FHODE '28 [STELLING ONZE EILANDEN TWEEDE BLAD IMHHIIIIM IS JIJVERHEID i van loten i Opfok voeder AN-Middelharnis >ver No. 46 14 APRIL 1928 RADIO-CENTRALE D. BLOKLAND RADIOHUDEL ONZE EILANDEN VAN ZATERDAG 14 APRIL 1928 5 Middelharnis lei a.s. Je bezoekers. 1928 - Rotterdam n nber1928 31 Dec. 1926, No. 20 rseniging, Rotterdam Maandag 0 April ten over- van den Notaris Vlug te Rotterdam worden gesteld: iN<» ement Naaimachine ngers) ngers) rloges lo'ges mie uitloten, be- ■efcler te houden vóór 1 Augustus IK1NQ itaal bedrag van GULDEN >nze agenten, n agentschap- :reeniglng en n aan onze jrdam, Giro. Ï96 en 43538 10,bestaat |ze in te wisselen in contanten. ultaat van 100 aal van lederen fokker. )ERT DOELMATIG: ren als het beste bekend, kens. g In de veeren. Spoedig legrljp. .•terfte is winst 1 Aanbevelend, ilddags een uur vóór den gij zult heel spoedig de ise wordt door de zwakste ode bloedlichaampjes; en rschaft U eene algemeene and de oorzaak weg van ike zenuwen en arm bloed, f 11.—, 12 fl. f21.—. WK. en goede Drogisten. 12c/4, Den Haag. Plaatselijk Nieuws. INGEZONDEN MEDEDEELING. MIDDELHARNIS. De timmerman P. Groe nendijk had op zijn werk het ongeluk zijn hand zoodanig te verwonden, dat hij zich onder geneeskundihe hulp moest stellen. Met ingang van 1 April is tot telefonist tweede klasse aan het P.-, T.- en Telefoon kantoor alhier benoemd de beer H. Roozee. De Ned. Herv. Zondagschool zal Zondag morgen 11 uur aanvaDgen inplaats van des middags 2 uur. as. Dinsdagavond 7 30 uur zal in de Geref. kerk optreden ds. G. Wisse uit Utrecht. De heer J. Vroegiudewey K.Dz. heeft zyn woning in de Brandsteeg onderhands verkocht aan dhr. I, Gouswaart. Vergadering van den Raad der gemeente MIDDELHARNIS op Vrijdag 13 April 1928 's namiddags half drie ure. Te behandelen 3 1. Ingekomen stukken. 2. Verzoeken om erfpacht. a. C. Boeter Jz. perceel E kaart gas fabriek. b. Gasfabriek perceelen B, C en D. idem. c. J. Boeter perceel D kaart gasfabriek. d. A. Krijgsman Pz perceel grond naast R. K. Begraafplaats behalve het perceel van de varkenshokken. e. J. M. van Paasschen perceel grond ge legen achter de woning van S. van der Plaat. f. Aangehouden verzoek erfpacht G. Boe ter Jz. perceel grond tusschen de woning Dr. P. Knöps en A. P. van Dorsser met verzoek van W. Verburg. g. Aangehouden verzoeken erfpacht M. Langbroek en B. Viskil om grond naast Proeftuin met teekening te bouwen wonin gen. 3. Verzoek B. Viskil en M. Langbroek om wijziging rooilijn Langeweg voor hunne te bouwen woningen. 4. Adres Adr. van Zetten over erfpachts- grond. (Molen A. Pape). 5. Uitslag openbare verhuring hofland gekocht van J. Boeter en K. Doornbos. 6. Wijzigingen gemeentebegroting 1927. 7. Adres R. K. Armbestuur over koop grond Hoflaan. Brief G. van der Koogh over koop grond achter en naast R. H. B. S. 8. Vaststelling besluit opcenten R. I. B. 9. Vaststelling heffiingspercentage Ge meentelijke Inkomstenbelasting 1928—1929 op 21. 10. Bespreking huur grond Beversluis voor staanplaats motorspuit. 11. Rekening-courant overeenkomst. 12. Wegenplan tusschen Hoflaan en Star tion R. T. M. 13. Kohier hondenbelasting 1928. 14. Uitslag aanbesteding kaaimuur en geldleening. Middelharnis, 11 April 1928. De Burgemeester, L. J. DEN HOLLANDER. Centrale Veiling voor Goeree Overflakkee te Middelharnis. Veiling van Vrijdag 6 April 1928. Sinaasappelen 3,—tot ƒ8,18 per 100 stuks Radjjs f 6,20 per 100 bos. Sla 4,10 tot 10,— per 100 krop. Spinazie 20,- tot 21,50 per 100 k.g. Witlof 13,80 tot 15,70 per 100 k.g. Knollen ƒ4,— per 100 k.g. Poters 4,50 per 100 k.g. Armgaard ƒ27,— tot 30,— per 100 k.g. Zoete appelen 23,- per 100 k.g. Kleiperen 24,— per 100 k.g. Rabarber 6,80 per 100 bos. Honing 0,70 per pot. Kaas (komijne) 0,24 tot 0,26 per pond. Kaas (volvet) 0,50 tot u,53 per pond. Boter 1,04 tot 1,12 per pond. Veiling van Dinsdag 10 April 1928. Kievitseieren ƒ4,— per 100 stnks. Sla le soort 5,30 tot 6,20 per 100 krop. Sla 2e soort 1,10 tot 1,50 per 100 krop. Slavellen 0,42 per 100 krop. Rabarber 8,70 per 100 bos. Kaas (20 plus) 0,34 per pond- Kaas (komijne) 0,30 per pond. Boter 1,10 tot 1,11 per pond. Veiling van Donderdag 12 April 1928. Kippeneieren 50—52 kg. 4,40 tot ƒ4,45 id. 60-62 5,05 tot 5,35 id. bruin 60-62 5,25 tot 5,50 Eendeneieren 66—70 4,55 tot 4,95 Ganseieren 11,10. Boter 0,94 tot 1,07 per pond. Alles per 100 stuks. Aanvoer 23 000 eieren. Voortaan GROENTENveiling op Maandag, Woensdag en Vrijdag namiddags 2 uur. SOMMEL8DIJK. Op Zondag 15 April des morgens 10 uur hoopt voor de Vrijzinnig- Hervormden op te treden ds. M. Beversluis, pred. te Zuid-Wolde in de zaal van den heer Verhey aan de Langeweg alhier. Aan den timmerman S. Kastelein al hier, is vergunning verleend tot het bouwen van een timmermanswerkplaats aan de St, Nicolaasdreef alhier. Sport. A.s. Zondag ontvangt Flakkee „De Feljenoordsche Leeuw" voor de 2de ronde, D. F. L. heeft geschreven zulks op ver* MIDDELHARNIS-SOMMELSDIJK Heeft U zich reeds opgegeven, althans voorlooplg als abonné van de radio-centrale Ja In orde. Nog niet Doe het dan tijdig, des te vroeger kunt U er van genieten. TELEFOON 71 - MIDDELHARNIS THANS RADIO VOOR IEDEREEN. Alle inlichtingen zonder eenige verplichting. zoek van het bestuur van Flakkee, dat ze in ieder geval opkomen. DIRKSLAND. De heer L. den Boer, heeft zijn benoeming tot lid der Woningbouwver- eeniging „Dirksland" aangenomen. Tegen G. M. te Herkingen is procesver baal opgemaakt wegens het met zoodanige snelheid met een motorrijwiel rijden, dat de veiligheid van het verkeer in gevaar werd gebracht. HERKINGEN. Ter Gemeente-secretarie zijn kosteloos formulieren verkrijgbaar tot het bekomen van een hengel- of viscbakte. STELLENDAM. Maandag is door Andr. Troost, schipper op de SL. 4, aangebracht een torpedo. Nadat Dinsdag door militairen een onderzoek was ingesteld, is het gevaar lijke ding naar Hellevoetsluis overgebracht tot nader onderzoek, onschadelijk maken en vaststelling der nationaliteit. De vorige week werden van hier ver zonden 300 H.L. aardappelen. Door den rijksveldwachter de Reus is proces-verbaal opgemaakt tegen B. A. Stolk uit Melissant, wegens het rijden op een fiets, niet voorzien van een licht. GOEDEREEDE. Voor toelating opdeBijz. School met 1 Mei zyn 17 kinderen aange geven. T. 't Mannetje van Rotterdam heeft zijn woonhuis staande op het Havenhoofd, onder hands verkocht aan G. Tanis Jz. De afgeloopen week hebben de garnalen- visschers van 20—30 kilo garnalen per dag en per schuit gevangen. OUDDORP. De heer J. Breen is herkozen als dijkgraaf van den polder het Oude Nieuw- land. De afgeloopen week hebben de garnalen- visschers van 100 250 K.G. garnalen per week en schuit gevangen. De garnalenvisscher A. v. d. Klooster had het ongeluk op de Vischerij overboord te vallen doch werd bij tyds doorzijn knechts Een buitenkansje. In de weervisscherij werd een zalm van 35 pond gevangen. Dinsdagavond a.s. hoopt voor de Ger. Gemeente op te treden Ds. Bart van Bode graven, aanvang 6.30 uur. Vermoedelijk door spelen met lucifers door kinderen geraakte bij C. Voogd een Bed en ledikant en gordijnen in brand, daar er niets verzekerd was is dat voor hem een groote schade. Begunstigd door het prachtige weer werd Tweede Paaschdag het strand zeer druk bezocht. Na de eindles van den landbouwcursus onder leiding van den heer P. Spuibroek en in het bijzijn van genoodigden, werden aan de deelnemers, die tot het eind de lessen hebben gevolgd, de diploma's uitgereikt. Hun namen zijn: C. Aleman Jbz., T. Ale- man Cz., P. Breen Cz., J. Hameeteman, T. J. Hameeteman Jz., A. Kastelein, C. v. Huizen, J. Meijer Klz., J. Meijer Kz., J. Tanis Jz., P. Tanis Mz., T. Tanis Jz., P. Westhoeve Klz., J. Westhoeve Klz., P. West hoeve Jz., W. Westhoeve Jz. en P. Voogd Dz. De landbouwconsulent was verhinderd, eveneens de Burgemeester. Wel waren aan wezig de heeren Smale en Bij le veld uit Dordrecht. Verder een paar leden van den Gemeenteraad, van het Schoolbestuur, van de afdeeling Goedereede van de Hollandsche Mij. van Landbouw. De heer Smale sprak zijn blijdschap er over uit dat er te Ouddorp weder landbouwonderwijs gegeven was. Hij spoorde aan de nuttige kennis in de praktijk toe te passen. Ook de heeren Byleveld en L. P. Akershoek hebben het woord gevoerd. Een der leerlingen dankte namens de anderen den heer Spuibroek voor zyn lessen en wen- schte hem toe dat hij nog lang mocht werk zaam zyn in deze gemeente, mede op land bouwgebied. Door alle leerlingen werd de wensch te kennen gegeven om nog een derden winter den cursus te volgen. Dit werd besloten. Daarna wenschte de heer Spuibroek den leerlingen geluk met hun succes, dankte de sprekers voor hun goede woorden en sloot de bijeenkomst. NIEUWE TONGE. Tegen J. V., alhier, is proces-verbaal opgemaakt wegens overschrij ding der maximum-snelheid. A. H. had het ongeluk zoodanig met zijn vrachtauto tegen een paal'te rijden, dat belangrijke materieele schade werd aange richt. Persoonlijke ongelukken kwamen ge lukkig niet voor. De monteur van S. v. d. V. had het ongeluk met een motorfiets te vallen, zoo dat geneeskundige hulp moest worden in geroepen. De muziekvereeniging Apollo" alhier, behaalde 2e Paaschdag op het nationaal con cours te Rotterdam de eerste prijs in de derde Afdeeling. Een schitterend succes, zoo wel voor de leden als voor den Directeur. Loop der bevolking over de maand Maart. Ingekomen: Christiaan Huizer en gezin van Stad aan 'tHaringvliet; Neeltje BIjdevaate van Stel lendam; Maria Kievit van Middelharnis; Paulus A. J. Sager van Stellendam; Jacobus Marinus Struik en gezin van Gouda; Aren Koppenaal en gezin van Melissant. Vertrokken: Cornelia van den Ochtend naar Dirksland; Lijntje Noteboom naar Oolt- gensplaat; Lena Marie de Leeuw naar Oost- voorne; Jannetje Elisabeth Kievit naar Sommelsdijk; Cornelis van Alphen naar Loosdrecht; Jacoba van den Ouden naar Rotterdam. De aangifte van leerlingen voor de O. L. School alhier, moet plaats hebben op Woens dag 18 April a.s., des avonds 6 uur in de 0.L. School. Uitslag van de op j.l. Zaterdag door de Coöp. „Voorwaarts" alhier gehouden aan besteding voor den bouw van een woonhuis met winkel en bakkerij. Timmerwerk. C. P. G. Holleman, alhier 3195, J. A. Röber, alhier2929, J. Holleman en G. D. Gebuijs, alh. 2788,87 P. Soijder, Oude Tonge 2560,— 1. Mosselman, alhier2588,— Boot, Oude Tonge2220,— A. v. d. Bergh, Oude Tonge 2200,—* Metselwerk., Bezemer, Oude Tonge3000,— S. Kanters, Oude Tonge 2875,— Smeets, Oude Tonge2650,— A. Mans, alhier2231,— L. v. d. Velde, alhier2099,—* Schilderwerk. J. Holleman Jz., alhier L. Kareis Zn., alhier Smidswerk. A. J. de Lignie, Oude Tonge. M. Breur, alhier P. Feije, Oude Tonge Het werk is aan de laagste inschrijvers gegund. OUDE TONGE. Dhr. P. J. Fabert geraakte met een Ford-auto in botsing met het rijwiel van W. de Leeuw op de hoek van de Lange weg. De Leeuw bracht het er goed af, doch aan het rijwiel was veel schade. Memento morie. De 52-jarige P. Boger- man zakte Vrijdagmiddag ineen. De ontboden geneesheer kon slechts den dood consta teer en. Maandag j.l., 2e Paaschdag, speelde Xerces van hier tegen D. O. S. van Dirksland. De thuisclub kreeg klop met 3—4. Bij veiling der goederen van de erven Wed. W. Slis is ingezet als volgt: een woon huis door C. Snoder op 1500,-, een schuur door C. Snijder op 1300, een mestput en tuin door A. Kanters op ƒ260,—totaal 3060,-. Het pas gehuwde echtpaar P. van Peper- straten-Stassen geraakte met de trouwkoets in de sloot, doordat het paard van de tram schrok. De bruidegom kwam er goed af, maar de bruid bezeerde zich erg aan de knie. Ook aan de wagen was veel schade. We hopen dat dit slecht begin beter moge worden voortgezet. Maandag 16 April hoopt de heer J. Hartman den dag te herdenken, waarop hij vóór 25 jaar bij de Posterijen was aangesteld. OOLTGENSPLAAT. Het 2J-jarig doch tertje van den heer G. C. van Gent viel al spelende van het motorschip in de haven. De schipper Van der Kolk dit ziende sprong gekleed te water en wist de drenkelinge gelukkig bijtijds te redden. De hangbrievenbus is van het Weespad verplaatst naar den Molendijk en bevestigd aan de woning van den gemeenteveldwach ter. De lichtingen geschieden des morgens 7.15 en des namiddags 6.16 uur. De heer M. van der Vliet wordt met ingang van 1 Mei a s. aangesteld als weg werker bij de Provinciale wegen onder deze 498,30 470,-" 252^50 200,— 170,-* In de Ned. Herv. kerk alhier is voor de collecte gehouden op den biddag voor het gewas een nagift ingekomen van 35 gulden; zoodat de geheele collecte thans bedraagt 200 gulden. ROCKANJE. Begunstigd door heerlijk lenteweer was vooral den 2en Paaschdag het bezoek van vreemdelingen aan duinen en strand als nooit te voren. In de prachtzee van den middag werd reeds heerlijk gebaad. Na eerst gewalst te zijn zal de nieuwe straatweg met Juni eerst voor 't autoverkeer toegankelijk zijn. Donderdag vóór Paschen kwamen bij feilen tegenwind 30 leerlingen van de Chr. H. B. School onder leiding van hun gymnas- tiekleeraar van daar hierheen fietsen voor een bezoek aan duinen en strand, maar stre ken dood vermoeid in 't café „De Rots"neer en keerden na eenige uren rust weer naar Dordt terug. Te Oudenhoorn had men eenige oververmoeide leerlingen moeten achterlaten. Rockanje's Fanfarecorps „Ons Genoe gen", onder directie van den heer Vos, be haalde le Paaschdag op een concours te Rotterdam in de 2e afdeeling een 2e prijs met 57 punten. De kassier van den reeds 25 jaar hier bestaande Boerenleenbank en na 23 jarigen dienst op zijn verzoek eervol ontslag ver leend werd op de 1.1. jaarvergadering door den voorzitter, den heer Joh. van Wijk en de heeren K. Nieuwland en C. Klok gehul digd voor de wijze, waarop hy gedurende dien tijd zijn taak had vervuld. Hem werd een pensioen verleend van 250 per jaar. Op die vergadering werd in plaats van het Bestuurslid Joh. Morel gekozen de heer M. Hazelbag. In plaats van den heer A. van Marion werd door de raad tot lid van de Comm. t. w. van schoolverzuim gekozen de heer G. C. Visser, die deze benoeming aannam. Alhier werd een vereeniging opgericht van oud-leerlingen van de tuinbouwcursus met een voorloopig bestuur bestaande uit de heeren W. Beyer Cz., C. Noordermeer en C. van Toledo. De postduivenvereniging „DeReisduif" heeft haar jaarvergadering gehouden in de Openbare School. De voorzitter, de heer J. van Nimwegen Jzn., opende met een kort welkomstwoord en verheugde zich over het feit dat niemand der leden in het afgeloopen jaar door den dood is ontnomen. De notulen van de vorige vergadering werden gelezen en onveranderd vastgesteld, Uit het jaarverslag bleek, dat de vereeni ging reeds 15 donateurs telt. De rekening sloot met een batig saldo van 33,86. De heer Van Kempen stelde een landbouw- schuur beschikbaar voor inkorflokaal. Onder dankzegging werd dit aanbod door den voor zitter aanvaard. Besloten werd de constateerklok by de wedvluchten te plaatsen in de werkplaats van den heer Van Nimwegen. Voor de wedvluchten zijn als prijzen reeds beschikbaar een plaquette met ring, 3 diplo ma's en een 15-tal medailles. De inkorf commissie werd samengesteld uit de volgende heeren: J. van Nimwegen Jzn., L. van Kempen Dzn., C Korteweg A.Jzn., en L. van Nimwegen. Tot ringad- rainistrateur werd benoemd de heer L. van Kempen Dzn. STAD AAN 'T HARINGVLIET. Tegen J. T alhier is voor de zooveelste maal proces verbaal opgemaakt wegens openbare dron kenschap. tegen heeschheid 30 ets. per doosje Op de Algemeene Vergadering van 26 Maart 1927, werden in het Bestuur herkozen wegens periodieke aftreding, de heeren H.J.Meijer, W. den Rooijen en D, W. v. Nieuwenhuyzen. Er werden gehouden een Algemeene Ver gadering en twee Bestuursvergaderingen, waarin de aanvragen der schippers werden behandeld. De rekening en verantwoording van den Penningmeester sloot met een bedrag van 4374,75 aan inkomsten en uitgaven. Inkomsten Subsidie van het Ryk2794,— Contributie en bijdragen 230,75 Van de Boerenleenbank 1350,— Totaal ƒ4374,75 Uitgaven: Nadeelig saldo 1926 6,52 Ondersteuning2815,50 Drukwerk28,10 Porto en incassokosten 10,33 Administratiekosten en bodeloon 130,— Aau de Boerenleenbank 1380,— Saldo4,30 Totaal 4374,75 Nog een woord van dank aan alle bë- ngstellenden en medewerkers van de ver eeniging voor het goede werk ten behoeve van het schipperskind verricht, inzonderheid Zijne Excellentie den Minister van Onderwys, Kunsten en Wetenschappen. Ten slotte wekken wy U allen op, onze Vereeniging in alle opzichten wel te willen steunen in het belang van het schipperskind (Adv. Burgerlijke Stand. 33ste Jaarverslag van de Vereeniging Schoolfonds voor Schipperskinderen in Zuid-Holland, gevestigd te Oude Tonge, uitgebracht in de algemeene vergadering van 31 Maart 1928, n.m. 1.30 uur, ten huize van A. P. de Weerd te Oude Tonge. De gewoonte getrouw, over het afgeloopen jaar verslag uit te brengen van de werk zaamheden onzer vereeniging, heeft het Be stuur de eer over 1927 het volgende mede te deelen: Op 1 Januari 1927 werden ondersteund 40 kinderen. In den loop van het jaar hebben 17 kinderen de school verlaten en zijn 16 nieuwe ingeschreven, zoodat op 31 December 1927 39 kinderen onderstand genoten, waar van 27 de O. L. School en 11 de Byz. L. School bezochten, en wel te: Oude Tonge 3Lith bij Oss 1's-Graven- moer 1; Sommelsdyk 1; Ter Neuzen 2; Goedereede 1; Ouddorp 2; Heinenoord 1; Staveuiese 1Geertruidenberg 1Deest 1 Ooltgensplaat 3; Papendrecht 3; 's Grevel duin Capelle 1Stad aan 't Haringvliet 3 Rotterdam 7; Dirksland 2; Groot Ammers 1; Den Bommel 2; Amsterdam 1; terwijl 1 kind de Doofstommenschool te Rotterdam bezocht. Omtrent het gedrag en vorderingen der kinderen werden per drie maanden van de hoofden der betrokken scholen inlichtingen ontvangen, welke over het algemeen be vredigend waren. DIRKSLAND. Geboreni Jacoba Pleuntje Jaantje, d. v. Johannis Hendrik ten Hove en van Jannetje Helena Nieuwland. Ondertrouwd: Wouter van Veenendaal, 25 j. (te Rotterdam) en Geertje Grootenboer, 22 j. alhier. Getrouwd: Marinus Labeur en Mina Cor nelia van Loo, beiden alhier. Overleden: Willem Rietdyk, 84 j., wedn. van J. Vreeswijk; Leendert Knops, 65 j., echtgen. van Arentje van Rumpt. HERKINGEN. Geboren: Jan, z. v. Ch. van der Veer en Z. van der Wende. Overleden: Jan van Wageningeu, 73 j. echtgen. van Grietha Dingena Bestman. OOLTGENSPLAAT. Geboren: Gijsbertus, z. v. Pieter Jacob Driessen en Catharina de Waal; Ruilof, z. v. Dirk Cornelis van der Stende en Pietertje JaGoba de Geus; Johanna Geertruida d. v. Cornelis Adrian us Ceulemans en Maria Stoop. Getrouwd: Petrus Cornelis de Boed 26 j. en Johanna Moerenhout, 34 j.Franciscus van Hooff, 36 j. en Adriana Guddens, 33 j DEN BOMMEL. Geboren: Janni Neli d. v. E. Keuvelaar en D. Knops. Ondertrouwd: A. Koster 22 j. enC. Don kersloot 24 j.; H. Melissant Lz. 35 j. en A. Lokker 30 j. VERKOOPINGEN. Op WOENSDAG 18 APRIL 1928, des nam. 2 uur. Verkooping van Meubelen en Huis raad, in het gebouw „Harmonie", aan de Langeweg te Sommelsdijk. Deurwaarder GROENENDIJK. Op DONDERDAG 19 APRIL 1928 des mor gens 10 uur ten verzoeke van den heer J. den Boer, aldaar. Verkooping Paarden, Hoornvee en Landbouwgereedschappen te Oude Tonge (Dabbe). Notaris VAN BUUREN. Openbare Vrij will. Verkooping van Onroeren de Goederen te Sommelsdyk Op DONDERDAG 26 APRIL 1928 bij Inzet en op DONDERDAG 3 MEI 1928 bij Afslag telkens des namiddags 2 uur in Hötel Spee te Sommelsdyk. a. ten verzoeke van den WelEdG. Heer J. J. Slis te Middelharnis. Het Huis met Erf en Koetshuis aan de Voorstraat te Sommelsdyk Sectie B no. 1241, groot 3 Aren 4 centiaren. Direct te aanvaarden. b. ten verzoeke van de Erven van Mej. M. L. de Graaft te Sommelsdyk e.a. 1. het huis met tuin en bergplaats aan de Voorstraat te Sommelsdyk Sectie B 1950 groot 1 Are 78 centiaren. Direct te aanvaarden. 2. vijf huizen met erf aan de Oostkra- keelstraat aldaar; 3. het perceel ofboom- gaardland aldaar; 4. de perceelen bouw land in den polder Kraayestein aldaar; 5. 2/3 gedeelte in de perceelen hofland aan den Dorpsweg aldaar en 2/3 gedeelte in de perceelen hofland, aldaar in de z g. Stoofhóek. Alles breeder omschreven by notitiën, welke gratis verkrygbaar zijn ten kantore van ondergeteekende Notarissen. Notaris VAN BUUREN, te Middelharnis, en Notaris DAM, te Rotterdam. Notaris Akkerman te Ooltgensplaat is voor nemens op Donderdag 19 April 1928 te Ooltgensplaat in Hotel „Hobbel" bij Veiling en op Donderdag 26 April 1928 in Hotel „Moelker" by Afslag beide dagen des v.m. 11 uur publiek te verkoopen twee Huizen met erf aan den Slikdyk te Ooltgensplaat, in eigendom toebehoorende aan Arij Leen dert Hobbel, winkelier te Middelharnis. Notaris AKKERMAN. Notris Akkerman te Ooltgensplaat is voor nemens op Donderdag 19 April 1928 te Ooltgensplaat in Hotel „Hobbel" bij Vei ling en op Donderdag 26 April 1928 in Hotel „Moelker" bij Afslag beide dagen des v.m. 11 uur publiek te verkoopen een Burgerwoning met Winkelhuis aan de Voorstraat te Ooltgensplaat, in eigendom toebehoorende en bewoond door Cornelis Wielhouwer, alsmede een Tuin aan het Boomgaardspad groot 11 Aren of 66 roeden te Ooltgensplaat. Notaris AKKERMAN. Predikbeurten. Zondag 15 April 1928. NEDERLANDSCH HERVORMDE KERK. Middelharnis, nam. dhr. Van Ieperen van Her kingen en 's "av. Ieeskerk. Sommelsdyk, vm. Ieeskerk en 's av. ds. Van Ameide. Dirksland, vm. ds. Van Ameide uitlSommelsdijk. Herkingen, vm. en 's av. dhr. Van Ieperen. Melissant, nam. ds. Polhuys van Stad aan 't Ha ringvliet. Stellendam, vm. en 's av. dhr. Bouman. Goedereede, nam. ds Bax van Oude Tonge. Ouddorp, vm. ds. Bax van Oude Tonge en nam. Ieeskerk. Nieuwe Tonge, vm Ieeskerk en nam.dhr. Vetter van de Langstraat. Oude Tonge, vm en nam.ds. v. d. Berg uit Amers foort Ooltgensplaat. vm Ieeskerk en 's av. ds. v. d. Zee. Langstraat, vm dhr. Vet'er. Den Bommel, vm.ds. v.d. Zee en's av. Ieeskerk. Stad aan 't Haringvliet, vm. ds. Polhuijsen nm. Ieeskerk. PROTESTANTENBOND. Sommelsdyk, (Langeweg) vm, lOuurds Bever* sluis van Zuid-Wolde.

Onze Eilanden | 1928 | | pagina 5