nieuwe zeeuwsche courant LAATSTE BERICHTEN Toon ee Afloop Verkoopingen enz. 433E STAATSLOTERIJ MARKTBERICHTEN N.V. „DE TIJDGEEST* Dinsdag 21 Augustus 1923 N.V. „DE TIJDGEEST" DONDERDAGS 23 augustus 1923 vooral in de zijgangen, waar de menschen over elkaar heengerold waren. Een zes tal personen liep min of meer ernstige ver wondingen op, tengevolge van glasscher- en vallen. Een dam>e vloog met het hoofd door een portierruit en werd ernstig ger wond. In den trein bevond zich een <lok- tores, die terstond hulp verleende. Het yeek' evenwel, dat zich geen voldoende verbandmiddelen in den trein bevonden. Naar de machinist onzen zegsman me dedeelde, stonden alle seinen veilig en is bet ongeluk te wijten aan een fout te Munster, waar men den goederentrein te vlug had laten vertrekken. Spoedig na het ongeval waren aulpt- treinen met materiaal uit Munster gearri veerd en werd onmiddellijk een aanvang gemaakt met het opruimingswerk. De passagiers bijna alle Nederlanders, die van hun vacantiereis terugkeerden, werden in twee gedeelten naar Munster gebracht, vanwaar zjj midden in den nacht met een extra-trein de reis naar Nederland konden voortzetten. De dankbaarheid der passagiers tegen over den machinist, aan wiens ODleti tendbeid bet te danken is, dat geen groot onheil heeft plaats gehad, daar, indien hij niet bad geremd, de beide treinen met «roote snelheid op elkaar zouden zijn ge- loopen, was groot. Te Munster werd on middellijk voor hem en den stoker een inzameling onder de passagiers gehouden. Maandagmorgen te 'half zeven zijn de reizigers na een vermoeienden nacht in een hein, waarin geen plaatsje onbe zet was, te Amsterdam aangekomen, A. v. A., wonende in de Schutters- vlucht, op de grens van de gemeente Schoonhoven, nam Zondagmiddag een buks ter hand; hij meende, jdjat zfe ongaliaflien was. Gekscherend zei hij tegen zijn meisje J. v. B. te Schoonhoven„wil ik' je eens doodschieten? Op haar .antwoord: „dat durf je niet", trok hij af, «n e.en volle la ding hagel trof haar ter zijde in het aoofd. De jmgeman Vluchtte in huis, naan boven roependeIk' ben een moordenaar. Onmid dellijk' schoten buren toe om het meisj, dat hevige pijn leed, hulp te bieden. Dr. de Bruijn was spoedig aanwezig en oor deelde opneming van het meisje in een ooglijdersgesticht noodzakelijk. Nadat asn Voofloopig verband was gelegd, is zij naar Rotterdam vervoerd. De buks is door den majoor der rijks- yeldwacht in beslag genomen. Te Nooi'ddorp is Zaterdagmid|d|ag hst 5-jarige zoontje van den tuinman S. v. d. K. op den rijksweg door ©en auto overreden en korten tijd daarna gestorven- Te Hengelo (O.) is dezer dagen jde slagerij) van K. Borchert, op het Tuin dorp, grootendeels uitgebrand. De knecht kreeg bij het reden van een drie-jarig kind ernstige brandwonden aan de vpeten. Te Blaricum is het z.g. lange huis, be woond door vier gezinnen, geheel afge brand. Twee kinderen werden met moeite gered. Ook' de hooischelven gingen ver loren. De garage van den heer De Smet ie Eindhoven is gedeeltelijk uitgebrand. Een automobiel is verbrand. Een geheimzinnige verdwijning. De gebouwen der Coöp. Zuivelfabriek en Aankoopvereeniging „Weddehoen" te te Goor worden 's nachts bewaakt door den 52-jarigen Mermannes van Ommen, Vrijdagnacht j.l. om 12 uur is door ïem voor het laatst zijn controleklokje op een dder controlepunten bezocht. Sedert dien is niets meer van hem ver nomen. Het is waarschijnlijk, dat de verdwenene nog een tater tijdstip in de fabriek is geweest. Het was n.l. zijn gewoonte, in den morgen het vuur in de stookplaats van takkenbossen te voor zien. Dat hout is in de stookplaats aange troffen, reeds geheel verkoold. Verder tnoest daarna een ventilatieschuif worden opgetrokken. Dit is achterwege gebleven, Zoodat de fabriek vol rook hing. Verder is nog in het wachthokje zijn overjas gevonden. De verdwenene was weduwnaar. Zijn woning is op last van den burgemeester geopend. Op tafel werd gevonden een spaarbankboekje, een polis van verzeke ring, waarop een bril. Eenig spoor van wanorde werd niet gevonden. Onmiddellijk is den anderen morgen een onderzoek ingesteld (Zaterdag) tot dusverre zonder direct resultaat. Wel heeft men een vingerwijzing med- nen te vinden in het feit, dat Vrijdagavond door een onbekende eenige malen is ge vraagd naar het adres van den Directeur der fabriek. Verder heeft men laat in den avond tegen middernacht iemand door de plaats zien gaan, die zich trachtte te verschui len, daor van het eene gangetje tusschen de huisjes naar een volgende ie sluipen. 'Op een gegeven oogenblik ging evenwel het electrische licht uit, zoodat men hemj uit het gezicht verloor. Het electrische licht gaat uit ongeveer een half uur na aankomst van den Mat sten trein, zoodat dit feit eenig! gegeven oplevert voor het tijdstip. 1 Veel waarde is echter niet te hechten aan deze gegevens, in aanmerking geno men de onbetrouwbaarheid van den volks mond in deze dingen. Op het terrein der fabriek is geen spoor van wanorde aangetrobfen. Het was o.n. ue gewoonte van den bewaker zijn eigen wasch te doen met behulp van het warme ■water, dat in een dergelijke fabriek altifl aanwezig is. De wasch werd, als vaker n an<Kten morgen aangetroffen. politie stelt thans een onderzoek in te Amsterdam, alwaar een gehuwde dochter van Van Ommen woont. onderzoek met een politiehond W° u j moei'ijkt door het feit, dat de aanhoudende regen elk spoor doet ver dwijnen. Ontsporing- Maandagnacht omstreeks 2Va uur zijn door het verkeerd ontzetten van een wis sel bij het rangeeren nabij bet station Delft 2 wagons van een goederentrein onlspood De wagons kwamen dwars over de hoofdt- sporen te staan, waardoor deze gedurende den nacht, verscperd waren.: De pos'ttrei? nen tusschen Amsterdam en Rotterdam hebben niet gereden. Dinsdagmorgen te 7 uur was de weg weer vrij. Een huis ingestort. Dinsdagtadddag pmstreeks 3 uur is in het Slop van Willem1 Klein te Den Haag een 'huis ingestort, waarachter gebouwd werd. De voorgevel van het huis viel op straat, doch bleef gedeeltelijk hangen op naar buteni stekende stutbalken. De 23-jarige C. de Wit werd gedeeltelijk onder het puin bedolven en kreeft zeer ernstige inwendige kneuzingen en ver-: moedelijk een lendenbreuk. Mej. De Rui ter, 22 jaar oud, is eveneens door net val lende puin geraakt en kreeg' verwondin gen aan rug, armi en borst, terwijl haar zoontje van 14 maanden zóó ernstig Werd igjetroffen, dat het hoogstwaarschijn lijk een beentje Zal moeten missen. Voorts kreeg de 4-jarige Dientje Kloosterman niet ernstige verwondingen aan hoofd en schouders. De gestolen geldtasch- Het is de politie te Rotterdam1 gelukt vrijspoedig klaarheid te brengen ten op zichte van het verdwijnen van de geld1 tasch met f 1200, die door een looper van de firma v. d. B. B., gevestigd aan de Leuvebaven, in de Eerste Middelland- straat aldaar op een handwagen even on beheerd was gelaten. Twee jongens hadden de ledige gekt- tasch in de Josephlaan opgeraapt toen Ze ledig werd weggeworpen door een man naar hun schatting van middelbaren leef tijd. Achteraf bleek dit personage ech ter iemand van ongeveer een drie en twin tig jaar te zijn, zulks naar aanleiding van de verklaringen van een zteven-jarig jongetje, dat in de Middellandstraat nad gezien, dat de man de tasch van den war gen nam'. De diet, dit bemerkend, gaf toen de tasch aan net jongetje, om z'e te dragen. In de Josephlaan heeft hij de tasch teruggenomen en het ventje een guit den gegeven met het bevel om thuis niets van het voorgevallene te vertellen. De verdere nasporingen van de politie leidden tot de zekerheid, dat de dader een z'ekere J. de V. was, die Vrijdag met twee vrienden, de 22-jarige N. P. en de 21- jarige H. v. L., naar Antwerpen was ge gaan. Dit dezte stad keerde 't Drietal Dins dagmiddag hier ter stede terug, nadat Ze groote verteringen hadden gemaakt. DeriZelfdenavond, meldt de „Msbd." irok- ken hun groote uitgaven op den Schiedarrt- sohedijk de aandacht van een kastelein. Deze waarscihuwde eenige recnercheurs, die aan de hand van net uitgegeven sig?- nalement den dief van de geldtasch. her kenden. Het drietal werd toen gearres teerd en naar het bureau; aan de Witte de Withstraat overgebracht en daar in ver- Zekerde bewaring gesteld. De V. had nog 'zieven honderd gulden in gijn bezit. Hevige storm in de Zvitersrhe Alpen. De Geneefsche correspondent van de „Times" meldt, dat dezer dagen, na een ongewoon heeten dag, een ernorme Alpen- storm is losgebroken in verschillende doe len van Zwitserland, speciaal in de kan tons Zurich, Luizern, Bazel en Brieg. De wind bereikte een snelheid van 100 K.M. per uur, wierp huizen omver en ontwor7 telde boomen. Men vreesde zelfs, dal het dorpje Natres zóu worden verwoest. Er viel hoegenaamd geen regen. Op den Visp-Zemattspoorweg sloeg een droge morainelawine een spoorbrug zoo volkomen weg, dat er geen spoor meer te bekennen is van het ijzerwerk of het met selwerk. Het verkeer ondervond slecht een korte vertraging daar onmiddellijk een hulpbrug werd gelegd. De groote hitte heeft echter een groote schade aangericht op de alpenweiden zoodat het vee naar lager gelegen streken moest worden vervoerd, wijl het in het bovengebergte geen voedsel meer gevon den wordt. Een inbreker in de bedstee. Toen de landbouwer E.- H. te Baarn met zijn vrouw uit was brak iemand in. E. H. vond bij zijn thuiskomst alle laden en kasten geopend en het heele huis over hoop. De inbreker vond hij bovendien in de bedstee. Deze snuiter wist echter te ontsnappen en zond E. H. hem eenige schoten achterna. Per fiets ijlde hij voort in de richting Spakenburg, waar hij ban- denpech aan zijn fiets kreeg. Daar kreeg dan ook de door E. H. georganiseerde klopjacht hem bij de kraag. Hij werd overgeleverd aan de Officier van Justitie, nadat bij foulleering was gebleken, dal hij alleen de spaarduitjes der kinleren had buitgemaakt. Een „bespijkerde" weg- De Soestdijkerstraatweg van Hilversum tot Baarn lag, volgens het „Hbld." dezei dagen bezaaid met kopspijkertjes, Eerst dacht men aan een kwajongensstreek, taaar later kreeg men vermoedens tegen een rijwielhersteller, die aan die weg bij de kruising met het fietspad Lage Vpursche Laren een soort vliegende repa' ratieplaats heeft opgericht. Hij had het bar druk; voortdurend kwam een in ban- dennood verkeerend fietser bij hem. Spoe dig merkte hij, dat de politie hem1 verdacht de spijkertjes op den weg te hebben ge1 deponeerd. Daar zijn geweten zuiver was op dit punt, ging hij, in combinatie piet de Hilversumsche recherche, op z'oek. Het spoor leidde naar de woning van een Baarnschen aannemer. Uit het onderzoek bleek, dat hij te Hilversum vijf kilo kop"- spijkertjes had gekocht en het pak achter op zijn motorfiets bevestigd. Op den terugrit naar Baarn was het pak openge gaan. Toen hij thuis kwam zaten van de vijf kilogram pog tien spijkertjes in het '.pak. De rest vormde pen prikkelbaar ver band tusschen Hilversum en Baarn. Aanrijding <to*r et!» trein- De bejaarde landbouwer J. J. v. d. H., te Beesd, werd Zaterdag, toen hij den overgang van den spoorweg Kestereu Dordrecht met paard en kar passeerde door een juist voorbij rijdenden sneltrein gegrepen. De kar werd geheel versplin terd. De bestuurder werd omhoog ge slingerd en kwam ongeveer 15 Meter naast het'spoor in het gras terecht, waar hij met een beenbreuk en een diepe wonde in 't onderlijf werd opgenomen. Het paard werd later in het dorpje Rhenoy opge vangen. De bewaking van dezen spoorovergang was sinds een maand opgeheven. MIDDELBURG. iVeüingsvereenigihg. .Walcheren". Gropte veiling: Appels. Mank's Codlin f 16, KesWick' le kw. f'8.9!> f 19, 2e lew. f 1.80f6. Peren: Spber- la&nperen ,f 14f 15.50, Suikerijperen f9, Beurré Amalls f22.50, Claps f30.10 f31. Aardappelen: Schoolmeesters f3.90 f4.60, Muizen f4.40f5, alles per 100 Kilogram. Kleine veilingKipeieren f 6.10 f 7 per 100 stuks. MIDDELBURG. Graanmarkt. Aanvoer gering. Tarwe f 11.50f 12, Kroómerw- ten f 18f 20. Eieren f 6.50 per 100 stuks, aan particu lieren f 7.50. Boter f 1 per K.G., aan particulieren f 1.10. MIDDELBURG. Met de beide extra- treinen ikwamen heden niet minder d&n 997 reizigers mee, terwijl ook trams en talrijke .auto's vele bezoekers .aanbrachten. STUTTGART- Naar verluidt dreigt in Saksen eeto-ministercrisis in verhand met een conflict tusschen de socialisten en communisten. BERLIJN. De kanselier heeft h,eden met de partijleiders zijn noo|dlmaa,tregeleu besproken. De plannen doelen op de vor ming van een deviezenfbnds langs vrij1- willigen weg. VITZNAU. (N. R. Ct.) Volgens hier te lande ontvangen bericht is mevrouw K. uit Deventer te Vitzlnau in Zwitserland door een ongeluk' om het leven gekomen. Bijzonderheden ontbreken. LONDEN. De Fransche nota, is een ge weldig lang document van 69 bla|dizijd!en en Zal daarom lang en zorgvuldig (dloor het kabinet moeten worden overwogen. De Evening News verklaart, ,>p grand v,an telegrafische uittreksels, dat de Fran sche nota de deur wijldl opent voor een re geling en den vrede, waarldbor Engeland', Frankrijk en België gearmd kuinnen g,a,an. LONDEN, ,22 Augustus. (H. N.) Men verwacht niet dat er voor hpt begin der volgende week' een officeele bijeenkomst van het kabinet z;al worden gehouden dóch gelooft aan de waarschijnlijkheid van zulk een vergadering alvorens Baldwin jfing;- land verlaat, wat waarschijnlijk Woensdag zal plaats hebben. LONDEN. Het Fransche antwoord op de Eritsche nota wordt aan een ernstig en zorgvuldig onderzoek onfdlerworpen. Of ficieel ispreekt men zich niet uit. Afge scheiden van andere motieven is het pu- hlïceeren yan een officieele meening reeds daarom onmogelijk, dat het Bielgisch,e ant woord nog niet is ontvangen. ROME, 22 Augustus. (Belga.) De Nue- ro Paese maakt melding van een bericht, dat de besprekingen tu ssclion Rome en Lissabon over het afstaan door Portu gal aan Italië van een zone van. 5000 vierk. K. M. in Angola, in het district Benguela, reeds vrij ver gevorderd! zouden 'zijn. „OVERSCHOTJE"- GOES. In de nieuwe schouwburgzaal van het „Sehjitterhof" alhier werd Woens dagavond j.l. opgevoerd, het blijépel „Over schotje" dhor de N.V. „Het Hofstadtoo- neei" (Directie Cor V. d. Lugt-Melserl, Van Ëijsden en en Tartaud). „Overschotje", in 't Italiaansch, „Scam- polo" geheeten en geschreven door Darïo Niceodemi, werd in onz'e taal overgezet door W. Walch-Mensink. Het is een drie- acter met een mooi thema: de dainkfblare liefde van een nog onbedorven natuurkind het bedelmeisje „Overschotje", eeniu- we diamhnt met haar ongecivilisieerde vor men, maar een diamant! die louterend inwerkt op den goeden maar zwakken Ti tus Saechï en hem hem onwaardige ban den doet verbreken. Waarom echter dit thema moest gebor duurd worden op het stramien Van eene ongeoorloofde samenleving van Titus met Franca en gedragingen van het echtpaar Bernini, welke uit den gezichtshoek van echtelijk» liefde en trouw op zijin zachtst genomen incorrect moeten heeten? Wie een landschap wil afmlalen, dat Wekoprt, kiest zich tot achtergrond het zonnig ver schiet van een met gouden lichtepranken doorweven azuur en geien1 moddervlek'. Doch dit mysterie is ras opgelost voor wie Weet, dat Niceodemi behoort tot id'ie school welke „mloderne theater" heet waar men leert dat het leelijke mom en het- valsohe waar is. -Dit geldt ook voor de sententies, die Niceoldlemi lanceert. Zoo laat hij b.v. Titus zeggen, dat de essentie van de menschelijke maatschappij1 huiche larij is. Een absolute onwaarheid. De maatschappelijke conventies en vormen, die als vernis onzer samenleving kunnen •worden beschouwd, kunnen huichelarij kweekten maar behoeven het niet te doen, evenmin als dat vernis altijd het leolijKe moet bedekkenhet- kan pok het mooie helpen verfraaien. Dit alles, gevoegd bij enkele dubbelzinnige woordspelingen in den tekst en het gekke mijnkeer-Fausfc intermezzo maken dit blijspel, ondanks het goede hoofdthema, voor Katholieken voor behouden. De Ka-thpiiek schuwt het too neel allerminstzoowel dramal als blij spel "kunnen hem bekoren en Katholieke genieën als Vondel, Gorneille, Calderen om slechts enkele te win ,- theater verrijkt mét onsterfelijke meester stukken, mits het topmeel strekke ter be vordering van het ware, goede en schoo- ne, object en doiel van elite kunst, welke „kunst" wil zijn. Dezen toets nu kan Overschotje" naar omze beseheiden mee ning niet doorstaan. Dit over het stuk'. Wat de spelers aangaat' het ensemble dat gisterenavond „Overschotje" voor het voetlicht bracht, beschikt over uitnemende krachten. Toch staan ten opzichte van Cor v. d. L'Ugt en Annie van Eies de overi gen met allen lof vopr hun mooi slpieli - au second plan", zooals de Franschman zegt. De twee genoemden zijn indertdhadl de sterren van het gezelschap. Cor. v. <L Lugt' debiteert Iwlat kij te debi,t|eeren: hleeffe met wonderbaar gemak; de situaties die zijn weer te geven, geeft hij' weer met wonderbaar gemiak', de gesties dlie ga-' maakt moeten worden, maakt hij met won derbaar gemiak', kortom, hij speelt met wonderbaar gemak. En juist dat wonder baar gemak' is zijn Aohilles-hiel, zijn zwakke steê. Hij is raisonneur meer dan acteur. Dan, hoed af vioor Annie van E-es Dat leeft tn b'dwëegt, en' agleert in blik, stand, houding, stem-, gebaren hij al de wisselende fazen Van haar ml, dat het een lust is om er naar te zien en pen genot om' er naar te hooren. Zij' leert, dat .drama" komt van het werkwoord „ffirao", deZn, handelen. Vraagt Dó Lamartina in den waren dichter karakter, 'dlan zeggen wij, dit op het toomeel overbrengend1: An nie van- Ees is o.p de planken een karakter, dus een kunstenares. En daarom giewlond't haar de lauwer, die, zooals Vondel zegt niet door „den gemnenen hoop" cB.i. Jan Publiek wordt toegekend, maar dloor hen die het snaterbekken van eksters van zwanenzang weten te onderscheiden. Ziedaar onze opinie over „Overschotje" en die het ojpvloerd'en. Wij1 geven ze gaarne voor een betere doch ze weerspiegelt vol komen den indruk' kffien wij van' die opvoe ring mede naar huis namen. N. B. Benedenzaal en bal con waren dicht bezet. Men was gul m'et applaus vro-iai voor de hoofdfiguren „Titus en Overschotje" Wat zij volkomen verdienden door de superieure weergave van tiiafer- daa-d ontroerende tooncefon1, zoolwiei in ernst als in luim. Onder de pauze genoot het publiek van het comfort der gerestaureerde en gezellig ingerichte buffetzal'en. Zoowel daarover als over de tooneelzaal was maar één roep keurig TELEGRAFISCH WEERBERICHT maar waarnemingen verricht in den mor gen van 23 Aug. en medegedeeld! door het. Kon. Ned. Meterologisch' Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 765.6 Miineheu, laagste 736.4 Roest. Verwachting va.n den a.vond van 23 tot den avond van 24 Augustus: Matige tot krachtige zuidelijke tot zuil- westel'ijke wind, zwaarbewolkt tot hétroK- ken met regen of onweer, aanvankelijk warmer. MIDDELBURG. Gisteren werd aanbes sfeed' het Makten en inh'angen van een paar houten 'buiten ebdeureü voor de Wp^tslnis t6 Hamswterd en de kleind sluis te Wetneldinge. Raanipg f 11.600. HaschrijVersA. v. d Steaaten Jr.,i Hans-1 wfeerd, f 11.940; J. v d. Plas, IJMuD den, f 11.490; P. Dekker, Veere, f11400; J'. J. Jamsen, Middelburg, f 11390; 0. Kostten Cz1., Wemeldings, tf! 11.310; L. P. Corstanje, WeMeldinge, i! 11.086; Ju V. d. Pakl en B. van Noordënne, Papen-1 drecht tfi 10.996. (Z.) Door Ged. Shatem Iwierd vgistered aanbesteed het nitvoere™ e«n,er, verbree- ding Van den steigerdam1 ta Wolfersti dijkscheveer. Ramlimg f! 15300. Insctaij'-i 'vers1: A. vian H'ee. Kamperland, f116100; H. Kosten Cz., Wemddinge, f 15380; D. Vian Koperin'g, Sir JanMand, f 15200; L. vbn Boven, Ellelwbutsdïjk1, ïi 15200; V. C. P. Bolier Middelburg, if! 15200; A. A. de Wild'e, Middelburg, f14900; W. v. d. Linde, Kjittendijke, f 14823 M. Jansie, Veere, f 14794; C. v„' d. Kree-i kie, Woïphaarfedijk, f 14620; F. Duin- houiwter, G<ms, f 14597; O. H. Van Wij-; men, Pap en drecht, f 13979; O. van der Hippe, Oosterland. f 13889 en J. Vissen Pz., Sliedrecht, f 13390. (Z.) 1. 3de klasse 1ste lijst. Trekking 20 Aug. PRIJZEN VAN f45. 2888 2955 16829 16875 1945,8' 2918 16820 16872 16935 213,22 3de klasse 2de lijst. Trekking! 21 Aug. f25000 13286 f 5000 11886 f 2000 18929 f 1000 22253 f 400 9900 f 200 15072 227;87 f 100 1919 4542 8690 3e klasse 3de lijst. Trekking 22 Aug. HOOGE PRIJZEN. f1000 7481 9616 16782 f. 400 4413 10916 f 200 34 f 100 414 1205 2448 4977 8216 11493 16411 20350 3e klasse, '2o lijst, trekking, 21 Auig!.1 PRIJZEN VAN f 45 2811 2820 2867 2965 5608 16351 16883 16981 19407 19410 19436 21301 GOES, 21 Augustas 1923. (Veemarkt.) Ter markt van heden waren aangevoerd 6 Loopvarkens en 39 Biglgen. Kwato te laat in ons bezit om! nog ons vorig numhier geplaatst te worden. Red. OOSTRURG, 21 Aug. Nieuwe Tarwe ■fiiivs r"vr- - *-*'v f 9,50—f 10, Nieuwe Wintergerst f 8,50, Bo-gge f8,25, Haver f 11, Krponerwten f 18—f 18,50. Opgave vail L. ROOS, Goes. Tel. 191 Chèque- en Bankpapierkoersen van circa 2 uur. 21 Aug. Chèque. Berlijn 0.0035 0.0040 Brussel 11.20 11.25 Parijs 14.10 14.15 Londen U.557s New-York 2.54i/2- Bankpapier. Duitschland 0.005 - België 11.35 Frankrijk 14.25 Engeland 11.55 Amerika 2.51 De opgaven der geldkioiersen waren bij het ter perse gaan van dit nummer nog niet in ons bezit. Redactie. Trekking van 500 nummers ten overstaan van Notari* A. G. MuMjl Prijs van 25000 2539 20G0 6667 500-2257 2C0 16224 20210 100 10714 11849 16374 Prijzen van 1 90.- tigea geld! 44 2198 4378 6952 8442 10553 13721 15910 19647 54 99 86 59 56 10678 13867 22 9S 74 2224 4407 83 64 10711 88 25 94 99 34 24 92 65 66 13950 27 191fl 152 86 26 93 87 92 60 79 15 232 2319 4519 7063 8516 10848 14015 95 7H 334 30 21 68 341093314126 16109 71 61 41 29 7129 41 47 27 37 82 441 2410 85 41 94 68 34 16204 19232 49 44 92 60 8614 11081 9916303 34 510 56 4615 7247 33 1116314325 45 92 16 92 73 7546 8700 92 26 56 19305 732 2509 4704 49 4 96 57 16451 48 48 13 91 51 23 11262 14431 61 55 50 16 4845 63 3511321 14541 70 19410 84 55 75 75 76 65 86 82 49 853 87 4925 86 81 82 14618 16550 82 927 2601 43 7625 93 11436 50 55 19515 1042 33 51 32 97 37 14722 70 21 47 53 94 33 99 72 42 74 22 61 98 5073 40 8862 7414814 16715 46 73 2710 5111 41 893511530 84 16833 55 75 51 5216 83 66 42 891691619629 1141 57 5469 92 9163 6214900 76 69 61 74 5528 7721 9345 11655 2 17002 19739 95 91 5711 38 9418 63 13 79 64 1209 2857 42 62 57 11774 4917403 19801 56 2933 85 7804 9514 11900 55 56 67 64 56 95 19 28120251507817504 78 90 3007 5813 22 78 32 81 56 19973 1302 63 47 7932 84 33 15119 17855 20047 5 3108 5934 41 9728 43 70 92 20133 25 39 83 62 88 74 78 18041 84 32 70 6020 85 97 78 83 18122 90 62 3205 74 87 98 12390 86 85 20301 63 3326 98 8003 9803 12602 15257 18239 36 72 3534 6244 12 30 10 15340 18321 67 ii82 J (6 73 55 77 20569 1533 3623 68 73 93 12877 15475 82 20754 47 41 6427 77 9924 12901 15558 18417 68 94 55 6510 87 33 1 0 61 71 20817 1681 3823 90 91 36 98 15657 18508 22 1770 56 6625 8124 53 13031 15701 99 45 1814 61 27 4710022 50 38 18601 47 37 3921 29 49 10118 77 54 5 72 74 23 55 58 31 13151 55 32 20921 1914 39 79 8212 50 80 82 46 25 21 77 6701 66 10338 96 99 47 33 25 78 46 »4 74 13259 15808 63 35 50 419B 50 8309 99 80 35 75 48 2020 4227 55 27 10403 13333 39 18746 49 2119 96 57 56 38 13519 43 18826 77 33 4349 73 76 45 31 50 79 -V 67 57 6806 90 46 37 70 18902 84 64 77 8414 10537 43 89 19002 Vorige IQ* stond i 12039 m z. 12029. Trekking van $00 nummers ten overstaan van Notaris A. G. Mulié Woensdag 22 Augustus 1923 P rijs van l 1500 2336 1000 6526 20741 400 15795 200 11383 100 9847 13398 15381 15901 16157 17061 20916 Prijzen van i 90.telgen geld 17 1857 4248 6512 8570 10853 13746 15914 1S61T 204 61 4339 65 831095413931 17 39 78 67 74 76 8616 11053 57 56 69 341 1918 4629 89 8707 11140 78 68 18703 74 87 38 6842 201120914086 81 25 481 98 55 82 38 11323 93 16001 84 93 2032 81 6911 87 52 14103 16124 18830 94 54 4811 18 95 62 501621518929 528 90 23 70 8848 11414 51 16316 69 44 2105 80 7072 59 90 71 36 71 50 2232 91 7105 8911538 7916420 97 719 2318 4921 10 8943 11616 88 78 19010 58 60 5032 25 62 98 96 16535 25 77 2449 41 49 9178 11767 14235 36 29 880 86 47 79 90 93 49 16630 19101 967 95 5203 7334 9322 97 97 4019224 1026 2535 12 46 9420 11838 14374 75 19345 63 70 75 51 9629 48 85 16748 19684 1116 78 81 68 53 66 14409 16893 19760 30 2612 5323 7412 79 71 1216993 87 43 14 5445 21 970511914 28 17067 19839 65 70 5515 27 13 25 14588 17253 43 71 2703 22 7510 25 12022 14672 78 48 86 58 40 54 26 27 94 84 64 99 63 44 76 31 86 95 17350 19918 1204 75 81 96 41 12114 14873 90 46 74 2855 5615 7612 44 71 90 17404 60 95 69 31 53 9824 12215 14937 21 66 1316 79 5700 80 29 62 83 66 75 50 2913 27 7734 69 74 15022 83 20044 57 19 5870 78 9932 12357 94 87 20157 82 3039 5911 7803 641249515106 17511 60 84 3110 16 35 67 12546 8 62 20204 1461 29 21 41 9312716 46 93 19 74 3337 32 74 10015 12936 15273 17685 68 1500 68 6022 8610107 85 8017722 91 16 3567 29 7955 10237 13030 93 53 20320 37 86 31 79 66 7415321 17829 20487 95 3649 78 92 72 86 32 90 20509 74 3715 86 M02 9013109 661793120714 80 45 91 3510303 26 6918003 53 1000 65 6101 36 91 6515406 29 71 11 80 28 825910459 89 2018199 20806 22 3870 36 65 71 91 5318205 21 28 3900 42 8330M607 99 88 35 4» 38 5 0204 «401 ^35 13212 16096 3f 56 75 27 38 48 06 5219652 66 81 1715 29 43 71 87 13411 6318307 209H 48 87 49 7810607 2015762 8 59 4005 «300 83 44 46 05 3» 72 00 07 86 S3 921561718400 1802 4113 0410 8809 58 95 58 7 12 31 21 891077013564 64 31 15 4".«* 09 00 9813646 8318526 34 82 091080C 8515903 59 -..3c lijst stondi 8091 m.z. fiOOli*

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1923 | | pagina 3