lopverkoopiDseMaBttfinpeDz. ONDERWIJS. SRORT RN SPEL. Landbouw en Veeteelt Ltger en Vloot. postori]en en Telegrafie- Laatste Berichten. Marktberichten. Burgerlijke Stand. ADVERTENTIEN. Schuwde, dat pok hier zulke afgrij selijk» tooneelen zullen worden afge speeld, indien wij niet waakzaam zijn en blijven en nadat spreker duidelijk uiteen gezet had de werking en het doel der Burgerwachten, waarbij hij mededeelde dat zich reeds een be stuur dier wacht bad gev-ormd, be staande uit de hoeren J. Martens, J. O. darijs, J. WesterweeJe, J. Riik, \V. A. Lunonard, 'J. M. Joosen en XI. Fraanje, besloot de vergadering na een kernachtige rede van den ZeerEerw. heer Pastoor, tot oprichting van een burgerwacht. Terstond meldden zich 112 personen aan. Voorwaar een pra,cJitig resultaat. De burgemeester dankte de vergaden- den voor hun toetreding als lid en sprak het vertrouwen uit, dat elk lid op waardige wijze zijn taak zou op vatten. Do volgende week zijn verkrijg baar: zei&p, zeeppoeder, suiker, erw ten, rijst, vetten, kindermeel. 's Gravenpolder. In de Woensdagna middag gehouden vergadering van In gelandten van den polder 's Gravenpol der is tot dijkgraaf benoemd dhr. A. van Dijkte, in plaats van dhr. J. IXijk, die periodiek moest aftreden, maar niet meer in aanmerking wenschte te komen. (Z.) Nisse. Woensdag vergaderde het hoofd stembureau om de ingeleverde eandida- tenlijsten voor de a.s. gemeenteraadsver kiezing na te zien, waarbij bleek, dat de lijst der Staatk. Geref. partij niet ia orde was, die dus ongeldig is verklaard- Colijnsplaat. Dinsdagnacht is bij den landbouwer A. H. alhier de wasch ontvreemd, ter waarde van ongeveer f500. (M. Ct.) St. Philipsland. Bij den landbouwer A. Geelhoed alhier, waar de vorige week twee gewone fietsen zijn ont vreemd, is in den nacht van Dinsdag op .Woensdag een motor-fiets gestolen. Van de daders weer geen spoor. (M. Ct.) Itetraiohomoiit. Heel ons dorp is onder den indruk van het droevig on geval, dat hier dezb week heeft plaats gehad. De vrouw is aan de bekomen verwondingen overleden, nalatende vier nog jeugdige kinderen. Naar men vertelt, Wijde de betrokken Belgische schildwacht op een haas schieten, piaar trof ongelukkigerwijze de .vrouw. Anderen schrijven dezen moord toe aan verregaande roekeloosheid. Oostburg. De candidatenlijst voor de gemeenteraadsverkiezingen, ingele verd door de R. K. Kiesvereeniging alhier, bevat de volgende namen1. lï. H. de MillianoBruyckere, 2. E. F. 'van Damme, 3. P. van de Waeter, 4. J. F. Bonte. St-Jansteen. De zoon van den landbouwer C. Begheyn te Absdale, geraakte .Woensdag met zijn been be kneld tusschen de in werking zijnde dorschmachine, waardoor dit li- ehaamsdéel op drie plaatsen werd ge broken. Heelkundige hulp werd direct in geroepen en verleend. de dood gebeten, welke op verschillende pun ten van zijn tuin waren verstopt. En kele kippén waren 'reeds half veror berd. Vermoedelijk is hier een jacht hond aan liet werk geweest. Clfnge. Onder deze gemeente passeerden daze week twee jonge mannen de grens in de richting van Nederland tusschen twee Belgische posten dioor. Door een der posten werd op hen geschoten, waarbij een hunner werd getroffen en deze, de 28-jarige J. d. B. te Hulst, in het zie kenhuis is overleden. Donderdagmorgen vond F. L. Piotter alnier een 8-tal kippen dot Tegen de Annexatie. Be Koningin ontving telegrammen van hulde en trouw van de leden der Coöp. Boerenleenbank te Bosch kap el le en de afd. Boschkapelle van den R. K. Boerenbond Zeeuwsch-Vlaanderen .Oostelijk deel. Nederland en België. Men schrijft uit Zeeuwsch-Vlaanderen aan de ,,N. R. Ct.": Wie meenen mocht, dat nu de annexio- nistische propaganda in België dood is, vergist zich deerlijk. Na de groote steden schijnt nu het platteland de beurt te krij gen; van alle kanten hoort men, dat in de dorpen en steden over de grens de beruchte kaarten van het Comité de poli tique nationale hangen, naast het plak kaat met de bekende eischen. En een geloofwaardig ooggetuige verzekerde mij, dat aan het gemeentehuis van een dorp, palend aan 'Nederland, aangeplakt stond, dat er een adres ter teekening lag, ver zoekend om inlijving van Zeeuwsch- Vlaanderen. Zonder protest schijnt dat alles echter niet te gaan. Victor de Lille waarschuwt er al tegen in zijn „Getrouwe Malde- ghem", in zijn kernachtige taal. „Belgen, denkt na", zoo schijnt het annexionistisch biljet te beginnen. En de Lille zegt: „Ze konden waarachtig niet beter heginmen. Ja wel, denkt nal Laat u niet bedriegen door die zoetgemuilde zoollikkers van Frankrijk, die anders piet betrachten, dan ons tegen onzen besten gèbuur in 't garen te jagen". Te Eekloo, zoo meldt de Lille, hebben andersgezinden op de bekende, ook daar aangeplakte kaart, Zeeuwsch- Vlaanderen uitgesneden en daarentegen Fransch-Vlaanderen als te annexeeren ge bied roodgekleurd en bij België getrokken. De wildste geruchten schijnen onder de onontwikkelde, onkritische Belgische plat telandsbevolking de ronde te doen. Zoo nu en dan waait er eens iets daarvan de grens over en dat doet verstandige Nederlanders en ook verstandige Belgen het hoofd schudden of in lachen uitbars ten, naar gelang 'smans temperament is. Zoo, dat Zeeuwsch-Vlaanderen reeds lang bezet is door België en in het bezit vart dat land, en men noemt reeds hij name Belgische burgemeesters en volksvertegen woordigers voor deze streek. Ook werd verteld, dat het bezoek van de Koningin al niet in den haak was, want zij betrag in Zeeuwsch-Vlaanderen Belgisch gebied- Het laatste gerucht wilde: op 15 April trekt het Belgische leger Zeeuwsch-Vlaanderen binnen! Het geschenk der Zeeuwsche vrouwen en meisjes aan Prinses Juliana. Het geschenk aan II. K. II. Prin ses Juliana op Haar tienden verjaar dag door de Zeeuwsche vrouwen en kinderen aan te bieden, zal bestaan uit Twee zakdoekjes van Sluische kajnt een gouden armband van 'Zeeuwsche knoopjeseen gouden halskettinkje versierd' met Zeeuwsche knoopjes- een gouden broche met het Zeeuw sche wapen p Zeeuwsche blouse-knoop jes in goud; een gouden knipje; een zilveren bonbonnière. Dit alles zal ver vat worden in ©en antiek kinderlata- felt.je, waarvan de laadjes bekleed zijn met roodbruin fluweel. En eindelijk zullen de namen en wapens van alle gemeenten, evenals de namen van de leidsters der inzamelingen opgenomen worden in een fijn lederen album, dat versierd zal worden wet afbeeldsels in kleuren der Zeeuwsche kleederdrach- ten en met'Verschillende aquarellen van monumenten, historische gebeur tenissen en landschappen uit Zee land. Ook komen er aardige kinder lijke gedichtjes in voor. Dit alles zal tentoongesteld worden in de winkelkast van den kunsthan del van den heer D'Huij, Lange Burg te Middelburg op Dinsdag 22, Woens dag 23 en Donderdag 24 April van 11 tot 5 uur. Spoorwegen in Zeeland. In verband met in de Eerste Kamer geopperde plannen over verbetering van het spoorwegwezen in Zeeland heeft de minister geantwoord, dat hij de verbinding in Zeeuwsch-Vlaanderen tusschen Hulst en Cadizand, en het maken van een goe- derehveer tusschen Vlissingen en Bres- ken-s zou laten onderzoeken. Toen daarop de heer Fokker nog maals het denkbeeld aanbeval om het Westelijk deel van N.-Brabant en het Noordelijk deel van Zeeland te helpen door een lijn RoosendaalSteenbergen Zierikzee, zei de Minister, dat bijaldien door belanghebbenden plannen en steun aanvragen bij de regeering zouden wor den ingediend, deze gaarne met subsidie zou ter hulp komen, maar dat dergelijke zaken niet van rijkswege behooren te wor den aangepakt. Door Ged. Staten is, wegens vertrek Van den heer mr. H. C. J. Groot, lid van het hooMstembürean ter verkiezing van de leden der Provinciale Staten in den kieskring Middelburg en waardoor diens lidmaatschap vervalt, in zijn plaats be noemd! de tear J. C. F. Larsen, thans plaatsvervangend lid en tot plaatsv. lid de heer F. E. M. Viseur, beiden te Mid delburg. Militieraden. Bij Kon. besl. zijn tot voorzitters en leden van de onderscheidene militieraden en tot hunne plaatsvervangers voor de lichting der militie van 1920 benoemd in de provincie Zeeland: tot voorzitter mr. J. W. Zijlstra,, rechter in de arrondisse mentsrechtbank te Middelburg; tot zijn plaatsvervanger mr. A. A. de Veer, voor zitter van den raad van beroep (ongeval lenverzekering) te Middelburg; tot leden mr. J. J. Heyse, advocaat te Middelburg; en mr. Th. Portheine, substituut-griffier bij de- arrondissements-rechtbank te Mid delburg; tot hunne plaatsvervangers dr. J. C. Kinderman, arts te Middelburg; en mr. W. Ruitinga, waarnemend griffier bij de arrondissementsrechtbank te Middel burg. Met ingang van I Sept. komt aan ie R. IL B. S. te Goes de betrekking ran leeraar in de geschiedenis te vaceeren. (Z.) Middelburg. 16 April. Geëx. 8 mann. candidalen. Geslaagd de hoe ren: J. I. van Cruijningen, Sluis: J. Dregmans, Hoek; J. M. Horst, Oost- burg; F. C. Jansen Vierplancfce, Hengst dijk; .1. Joosen, .1. Hekman -en G. J. van Jiolthuyzen, Middelburg. Middelburg, 17 April. Geëx. 8 manne lijke candidaten, geslaagd W. M. GleriJin te Vrouwepolder, A. de Jager te Kapelle, C. Jobse te Serooskerke, J. J. Kaam te Ter- neuzen, J. Lungebeeke te Arnemuiden, M. J. Leendertse te Souburg, E, D. Kodder en P. Minet, beiden te Middelburg. Biervliet. Bij het laatst gehouden exa men voor de Rijks Kweekschool te Mid delburg slaagde o. m. A. Auhrie van hier- Examen machinisten ter Koopvaardij. Aan de Ambachtsschool te Middelburg zijn voor den cursus voor opleiding van machinisten voor de Kon. Paketvaartmaat- schappij en de Java-China-Japan lijn ge tuigschriften van goed succes toegekend voor de Paket: aan A. P. Adriaanse, Mid delburg; J. W. Benois, Den Haag; J. J. Borghstein, Oost- en West-Souburg; J. C. Leijte, Hilversum; J. F. Mol, Amsterdam; M. Saman, Vlissingen; J. G. A. van der Schaaf, Amsterdam; J. Sipkes. Zie- rikzee; A. A. J, van Stiphout, Waalwijk; M. J. Visvliet, Hilversum en H. G. do Wit, Laren, Voor de Java-China-Japan lijn: aan S. Brouwer, Amsterdam; W. J. van Boorne, Den Haag; C. C. de Kos ter, 'Middelburg; C. Jillebe en M. Sier- vogel, Vlissingen; J. van Zijl, Dordrecht; en J. Braam, Ellemeet. Verdere uitslagen der ambachtsschool kunnen wegens hun uitgebreidheid niet in dit nummer worden ogpenomen. Red. Voetbal. Goes. Maandag, 2den Paaschdag, zal „G. V. V." om 2 uur een vriendschap- pelijken wedstrijd spelen tegen Middel burg II en lil gecombineerd, en om 3 uur speelt „G. V. V." den tweeden wedstrijd tegen den „H. B. S.-Bond". 2den Paaschdag speelt „K. D. 0." on haar terrein een vriendschappelijken wed strijd tegen „ZeeLandia" 'uit. Middelburg. Daarna speelt ,,K. D. O. II" een wed strijd tegen E. T. O." uit Middel burg. Zuidelijke lste klasse. Middelburg. Zaterdagavond trekt „Mid delburg" met haar perste elftal naar Maas tricht om tegen „M. V. V." Zondag een competitiewedstrijd te spelen voor de zui delijke lste klsase, etr Maandagmiddag te gen „V. V. V." te Venlo. Biljarten. Te Middelburg, is van 15 Maart.15 April door de biljartvereeniging „Door vrienden saamgebracht", gevestigd in het café bij den heer J. J. Lievense aan het Kanaal, eon biljarteonoours gehouden, rjjaarbij totaal 3500 kaarten werden ge speeld. De prijzen werden behaald door de volgende heeren: le, C. Kodde met 75; 2e, L. Flierenburg met 72; 3e, L. Ron deel met 71714e, F. Verhulst met 7169; 5e, J. Ilubregtse met 71—65; 6e, C. Horninöks met 69; 7e, K, Jansen met 6868; 8e, P. Groot met 6867 6665; 9e; A. Suurmond, Souburg, met 68676663; 10e, E. Schippers, Veere, 67; lie, H, Melse, Souburg, met 6666; 12e, L. Flipse met 666565; 13e, M, Rijraders, Vlissingen, met 66G563; 14e, H. Gastel, Veere, met 6565; 15e, Ch. Gabriëlse met 6564; 16e, A. Covers met 64; 17a, .1. P. Dekker, Veere, met 6363; 18e, A. Zeijger met 6360; 19c, J. Driester, Souburg, nret 62, en 20e, P. de Jonge, Veere, met 5959. De prijswinners, bij wier naam geen woonplaats is genoemd, wonen te Mid delburg. Aan den heer Kodde werd een souvenir aangeboden als uiting van de bewonde ring zijner medespelers over hetgeen lpj op het groen© laken heeft gepresteerd. (M- Ct.) Door Ged. Staten is de heer G. J. de Wilde te St. Maartensdijk benoemd tot lid der Pnov. Regelingscommissie voor de paardenfokkerij in Zeeland ter ver vanging van den heer C. A. H. Wagtho, die overleden is. Het voornemen bestaat te Utrecht een Landbouwbeurs te stichten. Majoor F. J. Byvoet, van het 14e reg. inf. te Vlissingen, is overge plaatst bij het 3e regiment van dat wa pen te Bergen op Zoom. Postkantoor te Goes. Lijst van onbestelbare brieven en brief kaarten, van welke de afzenders onbekend zijn. Terugontvangen in de le helft der maand April 1919. 1. Joost van Hekken, Walsoorden; 2. Letter Ch. B. H. Postkantoor Y'erseke; 3. Cormndt. 2e Cie 1 Bat. 24 R. I., Troe pen in Zeeland; 4. Caslalette pn Co, Aken 5. Louis Meutennans, Armée Beige: 6, .1. v. Boven) Schoonhoven; 7. T, van Bla- ricum, Culenborg; 8. 'Pierre Wijns, Mer- chean. Verplaatst mot ingang 1 Mei a.s. de adjunct-commies F. Bosscbaart van Rhe- nen naar Breskens en de commies-titu lair C. Radeanaker o.v. van Breskens naar Brielle. De heer C. J. van Vessem te Zaam- slag is met ingang van 1 Mei a.s. be noemd tot brievengaarder van het hulp postkantoor aldaar. Verplaatst de kantoorbediende 2e klasse m!ej. H. S. van der Peijl van Neuzen naar Apeldoorn GOES. Wij vestigen de aandacht op achterstaande annonce van het orgel concert met zang, dat Dinsdag a.s. in de Roomsche kerk gegeven wordt op en met het prachtige nieuwe orgel, ver vaardigd door dcu heer 1. H. M. Gieseir Het concert is toegankelijk voor Katho lieken en niet-Katholieken. De orgelcom missie heeft gemeend eene entree te moe ten heffen, doch kunnen wij namens den Weleerw. heer kapelaan melden, dat wan neer de orgelcollecte a.s. Zondag genoeg opbrengt om het tekort van f 2600 te dekken, de commissie gaarne bereid is den parochianen gratis toegang tot het concert te verzekeren. Per telefoon. IJMUIDEN. Heden is door den Cen- tralen Bond van Transportarbeiders en den Christelijken Zeeliedenbond in Nederland een verbod tot varen uitge vaardigd voor de loggers „Noord-Hol land" en „Argo" II, 111 en IV van de reederij „Zaanstroom" te IJmuiden. De reden hiervan is dat de schip pers weigeren te monsteren op. slech tere voorwaarden dan te IJmuiden gel den en door do reedersvemeniging' zijn vastgesteld', waarvoor zij door de réederij zijn ontslagen. Pogingen om tot eeii vergelijk te komen, zijn mis lukt. AMSTERDAM. Algemeen hebben de metaalbewerkers heden het werk her vat.. AMSTERDAM. Hier ter stede zijn 6 personen gearresteerd, verdacht van de uitgifte van valsche biljetten van f 1000. LONDEN. De Testa, algemeen secre taris van de Vredesconferentie, ver trekt hedenavond uit Parijs om aan generaal Nudant, hoofd der geallieer de Wapenstilstands-commissie, voor de Duitschers de boodschap over te bren gen, om .'Vrijdag der volgende» week te Versailles' te zijn. De Duitschers zullen hunne regeering van deze bood schap in kennis stellen LONDEN. De troepen van 'generaal HoHschok hebben 1000 gevangenen gemaakt. De positie der Bolsjewiki op het front van Orenburg (een stad op de grens van Europeesch en Azia tisch Rusland Red.) is daardoor moeilijk geworden, daar de .achter hoede van het Bolsjewistische leger is afgesneden. LIBAU (Koerland). De 'minister-pre sident is naar het Engelsche consu laat gevlucht en de minister van bin- nenlandsche zaken is in hechtenis ge nomen. De inwoners van Libau heb ben zich tot nu toe over deze gebeur tenissen volstrekt niet druk gemaakt. WEENEN. Ernstige ongeregeldhe den hebben rondom het parlements gebouw plaats gegrepen naar aanlei ding van manifestaties van invalie- den en teruggekeerde krijgsgevange nen. Hoedekenskerke. Door het bestuur van het waterschap Hoedekenskerke werd Woensdag aanbesteed: a. De levering van 648 M3. Pruisische onderlioudsgrint franco op den wal in de haven alhier. Ingeschreven werd door: Centrale Grinthandel, Nijmegen, f6.03; H. H. de Waal, Werkendam, f6.24; W. Borsje, Rapendrecht, f6.28; C. F. de Waal, Wer kendam, f5.90 (gegund); alles per AI3. b. Het vervoeren van dien grint naai' de diverse polderwegen. Ingeschreven werd door M. de Pree te Hoedekenskerke ad fl.73 (gegund) en J. Zuidhof, idem, ad f 19.90 par M3. c. 300 perkoenpalen lang 1.60 M. en 150 perkoenpalen lang 1.30 M. Ingeschre ven werd door C. Mirandolle, Rotterdam, f0.73 en f0.53, franco voor den wal; J. Yerheijke, EBewoUtsdijk, f0.87 on f0.67, franco op den wal (gegund); F. J. v. d. Straat, Zutphen, fl.14 en f0.87. Driewegen. Donderdag werd ten over staan van den notaris H- W. Neervoort t© 's-Gravenpolder, in het openhaar ver kocht: een huis, schuur, erf en tuin al hier, groot 9 A- 51 c.A. Kooper weid dhr. P. Goetheer Jz. alhier, voor f 1970. Nisse. Ten overstaan van notaris E. Cv van Dissel is geveild: Huis en erf, ter Nisse, siectie A no. 484, groot 1 A. 20 c.A. Kooper dhr. AI. Moerman te Nisse voor f 800. Colijnsplaat. Ten overstaan van notaris Markusse van Kortgené is publiek ver kocht voor de heeren H. en M. G. Boas- son te Middelburg, in liet hotel „de Pa trijs" alhier: bouwland. Perc. 119 in Oud N.-Bevel., gezamen lijke grootte U-37.20 H.A. (27 gem. 85r.) voor 'f 22.050 aan dhr. P. de Bruijne te Kats. Perc. 2027 in Nieuw N.-Bevel„ gez- grootte 7.18.40 H.A. (17 gem. 71 r.) voor f13.325, aan dhr. P. v. d. Weele Az., alhier. Perc. 28—31, groot 2.44.58 H.A. (5 gem. 260 r.). Onverkocht. Onkosten 81/2 pet. (Z.) Voor dhr. L. G. Punt te Dinteloord' is verkocht, ten overstaan van notaris W. Ilioolen te Aliddelburg, bij dhr. J. de Looff: 1.37.80 II.A. bouwland, voor f875 per Sch .gpmet, aan dhrn. A. D. Snoep en W. de Regt. Onkosten 81/2 pet. (ZP MIDDELBURG, 17 April. Ter graan markt van heden was de aanvoer van halmgewassen redelijk. Van peulvruchten was de aanvoer niet groot. Het aange voerde werd volgens de bekende conditiën verhandeld. Opgave van den marktmeester: Boter f 1.85, particulier prijs f 1.95. Eieren f 13, particuliere prijs f 13.50. Opga.ve van den marktzetter van den Landbouw. Boter fl.85, particuliere prijs fl.95. Eieren f 13, particuliere prijs f 13.50. VLISSINGEN, 17 April. Op de giste ren gehouden groente- en fruitveiling wer den de volgende prijzen besteed: Zuring 33 c., kervel 30 c., boerekool 53 c., alles per mand; pi-ei 3,57,5 c., rha- barber 14.516 c.; selderie 15 c.; radijs 4.5 c., alles per bos. Kropsla 5.56 c. per stuk. Witlof 66 c.baksla 3244 c.; snijsla .3539 e.; rapen 5.5 c.kool rapen 4.5 c.kroten 11.5 c.; sjalotten 7.6 e., alles per K.G. (Al. Ct.) GOES. Getrouwd: 17, Laurens Jacobus van de Velde, 23 j. jm. te Katlendijke en Neeltje Weststrate, 22 j. jd.; Pau- lus Willem den Boer, 32 j. jm. en Neeltje Joosse, 28 j. jd.; Adriaan Vereeke, 39 j. jm. en Elizabeth Dodmond, 34 j., wed. van Uingenis Nieuwenhuize. MIDDELBURG. Bevallen: A. van Schel ven, geb». Jobse, d.T. Carol, geb. Kloek, z,A J.. Griep, geb. Outermans, z.; J. H. Louw ease, geb'. Boogaart, d. Overleden: .T. C. de Alunck, echtg. van D. Lippens, 65 j.; J. P. Rijke, maai van E. van Oosten, 59 j.; A. Gunst, 2 j„ z. Van 1116 April. ZIERIKZEE. Gehuwd: A. P. Verijke, 26 j. jm. en K. Hoekman, 23 j. jd.; P. A. Smits, 27 j. jm. en E. Jonker, 24 j. jd. Bevallen: J. Boogerd, geb. Maene, z. M. v. Doorn, geb. Krielen, z.; Th. I'; Goedegebuure, géb. Bos, z.; E. M. v. d. Eijnde, geb. De Cuijper, d. Overleden: L. Bcijc. 70 j., wedur. van P. AI. Tuijnman; A. Boot, 44 j., echt- genoote van J. A. de Hooge; L. v. Wes- tenbrugge, 29 j., man van N. M. Cas- hoek; A. J. de Bruin, 21 j., ongeh. zoon; R. Seës, 21 m., z. (Af. Ct.) 1®" 25 April hoopt onze gelief- de Echtgenoote en Moeder jg CORNELIA JOANNE SMOLDERS, ff ff geboren Minor, ff haar tachtigsten Geboortedag te herdenken. jl Haar dankbare Echtgenoot m m) en Kinderen. H 's Heereuhoek, April 1919. Heden overleed na een kort stondig doch geduldig lijden, na het ontvangeii va» de H Paaschcommunie, onze innig geliefde Echtgenoote, Moeder, Behuwd- en Groot moeder ANT0NIA G0ENSE, in den ouderdom van 69 jaar en 4 maanden. Dit aller naam, C. RIJK. Kruiningen, 17 April 1919, Voor de vele blijken van deel neming ondervonden bij het over lijden onzer geliefde Echtgenoote, Moeder, Behuwd en Grootmoeder, betuigen wij onzen hartelijken dank. JOHs. GOENSE en familie. Kwadfendamme, April 1919.

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1919 | | pagina 2