wshoeys BURGER Let vooral op dit adres. rijwielen zijn af f 67,50 H. J. CAMPFENS - TELEF. 60 ONZE Bruidsportretten S. VAN DER PLAAT Vraagt ons Advertentie-tariel Hoestende Kinderen Thijmsiruop Als Vader thuiskomt RH. KAUWGOM MIMOSA-DROPPELS, DE SALAMANDER ONZE EILANDEN VAN WOENSDAQ 25 APRIL 1928. 3 ËZONDEN MEDEDEELING. ni Wet Tésche.rn ^^invervalschmg [.en Drogisten. Prijs 75,40en25ct.] en Zn. Aankomst eerste duif |r en laatste 2.18.15 uur. De duiven gelaten 1.30 uur. Gemeenteraad is voor een openbare |aadsvergadering bijeengeroepen op 25 April a.s. Aan de orde komt lenoeming van een gemeente-ont- |anvang der vergadering des na- uur. femeentebesturen van Ooltgensplaat [Sommei zijn overeengekomen, de f leerling, van kinderen uit beide die de Openbare Lagere School [niet meer met elkaar te verre- de betrekking van gemeente-ont- jbben zich totaal 15 solicitanten i "W. hebben by de brandweer be- [volgende heerentot opperbrand- de Motorspuit G. van Nimwegen [assistent-opperbrandmeester Joh. Vzn.tot brandmeester bij de pijp fee; tot buizenschxoever G-. Kamp; |er Joh. Rademakertot bewaarder Gerrit van Rossum; tot machi- Maastricht en tot assistenten nan en Jan van Dam Azn. Aan Is is ontslag verleend, erden bij de oude spuit benoemd tandmeester Joh. KortewegLzn., [jt-opperbrandmeester K. van Ree andmeester bij de pijp K. L Bom, feester bij de perspomp W. Voogd, fchroever B. Oorbeek, tot bewaar- fngen P. G. Crezee, tot pompeis |n. en P. de Vos Azn., tot assistent- J. F. Koster. Kwaal, DeVereeniging, „Zwar- |vliet" van het Groene Kruis, April j 1. eene vergadering, welke ld: „Oprichting van een Onder legen geldelijke gevolgen van ferpleging". pst der leden was zéér matig, 7 jammer is, aangezien het hier fttrof, van zóó algemeen belang, volle belangstelling waard is. Voorzitter doel en streven van |e onder af deeling had uiteen ge- j:de zich niemand tegen oprich- besloten werd, deze afdeeling lagen werden door den Voor woord. Jutte bedraagt voor het eerste In beneden 10 jaar vrij: (even- fewaarde, dat het geheele gezin kinderen behooren, als lid bchreven) van 10 tot 14 jaar 14 tot 18 jaar 9 cent; en boven par 13 cent per halve maand. voor personen boven 60jaar, jrden vastgesteld. Wenscht men j treden boven een leeftijd van noet een op eigen kosten ge- Iverklaring worden overgelegd, naar, kan men niet als lid toe- Jopig bestuurslid werd voor feenoemd de heer J. G. Neecken. leden van de zyde van het werden aangewezen de heeren In H. H, Boender te Eteenvliet Irt te Zwartewaal. Oprichting pan plaats hebben, wanneer i ingeschreven. Dat aantal is her men weet, dat ongeveer fean gezinnen lid zijn van het |adering op Heenvliet op 25 jaefinitieve stappen tot oprich- feedaan. Tegrip diene, dat alleen zij lid |n dezer afdeeling, die lid zijn Kruis. propagandist voor dit mooie rang noch stand, noch reli- lien kent. ideaal vindt hier toepassing: hers lasten". ÏLING!3BEBICHT pjdag 20 April 1928, Jbouw- en Veilingsvereoniging [/„Oostvoorne". tot 4,70 per 100 krop. per k.g. tot 10,90 per 100 k.g. lot 6,— per 100 k.g. 3,36 per k.g. bt 33,— per 100 bos. ïot 0,19 per k.g. s.) 18 tot ƒ38 p. 100 stuks. Js.) 9 tot ƒ21 per lOOstuks. [jo,lö tot 0,20 per k.g. 1)0 tot J 7,60 per 100-bos. I 4,80 tot ƒ5,— per lOOst. |30 per 100 stuks, lil stuks. JUWBOEKHOUDEN. rl Maatschappy van Landbouw Inspecteur der directe belastin- Groningen een overeenkomst ke ten doel heeft een betere |usschen den fiscus en de afd. feuding dier maatschappy te verkrijgen. De Gr. M. v. L. beeft o.m. de toezegging gedaan, de boekhouding en de controle hierop zooveel mogelijk te perfec- tionseeren en de balans en de eindrekening volgens een speciaal schema in te richten. De inspecteurs hebben jverklaard voortaan de door het boekhoudbureau der Gr. M. v. L. bijgehouden boekhoudingen, mits deze aan bepaalde, in de overeenkomst genoemde, eischen voldoen, als juist te aanvaarden, tenzij er aanwijzingen zy'n welke aan de juistheid der uitkomst doen twijfelen. Zou hier voor ons eiland aan deHolland- sche Maatschappij van Landbouw een zelfde samenwerking niet kunnen worden verkre gen voor de Landbouwers in Goeree en Overflakkee? Wij gelooven van wel. Burgerlijke Stand. DIRKSLAND. Geboren: Pieter, z. v. Leendert Zoon en Maaike Knöps. Overleden: Pieter Jacobus O ver beeke, 75 j. echtgen. van G. van de Rovaart. STELLENDAM. Geboren: Maria, d. v. R. Slis en G. Brink-1 man; Adrianus, z. v. A. Meijer en N. Moijses; Geertruida Hendrika en Hendrika Geertruida, d. v. A. van den Hoek en K, Roon. OndertrouwdDirk van Lenten, 26 jaar en Leentje Troost, 20 jaar. Getrouwd: Leendert Willem van Bruinisse 21 jaar en Maria Lena van Es, 19 jaar; Jo- hannis Robijn, 25 jaar en Leentje van Es, 21 jaar; Dirk van Lenten, 26 jaar en Leentje Troost 20 jaar. OverledenArie Blokland, 61 j., echtgen. van Maria SluimerWilhelmina Cornelia Kievit, 29 jaar, echtgenoote van Adrianus van Rossum; Maarten van Seters, 61 jaar, echtgenoot van Margaretha Cornelia Ber- kouver. OOLTGENSPLAAT. Geboren: Petrus Josephus, z. v.Deonisius Huismans en Maria Johanna Campfens; Cor nelia, d. v. Jan Beijer en Adriana van Dam. Ondertrouwd: Jacobus Josephus Moeren hout 27 j. en Maria Pieternella Stam 28 j.; Marius Pieter van der Perk 23 j. en Lena Breeman 21 j. Getrouwd: Johannis Yervloet 21 j. en Maria Agatha Tuns ,22 j. VERKOOPINGEN. Openbare Vrij will. Verkooping van Onroeren de Goederen te Sommelsdyk Op DONDERDAG 26 APRIL 1928 by Inzet en op DONDERDAG 3 MEI 1928 bij Afslag telkens des namiddags 2 uur in Hotel Spee te Sommelsdyk. a. ten verzoeke van den WelEdG. Heer J. J. Slis te Middelharnis. Het Huis met Erf en Koetshuis aan de Voorstraat te Sommelsdijk Sectie B no. 1241, groot 3 Aren 4 centiaren. Direct te aanvaarden. b. ten verzoeke van de Erven van Mej. M. L. de Graaff te Sommelsdyk e.a. 1. het huis met tuin en bergplaats aan de Voorstraat te Sommelsdijk Sectie B 1950 groot 1 Are 78 centiaren. Direct te aanvaarden. 2. vijf huizen met erf aan de Oostkra- keelstraat aldaar; 3. het perceel ofboom- gaardland aldaar; 4. de pereeelon bouw land in den polder Kraaijestein aldaar; 5. 2/3 gedeelte in de perceelen hofland aan den Dorpsweg aldaar en 2/3 gedeelte in de perceelen hofland, aldaar in de z.g. Stoof hoek. Alles breeder omschreven bij notitiën, welke gratis verkrygbaar zijn ten kantore van ondergeteekende Notarissen. Notaris VAN BIJUREN, te Middelharnis, en Notaris DAM, te Rotterdam. Notaris Akkerman te Ooltgensplaat is voor nemens op Donderdag 19 April 1928 te Ooltgensplaat in Hotel „Hobbel" bij Veiling en op Donderdag 26 April 1928 in Hotel „Moelker" bij Afslag beide dagen des v.m. 11 uur publiek te verkoopen twee Huizen met erf aan den Slikdijk te Ooltgensplaat, in eigendom toebehoorende aan Ar ij Leen dert Hobbel, winkelier te Middelharnis. Notaris AKKERMAN. Notris Akkerman te Ooltgensplaat is voor-' nemens op Donderdag 19 April 1928 te Ooltgensplaat in Hotel „Hobbel" bij Vei ling en op Donderdag 26 April 1928 in Hotel „Moelker" bij Afslag beide dagen des v.m. 11 uur publiek te verkoopen een Burgerwoning met Winkelhuis aan de Voorstraat te Ooltgensplaat, in eigendom toebehoorende en bewoond door Cornells Wielhouwer, alsmede een Tuin aan het Boomgaardspad groot 11 Aren of 66 roeden te Ooltgensplaat. Notaris AKKERMAN. Gemengd Nieuws. OOK MET DE „BREMEN" I1UI8T0E. Aankondiging van Kölil. GREENLY-EILAND, 20 April - Kapitein Köhl heeft medegedeeld, dat de Duitsche vliegers voornemens zijn ook de terugreis naar Duitschland door de lucht met de „Bremen" te maken; dit zou de eerste trans atlantische rondreis zijn. Vermomd ter controleering zyner vrouwen herkend. Een 50-jarig zakenman te Parys, die zijn jonge vrouw van ontrouw verdacht, besloot zich als bejaarde dame te vermommen en aldus de jonge vrouw gade te slaan. Hij trok dus vrouwekleeren aan en schminkte zich naar behooren. Maar toen hij op een autobus stapte werd hij ongelukkigerwijs door een zakenvriend, zekeren Lacroix, die bijna tege lijk opstapte, herkend. De arme vermommeling ontkende wat er te ontkennen viel, maar tevergeefs. Thans hebben de autoriteiten, die van het geval hebben gehoord, een vervolging tegen hem gelast wegens het zich onwettiglijk in ver momming in het openbaar vertoonen. SO V J ET-HUIS HOUDING. Een glasfabriek maakte slechts onbruikbare waar. De Matin" verneemt uit Moskou, dat men te Taganrog bij een inspectie der zich aldaar bevindende glasfabriek tot de conclusie is komen, dat deze fabriek gedurende haar heelen bestaansduur zij dateert van na de revolutie louter voor het gebruik onge schikte flesschen heeft vervaardigd.Bovendien was de emballage zóó slecht, dat er per maand regelmatig tusschen de 65.000 en 100.000 flesschen braken. De kostprijs van een flesch, die 6 kopeken moest zijn, kwam op 14£ kopeken. De bestuurders der flesschenfabriek zullen voor de rechtbank gebrachc "worden. GEWETENSGELD AAN DE SPOORWEG MAATSCHAPPIJ. In een Engelsch „Magazine" geeft den bedryfsleider van een der groote spoorweg maatschappijen, Neede, een aantal gevallen ten beste, waarbij lieden zulk een eerlijkheid aan den dag legden, dat men in 'teerste oogenblik het gevoel krijgt: arme menschenl Zoo stuurde een reiziger aan de admini stratie der bedoelde maatschappij drie shilling met dit briefje: „Ik heb acht dagen geleden met een biljet 3e klasse op zak 25 minuten in een wachtkamer le klasse op mijn trein gewacht. Toegegeven dat de spoorwegonder neming hierdoor geen speciale schade leed, heb ik toch een voordeel genoten, dat mij niet toekwam. Juist wanneer iemand niet uit zuinigheid maar uit principe 3e klasse reist, zooals ik, moet hij m.i. den schijn vermyden, een snob te zijn, een mensch dus, die doet of hij ergens thuisbeboort, waar hij niet thuisbehoort. Ik heb my niet ontzien, op een rood-pluche sofa plaats te nemen, mij door een kellner te laten bedienen wiens linnengoed naar schatting 33 V3 zindelijker was dan die van zijn collega 3e klasse, en ik heb niet geschroomd, mijn bier vlek in plaats op een kale houten tafel op een goed geconserveerd wit tafellaken te maken. Dat alles drukt mij. Ik ben tot dusver een eerlijk mensch geweest..." enz. Een andere reiziger stuurde 2 shilling 6 pence in, die hem jaren geleden eens aan het stationsloket te veel waren teruggegeven. Met dit commentaar: „Ik heb het destijds direct bemerkt, maar stak, verstrooidheid veinzend, het geld op. Ja ik wist daaruit nog moreele verdienste te slaan door my in te praten: de ambtenaar zal het bij het opmaken der kas bemerken, het zal hem een leer zy n en hem ervoor behoeden, morgen 2J pond op die wijze in te boeten. Thans, aan het eind van mijn leven, gaan deze gemeene drogredenen in rook op. Een professor stuurde zelfs tien pond. Hy zei; „Ik gebruik sinds 20 jaar dagelijks een Londenschen voorstadtrein. Sinds 20 jaar heb ik dageiyks een tasch met boeken bij me, waarvan het gewicht steeds het toegelaten gewicht overschreed. Nu ik met pensioen ben gegaan, laat deze zaak mij geen rust." Merkwaardiger nog is de volgende brief, welke eveneens van een groote geldsom vergezeld ging, maar het was onderteekend: „Ik ben de man die zich vyf jaar geleden op een valsch requ een vreemden koffer liet ter hand stellen, waarvoor toen de maat schappij vergoeding moest betalen. Een slecht zaakje voor my, my neheeren l De koffer was alleen maar met buitenlandsch inflatie- bank papier gevuld. Ik wilde hem terugbrengen maar intusschen had de benadeelde alarm gemaakt en opgegeven dat de koffer zijden damcs-dessous bevatte. Ik zou dus onder verdenking gekomen zijn, den koffer te hebben leeggehaald en met waardeloos bank papier gevuld. Zoo moest ik, als eerlyk man, toezien hoe de maatschappij te betalen had." INGEZONDEN MEDEDEELING. HET OOG DER WET EN DAT VAN DEN CHAUFFEUR. Wegens verkeerd ryden werd een chauffeur op de Stockholmsche straten 's nachts door een agent aangehouden en „op de bon" gezet. Daar hij van meening was, dat hem onrecht geschiedde, en zulks in zeer krachtige termen verzekerde, kwam bij den agent het vermoe den op, dat de man in slechts zeer ten deele nuchteren toestand verkeerde, en de geverbali seerde moest mee naar het bureau. Daar protesteerde hij wederom heftig en de politiedokter werd er bij geroepen, die een reeks experimenten op den man nam, om den graad zijner.nuchterheid vast te stellen. Eenige dagen later kwam het geval in be handeling voor den politierechter, en de aan klacht was hoofdzakelijk gebaseerd op het rapport van den arts, waarin als onmisken baar bewijs van dronkenschap was geconsta teerd, dat het linkeroog van den chauffeur niet op prikkels had gereageerd. Toen bij dkfc had vernomen, verklaarde de chauffeur met bree- den grijnslach, dat zyn linkeroog.,, van glas was. Op zoek naar een schat van een millioen. De politie te Corny-sur-Moselle, bij Metz, maakt jacht op een schat die naar men ver moedt tydens den oorlog door de Duitschers begraven is op de terreinen van het Chateau de CornyOnlangs zijn twee Polen ter plaatse aangekomen en geheimzinnige nasporingen op het terrein begonnen; zij zeiden den auto riteiten, dat zij gekomen waren om een mil lioen frans in Fransche en Belgische goud stukken te zoeken, die er door een Duitsch officier waren begraven. De politie arresteerde hen onder verdenking dat zy medeplichtig waren aan een grooten, tijdens den oorlog gepleegden gouddiefstal, maar daar er geen bewijs voorbanden bleek liet men het tweetal weer vrij. Zij weigeren echter verdere inlichtingen betreffende de bergplaats van den schat te geven, en men heeft hun het recht tot verder graven ontzegd. Thans neemt de politie het werk over. Het kasteel is langen tijd Duitsch hoofdkwartier geweest. EEN VERSCHRIKKELIJKE VONDST IN DE SCHELDE. In de Schelde, naby de geul genaamd Hollands werk, zag gisteren rond den middag een Zondagsvisscher uit Antwerpen een hoofd op het water drijven. Denkende met iemand te doen te hebben, die aan 't verr drinken was, begaf hij zich gekleed door de schorren te water en wilde zoo den drenke ling op het droge trekken. Ondanks de groot ste krachtsinspanning gelukte hem dit niet en wist hij slechts het zware lichaam langs den kant te trekken. Toen zag hij tot zijn groote schrik, dat het een jonge vrouw was, die nog twee kleine kinderen aan zich vast gebonden had. Oogenschijnlijk was de vrouw reeds dood. Op de Schelde passeerde juist een politiebootje op surveillance. Door ge roep maakte de visscher alarm, waarop de inzittenden der boot oogenblikkelijk landden en door het slib en het riet ter plaatse snel den. Daarop haalde men de drie aaneenge bonden lijken op. Het bleek dat de kleinen met een dun koord aaneengebonden waren en dit koord aan het middel der vrouw was vastgemaakt. Ondanks krachtige pogingen hen bij te bren gen, gelukte dat niet. Alle drie waren dood, nochtans slechts kort. Eenig identiteitsbe wijs was op geen der lijken te vinden. De kleeding was eenvoudig en netjes, blykbaar waren het leden uit een arbeidersgezin. Door de politie werden de lijken naar het Antwerpsche lijkenhuis vervoerd en werd alom het signalement der vrouw en de twee kinderen verspreid. Het inmiddels ingestelde onderzoek der politie bracht enkel aan het licht, dat in den morgen om 7 uur een verkooper van kaart jes voor den overzetboot op Sint Anneke, eenige tickets had verkocht aan een jonge vrouw vergezeld van twee kinderen. De prijs daarvan was drie franc, doch de vrouw betaalde met een biljet van 20 fr. Toen de man haar wilde terugbetalen weigerde zij zeggende: Houd dat geld, ik heb het niet meer noodig. Ik ga me verdrinken. Een der kinderen, een jongen van circa7 jaar, begon hierop luid te weenen. Deze kaartjesverkoo- per werd geconfronteerd met de gevonden lijken, die hy herkende als te zijn van de bewuste vrouw en kinderen. In den avond laat is een man op een der politiebureaux van Antwerpen gekomen om hoogelijks ongerust aangifte te doen van de verdwijning van zyn vrouw en kinderen, Een der aanwezige inspecteurs gaf hem het sig nalement der gevonden lijken. Doodeiyk ont steld herkende de man daaruit zyn vrouw, zyn zoontje van 7 en dochtertje van éjaar, De vrouw heette Joanna Hoebrechts, 32 jaar oud, echtgenoote van Pierre Derben en woon de H. Geeststr. 3. In het doodenhuis speelde zich een verschrikkelijke scène af. De man was als krankzinnig toen by de ïyken van vrouw en kinderen zag. Het bleek,, dat zij in den morgen, na de kleinen en zichzelf op z'n Zondagsch te heb ben aangekleed, het huis verlaten had om de vroegmis by te wonen. Voor het huis te verlaten gaf zij haren man een kus en liet ook de kleinen hun vader een kus geven. Vermoedelijk is zij in den voormiddag blyven ronddwalen voor zy haar wanhoopsdaad heeft uitgevoerd. Uit tal van verklaringen, die de politie thans krijgt, blykt, dat de vrouw den laat- sten tijd sporen van geestesgekrenktheid toonde. De man zelf, die steeds van huis op zijn werk was, is daarvan onkundig ge bleven. De ontsteltenis en deernis met den onge- lukkigen man en vader is algemeen. POTTUM NIET OPGESTEGEN TE WEESP. "WEESP, 23 April. Zaterdagmiddag is, niettegenstaande de weersgesteldheid ditmaal gunstig mocht genoemd worden, de lucht vaarder W. Pottum wederom niet opgeste gen. Naar het comité voor de Van Houten's feesten per communiqué bekendmaakte, ging de tocht thans niet door, omdat de gasdruk te laag zou zyn. Wij hadden, in verband met dit bericht, een onderhoud met den heer Pottum, die ons verklaarde, dat niet alleen de gasdruk onvoldoende was, om den ballon tijdig gevuld te krijgen, doch dat ook te veel lucht in het gas aanwezig was, zoodat de kans zeer groot was geweest, dat de trek kracht van het gas onvoldoende zou geweest zyn, om den luchtreiziger en zyn mede passagier omhoog te brengen. Van de zijde van het personeel der gasfabriek dat met een manometer den druk regelmatig controleerde, werd ons echter nadrukkelijk verzekerd, dat de gasdruk wèl voldoende was. De opstijging is thans bepaald op a.s. Zaterdagmiddag, mits de weersgesteldheid het toelaat. POSTVLUCHTBN NAAR INDIË. Met de drie-raotorige Fokkers. 's-GRAVENHAGE, 23 April. Zooals be kend ligt het in het voornemen van de K. L. M., om in den zomer van dit jaar vier vlieg tuigen (driemotorige Fokkers) welke bestemd zyn voor de Ned.-Indische Luchtvaart Mij., achtereenvolgens met tusschenpoozen door de lucht naar Indië over te brengen. Met bedoelde vliegtuigen zullen poststuk ken worden vervoerd, waarvoor de postdienst aan de K.L.M, een zeker bedrag per vlucht als vergoeding uitkeert. Het luchtrecht is voor brieven bepaalt op 75 cent per 20 gram of gedeelten van 20 gram en voor briefkaar ten op 40 cent, welke bedragen dus moeten worden voldaan boven de gewone frankeer- kosten. Voor dit doel zullen speciale lucht postzegels van 75 en 40 cent worden ge maakt. Hoewel het aanvankelijk in de be doeling lag de eerste vluchten uit te voeren op Zaterdag 30 Juni en vervolgens des Zater dags om de veertien dagen, wordt thans overwogen de vliegtuigen steeds op Woens dagmorgen te doen vertrekken, omdat in de zomermaanden de mail uit Indië in den regel eerst des Zondags in ons land wordt aangebracht en by vertrek op Zaterdag om gaande beantwoording van die mail niet mogelijk zou zyn. Vrouw verbrand. De zeventigjarige weduwe Peetsma is in haar woning nabij Klazienaveen verbrand gevonden. Vermoedelijk hadden haar kleeren vlam gevat door een stoof. YalscUe bankbiljetten. Vandaag is te Tilburg aangehouden L. B. wegens het echt uitgeven van valsche bank biljetten van f 10,-. Eerst heeft hy bij den caféhouder van G. aan de Damstraat van die biljetten trachten in te wisselen en daarna heeft hij van G. aan de Roggestraat er in laten loopen. Hij is ter beschikking van de justite gesteld. Dood door verstikking. Toen Zondagavond de heer Jonk te Pur- merend naar bed wou gaan, zag hy door de naden van de bovenverdieping rook komen. Hij snelde naar boven en vond daar het bedje van zijn kind geheel verbrand. Dade- ïyk ging hij naar een aangrenzende kamer om er de ramen open te werpen. Hier vond hij zijn zoontje dwars over een ander bed liggen. Het kind was reeds gestorven. Men vermoedt, dat het jongetje door het spelen met lucifers den brand in het bedje veroorzaakt heeft. DE VLIEGTOCHT VAN DE BREMEN. Uit Seven Islands wordt gemeld dat een vliegtuig uit Oetroit bestuurd door den vlie ger Balchen, dat overste Fitz Maurice en reserve-onderdeelen voor de Bremen aan boord heeft, Maandag vermoedeiyk zijn tocht naar Greenly Island zou voortzetten. Men denkt dat het binnen twee dagen met het transatlantische vliegtuig te Murray Bay terug zal keeren. De sublieme kwaliteit heeft ons doen besluiten een volle serie voorradig te houden. Leverbaar reeds vanaf zijn onovertrefbaar: fijne kleur keurige afwerking Aanbevelend, Hobbemastraat - Middelharnis 2e atelier van af het station geeft men de verzach tende, hoeststillende NüijnCiai-tit's Bij Apoth. en Drog. Flacon 75 ct. Let op naamMijnhardf Belgische Maatschappij van Algemeene Assurantiën werkt In Nederland sedert 1830 onder NEDERLANDSCHE RECHTSPRAAK en met NEPERLANDSCB KAPITAAL. Hoofdagenten A. G. PENNING ZOON - Dirksland Betaalde branden In Nederland sedert 1914, f 2.400.000, is WRiGLEY'S P.K. de fijnste verrassing. Vader gebruikt het zelf onder zijn werk of na het rooken. En laat hij er toch vooral aan denken ook een pakje voor de kinderen mee te nemen. WRIGLEY'S P.K. Kauwgom is goed voor de tanden. Een ge zonde versnapering, die den eet lust opwekt en de spijsvertering bevordert. hi.js KOOPT BIJ ONZE ADVERTEERDERS. BREUKBANDEN I alle soorten met en zonder veer I GENEESMIDDELEN tegen Urinekwalen, Vrouwen ziekten, enz. SANTOLM1DIE f 2,25 per flacon. INJECTIE f 1,per flacon. Vraagt onze bekende ter regeling v. d. bloedsomloop falen nooit, succes verzekerd. Al onze goederen worden onder volle garantie verkocht. Niet goed, geld terug. Kipstraat 43, ROTTERDAM. Inlichtingen gratis ook per brief. Schoone volle lichaamsvormen door onze Oostersche krachtpillen, een Gulden per flacon van 80 pillen.

Onze Eilanden | 1928 | | pagina 3