IEKEN iTOEN Verkoop uitsluitend tegen contante betaling. Geel Katoen: Graslinnen: Shirting of Wit Katoen: Wit Flanel: Fournituren: Servetten Tafellakens: Doeken: Stoffen Gordijnstoffen Dekens: Zakdoeken: ur van parool Met 2 EN WAT MAKEN WIJ? Koopt dus een goede kwaliteit voor weinig geld. gsprijzen, it koopen. ■arkt naar en, waar- i brengen Bovendien iel, dat U r.EN. nieuwe zeeuwsche courant DONDERDAG 28 JANUARI 1932 s, geen uit het vele en bereiden, t beste geven. edig mogelijk Iedere verlangde afwijkende maat in de Pantalons wordt in 2 a 3 dagen geleverd en dit wel zonder eenige prijsverhooging. Ons personeel staat te Uwer beschikking en kunt U verzekerd zijn van een vlugge bediening. OURANT uur. g van slechts LN koopt kan er een stukje nden cadeaux ozijn Dames- Hierin hebben wij een reuze sorteering van 70 c.M. tot 160 c.M. breedte. In prijzen van 8'/2 tot 52 ct. per el. Wij vragen speciaal uw aandacht voor onze kwaliteit 5363, dit is het neusje van de zalm en kost in 70 c.M. breedte slechts 12'/2 ct. In 90 c.M. breedte 15'/2 ct. per el. Wij brengen in dit artikel 50 soorten (te controleeren) en kunt voor hemden reeds een goede, kwaliteit bekomen voor 16 ct. Voor lakens vanaf 25 ct. (geen smokkelbreedte) tot één gulden per el. Onze sorteering in dit artikel bestaat uit 30 soorten; van de goedkoopste tot de fijnste kwaliteiten. Vraagt onze kwaliteit 5073 in 80 of 90 c.M. breedte. Is deze voor uw beurs te hoog in prijs, welnu neemt dan de fijne Shirting in 80 c.M. breedte van 21 ct. Deze is niet te evenaren. Ook hierin brengen wij een rijke keuze. Vanaf 9'/2 ct. tot 100 ct. per el. Daartusschen diverse mooie kwaliteiten. Voor iedere beurs is er ruime keuze. Ook in Jaeger- en gekleurde Flanellen zijn wij ruim gesorteerd. En vergeet zeker nie.t onze Pyama-flanel. Vanaf 12 ct. per el. Ook in donker grijze Sportflanellen voor boezeroenen brengen wij een aardige sorteering. Koopt U deze artikelen, dan willen wij U ook laten profiteeren van onze fournituren, welke wij zelf op onze afdeeling Confectie verwerken. Linnen Knoopen vanaf 3 ct. per dozijn. Perlemoerknoopen vanaf 5 ct. per dozijn. Per gros nog goedkooper. Puntfeston vanaf l'/i ct. per el. Machinegaren 500 #ds 17 ct. per klos. 5 sterker dan hetwelk voor het beste verkocht wordt. Wij berekenen voor deze artikelen slechts den kostprijs. Vanaf 23 ct.per dozijn f 2,55. Wij brengen Tafellakens van acht gulden per stuk, maar ook van 52 ct. Met bijpassende Servetten voor alle dessins. Keurige Ontbijtlakens van 50 ct. tot f 1,75 in rijke kleurenkeuze. Doosje met Ontbijtlaken en zes Vingerdoekjes twee gulden. Zeer geschikt voor geschenken. Theedoeken, Handdoeken, Potdoeken, Baddoeken, Toiletdoeken in groote verscheidenheid. Vraagt eens te zien ons zuiver linnen Handdoek. Een echt ouderwetsch artikel in de maat 72 x 74 c.M. slechts 45 ct. Per dozijn f4,95. Wenscht Uzelf Baddoeken te maken, koopt dan onze prima kwaliteit Badstof voor 1 kwartje. Een keur van Japonstoffen vanaf 15 cf. per el in 85 c.M. breedte. Mouseline vanaf 15 ct. Ben extra mooie f- r wollen Mouseline in rijke dessins slechts 60 ct. Zijde voor Blouses en Ondergoederen 70 c.M. breedte, slechts vier en twintig ct. Allovernets in groote keuze dessins, breedte en kwaliteiten. Landhuisstof in 120 c.M. breedte vanaf 35 ct., in moderne patronen. Onze Wollen Dekens zijn van zuivere wol, zonder bijmenging van katoen of baumwolle en zijn in voorraad in de maat 150 x 200 vanaf vijf gulden tot de maat 190 X 310 in de allerbeste kwaliteit 19 gulden. Cretonne Dekens vanaf f 5,30. Groote Satinetdekens f 8,20. Molton Dekens, wit met roode rand, vanaf 54 ct. tot in de beste kwaliteit f 2,25. Ziet onze rijke sorteering Witte- en Fantasie-Zakdoeken vanaf 7 ct. Zijden Pochette 10 ct. Een fijne Dameszakdoek 8 ct., per dozijn 85 ct. (welke wij als herinnering aanbieden, zijn beter en mooier). Vraagt onze verpakte Dames- Remden vanaf 21 ct. per stuk. Per dozijn f 2,40. Voorts diverse modellen en maten van de eenvoudigste tot de fijnste ook in kleuren, hemden in doosjes van 1/2 dozijn. Deze zijn met zorg afgewerkt. Sloopen met overslag vanaf 25 ct. Ook in de fijnste soorten van prima doek hebben wij een ruime keuze. Beddelakens in de maat 150 X 220 c.M. (na het zoomen) vanaf 95 ct. per stuk. Dames- en Heerenflanellen vanaf 95 ct. Prima afwerking. De Heerenflanellen met dubbele borst. Flanellen Damesnachthemden vanaf 95 cent. Pyama's voor kinderen, meisjes en jongens, dames en heeren in groote verscheidenheid. Pompadourschorten 11,05. Jasschorten in zephir, linnen en zijde. In Werkmansgoederen brengen wij een groote keuze Jasjes. Wij hebben ons gespecialiseerd in Pantalons. Deze brengen wij in bl. keper, bl. beaverteen, moleskin, manchester en buskin. Ter kennismaking bieden wij U een Pantalon aan gemaakt van de allerbeste manchester voor f 4,70 met 5 cent opklimmend per maat. Een mooie bukskin Pantalon voor f3,80. Bakkerspantalons voor f2,75. Pantalons voor een daalder of twee gulden kunnen wij niet in goede kwaliteit brengen. Berekent men het maakloon, dat toch billijk moet zijn, voering en fournituren, dan kan er voor de stof niet veel meer overblijven. Het maakloon, voering en fournituren zijn voor een goede kwaliteit even hoog in prijs als voor een mindere kwaliteit.

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1932 | | pagina 3