer Kommer Tanis is bij het vee mond en klauwzeer uitgebroken. Door, het Bestuur der Chicoreifabriek alhier is de laatste gedroogde cichorei verkocht voor 5,90, een prijs lager als voor den Oorlog. De garnalenvisscher H. Tanis had het onge luk op de visschcrij zijn kortstok van zijn vaartuig te breken, wat voor hem een schade was van 30,-. OUDE TONGE. Ten laste dezer gemeente zijn de volgende aandeelen uitgeloot: van de 4\ geldleening 1917, oorspr. ƒ38.000,- no. 10 en van de 6 geldleening 1920, oorspr. 120.000,— nos. 7, 38 en 92. De heer Ar. Fluit heeft onderhands twee gemeten bouwland gepacht van Mej. Wed. J. Buscop aan den Langeweg. B. en W. brengen bij publicatie ter Alge meene kennis, dat zij voorloopig inplaats van des Woensdags, des Dinsdagsmorgens zullen ver gaderen. Het jaarlijks schuren van straten en pleinen zal dit jaar plaats hebben a.s. Dinsdag. UITVOERING der tooneelvereeniglng „Oude- Tongensche Dilettantenclub" op Woens dagavond j.I. in cafe Speelman. Te ruim half acht opende de voorzitter de heer A. Hartog Jz. deze uitvoering. Hij heette de aan wezigen hartelijk welkom. Met genoegen consta teerde hij dat de zaal flink bezet was. Ja zelfs de verwachtingen had overtroffen. Hij deelde mede dat zou worden opgevoerd een dramatisch stukje en een blijspel. Met den wensch dat allen den avond genoeglijk zouden doorbrengen, eindigde hij zijn openingswoord. In de eerste plaats werd opgevoerd „Het Ge iten", drama in een bedrijf door J. J. Rent meester. Dit stukje werd aardig opgevoerd. An- dries Verschaaf en zijn vrouw Marianne speelden uitstekend. Na de pauze werd „De Duistere Gast", boertig spel in vier bedrijven door H. Bakker, vertoond. Ook dit stuk werd zeer goed gespeeld. Burgemeester Stronk en veldwachter Knol gaven doorloopend schitterend samenspel. Van Staal duinen speelde als Moor heel best, Dirk, de vlegel achtige knecht wist zich goed in zijn rol te ver plaatsen, zoo ook Griet, Klaartje en Marianne, de laatste was als Heks voortreffelijk. Jonkheer Six en Van der Linde waren somtijds een beetje slap in hun optreden, voor het overige speelden ook zij heel goed. Het was een stuk om te brullen van het lachen, voornamelijk in het derde bedrijf, waarin de Moor, Stronk en Knol, den dood op het lijf jaagt met zijn experimenten. Een welverdiend applaus viel den spelers ten deel. Nadat het tooneel was ontruimd sprak de voor zitter nog een kort sluitingswoord. Uit de betraan de oogen in het eerste stuk en uit den gullen lach bij het laatste had hij mogen afleiden dat het spel had voldaan. Het stelde hem en de overige spelers en speelsters tevreden, daardoor hun werk be loond te zien. Hij dankte de aanwezigen voor hun opkomst, de familie Speelman voor alles waar mede zij hu.pvaardigheid hadden betoond, den heer Vis voor zijn muzikale medewerking en gri meur Van der Voorde. Hij eindigde met een aan sporing zich op te geven als donateur dezer ver eeniging. Hierna bleef men. nog geruimen tijd op een gezellig bal bijeen. Jaarvergadering der IJsclub „De Schaats" op Donderdagavond j.I. In cafe „Van Veen." De Voorzitter, den heer lz. Mesritz, opende op gebruikelijke wijze. Na de aanwezige dames en heeren een hartelijk welkom toegeroepen te hebben, sprak hij den wensch uit dat dc agenda vlug en zakelijk zou worden afgewerkt. Hij deelde mede dat de toestand der vereeniging stationair was gebleven. Daar in vorige vergaderingen uit de leden stemmen waren opgegaan voor een ver beterde ijsbaan, had het Bestuur zich in verbinding gesteld met de zustervereeniging te Dirksland. Daar bleek alles flink op pooten te staan, maar aangezien we hier niet alles kunnen zooals dat graag gewild zou worden, moeten de leden zich voorloopig nog tevreden stellen met de oude baan. De notulen der vorige vergadering werden gelezen en vastgesteld. Uit het verslag van den penningmeester bleek dat over het vereenigingsjaar 1 Dec. 1929—1 Dec. 1930 was ontvangen 168,24, uitgegeven 79,98, alzoo batig slot ƒ88,26. Dc bescheiden werden door den heer P. Koert en den heer A. Jacobs gecontro leerd en in orde bevonden. De aftredende bestuurs leden dhr. Iz. van den Doel, en P. Quist werden met bijna algemeene stemmen herkozen. Deelde Voorzitter bij punt 5, bespreking red dingsmiddelen mede, dat van B. en W. een schrij ven was ingekomen, bij ijsgelegenheid voor die middelen tc zorgen. Voor dit doel was reeds eenig geld beschikbaar maar nog ruim onvoldoende. Den heer de Lint zou graag ingrijping van het Gemeentebestuur zelf zien. Daar het toch in het belang van 't algemeen is zou de gemeente red- dingsmateriaal beschikbaar moeten stelleb. Na eenige bespreking wordt op voorstel van den heer Van den Tol, het Bestuur z.h.s. gemachtigd bij het Gemeentebestuur subsidie aan te vragen, uit sluitend voor aanschaffing van meergenoemde reddingsmiddelen. Bij de rondvraag vroeg den heer R. Krouwer waarom niet evenals andere jaren in de Geni. vergaderzaal werd vergaderd. Voorzitter deelde mede dat het Bestuur van de ijsclub te Dirksland was uitgenoodigd op de vergadering en indien dit eventueel zou gekomen zijn, de ontvangst beter in de bovenzaal van Van Veen dan in de Vergader zaal kon plaats hebben. Indien echter stemmen uit de vergadering zouden opgaan voortaan weer in de Vergaderzaal te ver gaderen, dan kon hierover worden gestemd. Den heer Van den Tol maakte ernstig bezwaar dit punt in stemming te brengen, daar er van de 222 leden slechts een 50 tal waren opgekomen, zoodat dit aantal te klein was om een beslissing hierover uit te lokken. Na eenige bespreking deelde de Voorzitter mede dat de volgende vergadering weer in de Vergaderzaal zal plaats hebben. Als dan de opkomst grooter is, kan dit punt nogmaals ter sprake komen. Den heer Verweij vroeg waar de gelden werden belegd. Dit bleek te zijn op de Nutsspaarbank. Daar niemand meer het woord verlangde sloot de Voorzitter de vergadering, de hoop daarbij uit sprekende, dat dezen winter genoeglijk zou mogen worden geschaatst. Na de sluiting was nog aan de orde de gratis verloting. Een 29 prijzen werden verloot, waar onder vele, die de lachspieren danig in werking stelden. Daarna keerden allen voldaan huis waarts. D. T. Bij den correspondent der staan 12 werkloozen inge- DEN BOMMEL. arbeidsbemiddeling schreven. Vervoerd aan de haven 4076 H.L. aardappe len, 2031 H.L. uien en 500 H.L. koepeen. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd dat de verordening op de Zondag sluiting van winkels en café's in werking zijn ge- teden. Tegen een koopman H. v. R. alhier is proces verbaal opgemaakt wegens overtreding van artikel 114 algemeene politieverordening. Tot kerkvoogden in de Ned. Herv. Kerk zijn gekozen de heeren Joh. den Braber, J. Mijs en W. J. Rosmolen. Tijdens de suikerbietencampagne zijn aan de haven alhier 4.551.433 K.G. suikerbieten aan gebracht. De prijzen der veldvruchten zaijn aardappelen ƒ3, tot ƒ3,10, uien ƒ1,koepeen ƒ0,30. Hande traag. STAD AAN 'T HARINGVLIET. De prijzen der landbouwproducten waren deze week als volgt: Aardappelen 3,25, Uien (veldgewas) 1,en koepeen 0,35 per H.L. Handel zeer levendig. In de vacature, ontstaan door het overlijden van den heer Joh. Huizer Kz. is tot ouderling der Ned. Herv. Kerk gekozen de heer H. van Rossuni Wz. Daar deze reeds als diaken functioneerde, is in diens plaats gekomen de heer C. L. van Dijk. INGEZONDEN MEDEDEELING. t Baan - Schiedamsche Vest Rotterdam - Telefoon 11448 Geheel nieuw geïnstalleerd. Speciaal voor on- en minvermogenden. Volle Gebitten vanaf f 50,— op weke- lijksche afbetaling. Maandkaarten f 1 Geopend alle werkdagen van 9 tot 5. 's Zaterdags van 9 tot 1. HELLEVOETSLUIS. SPORT. Voetbalwedstrijden Zondag 14 De cember 1930. Ie klas R.B.V. 3 O.V.V.H.O.V. 2e klas R.V.B. 13 SpijkenisseDindua. 16 Flakkee—C. J.S. 17 LunoN.H.S. 18 HellevoetsluisPoseidon. 3e klas R.V.B. 20 P.F.C.D.D.C. 23 NieuwenhoornWaalhaven. 25 Wit Rood WitZaolh. Res. 2e klas R.V.B. 61 Charlois 2Flakkee 2. 62 Saturnus 2H.G.S. 2 65 S.V.D.B. 2—A.V.S. 2.

Onze Eilanden | 1930 | | pagina 5