Gemengd Nieuws. Laatste Berichten. Rechtszaken. ONDERWIJS 413e Staatsloterij. Burgerlijke Stand. Marktberichten. SPORT EN SPEL. ADVERTENTIE N. RIJKSTELEFOONDIENST. tijdelijk Telefoniste, gisch 'jacht water te maken. Eerst trachtte men door pompen het scheepje drijvend te houden, maar toen dit niet voldoende opschoot werd de inventaris er uit gehaald en met roeibooten naar den overkant ge bracht, waar de goederen in het huis van bewaring werden ondergebracht. Zon dag was het water tot op het dek ge komen. Zondagmiddag werd ontdekt, dat het in het verbrande gebouw in de Bel- lihkstraat nog smeulde en moest er door personeel van de stadschuur nog weder water pp het brandende deel worden ge worpen. Vanaf lieden (Maandag) wordt des nachts weder onafgebroken electrische stroom worden geleverd, zoowel hier als te Vlissingeri'. Vrijdagnacht omstreeks kwart voor vijf .ontdekte de heer van Grootheest, (dat een uitslaande brand woedde in (de vee- broodbakkerij1 der firma Meertensi in de Bellinkstraat. De heer van Grootheest wekte eerst den heer vaal der Mijle, onder- brandspuitmeester van spuit Wi, die on middellijk met een slangenwagen luitrukte en door zijn vliïg en deskundig' optreden een groot aandeel had in het! roorkomen van uitbreiding van den brand. De politie was jntusschen ook gewaarschuwd en werd alarm gemaakt, zoodat spoedig meer hulp ter plaatse was. Het aange taste perceel' brandde voor het grootste deel' .uit. Een der ovens] werd onbruik baar, maar de tweede oven bleef onge schonden en daar ook de kneedmachine en de motor goed werken, zal' het be drijf vermoedelijk spoedig kunnen worden hervat. De belendende perceelen, een stal met vier paarden, die spoedig door een agent van politie en burgers' in veilig heid waren gebracht, en een turfpakhuisi bleven voor het vuur gespaard. De oor zaak wordt gez'ocht in de groot© droogte der laatste weken en do hevige hitte, steeds 200 a 300 graden, die in hpt gebouw heerscht. Alles was verzekerd op beiuispoKs. VejTo belangstellenden en nieuwsgieri gen kwamen een kijkje nemen, terwijl talet andere autoriteiten ook de burgemeester spoedig ter plaatse was. (Z.) Vlissingen Door den reserve-eersten- Jiiitenant A. W. Tapper, commandant van de vrijwillige laadstonrrsectie alhier, is bij- den oommis'saris van politie aldaar een aanklacht ingediend tegen den heer ■T. G. van Niftrik, lid van de Provinciale Staten van Zeeland en directeur der gas fabriek, en zulks naar aanleiding van een artikel in het Vrijzinnig .Weekblad voor Zeeland van 2 Juni j.l'., getiteld „Hoe de toewijding voor het Vaderland wordt beloond", welk artikel gebeurtenissen hij den landstorm' bespreekt en beoritisserd en Wat de heer Tapper bel'eedigend voor zijn persoon acht. Het verhoor van ge tuigen en van den heer van Niftrik is reeds afgeloopen en het proces-verbaal is naar den officier van justitie te Mid delburg gezonden. (Z.) D e „Zeel and". De mailboot „Zee land", welke Zaterdagmorgen met de Deensche commissie naar Engeland ver trokken was, is reeds 'Zaterdagavond half lelf uur hier teruggekeerd ntet 2 passagiers, n.l. baron Rengers, ministerieel ambte naar, en een Nederlandsche pleegzuster. De mailboot „Zeeland", die Za terdagavond. alhier terugkeerde, is naar de binnenhaven verhaald, maar lag daar Zondag nog onder stoom. In hoever het schutten der .boot door de 'sluizen in verband staat met het voor langer tijd leggen der booten, valt niet te zeggen. Wed dient opgemerkt, dat in de 'bui tenhaven baggerwerk wordt uitgevoerd en een ponton tijdelijk weggenomen is, zoo dat ook dit zeer goed de reden kan zijn. Nisse. Zatermiddag klom een 3-jarig knaapje op een ijzteren afheining en had het ongeluk er af te glijden, waarbij een der ijzeren staven geheel door zijn wang drong en een ernstige wontje ontstond. Dr. Klos, die spoedig ter plaatse was, .verleende heelkundige hulp. Hansweerd. Vrijdag werd op de N. V. werf Zeeland te Hansweerd de kiel ge legd voor het schroefstoomschip „Lom- bardia", in aanbouw voor del Svenska Ll'oyd te Gothenburg en bestemd voor de ajgemeene vrachtvaart. Dit schip, geheel van staal gehojiwd, lieett de volgende'af metingen; Lengte tuisschen de loodlijnen 275' 0" i Breedte pp de spanten 41' 0": Holte in de zijde 18' 0", met een laadver mogen van 2500 ton. Het schip is van het Shelterdeck-type en wordt gebouwd onder de hoogste klasse Engeïsche Lloyd. Het wordt voorzien van een Ljungströms Electro Turbine Machine installatie van plm. 1200 I.P.K. (Z.) Zierikzee. De afdeéling Zierikzee van de S. D: A. P. heeft voor den gemeente raad candidaat gesteld J. Catshoek en W. Versteeg. Alhier zal volgens „de Zoom" weer een nieuwe nijverheid ontslaan, namelijk de garnalenpeilerij. Van nit Brouwershaven, waar sedert jaren een pellerij is gevestigd, zullen door de directie daarvan, tengevolge van ge- brei aan werkkrachten, voorloopig garna len te Zierikzee worden aangevoerd, wel ke dan tegen een loon van 18 cent per kilo gepeld kunnen worden ingeleverd. Op het oogenblik moeten de pellersl zich' be schikbaar stellende, de garnalen aan huis te pellen, alzoo huisindustrie, doch bij) op name wordt zeker verwacht dat Zierikzee een éigen pellerij, waarvan reeds verleden, jaar sprake was, een onderdeel van die te Brouwershaven zal verwerven. Krabbendijke. Door de ingelanden van den Valckenissepolder werd tot dijkgraaf herkozen dhr. Adr. Wabeke. (Kr. Ct.) Kamperland. Vrijdag is alhier aan de duinen van den Onrustpolder het lijk aan gespoeld van een matroos, volgens de kleeding vermoedelijk een Engelschman. Nadat het lijk onder politie-toezicht ge kist was, is het vervoerd naar de be graafplaats, „alwaar het in het lijken huisje is ondergebracht. (Z.) 's Heer Arendskerke. In den boomgaard van dhr. van der P. zijn hier door kwaad willigen verschillende struiken aardappe len uit den grond getrokken. Benoemd tot agent van politie te Amsterdam dhr. C. Wisse Jz., alhier. 's Heerenhoek. Op 7 Juni hield de sociëteit „Concordia" een concours naar den lossen: vogel, die werd bijgewoond door een vijftal schutters van 11 socië teiten. De eerste klepprijs werd behaald door C. Goensse van „Willem Teil" te Ovezande, de 2de klepprijs door J. Rijk Azi., sociëteit voornoemd, de 3de klep prijs door M. Rijk van de sociëteit „Wil lem Tell I"; de zijvogels werden behaald door J. Vette van „Concordia" en de 2de zijvogel door M. v. Eikeren, sociëteit „Amicitia"; de kallen respectievelijk door M. Rijk van „Willem Tell I" en J. Raas van „Soranus". Sluis. Alhier wordt den laatslen tijd een levendige handel gedreven in nikkelen munten. Alle vierkante stuivers verdwij nen op geheimzinnige wijze uit het ver keer. Bij groote massa's schijnen ze op verborgen plaatsen over de grens te wor den gebracht. (Z.) Groede. Deze week sloeg de bliksem in He schuur van dhr. J. Basting. De aangebrachte schade was gering. Hulst. Dhr. R. Adriaanssens, ambtenaar ter secretarie alhier slaagde dezer dagen voor het examen candidaat-gemeente- secretaiis. Hoofdplaat. Zaterdag is alhier het lijk aangespoeld van een Duitsch soldaat. Cadzand. Be kommiezen van hier be keurden twee soldaten wegens ongedek- ten vervoer van 200 stukken harde zeep. De soldaten werden naar Sluis, hun gar nizoen .geleid, om zeker te zijn, dat zij geen valschen naam hadden opgegeven. Op de terugreis zagen de kommiezen ■op eens twee personen vlug wegloopen. Na lang zoeken vonden zij 36 K.G. kof- fieboonen. Denzelfden dag werd bij een zekeren K. te St. Anna huisvisitatie verricht en een flinke partij koffieboonen en z'eep in beslag genomen. l Boschkapelle. Door de werkliedenver- eeniging „St. Deus Dedit" is voor hare leden een Onderlinge Spaarvereeniging op gericht. Een dertigtal personen traden reeds toe en deden hunne eerste stor ting. "De gelden worden belegd op de Boerenleenbank alhier. Koewacht. Tot leden van het stem bureau voor de aanstaande verkiezing van leden van den gemeenteraad werden be noemd de heeren A. Dieriek, Th. Per- sijn, C. van Dorselaar en E. de Vleeschou- wer. Oostburg. Zondagmiddag bewoog zich alweer een vliegmachine boven dez'e ge meente. De nationaliteit kon niet vast gesteld worden. Da Centrale R. K. Kiesvereenigin|g in het district Oosttourg is thans aange sloten bij den Algemeenen Bond van R. K. Kieslvereenigingen in Nederland. Op de Al'gemeene vergadering, Zaterdag j.l., nam voor het eerst de vertegenwoordiger dier centrale, de heer A. A. Henderikse, aart de beraadslagingen deel. Door den ontvanger der registratie alhier werd Zaterdag de inbeslaggenomen koffie publiek verkocht. De prijzen ^Va ren gemiddeld f 1.50 per K.G. Er jv.aren vele liefhebbers. De 28-jarige Duitsche koopman Otto Vogel' ,uit Frïederichtsitadt, wien het ver blijf in zijn geizags'gebied door den com mandant van de stelling der monden der Maaisl en der Schelde is ontzegd, wordt verdacht belast te zijn met contra-spion^ nage'. Vogel' spreekt Nederlandsch met Duitsch accent, Duitsch, Fransch en Engelsch. Hij is lang 1.80, flink en gezet, heieft geen baard en knevel' en donker blond haar. Op „Koekebakkershoek" (Boschkapelle) stortte de gevel van een onbewoond huis onverwachts omver; een paar kinderen, die vlak bij speelden, waren pas te voren heengegaan. (M. Ct.) Over de grens gekomen. Bij Groenlo is een Fransche kolonist over de .grens gekomen. De man was 16 da gen geleden uit Dortmund ontvlucht, had de laatste zes dagen geen eten meer ge had en was zoo> uitgeput van vermoeie nis, dat hij nauwelijks meer in staat was te loopen. Toen hij een Weinig was bij gekomen, deed hij een uitvoerig verhaal van de doorgestane ellénde in Duitsche gevangenschap. In eenigé Weken tfjdsi Was hij 20 kilo in gewicht achteruit gegaan. Met dwangmiddelen had men, volgens zijn verhaal hem1 tot arbeid in de mijnen aan gezet. Op zijn vlucht naar Holland dien den hem enkel' de sterren als w'egwijzers; een kompas had hij niet. -'I I De moord te Renkum. Een boschw'achter nabij Renkum1 uil- de een gewapend man aanhouden, doch werd door dezen met diens geweer dood geschoten. De dader is gevlucht. Het slachtoffer laat een vrouw en 5 kinde ren na. Nader verneemlt de maasbode omtrent dezen moord Omstreeks half negleii uur ontmoette de jachtopziener Mc Van Beek in de na bijheid van het hotel Wolfheze een heer, gekleed in groen jagferscostuum', die 'n h'uks droeg!. Toen hij op de vraag of hij een wapen mocht dragen, geen voldoend antwoord gaf en de veldwachter hem' de buks Wilde afnemen, ontstond een worste ling. Toen de veldwachter dé huk's af genomen had, nam de peréoon een re volver en schoot den veldwachter, in te genwoordigheid Van verschillende perso nen pardoes dood. Vóór de omstanders goed begrepen Wat er eigenlijk gebeurd Was, was de heer Verdwenen. De over ledene laat een vrouw ïn'et vijf kinderen achter. Volgens inlichtingen aan het station Wolfheze heeft hij daar te drinken ge vraagd en is toen ga,an loopen in de richting Ede. De burgemeester van Ren kum] Was spoedig ter plaatse, eVena'S het. parket. De gemeente- en rijkspolitie be gonnen een achtervolging. Men seint ons nit Ede: De persoon die in Wolfhezen een on bezoldigd rijksveldwachter heeft doodge schoten is ook in Ede gezien en bevindt zich daar nog steeds in de bosschen. Twee wielrijders sommeerde hij ha.lt te houden, en toen dezen daaraan geien ge volg gaven, schoot hij, waarop beide per sonen]/ de een in den rug, en de an dere in het zitvlak werden gewond. Be wapende wielrijders en een. afd'eeling mi litairen te voet zoeken thans de bos schen af. Zijn gew'eer en tasch heeft hij Weggeworpen. Deze zijn door de politie in beslag genomlen. Men vermoedt met een waanzinnige te doen te hebben. Onze correspondent te Arnheml seint ons: i De moordenaar van den boschWachter van Beek te Wolfhezen is te Arnhem' in het volkslogement gearresteerd. Biji zijn omzwerving in de omgeving Werden twee militairen door hem aangeschoten, eon in den arm, den ander in het zitvlak. Bij zijn anelsitatie loste hij nog vier revolverschoten, waarvan een den inspec teur van politie, den heer Lovink, in he,t rechterdij'been trof. De heer Lovink moest in het Diaconessenhuis worden op genomen. De moordenaar R., te Arnheml geboren, ouid 21 jaar, wak nog in Jiet be zit van een revolver van het grootste kaliber en patronen. Grensdrama. Een Engelsch officier, die uit een gevangenkamp uit Duitsch- land ontvlucht was en zich daarna in bur- gerkleeding had gestoken, trachtte nabij Straelen over de grens te gaan, meldt het „Centrum". Eenige meters voor de Hol- landsehe grens roept hem een schild wacht toe, waarna de officier blijft staan! Nauwelijks is de Duitsche soldaat genal derd, of de Engelschman trekt zijn revol ver en lost 6 schoten op den schildwacht. Do.jdelijk getroffen stortte het slacht offer neder. Onweer. Tijdens een hevig onweer dat zich boven de gemeente Bezoijlen (N.Br.) ontlastte werd de bakker H. B,. door ne:t hemelvuur getroffen. i "Verscheidene koeien werden voids door den bliksem geraakt en gedood. Door den bliksem ge t r of f e n. Men meldt nit Assen Zaterdag werd een troep soldaten bij Baggelshuisen door den bliksem getroffen en één ;söld»at werd gedoold; vijf anderen; weiden bewusteloos, doch konden spoe dig worden bijgebracht. D0'ode 1'ijk ongeluk. Men meldt uit Gendt: t Een zekere J. J. is bij "het omhakken! van een wilgeboom onder den boom ge raakt en onmiddellijk gedood, i (Maasbode.} De onveiligheid, vooral op het plat teland van Duitsoliland, neemt onrustba rend toe. Diefstallen van allerlei veldge wassen en levensmiddelen komen dag in, dag uit Voor. Koeien, stieren, schapen en Varkens worden g'estolen of buiten geslacht en het vleesch, spek en de vel len worden meegevoerd. Zelfs' diefstallen van paarden zijn niet zeldzaam. Er wor den nu overal uit de oudere mannelijke bevolking veiligheidsdiensten ingericht, welker leden vooral 's nachts op post moeten zijn1, om gewapend de eigendom men der bewoners tegen de roovers en dieven te beschermen. (N. R. C.) Op het Noord-Hollandsche kanaal, vlak bij: Amsterdam, sloeg gisteravond een roei bootje om. Eén van de zes inzittenden1, een meisje van 20 jaar uit Amsterdam, Verdronk. Per telefoon. DEN HAAG. Wijl vernemen dat heden .nacht dxaadloüze telegrafische verbinding isi tot stand gebracht met het stoomschip „Rijndam" 1000 mijlen n.w. van Sche- vepingen. De Koningin der Nederlanden was hij de] „Rijhdam". DEN HAAG. Hét pants'erdekschip „Zee land" ik blijkens ontvangen berichten Za terdag Udsire gepasseerd. Alles was wel aan boord'. i PARIJS (OH.) In Bel'gië bestookte onze artillerie de Duitsche stellingen bijl Nieuw- poort en bracht die schade toe. Aan den Chemin des Dames werd een Diuitscha afdeeling ten westen van Czer- ny, die in een vooruitspringend deel' van onze linie wasl doorgedrongen, terug ge worpen; 15 gevangenen vielen in onze handen. MIDDELBURG. De heden uitgereikte broodkaarten zijn als volgt geldigDie van de 17e week van Woensdag 13 tot en .met Donderdag 21 Junidie van de 18e week van Vrijdag 22 tot en met Zaterdag 30 Juni; die van de 19e week van Zondag 1 Juli tot en met Maandag 9 Juli; en die van de 20e week van Dinsdag 10 Juli tot en met Woensdag 18 Juli. Daar 1 Juli op Zondag valt, zal op Zaterdag 30 Juni brood kunnen worden gehaald, zoowel op de kaarten van de 18e, als op die van de 19e week. D© dames en heeren, die in het „Home Prins Leopold" Belgische kinderen verzorgen, doen wel alles om ook den zorg voor zindelijkheid en reinheid zoo groot mogelijk ie doen zijn. De kleinen zijn allen gestoken in een mooi katoenen pakje en bij aankomst werd bij allen het haar geknipt en moesten de kinderen zich aan een verfrisschend bad onderwer pen. Het zal voor ons, Nederlanders,. al svmnathiseeren wii, nog: zoo met de Bel gen, die de dupe zijn geworden van den ■wrok tusschen de groote mogendheden, wel altijd onbegrijpelijk blijven, dat vele der Zuid-Nederlanders zich gedragen al wias er geen oorlog, al stonden hunne vaders, broeders of vrienden niet in de loopgraven aan den Yzer. Dit dachten wij gisteren nog, toen een pleizierboot met Belgen uit Sas van Gent hier aankwam, nog wel met muziek aan boord, en de rei nigers op de hun eigen luidruchtige wijze uiting gaven aan 'hunne vroolijikbeid. VLISSINGEN. 'De stemming voor le den van den raad is bepaald op Vrijdag 6 Juli en de herstemming zoo noodig op Dinsdag 17 Juli. HEINKENSZAND. Bij het koningschie- ten door de handtooogscihutterij „Soranus" alhier, op j.l. Zondag, behaalde de heer A. Vermeulen het koningschap met 11 punten. Raad van beraep. (Ongevallenverzekering.) In de heden gehouden openbare te rechtzitting van den raad van beroep Voor de Ongevallenverzekering te 'Middel burg werd inzake A. 0. te BruinisSe de beslissing der rijksverzekeringsbank' be vestigd en de bordering ontzegd. Inzake G. O. echtgenoote van J. H. I. te Middelburg, M. J. R. te Oostburg, F. J. v. Z., wed. C. K. te Burgt, en iW1> H. te Renesse, werd de vordering ont zegd en de beslissing, waarbij de ouder domsrente werd geweigerd, bevestigd. Aardenburg. Bij het te 's Gravenhage gehouden examen voor kinderjuffrouw vanwege de vereeniging „Tesselschade" zijn geslaagd de dames J. de Brauwer en' E. Klaaijsen van hier. 5e kl., 17e lijst. Trekking 8 Juni. Premie van f3000 7903 f 70: 5328 14271 Nieten: 3556 3941 4000 6225 16468 'N.B. De eerste trekking der 415e loterij begint 23 Juli a. s. Van 911 Juni. MIDDELBURG. Bevallen: A. C. Si- monse, geb. Acdia, d.; C. Kabboord, geb. Davidse, z.J. Cornelisse, geb. Koppejan, d.; P. 't Gilde, geb. Tango, d. -Overleden: P. A. de Jonge, 75 j., m. V. G. Timmerman; E. Kamermans, 23 j., ongeh.; F. Steijns, 63 j., wed. v. J. Been hakker. Van 59 Juni. VLISSINGEN. Ondertrouwd: P. Lieven- se, 27 j. 'jm. en G. Vos, 28 j. jd.; A- van Drielen, .29 j. jm. en V. J. Somme- ling, 26 j. jd.; J. van Veenendaal, 27 j. jm. en L. Geljan, 29 j. jd. Getrouwd: J. Roos, 26 j. jm. en T. Mnijskens, 24 j. jd.; M. Ovaa, 26 j. jm. en N. Wisse, 22 j. jd.; H. ICingma, 26 j. jm. en H. J. de Vey Mestdagh, 28 j. jd.G. [W|. Kroonen, 22 j. jm. en C. E. van den Berg, 26 j. jd. Bevallen: M. ,yan Daalen, geb. Rooff, d.; P. Stroo, „3.A. Marijs, geb. Meer man, Z.; M. F. Meulmeester, geb. Van der Eijk, d.; C. Frank, geb. Jacobs, d.; J. Meulmeester, geb. Vogel, z. Overleden: A. Ponwelse, vrouw van M. A. van Boekhout, 51 j.; E. Lins, vrouw! van C. I. N. Mahieu, 58 j. KRUIN1NGEN. Gehuwd: Carolus' Frau- ciseus Bal 25 j. jm. en Adriana Menheere 27 'j. jd. Geboren: Jacoba Adriana Suzanna d.v. Abram Jobannis Kouwer en Sara van der Mere. (Z.) Tholen, 9 Juni 1917. Tarwe 114.— a f 15.25, haver f 14.— a f wintergeist f a f Zomergerstt a f rogge f 0.a f9.10, biuineboonen f a f witte boonen f a f— kookerwten f a fkroonerwten f a f alles per 100 K.G. aard appelen t 5.— a f 6.50 alles per H.L., uien f 0.— af0.00 per 60 K.G., eieren f 0.— a f8.—, per 100 stuks boter fl.per V. K.G (Z.) Rotterdam, 11 Juni 1917. Varkens. Aanvoer 1227 stuks. Prijs 112, 102, "78 ct. Lichte 62 a 66 ct. Aardappelen. Geen noteering. Eieren. Zeeuwsche f 8.50 f 9, Over- maassche f9 k f9.25 per 100 stuks. Zaden. Karwijizaad f 84 f 86bruin mosterdzaad f 95 k f 105, geel mosterd zaad f 60 a f 74, maanzaad f 94 a f 96, alles per '100 K.G. Vlas. Aanvoer 2410 st. blauw schoon f6 a f8.25; 1350 st. blauw half gezw. f2 h f 2.50; 330 st. Gron. schoon f 6 a f8.25; "1050 st. Gron. half gezw. f5; 3600 st. Holl. geel f6 a f8.25; 1000 st. geel half gezw. onverkocht; 750 st. wit schoon f 5.50 a f 650 st. wit half gezw. onverkocht. Voetbal. Goes. Zaterdagavond speelde alhier aan den Polderschenweg op het terrein van Zeeland Vooruit Sparta" een vriend- schappelijken wedstrijd tegen „Hercules", beide uit Goes, om een bronzen medaille. Stand bij het einde 11. Deze wedstrijd zal deze week overgespeeld worden. „K. D. 0."—„Olympia" 4-2. Goes. Gisterenmiddag speelde de „K. D. O." een wedstrijd tegen „Olympia" uit Heinkenszand op haar terrein aan den Polderschen weg voorj de competitie van den R. K. V. B. (afdeeling Walche ren en Z.-Beveland). Nadat de gasten den toss hebben ge wonnen, neemt de wedstrijd onder lei ding van Sergeant J. van Riet een aan vang. De wedstrijd is slechts enkele mi nuten oud, als de middenvoor uit een voorzet van rechts zijn club de leiding be zorgt. Dit brengt de gemoederen van „Olympia" in beroering en heel spoedig weten ze een hoekschop te forceeren waaruit door den middenvoor de ge lijkmaker volgt. Het spel is rijk aan corners en weer voor de rust is het de linksbuiten die uit een hoekschop met een prachtigen kopbal de score verhoogt, waarna de rust intreedt 21. Na de rust pakken de „K. D. Oers" het weer flink aan, terwijl bij de tegen partij lakschheid is te constateeren. Eerstgenoemden zijn daar ook gedu rende deze speelhelft de meerderen. De scheidsrechter moet, om het spel binnen de perken te houden, herhaaldelijk straf fen voor te forsch, ja zelfs ruw spel, waaraan zich de beidé partijen schuldig maken. Hoewel de voorhoede van „K. D. O." vele mooie kansen mist, weet ze toch nog tweemaal te doelpunten, resp. door rechtsbinnen en linksbuiten, waar tegen de gasten slechts één tegenpunt maakten. Alzoo heeft „K. D. O." haar eersten wedstrijd voor den R. K. Bond welver diend gewonnen. Hulde aan den scheidsrechter, voor zijn strikt onpartijdig leiden van den voor hem zoo moeilijken wedstrijd. Hartelijk dank voor de vele bewijzen van belangstelling op Zaterdag 9 Juni ontvangen. P. A. DE WITTE, w. p. 45, 's Heer Arendskerke. Voor twee dames van 17 tot 22-jarigen leeftijd, eenigszins bekend met Fransch, Duitsch, Engelsch, Aardrijkskunde en rekenkunde, bestaat gelegenheid tot plaatsing als ten telegraafkantore te Goes. De aanvankelijke belooning bedraagt 40 gulden per maand. Aanmelding en inlichtingen dagelijks tusschen 2 en 3 uur tot uiterlijk 18 Juni a.s. bij den Directeur van het Rijkstele graafkantoor te Goes.

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1917 | | pagina 3