UIT ZEELAND. het volgend telegram aan 0112e Kaniagin gezonde» ,Op bet oogenblik karer bevrijding zendt de stad Brussel aan H. M. de Ko ningin der Nederlanden hare eerbiedige hulde. Zij zal altijd de herinnering be waren aan de broederlijke hulp, haar door het Nederlandsche volk bewezen, alsmede aan de toewijding, welke haar bewezen is door den uitstekenden gezant der Nederlanden, deH heer Van Vollen hoven." Bergen ep Zoom heeft Zondag een mooie betooging ge houden ter eere van het Oranjehuis. Een groote optocht trok naar het stad huis waar een huldeadres aan de Koningin werd overhandigd aan het gemeentebestuur. Een en ander werd opgeluisterd door muziek en verliep in de beste orde. Militaire voorraden vrijgelaten. Naar de Tel. verneemt, zullen door de verschillende Rijkskantoren de vol- fende voorraden, uit de stelling Arnster- am afkomstig, in handen van de dis tributiekantoren worden gegevenongev. 110.000 K.G. kaarsen, 100.000 K.G. pe troleum, 200.000 K.G. gasolie, 360.000 K.G. benzine, 200.000 K.G. carbid, 3.300.000 K.G. gedeeltelijk ongeraffineerd zout, 22.000 tan steenkolen, 19 000 ton briketten en 13.000 ton cokes, henevens 1.170.000 K G. ruwe koffie en 11.000.000 K G. lijnkoeken. Onze graanvoorzlening. Maandag is de „Adra" met 7100 ton Zuid-Amerikaansche tarwe te Rotterdam aangekomen. Deze lading was oorspronkelijk voor Engeland bestemd, doch is ter beschik king van onze Rogeering gesteld als onderdeel van de 100.000 ton grond- stoffen voor broodbereiding, die in Maart van dit jaar aan Nederland zijn toegezegd, Distributie schoenen en reparatieleder. Wij wgzen nagmaals op bet volgende De Commissie voor distributie van reparatieleder enz. maakt bekend, dat de verkoop van schoenen en het voor zien van schoenen met zolen en bakken weder geheel vrij is en zonder het innemen van bons kan ge- sekieden. Faillissementen in Nederland. Over de afgeloopen week, eindigende 23 Nov. zijn in Nederland uitgesproken 14 faillissementen tegen 17 faillissemen ten in dezelfde week van het vorige jaar. Tan 1 Januari tot en met 23 Nov. 1918, 858 faillissementen tegenover 83e over hetzelfde tijdperk van het vorigS jaar. Oo Katholieken redden de situatie. Een liberaal overheidspersoon te Utrecht verklaarde onomwonden aan een verslaggever van de „Utrechtsche Courant" als zijne meening, dat het ge vaar voor revolutie voorloopig is afge wend en dat dit z.i. hoofdzakelijk te danken is aan het vroegtijdig en aan- eengeschouderd optreden der katholieken Ia het bijzonder bracht de bedoelde overheidspersoon een eeresaluut aan de georganiseerde R. K. arbeiders en aan het R. K. Vakbureau en Federatie, die er z.i. door de verspreiding van duizen den exemplaren en zoo spoedig reeds (n.l. Donderdagavond j.lmet hun krach tig en waardig gesteld manifest, zeer veel toe hebben bijgedragen het volk wakker te schudden en te doen inzien het groote gevaar, dat van de zijde der S. D. A. P. dreigde. De ex:Kroonprlns van Dultschland is niet Donderdagavond maar eerst Vrij dagmorgen met het Rjjkswaterstaatsvaar- tuig van Medemblik te Wieringen gear riveerd. De Maasbode correspondent schrijft hieromtrent Het gordijn is gevallende als een zegetocht bedoelde militaire wandeling naar Parijs is voor den ex-prins geëin digd in een sleepreis achter een motor boot van Medemblik naar Wieringen. Teen het jacht van den Rijkswater staat, dat bij het zonweer reeds van zeer ver op zee zichtbaar was, langzaam het haventje naderde, stond de gewezen kroonprins op den achterplecht naar het eiland te turen. Niet geheel slaagde hij erin, zich een allure van volkomen on verschilligheid te geven veor wat nu nog verder over hem komen zou. Intusschen stonden de eilanders op het havenhoofd opgehoept hem aan te gapen en zich onaandoenlijk kalm te verbazen over zijn eenigszins buitengewone uitrusting een sterk getailleerde met bont afgezette bruine overjas met grooten bonten kraag, jockey pet en bruine beenkappen vol tooiden het opvallende tenue van den vorst veldheer ep retraite. Bij het aan wal stappen was het wel kom der bevolking niet bepaald hartelijk. Terwijl de officier betaalmeester, die reeds eenige dagen op het eiland was om kwartier te maken, stram in de militaire houding, met den burgerhoed, die zoe zonderling bij zijn uniform paste, in de hand, en zichtbaar ontroerd het saluut bracht, riep duidelijk verstaanbaar een Wieriuger uit de menigte „Het bloed kleeft hem nog aan zijn jas 1" De betaal meester deed daarna zoo veel mogelijk moeite, om het ontschepen vlug in zijn werk te doen gaan en slechts enkele oogenblikken duurde het hoffelijke af- scheidaemen van de autoriteiten van den Rijkswaterstaat, die den zeetocht hadden meegemaakt. Daarna zette de simpele stoet van 5 rijtuigjes zich in beweging naar Oosterland aan den anderen hoek van het eiland. En wij konden niet ontkomen aan den sterken indruk, dat wjj een eenvoudige begrafenisplechtigheid, ergens op een verloren plekje van de wereld, hadden bijgewoond. Gobs. Eene der opofferende en vol ijverige zusters der R.-K. Wijkverple ging St. Joanna is op het veld van eer gevallen en na een korte oagesteldheid overleden. Moge zuster Philomena, die haar leven sleet in de uitoefening van dat bij uit stek edele werk der christelijke naasten liefde de verpleging der kranken, van den Grooten Geneesmeester Hierboven het overvloedig loon voor haar arbeid ontvangen. Haar aandenken zal hier in zegening zijn. Tot ons leedwezen vernamen wij, dat de HoogEerw. heer J. M. J. Baede, deken en pastoor alhier, Dinsdagmorgen aan liet altaar deor eene ernstige onge steldheid werd aangegrepen, die hem noodzaakte het H. Misoffer te onder breken, en zich aanstonds te bed te begeven. Naar wij vernemen is de toestand van den hoogeerwaarden lijder thans be terende. De allesbehalve populaire m e 1 k- rantsoeneering, die spoedig in werking moest treden, heeft in ods stadsbestuur geen medestander. Over tuigd van de vele moeilijkheden, en onbillijkheden, die deze rantsoeneering met zich medebrengt, wetende; dat b.v. verschillende melkveehouders hebben ge zegd liever hun beesten te verkoopen dan de melk te leveren, heeft het ge meentebestuur er bij de Zeeuwsche Ka merleden op aangedrongen, de intrek king van die rantsoeneering te verkrij gen, welke misschien toch, na drie of vier weken in werking te zijn geweest zal ophouden, als blijkt, dat de vetaan- voer uit de koloniën en den vreemde het normale verloop herneemt. Van den anderen kant moet men echter wel weten, dat een botaf wei geren tot het invoeren der melkrantsoe- neering de gemeente de restitutie zal doen derven van den toeslag dien zij op de melk voor minvermogenden die slechts 10 ct. voor een Liter betalen geeft. En dit is nog al een aanzien lijk bedrag, van Januari 1918 tot nu bedraagt dit reeds f2800. Daarom tracht het gemeentebestuur langs den weg der overreding minister v. IJsselstein tot intrekking der rant soeneering te bewegen. Nader vernemen wij Hoewel door B. en W. bij Z.Ex. dein minister, herhaald-a mallen is aan gedrongen, de rantsoe-ncering van melk, voor deizd gemeente niet te doen doorgaan, werd levenwel van Z.Ex. bericht ontvangen dat de rantsoleneering moet doorgaan. Nu te voorzien is dat indien Z.Ex. dit be sluit voor de gdmetente 'Goes niet opheft, de mialkvoorziening wel-ka don laatsten tijd wegtans gebrek aan melk veel te wenscben overliet in de toekomst niet atleten slechter wordt, maar ook 't ver langd© vlet niet zal opleveren, zal heden avond in da Soc. V. O. V. door h!at be stuur v. "ff. commissie in ziakie d© levens- middellenvoorziening met de melkleveran- eietrs leen bespreking plaats hebben ten ©indie deze belangrijke zaak van verschil lende tijden te bezien, en indien noodig nogmaals bij Z.Ex. dein minister pogingen doen die rantsoeneering niet te doen doorgaan. 1 De wletthouder van distributie is bij deze vergadering uitgenoodigd. Distributie van rund vlees ch. Naar aanleiding eener publi catie van den Burgemeester dezer ee>- moente kunnen We meededen. dat de distributie van rundvléescb 'in orde is gebracht. Het rantsoen is 2 ons p-er inwo ner boven 1 jaar. De verkoop geschiedt op bons. De slagers zijn verplicht, van het vlcesch, dat zé ontvangen om uit te ver koopen, 75 pet. tegen f 1 pier pond en 25 pet. tegen f 1.75 per pond af te le veren. Het is hun verboden rundvleessh met been af te leveren. "De bons zijn zoo ingericht, dat daarop de beide soorten vlcesch kunnen worden gekocht; daartoe is iedere bon voorzien van een strook, ■welke gehecht moet blijven aan don bon waarop gekocht wordt. Zonder ileze strook is de bon ongeldig. Do nieuwe distributie gaat de volgen de week in werking, na ontvangst der vlceschboekjes met de nieuwe bons. Deze week is Vrijdag en Zaterdag op het oude bonboekje vlcesch te verkrijgen en we! Vrijdag het betere a f0.35 per ons en Zaterdag het mindere a f 0.20 per ons. Wie Vrijdag is geweest kan Za terdag niet meer krijlgen. Voor het Sint Ni col aas- l'cest. op onze Katholieke Jongens- on Meisjesschool zal Zondag a.s. onder de H.H. Missen gecollecteerd worden. Hoewel het feest voor alle schoolkin deren der genoemde scholen geldt, is hot toch speciaal een feest voor de armere scholieren, die dan ook bijzon der bedacht worden. Moge dit onze geloofsgenooten aansporen eens b ij- zonder milddadig te zijn, vooral nu het aanschaffen van verschillende van verschillende artikelen o.a. klee- len, zooveel duurder is als vroeger. Er schijnen kinderen aan de huizen rond te gaan om namens de Zusters geld op te halen voor het St. Nico- laasfeest. Men wordt verzocht niets aan die kinderen te geven, want de Zusters hebben niemand met een col lecte belast; deze geschiedt alleen in de Kerk. De hier gehouden vlaggetjes collecte ten behoeve der naar huis huis gaande militairen, die in moei lijke omstandigheden verkeeren, heelt Dinsdag^ -j.l. het belangrijke bedrag1 van f153.71V2 opgebracht, dank zij de milddadigheid van het. publiek en den ijver der lieve jeugdige verkoopsters. Dit is een 111001 succes als men nagaat, dat een zelfde collecte in Middelburg slechts f 120 opbracht. Maandag j.l. vergaderde de dans club „Vriendenkring" in de Sociëteit „V.O.v.ï Zij was van meening, ook H. M. de Koningin te moeten huldigen en heeft besloten een Oranjeh'al te oiganiseeren op Dinsdagavond 10 Dec. Staande de vergadering werd het vol gende telegram aan H. M. verzonden „De dansclub „Vriendenkring", in vergadering vereenigd in de Sociëteit V. O. V. en besloten hebbende een Oranje-bal te organiseeren, betuigt Uwe Majesteit hare oprechte genegen heid en spreekt de wensch uit, dat Uwe Majesteit nog lange jaren over Nederland moge regeeren. Namens hare leden: J. A. M. Foudraine, voorz. P. J. A. v. Tilborgh, secr.- R. Donders, penningm. L. Sleutel, en J. Tuinders, commissarissen." Als antwoord mocht zij hierop ont- ontvangen „De Koningin, zeer gevoelig voor ge brachte hulde, draagt mij op U te verzoeken aan Uw club Hoogst Derzel- ver dank te betuigen. W.g. Dn Josselin de Jong, adjudant." Men schrijft ons: Op Donderdag 28 Nov., den interna tionalen dank- en feestdag voor den a.s. Vrede, zal de Harmonie „Ëupho- nia" ook uiting van vreugde ge- ven, door eenige serieuze muzieknum mers uit te voeren in de tent ,op de Gr. Markt, des middags van half één tot ruim hall' twee uur (tusschen kerktijd.). Zij zal dan laten hooren: 1. Wilhelmus. 2. „Kunst na den arbeid", Marsch, G. J. Pikaar. 3. Ouverture „Vendange et Mois- son", A. Tack. 4. Prinses Juliana-Marsch, J. Horst. 5. Fanlaisie op „Martha", F. van Flo tow. 6. „Hulde", Marsch, J. Horst. De Oranjcbetooging. Van Hare Majesteit de "Koningin ontving de Burgemeester van Goes bet volgende telegram: „De Koningin draagt mijl op U als volgt mede te dealen: Hare Majesteit is diep getroffen door "het bewijs uwer ver knochtheid en trouw. Da moeilijk© dagen die achter ons liggen hebben opnieuw bevestigd, dat het vaderland op burgers kan bouwen wien geen offer te zlwaar valt om het gemeen bezit te verdedigen tegen al wie de orde mocht willen aan tasten. In dit besef kunnen wij1 met ver trouwen de toekomst tegemoet gaan. Ad judant van dienst (get.) de Josselin de Jong. Middelburg. In de heden gehouden- raadszitting werd door den voorz. medeg© gedeeld, dat hiji zich tot II. M. da Konin gin heeft gewend met verzoek ook aan deze gemeente een bezoek te. brengen. Gisterenavond is daarop van II- M. de Koningin antwoord ontvangen, dat H- M. op Vrijdag 13 December een kort bezoek zal brengen aan Middelburg, vermoedelijk in de morgenuren. D'e communistische partij! had tegen Dinsdagavond alhier leen openbare ver gadering uitgeschreven, met den heer L. de Visser als preker over de Revolutie. 1 D© militaire overheid beeft echter het houden van deize1 vergadering verboden, VliMiRQ**. Tot lieden van de Kamer van Koophandel |en Fabrieken alhier werden lieden herkozlen de hoeren P. F. Aucr, H. Chr. Bieijerman, O. Domisse C.Mz,, A. J. J. Klijiberg Cm M. Laernoes. Gisteren kwam hier de tweede boot aan om Franscha kpijgsgtovangenen af te halen, namelijk de „Nor". Voorloopig worden hier 'minstens 10.000 krijgs gevangenen verwacht. Heden zouden de eerste aankomen. Van hier gaan de boden naar Duinkerken. Maandag is hier in die buitenhaven gemeerd de Fransche stoomboot „La France", komende van Duinkerken. Met dezlo boot zullen gedurende een maand krijgsgevangenen naar hun vaderland terugkeeren. Het staat thans vast, dat die Fran sche krijgsgevangenen die van hier naar Duinkerken zullen vertrekken per lichter uit Duitschland 'zullen komen. Voorloopig worden er hier tienduizend verwacht. Voor liet overbrengen dezer li-eden is thans een tweede boot hier aangekomen. Door Burg. en AYfeJi. is thans ook aan den gemeenteraad een voorstel gedaan tot invoering van den aehturigem arbeids dag voor ido gemeentewerklieden. Aan de olectrotinfabbriiek is d© acht urig» werkdag ingevoerd met behoud van hetzelfde loon als do werklieden thans hebben. 's Heer Arendskerke. Vrijdag a.s. komt de Raad d|eze> gemeente, in openbare zit ting bije|en. Dat de arLiai-d op het. veld hier nog niet afglejoopen is, vooraf met het bieten rooien is men lang niet klaar, blijkt hier uit, bij sommige iandbouwers staat een bord in het bietenveld, met het opschrift: Bietenrooiers gevraagd 20 cent per roede. Hier is nnen druk belzlig van de Reigfearing met het maken van kuilen, voor aardappelen, om ze hier in opslag plaats te Heggen voor de ftegeering. '8 Heer Abtskerke. Op een telegram Zaterdag door dien Raad verstuurd aan 11. M. de Koningin is Dinsdag bet volgpnd antwoord gekomlein- Har© Majesteit is diep getroffen door hot bewijs Uwer verknochtheid en trouw; de moeilijke dagen die achter ons liggen hebben opnieuw bevestigd dat het vader land op burgers kan bouwfen wien geen offer tie zwaar valt o-m het gemeen bezit tei verdedigen tegen al wie d© orde mocht willen aantasten; 'in dit besef kunnen wij met vertrouwen d© toekomst tegemoet gaan. Adjudant van dienst 'giet. Dq Josselin do Jong. Ossenisse Donderdagnamiddag had al hier een vergadering van den gemeente raad plaats. Te behandelen onderwerpen waren Ingekomen stukken wijziging gemeente- begrooting 1918; wijziging gemeentebe- grooting 1918. Aanwezig de heerenA. Rosseel, bur gemeester, voorzitterG. de Waal Stallaart en L. G. Hermans, wethouders P. A. Warrens, J F. Verdurmen en A Menu, ledenA. Hermans, secretaris. Afwezig het lid dhr. P. J. Adriaansens. Na opening door den voorzitter wor den de notulen der vorige vergadering door den secretaris voorgelezen en zonder opmerkingen goedgekeurd. Schrijven van Ged. Staten, waarbij de goedkeuring der gemeentebegrooting wordt uitgesteld tot 1 Dec. Later was een schrijven van hetzelfde college ge komen, waarin om reden het jaar zoo na op het eind liep de begrooting werd goedgekeurd, mits de raad daarin eenige veranderingen en verbeteringen bracht, waartoe wordt besloten. Schrijven van Ged. Staten, dat zij oor- deelen," dat de belooaing van den veld wachter aldus wordt vastgesteld f 600 salarisvoor schoeisel, kleediDg, bewa pening en vrije woning f200, voor dienst jaren in de gemeente doorgebracht f 100, f25 voor geneeskundige behandeling, ingaande 1 Januari 1918. Besloten wordt met het voorstel van Ged. Staten mede te gaan. Om de meerdere uitgaven daaraan verbonden zal den H. O. tot het maximum worden uitgetrokken, uit den past voor onvoor ziene uitgaven f50 worden bijgetrokken, het uitgetrokkene voor de straatverlich ting bij dezen post gevoegd en de straat verlichting voor memorie worden uitge trokken. Men is het er over eens, dat de veldwachter van zijn inkomen moet kunnen bestaan, zonder nevenbetrekkin gen uit te oefenen, zoodat hij niemand naar de oogen behoeft te zien. Dus zal het inkomen van den veldwachter totaal zjjn f925. Schrijven van Ged Staten omtrent jaarwedde gemeente-ontvanger. Deze zou voor deze gemeente moeten zijn f400 plus f250 voor dienstjaren in dezelfde gemeente doorgebracht of tezamen f 650. Deze regeling wordt aangenomen en voor de betaling zal een leening gesloten worden. De jaarwedde zal ingaan 1 Januari 1918. Provinciaal Blad omtrent de jaarwedde der onderwijzers. De raad besluit met de voorgeslagen regeling mede te gaan. De voorzitter zegt, dat men meer moet zien naar de voorstellen van Ged. Staten dan naar de eischen der socialisten. Bij de rondvraag vestigt dhr. Warrens de aandacht op den toestand van den weg en voetpad van de losplaats van suikerpeeën op het Zeedorp, voor zoover de peeën op gemeentegrond liggen. Hij vraagt of er iets voor betaald wordt en door wien. Hij beeft er niet op tegen dat zij daar liggen, maar volgens zijn woorden moet de toestand daar ellendig zijn vanwege den modder, alsook van de uit het verband geschoten peeën. Hij zou willen dat er een pad werd schoongehouden voor voetgangers. Ten minste zou het Zaterdags in orde moeten gebracht worden, omdat de menschen Zondags niet geheel bemodderd zouden zijn. De kinderen glibberen er soms over omver en zijn geheel bemodderd Zoover hij weet is het gedurende den geheelen tijd nog maar eens iets schoongemaakt. De voorzitter zegt, dat hij voor den peeëntijd er met den peeëncontroleur over gesproken had. Deze had hem ge vraagd of er iets voor liggeld moest be taald worden, waarop hij geantwoord had dat dit, voor zoover zij op gemeente grond lagen, geen gebruik was, doch dan moest gezorgd wordeD dat de weg in begaanbaren toestand werd gehouden en het slijk na de campagne werd weg gevoerd. Niemand schijnt te weten wie er voor het in orde houden bestemd is, doch verondersteld wordt dat het is Cies de Kort. Op voorstel van den voorzitter werd besloten het volgend jaar vóór het be gin der campagne een ruime waarborg som te laten storten. Indien de weg dan in orde gehouden wordt, wordt die som terugbetaald, zoo niet, is die ver beurd, en wordt zij door de gemeente gebruikt om zelf den weg in orde te houden. Nu men daarover bezig was, kwam het te pas, dat de hand niet gehouden werd aan de verordening, dat de wielen der voertuigen van slijk moesten gerei nigd worden. De heer Menu zegde, dat hij 's morgens niet door den Langeweg kon, vanwege het slijk. De voorzitter zeide, dat het zoo lang zou duren tot er een ongeluk gebeurd was, want de verordening bestond. Niemand meeriets te zeggen hebbende werd de vergadering door den voorzitter gesloten. De mist van Woensdag is gebleken zeer hinderlijk geweest te zijn. De Nieu we Zeeuwsche Courant die, als zij op tijd komt, Donderdags met de eerste post besteld wordt, was Vrijdag nog niet aangekomen. Er zou hier ook wel een vliegdienst over de Schelde noodig zijn, evenals er nu een bestaat tusschen Frankfort en Berlijn. Er sterven hier tegenwoordig veel menschen. Er waren Zaterdag niet min der dan 4 lijken, iets, wat waarschijnlijk nog naoit is voorgekomen. Verschillende leeftijden kwamen daarbij voor: jong, middelbaren leeftijd en ouderdom, n.l. een jong meisje van 18 jaar, een gehuwd mannelijk persoon van 54 en een van 38 jaar en een gehuwde vrouw van 77 jaar. Zaterdag overleed alhier in den ouderdom van 38 jaar de heer Schuer- man, hoofd der Openbare lagere school in deze gemeente. De overledene was vroeger reeds eens voor herstel naar Davos (Zwitserland) geweest en toen van zijn ziekte hersteld, doch nu heeft hij de vernietigende hand van den dood niet kunnen ontkomen. Hij was voor zijn benoeming alhier onderwijzer te Nieuw-Namen. Aardenburg. Naar we vernemen, wordt de post wederom gezonden langs Bres- kens en per tram Aardenburg- Brugge naar België en Frankrijk. Oostburg. Zondagmorgen passeerde al hier weer een tram met 82 Belgische krijgsgevangenen. Groede. De Spaansohe griep heeft voer den tweeden keer haar intrede in deze gemeente gedaan. De ziekte breidt zich vlug uit. Reeds kwamea twee sterfge vallen voor St. Kruis. Dezer dagen bekeurden de ambtenaren alhier een vrouw, wegens verboden Nederlaag van een partij cho colade. Gamesite raad vai Wddetburf. Hedenmorgen te tien uur vergaderde do gemeenteraad, onder voorzitterschap van den burgemeester, den heer Dumon Tak, Aanwezig waren 11 leden, afwezig de heeren: Adriaanso en Hioolen, wegens uitstedigheid, Zijlstra en Onderdijk wegens ziekte, Bolle en Gratama. Ingekomen waren He volgende stuk ken: Een schrijven van het Propaganda Co mité voor Zeeland yan den Bond van Ned. Onderwijzers met die motie, aange nomen in de door liet. comité gehouden vergadering van 16 November j.l. Een schrijven van dr. AA';. Stutterheim, waarin hij meldt thans zijne "benoeming tot rector van het gymnasium aan te ne men, in vertrouwen, dat d-e gemeenteraad mede zal gaan met liet voorstal van B. en AA'. om de jaarwedde van dien' conrec tor te brengen van f3500 op f4340, met vier 2-jaarlijfcsche verhoogingen van f 180. Een circulaire van het Perscomité tot bestrijding der zedeloosheid met verzoek om in d© plaatselijke politieverordening maatregelen op te nemen ter bestrijding der zedeloosheid, zooals ilia zljh aange geven in liet schrijlven van dien Minis ter van Justitie aan den Commissaris der JSoningin in Zuid-Holland Hd. 20 Maart 1918. Een schrijven van het bestuur der Afer- ceniging van Nederlandsehie gemeenten, waarin kennis wordt gegeven van die op richting van de N. V. Handels- 011 A'oor- lichtings-C'entrale voor gemeentelijke gas fabrieken. Het bestuur is overtuigd, dat d© raad de wenschielijkhieid zal inzien, dat alle gemeentelijke gasfabrieken hier bij! zijn aangesloten en het verzoekt dan ook de gemeente lid der voreoniging to doen worden en zich bijl.de H. AT. G. G. aan te sluiten. Aferder drie brieven van Ged. Staten)

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1918 | | pagina 2