BINNENLAND UIT ZEELAND. Anz." verneemt heeft de regeering thans definitief besloten de nationale vergade ring niet te Berlijn te doen bijeenkomen. De Saksische regeering. DRESDEN, 17 Januari. De ministers Brack, Gradnauer en Schwab maken een mededeo'ing openbaar, volgens welke zij do leiding van alle staatszaken hebben overgenomen. Tot voorloopig voorzitter is Gradnauer benoemd. De Volkerenbond. NEW-YORK, 17 Januari. Wilson heeft aan den voorzitter van het „civic forum" een telegram gezonden, waarin hij hem dank brengt voor de actie, om zijn vredes- programma te ondersteunen. Tevens voegt hij er aan toe ,dat de vooruitzichten op een volkerenbond zeer gunstig zijn. De wensch van Mgr. Freppel. Mgr. Freppel, de beroemde Bisschop van Angers, had in zijn testamant den wensch geuit, dat zijn hart zou wor den overgebracht naar de kerk van Ober- nal, „wanneer Elz,as-Lotharingen aan Frankrijk zou zijn teruggegeven". In de „Alsacien" wordt nu bericht, dat dit vaderlandlievende verlangen zal worden verwezenlijkt. Eenige vertegen woordigers van Anjou hebben zich reeds tot het nemen van voorbereidingsmaat regelen naar Obernai begeven, waar Mgr. Freppel het levenslicht aanschouwde. De Elzas steunt met groote geestdrift dit ondernemen .dat eigenlijk piet alleen op initiatief van Anjou, doch van geheel Frankrijk is genomen. („De Tijd") De toestand in Rusland. FRANKFURT, 18 Januari. Uit ver trouwde bron vernemen we hot volgende: De bevrijding van Estland van de bolsje- wiki maakt verbazende vorderingen. De bolsjewistische strijdkrachten bieden nu verrassend weinig tegenstand meer. Ook in Petrogado schijnt een omwen teling voorbereid te worden. Overal bre ken onlusten uit. Hongerige arbeiders trek ken door de straten en eischen verlof om de stad te mogen verlaten, ten einde zich in het binnenland brood te ver schaffen. De onlusten vinden hun oorzaak in het wegvoeren van de laatste levensmid delen naar het front. Geweldige menschen- massa's trekken onder verwenschingen te gen de sovjetregeering door de straten. De opstanden zijn tot nog toe door Chi- neesche en Koreaansche troepen onder drukt. Tegelijk met de onlusten is een om vangrijke staking uitgebroken, waardoor de fabrieken en het spoorwegverkeer ge heel dreigen stilgelegd te woi'den. De arbeiders van de fabrieken van Obuchoff en Pulsloft staken reeds. De bolsjewikileiders zijn gedwongen de fa brieken te verlaten. De stakingsleuze is: de noodzakelijkheid om overeenstemming te verkrijgen met de bourgeoisie en vrijen handel. Een nieuw Russisch vredesaanbod. STOCKHOLM, 18 Januari. De vroegere Londensehe vertegenwoordiger van de Russische sovjet-regeering Litwinoff, die weer te Stockholm vertoeft, heeft in op dracht van Lenin opnieuw telegrafisch een vredesaanbod aan Wilson gedaan. De sovjetregeering te Moskou biedt daarin aan hare bolsjewistische wereldpropagan- da te staken en den militairen opmarseb tegen Estland en Lijfland op te houden als de entente zich bereid verklaart met de sovjetregeering in vredesonderhande lingen te treden. Wenken. De Luxemburgsche correspondent van „De Tijd" bericht: De opvolging van de regeerende groot hertogin door haar zuster, groothertogin Charlotte, op den troon van Luxemburg, is het gevolg van een rechtstreekschen wenk. door Frankrijk gegeven aan de dy nastie en de regeering van Luxemburg. Indien deze wenk niet ware opgevolgd, zouden daaruit voor beiden noodlottige gevolgtrekkingen zijn gemaakt. Ook aan Nederland zijn in stilte wenken gegeven, om eene der Entente welgezinde politiek te voeren en deze wenken zijn in Den Haag begrepen. Een woord van Foch. LONDEN, 18 Jan. Maarschalk Foch richtte zich tot de Amerikaansche journa listen in Trier en sprak waardeerend over het aandeel, dat Amerika in den oorlog heeft gehad. Hij zeide: wij moeten thans een vrede sluiten, die beantwoordt aan de grootte onzer overwinning, wij moeten een vrede hebben, die even beslist is als ons wapensucces, een vrede, die ons bewaart tegen alle aanvallen in dc toe komst. De natuurlijke grens ,die de be schaving zal 'beschermen, is de Rijn, waar achter wij de Duitschers moeten houden. Wij hebben geenszins het plan Duitseh- land aan te vallen of den oorlog te her vatten. Democratische staten als de onze vallen nooit aan; zij vragen in vrede te leven en in vrede te groeien; maar wie kan zeggen, dat Duitschiand, waar de democratische denkbeelden zoo nieuw en misschien oppervlakkig zijn, niet spoedig zijn nederlaag zal te boven komen en binnen weinige jaren een nieuwe poging zal wagen ons te verpletteren? Laten wij zoolang de toestand in Europa nog niet geconsolideerd is eendrachtig waken, op dat wij niet do vruchten der gemeenschap pelijke overwinning verliezen. De bagage van den bolsjewist. Naar Wolff nit Rerlijn meldt, is de bolsjewistische koerier, die den 23en No vember naar Christiania gereisd was en wiens bagage door het gewicht van meer dan 70 K.G. opviel, geopend. De inhoud bestond uit opruiende bladen in het Duitsch, Fransch en Engelsch. Hel Duil- sche exemplaar, dat hol opschrift draagt: „Siddert, bloedhonden, volksmöordc-* naars 1" is naar Berlijn gezonden; daar bleek, dat het blad volkomen overeen kwam met een der bladen, die destijds in een kist van den voor het Russische gezantschap te Berlijn bestemden koerier werden aangetroffen. Daarmede zegt Wolff, is voorgoed afge rekend met de pogingen, destijds door de Russische regeering gedaan, om hel misbruiken van het koerierprevilege voor terroriseerende propaganda te ontkennon. De vlucht van den keizer. BERLIJN. De „Deutsche Al'gem. Zeit." schrijft: „In vezschraideine bladen was in de laatste dagen tel teren, dat de ex-keizler het besluit, oim.zich naar het buitenland le braigeven. op dringend aan raden van het d.parlement van Buitent la.nd.sche Zaken zou bobben genomen. Van een heer, die «ie toenmalige gebeur tenissen in liet hoofdkwartier van zoo nabij mogelijk gevolgd. hooft, vernemen wij tiei dezer zake liet volgende: In de zitting, die voorafging aan d'e bespreking van hel opperste legeirbeveli met den keizer over den door de omwenteling ontstanen toestand, word va,n militaire zijde uitdrukkelijk geëischt, dat dra kei zer :hiet hoofdkwartier zoio spoedig moge lijk zou verlaten, daar men vermoedde; dal de revolutie danrh en op weg: was en men geenertei zekerheid voo* do verdere bewegingsvrijheid das keiz&is in het groote hoofdkwartier kon waarborgen. Tegen het vertrek des keizers naar het binnenland bes onidm om draze'fde rede nen bedenkingen van militairen aard. Een reis naar hot front, «lira op oon poli tieke demonstratie z,ou geleken hebben, werd van militaire zijlds eveneens ont raden. De vertegenwoordigers van. het departement van Buitenlandscho Zaken v. Hintze koin hij! daz'p besprekingen slechts zijn persoonlijke meening uiten, daar hij met het departement van' Bui- tenlandsc.he Zaken over deze plotseling, opgedoken quaosti© niet in een gedachten- wisseling kon treden ran hij1 van tevoren ook geenerlci instructie voor een derget- lijk geval had ontv.an.gien. Het beslu t, dc-s keteeis-, om naar heit buitenland te giaan, was dus eran gevolg van de houding der militairen. Ook toep do keizer laat op «l n avond nogmaals zou beslissen over heit al' of niet ver trekken naar het butenland, werd, zioot- als ik uitdrukkelijk moet constat?cr©n, dio definitieve beslissing getroffen in over eenstemming mot d© opvattingen en op aanraden der betrokken militaire autori teiten:." Tweede Christelijk-Sociaal Congres. Volgens de „Stand." zal het Tweede Christelijk-Sociaal Congres Maandag 10 Maart a.s. en volgende dagen onder pre sidium van prof. mr. P. A. Diepenhorst te Amsterdam worden gehouden, in hoofd zaak in het gebouw der „Maatschappij voor den Werkenden Stand". Gemeenteprogram. Uit een artikel van het „Dagblad van Noord-Brabant" bleek, dat er eenig mis verstand mogelijk was omtrent de betee- kenis van het werk der Commissie voor een R. K. Gemeenteprogram. Er werd ondersteld, dat die Commissie het pro gram zou vaststellen. De heer G. P. Bon, haar secretaris, bericht nu evenwel aan ons blad, dat zij zich slechts zal bepa len tot het ontwerpen van een program, dat zij zal aanbieden aan het bestuur van den Algemeenen Rond van Kotholieke Kiesvereenigingen met het verzoek, het aan het oordeel van het katholieke kie zerskorps te onderwerpen. Boterkaarten kunnen niet meer worden omgeruild. De Minister van Landbouw enz. heeft met ingang van heden ingetrokken zijne beschikking van 7 November 1.1., waarbij gelegenheid werd gegeven tot omruiling van boterkaarten tegen Margarine, Me lange A en Melange B-kaarten, zoodat thans weder de eens gedane keuze zal gelden gedurende den termijn van den geldigheidsduur der kaart, zooals werd vastgesteld bij beschikking van 19 April 1918. Schrijfwijze Nederlandsche taal. Bij Kon. Besluit is de staatscommissie, ingesteld bij K. B. van 16 Juni 1916, aan welke was opgedragen, de regeering van advies te dienen bij de keuze, welke zij te doen heeft, nu de meer algemeen in gebruik zijnde schrijfwijze van de Ne derlandsche taal onzekerheid overlaat, en afwijkingen daarvan in breeden kring in gang hebben gevonden, ontbonden, on der dankbetuiging aan hare leden, het lid-secretaris en de adjunct-secretaresse voor de belangrijke door hen bewezen dien sten Steenkolen uit België. Het persbureau „Vaz Diaz" meldt uit Brussel De „Soir" meldt, dat baron Kuzette. minister van landbouw mededeelde, dat Nederland den export van 30.000 melk koeien naar België toestaat. Als tegen prestatie zullen kolen geleverd worden. Het vee zal geleverd worden aan de re geering, die maatregelen neemt voor de verdeeling over verschillende streken. Bezuiniging op het broodrantsoen. Naar liet „Volk" meldt, wordt door dc betrokken autoriteiten overwogen of en in hoeverre het wenschelijfc is door ver mindering van het aantal uit te reiken aanvullingsbroodkaarten een bezuiniging op het broodverbruik tc verkrijgen; over eenkomstig de gedachteregeling zouden o.a. ook krankzinnigen niet meer voor een aanvullingsbroodkaart in oianmerking komen. Ongewenschte vreemdelingen. Naar wij vernemen, zal aan de Russen en vreemdelingen van andere nationaliteit, die hier te Lande worden aangehouden op vermoeden, dat zij met politieke oog merken in Nederland verblijven, d© Wïe- rikkerschans als bepaalde verblijfplaats worden aangewezen. Burgerwachten. Gemeld wordt dat tot. dusver in de provincie Zuid-Holland zijn opgericht 37 burgerwachten, terwijl in voorbereiding zijn 8; in dc provincie Groningen: opge richt 16 en in voorbereiding 19; en in de provincie Zeeland: opgericht 3 en in voorbereiding 5. De Geldersche Grieffiersbenoeming. Naar de „Resb." verneemt, heeft Mi nister Ruys dc Beerenbrouck de volgende heerenbaron van Voorst tot Voorst, Commissaris in de provincie Noord-Bra bant, mr. M. Kooien, lid van de Tweede Kamer en mr. Trip, thesaurier-generaal aan Financiën, benoemd in de commissie, om onderzoek te doen over de houding van mr. P. van Nispen tot Sevenaer bij de griffiersbenocming in Gelderland. De gezant van Wijnkoop. Dc aangehouden Bolsjewiek be vindt zich nog steeds te Oldenzaal in hechtenis. Wij vernemen, dat hij papie ren bij zich had o.a. van een Jood- sche arbeidersvrareeniging te Rotterdam. Ook werden 2 passen voor andrare per sonen op hem bevomten, welke wellicht nog zullen volgen, betzij1 over Oldenzaal, of een andere grensplaats. Verder wer den in zijn bezit gevonden, verschillende papieren, welke hoogstwaarschijnlijk meerdere arrestaties zuilen tengevolge hebben in ons land, België, Engeland en Frankrijk. De zaak van Groenendael. In de „Limb. Koerier" heeft de heer v. d. Lande, president commissaris van de N. V. „Bergerode", de mededeeling gepubliceerd van een gesprek met den heer v. Groenendael, 29 Nov. gehouden, waarin deze verklaarde, dat de bevolking van Limburg Belgisch wilde worden, en dat de propaganda daarvoor flink gesteund moest worden hij zelf steunde ze ook. Den volgenden dag heeft hij die verklaring herhaald tegenover den heer v. Oppen, burgemeester van Maas tricht. Op een vraag van den heer v. d. Lande, of de reis, door hem naar Brussel gemaakt, met die actie in verband stond, zei de heer v. Groenendael: „dat zulks er ook wel mee in verband gestaan kon hebben". Beide gesprekken werden met den meesten ernst gevoerd. in Nood" worden gekozen de heeren IV. Koevoets, W. Walrave on H. Koevoets. Als voorzitter werd herkozen dhr. J. v. d. Voort, terwijl* in de vacature v. Marke wordt voorzien door dhr. J. v. Riet. De heeren W. Stieger en J. Hop mans worden hij acclamatie herkozen, ter wijl voor 2e commissaris dhr. .T. Joos- sens wordl gekozen. Allen namen hun benoeming aan. Als afgevaardigden naar de K. S. A. worden op voorstel van Mr. Stieger bij acclamatie gekozen de 1e voorzitter en de le secretaris. Van de rondvraag wordt druk gebruik gemaakt. Zoo werd o.a. geklaagd over de kolendistributie. F.r waren n.l. een aan tal personen, volgens dhr. Adelaar die niet konden krijgen hetgeen ze bestelden; zij werden daar aan de gasfabriek maar afge snauwd Ook de meterlichting geschiedde niet zooals het behoorde. De eene keer kwam men ver over den tijd en den anderen keer een week te vroeg. Het bestuur zal de zaak ernstig onder zoeken. Dhr. Koevoets vraagt nogmaals aan te dringen op het verkrijgen van paarden- en schapenvleesc.h. Dhr. Mr. Stieger dien de hierop van antwoord en zeide, dat er van gemeentewege reeds op aangedron gen was. Na nog enkele vragen, die door den voorzitter werden beantwoord, is het woord aan den geest, adviseur, den Wel- eeï'w. heer M. v. d. Eem. Deze verheugt er zich over, dat het ledental steeds stij gende is en doet een beroep op allen om dit nog hooger op 'te voeren. Hij dankt ook de eerstelingen, die zulk een goed voorbeeld hebben gegeven. Daarna toont hij een teekening van een banier. De voorzitter dankt dhr. v. Marke voor do vele diensten bewezen en sluit hierna de vergadering. Na de vergadering werd door allen staande 'hel „Wien Neerlands Bloed" gezongen. Het Comité van Actie legen de revolutie heeft de propaganda-vergade- ring ter oprichting van een burgerwacht nader bepaald op Donderdag a.s., des avonds in de Soc. V. 0. V. Deze actie geschiedt, naar men ons mededeelt, in overleg en samenwerking met B. en W. dezer gemeente. De trein, die hier 's morgens om half zeven naar Roosendaal vertrekt, had hier vanmorgen driekwartier vertraging, wijl door het breken van een koppelstang kort vóór bet binnenrijden in het station de helft van den trein in de Poel bleef staan. Nadat de defecte wagen op een zijspoor was gebracht en de twee helften van den trein opnieuw aan elkaar wa ren gekoppeld, kon de reis worden voort gezet. Middelburg. De Commissie voor dis- tribtie van reparatieleder enz. maakt bei- kend, dat op vertoon diar lederkaart we derom bons voor zolen en hakken van Rijksleder, alsmede voor klompen wor- den verstrekt aan het bureau BogardJ- zaal van 95 uur, des Zaterdags tot 4 uur. Voor reparatielra'der de nos.' 251500; voor klompen de nos. 27513000 op Dinsdag 21 Januari. Voor reparatieleder de nos. 501750; voor klompen de nos. 30013250 op Woensdag 22 Januari. Voor reparatieleder de nos. 7511000; voor klompen de nos. 32613500 op Donderdag 23 Januari. Voor reparatielrader de nos. 1001 1250; voor klompen de nos. 35013750 op Vrijdag 24 Januari. Voor reparatielrader de nos. 1251 1500; voor klompen de nos. 37514000 op Zaterdag 25 Januari. Voor reparatielrader de nos. 1501 1750voor klompen de nos. 40014250 op Maandag 27 Januari. Voor xeparatieteder de nos. 1751— 2000; voor klompen de nos. 42514500 op pinsdag 28 Januari. Voor xeparatieteder de noa. 2001 2250; voor klompen de nos. 4501 ©n daarboven op Woensdag 29 Januari. Slechts aan de kleinste helft van een gezin worden bons verstrekt, doch in geen geval meer dan twee bons in één gezin. opdra'chi voor: „Aangeboden aan den heer Jgh. dra Maegt, Hoofd der Belgi sche school en schrijver van het „Vlaam sche Hoeksken" voor het vele nuttige en sympathieke work door hem gedurende' de oorlogsjaren 19141918 tra Middel burg verricht". Op de volgende bladzijden komen Qe hand'tc-ebaningen der deelnemers en deel neemsters aan het geschenk voor, waar onder g.ls raarst© voorkomen die van de heeren \V. C. J. Smit, commandant der monden der Maas ran «Ier Schelde en mr. H. .1. Dijekmeoster, Commissaris der Koningin. Onder de anictare autoriteiten merkten wij ook op den heer P. Du- mon Tak, burgemeester van Middelburg. Na de hanateekeningen komen een negental photo's respectievelijk voor stellende «le woning van den heer de Maegt op den Vcerschen Singel, het uit zicht van die woning op het Bolwrark met de Oostkrark op den achtergrond; de Belgische .jgchool op den Wal; 'ide Openbare Leeszaal en de Provinciale bi bliotheek, waar dra heer de. Maegt her haaldelijk bezoraken bracht, om zijn ken nis te verkrijgen; de Abdij; de speelplaats van de kinderen der schoolde Balans de Markt met Stadhuis op.Marktdag en: tenslotte raen gezicht op Zoutelande, met welk dorp de Belgische vriend der Mid delburgers zoo dweepte. Voor hen, die aan hrat geschenk deel namen, en dira het willen zien. is. daarvoor hij 'den hear D'huy gelegenheid. Vllssingen. Weigens gebrekkig®, toe voer van gas kon vanmorgen de misthoorn niet werken, zoadat de vroggboot Vlis singe®Breskens en vice versa niet varen kon. Hierdoor waren de reizigers van Zeauwsch-Vlaa,aderen genaodzlaaikl tra' wachten. Om half' eiïf konden zij eerst fnjun; ,reis vervolgen. 's Heer Arendskerke Woensdag a.s. zal het fanfarenkorps alhier een uit voering geven, met toneeluitvoering en Voordrachten in de oude school al hier. Hansweerd. Dinsdag 21 Januari des avonds om 7 uur zal de Eerw. Hulp- aalmoezenier voor Zeeland in de zaal Van den heer Den Boer een lezing met lichtbeelden houden over de mis- „siën. Daar Z.Eerw. langen tijd in de "missiën werkzaam is geweest, zal hij ons vas'l «interessants kunnen mëde- deelen en laten zien. Zaterdag ontdekten de ambtena ren op de J,Nieuwe Zorg" ten uil- voer verboden goederen, n.l. manu facturen en zeep. In België schijnt nog al thee te fcijn. Zondag brachten eenige schip pers van uit België een 70 K.G. Ihee mee. Zondag ontdekten dc douanen! op het sleepschip „Stephani" een par tij manufacturen en op de „Patriolis- me" zeep en chocolade, bestemd om frauduleus uitgevoerd te worden. De scheepvaart op 'L Kanaal door Zuid-Beveland, welke eenige maanden zeer slap geweest is, neemt, do laatste dagen weer toe. Behalve de relief- Bchepen, passeeren hier nu dagelijks, een groot aantal scheepjes met Bel gische vluchtelingen. D'e vaart Bel giëDuitschiand, welke anders de groote drukte brengt, ligl echter ge heel stil. Bij: een landbouwer in deze gemeente is onder het rundvee het mond en klauwzeer uitgebroken. (K. G.) Dhr. L. M. Kok, Commies bij 's Rijks belasting, heeft tegen 15 dezer eervol ontslag aangevraagd. (K. C.) Heinkenszand. Zaterdagavond had alhier een wedstrijd plaats m't biljart- kurken hij' 'den heer A. Vermeulen, waarhij dhr. F. Vermeulen den len, prijs behaalde met 97—69 p.; 2e pr. door P. J. v. d. Dries met 8591 p.3e pr. door A. de Jonge met 73 - 14 p. De heer F. Vermeulen gaf •prachtig spel te zien. Na den wed strijd werd een kurk club opgericht. Als bestuursleden werden gekozen de hee ren P. J. v. d. Dries, voorz.; J. Hol- zer, secr. en A. Vermeulen, penningm. De vereeniging telt. aanvankelijk 8 le lden. De club draagt den naam van „De vrienden". Rilland-Bafii. Nu dc. Eerw. Pater 'Apol- linaris de leiding op zich heeft genomen tot het oprichten van een zangkoor, en daar ide repetition geregeld plaats hebben, 5s er wat den zang betreft al een merk bare verbetering gekomen. Jammer, dal het koor hoogstwaarschijnlijk uit meisjes zal 'gevormd, worden, daar Pater Apollina- ris mocielijk de jongens bij elkaar kan trommelen, zoodat het een meisjeskoor zal worden, tenzij de Eerw. Pater Venan ti us cr zich eens wilde voor spannen daar deze als; ow.te bekende en om zijn hunioristischen aanleg misschien meer kans van slagen bij de jongens zou hebben. Toe1, eerwaarde, probeer U ook eens een kansje, mogelijk krijgen wij dan een koor tnet orgel in. ons kerkje, wat zonder man nelijke zangers onmogelijk zal zijn. Op de hofstede van dhr. M. Boon man is het mond- en klauwzeer uitge broken. De melk mag na gekookt te zijn worden gebruikt. Op de hofstede van dhr. L. van de Voorde is een jong paard afgemaakt. Het vleesch is gedistribueerd. Vrijdag j.l. hield de freitenfokvej'- Goes. De R. K. Volksbond, afd. „Goes en Omstreken" vergaderde Zondag j.l. in het .„Slot Oostende". Do voorzitter, de heer J. v. d. Voort, opende d© vergadering met den Chr. groet en wenschte alle leden en ook den Rond Gods besten zegen in het jaar 1919 toe. Hierna werd door allen het bondslied staande gezongen. De notulen werden goedgekeurd, waarna de secr. zijn jaar verslag voorlas. We ontleenen hieraan het volgende De bond begon met 47 leden en telt nu ongeveer 200 leden, met 8 onder- afdeelingen, terwijl nog meerdere onder- afdeelingen in voorbereiding zijn. De secr. werd dank gebracht voor zijn keurig verslag. Hierna deed de penningmeester, reke ning en verantwoording over het afgeloo- pen jaar. De uitgaven bedragen f 194.62, de inkomsten f210.33, waaronder f 16,86 voor „Hulp in nood" en f 15 voor het vaandel. Alzoo is er .een batig saldo van f 15.57, terwijl nog f 112.40 aan contri butie te innen vait. De rekening wordt ace.oord bevonden, waarna dank wordt gebracht aan den penningmeester. Als beheerders van het fonds „Hulp Vanaf Maandag 20 Januari tot en met Zaterdag 25 Januari e.k. zal ver krijgbaar zijn op bon: no. 141 2 H.G. (twee ons) bruine boonen; no. 148 1 H.G. (één ons) gort. In den Kunsthandel van tiran heer C. IV. D'huy is thans geëtaleerd de schil derij1, voorstellende den St.-Jansgang, die door den schilder Emm. Viérin is ver vaardigd en 'die door de Belgen aan de gemeente Middelburg isi aangeboden. Hierdoor zijn dus alle belangstellenden in de gelegenheid dit schilderstuk te zien voor het een plaats in ons stad huis zal verkrijgen. Hedenmorgen waren wij in de ge legenheid het album te "bezichtigen, aan geboden aan dien heer Joh. de Maegt, bij' zijn vertrek uit Middelburg door zijn vereerders. Het album, dat. vervaardigd is op dia ateliers van dran heer C. Wi D'huy, is vervat in eian band van Peau de Snede. Op den hand is eran medaillon aange bracht, waarin een juiste afbeelding van den Langen Jan, dran zoo dikwijls 'door den beer de Maegt in zijn gedichten ge noemden toren. Op de eerste pagina komt de volgende

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1919 | | pagina 2