UIT ZEELAND. Lijst één en twintig, J Nummer één, 2 j Met deze leus 2 Ter stembus heen! S financieels Mededeellngen. ONDERWIJS. recht. Algemeen© zaken dienen door het N. L. C. behandeld te worden. Besloten wordt evenlueeie requesten en adviezen via het N. L. C. aan de regee ring te zenden. Fabriek voor Varkensvoer. GOES. Heden had in „de Prins van Oranje" onder leid nq van dr. J. \V. Jenny Weyerman, een vergader'nj plaats ter be spreking van de oprichting van een Coö peratieve Veevoeder! ibriek, ter vervaar diging van varkenskoefcon en -meel vol gens het procédé van dr. Jenny Weyer man c.s. De voorzitter releveerde het ver'oop der voorberadende maatregelen, waarin ook de heer Smulders een groot aandeel had, en constateerde, dat de eers'e proeven volgens de samen- teling zooals wij die indertijd mededeelden (mosselen, kr'e'- aardappelen en haverstroo) uitnemend ge slaagd zijn. De appe'stroopfabr ek te Goes wil gaarne ma hir.es, t -rr in ei dergelijke voor de voeder! ibr cage beschikb'ar stel len. Zonder de hulp dor regeering is echter niets te beginnen. Op een schrijven aan den Minister is een gunstig antwoord ingekomen. De Minister juicht de plannen toe .pn wil zooveel moge'ijk de grond stoffen beschikbaar stellen. Dr. Weyerman ontkende niet dat de heeren Arnoldi, Verwer en Verhaagen Zich reeds bezig hielden met hst sy steem Kalkar, doch hij wist dit niet. Dit systeem zou spreker echter niet willen volgen. De voorzitter stelde aan de vergadering voor dr. Buchli van de Rijksssrumin- tichting, die namens den minister van landbouw tegenwoord g was. Hij toonde de wenschelijkheid aan, dat de boeren nu zeiven de voaderfabrxage ter hand nemen. Het voeder kan nog goedkooper worden door het eiwitgehalte iets lager te stellen, gelijk van des .und ge zijde ge adviseerd werd. Be'a'.ve de machines van de Appelstroopfabr'ek zijn nog een drietal werktuigen noodig, plus een be scheiden gebouwtje. Er kan dus reeds spoedig begonnen worden, te eerder waar uit Goes ook een parlij erwtenpiksel te verkrijgen is, welke voor het voeder ge bruikt zou kunnen worden. Spr. wees er op, dat vet voor de men- schelijke voeding niet door eenig ander product kan worden vervangen. Daarom js het eisch, dat de varkensteelt op deze wijze bevorderd worde. De gro.idsto.fem zijn tegen hooge prijzen aangenomen, zoo dat men op een prijs kwam van 41 ct. Deze kan echter blijven schommelen om de 35 ct. per K.g. j Het is duidelijk, dat de regeering voor alle grondstoffen onthcffii.gsbepalingen zal moeten maken, wil de zaak voort gang kunnen hebben. Waar het een coö peratie betreft, zal de minister zijn steun niet onthouden. 'tls de bedoeling voorloopig dagelijks 10 a 12000 kilo te vervaardigen Een varken heeft aan 3 kilo per dag blijk baar nog niet voldoende. De heeren Hanken en van Iwaarden deelden nog mede, dat door hen geno men voederproeven goed geslaagd zijn 3 kilo per dag is echter te weinig ge bleken. Mesten van de varkens is heel goed mogelijk. Dr. Weijerman stelde voor op een aan deel van de Coöp. Ver. 35 kilo per week verkrijgbaar te stellen. Dr. Buchli zeide, dat het nieuwe denk beeld krachtigen steun verdient. Ook an dersoortige proeven met afvalproducten werden in de hand gewerkt. Spr. beval den boeren aan ook hier de hand aan den ploeg te slaan, en erkende, dat de gemaakte berekeningen niet geflatteerd zijn. Dhr. P. Lindenbergh zeide, dat men zich niet door den prijs moet laten af schrikken, waar men weet, dat slechts de productieprijs betaald wordt. Dhr. Poieij merkte op, dat er voldoende le soort mosselen zijn, tenzij ze als ruil object moeten dienen. Dr. Weijerman zeide, dat de mooiste mosselen gerust voor menschelijk voed sel kunnen blijven dienen. Dhr. J. J. Mol meende, dat de belang stelling grooter is, dan men uit het kleine getal der aanwezigen zou opmaken. Dr. Weijerman bepleitte wettelijke zelf standigheid der fabriek, zij het ook, dat van bestaande coöperaties huip gevraagd kan worden. Waar uit alle deelen der prov. en West-Brabant personen aanwe zig zijn( is succes verzekerd. Achter de Appeistroopfabr.ek zou een gebouwtje ge plaatst moeten worden met de werktui gen, begroot op ruim f 43000. Met f 50 000 komt men dus reeds ver. De aandeelen zouden op f 50 gesteld moeten worden, waarop reeds 'n f 20 a f 25 gestort kan worden. Dhr. Smulders lichtte de begrooting nog toe en zeide dat een productie van 12500 kilo per dag nog klein genomen is- Dr. Weijerman zou ten behoeve der werklieden een vet varken willen laten slachten. Dr. Buchli beloofde de zaak krachtig te steunen bij de regeering en tevens te bevorderen, dat de varkensmesters zeiven minstens één varken mogen be houden. Dr. Weijerman wees er op, dat de mi nister dit laatste in beginsel reeds heeft aangenomen. Nadat dr. Buchli vertrokken was, ad viseerde dr. W. de zaak nu spoedig ter hand te nemen en de statuten der appel- stroopfabriok tot voorbeeld te nemen. Besloten werd een voorloopig bestuur te benoemen van 9 leden, ruimte laten de voor meer bestuursleden als verte genwoordigers van de verschillende dee len van Zeeland en West-Brabant. Dr. Weijerman wil nog wel een handje hel pen, doch op den duur wenscht hij de zaak aan de boeren zeiven over te la ten. Aangewezen werden de heeren dr- J. W. Jenny Weijerman te Goes, K. v. d. Siikke te Wolfaartsdijk, P. van Iwaar den te Biezelinge, 11. A. Hanken te Wil- helminadorp, J. J. Mol te Waarde, C. Matthijsse Jr.; J. B. de Grave te Aar denburg, C- Dane Gzn., te Willemstad en J. van Dis Hzn., te Fijnaart. Dit bestuur zal de nadere plannen uit werken. Zoo spoedig mogelijk zal nog een partij proefkoeken vervaardigd worden, om de propaganda te vergèmakkelijken. Ook Coöp. aankoopvereenigingen en an dere bonden kunnen aandeelhouders wor den. Het voorloopig bestuur zal de be schikking zien te krijgen over voldoen de hoeveelheden industriekolen, ook ten behoeve der mosselkokers. De heer L. J. G. Bouwmeester ie Zeist, tijde.ijk te Goes, werd als secretaris aan het voorloopig bestuur toegevoegd. Nadat dhr. Mol dr. Weijerman hulde gebracht had voor zijn bemoeiingen in deze, werd de vergadering gesloten. Kunstmest. De Kunstmest-Commissie verzoekt ons dringend de aandacht te vestigen op lie in het nummer van heden voorkomende advertentie, betreffende de gelegenheid tot het doen van bestellingen op kunstmest stoffen voor den oogst 1919. Er wordt speciaal op gewezen, dat thans de gelegenheid voor iedereen tot het doen van bestellingen is openge steld en latere aanvragen niet in behan deling zullen woiden genomen. Gemeentelijks Centrale Keuken te Goee. Het menu voor die week van 1 Juli tot 0 Juli .- Maandag Groentensoiep met vleesch. ver- sche groenten; 'savonds Rijstepap, melk, boter, suiker. Dinsdag Erwtensoep met vleesch, ver-; sche groenten; 's avonds Havermout, melk, boter, suiker. Woensdag Bruine boonen met boter en vet; 'savonds Rijstepap, melk, boter, suiker. Donderdag Groen km.soep met vleesch, versche groenten; 'savonds Rijstepap, melk,, boter, suikier. Vrijdag Bruine boonensoep; 'savonds Rijstepap, melk, boter, suiker. Zaterdag Erwtensoep met vlëesch, ver sche groenten; 'savonds Rijstepap, melk, boter, suiker. Alle dagen vrij. Zij, die geen gebruik maken van de distributiebons, onverschillig welke, ge lieven deze aan de keuken af te staan. Gom. De Commissie belast met de uit reiking van bons ,voor schoenen enz.; maakt bekend, dat zij, die nog geen bon voor schoenen hebben gehad en a.s. Za terdagavond schoenen willen koopen, van af 7 uur een bon kunnen afhalen. Distributie: Van 29 Juni tot en met 5 Juli 1918 is verkrijgbaar: Op bon 94: Erwten 2 ons. Op bon 95: Boonen 1 ons. Op bon 96: Rijst 1 ons. Op bon 97Aardappelen 1 K.G. Op bon 1Havermout 1 ons. Op bon 2: Oorlogs-Huish.- of Toilet zeep, 1 pak of stuk per persoon. Bon 82 Kaas 20 pet. blijft deze wek ook geldig. Donderdagavond werd in het Slot Oostende een vergadering gehouden van het Federatiebestuur vau R.K. vakorgani saties in Zeeland besloten werd tot op richting van een vakafdeeliug voor Z. Bev. en Walcheren van aannemers, timmer- lieden en meubelmakers. De bestuurfuuc- ties werden als volgt verdeeldL. F. Groosmao, voorziiter (Ovezaud), P. Cha- muleau (Goes,) secretaris en Aut. Goede- mondt (Hansweerd,) Penningmeester. Naar wij vernemen .is de verbouwing van het perceel op de Beestenmarkt alhier, waarin de Nationale Bank wordt gevestigd, opgedragen aan den heer P. chamuleau alhier. Ook hier roeren zich de partijen geducht voor den verkiezingsstrijd, en rechts blijft niet achter. Van avoud spreekt dr. De Visser voor de Chr. Historischeu, Maandagavond de heeren Ideuburg en V. d. Vuort v. Zjjp voor de anti-revolu- tionairen en Dinsdagavond mr. De Wilde insgelijks voor de antirevolutionairen. Zondagsrust apothekers. Zondag 30 Juni is de apotheek van den heer v. Kalmihout geopend. De beide overige blrjven dan gesloten. Middelburg. Dinsdagavond werd een voorioopige vergadering gehouden door Rijksambtenaren ter standplaats alhier, on der voorzitterschap van den heer Van Schouwen. Doel van deze vergadering was Mid delburg in een hoogere klasse te krijgen dan waarvoor zij door de commissie Stork is gerangschikt, Een comité werd benoemd, bestaande uit de heeren A. Lind, Ph. D. van Gelder, M. P. Overduin, A. Willemse, J. J. de Rijck, terwijl nog eenige candidaten voor genoemd comité zuilen worden opgegeven- Vanaf heden kunnen op het dis- tributiebureau (afd. brooukaarten) d- bons worden afgehaald, die Maandag voor zieken zijn aangevraagd. Centrale Keukeu. Het menu voor de week van 16 Juli luidt: Maandag: Erwtensoep. Dinsdag: stamppot gestoofde Salade. Woensdag: stamppot Meikool. Donderdag: gestoo.de aardappelen met garnalen. Vrijdag: Erwtensoep. Zaterdag: stamppot Andijvie. Zooals te verwachten was zijn er Donderdag geen eieren hier aaangebi acht, althans de politie heeft er geen in be slag genomen. De botermarkt was dan ook geheel verlaten, en daar ook de graanbeur* slechts om de 14 dagen wordt gehouden, was 't een marktdag zonder de produc- tenmarkten. (M. Ct.) Vllsslnpen De R.K. Centrale Kiesver- eeniging in Walcheren heeft een grootsche verkiezingsmeeting op touw gezet met muziek en zang en mondelinge voorlich ring door twee sprekers, den oud-minister Kolkman en kapelaan v. d Sinan van hier. Men zie achterstaande advertentie Een opwekking tot onze geloofsge- nooten in Walcheren om die me>ting te bezoeken mag zeker overbodig heeten Verschillende Belgische kinderen van Vlissingen en andere Zeeuwsche plaatsen zijn Donderdag met den mid dagtrein via Roosendaal naar hun land teruggekeerd. Hanswterd. In een onbewaakt oogen- blik had een kind op de „Bayern 15" het ongeluk over boord te vallen Door het hul pgeschrei der zusjes gewaarschuwd kon de moeder het kind van een wissen dood redden. Kfostlnge. Ter gelegenheid van het 10- jarig bestaan der zangvereeniging „Cloe- ting's Gemengd Koor" zal het gewoon jaarljjksch Zanger-feest van den Zeeuw- schen Zangersbond „Zang Veredelt" op 7 Augustus a.s alhier plaats hebben. Alle bij bovengenoemden Bond aan gesloten vereenigingen (een 15-tal) heb ben zich reeds tot deelname aangemeld. (Z) Baarland. Voor de vacante betrekking van wuterb ambtenaar aan het water schap Baarland e.a. hebben zich 16 sol- licitanten aangemeld. (Z.) "Colijnsplaat. Benoemd tot directeur van het lunt gezelschap „Wiihelmina" alhier, dhr. P. v Damme van Wissenkerke (Z.) Wissenkerke. In den hoek bij de peil schaal aan den Anna Frisopolder is Dins dagmiddag ook een mijn aangespoeld. Men heeft er 4 of 5 kopjes of stangetjes aan opgemerkt en twee terzjjde. De afstand tol de directiekeet is niet groot. (Z.) Oostburg. Zaterdag 29 Juni a.s. zal in de R. K. Kerk alhier 's nami klags 5 uur een samenkomst worden gehouden d r hier vertoevende Be.g:n. Als spreker zai optreden dhr. dr. V. I. Vuilings, Bel gisch aalmoezenier. Weer een buitenkansje. Vrijdag j.l. werd hier een koe uit nood geslacht. Het vteosch werd onder de burgerij ge distribueerd. Sluis. In den nacht van 25 op 23 Juni is door de rijksambtenaren alhier bekeu ring ingesteld tegen een militair, wegens poging tot uitvoer van 17 paar nieuwe ïnilit. sokken en 2 paar nieuwe inilit. schoenen. Dinsdag j.l. werd een bekeuring in gesteld tegen C. W. werkman alnier, we gens poging tol uitvoer van 50 meter manufacturen en 21 strengetjes naaigaren. OueniMe. Alhir kocht iemand vaneen onbekende een fiefs in z er goeden staat voor f 35. Later bleek dat de fiets to Philippine gestolen was. Do dader van een de vorige week alhier gepleegJen diefstal mot binair, aan boord van een schip, is men op hel spoor gekomen. Hgt bleek een rondlooper te zijn. In den omtrek van dien diefstal bleek hij inlichtingen genomen te hebben. Hij had een der gestolen broeken aan het lichaam en is intusscben reeds voor een ander feit gearresteerd. Breskens Woensdagmorgen werd door dhr. P. Lauret, hoofdkommies te Oostburg, een militair bekeurd, juist toen deze Je boot verliet, met zich voerende 33 meter ventiel,stang en 6 K.g. rubber, ter waarde van f 700. Deze waar zat in zijn ransel verborgen, terwijl hij 't geweer op zijn schouder droeg, juist alsof de soldaat ver plaatst werd. Deze oogverblinding heeft hem toch niet geholpen. Donderdagnamiddag omstreeks 5 uur landde er een Enge'sch vliegtuig ond r enze gemeente, bemand met, twee offi cieren. Het Rijkskantoor voor huiden en leder brengt trr kennis dat is ingetrokken op eigen verzoek de erkenning als huiden handelaar van F. C. van Fra-ijenhove, te Zaamslag. Dijbgeschot van gebouwde eigendommen. Onlangs is door het waterschap „De Breede Watering bewest-n Ierseke" het voorstel van den heer J. PiUar, ingeland, om van gebouwde eigendommen ook dijkgesebot te heffen, aangenomen. Reeds vroeger was dit voorstel bij Gedep. Staten ingezonden, doch door dn college verworpen. Thans heeft eep groep eigenaren van gebouwen binnen voornoemd waterschap zich bri monde van- hun woordvoerder J. C. H. Hollmann gericht tot Gedep. Staten van Ze land met verzoek, het verzoek Pilaar niet in aanmerking te willen nemen en geen aanvulling van het Algemeen Polderreglement in den zin van het verzoek te bewerkstelligen. Van de verschillende gronden waarop adressanten hun verzoek baseereu noe men wij o a dat toch nooit bij vroegere en thans vigeerende wetgeving heeft voorgestaan, om andere zaken met dijkgeschot te be lasten, dan de landen (Zie artt 101 en 102 van het Algemeen Polderreglement) dat ook een ordonnantie van Philips II d d 4 October 1559 bepaalt, dat de kosten der bedijking over het platteland moe-ten gebracht worden en het Vroon of Vrijland uit eerbiediging van verkregen rechten, zoomin mogelijk in de algemeene lasten te laten meedragen dat toch daardoor de eigenaren der gebouwde eigendommen een eeuwenoud recht van vrijdom verkregen hebben en dat bij invoering der gewraakte belas ting, dat verkregen recht geschonden wordt dat toch het Stoomgemaal en de wegen uitsluitend zijn in het belang der grond eigenaren of pachters en zij alleen daar van voordeel trekken en in geen geval de eigenaren der gebouwde eigendom men dat de eventueele heffing zeer onrecht vaardig zal zijn, omdat er eene belas ting wordt ingevoerd, die ook de ge bouwen in waarde achteruit doet gaan, want of de huizen belast worden met een jnarlijksche cjjns iff met poiderlasten, is hetzelfdetevens zal de nieuwe be lasting ook drukken de rechten der hy potheekhouders, daar toch de, ten hunnen behoeve verbonden gebouwen in waarde achteruit gaan, doordat belasting boven hypotheek het recht van privilége heeft; dat er ook veel huiseigenaren zullen zijn, die deze belasting op de huurders zullen verhalen, waardoor eene retributie wordt geboren, die alleen zal drukken op laatstgenoemden. Gemee«t«ra*4 van Middelburg. Na afloop van de behandeling der agen da, deelde Woensdag de wethouder vin de gemeentebedrijven, mir. Heijse incite, dat een schrijven is ingekomen van den directeur dier waterleiding met verzoek een inrichting te mogen koopen waar mede in die prise d'eau bruinkool kan worden gestookt jen waarvan de 'kosten op f1600 worden geraamd, waar er zeer groote spoed mede is verzocht de voor zitter hierover direct een. beslissing te nemen. De raad stond de gevraagde som toe. Een tweede yerzoek opi voor de ver lichting van de machinekamer bij ie pri se d'eau een tweede hands dinarno van f4200 te mogen overnemen, wer.1 na en kele besprekingen aangehouden tot de volgende vergadering en zal eerst in de commissies worden onderzocht. De heer Onderdijk hield nogmaals .een pleidooi voor de instelling van een levens middelen commissie om den burgemees ter en B. en W. behulpzaam te zijn. De burgemeester zeide hiertegen geen bezwaar te hebben, maar dan moet het een commissie zijn van personen, oio werkelijk bereid zijn te werken on moet zij bestaan uit 5 leien, uit versch.l.en- de categorieën van medeburgers bijv. een gegoede, een uit de ambtenaarswereld, een groot winkelier, den voorz.tler van een dér coöperaties en een vertegenwoor diger van de arbeidersklasse. De heer Onderdijk vereenigde zich met deze opvatting. Hierna ontspon zich een discussie over verschillende distributiemaatregelen, waarover verschillende heeren hun licht opstaken, inzake de eieren dce.de de voor zitter mede, hoe hij eeist na veel moeite verleden week toestemming kreeg Js eie ren hier te distribuee.en, thans verwacht hij, dat er geen eieren m er zul.en wor den aangevoerd en als er morgen ook voor de gasthuizen geen eieren zi,n zal de burgemeester er naar den Haag pm seinen. Dat er elders wel kalfsvleeseh worlt gedistribueerd en ook veel mier eenheids worst dan hier, komt, omdat men nu een maal eerst de groote steden en iabrieii- centra meent te moeten helpen. Naar aanleiding van een opmerking van dr. Bolle zegde de burgemeester zijne medewerking toe om in het vervolg te voorkomen, dat zieke menschen twee tot drie dagen op vleesch moeten wachten. Naar aanleiding van opmerkingen van mr. de Veer, zeide de burgemeester, dat het plan is een controleur voor de iiis- tribulie aan te stellen, die hij alle win keliers de voorraden kan opnemen cn als er dan nog ergens een distributiearti ke! aanwezig is, dat bij andere winke liers is uitverkocht, kan dit bekend wor den gemaakt, opdat als nog reehtgeven- de bons, kunnen worden gebruikt om de waren te halen. Medegedeeld werd, dat voor de Cen trale keuken het huis van dr. Dokkum is aangekocht, maar de bedoeling is in dit huis het distributiebedrijf over te bren gen, omdat het andere gebouw beier is voor centrale keuken, we ke dan ongeveer half September gereed zal kunnen zijn. Da kosten zullen ongeveer f 6009 lager zijn, dan als men een houten gebouw had gezet In de keuken zal ook gelcgonheii zijn voor een beperkt aantal personen om het eten daar te nuttigen. Goedgevonden werd, dat indien aan het concours-hippique een draverij wordt ver bonden, waarvoor e;n baan van 12 M. breea noodig is, een bosch.e en een boom op het Molenwater worden gerooid. Door den voorzitter werd op een vraag van den heer Onderdijk nog medegedeeld, dat een tijdelijk hoofd van school G is benoemd, omdat een Mulo-school in voor bereiding is en school G dan wellicht zal kunnen vervallen. Hierna werd de vergadering gesloten. Een nieuwe zilverbon van f2.50. Bij K. B. van 14 dezer is bepaald, dat de zilverbons van twee en een hal ven gulden onderscheiden worden in twee soorten. Van de zilverbon der tweede soort wordt dan een beschrijving gegeven. Bedoeld wordt blijkbaar dat er een nieuwe zilverbon van nieuw uiterlijk zal zal worden in omloop gebracht naast de reeds thans in omloop zijnde. Van de beschrijving van het uiterlijke der nieuwe bons Jijkt het voornaamste dal ook de achterzijde bedrukt is. Oon. Gisteravond is in de Sociëteit V. O. V. de algemeene ledenvergadering gehouden van de Yereeniging „De Am bachtsschool" te Goes, onder voorzitter schap van den heer Jan van Poelgeest. De notulen werden, na voorlezing door den waarn. secretaris dr. J. C. de Huij- ter de- Wildt, goedgekeurd. De voorzitter herinnerde aan de opening van de vakschool voor meisjes, en zeide, dat deze in gen behoefte voorziet. De dagcursus telt in de le klasse 34 leer lingen, zoodat ze gesplitst werd. De avond cursus verstellen en knippen ielt 22, die in nuttige handwerken 2, die in fraaie handwerken 2 leerlingen, samen 60 leer lingen. Voor hel volgende jaar zijn al 17 deel neemsters ingeschreven, zooiia' op 't oogenblik reeds 105 leerlingen zijn in geschreven. Alle verblijdende teekenen Van de 34 leerlingen komen er 18 uit I Goes en 16 uit de buitengemeenten. liet personeel zal ook onder de .rijks- I pensioenverzekering vallen. Aan het door den secretaris uitge- I brachte jaarverslag is het volgende ont- I leend: Aan directeur en lesraien. wcrdl I lof gebracht voor de wijze waarop zij I hun taak verricht hebben. Op 1 Januari 1917 telde de school 83 I leerlingen (timmeren 36, smeden 38, schil- I doren pö (1 gcdipl.) en 4 schildersgezel- I len). Er werden 25 nieuwe leerlingen toe- V gelaten; 5 moesten wegens plaatsgebrek I afgewezen worden. De nieuwe cursus be- ff gon met 86 leerlingen. Dhr. Coomans wordt met zeer waar- dcenende woorden herdacht. Het aantal leden en begunstigers bedro-eg op 31 Dec, I 1917 200, waarvan 35 begunstigers en I 15 leden-gemeenten en corpora ies. Allen, I die steun boden en belangsteLing betoon- I den wordt daarvoor groote dank gebracht. I Het verslag werd goedgekeurd. De rekening van dein penningmeester I wijst aan: voor ontvangsten f 1255,89 en I uitgaven f 14613.901/-. Nadeelig saldo I f 2028.161/2- Het eigenlijke tekort, ui- af- I trek van kosuen nieuwe inrichLng is m f 1663. De Commissi© tot het nazien van I rekening (I. D. Fransen van de Putte I en F. G. C. Rothuizen) heeft de reïc- I ning accoord bevonden en adviseerde tot M goedkeuring. Conform dit advies wer-1 te sloten. Uitgeloot werdien twee obligatiën, nJ I de nummers 51 en 54. Verder had de bestuursverkiezing plaatJ B in de vacatures De Ruijter de Wil-it r» Watlez, beiden aftr., en in de vacatuW B wegens het bedanken van dhr. Hajenim B De voorzitter bracht wanne huiue W B deen beer Hajenius voor wat hij W' de Ver. roet voorbeeldigen ijver a.s secie- Bi taris heefi verricht en sprak er zijn blij-i- schap over uit, dat de heer H. barge- meester is ge worden, als hoedanig D) J zeker d© belangen der school zal W ven behartigen. De heeren dr. De Ruijter de fff*" 1 eu Wattez werden herkozen. In de vacature-Hajenius werd benoem' de heer mr. H,. C, J. Zaajjer.

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1918 | | pagina 2