Voor oen houtzaagmolen In de missie van Pater Van Haeren. Laatste Berichten. Telegrafie en posterijen. Gemengd Nieuws. SPORT EN SPEL Bedrag vorige lijst- f42.30 C. J. B., Kivadendamme - 2.50 E. S., Ovezand 1. Op hoop en zegen, van de kinde ren van K. van Heinkenszand - 2.50 Van een werkman, ter eere van St \ntonius, Ovezand - 2.50 Totaal 150.80 Hoe zullen die giften uit den dienst boden- en werkmansstand, welke spreken van het groot geloof in die kringen, het hart van den missionaris verheugen. Wie volgt? N.B. Eventueele giften voor bovenge meld doel op te zenden aan de Redac tie der „Nieuwe Zeeuwsche Courant", Goes, die ze alle in dit blad verant woordt. i j Do Vrijzinnige Kiesvereeniging „Vooruitgang" alhier heeft het voor stel van de Anti-Revolutionnaire Kiosver- eenigiug „Nederland e.n Oranje" om, met het oog op de tijdsomstandigheden, do gemeenteraadsverkiezingen <Lt jaar bij en kele candidaatstelling te doen afloopen, aangenomen, mits ook de andere politieke groepen zich met deze regeling veree- nigen. B. en W. der gemeente Utrecht heb ben tot scheikundige, tevens plaatsver vangend directeur van den gemeentelij ken keuringsdienst, voor eet- en drink waren, benoemd dr. D. Mol, afdeelings chef bij het rijkslandbouwproefstation al hier. (Z.) Vrijdagmorgen wilde hier een ambtenaar van de gasfabriek den muntgasmeter opnemen bij vrouw B. op den Oostwal, doch hem werd de toe gang geweigerd. Nadat hij zich met po litiehulp toegang had Verschaft, bleek hem, dat de meterafsluiting verbroken was en een bedrag aan f 13.45 in twee-en-eeai- haJve-centstukken was ontvreemd. Proces verbaal werd opgemaakt en de meter werd in beslag genomen. (M. Ct.) Een Adres. Het volgende adres is aan den Raad onzer gemeente ge zonden Ondergeteekendem, M. J. Pols, J. H. Nonnekes, J. Schrijver, J. Walrave, C. Bustraan, A. M. Duijrewaardt, E. Kerk- hove en J. Steutel, respectievelijk optre dende als voorzitters en secretarissen van de afdeelingen Goes Algem. Neder], Tim merliedenbond, Centrale Bond van Bouw vakarbeiders, Nederlandsche Christelijke Graphisohe jiond en Algem. Neder], ^Ty pografenbond, domicilie kiezende ten huize van J. H. Nonnekes, Julianastraat G 38, geven Uwen Raad met versehuldigden eerbied te kennen dat zij met groote instemming "hebben kennis genomen van 'het Koninklijk Be sluit van den 2en December 1916 tot vaststelling van algemeene regelen voor het verleenen van subsidiën ten behoeve van werkloozenkassen (St.bl. No. 522); dat, naar te hunner kennis is gekomen, door Zijne Excellentie den Minister van Waterstaat ook tot Uwe gemeente de uit- noodiging is! gericht, toe te treden tol in den Algemeenen Maatregel van Be stuur vervatte regeling, en dus mede te werkeu tot het verleenen van blijvenden steun ten behoeve van werkloozenkassen; dat op den grondslag van dit Konink lijk Besluit, bij algemeene medewerking der Gemeentebesturen, een nationale re geling der werkloosheidsverzekering zal tot stand komen, waarvan zij de groote beteekenis voor de samenloving en voor de arbeiders in hot bijzonder, Jen volle erkennen dat van Uw besluit teu deze zal af hangen of de leden van werkloozenkas sen in Uwe Gemeente gevestigd, de voor. deelen dezer regeling gullen genietien; redenen, waarom wg Uwen Raad be leefd, doch met den meesten aandrang verzoeken op de uitnoodiging van Zjjno Excellentie den Minister spoedig een gunstig antwoord te geven, opdat de ont worpen regeling binnen zeer korten tjjd in werking kunne treden. Hoogachtend, Alg. Ned. Timmerliedenbond, M. POLS. J. H. NONNES Centrale PSond" van Bouwvak arbeiders, J. WALRAVE. J. M. J. SCHRIJVER. Ned. Chr Grafische Bond, C. BUSTRAAN, A. M. DUIJVEWAARDT. Algem. Ned. Typografenbond. E. KERKHOVE. J. STEUTEL. Middelburg. Heden (Maandag) herdenkt de heer C. W. van der Kuip den dag, waarop bij voor 25 jaar in dienst trad bij do firma M. Volkrijk Liebert Co., thans N. V. voorheen Jac. M. Dooren- bos, kleedermakeriji en beddenwinkel. Door zijn tegemvoordigen patroon werd gezorgd, dat de dag voor den trouwe bediende niet ongemerkt voorbij- ging. Ook mocht de. heer -n der Kuip van verschillende andere zijden blijken van belangstelling ontvangen. Zondagavond kreeg een bezoeker van een café alhier zonder eenige aanleiding van zekeren v. S. een vuistslag gp zijn oog, waardoor hij bloedend werd verwond. Het vermoeden is sterk, dat v. S. zich bij het toebrengen van den slag van een scherp voorwerp bediende. De mishan delde werd op het politiebureau verbon den, terwijl tegen v. S. procesverbaal zal worden opgemaakt. Middelburgsch Muziek korps. Woensdagmiddag had in 't Schut tershof eeu algemeene vergadering plaats van de Vereeniging „Het Middelburgsch Muziekkorps", onder voorzitterschap van den heer Herman Snijders. De secretaris, de heer E. M. Alberts bracht het jaarverslag uit, waaraan wij het volgende ontleenen Het aigeloopen jaar was weder een normaal concevtseizoeu, in 1914 waren slechts 21, in 1915 20, doch in 1916 weder 34 concerten gegeven. Wat sinds 1909 niet is voorgekomen, kan over het afgeloopen jaar geconsta teerd worden, n.l. een voordeelig saldo, liet is nog wel niet overweldigend, na melijk f28.84. De teruggang in leden was veel min der dan andere jaren. Op 1 Januari 1916 slechts 7, het aantal is thans 535 met f1077 contributie. Niet genoeg kan gehamerd worden op het aambeeld: wordt allen contribuant van het Middelburgsch Muziekkorps, elk be drag is welkom. Het verslag werd gbedgekeurd evenals do rekening van den penningmeester den heer A. J. B. Lambertz, waarvan het goed slot reeds genoemd is. Door den heer mr. G. J. Sprenger, wor den enkele mededeelingen gedaan over de verleden jaar ingestelde abonnements concerten, waarvan er echter slechts één kon plaats hebben. Dit jaar zullen nu eerst de twee concerten gegeven worden, die ver leden jaar moesten worden uitgesteld en dan drie andore. Men zal nu natuurlijk vroeger kunnen beginnen. In beslag genomen. Alhier zijn de 385 vaten lijnolie, die in beslag waren genomen, door den ontvanger der re gistratie ten bate van 's Rijks schatkist verkocht voor f 36.265.85. De directeur der Staatsspoor heeft o. m. een loffelijke vermelding wegens be toonde activiteit toegekend aan den hoofd conducteur P. Kole alhier, en eene loffe lijke vermelding wegens betoonde eerlijk heid aan den conducteur der Staatsspoor J. W. Bouft ook te Vlissingen gestation- neerd. P. IHimon Tak, burgemeester van Middelburg, plaatsvervanger J. W. Wag- tho, burgemeester van Tholen, vertegen woordigende de Prov. Brood-Commissie van Zeeland, maakt thans deel uit van het Centraal Broodkantoor. Vlissingen. Alhier heeft de proef met kooken in een centrale keuken voorloo- pig succes gehad. Er werden 440 por ties eten verstrekt per diag en daarom is besloten 550 porties per dag gereed te makon, daar men gerust kan aannemen, dat er nog meer liefhebbers zullen komen. Door den heer C. J. Colder' officier van gezondheid bij de Marine alhier, is, naai we in het „Vad." lezen, aan Ged, Staten van Zeeland verzocht, ten spoe digste het besluit te vernietigen van den gemeenteraad van Vlissingen, om het te genwoordig voetbalterrein weder voor dat doel te verpachten aan de voetbalvereeni- ging „Vlissingen" en het piet voor oor logstuintjes te bestemmen. M. Ct. '8 Heerenhoek. Vorige week had alhier ten huize van den heer C. Gaes de voorjaarsvergadering plaats van onze Geiten vereeniging. Do vergadering was niet druk bezocht, waarover de voorzitter namens het be stuur zijn leedwezen uitsprak, er den wensch bijvoegende, dat op de a.s. na jaarsvergadering meer leden mochten ver tegenwoordigd zijn. Do vereeniging verkeert overigons in bloeienden toestand en ziet het leden aantal voortdurend toenemen. Thans be draagt het 57. Om wat meer actie in de vereeniging te brengen werd een voorstel ingediend om '4 geiten aan te koopen, die on derling zouden verloot worden. Dit werd met algemeene stemmen aangenomen. Ook werd overwogen, maar nog niet vastgesteld, om een tentoonstelling of kringkeuring te organiseeren. Daarmede was de agenda afgehandeld. Bij de rondvraag bleek, dat onze te- k genwoordige bokhouder voor zijn func tie wpnscht te bedanken en zal alzoo het bestuur nieuwe candidaten oproepen voor deze betrekking. Waarna de verga dering werd gesloten. Propagandavergadering der „Hanze". Donderdag had in de zaal van den heer Jacobus Clarijs do eerste Propaganda-vergade r i n g plaats van onze Hanze-afdeeling 's Hee renhoek. De voorzitter opende om half 8 de vergadering met gebed en sprak zijn lof uit over do goede opkomst. Ook sprak hij zijn dank en lof er over uit, dat de opgeroepenen van Ovezande en Hein* kenszand in zoo'n groot getal aanwezig waren. Hij wenschte allen een succes- vollen avond toe en sprak den wensch uit, dat na afloop der vergadering al len als één man toe zouden treden. 1 Daarna gaf de voorz. bet woord aan den heer Joosten, waarnemend secretaris, om over te gaan tot het lezen der notulen. Daarna volgde de lezing door den gees telijken adviseur, den Weleerw. heer Brouwer, die zeer duidelijk het doel van de vereeniging en de middelen, die men daarvoor aan moet wenden, uiteen zette. Hij schetste verder in zijn rede hoe hoog noodig het in onze dagen is om zich krachtig als katholieken te or ganiseeren en zich niet uit het veld te laten slaan door neutrale vereenigingen. Ook wees spreker op de materieelc ge varen warenhuizen van de zijde van het grootkapitaal en coöperaties van do zijde der arbeiders die den midden stand in zijn bloei bedreigen. Een eeu drachtige samenwerking der katholieke middenstanders is dus gebiedende plicht en het zich vereenigen in een R.-K. Bond een noodzakelijke eisch. De eerwaarde spreker wist dit mat vele schoone beel den en gezegden toe te lichten, zoodat zijne .rede grooten indruk op de hoorders maakte en (evens liet uitschijnen welken Hinken adviseur onze Hanze in den eerw, heer Brouwer heeft gevonden. De eerwaarde kapelaan van Ovezande onderstreepte het gesprokene met een vurige opwekking om als lid toe to treden. Spreker en bestuur hadden hef genoe gen te ervaren, dat velen zich als lid der Hanze opgaven, terwijl er nog ve len zullen volgen. De secretaris bracht verslag uit over den gehouden Boekhoud-eursus van do Hanze. Volgenden winter zal deze wor den lien-at. en voortgezet. Na inning der contributie sloot de voorzitter onder pen hartelijk dankwoord aan den spreker de welgeslaagde vergadering met gebed. Krabbendijke. Ilier benoemde de bur gemeester tot leden der brandstoffen commissie waarvan hij zelf het voorzit terschap op zich neemt, de heeren: A. E. Steyxel, dir. der gasfabriek, J. Lavooy, kolenhandelaar, W. Wagenaar, vertegen woordiger van een kolenfonds en C. f. Vogelaar, raad.-lid. Waarde. Donderdagavond was er hier een vergadering belegd door den heer C. P. Vogelaar van Krabbendijke. om tot de oprichting te komen van een anti revolutionaire kiesvereeniging. Na een in leiding van den heer Vogelaar traden 28 personen tot de op te richten vereeni ging toe. Het bestuur bestaat uit vijf personen, te weten de heerenG v Ham, D. Boone, L. van Fraassen, M. Weststrate en P. Ver- brugge, die onderling de best uurfuncties zullen verdeelen. (M Ct In de raadsvergadering van Donderdag te Waarde had de aanbieding en goed keuring plaats van de rekening van het Burg. Armbestuur over I91G. De ont vangsten bedroegen f 2406.23 de uitgaven beliepen f 1217.70. De politieverordening op de berbergen en tapperijen werd gewijzigd, in den zin, dat het verboden is aan personen van 1316 jaar om de berbergen ofaanhoo rige localiteiten te bezoeken Tot wethouder werd na loting tus- schen de heeren J. Mol en C. Bal de heer Bal benoemd. Schore. Het aantal kiezers in onzo gemeente voor de Tweede Kamer be draagt 177, voor de Provinciale Staten 177 en voor den Gemeenteraad 171. Binnen niet al te langen tijd zal begonnen worden met de aflevering van de 10 der toegezegde superphosphaat. Elk besteller heeft dan 55 °/0 ontvangen, waarmede de distributie van deze mest stof eindigt, daar verder geen superphos- phaat meer zal worden afgeleverd. Vorige week is voor het eerst een wagon Eigenheimers voor deze gemeente aangekomen. Deze kleiaardappels zijn van puike kwaliteit en gaan tegen 61/» cent per K.G. of f4,55 per H L grif van de hand. (Kr. Ct.) Hansweerd. Verplaatst naar Amster dam de kommies le klasse dhr. B. Dron- kers, van 1 Mei. Benoemd met ingang van 1 April tot machinist bij de electrische centrale dhr. B. P. Burkink van IJmuiden. Bij het visiteeren van het sleep- schip „Aoknos", werd door de ambtena ren alhier een geheime toegang tot de lading gevonden Na verdere visitatie werden uit de ladiDg eenige kilo grammen vet en zeep gehaald, welke frauduleus zouden worden uitgevoerd. Schipper W. met vrouw en knecht zijn gevankelijk naar Middelburg gebracht. (Kr. Ct.) Vrijdagavond hield de heer S. A. de Visser van Kiuiningen, voorz. der afd. Z.-Beveland van de vereeniging van bijen houders in Nederland, in de openbare school alhier een lezing over bijenteelt. Met spanning werd de interessamte lezing van begin tot eind gevolgd. Een dankbaar applaus beloonde spreker voor het genotene. N. B. De Nederlandsche bijen zijn in het buitenland gezien. Vorigen zomer werd een Hollandsche bijenkolonie met veel succes in Engeland ingevoerd, waar een ziekte de bijen schier had uitgeroeid. Red. Nisse, Vrijdagavond hield de Chr. Werkmansvereeniging liaar jaarvergade ring. Uit het verslag bleek, dat het leden tal gestegen was tot 53. De inkomsten der vereeniging waren f48.19 en de uit gaven f32.25. Van het ziekenfonds wa ren de inkomsten met inbegrip van vorig saldo f 1036.29 en de uitgaven f 270.33 Als afgevaardigden naar de Prov. Land dag te houden 2e Paaschdag te Middelburg werden benoemd J. Jansen en G. Zonne vijlle. Gekozen werd als voorzitter H. Dane inplaats van J. F.ekhardt, die be dankt heeft, herkozen als 2e seer. Joh. Jansen en nis penningmeester J. Schip- lier inplaats van G. Zomievijlle, die ook bedankt heeft. Herkozen als lid van de com. van bijstand Ds. Pont. Herbenoemd als bode op een loon van f 10 Jacs. Moerland. Koudekerke. Door den Commissaris dei- Koningin is benoemd tot veldwachter al hier S. de Beer, gewezien maréchaus- sée, wonende te 's Gravenhage. Oud-Vossemeer Hier is het B.U.K.-vet, dat onbeheerd werd aangetroffen aan een der zeedijken, publiek verkochtde 7 vaten, elk circa 50 K.G. wegende, brach ten ruim f200 op. (M. Ct.) Terneuzen. Vrijdag werden voor de vacature-Van Nes officieel candidaat ge steld voor den gemeenteraad de heeren P. de Bakker (E K., gesteund door anti- rev.) en J. de Feijter Jacz (lib). De stemming is bepaald op Vrijdag 13 April a.s. Moge de coalitie thans eer hebben van haar optreden. De Stoomvaartmaatschappij Ter- neuzen keert aan zijn aandeelhouders over 1916, 40 pet. dividend uit. Als adjunct-inspecteur op de Inspec tie der Directe Belastingen alhier is werk zaam gesteld dhr. G. M. G. 11. Hussel te Amsterdam. lizendijke. Eeu soldaat, die zich naai de grens begaf, werd door gen luit? nant gevisiteerd, waarbij op hem gevonden werden 21 Stukken harde zeep. Deze ,waar is in beslag genomen, de daler is opgesloten. In onze gemeente is verleden jaar een padvinidersverecniging opgericht, die zich in een grooten bloei mag verheugen, liet ledental bedraagt reeds 30 man. 'Deze week is aangesteld tot directeur van hun muziekkorps de heer T. v. d. Boom. De ontevredenheid over de verstrek king van bons voor levensmiddelen is zeer groot. Voor elke bon moed een dubbeltje betaald worden. Daar er voor 20 Weken bons werden uitgegeven moesten som migen hiervoor f 10 betalen. Hulst. In verband met de bran lstoffen- distributie is een commissie gevormd met den Edel Achtb. heer J. F. Waesberghc tot voorzitter en tot leden dhm. C. .1, Burm, Alex. E. J. Jansseos, II. C'. Ver- Kerk, en Jos. Maertens-Wifking. Donderdagmorgen geraakte het li- jarig zoontje van J. Heijnsdijk onder de tram, met het treurig gevolg, dat zijn rechterarm werd afgereden. Hij is ter verpleging naar hel ziekenhuis overge bracht.. Oostburij Donderdag wer.l liier van 5 —6 uur gelegenheid gegeven bons af te balen voor kolen. Om 3 uur waren reeds rele voorbarigen aan het loket aanwe zig. Wel een bewijs .dat er gebrek is brandstoffen. Boschkapelle. Als bewijs, hoe nuttig do It. K. Werkliedenbond reeds werkt, diene het feit, dat het bestuur heeft weten te verkrijgen voor de aangestoten arbeiders een dagloon van f2 in den zomer en f 1.50 \i.n den winter. St-Kruis. We vernemen, dat d grens bewoners le 'St. Laureijns. uit vrees dat de Duitschers hun eetwaren, zooals vleesch en aardappelen zonden oprisehen, dit alles op Hollandsch grondgebied heb ben gebracht. Schoondijke. Woonsdagavon I brak bij den bakker J. S. te IJzendijke bran t uil Gelukkig was men spoedig ter plaatse, zoodat verdere uitbreiding voorkomen werd. De schade is gering. Philippine. Mej. J. v. Dijke is benoem-l tot vroedvrouw te Hedel (G.). Waterlandkerkje. Tot Burgemeester is herbenoemd dhr. A. Hendrik-O, wonende te IJzendijke. Koewacht. De alhier gehouden collect- ten behoeve van het Belgische Itoodo Kruis, bracht 300 fr. op. PARIJS. (Officieel.) Aan de Sonime en Oise werden afwisselend artillerievuur en geweerschoten gewisseld. Ten zuiden van de Aillettc namen de Fran schen de ver sterkte loopgraven op verscheidene plaat sen, maakten 108 krijgsgevangenen en veroverden 4 machinegeweren. BERLIJN. (Part.) Onder voorbehoud wordt medegedeeld dat volgens berichten uit Scandinavië aan Duitsche. bladen te Stockholm en Kopenhagen het gerucht loopt, dat eene verkoeling is ontstaan tusschen den Engelscben gezant te Pe tersburg Buchanan en de nieuwe voorloo- pige regeering. Zelfs wordt gemeld, dat Buchanan eerstdaags zal aftreden en door Asquith zal worden opgevolgd. MAASTRICHT. Hier zijn 3 gevallen voorgekomen van nekkramp, alle 3 met doodelij-ken afloop. DEN HAAG. Prins Hendrik gaat den 22 dezer naar Duitschland om het hu welijk van zijn broer, Prins Adolf van Mecklenburgh bij te wonen op 24 April Zijn verblijf aldaar zal tot 26 April duren. IJMUIDEN. Het Noorsche stoomschip „Feinstein" van Stavanger van Philadel phia naar Rotterdam met graan voor de Reliefcommissie onderweg, is Zaterdag dwars bij Terschelling gezonken, nadat drie ontploffingen waren gehooid, waar schijnlijk door een onderzeeër. Telefoonaansluitingen Nieuwe abonné's. Goes, R. K. Ziekenverpleging „St. Jo anna"; 123 L. M. Buitendijk, ijzerhandel; 125 Exporteursvereeniging „Ons Belang". Kloetinge, 121 Fa Gebrs. Straub, Graan, Meel, Kolonialewaren en Manu facturen; 124 Gebr. Trimpe, in Fruit. Groenten en Aardappelen; 126 II. dc Jonge, caféhouder. Kats, 2 D. A. Meulenberg. Over zindelij'kheid en nog wat. In het loopend feuilleton van „De Tijd" schrijft een monnik-officier zijn erva ringen. Het leven in de loopgraven be schrijvend, maakt hij de volgende aar dige uitweiding Ik heb er dikwijls verwonderd over ge staan, dat uiterlijke omstandigheden daar- aantegenovergestelde neigingen doen ge boren worden. Levende en slapende op het slijk, voelden we in ons binnenste, om zoo te zeggen, een overdreven instinct voor netheid aankweeken en indien dit zich aan tafel zeer bijzonder veeleischend toonde, het deed zich overal gevoelen. Onze ordonnaneen moesten eiken .mor gen onze laarzen poetsen en onze kleeren afborstelen. En toch, nauwelijks liadden we het stroo verlaten, of we zaten weer van onder tot boven vol slijk. Intusschen voor eenige uren netjes er uit te zien, was ons een behoefte en gaf rust. Dit instinct schijnt me edel toe. Lage zielen wonen gaarne in onzindelijke lichamen, terwijl de hoogere zich zelfs te midden der ellende niet in het slijk wentelen. De zindelijkheid is de rijkdom van den arme, wie haar vaarwel zegt wordt een schooier. Is dat in de bovennatuurlijke wereld niet evenzeer waar? Wie kan daar altijd zindelijke kleederen vertoonen? Wij allen modderen wel eens door het slijk. Welnu, juist aan hun instinct voor net heid meen ik de rechtvaardigen te her kennen. Hij, die zich des morgens om kleedt, die zich met een zuiver hart aan de Tafel des Heeren neerzet, die zucht omdat hij zoo besmeur, is en altijl schoon zou willen zijn: ziedaar, ja, ziedaar, een heilige 1 Hij, die er vermaak in schept zich in het slijk der zonde te wentelen of die er niet onder lijdt, is een schooier op bovennatuurlijk gebied. Z. II. de Paus aan Abbé San tot. Z. H. de Paus heeft door bemiddeling van Z. E. den kardinaal-aartsbisschop van Parijs oen gift van 1000 fr. deen toe komen aan den hier te lande indertijd door „Het Volk" c.s. zoo belasterden abbé Santol, den directeur van het „Placement familial". Deze vereeniging beeft reeds meer dan 30.000 arme kinderen bij bnerenhuisge- zinnen onderdak gebracht en steunt tien werken van oorlogsliefdadigheid. „De Tijd". Naar de bladen melden zal de „Bond tegen het Vloeken" welke onlangs opge richt. is, zich met een „oproep" wonden tot alle Christelijke vereenigingen en tiaar uitnoodigen oen tweetal afgevaardigden Ir willen aanwijzen, die op 24 Mei te ITrrrlil zullen samenkomen. Het eerste kievitsei. Vrijdag iverd aan II, M. de Koningin voor II. K. II de Prinses, het eerste kivietsei aangeboden, gevonden door den 13-jari gen Jacob v. d. Zijp, te Warns bij Sta voren. J o h a n n Maria Farina f. Zater dag is te Keulen na een kortstondig ziek bed, in den ouderdom van 80 jaar over leden, de heer Johann Maria Farina, de bekende leider van de gelijknamige firma te Keulen, de meest beroemde Eau dp Colognefabriek ter wereld. De invloed van het smokkel- bed r ij f. In de bank van leening Ie Venlo wer den in 1916 slechts 8500 panden tot cru waarde van f 8500 beleend, tegen 18.500 stuks Ier waaide van f43.000 in 1913- Voetbal. Goes. Zondag 11. speelde alhier „Zee land Vooruit" aan de Polderschen weg een vriendschappelijken wedstrijd tegen een militair elftal van Kruiningen.Stand bij de rust 0—0, Stand bij het einde 0—0,

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1917 | | pagina 2