Boen sa L_ LEVETOGEN jg£,w SS H Moeders II ADVERTENTIEN Grafmonumenten eenig Hl UIT DE PERS. Gemengd Nieuws. Firma AUG. VAN DYCK-PETIT Steenhouwerij. Hardsteen voor sluizen, bruggengebouwen marmeren schoorsteenmantels Als alles mis gaat. f Schuurpapier a 3 ct. E. Verbeem, Goes. vel. E. Verbeem, Goes. Wat de stoom is voor de industrie, is het adverteeren voor den handel: de groote beweegkracht. E. Vd Donderd publie d i e n si 8 uit 2 d Landbouwerstail dergeri TE d Winstgevende M E. Verbee I II 1 I De strijd In het Westen. BERLIJN, 26 April (W.B.) Het staf- oommuniqué meldt: Legergroep prins RupprechtGisteren kon de vijand het bij> Atrecht alleen nog maar tot gedeeltelijke aanvallen brengen. Ten Zuiden van de Scarpe, stormden de aanvalsgolven driemaal tegen, onze li nie, doch driemaal moesten zij terug. De artillerie-strijd hield in sommige sec toren zeer krachtig aan. Bij Gavrelle ligt onze stelling aan de Oostelijke dorpsranden. Legergroep van den Duitschen kroon prins: Toestand onveranderd. Het vuur gevecht bleef tot beperkte gedeelten van het front bepaald. Bij de hoeve van Ilur- tebise en ten O. daarvan werden door aanvallen, waarbij drie officieren en ruim 150 Franschen gevangen maakten, onze stellingen op den Chemin des Da mes-heuvelrug verbeterd. 's Avonds viel de vijand, nadat hij zijn vuur tot hevigheid had opgevoerd, ter weerszijden van Bruye op een front van 3 K.M. breed aan; hij werd bloedig af geslagen. In Champagne kwam het alleen tot ge vechten met handgranaten. Legergroep hertog Albert: Niets bijL zonders. LONDEN, 26 April. (R.O.) Het staf communiqué van Haig meldt: Gisteren bij het vallen van den avond poogde de vij'and weder een aanval op de nieuwe posities in de nabijheid van Gavrelle. Zijn oprukkende troepen wer den door ons spervuur getroffen en to taal teruggeslagen. Elders niets bijizonders. PARIJS, 26 April. (Havas.) Het staf communiqué meldt In den namiddag afwisselende artille rie-strijd in verschillende sectoren, op de oevers van de Oise. Ten Noorden van de Aisne hebben de Duitschers opnieuw te vergeefs gepoogd de Franschen van het plateau van Chemin des Dames te ver jagen. Gisterenavond deden zij een hevig bombardement en twee aanvallen op een front van ongeveer 2 kilometer ten Wes ten van Remy, evenwel zonder succes. De machtige aanvallen liepen te pletter op de Fransche linies met zeer zware verliezen voor den vijand. Een andere poging in de streek van de boerderij van Hurtebise had evenmin succes. In Champagne, in de streek van Pom- pelle, alsmede op1 het front NavaJin-Ta- hure, poogden de Duitschers verscheide ne coups de mam, welke ons slechts gevangenen opleverden. Aanval op Duinkerken. BERLIJN, 25 April. In den nacht van 24 op 25 April hebben torpedobooten van het marine-corps onder bevel van kapi tein-luitenant Assmann, op 3000 Meter een aanval gedaan op de vesting en de reede van Duinkerken. 350 Springgrana- ten werden afgevuurd op de haven, die door lichtkogels verlicht werd. Het vuur der Engelsche kustbatterijen had geen resultaat Na de beschieting werd het water afgezocht naar vijandelijke bewakingssche pen, waarbij een gevecht ontstond met blijkbaar twee Fransche torpedobooten, en waarvan één door een torpedo in den grond geboord werd Een ander spoedig daarvoor in de plaats aangevoerd voor posten vaartuig werd door artillerievuur vernietigd. Pogingen om de overlevenden der beide in den grond geboorde schepen van den vijand te redden werden opge geven, omdat vanaf den wal een hevige beschieting begon. Al onze booten zijn zonder schade en eveneens zonder verliezen teruggekeerd De strijd in het Oosten BERLIJN, 26 April (W. B.) Het staf- communiqué meldt: Ten Zuiden van Riga, hij Jac-obstadt, Smorgon, ten W. van Luzk, ten Oosten van Zlozow, aan de Zlota Lipa en langs Putna en Sereth is de vuuractie der Rus sen en in overeenstemming daarmee ons vuur ter beantwoording toegenomen. WEENEN, 26 April (K. B.) Het staf communiqué meldt: Beantwoordingsvuur van onze kanon nen tegen de Russen, verder niets. De Balkan oorlog. BERLIJN, 26 April. (W. B.) Het staf communiqué meldt Uit verklaringen van gevangenen, ge maakt biji de gevechten aan het Doiran- meer op 24 dezer, blijkt, dat de Engelschen daar met sterke troepenmachten op> een smal front aanvielen. De wakkere Bulgaarsche infanterie be haalde een mooi succes. Zij' handhaafde al hare stellingen en heeft te zamen met de Duitsch-Butgaarsche machinegeweren den vijand zware verliezen toegebracht. Ontploffing in een arsenaal. Volgens een bericht uit Parijs aan de „Neue Züricher Nachr." had in het arse naal te Toulon eene ontploffing plaats, waarbij 17 militairen, waaronder eenige officieren, gedood werden. (D. N. D.) Op hetJTrentinotront Het Italiaansche communiqué van 26 April vermeldt o. m. In den nacht wierp een onzer lucht schepen 600 K.G. ontplofbare stoffen op de magazijnen en barakken in de omstre ken van Nadresina. Bij zijn terugkeer werd het luchtschip gezien door een es kader vijandelijke watervliegtuigen. Ons luchtschip steeg snel in de wolken, ont snapte aldus aan een aanval en keerde ongedeerd binnen de linies terug. Uit Rusland. De „Basler Nachrichten" bevat eene uitvoerige beschouwing van haren Parij- schen correspondent over de revolutie in Rusland, waaraan het volgende ont leend wordt„In de Russische revolutie heeft een ieder datgene het eerst gezien, wat hem het meest bevielde Entente het verdwijnen van een bewind dat zij van Duitsche sympathieën ver lacht de Centralen daarentegen de mo gelijkheid van een afzonderlijken vrede liet blijkt evenwel, dat de toestand niet zoo eenvoudig is, dat nog tal van krachten tot rijpheid moeten komen, en eerst na lievigen strijd zich in gelijke banen zullen kunnen bewegen Nog de zer dagen trad aan den dag, dat de po sitie der voorloopige regeering inderdaad verre van onwankelbaar is. Nauwelijks had Miljoekoff onomwonden verklaard dat Rusland de z ;e-engten veroveren moest, of de ministerraad publiceerde een manifest, waarin alle veroverings plannen werden prijsgegeven". (D. N. D.) Samenzwering tegen de Revo lutie. Aan de „Berl. Lok. Anz." wordt uit Kopenhagen geseind, dat te Petersburg twee samenzweringen ontdekt werden, die een herstel van het oude régime beoog den. (D. N. D.) De Fransche Missie in Amerika. NEW-YORK, 26 April, (havas.) Maar schalk Joffre en Miviani zijn gistermorgen in de wateren van de Vereenigde Staten aangekomen. Toen het schip gesignaleerd werd gingen Amerikaansche torpedo-ja gers het tegemoet en escorteerden het tot in de haven. De oorlogsschepen hadden de Fransche vlag geheschen en de muziek speelde de „Marseillaise". De matrozen brachten het saluut. Bij de ontscheping werd de missie ontvangen door den Franschen gezant, en een delegatie van Amerikaansche ambtenaren onder leiding van Long, den onderstaatssecretaris. Joffre en Viviani zullen vandaag te Washington aankomen. Amerika en de oorlog. Volgens een radio-telegram uit Washing ton, aldus meldt de „Berl. Lok. Anz.", gaf de minister van oorlog de hernieuwde verzekering, dat het doelloos was thans een Amerikaansch hulpkorps naar Europa te zenden. (D. N. D.) Een Duitsch complot in Amerika De regeering dei' Vereenigde Staten heeft een Duitsch complot ontdekt om al de rijken in 'Centraal-Ainerika tot een verbond tegen de Vereenigde Staten te vereenigen. Dit complot werd verijdeld door de arrestatie te N.-Orieans van (len heeer Jules Frais, gewezen lid van het mini sterie in Nicaragua. Uit Colombia ook komen berichten over de ontdekking van Duitsche samenzwe ringen. De regeering is er achter geko men, dat zekere scheepvaartmaatschappij er In toegestemd had, haar schepen, die met fruit naar havens der Vereenigde Staten varen moeten, voor rekening van Duitschland te bewapenen. De agent der maatschappij te Colon, is gearresteerd. De staking In Berlijn bijna geëindigd. Naar de „Frankfurter Zeitung" bericht, kan de stakingsbeweging bijna als geëin digd beschouwd worden. Wat de staking bij de Deutsche Waffen- und Munitions- fabriken betreft, is dit slechts gelukt, door het ingrijpen van den opperbevelhebber in Brandenburg, die de fabriek tijdelijk onder militair bestuur gesteld heeft, met de daaraan verbonden gevolgen. Drie vierden van 'de stakers hebben het werk hervat. De overigen, meest vrouwen, sta ken nog. De staking der munitiearbeiders. BERLIJN, 25 April. De pers waar schuwt de munitiearbeiders den len Mei het werk niet neer te leggen. Indien zij gehoor zouden geven aan de ophitserij- en van enkele misleiders, zouden zij het vaderland een slechten dienst bewijzen en verraad plegen jegens hun broeders aan het front. BERLIJN, 26 April. De rijkskanselier heeft een brief gericht tot de Bondsre- geeringen, waarin er op aangedrongen wordt krachtig op te treden tegen de sta kers en hun misdadige woelingen. Voor do neutraliteit. PARI1S, 25 April. Naar uit Athene ge meld wordt, heeft Zondag een vergade ring van vereenigingsbesturen uit geheel Griekenland, waarin. 250 beroeps- en ar- beidsvereenigingen vertegenwoordigd wa ren, zich voor de handhaving van de neutraliteit van Griekenland en tegen het begenadigen der Venizelistén verklaard. BERLIJN, 26 April. Naar Wolff meldt, heeft de Duitsche regeering op verzoek van de neutrale stajen, die nog sche pen in Engelsche havens hadden liggen, hun aangeboden de schepen op 1 Mei t© laten uitvaren en hun voor dit geval veilige passage door het versperde ge bied toe te zeggen, mits bepaalde ken- teekenen aangebracht worden en een be paalde route gevolgd wordt. Tegenslag der Duitschers. PARIJS, 25 April. Bij een aanval op de Hurtebise-hoeve leden de Duitschers een zware nederlaag en weiden naar hun eigen linies verdreven. Een correspondent in Duitschland van „De Tijd" bericht: Indien ik goed ben ingelicht, zullen de Duitsche vredesvoorwaarden scherper dan tot dusver en gedetailleerd worden medegedeeld in de rede jwelke de rijks kanselier de volgende maand in den Rijks dag zal houden. De vredesvoorwaarden zullen zeer gematigd en aannemelijk blijken te zijn. Wat de oorlog kost. „Het Centrum" driestart: Van die kosten geeft een Reuter tele gram uit Ottawa, behelzende den korten inhoud eener rede, door den Canadeescben minister van Financiën bij de indiening der derde oorlogsbegrooting gehouden, het volgende beeld: Sinds den aanvang van den oorlog beliep het totale bedrag, aan den oorlog besteed, inclusief het verschuldigde aan Engeland voor het onderhouden der Canadeesche troepen aan het front circa 600 millioen, De nationale schuld van Canada, die voor den oorlog 366 mil lioen beliep, is daardoor tot 900 mil lioen gestegen en kan in liet huidige fiscale jaar een bedrag van 1200 mil lioen bereiken. Twaalf honderd millioen dollar betee- kent drie milliard (3000 millioen) gulden Eu die schuldenlast zal voor verreweg liet grootste deel het resultaat zijn van drie jaar oorlogvoeren Immers, vóór dien tijd beliep zij nog geen derde van dat bedrag. En was dit nu nog maar het eenige! Maar daar zijn nog andere offers, die het land heeft moeten brengen. Duizenden zijner zonen zijn geble ven op het slagveld in Europa, en hun getal groeit steeds aan. Dat zijn de „vruchten" van den oorlog, de wrange, de afschuwelijke vruchten, waarvan de bitterheid in alle andere oorlogvoerende landen eveneens wordt gesmaakt. En de staatslieden en diplomaten schijnen maar steeds niet het middel te kunnen vinden, om aan dezen ver.-chrik- kelijken toestand een einde te maken. Hoe lang nog!'? A ii l o-o n g e 1 u k. Men seint uit Welte vreden, d.d. 19 April aan de „Tel.": De directeur vair den Landbouw, 'de lieer Lovink had .toen hij .met. den resi dent van Cheribon in een auto reisde, een ongeluk. Bij hel oprijden van den Nadjaheuvel weigerde de rem te werken. De auto reed achteruit den heuvel af. De resident en de heer Lovink] spron gen uit den auto. De laatslte werd ern stig aan het hoofd gewond. Jlij zal naar Buitenzorg lerugkeeren. Geweldige brand. Van de Zuid- Limburgsche heuvelen was Zondagnamid dag en -avond een geweldige brand in de Belgische Kempen waar te nemen. Over een enorme uitgestrektheid van uren gaans stegen zware rookkolommen ten hemel, die de dalende zon verduisterden. Met gestolen goed naar de lommerd Te Leipzig werd dezer dagen een jong meisje, dat gesto len goed trachtte te beleenen, ge vangen genomen. Zij gaf op, het goed van haar minnaar, den Berlijnschen kunst schilder Kurt Petschauer gekregen te heb ben. Deze is daarop ook gevat en heeft bekend, meer dan 30 inbraken te Berlijn te hebben gepleegd. In zijn woning heeft men een ware stapelplaats van gestolen kostbaarheden ontdekt, prachtig oud goud smeedwerk, edelsteenen, bont, duizenden kostbare postzegels enz. Daar de belee- ning in Berlijn zelf te gevaarlijk was, reisde zijn minnares daarvoor naar an dere groote steden. De martel-gevangenis. De „Manchester Guardian" schrijft: „De Bastille van Petrograd, de Petrus- en Paulusvesting, waarin thans sommige reactionnairen ,als gevangenen opgesloten zijn, ligt als een geweldige steenklomp aan den oever van de Newa, tegenover het Winterpaleis. Het is een p'aats, waar aan sombere herinneringen verbonden zijn. Binnen de muren der vesting heeft Pe ter de Groote zijn zoon Alexis, doodge marteld. Prinses Tarakonowa, 'die er in een cel was opgesloten, welke bij een overstroo ming onder water liep, zag de ratten, die redding zochten, tegen zich op klim men. Catharina II heeft in 3'e Petrus- en Pau lusvesting degenen, die hun stem verhie ven tegen den moord op haar gemaal, levend laten begraven. In de laatste jaren heeft men er de ge vangenen op meer verfijnde wijze gemar teld. Prins Kropotün vertelt, hoe men er den revolutionair Karakozof een week lang wakker heeft gehouden. Aan beide zijden werd naast hem een wacht ge plaatst, die hem moest aanstooten, als hij in slaap scheen te vallen. De onge lukkige had tenslotte geleerd in den slaap den voet heen en weer te slingeren en zoo zijn bewakers om den tuin te leiden, maai- zij ontdekten het kunstje. Tengevolge van deze behandeling was Karakozof, toen hij ten slotte naar het schavot werd ge bracht, in zulk een toestand van uitput ting. dat het leek, alsof geen been in zijn lichaam heel' was. Er liep dan ook een gerucht, dat zijn bewakers hem ver moord en een van rubber gemaakte pop naar het schavot gesleept hadden. Kropotkin zelf heeft ook eenige onge lukkige jaren in de Petrus- en Paulus vesting doorgebracht. De vloer en de vijf voet dikke muren van rijn cel waren ge heel met rilt bekleed, zoodat de stilte ondragelijk was. Goes. Woensdag werden hier ten over staan van do notarissen J. C. Paap te Ylissingen en Joh. Pilaar te Goes pu bliek verkocht le. De hofstede, bestaande uit woon huis, schuur, wagenhuis en verdere ge bouwen met erf, tuin, boomgaard, bouw en weiland in de gemeente 'slieer Arends- kerke, 'in den West-Kraaijertpolder, sa men groot 34.40.20 H.A. aan dhr. B. de Jager te 'sHeer Arendskerke c.s. voor f 2770 per II.A., is f 95293.54voor hout gewas f200 2e. bouwland, aldaar, groot 4.00.30 H.A. aan dhr. Z. Steenblok te 'sH. Arendskerke c.s. voor f3220 per H.A., is f 12889.66; 3e. dito, aldaar, groot 0.46.70 H.A. aan dhr. Jacs. Speijkers te 'sH. Arendskerke voor f2870 per H.A., is f 1340.29 4e. dito, aldaar, groot 0.53.30 H.A. aan dhr. A. Okké te Goes voor f2880 per H.A., is f 1535.04; 5e. dito, aldaar, groot 0.46.50 H.A. aan dhr. F. C. A. Hoornick te Goes voor f2333 per H.A., is f 1084.85; 6e. dito, aldaar, groot 0.31.20 H.A. aan dhr. A. Huige te 'sH. Arendskerke voor f 1960 per H.A., is f611.52; 7e. weiland, aldaar, groot 1.30.40 H.A. aan dhr. Wi. Welleman te 'sH. Arendskerke voor f1507 per H.A., is f 1965.13 8e. bouwland, aldaar, groot 0.51.20 H.A. aan dhr. M. Verdonk te 's H. Arendskerke voor f 2890 per H.A., is f 1479.68; 9e. dito, aldaar, groot 0.48.00 H.A. aan dhr. Dings. Huige te 'sH. Arends kerke voor f2020 per H.A., is f969.60; 10e. dito, aldaar, groot 0.58.50 aan Dings. Huige te 'sH. Arendskerke voor f1930 per H.A., is f 1129.05; 11e. dito, aldaar, groot 0.45.40 H.A. aan dhr. Jan Witte te 's H. Arendskerke voor f 1646 per H.A., is f747.28; 12e. dito, aldaar, groot 0.20.30 H.A. aan dhr. Jan Witte te 'sH. Arends kerke voor f1500 per 11.A., is f304.50; 13e. dito, in den Noord-Kraaijertpolder, groot 5.60.40 H.A. aan dhr. A. Huige voornoemd voor f 2870 per H.A., is f 16083.48 14e. dito, aldaar, groot 1.68.50 H.A. aan mej. wed. W. Louwerse te 'sH. Arendskerke voor f2600 per H.A., is f4381; 15e. dito-, aldaar, groot 1.70.00 H.A. aan dhr. Huhr. Vordonk Cz. te 'sH. Arendskerke voor f 2400 per H.A., is f4080; 16e. dito, aldaar, groot 1.70.40 H.A. aan dhr. P. Boonman Jz. te 's H. Arendskerke voor f2020 per H.A., is f3442.08; 17e. dijk, aldaar, tusschen de West- en Nieuwe Kraaijertpolders, groot I.93.60 H.A. aan dhr. mr. C. Lueasse te Goes voor f 1380 per H.A., is f2671.68; voor houtgewas f980. Samen f 151188.38. Ovezand. Dond- rdag had de aanbesteding plaats van een nieuw te bouwen graan schuur voor dhr. Jacobus Goense Johz. Architect dhr. L. F. Groosman. Inschrij ving als volgt: J. Priem, Ovezand, f 19890; J. de Mol, lleinkenszand, 119700L. Oele, 'sHeer Hendrikskinderen, f19600; L. Peters, Kwadendamme, f 19325C. Minderboud, Nieuwdorp, f17443; C. C-ha- muleau, Kwadendamme, f17180. Raming f17500. Het werk is aan den laagsten inschrij ver opgedragen. Te St. Fi 1 ips 1 an d is aanbesteed het bouwen van twee woningen ten be hoeve van den lieer 0. van Dijke. De raming bedroeg f 7000. Ingeleverd wer den 5 biljetten; laagste inschrijver was de heer P. Oerlemans te Steenbergen ad. 7350, aan wien de uitvoering is opge dragen. (Mid. Crt.) Door den notaris H. M. Markusse te Cortgene is Dinsdag in het café „Nim rod" te Kamperland verkocht de hof stede, bewoond door Jac. de Kam met de daarbij behoorende bouw- en weilan den in den Heer Janspolder, gemeente Wissekerke, ter gezamelljke grootte van 17 HA. De totale opbrengt was f41985,82. Alle koopers wonen te Kamperland, met uitzondering van een, die te Geers- dijk woonachtig is. (Mid. Crt.) Op Woensdag 2 Mei a.s. hopen onze geliefde Ouders CORNELIS WESTOIJK en JOHANNA HOORNICK van 's Heerenlioek, hun Vijftig jarige Echtvereeniging te herdenken. Hunne dankbare Kinderen, J. PIETERSE. A. WESTDIJK Kloetinge, 27 April 1917. Op Woensdag 2 Mei a.s. hopen onze dierbare Ouders, Behuwd- en Grootouders CORNELIS WESTDIJK JOHANNA HOORNICK, van 's Heerenlioek, hun vijftig-jarige Echtvereeniging te herdenken. Namens de familie, P. J. RIJK. lerseke, 24 April 1917. Stationstraat 19, 21. Tel. Int. 146. BERGEN-0P-Z00M. Zandsfeenen, SlIJpsfeenen, Trottoirbanden, Straatkeien, en<. Groot Magazjjn van in alle stijlen en kleuren. MARMEREN SALONKOLOMMEN EN ZUILEN ENZ. Verschijnselen van nierzwakte, zooals onnatuurlijke vermoeidheid, schemeringen voor de oegen, rugpijn, waterstoornissen, spit, niergruis, -steen, rheumatiek en wa terzucht zijn voldoende om iemand het gevoel te geven of alles mis gaat. Hoe spoediger zulk een stand van za ken veranderd wordt, des te beter, want uit verwaarloozing komen vaak ongenees lijke nierziekten voort. Misschien hebt gij te veel vleesch of ander zwaar voed sel gebruikt, u te veel zorgen gtemaakt, en niet voldoende lichaamsoefening, fris- sche lucht en slaap genomen. Als dit liet geval is, wees dan geregelder in uw ge woonten en een poos zorgvuldiger met uw diëet. Dit is een verstandige, nuttige raad, maar dat is niet voldoende, want de door een ®f andere oorzaak verzwakte nieren kunnen niet van zelf beter wor den. Zii hebben behoefte aan iaën spe ciaal niergeneesmiddel. Het eenige, waarop de echt© Foster's Rugpijn Nieren Pillen ooit aanspraak maakten, was dat zij een speciaal ge neesmiddel voor de nieren ten blaas zijn. Als bijtijds met dit middel begonnen wordt, vóór de nieren ernstig ziek werden, die nen de goede resultaten duurzaam te zijn. Maar verwaarloos uw nieren niet te lang. Te Goes verkrijgb. bij de Paauw Co. Eisch de echte Foster's Rijgpijn Nieren Pillen, voorzien van liet handelsmerk de man met zijn handen in de lendenten op de verpakking. Toezending geschiedt franco na ontv. v. postwissel a f 1.75 p. doos of f 10.p. zes doozen. (41) V erkoopt sterkt het vermoeide zenuwstel- sel en geeft bij zenuwachtigen, zwakken en herstellenden steeds goede resultaten. In busjes vanaf 90 ct. Bij apoth. en Drogisten. T'e Goes, bij GEBR. MULDER en W. F. DEN HERDER. a heeft grooten voorraad J VAN NELLE's KOFFIE en THEE. I Verkoopt alles met 3 pCt. korting, a I Ilonings eri I Aardappq I Griesraeel, De Notaris nlngen, zal op des voorin. 10l heer H. HOUT bewoonde hofl contant geldj besta Zwarte Merrie Merrie (veulerl Zwarte Ruin, om oud 10 jaar, V Bruine Merrie, Merrie, oud 3 j| jaar. 4 baatgevende ij 5 anderhalfjarigj jarige Vaarzen, eenjarigen Os 3 vette Varken en 17 Eenden Brik voor 4 per: 4 Menwagens moenkar, Rolsle; voor Karweislep chine, Dorschm' Windmolen (Ba ros, Geeselsteen 1 Col lichter, Rolblok, genzeden, Zaadzej pen, Blokken, Poi schillende Zwin Koebak en Goot, als: Melkontrool Victoriakarn, Botl Maten, Schoppen] wichten. Vel 100 Klaverruiters, 1 groene Mutsaards,] ben J en hetgeen verder den aangeboden. Geen stalling, bergplaats voor met of zonder inveq doeleinden geschikt! VAN LOON, Hansvl Wasch het hoof eenmaal per wi zeep en u zult over den overvlcj tigen haargroei I Bij Apoth. en Te Goes, bij en W. F. DEN 2 Verkoopt Breisaje w otopsajet 63 ct. per W 85 ct. per knot. Wi ct. Spelden, N •••••••éi

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1917 | | pagina 2