ranspireerende /ERFLAKKEE" Kelder te Utrecht van Ratten Bevrijd. OpenbareYrijwillige Verkooping 71 perceelen Tarwe, Haver en Erwten ADVERTEERT I a I ONZE EILANDEN lonkamer van de iits-Maatschappijj s, Voorstraat 16a IGEN GRATIS HA ROT'S fine jntabletten lARDT'S AAC abletten HARDT'S fine •tabletten w A.MIJNHARDT n. Fabriek. ZEIST ZATERDAG 12 JULI 1930 12e JAARGANG. - N°.70 EERSTE BLAD Week-revue. FEUILLETON. OP EENZAMEN POST. Vreemde „Schoonmaak" Vreest geen Examen HEERENBAAI Geeft U op als Abonné. oksels en voeten ïandele men met Purolpoeder. Dit is het est atdoende middel daarvoor. Het kost en 60 ct. per bus en is evenals Purol, krijgbaar bij Apoth. en Drogisten. (Adv.) Onweer boven België. West-Vlaanderen en ook in het Walen- heeft het onweer, dat Dinsdag over groot deel van Belgis woedde, aanzien. schade aangericht. Te Thielt en om- :en zijn verscheidene fabriekschooi- ten, stallen en in aanbouw zijnde huizen de rukwinden omvergehaald. Tal van eken en hoeven liepen onder water en stuks vee verdronken. Hagelsteenen als kippeneieren vernielden den oogst it deel der provincie. Te Meulebeke werd landbouwer door den bliksem getroffen edood. Ook de stad Kortrijk werd door wolkbreuk geteisterd. Op de Jan Ben- e-Laan stond op zekere oogenblikken entimeter water. In de omstreken is de t eveneens vernield. Een kelder aan een der bekende Utrecht- sche grachten werd letterlijk overloopen door de ralten. De eigenaar was ten einde raad en beproefde alle mogelijke midde len. Naar aanleiding van een advertentie kocht hij toen een doosje Rodent, het onfeilbare en snelwerkende rattenvergif. In een paar nachten was zijn kelder geheel gezuiverd. Hij schrijft: „Rodent werkt als een toovermiddel en ik weet niets beters". Dit is slechts één van de vele getuigschriften voor Rodent Of U last van één of van honderd ratten hebt, koop in ieder geval nog vandaag een doosje Rodent van 50 ct. of 1.- en spoedig bent U van de plaag verlost. Bij alle drogisten verkrijgbaar. Importeurs: Fa. B. Meindersma - Den Haag. E36 Op Woensdag 16 Juli 1930 v.m. 10 uur (z.t) te STELLENDAM, ter herberge van A. KAASHOEK van wassende onder STELLENDAM, in den Adriana-, Eendrachts- en Hals polder, ten verzoeke van den heer D. GOEKOOP te GOEDEREEDE. Notaris VAN DER SLUYS. ij Apoth.en Drogisten n van den naam Prijs per kwartaal f 1,— Losse nummers 0,07' ADVERTENTIËN van 16 regels 1,20 Elke regel meer 0,20 Bij contract aanzienlijk korting. Dienstaanbiedingen en Dienstaanvragen f !fper plaatsing tot een maximum van 10 regels, elke regel meer 15 cent* Dit blad verschijnt iederen Woensdag- en Zaterdagmorgen. Het wordt uitgegeven door de N.V. Uitgeversmaatschappij „Onze Eilanden", Tel. Int. No. 15 Voorstraat Middelharnis. Binnenland. Den Haag heeft dezer dagen volop gele genheid gehad voor sensatie. Het begon dezer dagen met een geweldig schandaal, volgens Qaagsche begrippen dan, in den Koninklijken schouwburg. Dit geweldige schandaal bestond uit een heer in hemds mouwen in een der loges van genoemden schouwburg en deze barbaar was ondanks alle verzet en vriendelijke interventie niet te bewegen zijn jas aan te trekken. Gewoon verschrikkelijk voor het Haagsche decorum en het heeft ons verwonderd dat zoo'n op windende geschiedenis nog zoo kalm is afgeloopen. De tweede sensatie was een brandje in een radiofabriekje, waar voor eenige tien duizenden in vlammen opging en sensatie nummer drie was het drama aan de Val- kenboschkade, dat etof oplevert voor een volslagen roman. De aldaar met vrouw en kind wonende heer B. moest een reis buiten de etad maken en vertrok 's morgens 9 uur. H(j besloot eerst nog een paar nieuwe schoenen te koopen en keerde naar huis terug om deze door vrouwlief te laten bewonderen. Deze scheen evenwel ook reisplannen te hebben, een Duitsch student was reeds in de woning aanwezig voor 't pakken der koffers, doch deze zonderlinge hulp verdween schielijk op raad van mevrouw in een kleerkast, waar de heer B. hem ontdekte. Gevolg een knok partij, de student grijpt een revolver, eigen dom van B., en brengt dezen een schamp schot aan het been toe. Op het hulpgeroep van B. waarschuwt het toegestroomde pu bliek de politie, welke den naar een andere kamer gevluchten student arresteerde. Deze zit bereids in het huis van bewaring over de geschiedenis na te denken. Het reislustige mevrouwtje, welke aanvankelijk in de con sternatie was verdwenen, kwam in den na middag uit de brandstoffenkast te voorschijn. Hoe onaangenaam voorgenomen reisplan nen kunnen mislukken, ondervonden nog meerdere Hagenaars. Achttien leden eener Haagsche heD gel aarsclub maakten per auto een tochtje en geraakten by de Klinken- bergerbrug onder Sassenheim te water. Ge lukkig bleef het enkel bij een nat pak en konden de poedelnatte visschers naar huis terugkeeren. De Arnhemsche Courant wist dezer dagen een treffend voorbeeld te geven, hoe actief de concurrentie tegenwoordig wel is. Een echtpaar moest naar Haarlem verhuizen en mijnheer zocht een woning uit. Mevrouw kwam deze keus inspecteeren en tijdens dit korte bezoek kwamen zich reeds verschil lende leveranciers aanbieden. In hun oude woonplaats teruggekeerd, ontving het echt paar den volgenden dag reeds een pakket uit Haarlem, afkomstig van een bakker en bevattende v(jf soorten brood, mitsgaders een koek. Deze vriendelijke bakker was tevens nog zoo bereidwillig op den dag van aankomst de familie een gratis lunch aan te bieden, indien hy de leverantie mocht krygen. Als ik ooit moet verhuizen, dan hoop ik ook op Haarlem en kondig ik zulks per advertentie in alle daar verschynende bladen aan. Vermelden we tot slot van dit overzicht nog de begrafenis van Nap de la Mar, te Den Dolder overleden in den ouderdom van jaar, een rasecht artiest met groote ver diensten en van wien nog zooveel goeds werd verwacht. De levensweg van Nap de la Mar is, kan het anders, er een geweest met vele doornen en een enkele roos. Ons tooneel verliest in Nap de la Mar een harden, serieusen werker, wiens naam nog lang in herinnering zal blijven voortleven. Buitenland. Zooals de lezer zich nog wel zal herin neren, heeft Briand in zyn bekende Pan- Europa-memorandum aan de Europeesche mogendheden, uitgezonderd Rusland en Tur- kye, aangedrongen op een spoedige beant woording, zulks ook met het oog op de in September te Genève bijeen te komen groote conferentie, waar alsdan over dit voor Europa zoo belangrijke punt geconfereerd zal wor den. Reeds by het verschijnen van dit me morandum van Briand was de ontvangst vry koel en nu de eerste antwoorden binnen zyn, ook onze regeering heeft bereids ge antwoord en moesten wy dit antwoord weer het eerst uit de Fransche pers opdiepen, waarom begrypt eigenlijk niemand, ziet het er met de plannen van Briand hopeloos uit. Er worden reeds zooveel reserves gemaakt en naar alle waarschljniykheid zullen er nog meerdere gepubliceerd worden, dat er van de heele geschiedenis niets zal komen. Wy zyn niet ryp voor en zulke plannen, de tyd voor verbroedering is nog niet aange broken en daarom mogen we verwachten dat de conferentie in September te Genève de plannen van Briand met de noodige hof- feiykheid en plichtplegingen zal begraven. Diplomaten verstaan bij uitstek de kunst om een bittere pil op aangename wyze te vergulden en in dit geval wyst een bericht er reeds op, dat via een studiecommissie de zaak in September van het publieke tooneel zal verdwynen. Overigens zal Briand, de Fransche minis ter van buitenlandsche zaken, wel niet lang treuren over de slechte vooruitzichten van zyn plannen. In de eerste plaats komt dit alles niet onverwachts, bovendien zal hy zelf veel te goed geweten hebben hoe slecht de kansen stonden reeds voor hy zyn be. kende plannen publiceerde en daarnaast blyven er nog voldoende andere zorgen over, welke zijn aandacht in beslag nemen. Daar is in de eerste plaats de onaangename ver houding Frankrijk-Italië, welke op een vol slagen wedloop in bewapening is uitgeloo- pen, een wedloop in grooten styi waarby aan weerskanten niet op een paar honderd millioen meer of minder niet gekeken wordt en die werkelijk niet veel goeds belooft voor de toekomst. Er is niet de minste toena dering tusschen Rome en Parys te bespeu ren en de Italiaansche pers laat nog altyd altijd geen enkele gelegenheid voorby gaan om eens duchtig op Parys af te geven, waar men Datuuriyk niet al te vriendeiyk gestemd is door dit voortdurend gesar en dit niet altyd onder stoelen of banken steekt. De onderhandelingen te Parys over de vervroegde ontruimiDg van het Saargebied waartoe Frankryk bereid is en wat Duitsch- land vurig begeerd, is eveneens vastgeloo- pen. Wel wordt officieel zoowel te Beriyn als te Parys het gerucht van mislukking tegengesproken, doch zeker is dat deze on derhandelingen op 't doode punt zyn ge komen. De Franschen waren wel genegen tot ver vroegde teruggave van het Saargebied, mits de mynen gemeenschappeiyk en duurzaam bezit werden en in een gemeenschappelijke N.V. werden ondergebracht. Dezen eisch hebben de Duitschers met beslistheid afge wezen. Berlijn wenscht den verloren zoon heelemaal terug en neemt met een halve geen genoegen, vooral niet, omdat het over tuigd is dat zonder vervroegde teruggave, in 1935 een volkstemming over hl-of niet terugkeer ten gunste van Duitschland zal uitvallen. De ontruiming van het Rijnland, waarover de Duitschers zoo in hun nopjes zyn, heeft voor de vrienden van Frankryk in dit ge bied, de separatisten, een heel onaangenaam staartje gehad. Nauwelijks waren de Fran sche troepen vertrokken of het is in ver schillende plaatsen tot ergeiyke uit8pattin. gen tegen verschillende separatisten ge komen, waarby winkels werden geplunderd en de slachtoffers werden mishandeld. Het gepeupel greep een dergelyke gelegenheid dankbaar met beide handen en de autori teiten hebben de grootste moeite gehad om de orde te herstellen. Deze incidenten hebben te Parys een onaangenamen indruk gemaakt en Briand heeft naar aanleiding hiervan tegenover den Duitschen gezant op het pyn- iyke van dit optreden gewezen. BOOTH TARKINGTON. NAAR HET AMERIKAANSCH DÓÓR HENRI VAN DE WEG. Geautuitgave van de N. V. Uitgeverij P. D. Bolle.) 22) Toen alles voorbij was, ontspande zich de blik van miss Sherwood, die even gretig had toegekeken als ieder ander en zij maakte een opmerking tegen Harkless, om tot de ontdekking te komen, dat deze verdwenen was. Wel zag zij Minnie en mr. Willetts staan voor een ander venster. „Hij werd weggeroepen," legde Lige uit. „Hij dacht terug te zijn voor de stoet voorbij was. Jij verveelde je toch niet, zoo lang er zoo veel te kijk was." „Weggeroepen?" herhaalde zij verwonderd. Minnie begon te lachen. „Hier heeft iedereen mr. Harkless noodigl" „Hen farmer, zekere Bowlder, kwam hem halen, tegdemr. Willetts uit. „Zijn zoon, Hartly was weer het drinken gegaan en dan schijnt alleen arkless in staat hem tot rede te brengen. Laat tp^ eei? Zleke verplegen, een dronken kerel han- re"'.zeg je mr. Willetts werd enthousiast, dat" Speelt het klaar- Het frappeert me altijd, t .eJ no£ hoopjes menschen zijn, die denken, dat h»J rïn nergens toe dient. De manier, waarop hij aen ouden Fisbee..." In een der dierentuinen in ons land zag de ijsbeer er zeer onoogelijk uit. Het haar van zijn dikke vacht begon hoe langer hoe geler te wor den en de directeur besloot dat hij opgeknapt moest worden. De oppasser waar het dier het best mee vertrouwd was werd met de taak belast en deze bracht een helder witte ijsbeer te voorschijn, dank zij een paar pakjes zeeppoeder „Ozil" van slechts 10 ct. per pakje. (Adv.) ..Kijk eens!" riep Minnie luid, terwijl zij naar buiten wees. „Kijk eens, wat is daar aan de hand?" Er ontstond gedrang in de menigte beneden hen. Mannen holden naar een hoek van het café, ge volgd door vrouwen en kinderen. Zij liepen zoo snel, en er kwamen zooveel menschen, dat het erf onmiddellijk tjokvol was met een compacte men- schenmassa. ..Het is aan den anderen kant," merkte Lige op. We kunnen het zien uit de hall, maar vlug dan, voor de menschen ons het uitzicht belemmeren!" Zij volgden hem dwars door het gebouw en keken neer op een groepje menschen, die ten prooi waren aan een hevige opwinding. Vijf mannen stonden op het trapje voor de deur, terwijl de menigte opdrong en slechts een kleine ruimte vrij liet. Zij, die achteraan stonden, vochten om meer naar voren te komen. Harkless hield de bovenste treden bezet en steunde op den schouder van den thans nuchteren Hartly. In de open ruimte wachtte, een schaapachtige uitdrukking op het gezicht, Jim Bardlock en tusschen dezen en Harkless bevonden zich de beide beroepsspelers. De journalist had alle benoodigdheden voor het spel in beslag genomen. „Geef terug," zeide hij op kalmen toon. „Je hebt dezen jongen achtenvijftig dollar afgewonnen; geef hier!" De mannen zochten wanhopig naar een gelegen heid om te ontsnappen en gedroegen zich zenuw achtig, als muizen in een val. „Houdt hen in de gatenbeval Harkless scherp. „Ze mogen niet ont snappen." „Wij hebben toch zeker recht op een eerlijke be handeling!" kreunde een van de spelers. Zijn oogen, fonkelend van woede, logenstraften echter de klagende uitdrukking van zijn stem. „Wij hebben want er is een middel dat U kalm houdt en waardoor Uw geest helder blijft. Mljnhardt's Zenuwtabletten behoeden U voor zenuwachtigheid. Ze zijn verkrijgbaar in kokers van 75 ct. bij Apoth. en Drogisten. (Adv.) De spanning te Beriyn over den afloop der nieuwe dekkingsvoorstellen is nog niet geweken. Dat het er gaat spannen is zeker en de Vossische Zeiting wist reeds te melden, dat de rykskanselier weer met het beruchte artikel 48 der grondwet heeft gedreigd, indien er geen parlementaire meerderheid in den Ryksdag is te vinden. Dat er anders in Duitschland altyd nog wel het een en ander te bezuinigen valt, leert een bericht over het pensioen, dat Mol- denhauer, de voorganger van minister Die trich, ontvangt. Moldenhauer, die ook braaf en tot in den treure het eentonige bezuini gingsliedje zong, heeft gebruik gemaakt van zyn recht om volgens de oude pensioenrege ling te worden gepensioneerd en krygt als gevolg daarvan een levenslang pensioen van 29.500 mark, hoewel hy slechts 54 jaar oud en professor te Keulen is.Datiseenkonink- iyke vergoeding voor de inspanning van eenige maanden ministerschap, vooral voor een land waar zoo hard om bezuiniging wordt geschreeuwd en waar zulks ook inder daad heel erg noodig is. De Engelsche regeering ziet haar zorgen nog voortdurend toenemen. De toestand in Britsch-Indie laat nog altyd veel te wenschen over, het heet zelfs dat de toestand weer slechter is geworden en ook de toestand in Egypte baart Londen eenige zorg. Te Man soera is het tot bloedige botsingen gekomen bij het bezoek van Nahas pasja, den vorigen premier en leider der in hevige oppositie zynde Wafd-partijBy deze onlusten zijn 6 dooden gevallen en zijn verschillende per sonen gewond. De regeering is de toestand weer meester en veiligheidshalve 700politie- troepen en soldaten te Mansoera geconcen treerd Ook de binnenlandsche zorgen der Engel sche regeering zyn vele. De liberalen hebben het plan opgevat een amendement in te dienen op de begrooting van financiën om het deel van de winst van ondernemingen, dat gebruikt wordt voor het uitbreiden van het bedryf, niet te belasten. Dit amendement is door Snowden onaannemelijk verklaard en natuuriyk zullen de conservatieven de gelegenheid met beide handen aangrypen, indien een dergelpk liberaal amendement in stemming wordt gebracht. Koning Carol van Roemenie, voor eenige weken met zooveel geestdrift door zyn onder danen ontvangen, heeft by de Roemeensche vrouwenwereld een heele slechte beurt ge maakt. Aanvankeiyk werd beweerd dat zyn vroegere vriendin niet naar Roemenië mocht terugkeeren en dat haar verdriet met het noodige goud uit de toch al berooide kas wat werd verzacht. Een terugkeer van me vrouw Pupascu was natuurlijk ook een hin derpaal voor de verzoening tusschen Carol en prinses Helana Desondanks heeft Carol doorgedreven dat dit dure vriendinnetje toch naar Roemenië is teruggekeerd, hetgeen de Roemeensche vrouwen als een beleediging voor prinses Helena opvatten. Men is anders in Roemeensche kringen, van hoog tot laag, heel wat gewend op dit gebied, men begint er zyn eerste kalverliefde reeds nagenoeg in de luierdagen en eindigt er mee tot aan het graf, doch de snelle evoluties van koning Carol gaan biykbaar de Roemeensche dames nog wat te snel. Daar komt nog by dat de Roemeensche staatskassen leeg zijn en leege bakken maken knorrige. niet valsch gespeeld! Straks zeg je nog, dat wij ons eigen geld ook moeten afgeven. Je moet bewijzen, dat het niet in den haak was. Wij hebben ons geld toch zeker eerlijk gewaagd!" „Wij zullen bewijzen! Ep Watts, kom eens hier. Vrienden," de journalist wendde zich nu glim lachend tot de menigte „vrienden, hier staat de man, dien wij destijds de stad uitjoegen, omdat hij dit soort trucjes veel te goed kende. Hij kwam vandaag terug en is zelfs van plan om te blijven. Nu mag hij ons een lesje geven in dit spelletje." „Het is doodeenvoudig," betoogde mr. Watts, „De beste manier is, dat balletje met je.wijsvinger en het onderste deel van je duim op '»te nemen, kijk zoo!" Hij deed het voor en toonde met de verzekerdheid van een vakman de verschillende manipulaties, waarmede dezen morgen zoo velen een rad voor de oogen was gedraaid. Dreigend ge mompel klonk uit het publiek. „U ziet," zeide Mr. Harkless met stemverheffing, „het is inderdaad doodeenvoudig en zoo oud als de weg naar Rome. Toch stonden de meesten uwer erbij om uw geld te verliezen, zonder in verzet te komen. Niemand stak een had uit, toen Hartly Bowlder zijn zuurverdiende dollars verloor. Waar om gaf je dien zwendelaars gelegenheid je te be driegen? Alleen, omdat jelui zoo op de penning bent," schreeuwde hij, „konden zij je uitschudden. Als je denkt zonder werk wat te kunnen verdienen, weten die zoogenaamde eerlijke kerels je alles te ontfutselen. En jij Jim Bardlock, plaatsvervangend sheriff, geeft toe, dat je zelf 60 cent met dit spel hebt gewonnen!" Hij hief beschuldigend de hand naar den ongelukkigen magistraat op. De gerechtsdienaar glimlachte, weinig op zijn gemak en streek met de hand over het hoofd, toen INGEZONDEN MEDEDEELING. Ik. vergeet verdriet en zorgen. En mijti dobbertje zelfs ook, Als ik, aan den kant van 't water, 'n Pijpje DOU.WE EGBERTS rook. Zelfs de vischjes ia den vy ver Komen aan net oppervlak: Ruik eensDat is DOUU/E EGBERTS! heerlijkWat een pracht tabak. dingt Doortabfi» ECHTE FRIESCHE 20*50 CT..PER ONS verschaft U molken van genot. Groote fabrieksbrand. In de linnenfabriek van de firma Paul Neumark te Brno (Brünn), de grootste ter plaatse, brak Woensdagavond om half tien een brand uit, die weldra enorme afmetingen aannam. In heel korten tyd werden ver schillende fabriekshallen en een huis van vier verdiepingen geheel door het vuur ver nietigd. Reeds had het vuur zich medege deeld aan de belendende gebouwen eener andere linnenfabriek, waarvan de nok spoedig in vlammen stond, toen de brandweer na een half uur van bovenmensohelijke inspan ning er in slaagde, den brand te lokaliseeren, zoodat verder gevaar voor uitbreiding niet meer bestond. De aangerichte schade be draagt eenige millioenen Tsjechische kronen. Opwekkend en gezond WOT natuurlijk Bronwater Het Vlctorla-Water is reeds meer dan 40 jaar in Nederland ingevoerd en overal verkrijgbaar. Voor huishoudelijk gebruik worden in het bijzonder aanbevolen de heele Uier-schroefUesscheninhoudsprijs 32 cent. Zeer voordeelig en gemakkelijk. (Adv.) hij aan alle kanten booze blikken ontmoette en scherpe opmerkingen hoorde. Hij wist niet, waar hij zich moest bergen en, beminnelijk man, die hij was, niet gewend aan boosheid en beschuldigingen, snakte er naar ergens te kunnen verdwijnen. Doch er was geen kans om te ontsnappen. Hij was zelfs in staat niet den dreigenden blik van den man voor zich te weerstaan. Hij sloot de oogen en werd een toonbeeld van ellende. „U wilde Harkless voort gaan „een man, die. Uit de menigte klonk klagend een hooge stem: „Jim heeft wel een mooi vest aan, maar zelfs dat is pronken met geleende veeren." De journalist kon zich niet goedhouden. Hij begon te lachen en wendde zich bevelend tot de spelers. „Geef dien jongen zijn geld terug en vlug!" „Haal het dan," tartte degeen, die reeds iets eerder gesproken had. Er ontstond een heftige beweging in de menigte. Een stem riep: „Laten wij het maar opknappen! Teer en veeren! Jaag ze de stad uit!" „Ik zou er niet te lang mee wachten, als ik u was," antwoordde Harkless en de dreigende hou ding der aanwezigen zette zijn woorden kracht bij. Een rolletje bankpapier, dat hij persoonlijk natelde, alvorens de zoon van Bowlder het weer bij zich kon steken, werd hem toegeriekt. De man, die nog geen woord had gesproken, hield een oogenblik den journalist met zijn vuile hand vast aan diens mouw. „Wij zullen met jou nóg wel eens een appeltje schillen." dreigde hij heesch. „Geloof maar niet, dat je zoo van ons afkomt!" Jim Bardlock scheen plotseling wakker te schrik ken uit zijn verdooving. Hij pakte beide spelers vast en stentorde„Ik arresteer u in naam der wet." Luider klonk uit de menigte: „Ophangen! Laten wij zelf met die lui afrekenen. Hang de kerels op!" De toestand liet zich dreigend aanzien. „Dezen kant uit, Jim! Vlug!" zeide Harkless kalm, terwijl hij zich bukte en een van de spelers de trap opsleurde. „Ga de hall door en breng hen achter slot en grendelNiemand zal je lastig vallen. Watts en ik houden de deur bezet." Bardlock haastte zich, terwijl de menigte opdrong, en met Harkless worstelde om naar binnen te komen. Watts sloot de deur af. „Achteruit!" schreeuwde hij, „doe niet zoo dwaas! Wij houden ons aan de wet. Achteruit, asjeblieft!" Hij lachte en werkte met handen en ellebogen een groepje farmers de trap af. Toen zwaaide een zware stok boven hun hoofden. Een stroohoed, omstrikt met een vroolijk lint, zeilde door de lucht. De lange armen van den journalist begonnen snel te bewegen in verschillende richtingen, niet met platte hand, maar de vuisten gebald. Het volgende oogenblik stonden hij en mr. Watts alleen op de treden, terwijl een man, wiens mond bloedde, vloekend den stok liet vallen en trachtte zichzelf tusschen de menigte te verbergen. Mr. Watts stopte iets, dat hij niet had gebruikt, weg ter hoogte van zijn heup." „Alle profeten van Israël!" riep William Todd. „Niet eens de revolver van Ep Watts gehoord. Zag je mr. Harkless. Ik stond bovenaan toen hij begon en ik zeg maar zoodie kan beter op zichzelf passen, dan we dachten." „Dat was toch een „Witkap", die hem zijn hoed afsloeg?" vroeg Judd Bennett. „Ik meende Bob Skillett te herkennen. Die kerel met z'n knuppel." (Wordt vervolgd.) HiHÉnaiiM

Onze Eilanden | 1930 | | pagina 1