kTTA's VAN DER PLAAT NIGROIDS EISCHTGOEDE KWALITEIT VOLLE MELK MANOEUVRE CHOCOLADE VOLLE-MELK REEPEN MELKN0I5ETTE REEPEN -DAATJE5 ooi te Middelharols te Land- en Tuinbouwers!! HUiSKES APON Vraagt prijs voor abonnement. AN VIS MIDDELHARNIS a: ONZE EILANDEN No. 37 10 MAART 1928 TWEEDE BLAD c DUS, ElSCHTi STAAT AAN DE SPITS ONZE EILANDEN VAN ZATERDAG 10 MAART .1928. 5 DE HEERENBAAi DE Eyne Pyptabak^ 26-50cAperons ook in ponden.'/jpondef en Vjonsen. ^jadat U alle. mei ,\&n chocoladereepen hebt geprobeerd, keert U toch weer terug naar de van ouds bekende jeais en meisjes. (weebscbool, Ambachtsschool enz. uitsch, Engelsch, Boekhouden enz. /an leerlingen Jt hootd, den heer S. J. MENHEER, van 6 tot 8 uur) of schriftelijk. worden toegelaten, moet een verklaring -den overgelegd, dat de 8 klassen der >ed gevolg doorloopen zijn. ig te Middelharnis ■eel als in Uw vermogen is. Een goed functio- ji een streek en opent de gelegenheid tot het li; veüingprijs aan de deur, doch Iaat ze afhalen jan onze Velling verkoopen. Hoe grooter aan- h tot onzen Veilingmeester te zijnen kantore. HET BESTUUR. padnct - Tel. 9238 - ROTTERDAM ^fournituren Manchester Billart- en Bestuurstafellaken stlgd 1882 .DïO. atterlj inplaats van een droge. :vc en (joedkooper in gebruik, itterijen uit voorraad. TELEFOON 224. jjiNAF HET STATION TOGRAFISCH GEBIED PRIMA WERK Plaatselijk Nieuws. MIDDELHARNIS. Wegens omstandig heden zal Zondagavond in de Ned. Herv. kerk de bevestiging van lidmaten niet plaats hebben en is het afscheid van ds. Den Oud sten op 18 dezer tot later datum uitgesteld. Door mej. C. v. d. Meide is onderhands gekocht een in aanbouw zijnde woning aan het Marietjespad van de bouwondernemers Dijkers en Kroos. Met ingang van 15 Maart is onze dorps genoot Hermanus Born benoemd tot boek houder aan de Nationale Bank te Hilversum. Werkloozen-statistiek» Gedurende de week van 27 Febr. t/m 3 Maart hebben zich by den Corresppndent der Arbeidsbe middeling als werkzoèkenden doen inschrij ven: 10 personen, t. w. 6 visschers en 4 arbeiders. De Minister van Financiën maakt in de Staatscourant bekend, dat ten behoeve van 's Rijks Schatkist is ontvangen wegens achterstallige belasting en gewetehsgeld by de Ontvangers der directe belastingen enz. te Middelharnis 200,- en 10 000,-, te Hellevoetsluis 697,33 en 10.000,-, te Ouddorp 1171,73. Wedstryd Schaakclub „Ons Genoegen" 1928 te Middelharnis. L. Bund. F. W. Nanning J. Ph. Hoek J. L. Vink Ant, Visser A. Verbrugge ■IVsl0| 11111 H UUI11 0101111 011 IVal l'/al H 0|0|0|0|1|01M|0| l'|l|3 U»t OlVal m HMP/aUft* "o 10l'/al 1 Qiol'/al o mil 1 J. Paree. L. Vink C. Ie Comte D. F. Jacobl G. Bergman G. v. Gelder. A. Kerkhof J. Boomsma M. Boomsma W. A. Nieuwland G. A. v. d. Wende J, P. Tieleman bui ui ui u 1 1 H oi inaioi hum 0| 1 111 5 o| 111 llllliUli 1 111 10 o. 0| 10)0101 lino 1101112 13 01 oin oo111o ia ■10(0(2 l |010I01 10 11 i a bi 3 Piano en ook haar partner, Mej. H. Cohen, deed niet voor haar onder. De Gebr. Cohen waren als altyd weer in vorm, terwijl de Heer M. de Bonte, die voor het eerst de cellopartij vervulde op de Trombone, liet hooren dat hij een muzikant is van groote bekwaamheid en dat de zachte toonen der Trombone zich geheel aanpasten bij Viooj en Piano. Als het mogelijk blijkt dat dit clubje hare oefeningen blijft voortzetten, dan zal zeker een concert door dezen, op een volgenden winter, zeer gewaardeerd worden. Mej. P. v. d. Doel verzorgde weer de op- marschen op de Piano en de begeleiding bij de Jacht", hetgeen, als altyd, weer onberis- lelijk was. Aan het slot werden de dames Sneijders de VogeJ, H. Cohen en P. v. d. Doel een keurige ruiker levende bloemen aangeboden, "s blijk van waardeering voor het gebodene. De Voorzitter dankte aan het slot de aanwezigen en dankte verschillende personen die in meerdere of mindere mate aan het welslrgen van dezen avond hadden meege werkt. De stampvolle zaal onderstreepte dat met een levendig applaus. HERRINGEN. A.s. Woensdagmorgen, 14 Maart zal ter Gemeentesecretarie gelegen heid bestaan tot kostelooze inenting. In verband met de verbouwing der Herv. Kerk, hebben zich reeds 95 personen aangemeld tot het bekomen van een zitplaats. Bevolking. Ingekomen zijns Jacob Cor nells Wisse en gezin van Zaamslag. Dirk Beatman van Dirksland en Cornells van den Ochtend van Meiissant. Vertrokken zijni Leendert Jacob Bom naar Rotterdam en Cornells van 't Hof naar Melissant. MELISSANT. Aan de Am. Petr. Comp is vergunning verleend tot het plaatsen van een benzinebewaarplaats met aftap-inrichting op een perceel grond van den heer M.Ver- kerke aan den Ben. Molendijk. Opgeheven: het Faillisement van D. v. d. Broek, landbouwer te Melissant. bi bi 11 UP/sUUUlöU 1175 0| ibism 1 o| i UI U 1 14 op/sill ibis!1 |0|0|'/»U 115 O. o o 111 o o 11ibibi o 1111 \\b 13 01110 11 I'/ÜU 111 ibibi M 1165 a o o o o o o o o o o |b ■10 Centrale Veiling voor Goeree Overflakkee te Middelharnis. Eierenveiling van Donderdag 8 Maart 1928. Kippeneieren 59—52 kg. 4,60. id. 58-60 5,0o tot 5,30 id. 60-62 5,80 tot 5,45 id. bruin 60-62 5,85 tot 5,45 Eendeneieren 62—70 5,10 tot 5,30 Ganseieren 12,— Alles per 100 stuks. Boter 0,95 tot 1,10 per pond. Kaas 20 plus 0,40 tot 0,41 per pond. Aanvoer eieren 29 000 stuks. SOHMELSDIJK. Vorige week werden uit deze gemeente 439403 K.G. aardappelen, uien en paardepeen verscheept. Aan A. Troost is vergunning verleend tot het verbouwen van zijn woonhuis aan den Oostdijk alhier. Voetbal. Flakkee 2 zal Zondag a s. een bezoek brengen bij S.I.C D. 4 te Rotterdam. Flakkee 1 neemt deel aan de jaarlij ksche Extra-rondes van de R VB, die 25 Maart a.s. zullen aanvangen. Flakkee ontvangt voor haar eersten wedstrijd S.S. S. van Klaaswaal. DIRKSLAND. De Gymnastiekvereeniging „Olympia" heeft weer een nieuw succes te boeken door haar uitvoering op Dinsdag j.l. De verschillende nummers van het pro gramma werden allen keurig uitgevoerd onder de nieuwe leiding van den Heer L. Soldaat. De vrije oefeningen voor Heeren was een mooi staaltje van lenigheid, terwijl de bewegingen onberispelijk werden uitge voerd. De stok-oefening der kleintjes was ook heel aardig, al was Fransje en Gerard wel eens in de war; och ja, maar dat zijn toch eigenlijk nog een paar dreumesjes. De vlag-oefeningen voor meisjes en de knots oefeningen voor dames vielen zeer in den smaak, doch zeer zeker was de symbolische voorstelling door de dames vaü „de Jacht" het glanspunt. De prachtige jachtcostuums met de speeren gaf aan het geheel een ver bluffend effect. De passende muziek, waar mee de bewegingen der dames werden be geleid, werkte zeker mee om den indruk te verhoogen en toen dan ook de dood een einde maakte aart dit tafereel, was het muisstil door ingehouden aandacht. Rest oos nog, een woord van dankbaar heid te richten aan de leden van D.K.V., die door hun mooi spel den avond tot een muzikaal genot maakten. Mej. Sneflders de Vogel ontpopte zich in de „Ungurische Lustspieloverture" tot een virtioose op de (Adv. N.V.HOLLANDSCM .ZWITSERSCHE CHOCO LADE-FABRIEK De huizen van K. M. Houtaar aan den Duivenwaardschen Dijk alhier, zijn alledrie bij de deze week gehouden verkooping niet STELLENDAM. De garnalenvisschers heb ben de vorige week 5 dagen gevischt en ge middeld per dag en per vaartuig 50k.g. by de pelleryen aangebracht. Aan Mej. A. de Koe, die gedurende 28 jiar aan de openb school alhier werk zaam is geweest, is op haar verzoek eervol ontslag verleend. De vorige week werden van hier ver zonden 70 balen koepeen en 80 H.L. aard appelen. Door het schrikken van het paard van den gemeentereiniger kwamen paard en kar in de bermsloot terecht. Met behulp van eenige visschers was alles weer gauw op den wal, waarbij bleek, dat er alleen aan het tuig eenige schade was toegebracht. Aan Mej. K. v. Eesteren, helpster bij de nuttige handwerken aan de openbare school alhier, is op haar verzoek eervol ont slag verleend. In haar plaats werd aangesteld mej. J. Roon. Schipper C. Klink Mzn. alhier, heeft te Heinenoord aangekocht een yzeren zeil schip, genaamd Resnova, metende 157 ton. De raad dezer gemeente heeft besloten aan de openbare school alhier, het 7e leerjaar in te voeren. Onze dorpsgenoot H. v. Seters vertrekt 13 Maart a.s. met het S.S. Volendam naar Canada, staat Alberta. Aan de eventueel toe te laten kweeke- linge met akte aan de O.L. School alhier, zal een toelage worden verleend van ƒ500,— per jaar. OUDDORP. Jan de Vogel heeft onderhands aangekocht het woonhuis van Kommer Tanis aau Dijkstelweg. Donderdagmiddag 3 uur werd in hotel Akershoek by inzet verkocht ten behoeve van de N.V. Beurtvaart maatschappij „De Onderneming": Een woonhuis bewoond door M.Y.d. Maas, ingezet door O Duvalois op ƒ2130, Een woonhuis bewoond door L. Moerkerk, ingezet door Joh. Hameeteman op ƒ800, Een woonhuis bewoond door L. Moerkerk, ingezet door T. Tanis Tz. op f 2020,—. Een stalen motorschip genaamd „de Onder neming", ingezet door P. Crezee op ƒ18500, NIEUWE TONGE. WIJ brengen in her innering, dat de rentekaarten van de arbei ders, die in Nieuwe Ton ge wonen en werken, moeten worden ingeleverd vóór op 29 Maart a.s. Loop der bevolking gedurende de maand Februari. Ingekomen: Pieter van den Doel en gezin van Middelharnis; PieternellaAdrianaBuys van Delft; Willem de Leeuw en gezin van Middelharnis; Hendrik Rozenbeek en gezin van Den Bommel. VertrokkenKryntje Maartje Brooshoofd naar Dirksland en Marinus de Kok en gezin naar Sommelsdyk. Onze gemeente is door dezen loop de 2000 gepasseerd 1 A.s. 2e Paaschdag zal de muziekverr eeniging Apollo" alhier, deelnemen aan het te Rotterdam te houden.Nationaal Concours. Vergadering van de Vereeniging „Steun b(j Ziekenhuisverpleging" te Nieuwe Tonge, op Woensdag 7 Maart 1928, des n.m. 7 uur in het Gymnastiek lokaal der O. L. School, aan den Zuidel. Achterweg, alhier. Aanwezig 100 leden. De Voorzitter, de heer J. P. de Wilde, opent de vergadering en heet de aanwezigen hartelijk welkom. Het doet hem buitenge woon genoegen dat de leden door hun aan wezigheid toonen dat de vereeniging werke- lijk blijkt in een gevoelde behoefte te voor zien. Hy wekt de aanwezige leden op, allen als propagandisten werkzaam te zijn om het aantal leden steeds te doen toenemen. Hy verzoekt nu den Secretaris de Notulen der vorige vergadering te lezen, welke daarna onveranderd worden goedgekeurd en getee- kend. Hierop verzoekt hy den Secretaris het jaarverslag te willen uitbrengen over de werkzaamheden der vereeniging over het af- geloopen jaar. Uit dit jaarverslag, hetwelk voor kennis geving wordt aangenomen biykt, dat de ver eeniging reeds ia het eerste levensjaar dui- deiyk getoond heeft levensbloei te bevatten. Het aantal leden steeg van 1087 tot 1148. De Voorzitter dankt daarna den Secretaris voor de keurige notuleering en zyn mooi jaarverslag. Thans is aan de orde de Rekening van den Penningmeester, den hèer D. Buitenhuis. Ds Voorzitter deelt mede, dat het bestuur de boeken van den Penningmeester iedere drie maanden heeft gecontroleerd en steeds in orde heeft bevonden. Hy verzoekt hierop de Commissie belast geweest met het na zien der rekening en bestaande uit de heeren K. Prince, K. Breur en G. H. Verweij, ver slag uit te brengen over het door hen be- vondene. Bij monde van dhr. Prince advi seert de commissie de rekening en verant woording zooals zy door den Penningmees ter in de Oommissie is ingediend ongewy- zigd vast te stellen. Met algemeene stemmen wordt daartoe besloten. De Voorzitter dankt hierop den Penningmeester voor het door hem op zoo serieuze wyze gevoerde beheer. Aan het verslag van den Penningmeester ontleenen wij de volgende gegevens: Rekening over het boekjaar 1927. Ontvangsten: Contributie2526,59 Donateurs70,— Interest31,95 Uitgaven: Bodeloon Premie bode Onkosten vergaderingen Drukwerk Verplegingskosten Vervoerkosten Dokterskosten Onkosten, porti, enz. Overboeking Saldo 2628,54 192,- 28,15 6,90 42,05 553.75 182 20 100,05 17,15 2,07 15C4 22 Bruto Saldo Nog te betalen ten laste van 1927: Dokterskosten naar schat ting80,— Af: 8 weken contributie 440,— 2628,54 f 1504,22 520,- Het streven van de vereeniging heeft zoo zeer zyn volle instemming, dat bij zijn vryen tijd hiervoor gaarne gratis disponibel stelt. Vervolgens dat de bode dhr. B. Campfens zijn werk met genoegen en tot volle tevreden heid van het bestuur heeft verricht. Wan betaling kwam niet voor. Thans is aan de orde de verkiezing van twee bestuursleden, wegens periodieke af treding van de heeren H. Schipper en J. C. Nieuwenhuijzen. Beide worden met vrijwel algemeene stemmen herkozen. Op de des betreffende vraag van den Voorzitter of zij bereid zyn deze benoeming weder te aan vaarden verklaren beiden onder dankzegging voor het in hen gestelde vertrouwen, dit gaarne te doen. De vergadering machtigt hierop het bestuur tot het benoemen van een commissie van drie leden tot het nazien der rekening voor het loopende boekjaar. Daar niemand meer het woord verlangt, sluit de Voorzitter onder dankzegging voor de betoonde belangstelling en de prettige samenwerking met een opwekking om mede te werken tot bloei der vereeniging, deze algemeene vergadering. OUDE TONGE. A.s. week zullen de com missieleden der vereeniging „Steun verleening by Ziekenhuisverpleging" (S.B.Z.) een rond- door het dorp houden en alle inwoners bezoeken,- die zich dan als lid kunnen op geven, voor zoover dit nog niet heeft plaats gehad. Voor een goede administratie wordt beleefd verzocht trouwboekjes gereed te houden. Een dochtertje van dhr. A. van Peper straten klemde een harer vingers zoodanig tusscben een klapstoel, met het gevolg dat dit lichaamsdeel moest worden geamputeerd. Van een geladen auto viel een zak aardappelen precies door een ruit by dhr. C. J. Campfens. Maandag 16 April a.s. hoopt dhr. Jac. Hartman den dag te herdenken, waarop hy voor 25 jaar in dienst trad bij de Posteryeu als brievenbesteller. Het zal den jubilaris dien dag niet aan belangstelling ontbreken. De 13 jarige P. de Weerd, verleden week eerst teruggekeerd van een blindedarm operatie met goed gevolg, is Woensdag j.l. weer vervoerd naar het St. Franciscus- gasthuïs te Rotterdam, tot het ondergaan van een operatie aan zyn knie. OOLTGENSPLAAT. Het gemengde Zang koor „Sursum Corda" heeft, met medewer king van deFluitclub „Euterpe"teNumans- dorp, een schitterend geslaagde uitvoering gegeven in de bijzondere school. De directeur, de heer B, W. J. de Graaf, opende de byeenkomst met een harteiyk welkom. Hy hoopte den aanwezigen een aan- genamen avond te verschaffen. De zangnummers werden alle goed uit gevoerd. Het zangspel „De Sneeuwman"door het kinderkoor muntte zelfs uit, evenals de sopraansolo van Mej. Beijer. De vereeniging heeft het in betrekkelijk korten tijd ver ge bracht. Aan het eind van de bijeenkomst dankte de voorzitter voor de opkomst en de goede orde. De vereeniging zal a s. zomer deelnemen aan een zangconcours te Breda. Woensdag werd door het gemeente bestuur in Hotel Hobbel voor drie jaar ver pacht het weiland in den Kleinen Adriana Theodorapolder, den Mariadyk en de Buiten kade met gorsje, alsmede den Dorpsdijk. De uitslag was als volgt: perc. 1, groot 1.21.75 H.A., A. Neels voor 32 per halve H A.; perc. 2 groot 2.27.82 H.A., P Langeweg, 61, perceel 3, groot 2.19 67 H.A.,Job.van Nieuwenhuijzen, f 54, perceel 4, groot 4.55 82 H.A., P. van Es, f 57, perceel 5, gr. 2 35 10 H A., G. van Oorschot, f 50, perceel 6. groot 2 08.30 HA., Joh. van Nieuwenhuijzen, f 64 De Buiten kade met het gorsje, gr. 4.15 15 H A., Joh. Neels, f 80 de massa; de Dorps- dijk, J. L. de Vos voor f 65. De Mariadyk, groot 4.15.15, werd ondershands gegund aan den heer P. M. van de Capelle voor f 275, Voor kostelooze inenting en herinenting zal gelegenheid gegeven worden, in het Ge' meenteiyke Ziekenhuis op Donderdag 15 Maart a.s., des namiddags 2 uur. Te Acht huizen op Vrijdag 16 Maart, des namiddags 2 uur in de Parochiale School en te Lang- straat ten 3 uren, in de Openbare School. HELLEVOETSLUIS. Zaterdag j 1. gaf de korfbalver. „Zwaluwen" een tooneelavond in de zaal van mej.de Wed. De Pijper. De jeug dige speelsters en spelers mogen met groote tevredenheid op dezen avond terug zien. Zij hebben de aanwezigen een heel gezelligen avond gegeven. Wy zullen over het spel van ieder persoonlijk niets zeggen, alleen mag Netto saldo984,22 De penningmeester licht daarna de balans toe. Hy zegt dat het hem byzonder genoegen doet van een zoo belangiyk batig slot als dit melding te kunnen maken. HJj raadt de leden echter aan direct niet al te optimistisch te zijn daar aan het jaar 1927 voor volgende jaren geen maatstaf kan worden genomen. Over dit jaar zyn voor rekening der ver eeniging verpleegd in totaal 11 patiënten, waarvan te Utrecht 5 en te Rotterdam 6, Het is natuurlijk heel goed mogeiyfe, dat over het thans ingetreden jaar het aantal patiënten belangrijk meer zal zijn, waardoor een batig slot als in deze rekening niet kan worden gegarandeerd. Aan uitbreiding der bemoeiingen of verlaging der contributie mag volgens spreker voorloopig nog niet worden gedacht. De Voorzitter deelt nog mede, dat de penningmeester verklaard heeft ook voor 1928 geen enkele belooning voor zyn werkzaamheden te willen ontvangen.de oude tante In „Mevrouw is op reis" een apart pluimpje aannemen. Allen hebben zich op werkelijk wonderbare wyze van hun taak gekweten. Al speelden zij voor het eerst en al hebben zy de stukjes onderling zonder oudere leiding ingestudeerd, het ging best, vooral ook de rolkenners. Deze jeugdige korf- balsters en korfballers hebben laten zien, dat zij durven en daarom hopen wij dat zy van den zomer met korfballen evenveel succes zullen hebben als nu met hun gegeven avond, en dat zij dan volgend jaar weder een uit voering zullen geven, doch dan voor een stampvolle zaal met doDateurs, want dat zyn zij waard. Het bal, dat tot bijna twee uur duurde, was wel een bewijs, dat allen zich hebben geamuseerd. Voetbaluitslagen Zondag 4 Maart: Hellevoetsluis I V.N.H. 5—3. Hellevoetsluis IIFeijenoord IX 2—3. Dinsdagavond 6 Maart vierde de meis- jesvereeniging Ora et Labora, haar 15-jarig bestaan. Na het openen door met elkander te zingen psalm 138 vers 1, las de presidente, na een welkomstwoord aan de talryke aanwezigen, de Bergrede voor, een geschiedenis waarvan men altijd opnieuw onder den indruk komt. Vervolgens vroeg Mej. G. Langeveld een oogenblik het woord, tevens aan de dames H. J. Wynberg, presidente, en J. Stoel, penningmeesteresse, verzoekend op het podi um te willen plaats nemen. Groote verwon dering op alle gezichten, wat zal er nu komen, dat stond niet op het program. Deze jonge dame, bestuurslid van Ora et Labora, felici teerde in een korte, doch krachtige rede, beide dames, welke zoo veel jaren al, het vereenigingsscheepje in veilig water hadden gehouden, de wenseh er by voegend: het hun nog veie jaren gegeven mocht zijn, met het overige bestuur en meisjes, in prettige harmonie, samen te arbeiden. Beide dames ontviDgen een keurig bloemstuk in mand, wat aan het aanwezige publiek een daverend applaus ontlokte. Zichtbaar ontroerd, bedankte de presidente, ook namens mej. Staal, voor den spontane hulde, van het bestuur en de meisjes, het was een zeldzame verrassing. Daarna begon men aan de afwerking van het program. Een tweetal schitterende tableaux, „Levens strijd" en „Bid en Werk". Het was werkeiyk een sprookje, aankleeding, stand en verlich ting, een keurig geheel. Het scherm moest dan ook meermalen hiervoor de hoogte in. En wat te zeggen van al die voordrachten t samenspraken, het daverde in de zaal van lachen, wat deden de meisje hun best. Ook de verschillende zangnummers, ingestudeerd onder leiding van een der meisjes, werden keurig en zuiver ten gehoore gebracht. Het geheel was een schitterende avond. Maar aan alles komt een einde, zoo ook aan een gezellige avond. Na een kort slotwoord door Ds. Timmer en het zingen der Avond zang werd met dankzegging geëindigd en keerde ieder voldaan huiswaarts. ROCRANJE. De eerste vergadering van de Oommissie tot wering van schoolverzuim alhier werd gehouden op 1 Maart 1.1. De Secretaris las het jaarverslag aan den Raad, dat werd goedgekeurd, met dank aan den Secretaris voor zyn correctheid. Uit dat jaarverslag bleek, dat in '27 door de Com missie werden opgeroepen 24 personen en er 4 vergaderingen gehouden werden. Aan de school van den Heer Bolive kwam in '27 geen enkel ongeoorloofd verzuim voor. De Heeren J. Pool, Voorz., en L. Goudswaard, Secr., (periodiek aftredende), werden by acclamatie herkozen en namen de herbe noeming aan, De tooneelvoorstelling van „Kunst na Arbeid" bracht voor de Groene Kruis-kas op 120,37 en die van Rockam'e's Fanfare 106,73. Op de jaarvergadering van het Groene Kruis, op 22 Februari met 55 leden in „Heurèka", werd door den Heer L. Groene- veld het jaarverslag gelezen en met dank aanvaard; werd door den Heer M. Dijkman rekening en verantwoording gedaan, even eens met dank goedgekeurd; werden obligaties uitgeloot en de inventaris van 't Magazijn op 1 Januari '28 medegedeeld; werd als onder-afdeeling van het Groene Kruis „Ziekenhuisverpleging" opgericht met het bestuur: J. C Langendoen,Voorz., C. de Kievit, Secr., Jb. Beijer, K. v. d. Knaap, Mej. A. Moieervan Buren en J. van Rij De leerlinge van de Openbare School Ida Torreman vond heden aan den duinkant een zilveren broche. Voor den eigenaar terug te bekomen by den Heer J. Torreman, Sint Annapolder. In de jongste Raadsvergadering alhier

Onze Eilanden | 1928 | | pagina 5