Semeenle VlunM. KERKNIEUWS. ONDERWIJS. Landbouw en Veeteelt. Sociale Berichten. Leger en Vloot. posterijen en Telegrafie- SPORT EN SpEL. 421e Staatsloterij. Laatste Berichten. Afloop voÉopiDpjaDbesleÈgeDenz. Marktberichten. Burgerlijke Stand. ADVERTEHTIEN. Openbare Verkooping. de Appels en Peren, Manufacturen. een net Jongmensch nietiging van het besluit tolt afschaffing! der kermis is door Gcd. Staten niet1 goedgekeurd. '•Hmt ArsnMarf». De schietveïeeni- ging „Pro Patria," alhier, die gedurende: de oorlogsjaren heeft stil gelegen, (we gens gebrek aan ammunitie en geweren, wordt weder in het leven geroepen. Door mej. D. M. Goeman is eervol ontslag aangevraagd, als plaatsvervang ster aan het Rijkstelegraafkantoor alhier. Rij den landbouwer G. Otte alhier is het mond- en klauwzeer uitgebroken. Dat. de handel in de vroege aard appelen hier ook zeer groot, is blijkt uit het volgende getal, da.t. er hier Woens dag j.l. hier 120.000 K.G. zijn ingeladen. Aardenburg. Dinsdagavond orn 8 uur had alhier eten; raadsvergadering' plaats, die veel1 belangstelling wekte. In de veel te groofct ongezellige raadzaal1, waarvan dei helft nog zeer ruim zou zijn, za;gj 'men in de meest verschillende houdin gen de toeschouwers zitten of staan luis teren naar hetgeen de vroede vaderen, in heit midden brachten. Slechts enkelen; hadden een stoel, de meesten zaten op; den grond, teigen allerlei kisten geleund.. Het was n.l. ruchtbaar geworden, dait de Proleistantsche meerderheid' nog even gebruik zou maken van de gelegenheid om eeniige vrienden aan een postje i.e helpen. Tot de tei behandelen punten behoorde de benoeming van een gemeiente-geneés- heer. Gaarne zouden de R. K. gezien hebben, dat een tweede geneesheer op geroepen was. Na den dood van Dr. Doyer is de lieer De Hullu tot geifaes- heer a,ln het gasthuis benoemd'. Ves tigde zich nu. eien R. K. geneeshepr hier ter plaatse, dan, zou die, wanneer hij 'z'oowel hier als in het overwegend1 R. K. Sint Kruis, en in het geheel' R- K. Eed© tot gemeentegeneesheer bénoémdt werd', ook een voldoend bestaan hebben. Heit mocht niet baten. Met 4 tegen 2 stemmen (Protestantsch tegen R. K.) werd de beer De Hullu tot gemeente geneesheer benoemd. Door h'et vertrek van den heer Zon- ntevijlle1, secretaris dezer gemeente, naar Ter neuzen, is vacant geworden de be trekking van ontvanger-griffier van hat weeshuis, (salaris f350.) Da,t punt was door B. en W[. niet op de agenda ge plaatst, tnaar de heer Reepmaker, zelf wethouder, had bet voorstel ingediend Om de benoeming nu te doen plaatst hebben. Tevergeefs gaf de heer Roersch te kenneti, dat het wenschelijk zon zijn, dei benoeming uit te stellen tot na da benoeming van den secretaris, aangezien voor dezen: ambtenaar een salaris van f1300 in den tegeuwoordigen tijd niet hoog is. Dei heer Reepmaker bleef bij zijn meening. Tevergeefs vroeg hem de heer Rofirsch, dat hij eens argumenten zou opnoemen, waarom de zaak niet. uit gesteld kon worden. De heer Reepmaker werd daarbij rood als1 een ka.lkoensche haan, maar de argumenten bleven ach terwege. Er zou dus over hel. voorstel om de benoeming aanstonds te doen ge schieden gestemd worden, en nu Werd het met 4 tegen 2 stemmen aangenomen. Na een menigte stemmingen en tusschen- stemmingen werd benoemd de heer Trap man (ook Protest.) met 4 stemmen, tegetn 1 stem op den heer Reepmaker, die aan de herstemming niet had mogen deel nemen. Daardoor werd er Zijn humeur natuurlijk niet beter op. En zoo hadden we weer eens: etenfe raadsvergadering gehad, waarbij do ver deeling tusschen Roomseh en Prote stantsch zoodanig geregeld werd, dat de laatsten alles en de eersten mets kre gen. Misschien wel de laatste, vergade ring van dien aard, aangezien het, vol gens zeggen van den burgemeester, niet zeker is, dat de oude raad nog zal sa mengeroepen worden. En als. in tpepti. dei nieiuwe raad in functie treedt, danl is de meerderheid R. Kj. En daarmee hebben da,n ook de hee r-en Eeckhout en De Mnynck afgedaan, die beiden trouw meededen bij het stem men, maar blijkbaar een groeten afkeer hadden van een lang, debat, waarbij zij dan ook geregeld een plechtig stiMwijr gen bewaarden. Terneuiefö, Bij het, maken der fun- deermgswerfeen voor het nieuwe kan toor der Nationale Bank alhier is de 34-jarige gehuwde werkman, .Alph. Alónsius, van Moerbeke (België), on der een aardverschuiving bedolven en na ;een kwartier dood te voorschijn; gebracht. Het werk word t, voorloopig stop gezet voor het. treffen van voor zieningen. (M. Ct.) Waterlandkerkje. Zaterdagavond js het zoontje van den beer A. M. bij het ppel ónder een voortrijdende wa gen, geladen met zand, terecht geko men, met het ongelukkig gevolg, dat het 'een been brak en den schoiudeil gedeeltelijk verbrijzeld werd. Het on gelukkige kind werd direct naar het ziekenhuis te Vlissingen overgebracht. Ooitburg. Donderdagmorgen zijn weer een viertal Duitschers oiver «de1 grens gekomen. De mannen zagen er erg vermoeid uit en waren zeer slecht gekleed. Direct zijn zij onder genees kundige behandeling genomen. Axel. Die |h©er P. de Putter, boek houder der gemeentelijke gasfabriek te Axel, heeft als zoodanig eervol ont slag aangevraagd. Alhier heeft zich als arts geves tigd de heer J. M. Buw.alda, vroeger officier van gezondheid te .Oostburg. Sluis. Toen schilder Wage hij het verlaien van een café zijn nets wilde nemen, die hij daar eeplaats had,. kwam hij tot de ontdekking, dat het rijwiel 'gestolen was. Later bleek, dat eén Belg zich aan dezen diefstal heeft, sdiuldig gemiaakt. Deze mijnheer reed met zóó een (natuurlijke) 'haast onze gemeente door, dtat hij op de Beesten markt nog een persoon omverreed. Deze-, ook niet mis, gaf den oribesuis- den rijder een paar geweldige klappen. De diader is nog niet gevonden. Hoofdplaat. Deze week heeft hiier een brutale, inbraak plaats gehad. Midden in den nacht hoorden de huisgenootein de J. alhier gerucht beneden in het huis. Toen de zoon opstond om 'te zien wat er gebenrde, werd 'bijl met een revolver bedreigd zich stil te houden. Twee der andere kerels 'zochten willes af. Toen een reeds op leeftijd zijnde dame, de tweede huisgenoote, zlcli door hard te roqpen, do hulpi van de buren wilde inroepen, werd' zij' met een piaa.r harde stompen, het stilzwijgen opgelegd en verder @a- dwongen de plaats ia,a.n te wijzen, waar zich het geld bevond. Na, alles onder- Zocht en wat van hun gading was, mede genomen te hebben vertrokken de dieven, nog pp- het laatste ooigenblik z'ichl Moor hun taal te hebben laten 'kennen als Belgen. Ook wordt nog: oen fiets vermist. De politie doet onderzoek. Nader meldt men: D© justitie te Middelburg heeft hier een persoonlijk onderzoek' ingesteld in verband' met. een aldjaar in den nacht, v.a,n 5 joip 6 Augustus plaats gehad heb bende inbraak 'bij J., bijl welke gelegen heid een bedrag van ongeveer f 1000, be nevens een aantal gouden, lijfsieraden em een rijiwiel werden ontvreemd1. De traders 'zïjh nog niet gevonden. Z. D. II. de bisschop van Breda heeft benoemd tot pastoot te Ulvenhout den Zeereervv. heer Adr. Vermunt; tot pastoor te Philippine den Weleerw. heer Fr. Veraart en tot kapelaan te Ossendrecht den Weleerw. heer Andr. van Raamsdonk. Oostburg. De heer H. de Smet is be noemd tot onderwijzer aan de openbare schopl te Schjijnd'el (N.-B.) Geslaagd voor schoonschrijven middelbl. end'. A. F-. .1. van Gissel, Zierikzee; voor hanidteekenen 1. o. M. de Jonge, Middel burg en P. J. Mutlik, Zierikzee; Te Breda slaagde op 5 Aug j.l. voor dei hoofdakte de Jiher C'. Li. Hack, onder wijzer te jWolfaartsdijk, vroeger fei Mid delburg. Voor Fransch l.o. slaagde mej. J. S. Kool 'te Aaidenhurg. i ii Het mond- en klauwzeer breidt zich1 Ie Oost- en West-Souburg uit. Bij de landbouwers Lorier en Davidse aan den Nieuwen Vlis- singschen weg zijn zelfs koeien aan de ziekte gestorven. Ook te Ritthem komen enkele gevallen van mond- en klauwzeer voor. (M. Ct.) Spoorweg-Mij. Gent—Terneuzen. Het dreigend conflict bij de spoor weg-Mij. GentTemeuziein is opgelost. Po directie heeft de eischen van bet, bestuur der vereeniging ,,St. Raphael" ingewilligd. Het loon zal hierdoor met meer dan 100 pet., worden verhoogd. De loonactie bij de spoorwegmaatschappij Gent—Terneuzen. Nader meldt men ons, dal de ver hooging voor ambtenaren 600 tot 900 fres. per jaar bedraagt, terwijl hietl minimum-dagloon der beambten is ge bracht op 6 frs. Aan deze verhooging is overeenkomstig dien eisch van St. Raphael terugwerkende kracht ver leend tot 1 Mei 1919. In een nachtvergadiering onder lei ding van het. hoofdbestuur van St. Raphael, te Sas van Gent gehouden, heeft hel personeel deze verhooging aanvaard, en is besloten, dat de actie voor verdere verbeteringen in de loon regeling, de invoering van een arbeids reglement en de erkenning der or ganisatie zal worden doorgezet. De directie wil de organisatie niet erkennen. Onderlinge ziekteverzekering „De Hanze". Naar wij van bevoegde zijde vernemen zal de door den Ned. R. K. Midden standsbond opgerichte Onderlinge Ziekte verzekering den lsten October a.s. inwer king treden. Leden van genoemden Bond of bij dien Bond aangesloten afdoelingen, die met deze verzekering in rotatie wil len treden, kunnen zi<;li schriftelijk om nadere inlichtingen wenden tot den Secre taris van de Commissie belast met de oprichting dier verzekering, P. van Deyck, Schalk Burgerstraat 6 te Amsterdam. Andere bladen wordt verzocht dit te willen overnemen. Kapitein-luitenant ter zee J. Voogd is met ingang van 15 dezer eervol ontheven van het bevel over het wachtschip te Vlissingen; het. bevel is opgedragen aan luitenant-ter-zee le klasse R. P. C. Spengler. 3e luitenant J. H. van den Berge, van hot 14e ireg. dnf. te Vlissingen, is overgeplaatst bji het 7e reg. int', te Amsterdam. De directeur-generaal der posterijen en telegrafie maakt bekend, dat het post-, tele graaf- en telefoonkantoor IJzendijke mol ingang van 13 dezer op werkdagen voor den telefoon dienst zal zijn opengesteld van 8 uur v.m. tot 9 uur n.m. Tijdens de uren, dat het kantoor voor den telegraafdienst gesloten is, kunnen van uit de openbare rijksspieekcel geen gesprekken worden gevoerd. Voetbal. GOES. Zondagmiddag zal alhier op bel terrein aan den Polderschen weg „G.V.V. I" een vriendschappelijken wedstrijd spelen tegen „G.V.V. II". 't Is een proef wedstrijd, waarna uit de spelers het elftal voor de competitie zal worden samengesteld. R. K. Voetbalbond. Ilel eere-voorzitterschap van den R.K.V.B. in Noord-Brabant (Westelijk deel) is welwil lend aanvaard door Mr. Van Sonsbeeck, bur gemeester van Breda, (Msbode.) Concours--hippique te Middelburg. (Eerste dag.) Vervolg. Tweespanne 11 Er waren 6 tweespannen opgekomen. De eerste prijs werd tocgefcenjd aani de ziwarte merries Mela en Mirza van Gravin van Lijndein; do tweede door de vosblessen Nellie en Aletta van H. 'A. Hankem, de derde door de vosxneiTies Favorite on Sultana van ,T. Widemaker Jr. De overige d'riei deelnemers kregen; beistuursprijzen, het waren C. Wielëma<- kor met. Cora en Z.us; J. WieJemaikier Sr. met NeiUie en Mina, en K. Meer tens en J. M. Urchard met Mies en Mina. Thans was het aantal heizoekers; talrijk te noemen, onder hen bevond zich o.a. de tweede luitenant ter ze© Bakker, die verleden week bij het vliegongeval' op dei El'ta gewoind werd. Springco'ncou;rs. Er waren 12 deelnemers opgekomen. Dei Beker werd' wederom behaald even als verleden jaar door den heer R. .T. Heemstra uit den Haag, die geen en kele fout meit Tik' Tak maakte, de 2de prijs dcior dear eersten luitenant de Kruijff uit Amersfoort, met Isolda, de derde door den eersten l'ujtetiant A. Co;- lenhrander uit Amersfoort met Spes; vierde door den heer van der Kroon uit den Bosch met Ludendorff, vijfde door den eerste luitenant, der huzaren A. D. G. van Zijp uit Amersfoort meit His Lordship, z'esdei door de,n eersten luitenant der huzaren Jhr. J. Roëll uit Amersfoort met than toeter; een eervolle vermelding luitenant van Zijp met Barbara,. Daar dei heer Bultman niet gekomen was, reed de, heer Wietemaker Jr. eerst met een paar vierspannen en daarna met twee a la iflèche. aangespannen vossen, te-r opluistering rond, waarna, lie,t Midr deiburgsch Muziekkorps den eersten da,g meit het Zeeulwsch .Volkslied slöot. J (Tweede dag.) Afd. Eén span. Uitslag: eerste prijs Gebrs. Aernouts, Sluis, met Calime de Maldeghem; tweede prijs J. Heijnsdijk, Wolphaartsdijk, met Mina; derde prijs A. C. de Steur te Souburg, met Capetta; vierde prijs E. Verlare te Nieuwland, met Irma; vijfde prijs, S. .Tanse te Nieuwland, met Flora. Bestuursprijzen A. C. de Steur, met Dora, en A. J. Klonipe te Nieuwland, met Enbea. Speciale prijzen beide voor E. Verlare. Hengsten. Eerste prijs De Kam te Westkapelle met Cantal; tweede prijs Aer nouts te Sluis met Buarsus de Veis; derde prijs Jan Heijnsdijk te Wolphaarts dijk met Grandlieu; vierde prijs C. Zegers te Terneuzen met Deda. Tweespannen: le prijs Gcbr. Aer- noudts, 2e pr. G. Heijnsdijk te Wolfaarts- dijk, 3e prijs, Jan Heijnsdijk, aldaar, 4e pr. A. C. de Steur te Souburg, 5e prijs SAernoudts; Bestuursprijs A. .T. van Nieu- wenhuijze te Arnemuiden. (Slot in volgend nummer.) 2de klasse, 2de lijst. Trekking v. 5 Aug. f 30: 2237 2284 2348 2353 10615 11121 16414 16415 18425 2de klasse, 3de lijst. Trekking v. 6 Aug. f 30: 2434 11101 1117 18407 18426 10656 11111 16443 18418 Per telefoon. BLOKZIJL. Gisternacht om 12 uur brak een heviga brand uit in den timmermanswinkel van gebr. Smits. Binnen korten tijd was het gebouw een prooi 'der vlammen. Door bet krachtig optreden van de brandweer bleven de belendende gebouwen ge spaard. Van de pastorie brandde het dienstbodenkamertje uit en werden gevel en zijmuur beschadigd. WASHINGTON. (V.D.l Senator Meij- ers beeft een yoorstefingediend, strek kende tot een verbod van uitvoer van alle levensmiddelen, kleedèretn en an dere benoodigdheden, welke voor het levensonderhoud onontbeerlijk zijn. 't voorstel vraagt ook om indiening van wetten, die de duurte van het leven doen verminderen. VVEENEN. (V.D;.) De nieuwe regee ring in Hongarije beteekent de mili taire dictatuur zonder den terugkeer van de maenatenhecrschappij. 'Zij' is een burgerlijk-democratische regee ring .met inbegrip van de conservatie ven. D,e minister-president Stephan Friédrich is: een intiem; vriend yan Kayolyi. In Boedapest heerscht onder het publiek grooto opwinding. Die .Ita lianen zijn ;over den afloop der ge beurtenissen niet bevredigd, daar hun vertrouwensmannen in Hongarije thans 'hun rol hebben uitgespeeld1. Van bet Hongaarsche gezanlschapi te AVeenien zijn alle communistische1 beambten verwijderd. WEENEN. (V.D.) De Szegediner re geering beeft haar zetel naar Czegled, 60 K.M. van Boedapest verplaatst. Behoudens nadere goedkeuring van Burg. en Weth. van Terneuzen werd Dins dag door he t bestuur der woningbouw- vereeniging aldaar het bouwen van 19 arbeiderswoningen voor wat betreft de vier eerste perceelen, gegund aan den heer A. M. Kuijper te Heinkenszand voor f84000 en het schilderwerk aan den heer J. R. Platteeuw te Terneuzen voor f5300. GOES. Vcilingsverecniging „Zuid-Bevelaiul". Kleine veiling van 7 Augustus. Peren: Clapp's Favorte 124128, N -II. suikerperen 114120, Poire Madamme 110— 118, Precose de Trevoux f 17122, Ooms- kinderenperen 114131, Groninger bergemol- ten 18 -114, zomerlouwtjes 114I 17, roode snikerijen 113116, wittebroodsperen 114, br. heereperen 18116, Dirkjesperen 112 114, Janbaasperen 18112, zomersuikerüen 16f 13, diverse peren 18117, afval peren 12110; pruimen: prineeprnimen 168171, okkolanen f60—165, mnrbelanen 143154, blauwe pruimen 141148, kouivelijnen 144, diverse pruimen 152170; appels: Du- chesse d'Oldenburgh 119—122, Jellow Trans- paranle 117130, Lord Suffield 114120. Codlin Keswick 114120, roode Astrakan 120, roode zomerparadys 1' 16, roode zomerappels f 14f 17, witte astrakan 112116, zoete tarweappels 115, zomerknolappels 112117, zomeraagt, 111118, diverse zure appels f 13125, afval .appels f 7f 13, alles pei- 100 K.G. Diversen: perziken 111, roode kool 113.70— f 15.60, gr. savoyekool f 5.70, komkommers f 4.3018.30, alles per 1Ö0 stuksuien f 7.50, rhabarbcr 15.60 per 100 bos. MIDDELBURG, 7 Aug. Ter graanmarkt van heden was de aanvoer niet groot. De gecombineerde partijen koolzaad werden volgens de bekende (conditiën aan de rogeering afgegeven, terwijl vrij zaad wegens te h'ooge vraagprijzen moeilijk verhandeld werd. Opgave van den marktmeester. Eieren 114, parliculiere prijs 114.50. Boter fl.52Vh, particuliere prijs 11.621/2. Opgave van den marklzelter van den landbouw. Eieren 114, particuliere prijs 114.50. Boter 11.521/2, particuliere prijs f l.öSf/g. Lijnolie f 120 per heet. a contantop 6 w. f 1 p. heet. hooger; zachte lijnkoeken 134 per 104 stuks; lijnmeel 134 per 1ÖÓ kilo, BIEZELINGE. Veilingsvereeniging „Kar ptiUe-Biezehnge en Omgeving". Grcwte veiling. Vroege aardappelen f6.10 f6.20 per 100 K.G. Kleine veiling. Appels: Madelaine f20 f41, Zomeraagt f 16f24, Roode Zo mers,ppel f 18, Buch. Oldtenburg f 28, Glas- appel f24—f33, Witte Astrakan f 17 £18, Peren: Précaoe de Trevoux £16, 129, Oomskinderen f18f 25, Folmer- peren f 17f 18, Zomerlouwtjes f 13 19, Suikerperen f 14f 20, Heetrenperen f 16. Poire Madam f 19, Groninger Berga mot f8—£14, Rood© Sui'kerijl flö, Prui men: Oranjepruimen f51—f63, Prince- p ruimen £48f67, Diverse pruimen f48 f 67, Sjalotten f 7, Wagenaaxshoonen f 6, Gele boontjes f6f7, alles per 100 K.G. Roode kool 10—12, Witte kooi 11—13, Bloemkool 1011 ct., alles per stuk. KRABBRNDIJKE. Veilingsver. E. M. M. Veiling van 6 Augustus. Groole veiling. Zomerlouwtjes f 6f 16.30, Bergamot f 14 f 15, Appels Roode Astrakan f 19f 39, Tarweappels £10.30£19, Notarisappel f 14—f 17, Afval appels f 10.30, Afval pe ren £3, alles per 100 K;.G. Kleine veiling. Zomerlouwtjes 19—21, Ciclioreiperen 19, Tarweappels 1418, Wasappel 12, Zoete [afval "10 alles per kilo. (Z.) Vau 24 Aug. MIDDELBURG. Huw.-aangifteP. de Jong, 33 j1. en M. Ei. C. Kolff v. Oos- terwijk, 26 j.C. v. Bois, 38 j. ear li. P. Willemse; 26 j.; O. v. d. Plank, 26 j. en M. A. J. Rijke, 27 j.; J. Geer vliet, 35 j. en J. de Wolf, 30 j.; L. J. Simons, 33 j. en M. Boone, 21 j1.; J. P. Oranje, 20 j. en M. A. F. Snijders, 23 j. jd'.; J. v. d. Kaa, 25 j. ©n P. v. d'. Ransou, 27 j. Bevallen: H. E'. de Pagter, geb. v. Boven, d J. v. d. Berge, geb. Wonder- gem, 'Zi. OverledenM. C. Le Dnc, d., 36 j. Van 30 Juli5 x\ug. ZIERIKZEE. Getrouwd: J. W. Cashoek, 21 j. jm. eu J. S. van 'tHof, 22 j. jd.S. Klaassen, 27 j. jin. on C. Vermeulen, 25 j. jd. Overleden: J. Schoone, man van L. Rin- gelberg, 67 j.J. v. Strien, man van A. Meganck, 49 j. Hartelijk dank aan allen voer de belangstellinj gedurende de ziekte en na bet overlijden van ons geliefd Dochtertje PETRONELLA. E VERBEEM. M. VERBEEM—v. r> Pas en Kinderen. Goes, 8 Augustus 1919. Bij akte, den 24 Juni 1919 ver leden voor den Cand.-Netaris A. Th. VERBIST te Kapelle, als plaats vervanger van den Notaris J. C. A. HU VERS aldaar, zijn wijzigingen gebrasht in de Statuten der Ceiipe ratieve Vereeniging „Zeeuwsche Coöperatieve Kunstmestfabriek", gevestigd te Goes. De akte is onder volgnommer 5929 geplaatst in bet bijvoegsel tot de Nederlandsche Staatscourant van den 4 Augustus 1919 No. 169. Ondergeteekende bericht hier mede dat hij zijn Grof-, Heef-, Kachel- en Rijtuigsmederij heeft overgedaan aan den heer G.SMIT. Dankend voor het steeds ruim schoots genoten vertrouwen be veelt hij zijn opvolger beleefd aan. L NIEUWENHUIJSE. Borsselen. In aansluiting aan bovenstaand bericht heeft ondergeteekende de eer het geachte publiek hierbij kennis te geven, dat hij de Smederij van L. NIEUWENHUÏSE te Bors- selen en omstreken heeft overge nomen, hopende door een nette en vlugge bediening hetzelfde ver trouwen te mogen genieten. Met minzame aanbeveling, Hoogachtend, Uw dw. dn. G. SMIT. Rijks gedipl. Hoefsmid. Borsselen, Aug. 1919. J. C. H. HOLLMANN, onder nemer van verkoopingen te Goes zal op DINSDAG 19 AUGUSTUS 1919, des namiddags om 3 uur in het café „Boudeling" te Goes voor dhr. A. v. d. VELDE q.q. doen veilen en verkoopen: groeiende in den boomgaard in den Biezelingschen polder, in 3 per ceelen. Inlichtingen te bekomen bij dhr. A. v. d. Velde en Hollmann voor noemd. Betaaldag 1 December 1919. Wordt gevraagd ter opleiding in 't vak en tevens voor lichte boodschappen. G. TH. ME1JERING te Goes. De ondergeteekende, Ont vanger dier gemeente, ver zoekt beleefd, ter voorkoming van onkosten, voldoening van de verschenen termijnen Hoof delijke belasting, uiterlijk 15 Augustus a.s. H. VAN 'T WESTEINDE.

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1919 | | pagina 2