enz. Rechtszaken. Laatste Berichten. ONDERWIJS 413e Staatsloterij. VISSCH ERIJ. Burgerlijke Stand. Marktberichten- ADVERTENTIE N. Zondagsrust apothekers. Zondag 6 Mei a. s. is de ,-ipotheek van dhr. v. d. H o e k geopend, de beide andere blijven dan gesloten. Middelburg. Gisterenmiddag is qp de markt alhier een rijwiel ontvreemd; men zij toch op zijn hoede. Gisterenmiddag heeft ten huize van B op den. Dam, een schoorsteenbrandje gewoed, dat spoedig gebluscht was. Gemeenteraad van Middel burg. Heden (Vrijdag) middag kwam de gemeenteraad van Middelburg weder bij een om de herstemming te doen plaats hebben over het voorstel, inzak© het al of niet in hooger beroep gaan van het vonnis van de rechtbank te Middelburg, betreffende het, leggen van huizien in de gemeente Souburg, over welke kwestie de stemmen Woensdag staakten. Thans werd mei '8 tegen G Stemmen besloten het advies in te winnen bij een advocaat in Den Haag. In de Woensdag gehouden raadsver gadering werd nog bij de behandeling van het. vaststellen van het percentage in de verordening voor heffing van de belasting naar het geschatte inkomen, door den heer Gratama betoogd, dat de uit gaven voor de distributie buitengewone uitgaven zijn en daarom door een lee ning moeten worden gedekt De burgemeester zeide, dat dit het ge val is en later de raad zoo zal kunnen besluiten, keuren Ged. Staten dit niet goed, dan kan bij de Kroon in beroep worden gegaan. Bij de rondvraag vroeg de heer Spren- ger of het de bedoeling niet is goed- kooper kookgas te verstrekken nu aange spoord wordt op gas te koken. De burgemeester herinnerde aan het geen hij brj den aanvang der vergadering zeide en meent ook, dat het economisch is op gas te koken, als het geven van nieuwe aansluitingen wordt toegestaan, dan zullen B. en W. zeker met voor stellen tot prijsverlaging van het kook gas komen. De heer Onderdijk wees er op, dat thans de loonen in dienst der gemeente lager zijn, dan hij particulieren. De burgemees ter en de wethouder van fabricage, dr. Japikse, verzekerden, dat er op gelet zal worden, dat er voor de gemeente niet voor minder moet worden gewerkt dan voor particulieren. Naar aanleiding van een vraag van den heer' de Veer of ei* liier reeds iets aan de regeling der kolendistributie is gedaan, deelde de burgemeester mede, dat reeds enkele weken geleden een kolen- bureau is samengesteld, maar dat men wachtte op goedkeuring door het centraal kantoor, die goedkeuring is nog niet af gekomen, maar uit andere stukken blijkt, dat men met de samenstelling genoegen neemt, daarom deelt de burgemeester me de, dat het bureau bestaat uit hemzelf als voorzitter, de beide wethouders, den heer A. L. Delzenne, als boekhouder der gasfabriek en den heer A. Bliek als ver tegenwoordiger der handelaren. De heer Japikse nam op zich om de leiding der distributie te besturen. De burgemeester deelde nog enkele bijzon derheden mede hoe de distributie zal moeten geschieden en zeide, dat men niet besloten heeft wat te doen: het levens middelenbureau op het stadhuis fe laten of er een afzonderlijk gebouw voor in te richten. De Vereeniging „Uit het VolkVoor het Volk" heeft evenals verleden jaar weder een wedstrijd in gevelversiering uitgeschreven. In de commissie ,uit het bestuur heeft ook zitting genomen een bestuurslid van de afdeeling Walcheren van do Nederlandsche maatschappij van tuinbouw- en plantkunde, namelijk |de heer 'F. A. Hansen. De Vrijzinnige Propaganda-vereeni- ging heeft na, uitvoerige discussie met op één na algemeene stemmen besloten de vereeniging om te zetten in een Vrip zinnig-Democratische propaganda-verecni- ging en werden naam, statuten en huis houdelijk reglement in dien geest ge wijzigd. -De firma F. B. den Boer alhieï heeft er vlug werk van gemaakt kaar ten te verkrijgen van de ramp lo Zie rikzee. Woensdagmiddag reeds waren oen achttal verschillende goedgeslaagde kiek jes, die hun, die niet zeiven de ruïne in oogenschouw namen, een denkbeeld geven van wat in de oude Seheldestad is gebeurd. i Viissingen. Dn mailboot „Zeeland" kwam hedenmorgen binnen met 101 pas sagiers, onder wie een detachement, ko lonialen. Het besluit van (den gemeenteraad tot verhuring van het terrein aan 'den 'Koudekerkschen weg aan de voetbal-ver- eeniging „Viissingen" is thans .door Ged. Staten goedgekeurd. To beginnen met. volgende week zal' een gedeelte van de werklieden der Kon. Mij. „Do Schelde" te Viissingen ook 's Maandags niet werken. Voor hen is d,us de werkweek maar 4 dagen fang. (M. Ct.) Zierikzee. In Rotterdam is het drama, dat, te dezer plaatse is afgespeeld, reeds in de bioscoop op de film vertoond. Ook H. M. de Koningin-Moeder heeft den burgemeester alhier schriftelijk doen blijken van Hare deelnemende belangstel ling in het. groote onheil dat zijne ge meente getroffen heeft en Haai' zeer groot leedgevoel betuigd, dat behalve de drie ongelukkige slachtoffers, die déze ramp gemaakt heeft, nog bovendien groote ver woestingen werden aangericht. Woensdag werd alhier het stof felijk overschot van de drie slachtoffers van het onheil, helwelke onze gemeente getroffen heeft, aan den schoot der aar de toevertrouwd. Do lijkkisten, bevattend het omhulsel van Leijdekkers en Zijn pleegkind werden uit de twee lijkkoetsen in de stampvolle Katholieke Kerk gedragen, waar voor de zoo plotseling aan het leven ontrukten een gezongen uitvaart werd gehouden, die een diepen indruk maakte. De ziel mis werd opgedragen door den WelEer- waarden heer Pastoor Ileytveld. Na afloop der plechtigheid werden op de Katholieke begraafplaats de twee kis ten in de groeve neergelaten. Het stoffelijke omhulsel vau de echt- genoote van Leijdekkers werd op de Pro- teslantschc begraafplaats ter aarde be steld. Zoowel op den Katholieken als op den PTotestantschen doodenakker werd de ter aardebestelling bijgewoond door den kom- mandant van Schouwen en Duiveland, en door den wethouder W. C. de Crane, als vertegenwoordiger van het College van Burgemeester en Wethouders van Zierikzee. (Z. N.) De oudheden van Zierikzee. Wij vernemen, dat geen der mooie oude gebouwen van Zierikzee bij het bombar dement noemenswaard heeft geleden. Van een der huizen met een rnooien ouden gevel aan ile Oude Haven is wel de achterzijde beschadigd doch de gevel bleef ongedeeld. Wonderlijk genoeg kregen ook de Zuid- en de Noordhavenpoort geen letsel, hoewel daarvóór en daarachter een bom is ontploft. Het zal velen vrienden van het antieke schoon dier stad een verademing zijn, dit te vernemen en daar wij aan dit punt geen speciale aandacht zagen gewijd in de verslagen, maken wij hier ervan opzettelijk gewag. (Hbl.) Het aantal min of meer bescha digde huizen is ongeveer 300 en geen 50, zooals men eerst zeide. Hulp voor de slachtoffers. Hier is' een comité gevormd ter leniging van den nood door het bomongeval ver oorzaakt. De giften worden vergoed, zoo de betrokkene natie een schadeloosstel ling verstrekt. Het Ned. Corr. Bureau in Den Haag meldt ons Uit het ondezoek van de overblijfselen der bommen, in den nacht van 29 op 30 April' op Zierikzee ge worpen, is gebleken, dat deze in vorm en materiaal volkomen overeenstemmen met de overblijfselen der bommen nit een F.ngelsch vliegtuig in den nacht van 8 op 9 Aug. 1915 op Cadzand neerge komen. Eenige der te Zierikzee gevonden scher ven 'droegen F.ngelisehp merken. i Kapelle. Dinsdagmiddag omstreeks 4 uur had de spoorwegarbeider Johs. L. bij het laden van Sonkingstokken het on geluk, zoodanig zijn vinger te kwetsen, dat geneeskundige hulp moest worden in geroepen. Gistermorgen liep' de arbeider H. N. alhier achterom het schuurtje van M. C., toen zijn zoontje juist met een flobert-geweer schoot. De man werd ge troffen in het keelbeen; de kogel kwam aan den anderen kant. er uit. Onmidde- lijk zette de keel op. Dr. Pfeiffer ver leende eerste hulp. (Z.) 's Heer Hendrikskinderen. De heer P. Korstanje, brood- en beschuitbakker al hier, is door het Centraal Broodkantoor gemachtigd voor het bakken van be schuit. (Z.) Biervliet. Bij Kon. Besluit is aan A. L. Lippens van hier voorgoed vrijstel ling verleend van den miiitiediensf, we gens Belgisch onderdaanschap. Aardenburg. Het gemeentebestuur van onze gemeente heeft, eene leening van f 14000 uitgeschreven, verdeeld in pan- ideelen van f 100 en f 500 tegen een rente van 41/2 pCt. Eede. Door de kommiezen uit Aarden- burg iseeue bekeuring ingesteld tegen zekere M. en zijn echtgenoole, wegens ongedekt vervoer van 145 stukken harde zeep, welke zijl verborgen hadden in zak ken met lompen. Zij zijn beiden aan do justitie overgeleverd. Oostburg. Donderdag is het een ware feestdag geweest voor de R. K. militai ren uit Oostburg en Zuidzande. 's Mor gens werd te zeven uur de gezongen Mis opgedragen, door den Aalmoezenier J. Huijs, die vervolgens de H. Communie uitdeelde aan de soldaten. Na de Mis werd het gemeenschappelijk ontbijt ge bruikt in het patronaatsgebouw. De jon gens bleven hier tot half elf gezéllig bijeen. Toen gingen allen nog eensi ter kerk, nu voor het aanhooren der preek van den aalmoeziner, waaronder door de jjongens toepasselijke liederen gezon gen werden. Na deze plechtigheid v©r- eenigden allen zich weer in het patro naatsgebouw, waar voor de tweede maal een gemeenschappelijke maaltijd gehou den werd. Het muziekgezelschap speelde opgewekte .stukken. Allen waren dank baar en voldaan. 1. De landbouwer P. Hermans uit.den Hooglandpolder alhier verloor een merrie-paard met veulen, doof don dood. Gezien de tegenwoordige hooge prijzen der landbouwpaarden kan liet verlies op ongeveer een paar duizend gulden ge schat worden, des tegevoeliger, daar er geen verzekering bestond. Een timmerman alhier, werkzaam aan een nieuw te bouwen huis, had het ongeluk, door een misgreep van een hoog te van ongeveer 5 a 6 Meter ipmr be neden te vallen. Hij bezeerde zich aan merkelijk aan den rug en een der pol sen en zal voorloopig geen werk meer kunnen verrichten. Nu de werkzaamheden op het veld weder begonnen zijn, blijkt duidelijk hoe veel te weinig voedsel de menschen te genwoordig hier ter hunner beschikking hebben, liet best zijn de landbouwers en de gezinnen mot kleine kinderen er aan toe, „want de eersten hebben hun eigen voorraad en van de laatslen komt dé portie der kleinen voor een ge deelte ten goede aan de volwassenen. Een groot gedeelte dér overigen lijdt ech ter zeer door te weinig voeding, ofschoon zij spijzen gebruiken, die anders aan de dieren worden gegeven. Het is hun bijna onmogelijk hun dagtaak ten einde te bren gen, en het is nu nog maar een begin. Uitslag van dei trekking van do Verloting, ten bate van R. K. Milit. Tehuizen in Zeeland d.d. 1 Mei fe Oostkapelle gehouden: le prijs, no. 115022e prijs, no. 9749; 3e prijs, no. 4268; 4e prijs, no. 7396; 5e prijs, no. 8010; 6e prijs, no. 5349 7e prijs, no. 2268; 8e prijs, no. 8767; 9e prijs, no. 10760; 10e prijs, no. 5289; lie prijs, no. 3103; 12e prijs, no. 4661; 13c prijs, no. 7192. Arr.-Rechtbank fe Middelburg. Wegens bedelarij werd lieden 3 dagen hechtenis en 'drie jaar opzending ge vraagd voor I., een oude bekende der B ijks werkinrichting. Wegens "diefstal van lood van een ge bouw op eene hofstede te Oostkapelle, werd tegen P. N. en J. J. R. te Mid delburg, respectievelijk een maand voor waardelijke gevangenisstraf met 3 jaar proeftijd en een maand gevangenisstraf gevorderd. Wegens het vervoer van 60 mud aard appelen zonder consent, van Baarland naar Goes, werd tegen G. J. en M. J. f5 of 10 dagen gevorderd. De officier wees er in deze zaak op, dat er in ons land een aardappelvereeniging bestaat, waarvan niemand weet, wat zij wel en wat zij niet mag. (Op de overige zaken komen wij 'in ons' vÖlgend nummer terug.) De rechtbank te Middelburg heeft he den veroordeeld wegens Diefstal: L. v. S., 14 j., courantenbe zorger, Viissingen, 1 111. tuchtsch. on J. P., 15 j., loopjongen te Viissingen, 3 m. tuchtsch,.; beschadiging: P. J. E. G., ar beider te Sas van Gent, f7 b. s. 7 d. li.; G, S. ,23 j„ koopman te Middel burg en .1. T„ 20 j werkman te Mid delburg, ieder f 10 b. s. 10 d h.; \ve- derspannigheidTh. R., 39 j„ fabrieks arbeider te Sas van Gent, fl 0 b. s. 10 d. h.; overtreding distributieWet: G. L„ 72 j., grossier te St. .Tansteen, T'. v. E., 19 j„ G. R., 28 j., zonder beroep, beiden te Terneuzen, R. I,. L., 61 j., landbouwer, E. J. K 62 j., winkeljuf frouw, beiden te Aardenburg, M. T. J. v. d. P., 62 j., St.. Kruis, J. K., 25 j., koopman te St.. Laurens, en J M. S., 51 j„ bakker te Viissingen, allen f 10 b. s 15 d. h.; A. J. ten H., 47 j„ gros sier te Rotterdam f5 h. s. 5 d. h.; oplichting: R. A. v JU, 22 j., maga- zijpknechl te Breskens, 1 w. gov. straf; mishandeling: A. P C\, 43 j„ hvr. v. J. 11. V. te Sluis, f 10 b. s. 10 d. h.; beleediging ambtenaar: P. C. T. V., 40 j„ caféhouder le Wemeldinge, f 10 b. s. 10 d. h. Teruggave aan de ouders werd bevo len in de z.aak tegen J. v. S12 j., te Viissingen, beklaagd van diefstal. Vrijgesproken: S., 35 j, schipper te Veere, beklaagd van diefstal; M. P. .V, 18 j, koopman te Middelburg, be klaagd van diefstal; f'. I 36 j. te St. Jansteen, beklaagd van vernieling; A. C„ 26 j„ zonder beroep>, te Philippine, be klaagd van wederspannigheid en J. C., 16 j., veldarbeider to Arnemuiden, be klaagd van overtreding der visscherijiwet. Per Telefoon. DEN HAAG. Het initiatief wetsontwerp van den heer Limburg strekkende om het einddiploma der Hoogere Burgerschool dezelfde rechten te geven voor de uni versiteitstoelating als aan het eindexamen gymnasium, werd aangenomen met 49 tegen 17 stemmen. DEN HAAG. Minister .Bosboom heeft medegedeeld, dat de onbereden lichting 1911, benevens de bereden wapens der lichting 1909, behalve de onderofficieren spoedig huiswaarts zullen keeren. TERSCHELLING. De treiler „Koningin Emma Scheveningen 417" met Duitsche prijsbemanning aan boord is vannacht ge strand op de Noordergronden bij Terschel ling. De reddingsboot „Brandaris" met 1 officier en 2 soldaten aan boord heeft den treiler vlot gesleept en de prijsbe manning (1 onderofficier) geïnterneerd. JJMUIDEN. De vischkoüer „Urk 47" is door de „Zijldijk" van de Holland Amerikalijn gisteren nabij Texel over sltroomd. De opvarenden 3 man werden gered ,en aan boord van de „Zijldijk" genomen, om later aan een anderen kot ter te worden overgegeven, die de schip breukelingen te IJmuiden aanbracht. IIJMUIDEN. Bericht is ontvangen, dat do stoomtreilers „Concordia" en „Emma," die indertijd naar Einden werden opge bracht, zijn vrijgelaten. Bijzonderheden ontbreken. AXEL. Vanmorgen tusschen 9 en 10 uur (zijn hier verschillende vliegmachines ge zien en wel 4 zeer duidelijk. Ziji koer sten allen in de richting van België. PEKING. Het kabinet heeft mot alge meene stemmen een resolutie aangeno men om Duitschland onverwijld den oor log te verklaren. LONDEN. De Timescorrespond. meldt, dat Zuid-Rusland door overstroomingen wordt geteisterd. Kieff is in duisternis gehuld, zonder drinkwater, zonder elec- triséhe drijfkracht. Een groot aantal boo ten doen dienst als recldingsbooten. Sol daten handhaven de orde. LONDEN. Ondanks den taaien weer stand des vijands drongen onze troepen de Hindenburglinie binnen ten westen van Quéant Wij' veroverden het dorp Fres- noy alsmede de stellingen ten zuiden en noorden daarvan over een breedte van 2 mijlen. Voorts kregen wij nog vasten voet in de loopgraven ten noorden van Appy. ST. JANSTEEN, (per telegraaf.) Heden middag woedde hier een boschbrand, welke zich over een oppervlakte van ruim 5 Hectaren verspreidde. Er is enorm veel schade. De brand is reeds gebluscht. De oorzaak is onbekend. Middelburg. Voor de acte l o. zijn Woens dag geëxamineerd 8 mannelijke candi dates afgewezen 3. Geslaagd de heeran: F. Burger, Wemeldinge; P. A. van Dam, Baarland; J. J. van der Graaf, Scherpe- nisse; E. D. A. Joossan, Hulst en Jac. Schipper te Wilheiminadorp. Donderdag werden 8 vrouwelijke cm- didaten geëxamineerd, van wie er 3 wer den afgewezen. Geslaagd zijn de dames: C. -C. Passenier, W. F. Bagut, P. M. van der Weel, allen Middelburg; M. J de Vos, Westkapelle en N. S. Willem- sen te lerseke. Middelburg. Voor de Handelsdagschool hebben zich 41 leerlingen aangemeld, waaronder 6 van buiten Benoemd tot onderwijzer aan school •T. te Middelburg de heer C. M. Rooze- mond te Goes. (Z.) Stoppeldijk Zaterdag slaagde le Breda voor onderwijzeres mej. A. Ciaossens Van hier. 4c klassie, 3e lijst. Trekking 2 Mei. f25000 4492' f 2000: 6292 1 400: 20293 f 200: 3614 f 100: 10675 10730 13740 17159 17538 17604 f 65: 4012 4016 5310 5391 6311 6336 6353 13730 13736 14261 16482 17776 4e klasse, 4e lijst. Trekking 3 Mei. f 1000: 18721 f 100: 395 18581 f 65: '5325 6305 13699 13707 Mosselen. Gedurende de nfgeloopen week wer den i nde haven van Philippine geen mosselen aangevoerd. Te Borgen op Zoom, Tholen en ler seke werden verhandeld ongeveer 700 ton mosselen a f2.75 lot f3 per 100 K G Te Philippine werden aangevoerd 500 K.G garnalen a 30 cent per K.G. Bot werd verhandeld legen 50 ïi 60 cent per K.G. GOES. Gphuwd: 3. Willem Rijn, 26 j. jm. .en Jannetje Goud, 29 j. jd.Marinus Sinke, 23 j jm. en Adriana Frederika Joziassp, 22 j jd. G,eboren: 30 .April: Janus, z v. Janus Brand en Catharina Cornelia Touw. MIDDELBURG. Ondertrouwd: P. Wisse, jm. 24 j. en P. J. Dekker, jd. 24 j.J. van Zaaien, jm. 45 j. en D. L. Labruvère, jd. 28 j.; P. Brouwer, jm 28 j en .1. W. Huisse, jd. 25 j. Gehuwd: H. Bos, jm. 22 j. en Z de Groot, jd. 20 j. Overleden: E. A. Baggerman, 82 j., wedn. v. IJ. Krooij; F. Damen, 85 ,j., wedn. v. A. M. Kanniphaa.s; S. A. Iluijs- inian, 69 ,j„ wed. v. P. J. Ouwerkerk. Levenloos aangegeven: pen zoon van J Geluk en L. A. de Steur. Zaamslag. Woensda werden te Zaam- slag ten overstaan van de notarissen J. A. Dregmans te Axel .en Joh. Pilaar te Goes publiek verkocht: a. een hofstede in de gemeente Zaamslag in den Zaam slagpolder, groot 57 H.A., 6 A. 40 c.A, aan dhr. L. de Regt Lz. te Zaamslag voor f 117604.92; b. een sparrebosch in de gemeente Clinge, groot 35 A. 90 c.A. aan dhr. P. Doffemond te Huist voor f 400. Samen f 118004.92. Te Oud-Vossemeer werden Woensdag door notaris D v. d. Velde te Tholen ver kocht biji inzet voor iden heer P. H. A. van Tilbeurgh te Oud-Vossemeer elf woon huizen met erven, een IandbouwsChuur, 27 perceelen tuingrond, samen 1 H.A., 35 A. 38 c.A. en 12 H.A. 77 a. 5 c.a. bouwland. De 27 perceelen tuingrond 'brachten te zamen op f4770 aan diverse bieders; liet bouwland wisselde in prijs van f 1200 tot f810 per Bi. gemet (0.3924 H.A.); de schuur door J. Rijstenbil Az. voor f 3100de woonhuizen ad f 900 a f 675. Verder werden nog ingezet 3 perc. bouwland voor den heer A. Avé te Tho len in den Hikkepolder, samen 3 geme ten 235 roeden en wel perc. 1 ad. f725 aan J. Potters; 1 gemet 75 roeden ai f 810 aan C. Feeleus en 1 gemet 87 roe den ad. f 880 aan Jb. Mees. (M. Ct.) Woensdag zouden de besturen der pol ders Oud- en Nieuw Noord-Beveland te Colijnsplaat aanbesteden de levering van dijkmaterialen. Daar de enkele inschrij vingsbiljetten, die waren ingekomen, even wel bepalingen bevatten, afwijkende van do gestelde voorwaarden, kon de aan besteding niet plaats hebben (M. Ct.) Middelburg, 3 Mei 1917. Ter graanmarkt van beden was geen aan voer. Noteering werd niet opgemaakt. Officieele noteering van den marktmeester. Boter f 0.90 a fl.— voor particulieren fl.per Vs kilo. Eieren f 8.30 voor particulieren f 8.70 per 100 stuks. Noteering van d e n m ar k t z e 11 e r der landb. ver. Boter f 0.90 a f 1.voor particulieren fl.— per Va kilo. Eieren f8.30, voor particulieren f8.70 per 100 stuks. Op Zondag 6 Mei a. s. hopen onze geliefde Ouders HUBERTUS BANNIER en JAC0MINA DE WINTER. hunne 30 jarige Eohtvereeniging te herdenken. Hunne dankbare Kinderen. J. A. BANNIER. A. B. BANNIER. J. T-. BANNIER. E. A. BANNIER, W. BANNIER. Viissingen. Mei 1917. 1892. 1917. Op Zondag 6 Mei a.s. hopen mijne geliefde Ouders LAURUS B00KELAAR en JOHANNA ELIZABETH VERMEULEN, hunne 25-jarige Eohtvereeniging te her denken. Hunne dankbare Dochter CORNELIA. RUST EN GEMAK. ongetwijfeld gewenscht. Er is geen ellendiger toestand dlank- baar dan dién, veroorzaakt door ieuk en prikkeling van huidziekten, eczeem, gor deluitslag, aambeien, dauwworm of roos achtige psoriasis. De slaap wordt verstoord, de zenuwen worden overspannen en het gehieele ge stel lijdt er onder. Huidkwalen belem meren u bij het werk, verhinderen suc ces in het leven en berooven u van rost en gemak. Zonder twijfel is de leefwijze van in vloed. Gemakkelijk verteerbaar ien ge zond voedsel, regelmatige gewoonten, da- gelijksche stoelgang, baden, frissche lucht en lichaamsoefening zijn zoowel een voor behoedmiddel als nuttig, maar een ver zachtende, verkoelende len genezende zalf is tevens onmiddellijk noodzakelijk. Foster's Zalf nadert de volmaaktheid als huidzalf. Zij heeft naam gemaakt als spoedig verlichting gevend. Zij past de teerste en gevoeligste huid en kan vei lig en met vertrouwen worden aange wend. Zelfs bij ontstoken, bloedende of uitstekende aambeien bewfeies: Foster's Zalf succes te hebben. Zij bracht rust, en ge mak aan personen, die jaren hadden ge leden. Foster's1 Zalf (let op den juisten naam) is te Goes verkrijgb. bij de Paauw Co. Toezending geschiedt franco na. ontv. v. postwissel a f 1.75 p doos. (36)

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1917 | | pagina 2