UIT ZEELAND. Meeningsverschil in de A.-R.-partij. Gelijk men weet zijn dr. Kuyper en prof. Diepenhorst het niet eens over de wijze van indiening der candidatenlijsten bij Ge algpmeene verkiezingen van dit jaar. Dr. Kuyper en bet centraal-comité willen piet 3 lijsten elk met .10 namen over het geheele land uitkomen. Prof. Diepenhorst acht dit gevaarlijk en wenscht verdeeling van het land in enkele groepen en elk dier groepen één lijst, bevattende tien namen, welke lijst wordt opgemaakt tloor de kieskringen der betrokken groep. Nader meldt „De Zeeuw": In de gisteren onder voorzitterschap van dr. Kuyper gehouden vergadering van het Centralen-Convent, werd op voorstel van prof. Diepenhorst, welk voorstel door den voorzitter werd overgenomen, beslist, dat de achttien stemkringen in drie groe pen zullen worden vereenigd en dat in eiken kieskring slechts één antirevolu tionaire lijst zal worden ingeleverd. Dr. Kuyper. Naar de „Tel." meldt zou dr. Kuyper, Op het Senioren konvent der anti-revo lutionaire partij verklaard hebben, dat hij niet langer als partijleider wil optreden. Zoodra de reorganisatie der partij tot' stand is gekomen zal hij de leiding neer leggen. De oud-minister Idenburg zou aan gewezen zijn als dr. Kuyper's opvolger. De „Goeree R.D. 33".( Bij het Departement van Buitenland- sche Zaken is van den consul-generaal der Nederlanden te Londen bericht ont vangen, dat de trawier „Goeree R.D. 33" is opgebracht naar Harwich. De Hofmeester van de „Nieuw-Amsteiv Dam" gearresteerd. Aan de „Matin" wordt uit New-York dd. 10 Februari gemeld, dat de hofmees ter yan de _,,Nieuw-Amsterdam" gearres teerd is, onder verdenking van spionnage. Men heeft op hem een brief in cijferschrift gevonden, blijkbaar bestemd voor Duit- sche agenten in de Vereenigde Staten. Onder andere mededeeiingen behelsde deze brief détails betreffende de Ame- rikaansche transporten. De man werd gearresteerd, op het oogenblik, dat hij een brief wilde ver bergen achter een stoompijp van het Bchip. („Tel.") Huisslachtingen. Door den Minister van Landbouw, Nij verheid en Handel is tot de burgemeesters de navolgende circulaire gericht: Het is mij gebleken, dat de circulaire in zake het treffen van maatregelen in zake huissiachtingen, dd. 4 Februari 1918, afdeeling Crisiszaken, bureau Volksvoe ding no. 872, en het aanhangig wets ontwerp aangaande een slachtverbod, door velen verkeerd wordt begrepen. In verband daarmede zij medegedeeld, dat bedoelde maatregelen moesten worden genomen, om de buitensporige huisslach tingen, welke in den laatsten tijd plaats hadden door of ten behoeve van perso nen die vroeger niet gewoon waren zelf een varken te mesten en voor eigen ge bruik te slachten, tegen te gaan. Het ligt echter geenszins in mijne be doeling, om deze maatregelen in liet vol gende najaar toe te passen op huisslach tingen verricht door personen die ge woon zijn hunne varkens voor de voor ziening in de normale behoeften aan vleesch en spek in eigen gezin te mesten en te slachten. Dezen zullen dus goed doen, om voort te gaan met het meslep van hunne varkens zooals zij steeds ge woon waren. Maximumprijzen levende varkens. De minister van landbouw beeft met 18 Februari vastgesteld voor levende varkens een maximum inkoopprijs van f 1.60 per K.G. slachtgewicht. De minister heeft in een circulaire den gemeentebesturen medeueeling gedaani van deze wijziging van den door de ge meenten te bestenen maximuminikoop-prijs van levende var,eens pec K.G. slachtge wicht. Voor zoover noo-dig teekent de mi nister er bij aan, dat de in overweging gegeven verkoopprijzen, bedoeld in art. 3 der Distributie wet 1916 alsmede de ingevolge artikelen 2 en 8 van genoemde wet vastgestelde maximumprijzen voor varkensvleesch in den kleinhandel onge wijzigd blijft. De Theevoorraad. Naar „het Volk' 'van welingelichte zijde verneemt beeft de inventarisatie van de hier te lande aanwezige voorraden thee tot resultaat gehad, dat nog gedurendö vier weken thee zal kunnen worden ge distribueerd, zooals zulks voor de stop zetting daarvan geschiedde. Ruwe tabak. De Minister van Landbouw heelt ver boden den verkoop en aflevering van ruwe tabak uit eenig deel eener gemeente naar alle andere deelen des Rijks, hetzij in of buiten die gemeente gelegen. Van deze verbodsbepalingen kan onder daar bij te stellen voorwaarden ontheffing wor den' verleend door liet Rijksbureau voor tabak. Dat bureau is door den minister ingesteld en zal belast zijn met het doen van voorstellen en het uitvoeren van maatregelen om den ketting handel in ta bak tegen te gaan. Tot directeur van dat bureau is aangewezen de beer Joh. 'Reijnen te Amsterdam. Kleinere broodkaarten. Het Bureau Toor Mededeelingen inzake de Voedselvoorziening meldt: In verband met de stijgende papierprij- zeri en de toenemende schaarsehte aan karton, heeft de Centrale.Broodcommissie de mogelijkheid onderzocht het formaat der broodkaarten, aanmerkelijk te verklei nen. Men is daarin zeer wel geslaagd, zoo dat men rekent niet alleen een groote papierbesparing te zullen verkrijgen, maar ook de kosten der broodkaarten met on geveer f25.000 per periode Tan vier we ken te kunnen verminderen. Goederenvervoer. Ten aanzien van het binnenlandsch ver voer van goederen te water en te land is sinds 16 Febr. a.s. de toestand her steld, die vóór 1 Januari bestond, maar in verband met de vorst en het dicht geraken en blijven van verschillende wa terwegen tijdelijk is gewijzigd. Van 16 Februari a.s. af, is het dus wederom verboden per spoorweg goe deren te doen vervoeren, tusschen sta tions, gelegen in of nabij plaatsen, die te water door eem geregelde beurtboo- dienst met elkaar in verbinding staan. Alleen wanneer een dergelijke geregelde verbinding te water ontbreekt, zullen die goederen voor spoorwegvervoer worden aangenome*. Moeten wij daarvoor ons geld geven? Ons werd ter inzage gegeven een boek werk, dat den suggestieven titel draagt van „Het Biechtgeheim," door Hans Kirch- steiger. t Wie denken mocht, dat men hier te doen heelt met een Roomscho apologie van de Biecht of soms met een beschou wing over de Biecht op hygiënische gron den, zooals dr. Buring Boekhoudt er laatst een leverde in de „Mosgroene" zal wel spoedig uit dezen waan worden opge schrikt als hij, deze toevoeging bij, den titel leest: „met een 'woord vooraf van J. Quast Hzn. Wijl weten wat we te denken hebben van artikelen, afkom stig van de welbekende firma in anti papisme, Quast en Krop. Het „woord voor af,-"' hoe kort ook, zegt ons dan ook genoeg. „De schrijver van het boek, dat wij hier aan Nederlandsche lezers aanbieden, is een Roomsch priester, die het onder werp, door hem behandeld, grondig kent. Hetgeen hij schreef is geen roman in den eigenlijken zin des woords. Hij, deelt de werkelijkheid mee, die te staven is uit archieven, welke de schrijYer onder de oogen heelt gehad. En hij kan h«t evenmin helpen als wij, dat de werke lijkheid er soms als een roman uitziet. Met eon paar kleine uitzonderingen gevien wij het werk zoo als het in het Duitsch verscheen. i Een enkel tooneel zegt de hiepr Quast cfat in het oorspronkelijke wat hoog gekleurd was (hm! hm!) is in de vertaling veTzacht, die daardoor, naar wij hopen, er niet minder op is gewor den." Nu zouden wij van het een en andier geen woord reppen, want de Katholieke Kerk is hcusch nog niet door het eerste het beste pamfletje omvergeworpen, en ook het Biechtgeheim is daardoor nog niet bezweken, maar wat ons trof in bovengenoemd boekje, dat ons in handen kwam, was 't volgende etiquet, dat er in was geplakt: „Geschenk van de Nederlandsche Ver eeniging „Onze Vloot." „Eenige voorwaarde; weest netjes op dit boek, want vele uwer kameraden willen het ook lezen." Nu is de Nederlandsche Vereeniging „Onze Vloot" een zeer verdienstelijkja vereeniging, welke ook gaarne de con tributie ,van Katholieke leden in ont-> vangst neemt. Maar als die Katholieken nu tot de bevinding komen, dal hun geld besteed wordt om een lastercampagne tegen de Kerk te organiseeren, vooral als de vereeniging dit soort pamfletten brengt onder onze Brahantsche geloofs- genooten, dan hebben die Katholieken toch groot gelijk als) zij, zeggen: „moe ten wij daarvoor nu ons geld geven?" En dan weten zij voortaan wel, wat lyun te, doen staat. („De Msb.") Goes. Bij Kon. besl. is aan J. B. Ide Beaufort, op zijn verzoek, eervol ontslag verleend uit zijne betrekking van lid van het college van regenten over de strafge vangenis te Goes, onder dankbetuiging voor de als zoodanig bewezen diensten, en is benoemd als zoodanig, mr. W. F. J. Wagtho, arrondissements-schoolopziener, wonende te Goes. Wijl zij meenen, dat de door den minister bepaalde distribntieprijs van het rundvleesch te laag is, zijn de slagers: te dezer stede van plan met den vleeseh- rerkoop te staken. Wel is vandaag nog verkocht, maar dit komt omdat men eerst nog het verloop van de Rotterdamsche markt van heden wil afwachten. (Zie onder laatste berichten. Red.) Middelburg. Gisterenmiddag is het mili tair muziekkorps al spetende van het Schuttershof, omstuwd door «en groote menigte door een deel van de stad naar het voetbalveld getrokken, waar Middel burg I, dat zelfs spelers uit het derde elftal moest laten spelen, tegen een mili tair elftal speelde, met het resultaat, dat de militairen wonnen met 20. Na afloop van den wedstrijd ging het ook weer spelende naar de stad terug. Ook geduiend© het spel had het korps zich meermalen doen hooren. Een onbekend gebleven mililair heeft pet zijn bajonet een ruit in de vesti bule van het station doorgestoken. Op den hoek van, de Lange Gist- straat en St. Pieterstraat is Zaterdag een sleperswagen tegen het huis van den heer Heerojdt aangereden, waardoor de gevei beschadigd w®rd en de pijp van de straat lantaarn afbrak. Waar dit oip dt\uzelf den hoek reeds meer gebeurd is, zou zekter het plaatsen van een paal zeer gewenseht zijn. De bekende Pater Borromeus de. Greeve zal tusschen 6 en 13 April waarschijnlijk op Donderdag 11 April te Middelburg als spreker optreden voor de R. K. Kiesvereeniging. Door de politie zijn in beslag ge nomen drie scharnieren, liehporende tot de deuren, die ontvreemd zijn van het zoogenaamde oliekotje van d® gemeente. Verder werden in beslag genomen 9 koperen gewichten, die uit de Ambachts school waren ontvreemd, een twee,al leer lingen werden aangehouden en bekende zich aan dezen dieistal te hebben schul dig gemaakt. Door een winkelier was aangifte gedaan, dat hij ongeveer 14 dagen ge- leuen was opgelicht voor chocolaue, koek jes enz., tot een bedrag van ruim 1 20 door een paar jongens, die dit op naam van een inwoner van Biggekerke hij .hem liaaluen. Door de politie werden drie jongens, leerlingen van de Rijks lloogere Hurgerschool, aangehouden, die bekenden deze oplichterij te hebben gepleegd. Aangifte werd gedaan jioor een koopman, dat hij door een 14-jarigen voor 2 bezems was opgelicht, van qief- stal van een fiesch wijn bij een anderen winkelier, en van twee kettingen, die bij een landbouwer we'ruen ontvreemd. In al 'deze zaken worut een onderzoek in gesteld. I l De hulp der politie werd ingeroe pen voor een paar militairen, die eèn vrouw, die op het bagiijnho-t woont, het lastig maakten. Bij de komst der politie waren de soldaten, die bleken ook een ijzeren hekwerk te hebben uit den grond getrokken, reeds verdwenen. Nog werd aangifte gedaan, dat een houten hekwerk op de stoep van een perceel in de St.-Pieterstraat is wegge nomen. Proces-verbaal is opgemaakt tegen een persoon wegens overtieuing der melk- verordening en tegen een winkelier we gens overtreding der distributievvet. In de Vrijdagmiddag alhier gehou den vergadering van de V eiluigsvereem- giug „Walcheren", werd nog door den penningmeester, den heer A. de Hmidi, i ekemug en verantwoording uitgebracht, waaruit blykt, dat de ontvangsten be droegen f 28761.67'/3 en uitgegeven r280il 49, zoodat er een batig saldo is van f750.18. Uit de mededeelingen van de com missie van onderzoek bleek, dat er nog een kwestie hangende is met de vei- iingsvereenigiug „Ons Belang" te Goes, over een post van f4733, die „Walche ren" wel zal moeteB betalen. Goedgekeurd werd om aan enkele personen gratificaties toe te kennen. Zeer langdurig werd gediscusieerd over een voorstel van het bestuur, om zich aan te sluiten bij de Boerenleen bank te St. Laurens en daarvoor 1' 20.000 crediet te nemen, ouder borg van de leden. Een voorstel om dit besluit voor 5 jaar bindend te doen zijn werd aange nomen met 59 stemmen vóór 51 tegen en 7 blanco, terwijl de zaak voortgang zal hebben als minstens de helft van de leden der vereemgiug het desbetreffend contract onderteekeut. Velen der aanwe zigen teekenden reeds. Aan het bestuur werd machtiging verleend weer «en verantwoordelijk personeel onder borgstelling aan ta stellen. Sen voorstel van eenige leden, om het aantal bestuursladen van 11 op 15 te brengen en daarnaast een com missie va» teezicht va» 7 leden aan te stellen, welke la personen alle telers moeten zijn, werd verworpen. Aangeno men werd een voorstel, om het aantal leden, dat voor het houden van eene vergadering vereischt is, terug te bren gen van een tiende op een 25ste van liet totaal aantal. De heeren A. de Smidt, A. Breel en R. E. Hatttink werden als bestuursleden herkozen. Tot leden der commissie van onder zoek werden gekozen de heeren P. de Bree, J. A. H. Baljeu en J. K. Mesu. Ernstige mijnontploffing. Negen personen omgekomen. Nader meldt men uit Vlissingen dd. 15 Febr.: Betreffende de ernstige mijnontploffing, welke heden in het Oostgat plaats had, kunnen wij d® volgende bijzonderheden mededeelen: een Arnemuidsch visschers vaartuig, de „ARN 16" was hedenmor gen in het Oostgat bij W-estkapeile aaa het visschen en kreeg toen een mijn in het net. De schipper sneed het net ai en verankerde de mijn. Een juist passee- rende torpedoboot werd door den vis- scher in kennis giesteld met het feit, waarna de torpedoboot naar Vlissing-e» stoomde en daar aan de Marine kennis werd gegeven, dat er «en mijn veran kerd was. Hedenmorgen half tien vertrok .daarop het .gtoomloodsvaartuig no. 14 oner be vel van den loodsschipper, thans buiten gewoon luitenant ter zee 3« klasse W'. Vader naar het Oostgat. Een iuitt. ter zee 2e klasse ging mee teneinde de mijn onschadelijk te maken. Behalve deze officieren waren nog aan boord 6 man van het machinepersoneel en hek dek personeel, 1 kok en 1 oppasser. Het loodsvaartuig stoomde naar het Oostgat. Daar werd de „Arnemuiden 16" aangetroffen en op sleeptouw genomen, teneinde d® verankerde mijn op te zoe ken. Uit ging niet gemakkelijk, doch ten slotte wenl de mijn toch gevonden en begaf de luitenant ter zee zich aan boord va* het visschersvaartuig. Nauwelijks was deze aan boord of het loodsvaartuig liep op een mijn en een vreeselijke ontploffing volgde. Da commandant Vader werd dadelijk gedoofd, doch men slaagde er in zj» ijk op te halen. Van de andere opvarenden van het loodsvaartig werden de loodsen A. Hoe ken en Spuy benevens de lsodskwee, kelingen Huyg en Lefeber en de oppas ser Brouwer in de golven geworpen. Men slaagde er niet i* hun iijke» te vinden. Door de reusachtige ontploffing was ook het visschersvaartuig snel gaan zinken. Van de 5 zich daarop bevin dende opvarenden werden de luitenant ter zee en een der visschers gered, ter wijl de 3 andere in de diepte verdwenen. Deze mijnontploffing heeft dus aan 9 menschen het leven gekost. Van de andere opvarenden werden en kele gewond. De geredden welke j* 2 sloepen plaats name», werden spoedig opgepikt door een zich in de nabijheid bevindende torpedoboot en naar Viissi*- g»n overgebracht. Van de gewonden werden 2 naar het ziekenhuis gebracht, terwijl ook het lijk van den commandant derwaarts werd vervoerd. Wij vernemen nog dat de ramp plaats had hedenmiddag 12 uur en dat kort na bet ongeluk, zoowei het loodsvaar tuig als h«t visschersvaartuig in de diept® verdwenen. Dat de ramp in Vlissingen diepen in druk heeft gemaakt, laat zich wel be grijpen. (Z.) De ter aarde bestelling van wij len den heer W. Vader Jr., den loods schipper en reserve-luitenant ter zee der de klasse, die Vrijdag j.l. met 8 andere personen om het leven kwam bij het mijnongeluk voor Westkapel.e zal alhier plaats hebben met militaire eer op Dins dag a.s. des middags te één uur. Vanaf de woning yan den overledene op den Boulevard Bankert zal de stoet gaan langs den Oprit, de Spuistraat, het Bellamy park, den Nïeuwendijk (,ang^ het kantoor van het Nederiandsch Loods wezen), Walstraat en Badhuisstraat naiar de algemeene begraafplaats. Gsiz-on dheidsGommissie. In bet versiag v.in bovengenoemde commis sie blijkt, dat het aantal overleden per sonen bedroeg 10,2 per 100O inwoners, tegen 9,36 in 1916, en 10,44 gemiddeld over de laatste tien jaren. Het aantal sterfgevallen aan tubercu lose steeg van 19121917 achtereenvol gens 19, 24, 27, 34 en 39. Meerdere iactoren werken waarschijnlijk hiertoe me de, o-.a. minder goed© voeding, ongun stige woningtoestanden enz. Van de aanwezigheid van factoren wel ke op den algemeenen gezondheidstoe stand een bijzonderen invloed hebben ge had, is niet gebleken. De commissie heeft bijt B. en "Wj. er op gewezen, dat de aanplemping met straatvuii der laag gelegen gronden in de .onmiddellijke nabijheid van het bad hotel en de badplaats aanleiding moet geven tot minder gewenschte toestanden. B. en Wl meenen, dat behoorlijke af dekking met grond bovengenoemde be zwaren behoorlijk zijn te ondervangen. Onder het hoofd Volkshuisvesting wordt gewezen op het merkwaardige verschijn sel, dat van de 200 woningen van do Vereeniging tot verbetering der Volkshuis vesting nog slechts 150 zijn bewoond, de commissie meent, dat dit tegen den zomer wei zal verbeteren. Des te opmerkelijker is het, dat de 52 woningen van „gemeenschappelijk Be lang" bijna allen bewoond zijn. In verband met het verteenen van sub sidie door het gemeentebes tuur aan eeni ge bewaarscholen is besloten een onder zoek naar den toestand dezer scholen in te stellen. Inzake het garnalen en mosselen geilen werd uitgemaakt, dat dik wijls daarmede een 100-taJ gezinnen ziel! bezig houden met deze huisindustrie. De commissie heeft er hij B. en Wi. op aangedrongen eene verordening in het leven te roepen, inhoudende voorschriften op het pellen, koken en zouten van mos selen, zoomede op het pellen van gar nalen in huisindustrie en in afwachting daarvan nu reeds bij1 «eventueele vergun ningen tot oprichting van bedoelde in- dustriën de voorwaarde te stellen, dat de aanvrager verplicht is de gezinnen en de perceelen op te geven, opdat de gezondheidscommissie controle kan hou den. B, en Wi. achtten 'dit niet toelaaL baar, daar de-zo industrie niet valt onder de inrichtingen bedoeld bij deH.ndorwet. Er kwamen in de gemeente vo-or 48 gevallen van roodvonk, 8 van diphtheritis en 1 van febris typhoidea. Het aantal genomen melkmonsters bedroeg 30hier van hadden drie een te laag vetgehalte en een te laag percentage aan vaste stof; terwijl een drietal andere alleen de laat ste afwijking vertoonden. Een snoepreisje. Door de politie alhier zijn aangehouden een 18- jarige jongen en een 30 jarige vrouw, die in een hotel alhier verbleven en door hun houding de aandacht tot zich hadden getrokken. Gebleken is toen dat beiden als schoonbroeder en schoonzuster vanuit Amsterdam een snoepreisje naar hier hadpen gemaakt, waarbij de vrouw bij afwezigheid van haar echtgenoot, een gedeelte van het huisraad had verkocht om zich de noodige middelen voor de reis te verschaffen. Waar de jonge man niets bezat is hij dcarop als minderjarige door de politie naar Amsterdam teruggebracht, om we der onder het ouderlijk gezag gesteld te worden, terwijl de vrouw to«n ook weder op eigen gelegenheid naar Amsterdam is teruggekeerd. Nog werd aangehouden een 17-jarige jongen die eveneens in een hotel alhier vertoefde en op wien door zijn eigen aardig optreden de aandacht was gevallen. Na meermalen valsche namen en adressen te hebben opgegeven, teneinde te trachten de politie te misleiden nopens zijn indentiteit, viel hij ten slotte door de mand en bleek dat hij ten nadeele van zg'n vader te Groningen zich ruim f300 had toegeëigend, waarmede hij zich voorstelde de wijde wereld in te trekken. Het jongmensch is naar Groningen teruggebracht. (VI. Gt.) Door de politie is een 14-jarigejon gen aangehouden, die siuds enkele maanden op een kantoor alhier zich had schuldig gemaakt aan diefstal van kleine bedragen, teneinde zijn snoeplust bot te vieren. Toen hij ten slotte ver moedde dat verdenking op hem was ge vallen, verscheurde hij uit angst voor ontdekking de nog in zijn bezit zijnde zilverbons en wierp de stukken weg, wat echter leidde tot zijn arrestatie, waarna een volledige bekentenis door hem werd afgelegd. Hij een daarop ingestelde controle bleek dat hij in den loop der laatste maande» circa f 8o had ontvreemd. (VI. Ct.) Kruiningen. De ambtenaren hebben plm. 150 K.G. meel, dat ongedekt vervoerd/ werd, in beslag genomen. Schors. Zaterdagnamiddag hal de vrouw op het sleepschip „Vereeniging 45" het ongeluk, dat ze over boord viel, vlak bij de Schorebrug. De zoon van de vrouw en de brugknechts Zandee en Van Leeu wen verleenden dadelijk hulp, zoodat de vrouw weer spoedig aan boord gebracht kon worden. Eore den moedigen helpers. Krabbendijke. Zaterdag herdacht de heer S. van Baren den dag, waarop hij voor 25 j iren bij de Posterijen in dienst kwam. Het ontbrak den jubilaris niet aan bewij zen van belangstelling. (Z.) Het korps der kommiezen is alhier mei twee vermeerd. Thans wordt tegen hef, frauduleus in- en uitvoeren alhier gewaakt door twee burger- en vier sol- daatkommi©zen. Daar men hier een begin heeft ge maakt met het verleggen van de ingekuil de aardappel-en, is het te vreezen, dat de, thans ingevallen harde vorst nog al schade in de niet meer zwaar gedekte kuilen zal brengen, waarbij bovendien de opgeworpen grond nog niet goed sluit. Rilland-Biith. Dat er met den verkoop van koffie en thee door sommige winke liers geknoeid wordt bleek gisteren zeer duidelijk. Het was der politie bekend, dat door den winkelier M. C. de K. koffie buiten de distributie om, tegen hoogen prijs werd verkocht. Gistermorgen werd van hem een opgave van den aan wezigen voorraad koffie en thee gevor derd, waarop hij verklaarde geen voorraad t« hebben. Een huiszoekng volgde, en een partijtje koffie en thee in den schoor steen verborgen, werd in beslag genomen. (ÜO Baarland. Candidaat gesteld voor den gemeenteraad (vac.-Hoogvhet) A. Bur ger (vrijz.) en C, Dekker (anti-rev.). De stemming heeft plaats op .Zaterdag 23 Febr. a.s. (Z-) Borstels. Bij besluit van Ged. Staten van 25 Januari is de, vferleden. jaar ge geven goedkeuring aan de salarisregeling voor de) openbare onderwijzers ingetrok ken i i

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1918 | | pagina 2