Japellt-lli aeljnpe en imgeif. O N D E R W IJ S. Rechtszaken. Laatste Berichten Marktberichten. Ailoop verkopingen aanbestedingen, ent. Burgerlijke Stand. Steenhouwerij. Hardsteen voor sluizen, bruggen gebouwen Grafmonumenten Schriftelijke opgaven van te veilen producten voor dea.s. Veiling kunnen worden inge zonden bij den Secretaris tot D nsdag 27 Februari, 's na middags 4 uur. Sanguinosa voor Zenuwzwakken. Zondagsrust apothekers. Zondag 25 Februari zal de apotheek van den heer Van K a 1 m t h o u t ge opend zijn, de beide andere blijven dan gesloten. Wij ontvingen het verslag van de resultaten van den Groenteproeftuin .Zuid- Beveland" te 's Heer Arendskerke en zul len dit in een volgend nummer bespreken. Naar wij vernemen, heeft de heer Jos SliegerIioningsbruggeen ontslag ge nomen als voorzitter van „De Hanze" alhier. Nu door he' nie' branden van bijna alle straa.lan.aarus ons stadje des avonds ia het duister verkeert, was het wel ge wen, cht dat de po i ie er streng op lette dat de straten vrij blijven. Gisteravond n.l.. om 10 uur stond er nog achter de smederij van D. Adriaanse een .groote boerenkar midden op de straat, onbe heerd. Een persoon, die daar liep, had het ongeluk er tegen aan te loopen, zoodat hij zich ernstig aan de bee.ien bezeerde. Middelburg. Nu ook hier het bon nenstelsel voor de distribu.ie van levens middelen wordt ingevoerd, zu Ie volgen de week de bouboekjes door de hoofden van gezinnen kunnen worden afgenaaid ten stadhuize (ingang Helm). Voor ieder lid zullen drie soorten boekjes kunnen worden gevraagd tegen 7 cent per boekje en wel een voor bruine boonen en erwten, een voor gorl, havermout en rij11 en een voor zeep. Er zal iederen dag van de volgende week gelegenheid zijn tot afhalen der boekjes van 9 tot 12, en yan 2 tot 5 en van 7 tot 9 uur, en wel des Maandags voor de gezinshoofden uit de wijken A, B, C. D, en E; Dinsdag voor die uit de wijken F, G, HWoensdag voor die uit de wijken J. en K; Donderdag voor die uit de wijken L, M, en N Vrijdag voor die uit de wijken R, S, T, U en V. Dringend wordt verzocht te zor gen, dat men gepast geld bij zich heeft om de uitgifte te be poeligen. Later zal worden bekend gemaakt w;umeer mei de verkrijgbaarstelling van de op de bons te halen artikelen wordt aangevangen. Ook gisteren was het zeer druk bij de demonstra ie in bereiding van goede en goedkoope middagmalen en moe te.i wter meerdere huisvrouwen tot de volgende week worden terug gezonden. viissinaen Tengevolge van den mist kon Woensdag na half twee noch naar Bres- kens, noch naar Terneuzen meer een boot van hier vertrekken. „De Schelde" te Vlissin- gen. Donderdagavond werd alhier eene vergadering gehouden, uitgeschre ven door de afdeelingen van Christ. Me- taalbewerkersbond in Nederland, Ned. R.-K. Metaalbewerkersbond en de Lande lijke Federatie van Metaalbewerkers, en waartoe alle werk.ieden van de Kon. Maat schappij „De Schelde" waren opgeroe pen. Nadat van ieder der genoemde or ganisaties een spreker het woord had gevoerd over het aan de werklieden toe gezonden concept pensioenfonds en de door de organisaties daarin aangebrachte gewenschte wijzigingen en bovendien over het niet tegemoetkomen door de directie in de loonderving, die een gevolg is van verkorting van den arbeidstijd, vereenigde de vergadering zich met de voorgestelde wijzigingen. Verder werd een motie aange nomen, waarin aan de organisaties wordt opgedragen de wijzigingen aan de directie bekend te maken, maar tevens om deze onder het oog te brengen, dat bij andere inrichtingen aan de loonderving wel tege moet wordt gekomen, en dat de arbeider in dezen tijd geen loonderving kan ver dragen, hetgeen zou leiden tot ondervoe ding van hem en zijn gezin en tot na deel zal blijken te zijn voor de industrie. Opgewekt werd met klem tot organisatie en tot het ondersteunen van de eischen ook door de vrouwen. Zierikzee Alhier is door het schip „Zel den van pas", schipper C. Baaij van Tho- len, een lading regeeringskolen aange bracht, welke bestemd voor de gemeente Poortvliet, in de haven van Zijpe door den burgemeester van Zierikzee is in be slag genomen. Met des burgemeesters toestemming werd 1/s gelost ten behoeve van de gemeente Bruinisse en de rest verdeeld over de kolenhandelaren hier ter stede. Schore De prijs van consumptiemelk alhier, die tot nu toe 10 cent per L. bedroeg, is teruggebracht tot 8 cent, met terugwerkende kracht tot 1 Jan. (M. Ct.) Nisse. Ook in onze gemeente zijn we een distributiekantoor zijn geworden, dat de gewenschte rege.riugsartike eu aan de burgerij tracht te verschaffen, zoodat we gewapend met een bon, rijst, spek, erwten, zeep en brood bij de yerkoopers kunnen bekomen. Dezelfde comimissie is ook opgedragen, de voorziening van brandstof, waarvan we reeds profi.eerden. Ieder burger toch die behoefte daaraan had, wordt thans van kolen voorzien, en ook de school is niet vergeten, zoodat gistermiddag de lessen weer konden aanvangen. De Ker- keraad der Herv. Gemeente heeft beslo ten, alleen des middags kerk te honden, wijl de gewenschte soort kolen niet ver kregen kunnen worden. Door de Veilings,-er. Z. Beveland ge ve tigd te Goes, is tot secre ar.s benoemd dhr. A. van der Poe-t Clement alhier, zulks in plaats van dhr. F. Kakebeeke die ontslag genomen heeft. Kapelle. Woensdagavond heeft de Rijks- tuinbouwleeraar voor Zeeland, de heer Bloemsma, voor de Veilingsvereeniging „Kapelle-Biezelinge en Omgeving", in het Café van Ilee, een lezing gehouden over het onderwerp: ,.de geleverde bewijzen van het groote geldelijk voordeel van ker- senveilen". Zoowel als de vorige lezing was er nu ook weer groote belangstelling, De voorzitter der vereeniging, de heer Van der Graaff, opende de vergadering en heetle dhr. Bloemsma, die. niettegen staande hij zich onwel gevoélde, zich be schikbaar stelde heedenavond voor de Ver. op te treden, om de belangen van de Ver. te behartigen en zich zeer veel moeite getroost had om inzake het onderwerp met deugdelijke bewijzen voor den dag te komen, hartelijk welkom. Nadat de voorzitter ook de talrijk aan wezigen het welkom toegeroepen had deed bij tevens de verblijdende mededeeling aan de vergadering, dat juist bericht was gekomen, dat de Veilingsvereeniging „Kapelle-Biezelinge en Omgeving" bij de Tuinbouwcentrale in den Haag is aange sloten. (De aansluiting bij de Groenten- centrale was reeds verleend). Met groote voldoening werd deze heugelijke mededee ling ontvangen en bezegeld met een da verend applaus. Vervolgens werd het woord gegeven aan dhr. Bloemsma, die begon met de vereeniging te feliciteeren met de aansluiting bij de Fruitcentrale en voorspelde, dat, vooral met het oog, dat verplicht veilen is aangenomen, wat ook in den Haag eer zeer gunstig onthaal vond, deze Vereeniging een grooten bloei tegemoet gaat en de veiling zal wor den. Alsnu begon hij aan het onderwerp: „kersenveiling" en gaf de verzekering, dat, gezien de resultaten over de laatste 10 jaren van de kersenveiling in Oostelijk N. -Brabant, de Betuwe, Zuid-Limburg, enz., wat met verklaring op schrift van de betrokken veilingmeesters voor een ieder ter inzage lag; ook hier waar men in het centrum der kersenteelt zit, kan men als men maar de noodige maatregelen neemt, zeer voordeelig werken, met al de kersen op de veiling te brengen en raadde ook ten zeerste aan, wat ook elders gebeurt, dezelve te sorteeren in le en 2e soort, en al lijkt dat oppervlak kig werkzaam, de practijk zal bewijzen, dat zulks met weinig moeite geschiedt en dat men voor die moeite ruimschoots betaald wordt, daar men dientengevolge beslist hoogere prijzen maakt. Ook ver dient het ten zeerste aanbeveling, dat men uniforme verpakking heeft, in bushels. (Deze verpakking heeft reeds hier flink ingang gevonden -Corr.). De geachte spreker gaf de verzekering, dat wanneer alle kersen op de veiling komen, gesor- teerd in doelmatige verpakking, men dan niet zal behoeven te klagen over gebrek aan koopers. Mede gaf hij de Vereen, den raad om ook niet-leden met kersen op de veiling toe te laten, maar dan, tegen hooger percentage-provisie, b.v. 5 pet. Daar, zooals gezegd, dhr. Bloemsma zich niet lekker gevoelde, wenschte hij zijn rede eenigszins te bekorten en deelde zijn plan mede om een brochure te doen verschijnen inzake het „kersenveilen" en dezelve alsdan te doen verspreiden. Dat men met het gesprokene instemming be tuigde, bleek wel uit het daverend ap plaus dat erop volgde, te meer nog daar waar de gelegenheid herhaaldelijk geboden werd tot het stellen van vragen op- of aanmerkingen te doen omtrent het ge sprokene, daar weinig of geen gebruik van gemaakt werd. De voorzitter der Veilingsvereeniging „piak op he* ein i der vergadenag, mede namens de vereeniging, dhr. Bloemsma zeer waardeerende woorden toe en zeide, dat men met hetgeen men dezen avond gehoord had, zeer zeker weer een stap voorwaarts zal gaan in de goede richting. De veilingsvereeniging „Kapelle- Biezelinge en omgeving", gevestigd te Ka pelle, zal, nu zij aangesloten is bij de Groenten- en Fruitcentrale, reeds de vol gende week beginnen met veilen. (Zie de advertentie in dit no.) Rilland-Bath. In den grooten steenko- lennood, die hier heerschte, is Woensdag eenige verlichting gekomen door den aan voer van circa 15 ton van deze brand stof. De lading en distribueering was door den burgemeester toevertrouwd aan een bestuurslid van het Kolenfonds. Zoodat elk huisgezin tegen regeeringsprijs zich eene hoeveelheid kon aanschaffen. Wel dra zal eene tweede zending volgen. Baarland. In de Donderdag gehouden raadsvergadering bleek, dat de haven voor f800 is verpacht aan M. Huyzen Ld. voor 1917; dat d.e zitdag van den gemeente secretaris door Ged. Staten is bepaald op Woensdag van 24 uur; dat de grint is aanbesteed voor f 3.47 per M3. franco op den wal. Het kohier hondenbelasting wordt vastgesteld tot een bedrag van f 97. In de plaats van dhr. Raamsdonk, die als zoodanig ontslag heeft genomen, werd tot lid der Comm. tot wering van school verzuim benoemd dhr. P. Leys. Een ver zoek van de Wed. Pot om verhooging salaris als klokluidster, werd zonder be spreking en zonder stemming van de hand gewezen. B. en W. zullen voortgaan met eene zoo uitgebreid mogelijke distributie van levensmiddelen, enz. Eede. De douanen namen van een land bouwer eene koe in beslag, die voor den frauduleusen uitvoer was bestemd. De kommiezen namen van een jon gen, die in de gemeente ventte 70 stuks zeep in beslag. Ook de moe Ier van den jongen werd 'bekeurd me! 83 stuks zeep, die voor den frauduleuzen uitvoer bestemd waren. Zaamslag. Tot burgemeester is herbe noemd dhr. J. de Feijter. Breskens. Tot burgemeester is herbe noemd dhr. D. van Zuijen. IJzendijke. De politie betrapte tusschen deze gemeente en Schoondijke een viertal smokkelaars met 32 K.G. zeep en 33 K.G. koffie. Ook de fietsen werden in beslag genomen. Biervliet. De soldaat-kommiezen be keurden alhier een persoon met 13 K.G. koffie, 403 reepen chocolade, 15 pakken kaarsen, 75 stuks zeep, 1 bus cacao en 31/2 K.G. chicorei. Sluis. Gisterennamiddag bleef een Duit- sche marinier aan den daodelijken electri- schen draad hangen te St. Anna ter Muiden. Goes. Avondschool voor Am bachtslied en. Uitslag van de over-' gangsexamens. Bevorderd van de lsfe naar de 2de klasse: A. de Jongh, A. H. Struijken Bou- dier, H. J. de Hamer, J. C. Schipper,, J. F. Crucq, D. van Riet, J. van Zweeden, F. Blondel, A. Pauwe, M. v. d. Berge, G. Zwartepoorte (taak wiskunde), J. van Eijkeren, C. Blanker, H. van der Weele, A. Mol, M. B. L. Pols, P. Droogers, C. Everse, H. Bruggeman, F. J. Vermeulen, M. A. van der Hel, B. Janse (taak wiskun de en schrijven), G. P. A. de Rochefort (taak wiskunde), P. A. de Kramer (her examen). Afgewezen 6. Bevorderd van de 2de naar de 3de klasse: I. de Jonge, M. J. Polderman, G. A. Struijken Boudier, J. van Weele, J. Smallegange, A. Blok, J. Glerum, D. v. d. Berg, J. G. Zwartepoorte (taak wis kunde), J. C. v. d. Weele, P. Staal (taak wiskunde), J. A. P. Versluijs (taak wis kunde), G. P. Alle wijn, M. J. Zweedijk, G. L. Slabbekoorn, A. Kosten, A. J. Job- sen (taak wiskunde), J. Luikenaar, A. Wondergem, A. A. Boel (taak wiskunde), J. M. v. d. Voorde, K. G. Louisse (taak wiskunde), G. M. den Herder (taak wis kunde), A. Leijs, J. Gunst, J. van Kleu nen (taak wiskunde), C. J. v. d. Sande. Afgewezen 7. Bevorderd van de 3de naar de 4de klasse: G. Roelants, M. de Dreu, W. C. Jeremiasse, J. Knuit, C. M. Zuidweg, J. Schrijver, J. de Jong, B. de Munck, D. Rouw, C. K. Francooijs, C. Schrijver, J. Does, D. Bolle! W. J. v. Nieuwenhuijse, J. J. Polderman, J. van Koeveringe (taak wiskunde), J. L. Kriekaard, C. C. J. Wel- leman (taak wiskunde), A. de Bourgraaf. Afgewezen 4. Geslaagd voor het eindexamen: 1 M. Schipper, 2 C. J. v. d. Linde, 3 M. A. van Weele, 4 S. Dekker, 5 C. Kosten, 5 B. van Liere, 6 J. Labeur, 7 F. de Ruijter, 8 C. J. Schipper, 8 J. O. Schip per, 9 L. J. de Coninck. Afgewezen 1. Geslaagd voor nuttige handwerken de dames J. J. Mom en E. de Stad, bei den te Vlissingen. Rechtbank te Middelburg. De rechtbank te Middelburg heeft heden veroordeeld wegens: verduistering in dienstbetrekking: H. A. T. N., 18 jaar, bootwerker te Middelburg, 9 maanden gevangenisstraf; diefstal: K. M. L. K„ 16 jaar, te Goes, 3 maanden tuchtschool; vernieling: J. C. C., 25 j., landbouwer, A. J. C„ 20 jaar, landbou wer, G. M„ 43 j., veldarbeider, allen te St. Jansteen; J. W. de R., 20 j„ sjou werman te Vlissingen, allen f 10 of 10 d. overtreding distributiewet: J. de P., 56 j., boterhandelaar, Koudekerke; G. L., 27 jaar, landbouwer te Kattendijke, P. F., 35 j„ landbouwer, M. K., 38 j., vrachtrij der, P. N„ 35 j., landbouwer, W. N„ 17 j„ bouwknecht. J. B., 17 j„ bouwknecht, allen te Kruiningen en 'J. S„ 67 j., melk- slijter te Vlissingen, ieder f5 boete, subs. 5 d., hechtenis; beleediging ambtenaar en wederspannigheid: B. G., 23 j., varensge zel te Middelburg, een week gevangenis straf; overtreding motor- en rijwielwet: A. T., 42 j., landbouwer te Vrouwepol der, met vernietiging van het vonnis, waar van beroep tot dezelfde straf. Vrijgesproken: M. M. M., 55 jaar, goud smid te Middelburg, beklaagd van over treding der voorschriften op de open bare zedelijkheid. Per post, tel grauf en tehfoon. Men seinde ons hedennamiddag uit Middelburg Hedenmorgen is onder Domburg een Duitsche duikboot B 30 met 14 opva renden onder bewaking der marine ge steld. WESTKAPELLE. (per telefoon.) Tus schen Westkapelle en Domburg is van morgen een Duitsche onderzeeër gestrand. Reeds is een Nederlandsch officier aan boord, die het toestel voor draadlooze telegrafie deed verwijderen. Vermoedelijk zal de boot naar Vlissingen worden ge sleept. AMSTERDAM. Bij de directie der s'oom- vaartmaatschappij zijn de volgende be richten aangaande het stoomschip „Am- bon" binnengekomen: De vrouw van den gezagvoerder ontving gisterenavond een telegram, luidende: Ambon getorpedee d, allen gered. Bij het ministerie van bui- tenlandsche zaken was van onzen gezant te Londen het navolgende telegram van morgen binnengekomen: Ambon getorpe deerd of op mijn geloopen; 43 man der equipage zijn te Dortmouth aangekomen. De kapitein en officieren zijn nog aan boord Ambon, dat door Engelsch pa trouillevaartuig op sleeptouw wordt geno men. Men zal trachten Plymouth te be reiken. DEN HAAG. Minister Gort v. d. Linden kreeg in de Tweede Kamer het woord tot aflegging eener verklaring nopens het af treden van minister Van Gijn, mede in verband met de door den heer Troelstra gestelde vragen hieromtrent. De aftreding van minister Van Gijn aldus de heer .Cort v. d. Linden be- teekent noch een wijziging der Regeering in de door haar gevolgde politiek noch eene reactie tegen een votum van de Kamer waardoor de vorige minister van financiën is afgetreden. Zij is een gevolg van een persoonlijk gevoelen des hoeren Van Gijn nopens de uitvoering der distributiewet, echter niet betreffende het bedrag noch het stelsel dier wet. Daarbij had de afgetreden mi nister, hoewel 1100de, zich neergelegd. Minister Van Gijn was van meening, dat hem bij de doelmatige bestemming der credieten een overwegende invloed moest worden toegekend. Deze meening was in strijd met die van de overige leden van den ministerraad, wat den heer Van Gijn aanleiding gaf zijn portefeuille ter beschikking te stellen van de Koningin. Oostburg, 22 Febr. 1917. Erwten f 29.a f 32.Boonen f 31 a f33.—. Middelburg, 22 Februari 1917. Ter graanma kt van heden was de aanvoer germg. "Witte boonen zeer gevraagd en veel hooger betaald. Witte oonen f45.a f48.per mud, bruine boonen f31.a 1 33.—krooneiwten f29.a f31.— per loü K.G. Officieele noteering van den marktmeester. Boter f 0.95 a f 1.05, voor particulieren f 1.05 per kilo. Eieren f 8.20 voor particulieren f 8.60 per 100 stuks. Noteering van den marktzetter der landb. ver. Boter f 0.9 a f 1.05, voor particulieren f 1.05 per kilo. Eieren f8.2u, voor particulieren f8.60 per 100 stuks. Zierikzee, 22 Februari 1917. Boter ft).a f 1.125, rekenprijs f 1.10 per '/s K.G. Eieren f 1.87 5 a f 2.kleine Eieren f 0 Eendeieren f 0.a f 0. per 25 stuks Aanvoer Boter 3 K.G. Aanvoer Eieren 175 stuks. Zierikzee, 22 Febr. 1917 Tarwe fa fHaver f a fWintergerst fa f Zomergerst fa fChevaliei faf per 100 K.G Rogge f .- a f Bruine Boonen f 26. a I 27 50, Witte boonen fa f Km kerwten fa f Kroonerwten f a f Schokkers f 25 a f 27 Aardappelen f0.a f0.per H.L Karwij f a f Ajuin f 6 25 a f 8 25 per 50 K G Koolzaad faf Overige granen regeringsprijzen Ajuin Engeland f6 25, Duitschland f8 25. Veilingsver. „Eendracht maakt Macht". Krabbendijke, 21 Febr. 1917. Groote veiling. Ajuin over zee f 11.90f 12.10, ajuin over land f 16.60f 17.20 per 100 K.G. koolrapen f 25f 27, wijnpeen f 50 per 1000 K.G. Te Grauw is aanbesteed het bou wen van een stalling met bergplaatsen voor den heer J. Bouwens. Er waren 14 biljetten. Gegund aan P. F. Voet te Kloosterzande voor f3359. (M. Ct.) Te Biervliet is aanbesteed het bou wen van een herberg voor J. Lippens, Aannemer werd \V. Hoevenagel te Bier vliet voor f 1819. GOES. Huw. aangifte: 22, Bastiaan Nieuwenhuijze, 20 j. jm. te 'sHeer Arends kerke en Elisabeth Zwartepoorte, 20 j. jd. te Goes. Geboren: 22, Francina Sara, d. v._Dirk Adriaanse en Maatje Zandee. Overleden22, Jacobus, 3 j., z. v. Janus van Luijk en Pieternella de Busscher. Van 22 en 23 Febr. MIDDELBURG. Ondertrouwd: P. V Merk, jm. 27 j. en H. M. J. P. van Oijen, jd. 25 j. Gehuwd: J. Ortelee, 27 j. jm. en .C. van Gelder, jd. 23 j. Bevallen: T. Davidse, geb. Coppoolse, d.; E. Logmans, geb. Koster, d. Overleden: D. W. Arnoldus, 70 j., ongeh. d.; J. Dooms, 1 mnd., d. a. s. Zondag 25 Februari hopen j§ onze geliefde Ouders E. F. VAN MARCKE en U E L DEN BOER, hun 25 jarige Echtvereeniging te lier- denken. Hunne dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkind. Goes, Februari 1917. k Firma AUG. VAN DYCK-PETIT Stationstraat 19. 21. Tel. Int. 146. BERGEN-0P-Z00M. Zandsteenen, Slljpsteenen, Trottoirbanden, Straatkeien, ent. Groot Magazjjn van marmeren schoorsteenmantels In alle stijlen en kleuren. MARMEREN SALONKOLOMMEN EN ZUILEN f NZ Houdt haar altijd In huis. Men kan geen nuttiger geneesmiddel in huis hebben dan een verzachtende, antiseptische en heelende zalf. Foster's Zalf beantwoordt geheel aan dit doel. Zij is een vertrouwbare zalf voor jeukende, bloedende en uitwendige aam beien, eczeem psoriasis, dauwworm, puis ten, gordeluitslag, insectenbeten, netel- roos en huidkwalen bij kinderen, en als regel is één doos voldoende tot genezing. Foster's Zalf heeft een verzachtende, verkoelende werking en droogt niet spoe dig op. De ontsteking en jeuk, die bij de meeste huidziekten optreedt, moeten spoe dig zwichten bij de eerste aanwendingen. Foster's Zalf kan veilig gebruikt wor den, zelfs bij de meest gevoelige huid. Kloven in de handen, winterhanden en -voeten en huidvlekken kunnen er ge schikt mede behandeld worden. Het is een wijze voorzorg om altijd een doos van deze zalf bij de hand te hebben geen huis diende zonder Fos ter's Zalf te zijn. Foster's Zalf (let op den juisten naam) is te Goes verkrijgb. bij de Paauw Co. Toezending geschiedt franco na ontv. v. postwissel a f 1.75 p. doos. (30) PRO DEO. Hij vonnis der Arrondissements-Recht bank te Middelburg van den twintigsten December 1916 is het huwelijk van BEKENDINA JOHANNA KoERS en JOHANN1S ABERTUS WILHELMUS KIGHART, wonende te Goes, den twin tigsten September 1911 te Arnhem ge sloten, door echtscheiding ontbonden ver klaard met alle gevolgen van dien. De procureur van Eischeres, Mr J. H. M. STIEGER, Advocaat en Procureur, Goes. Goes, 27 December 1916. Veilings Vereeniging De Secretaris, J. C. PERSANT SNOEP. Ja if Ik Kenteekenen van Zenuw zwakte, zijn (volgens prof. Chak cot) hoofdpijn, rachialaie (pijn in den rug), gebrek aan kracht en aan energie, dy p'-prie, gebrek aan eet lust, slapeloosheid, moedeloosheid, algemeene depressie. Behandeling Tweemalen daags een eetlepel Sanguinose (15 gram). Honderden bevonden dezen raad en dit mi idel voortreffelijk. SANGUINOSE kost f150, 6 11 f8.—, 12 fl. f 15—, Tweemaal per dag een eetlepel WACHT U VOOR NAMAAK. Bij alle Apothekers en voorname Drogisten. VAN DAM Co., de Riemeistraat 2c 4. Den Haag. M

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1917 | | pagina 2