Gemengd Nieuws. Laatste Berichten. Muziek. Afloop wkoopingtn. aanbestedingen enz. Nagekomen Advertentiën. beo roo ting 1917 Wordt goedgekeurd. Wijl de reeds aanvaarde leeining van {75000 ten laste der gemeentegasfabriek op f 10000 na den 31en Maart moet wor den afgelost en er kasgeld noodig is om de steenkolen, die dezen zomer zul len worden aangevoerd te betalen, stel len li. en W. voor f65000 te dien be hoeve te leenen, wat wordt aangenomen. Wijl verder vóór 1 April de koopcon tracten betreffende de gronden van het nieuwe gemeente-bouwplan moeten vol daan worden en men dus niet kan wach ten op de koninklijke goedkeuring van het besluit tot uitkeering der rjjksver- goeding vragen B„ en W. f 75000 te lee nen in plaats van de f 50000, die reeds geleend zou worden en waarvan f 40000 deze maand moet worden afgelost. Het meerdere zit dus in de kosten der bouw- koopcontracten. Dit wordt door den raad aanvaard. liet geld zal geleend worden bij de Raiffeisenbank tegen 4 pet. Aan B. en W. wordt machtiging .ver leend de boomen te rooien op de ter reinen, die woldra in het bezit der ge meente zullen komen te staan. Ook dat een vaste nieuwe commies ter, secreta rie zal worden aangesteld wegens de overstelpende drukte der werkzaamhe den. De heer Dekker protesteerde er tegen dat dit punt niet op de agenda stond e,n de raad dus ecnigszins overrompeld wordt. Bij de rondvraag merkte de heer Brants op, dal de Centrale Keuken er nogal inhakt Uit de rekening van Februari blijkt, dat SI 14 porties zlijn verstrekt, dat de uitgaven f1675.88 bedragen, de ontvangsten f 1029.88, dat de gemeente voor fiaar part van 't nadeehg saldo {343.58 hoeft bij te passen tegen f527 in Januari. Het valt dus mee. De heer Fransen v. d. Putte is van oordeel, dnt men de proef op ruime schaal moot nemen en er niet te spoedig mede uitscheiden, terwijl de heer Dun ner zegt, dat zoolang zooveel porties genomen worden de keuken haar rede van bestaan, behoudt. De heer Jiollmann, brengt klachten over de ondiepto der haven tusschen steiger en beerput to berde. De voorzitter zegt voorziening toe. Punt 7 der agenda: het verzoek van de firma P. Die Jongh om lafkoop van jachtrccht wordt daarop in geheime zit ting besproken. Na. heropening der .open- zitting deelt de .voorzitter mede te moe ten voorstellen om op het aanbod van adressante niet in te gaan. Waartoe (ie raad besluit. Hierna stuiting. -- De heer A. F. De Paauw heeft zijn ontslag als gemeenteraadslid aangevraagd, maar niet tegen welken datum. Hij ver laat 1 Mei deze gemeente metterwoon Wettelijk blijft bij lid van den raad tot dat zjjn opvolger is geïnstalleerd. Als onvoorziene omstandigheden niet storend tusschenbeide komen, zal de steenkoolaanvoer aan onze gemeentegasfa briek voor het nieuwe seizoen van dien aard zijn, dat tot geen gasrantsoeneering behoeft te worden overgegaan. B. en W. brengen, onder intrekking hunner bekendmaking d.d. 15 Maart, ter openbare kennis, dat ter gemeente-secre tarie ter inzage ligt een verzoek met bijlagen van de N.V. Eerste Nederland- sehe Vellenbereiding Maatschappij te Hoes, om vergunning tot het oprichten eener werkplaats tot het bereiden van vellen tot bontwerk, alsmede een haarwasscherij, waarin zullen worden geplaatst een waschmachine en een centrifuge, een en ander gedreven door een gasmotor van 12 P.K., benevens een bewaarplaats van vellen, in het perceel wijk C, No. 270 aan de Oost wal. Op Dinsdag 2 April a.s., des voormid dags 10 uur, zgl in Ret Gemeentehuis gelegenheid bestaan om bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek in te bren gen en deze mondeling en schriftelijk toe te lichten. (Z.) Degenen, die hij hun aangifte blij ven om voor een der te bouwen wonin gen van „Nieuw Goes" ais huurder m aanmerking te komen zijn ter nadere bespreking met het Bes .uur tegen henen (Woensdag)-avond 8 uur uitgenoouigd om op het stadhuis te verschijnen. De koopman P. N. van wiens aanhouding wegens verschillende diefstallen wij melding maakten, was ook oenigen tijd geleden aangehouden met zekeren S. te samen, toen zij een zak ijzer en een zaag op verdachte wijze vervoerden. Die zaken waren in beslag genomen en thans is gebleken, dat het goederen waren, die te Wolphaartsdijk werden ontvreemd. Door de rijks- en ge meentepolitie uit die gemeente is thans legen beide personen proces-verbaal op gemaakt. Door den inspecteur van politie van den Dolder werd Zaterdag met den hoofd agent Petrie een onderzoek ingesteld aan boord van een vaartuig, Waarmede de koopman F. B. M. eenige vaatjes zou verzenden, welke tin heetten te bevatten. Bij opening der vaatjes werd in een daarvan tusachen het tin heel netjes ver stopt een zak met koper gevonden, ter wijl ook in een tweede vaatje koper werd gevonden. Daar voor het vervoer van dit koper geen consent kon worden getoond word het in beslag genomen. Het bleek eclder spoedig, dat dit koper afkomstig was van de fabriek der Vitrite Works alhier, waar het zeer vermoedelijk ge- lioLen was, Katardag Werd dan ook de koopman M. aangehouden ajs verdacht van heling', terwijl Maandag op genoem de fabriek een onderzoek werd ingesteld en al daar werd aangehouden de werk man J. C. K., die op het politiebureau bekende een groot deel yan het koper te hebben ontvreemd er is te samen ongeveer 60 K.G. en bij' gedeelten aan M. te hebben verkocht. Beide personen zijn heden aan de justitie voorgeleid, terwijl 'tegen M. bovendien nog proces verbaal is opgemaakt wegens ongedekt vervoer van koper. Zooals wij dezer dagen meldden, was bij de politie aangifte gedaan van diefstal van f400. Thans heeft de po litie aangehouden 'M. M., die als werk vrouw bij den bestolene in dienst was en die van dezen diefstal verdacht wordt. Zij is heden aan de justitie voorgeleid. Na aanvankelijk te hebben ontkend, is de vrouw bij pen herhaald scherp ver hoor tot een volledige bekentenis ge bracht. Bij -de politie is weder aangifte ge daan van diefstal van een heerenrijwiel uit een café, terwijl een tapper kennis gaf, dat 2 flesschen cognac en een bak ker, dat 16 reepen chocolade hij hen ontvreemd zijn. de opge- PP Ook tegen bakker J. de S., uit Langeviete is thans proces-verbaal c maakt 'wegens verkoop van brood nog niet geldige bons. Tot jjgent van politie derde 'klas se alhier is met ingang van 15 Maart benaemkl de heer J. H. Vink, tot nu toe in ^militairen dienst. De afdeeling Middelburg van het Centraal Genootschap voor kinder-herstel- lings- en vacantiekolonies verloor in 1917 door vertrek en bedanken 12 leden. Daar er geen nieuwe bijkwamen, bedraagt het ledental thans 225. Hierdoor gingen de contributies f34 achteruit, maar er kwam een flink bedrag in aan extra baten, o. a. f 139.68 van de Prov. Zeeuwsche vereeni- ging tot bestrijding der tuberculose, zijnde een deel der opbrengst van de Emma- bloemcollecte. Daar de uitgaven niet hoog waren, sluit de rekening met een niet onaanzienlijk batig saldo. In 1917 heeft de afdeeling slechts twee kinderen uitgezonden en beide naar Zon neveld onder Oostkapelle. De eerste ge durende 21/2 maand met bevredigend re sultaat, hij was 2.8 K.G. in gewicht toe genomen. De tweede was 4 Va maand weg- maar het resultaat was maar pover, door dat hij ernstig ziek is geworden. Ofschoon grootendeels hersteld teruggekeerd, is hij nü nog niet geheel in orde en daarom is hij waarschijnlijk de eerste die dit jaar aan de beurt komt. Voor een derde was alles in orde, maar door bijzon dere omstandigheden kon hij niet worden opgenomen. De reden dat ditmaal zoo weinig kin deren werden uitgezonden is, dat, toen de plaatsen moesten worden aangevraagd, er weinig geld in kas was en toen het geld er was, waren alle plaatsen bezet. Voor dit jaar is besloten minstens 11 kinderen uit te zenden, daar de kas thans ruimer i s voorzien. Dat het aantal nog niet wat hooger kan zijn, is een gevolg van de hoogere pensionprijzen en het in trekken van de gunstige vervoersbepa- lingen door de spoorwegen. Daar niet ieder jaar op zooveel extra-bijdragen kan worden gerekend is het hoogst gewenscht, dat het ledental toeneemt. Want, gedeel telijk ook al tengevolge der tijdsomstan digheden, vallen maar al te veel kinde ren in de termen om uitgezonden te woeden. De afdracht aan het hoofdbestuur werd voor djt jaar weder op f 5 bepaald De aftredende bestuursleden, mevr. den Bouwmeester, mevr. Weijl en mej. de Cleijn Brem namen eene herbenoeming aan. De vereeniging van boterhandelaren heeft thans een antwoord ontvangen van den minister van oorlog op haar telegram met Ve'rzoek Rij de vordering van vee wel rekening te willen houden met bo- terprodueenten. In dit antwoord geeft de minister fe kennen, dat bevelen zijn ge geven, dat geene vordering mag plaats hebben van melk-, fok- en drachtig vee, doch uitsluitend van slachtvee en. dat ook geen runderen mogen wanden gevor derd, welke in 'het Nederlandsch Rundvee stamboek zijn ingeschreven. Van de vier in ons vorig nummer genoemde personen, die w,egens diefstal en heling werden aangehouden, zijn de soldaat K. en de burgers B. en N. naar hel Huist van Bewaring overgebracht, ter wijl R. na verhoor door de justitie weder op vrije voeten is gesteld. Vlieringen. In tegenwoordigheid van verschillende genoodigden, w.o, het ge» heele dagelijksch bestuur, de meeste leden van den gemeenteraad, den heer E. F. Buijn, secr. van het Kon. Nat. Steun- comité, werd Maandagmorgen de Centrale Keuken aan de Paul Krugerstraat officieel geopend. Zierikzee. Zes-en-dertig balen bloem zijn bij een bakker alhier in beslag ge nomen; bij een particulier aldaar hon derd twintig pond thee. Hansweerd. Zondag en Maandag werden door de douane alhier op vier verschil lende schepen partijtjes manufacturen en kwatta ontdekt, alles bestemd voor uit voer. ïn hsjikgoeriut* »a jjroe*w-v«bs*l volgde, In den nacht van Maandag op Dins- y werd op de 'Clazina, alhier in de buitenhaven liggende, uitsluitend bemand door de Nederlandsche Marine en aan gewezen om toezicht te houden op het Oostelijk deel van de Wester-Schelde Ren groote partij zeep ontdekt. Hoedekenskerke. Uit 9 sollicitanten is door B. en W. benoemd in de vacante betrekking van schoonmaakster van school en gemeentehuis mej. M. VerdonkBur- gel, op een belooning van f115 per jaar. Nisse. Door den gemeenteveldwachter alhier is Zondagavond bij den rijwiel handelaar Iz. Jansen een rijwiel in be slag genomen dat van diefstal afkomstig bleek te zijn. De vermoedelijke dader G. F. J. K. uit Goes is in verband daarmee j.l. Maandag te Wolfertsdijk op gespoord en aangehouden en na voor den commissaris van politie te zijn ge leid ijn arrest gesteld en proces-verbaal tegen hem opgemaakt. Den eigenaar der fiets, M. Dagevos van Kloetinge, was die op 2 Febr. j.l. reeds ontvreemd. Door verkoop was het rijwiel reeds in de vier de hand overgegaan. Biervliet. De drie jonge deugnieten, die Zaterdagavond een landbouwer hier na bij zijn hoeve zijn geld ontnamen, zijn Maandag in hechtenis genomen en naar Middelburg getransporteerd. (M. Ct.) Sluis. Met medewerking van prof. Aug. van der Looven en Gustaaf Paelmck, resp. voor viool en piano, zal het Sluische Meis jeskoor op 1 April a.s. alhier een con cert geren. Maandag is er den heelen dag ge weldig geschoten. Het geschut kwam uit Zuidelijke richting. Bommenaanvallen heb ben, voor zoover bekend, niet plaats ge-, had. Toch werd van tijd tot tijd een roode lichtflikkering waargenomen. Des avonds zochten een tiental zoeklichten aan de kust naar vliegmachines. Door de ambtenaren werd proces verbaal van bekeuring ingesteld tegen ze keren P. J. G. alhier, wegens po- ces-verbaal van bekeuring ingesteld tegen een zekeren E. P. J. G. alhier wegens poging tot verboden uitvoer van een partij harde zeep. Nog werd bekeurd I. Ie R. alhier, wegens poging tot verboden uitvoer van 14 K.G. harde zeep, 6 K.G. chocolade en een halve K.G. peper. Zuidzande. Naar we vernemen zullen de provinciale Stamboekkeuringen voor merriën (Stamboek voor het Nederl. Trek paard, Belgisch type) gehouden worden vanaf 2 April tot en met 7 Mei 1918. Door Ged. Staten is aan den heer mi B. I Zijlstra te Zierikzee op zijn verzoek eervol ontslag verleend als lid van hei hoofdstembureau ter verkiezing van leden der Provinciale staten in den kieskring Zierikzee en in diens plaats voor 4 jaar, ingaande 1 dezer, benuemd de heei M. Smits te Zierikzee. S m 0 k k e 1 a r ij. Zaterdag heeft zich te Bergen op Zoem weer eens eau van de vele smokkelaffaire.s afgespeeld door militairen bedretten. De Commandant der Granatenschool alhier kreeg kennis van de aankomst van verschillende kisten ten behoeve der granatenschool aan ztjn adres. Daar Z. Ed. Oestr. geen zending verwachtte, zocht deze onmiddellijk iets anders er achter en dank zijn onmidde lijk ingrij pen kwam aan het licht, dat eenige on derofficteren, verbonden aan deze school, reeds geruimen tjjd zich met het smok kelen van kwatta, zeep, kwik en derge lijke ophielden. Een onmiddellijk inge steld onderzoek op de kamers in de kazerne bracht aan het licht, dat dit werkelijk het geval was. I >e kisten waren van Rijksmodel, het adres was onver- valscht, de bovenste lagen waren mate rialen voor de handgranaatschool, kortom, alles was er zoo op ingericht, dat bjj opening der kisten de ambtenaren der douane, mochten zij argwaan koes teren, de zending toch bij visitatie (op pervlakkig) voor accoord zouden laten doorgaan. Doch welke ambtenaren der douane denkt er aan de Rijkskarren, die dagelijks naar de grens gaan, te visiteeren. De onmiddellijk in arrest gestelde onderofficieren, waarvan een gehuwd is, moesten erkennen de fraude te hebben bedreven, een hunner was met verlof, en is Zondag gevankelijk naar hier over gebracht. De marechaussee die deze zaak verder leidt, kreeg nog een sprekend document in handen, nl. een kasboek, waarin ds afrekeningen stoudeii, doch ■waaruit nog meerdere schuldigen wier namen in dat boek staan opgeteekeiid vermeld staan, zoodat nog meerdere ar restaties zullen volgen ^„De Zoom' Het mes. Men meldt uit O-sDoor een voorbijganger is Maandagochtend een zekere' M. v. B. badend in ziju bloed aangetroffen Hjj had een 20 tal steek wouden. De verslagene, die overigens gunstig bekend staat, kon of wilde, den dader niet noemen. Men vreest voor het behoud van zijn leven. Aabslag)op «en sahildwaokt. Waarschijnlijk is, volgens de „Leeuw. Crt.", een poging aangewend tot aan randing van den schildwacht, die voor het kantoor van den Rijksbetaalmeester, aan de Willemskade te Leauwarden op post stond. De schildwacht, de soldaat Nieuwen- huis, zag uit de richting dar Sophialaan snel een man, die op kousen liep, naderen. Naderbij gekomen, bleek die man een mes in zijn hand te hebben, an het gelaat zwart gemaakt De soldaat, die onraad vermoedde, nam een verdedigende houding aan en riep den man toe: Wie daar staatl, waarop geen antwoord volgde en waaraan gaen gevolg werd gegeven. Daarentegen keer de de aangeroepene, die op 6 a 7 pas afstands was genaderd, snel terug. Daarop loste de schildwacht een schot en toen da man agn vluJit vaortzette, riep hij hem andermaal aan en achoot nogmaals. Beide schoten misten. Intusschen was er van het het politie bureau uit versterking gezonden. De geheele buurt werd afgezocht, doeh 't mocht niet gelukken een spoar van den aaniander te ontdekken. Ue soldaat bracht, ontsteld, na aflossing, verslag uit aan den wachtcommandant en is door de politie langdurig gehoord. In verband met het gebeurde wordt een zeer ernstig onderzoek ingesteld. Op de meeste plaatsen van Maas ea Waal zijn bij minnelijke schikking de pronk boo nea verkocht voor f 180 per H.L, Nu de prijzen voor inlandsche ta bak zoo enorm hoog nijn, gaat men in Maas en Waal proeven neme* na vroege aardappelen (muizen) ook nog tabak te verbouwen. Te Groningen zijn enkele tabaksfa brieken wegens gebrek aan groftdstol' stop gezet. GOES. De vergadering van Ingelanden, van de „Breeüe Watering bew.es- ten Ierseke" werd henen gehouden in „De Prins van Oranje", onder voor zitterschap van den heer Oelo, dijkgraaf. Na benoeming door den voorzitter yan een commissie tol bet nazien der natu- len van deze vergadering en leden van het stembureau, üeeit hij meae, dat de notulen der vorige vergadering door de daartoe benoemde commissie zijn goed gekeurd en geeft als ingekomen stukxen: a. dankbetuigingen van de machinist en opzichters voor de toegekende pala- risverhoogjng en b. verzoek van het bestuur van de Ambachtsschool om de twee bèneden lo kalen ter rechterzijde van den ingang van het Polderhuis te mogen gebruiken voor de 'op te richten, vakschool voor meisjes. Aangehouden. Komt in behandeling de b enrooting 1918/19. De financiëele commissie brengt bij monde van dhr. van Dissel rapport uit. Als resultaat van haar onderzoek yte.t de commissie voor, in verband met haar voorstel om f 100.meer uit {e trek ken hij de uitgaven, Hoofdstuk 5 art. 6 (vergoeding rijwielen opzichters), de begrooting -over 1918/19 vast te stellen in ontvang op f 189112.52i/2 en in uit gaaf op f 176180.53, met een pest van onvoorzien van f 12931.991/2- Het geschot bedraagt f 19 voor d« scnotbare gronden en f 15 voor de Vroonen. Na artikelsgewijze behandeling door den voorzitter wordt de begrooting op genoemde bedragen vastgesteld. Daarna wordt overgegaan tot het opmaken van 3 staten van aanbeveling, elk van 3 per sonen ter voorziening in ile periodieke aftreding pp 1 Augustus 1918 van de heeren C. van Liere, M. de Bokx en M. Vermue, als gezworenen. De heer de Bokx wenscht wagens hoo- gen leeftijd niet meer in aanmerking komen. Resultaat der stemmingen is: Vacature Van Liere: 1. C. van Liere; 2. Q. Trimpe; 3'. C. Zandee. Vacature de Rokx1. W. van Liare; 2. J. de Bokx; 3. J. Zandee. Vacature M. Vermue: 1. M. Vermue; 2. A. Kakebeeke; 3. M. Smits. MIDDELBRUG. Dinsdagmorgen naderden 'n aantal Belgische kinderen voor de eerste maal tot de H. Tafel in onze parochie kerk. De weleerwaarde pater G. De Jaegher S.J. hield voor het te communie gaan eene treffende toespraak van voorbe reiding en na de heilige communie eene toespraak van dankzegging. De neo-com- municanten zongen daarop een communie lied. Des avonds had te 7 uur een plechtig lof plaats, gecelebreerd door den zeer- eerw. heer pastoor met assistentie der beide eerw. heeren kapelaans. Het altaar van St. Jozef, wiens feest dien dag werd gevierd, prijkte in een schat van bloemen en 'licht. Pater De Jaegher hield de feestpredikatie. Ook be speelde Z.eerw. vóór en na het lof met veel talent het orgel. Kortom, de dag van 19 Maart was voor onze parochie een, dag van wijding en stichting. DBN HAAG. Minister Loudon heeft in de Kamer gezegd, dat de regeering aan vankelijk voornemens was te weigeren, doch met het oog op de voedselvoor ziening, de handelsvloot, de koloniale vaart en het verkeer met de koloniën; heeft de regeering gemeend te moeten toegeven, waarbij het antwoord van Duitschland inzake de graanvoorziening grooten invloed had. Van de geassocieerden is de uitdruk kelijke Terzekering geëischt van de Leve ring van 400.000 ton graan, waarvan 100.000 ton vóór 15 April. De reedera zijn in 't vertrouwen moeten worden ge nomen, omdat hun advies onmisbaar was. De minister vertrouwt, dat Duitschland geen moeielijkheid in den weg zal leg gen aan de graanvoorziening uit Amerika. De vaargeul blijft voor genoemde schepen open. I De minister herhaalt, dat door het toe geven aan de eischen der geassocieerden onder de gestelde .voorwaarden de neu traliteit niet is geschonden. De regee ring denkt er niet aan tusschen twee partijen te kiezen. Geen duimbreed zal zij verder gaan dan zij nu ging. LONDEN. Uit Petrograd wordt gemeld, dat de soviëts van Siberië besloten heb ben met China een regeling te treffen over de grensaangelegenheden. KEULEN. De „Kölnische Zeitung" schrijft: Ér bestaat de algemeene wensch om met Hofland in vrede te blijven leven evenals tot heden toe. Wij willen de hoop niet opgeven, dat daaraan niets zal wor den veranderd. In het Maart-nummer van het St.-Gre- goriusblad komt een zeer interessante be schouwing voor over de melodie van de hymne „Adoro Te" van de hand van den heer J. A. B 0 r r e n b e r g s, organist en koordirecteur te Oostburg. De uitslag van de verkooping van woonhuizen en winkelhuizen voor de erven van den heer J. Mulder Kzn., ten overstaan van notaris Van Dissel op 19 Maart is alls volgt: Het heerenhuis aan den Westsingel E no. 138 aan, den heer M. Arnol|dt voor f4175. Het woon- en winkelhuis met pakhuis Korte Kerkstraat, A no. 120 aan den heer J. J. Koene voor f7800. Een woonhuis en erf aan de Koepoort, A no. 168a, aan dhr. M. (rovers -voor f 1060. Een woon- en winkelhuis eu erf aan deWijngaardstraat, A no. 85 aan mej. wed. H. Kentin voor f 1480. Een woon- en winkelhuis en erf aan de Lange Vorststraat C no. 145 aan dhr. Jac. De Graaff voor f2010. Een pakhuis en erf aan de Korte Vorst straat C no. 88 aan dhr. J. C. v. d. Weert q.q. voor f2150. Twee woonhuizen en erven aan het Groene Weidje C nos. 192 en 193, en een woonhuis met erf aldaar C no. 191 aan dhr. D. Adriaanse voor f 1800. Een woonhuis en erf met gang pan de Korte Nieuwstraat B no. 84 aan dhr. J. Lapoeter voor f 1820. Ben woonhuis en erf met uitweg door den gang aldaar, B no. 85 aan dhr. C. Bliek voor f 18Ó1. Ben woonhuis enz. idem B no. 86 aan dhr, P. Baarends voor f 1800. Ben woonhuis enz. idem B no. 87 aan dhr. H. P. A. De Pree voor f 1830. Een woonhuis en erf hoek Korte Niéuw- straat, Oostwal B no. 87a, aan dhr. D. Dekker q.q. voor f3180. Een heerenhuis met tuin en schuurtje aan de Kleine Kade B, no. 183 is niet verkocht. Een heerenhuis met tuin aan de Lange Kerkstraat C no. 29 aan dhr. D. A. Constandse q.q. voor f6000. Het woo.n- en winkelhuis, hoek Vlas- markt en Waterstraat geveild voor dhr. J. B. Slager, is niet verkocht. H«iÉ*k«nskerke. Door B. en W. is bij inschrijving gegund aan Mach. de Pree alhier, het vervoer van de benoodigde ojiderhoudsgrint en macadam, naar de diverse wegen, onder deze gemeente te gen 'fl.12 per kub. Meter. Brtskint. Het woonhuis met annex al hier aan de Kaai, geveild door notaris James ,te Sluis is ingesteld op J3450. Herveiling 23 Maart a.s. Heden overleed tot o*ze diepe droefheid, voorzien van de laatste H H. Sacramenten der Stervenden, onze beminde Echtgenoote. Moeder, Groot moeder en Overgrootmoeder, Mejuffrouw SILVIA TAS, in den ouderdom van bgiia 76 jaren. C. P. SERRARENS, Kinderen en Kleinkinderen, 's Heerenhoek, 18 Maart 1918.

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1918 | | pagina 3