Land- en Tuinbouw. ONDERWIJS Leger en Vloot. Laatst* Strichttn. Posterijen Telegrafie. Scheepwaartberichten- SPORT EN SPEL. Marktberichten. Burgerlijke Stand. Afbop ferkoopinjen, uitbestedingen enz. jjuanuijd* tot aJAlaad va» eea vo»r 1 He nieuwe schooi. Opgemerkt wordt, dat d« aanvankelijk door B. en W. aan den rjjkabouwkundige en den inspecteur van dé lichamelijke opvoauing aangewezen («rreinen geschikt woruen geacnt; en tot beschikbaarstelling indien noodig van hulplokalen tijaens de verbouwing ten goKuegea ra* den anaister. B. en W. hebben hiereg dan minister o.a, gereclameerd. De door de gemeente te verlaenen stem* tan worden geraamd op f lOu.OüO voor het bouwterrein (1 H.A. ad 110 ger vier kante Meter, f 75.000 voor hat sportter- rain (li/a H-A. van tb per vierkante Me- t#r, kosten ophoogen, drainaaran, aldek- ken en bouw kleeulokaal en omheining 1107.250, totaal f S(82.260. E. en W. zijn van meening, dat door het verleanan van deze bijurage alles door de gemeente ia gedaan, wat redelijker wijze van haar kan worden yerlangd, vooral waar ep den voqrgrond staat, dat zij' in baren nood moet worden geholpen. Waarop van den minister een nader schrijven is ingekomen, waarin hij zagt, dat tl. en W. de finanüèeia gevolgen voor de gemaente overschatten. Vooreerst wordt opgemerkt, dat voor schooiteriein niet 1 ii.A. noch slechts O.e H.A. be- noodigd is, wat tegen den eenheidsprijs van 110 per vierkante Meter [dia boven dien naar de meaning van den rjjksbouvr- kundige veel te hoog is) reeds een ba- sparing geeft van f 40.000. Bovendien zija de kosten van drainaaran enz. van het sportterrein veel te hoog geraamd. Vel- gens een globale raming van dan rijiks- bouvvkundige zal daarvoor i 40.000 noo dig zijn. Een en ander is, naar het d«» minister voorkomt bij de voorstellen aan den raad in het oog te houden. Nu da kosten, welke de gemeente voor hare rekening kan nemen, door B. an VV. op 1282.950 worden begroot, is da minister intusschen bereid, wanneer de raad daar aan de voorkeur mocht gaven da voor waarden te wijzigen, indien de gemeente f 282.250 in 's Kijiks schatkist stort ver minderd met het bedrag bsnoodigd voor bouw- en speelterrein ter keuze van het rijk tegen respectievelijk 410 en 45 per vierkante Mater. De verdere kosten komen dan tan laste van het rijk, zoodat ook da jaarlijksche bijdrage vervalt. Nog is da vraag gerezen of naast een H. B. S. mat 5-jarigen cursus de handelsschool wei zal benoeven te worden in stand gehouden. Kan deze worden opgeheven, dan geeft eok dit voor de gemeente oen hesparing van betee- kenis. De gemeenteraad naam de ver schillende voorstellen aan, die door B. en W. waren gedaan, o.a. dat om ac- coord te gaan met de gewijzigde voor waarden gesteld door den minister van binneniandsche zaken voor de overname van de burgerschool voor het rijk. Al leen werd nog niet beslist over het al of niet opheffen der handelsschool. Verder werd een motie ingediend door den heer Hensel, waarin de raad afkeu ring uitspreekt over de handelwijze van de directie der Kon. Maatschappij „de Schelde", die de 15 cent, welke door medewerking van den raad werd aan gewezen om de huur van de woningen in het tuindorp te verlagen, aftrekt van een huurtoeslag aan hare werklieden. Over de motie zal later worden gestemd. De politie alhier heeft een werkman van de Sc^lde aangehouden wegens dief stal van koper en patentolie. Aangifte is gedaan van verschillende andere dief stallen. In het Bellamypark aldaar zijn door baldadigen enkele boompjes omgetrok ken, terwijl in de Nieuwe Stad boompjes werden algezaagd en medegenomen. De politie alhier heeft met de blanke sabel een einde moeten maken aan een vechtpartij tusschen burgers en marine- schepelingen in het Bêllainypark. Zierikzee. De Stct. 69 bevat de sta tuten van d« Zierikzeesche Bouwvereeni- ging. (Z.) Krabbendijke. Woensdag j.l. vergaderde de latidbouwvereeniging „E. M. M" Uit het jaarverslag van den secretaris bleek, dat de vereemging 64 leden telt. Aange kocht was 38.249 K.G. voederartiketen en 99.685 K.G. kunstmeststoffen. Uit de rekening bleek, dat de gewone inkomsten waren f 205.85, de uitgaven f 69.99, dus een goed slot van f 135.86. Met algemeene stemmen werd besloten toe te treden als afdeeiing van de Z. L. M. [M. Ct.) Heinkenszand. Aanstaanden Maandag, 2en Paaschdag, 3 uur, zal de Weleerwaar de heer Kapelaan Brouwer een lezing houden voor de R. K. Middenstanders alhier. Roomsche Middenstaanders, ver zuimt niet te gaan hooren naar den be kenden spreker. Toont, dat gij inv be lang begrijpt en bezoekt die vergadering, welke in het lokaal van C. Pieters zal gehouden worden. Schore. Door het raadslid Verhaagen is bij den raad een voorstel ingediend om den aftrek voor noodzakelijk levens onderhoud voor den hoofdelijken omslag te brengen op f 400 en f 40 voor elk kind. Nu zijn die bedragen respectievelijk f 250 en f25. (Z.) Hansweerd. In een café alhier zijn door de maréchaussee militaire kleeren in beslag genomen. In verband daarmee is een persoon uit Ierseke in hechtenis ge nomen. 'a Heer Arendskerke. Zaterdag )«i»W ie Coöperatieve Boerenleenbank alhier de jaarlijksche algemeene vergadering, waar op 92 leden tegenwoordig of vertegen woordigd waren. Uit de mededeeling van den voorzitter bleek, dat het aantal le den in 1917 met 40 toegenomen was en op 31 December van 'dat jaar 111 be droeg. Uit het verslag van den kassier bleek, dat in het afgeloopen jaar aan spaargelden was ontvangen f52014.53, terwijl was terugbetaald f 29528.37. Het tegoed op de 90 in gebruik zijnde boek jes bedroeg op 31 Dec. f 41544.39. Aan voorschotten was verstrekt een bedrag van f11800 en terugbetaald f2300. Uit staande dus op 31 Dec. f11800. Heit tegoed der Bank in loopende re kening op 31 Dec. bedroeg f 43147.90, waarvan van de leden f 14821.55 en van de Centrale Bank f28018.90, terwijl in loopende rekening aan de leden schul dig was f 16779.18. Het tweede boek jaar sloot met een saldo winst van f79.97. De aftredende bestuursleden de hoe ren P. de Putter, J. Noteboom, K. Janse en B. de Jager werden herkozen. Op voorstel van het Bestuur en den Raad van Toezicht werd het salaris van den kassier verhoogd tot f200. Nog werd be sloten, dat de kassier elke week zitting zal houden te Nieuwdorp. De arbeider J. M. alhier, had het ongeluk van den zolder te vallen en zich zoo ernstig te bezeeren, dat geneeskundige hulp moest worden 'ingeroepen. Hulst Aan het verslag van de Onder- derlinge Veeverzekering-Mij. alhier, over het dienstjaar 1917, ontleenen we het volgende In de afdeeiing Paarden bedroeg de ontvangst der premiën f29176.81, terwijl voor 25 onteigende en 56 doode paar den werd uitgekeerd f,37576.49. De rekening wees een nadeelig saldo aan van f 6211.37. In de afdeeiing Rundvee werd aan pre miën ontvangen f2049.40. Voor 12 stuks rundvee werd uitbetaald f2500. De stand der rekening wees voor deze afdeeiing een voordeelig saldo- aan van f 496.761/2. Het aantal deelgenooten in de afd. Paar den bedroeg op 31 December 191-7, 485, die te zamen verzekerden 1752 stuks voor een totale waarde van f 1.166.665. In de afd. Rundvee bedroeg het aan tal deelgenooten 144, die te zamen 362 stuks verzekerden voor een totaal be drag van f95365. Oostburg. Met ingang van 1 April a.s. is ahr. Boeltjes te Amsterdam benoema tot rijksklerk der Directe Bel. alhier. In den nacht van Zaterdag op Zon dag omstreekt half twaalf werd er weer een geweldigen bominenaanslag op de Vlaamsche kust gedaan. Nog nimmer is hier zoo'n geweldig schieien gehoord. Om half één werd alles weer stil. Onder het schieten koerste er een vliegmachine van onbekende nationaliteit boven onze gemeente. Zijl vloog zeer laag en verdwee* in .Westelijke richting. Door de ambtenaren werd Zondag voormiddag een juffrouw uit Aardenburg aangehouden, na door de visiteuse onderzocht te zijn, wegens verboden vervoer van vijftig stukken harde zeep,, die zij onder de kieeren verborgen had. Bij de laatstgehouden boLerveiling alhier werd hiervoor f 2.82 tot f 3.06 per K.G. besteed. Heden vergaderde het Waterschap van De Wielingen, onder voorzitterschap van den heer C. J. Sturm. Groede. Het gemeentebestuur alhier heeft besloten, dat er hier dit jaar geen kermis pa} wordien gehouden, Aan den gemeente-veldwachter v. d. Berge is met ingang van 1 Jan. j.l. f 100 tractementsverhooging toegekend. Tereeezeo. Bij besluit van den vioe- admiraaj in Zeeland, commandant van de monden der Maas en Schelde, is aan M. G. R. Biankers, vice-consul van Duitschland alhier, bevel tot uitzetting gegeven. Breskens. Tot directeur der nieuw öp- richte N. V„ Middenstands-Credietbanib voor westelijk Zeeuwsch-Vlaanderen is be noemd dhr. Ci. Dieieman. Zuidzande. Door de bemoeiingen der Eerw. geestelijken te Oostburg is hier een houten gebouw aangeschaft teneinde de Roomsch-Katholieke militairen in de gelegenheid te stellen 's Zondags da R. Mis te hooren. De ambtenaren bekeurden eèn per soon wegens het ongedekt vervoer van 26 stukken harde zeep onder de kleeren verborgen. Westdorpe. Zondagnamiddag ontwikkel de voor onze R. K. kiesvereeuiging de heer Vienings uit Goes, in een propa- gandarede, de verschillende motieven, die ons, Katholieken, moeten aanzetten om, trouw aan ons beginsel en ons vaandel, eensgezind op te trekken aan de stem bus, zonder zich door liberalen of socia listen van de wijs te doen brengen. Ook het Katholiek program van actie werd door den spreker behandeld. Ondanks het mooie weder was de zaal van het Kath. verenigingsgebouw stampvol. De voor zitter riep na afloop onder applaus den heer Vienings een tot weerziens tri». Hear Aua. .(Awnissn* dar K«fce- - gin is benoemd tot zetter van 's Rijks directe belastingen in de gemeente Se- rooskerka (Schouwen) dhr. P. A. Lege- mate, ter vervanging van den heer H. Goemans, die overleden is, «n in de ge meente Schore, dhr. J. Glerum, ter ver vanging van den heen- A. Rottier, die ont slag heeft genomen. De St. Crt. no. 69 bevat de statuten der „Zierikzeesche Bou\wera*iiging", ge vestigd te Zierikae*. Tramlijnen in Zeeuwsch-Vlaanderen. Binnenkort sommigen zeggen 30 Maart, anderen 3 April a.s. zal da tramlyn PyramideBiervlietHoofdplaat in exploitatie worden genomen. Van de lijn PhilippineTerneuzen wordt druk gebruik gemaakt. Waarom echter op deze zijlijn 5 maal per dag heen en weer kan worden gereisd en op de hoofd lijn IJzendijkeSas v. GentDrie Schou wen maar dria maal is velen een raadsel. Hat Rykslandbouwproefsta- tion te Goes strekt sinds 1 October 1916 zijn taak uit over heel het land en is uitsluitend bestemd voor het onderzoek van land- en tuinbouwproducten en hulp middelen voor den land- en tuinbouw. Meststoffen en veevoederstoffen worden aan dit station niet meer onderzocht. Blijkens het jaarverslag over Juni 1916 Juni 1917 werden in het geheel 2079 monsters onderzocht in het tijdvak na t October 1916, toen het station over heel het land werkte. Hiervan kwamen 1406 monsters uit Zeeland. Het station staat onder directie van den heer Dr. J. C. De Ruyter De VVildt. In het personeel kwam slechts geringe verandering. De afdeelingschefs Dr. De Mol en F. L. Weiss kregen op hun ver zoek eervol ontslag, terwijl de controleurs van Mastbergen en mej. Tollenaar naar Wageningen werden overgeplaatst. Tuinbouwoursus Middelburg. Vrijdagavond werd het examen van den tuinbouwcursus te 'Middelburg afgenomen ten overstaan van den rijkslandbouwleeraar en de commissie van toezicht, Waarby aan de heeren J. Buys en G. Klap te Middelburg, D. Wouters te Souburg en L. Kolp te Koudekerke het diploma kon worden uitgereikt. Aan de onderwijzers J. Weeda en C. de Nood, die door een der leerlingen namens allen bedankt wer den voor het genoten onderwijs, werd een aardig en prettig aandenken daarvan overhandigd. De leerlingen J. de Koning te Nieuw- en St. Joouland, C. Broers» te Serooskerke, P. de Jong, J. Dierikx, W. van Oosten, G. Pieterse, J. Verton, allen te Middelburg en C. Dommisse te Vlissingen werden bevorderd naar het tweede leerjaar. Goes. Zaterdag j.l. vergaderde in „De Zoutkeet" alhier de afdeeiing Zeeland van dén Diocesanen Bond van R. K. Onder wijzers in het bisdom Haarlem, waarvan meer uitvoerig verslag in ons volgend nummer zal voorkomen. Hansweerd. Onze dorpsgenoote Mej. E. Knuit, behaalde Vrijdag te Rotterdam de acte nuttige handwerken. Groede. Met ingang van 1 Juni is aan dhr. J. Kareis, onderwijzer alhier eervol ontslag verleend. Ossenisse. Aan het toelatingsexamen voor do Rijksnormaalschool te Axel, de vorige week gehouden, werd ook met gunstig gevolg deelgenomen door onaen dorpsgenoot Eduard Roelans La. R. K. Onderwijzers. De25e algemeene vergadering der Diocesaan-vereeuigiug van ft. K, bijzon dere onderwijzers in het bisdom Haarlem zal gehouden worden op Dinsdag 21 Mei De afd. Gouda stelt voor de nieuw- gekozen Tweede Kamer der Staten-Gene- raai te verzoeken, zoodra megelijk de wijziging van art. 192 aan de orde te stelten eu er in elk geval toe mede te werken, dat onuiiddelijk de salarieering voor alle onder wijzei s wordt geregeld Geslaagd voor nuttige handwerken de dames A. Happee, Midd. A. Polderman Koudekerke, H. Landsman, Uoatkapelle, O. M. Klaasse, Dreischor, J. M Poulisse, Nieuwerkerk, A. Bakker, Zierikzee en E. M. Verstraeten, Clinge. De zaak-Callot d'Escury. De Minister van ooorlog heeft op vra gen van den heer Van Beresteiju geant woord inzake des heeren Cohot d'Es cury s oproeping als laudstormplichtige, dat hem op verzoek van den Mimsier van Landbouw alsnog eenig uitstel van opkomst is verleend, opdat maat regelen kunnen getroffen worden om naar wensch te voorzien m zijn vervan ging als reg&eringscoaimiasaris. De op roeping geschiedde na advies van den raad van toezicht op het spoorweg comité, die oordeelde dat de heer Col- lot zonder bezwaar voor de stoomtram HulstWalsoorden als plaatsvervangend administrateur kon gemist worden en welk advies de minister overlegde. De bemoeiingen van den heer Coilot toch beperken zich dus tot het on derteekenen der brieven, tot het toezicht op de lyn (volgens den heer v. W. vooral het noordelijk deel) en het bespreken van enkele zaken met derden. Ook is ons verzekerd, dat hij eenige malen voor de tram op reis is geweest, o. a naar de rykskolendi&tributie. Van den heer Col- lot zelf werd yernomen, dat hij zich in 1917 nogal veel bemoeid heeft met het biétenvervoerin den laatsten tijd, sinds hij regeeringscommissaris voor de graaninzameling is, liet hij het toezicht nogal eens aan zyn broer over. Ook het onderteekenen der brieven geschiedt niet altijd door hem; in spoedeischende ge vallen teekeut de heer v. Waesbergüe. De inschrijving voor den landstorm der groep, waartoe de heer Collot be hoort moest 1 November 1916 geschie den. De laudstormjaarkiasse 19u8, waar toe hij behoort, is voor werkeiyken dienst opgeroepen en tusschen 20 Maart en 18 Juü 1917 in werkeiijken dienst gesteld deels omstreeks begin Juni, deels half Juli 1917. Eerst na 12 Februari deed de burge meester van Hontentsse de voorgeschre ven kennisgeving aan den Minister van Oorlog van 't voorloopig buiten oproeping laten van den landstorwplichtige. Indien het advies van den raad van toezicht op de spoorwegdiensten tijdig had kunnen ingewonnen worden, zou deze landstorm- piichtige 1 Juni 1917 in werkeiijken dienst zijn gesteld. (M. Ct.) Hes Meteen. BERLIJN. .((Off.) De Engelscheji zijn over IJ tres en Sailly teruggeworpen. Ba- paume bleef in onze handen. De vijand weid teruggeworpen, By Ham aijn wy de Somme overgetrokken. Nesle werd des avonds in storm genomen. Het aantal gevangenen bedraagt 46.000, het aantal veroverd geschut 600 en duizenden ma chinegeweren, benevens een zeer groolo hoeveelheid oorlogsmateriaal. BERLIJN. Darijs wordt met verdragend geschut beschoten. VAN DE GRENS. Sedert Zaterdag is de Belgisch—wedenandsche greas voor alle verkeer gesloten. LONDEN. (Off.) Zaterdag werden 54 vijandeiyte vlieg tuigea neergeschoten. Tot directeur van het post- en tele graafkantoor te Oude Tonge is benoemd ae comtes 3de kl. H. Koens te Viis- singea. Hij net Departement van Huitenland- sche Zaken is eene rueededeelmg ontvan gen van den Eugelschen gezant, dat, naar de Bntsehe ftegeeriug heelt gelast, alle koopvaardijschepen, die in navens van liet V «reenigd Kuuinkrijk binnenioo- pen, den naam van bet schip in witte letters op zwarten achtergrond moeten vertonnen aan den kant, waar zij het pairoumsvaartuig naderen. ue naam moet zyn gescuiiderd in hoofd letters, zoo, uat nij kan worden gelezen luet het oioOLe oog op een afstand, gelyk aan twee keer de lengte van het scuip. öcliepen ouder 5UU ton bruto moeten een piauk tooueu, geplaatst boven den zijkant bij de brug. Uruutere schepen moeten twee planken loonen, een in de positie bovenbedoeld, en de andere Op de plaats boven den zijkant, die het meest 111 het oog Valt. Voetbal. Middelburg. Zondag speelde op haar terrein achter de iiieehaoriefc „Middel burg II" een wedstrijd om een zilveren medaille, tegen „U. V. V. f' uit Goes. Stand by de rust 21 in het voordeel van „G, V. V.". Stand hij het einde 39 ie het voordeel ran „Middelburg". „Zeevaartschool"—„K. D. O. 1" 6—1. Zondagmorgen j.l. omstreek» half twaalf speelde „K. D. O." een vrienuschappe- lijken vvedstrjjd tegen de „Zeevaariechool" van Vlissingen op het terrein van laatst genoemde vereemging. „K. D. O." heeft een invaller, de „Zeevaartschool" daaren tegen is reusachtig sterk opgenomen, ml. 4 of ,5 speler» van „V. V. Vlissingen" (Zuidelijke tweede kla»), Geheei dezen wedslryd wan de „Zeevaartschool" in de meerderheid, doch de achterhoede Tam „K. D. O." was in goede conditie, maar kon toch niet verltindereu, dat de Vlis- singers zesmaal het doei doorboorden, hetwelk driemaal gebeurde, slaande in buitenspel-positie. „K. D. 's voorhoe de wist door hard awoegeu en jwerken, toch hun eer nog te redden door een In molm- Hft émm walstfiji iwreetta Mj mm pawaea, die zoeals wel eens tuner gebeurt niet alle» kan zien, b,r. 3 buitenspel goals, en «en penalty, gemaakt door VUsgin- gen enz, enz. Alzoo won de „Zeevaart school" met 61, „K. D. O." kan echi- ter trotsch aijn op deze nederlaag, om dat zij geleden is, spelende, tegen «en tweede klas «iuh. Voetbal. Te Vlissingen won gisteren Vlissingen II van Bredania met 21' Na dezen wedstrijd werd door Vlissingen I een hoekschop genomen, die haar volgens haar meening ten onrechte in den wed strijd Vlissingen I Bredania niet werd toegekend. De bal kwam eerst tegen den paal en werd toen door een ander speler in het net gebracht. Tholen, 22 Maart 1918. Tarwe f 18.— a f 19.—, Haver f 17.—, a f 17.51), Wintergerst f 17.af 18.Zo- mergerst f 17,—' a f 18.Kogge fl8. a f 19.Brumeboonen 129.a f 31. Wittebooiien f29.a f31.Kookerw- ten I 24.af3U.jKroonerwten f 24. a t 30.—, alles per 400 K.G. Aardappe len f 4.2U a 10.per 70 KG. Karwy f afper50 KG. Ajuin f 8.af 9.50 per 60 KG. Eieren f 10. per 100 stuks, Boter f 1.66 a f 1.75 per halve KG. Rotterdam, 25 Maart. Varkens. Aanvoer 73 stuks.. Handel en aanvoer onbeduidend. Enkele verkocht voor f 1.36 a f 1.40 per kilo. Eieren. Zeeuwsche f 11 a f 12; Qv«r- maassche f 11 h f 12.50. Zaden. Geen noteering. Vlas. Aanvoer 9070 steen blauw, prjjs f6.— a £8.75; 1000 steen blauw half gezw., onverkocht; 2750 steen Gron., prijs f7.— a f9.50; 400 st. geel f7.— k f9.25; 3665 st. wit f6.— a, f7.50. De runderen, aangevoerd ten getale van 29, werden door de militaire autoriteiten in beslag genomen. GOES. Huw. afk.23, Mattheus van der Linde, 23 j. jm. te Goes en Jan netje Gijzel, 23 j. jd. te Kapede; Wilhelmus Josephus Maria Bitter, 46 j., wedn. van Johanna Geertruida Kien te Goes en Sophia Adriana Wilhelmina van Hagen, 38 j., jd. te Doesburg, onlangs te Utrecht. Geboren: 23, Pieter Joos, z. v. Cornelis van der Horst en Pieterneila Andriessen. Van 21—22 Maart. MIDDELBURG. Gehuwd: F. van Huffei, jm. 22 j. en A Schuiiwerve, jd. 22; W. H. Kjjks, jm. 23 j. eu J. Klap jd. 20 j.; P. Geijon jm. 23 j. en W. Minnaar, jd. 21 j.; W. C. de Kat, jm. 25 j. en A. v. d. Klooster, jd. 21 j,; C. Sanderse, jm. 28 j. en A. Steendam, jd. 25 j. Huw. aang.: G. H. Martens, jm. 27, j. en N. Verburg, jd. 24 j.; H. J. N. v. d. Weel, jm. 25 j. en M. C. de Nooijer, jd. 25 j.; J. J. Ornee, jm. 26 j. en J. M. Adriaanse, jd. 24 j. Bevallen: A. Groenenberg, geb. Moens, dochter. Overleden: A. C. G. Boom, wed. L. Baart, 86 j.; J. E. Baas, d. 16 j.; D. de Visser, z. 21 j.; J. C. Meijboom-, d. 20 j. Een levenl. aangegeven zoon. Van 14—21 Maart. KRUININGEN. OndertrouwdHendrik Hamelink, jm. 21 j. en Maria Krombeen, jd. 20 j. Geboren: Krijn, z. v. Jacobus Kouse maker en Adriana Koets. (Kr Crt) Van 7—21 Maart. WEMELDINGE. Ondertrouwd: Matthees Verkamman, jm. 22 j. en Johanna Vleu gel, jd. 24 j. Geboren: Wiliemina, d. v. Jacobus van d» Visser en van Adriana da Goffau. Overleden: Maria Oranje, 76 j., echt genoot© van Jacob Mieras; Cornelia Moer man, 37 j., echtgenoote van Abraham de Schipper; Tietje Lindeboom, 79 j., weduwe van Jacob Vermeulen. Levenloos kind van Jan Paauwe u Adriana Beaufort. (Kr. Crt.) Goes. Bij de heden gehouden aanbe steding van het schoonmaken der ge meentegebouwen behalve het Raadhuis, in 1918 werd ingeschreven als volgt: le perceel: A. de Bruyne f182; A. J. M. Jacobs f210; W. Kok f240. 2e perceel: A. de Bruijne f290; A. .1. Jacobs f300; W. Kok f230. 3e. perceel: A. de Bruijne-f270; A. J. M. Jacobs f310; W. Kok f380. Sas van Gent. De door B. en W. Don derdag gehouden verpachting van 15 per- ceelen vestinggrond had den volgende* uitslag: le perceel (niet gegund); 2e per ceel J. Vermoet f9; 3e perceel J. B. Stofferis f8; 4e perceel J. B. Neijt f9; 5e perceel G. Wulffaert 19; 6e perceel P. Goethals f8; 7e perceel C. Ducar- mon. f 8; 8e perceel P. Schouwvliegh© f 12; 9e perceel E. van Hulle f 10; 10e perceel P. Maes f8; 11e perceel L. de Meyer f 9; 12e perceel F. van Kerkvoorde *42; 14» J- g. v. d. H*>v»l f 16;

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1918 | | pagina 3