Boeren Inspan 13 Paarden, Hoornvee, Bouwland EEN KAPITALEN m SPORT. posterijen en Telegrafie. ONDERWIJS Rechtszaken. Marktberichten Burgerlijke Stand. ADVERTENTIE N. Zondag 5 Maart HERHALING van de Uitvoering van Vrijdag 3 Maart, Coöperatieve Kolenvereeniging „ONDERLING BELANG", op Donderdag 2 Maart 1916, Openbare Verkooping. Vrijdag 3 MAART 1916, verkoopen: 27 stuks Met den verkoop van het beesti- aal wordt te één uur aangevangen. Er bestaat gelegenheid tot ber ging van fietsen, doch geen stalling. Muziek en vermakelijkheden wor den niet toegelaten. Vrijdag 17 Maart 1916, publiek verkoopen 13 H.A. 15 A. 90 c.A. Schor, Slik en Water rechtervleugel. Geen enkele nieuwe poging op de cóte du Poivre had plaats. Gistellen hebben de Duitsch-ers op het einde van den dag verschillende raaien getracht het S dorp Douaumont te nemen, doch hun aanvallen stuitten a£ op den tegenstand der Fransche troepen, wie zelfs de meest e verwoede aanval niet lot wankelen ver mocht te brengen. Toestand hij het fort Douaumont onveranderd. Het blijft nauw Kingesloten. Berlijn. (Officieel.) In Champagne gin gen wij na een succesvolle artillerievoor- hereiding aan weerszijden van den straat weg SommeSouain tot den aanval o>ver en veroverden de hoeve van Navarin en een weinig daarnaast een Fransche stel ling over een breedte van 1600 M„ waar bij wij 26 officieren en 1009 man ge- Kvangen namen, 9 machinegeweren en 1 mijnwerper veroverden. In de streek van Verdun putten nieuw aangevoerde vijan- 1. delijke troepen zich uit in vergeefse!» pogingen tol het doen van een aanval op onze stellingen in en hij Douaumont. Rwij hebben het Maasschiereiland bij Champneuville van vijanden gezuiverd en kwamen vooruit tot Vacherauvylle en Bras. In Woevre werd de Cöte Lorrain tot aan het oosten op meerdere punten bereikt. Dover Van de „Majola" zijn tot giste renavond half elf 44 lijken aan land ge bracht. (De paketboot „Majola", op weg naar Bombay, is Zondagochtend 11 uur op een mijn geloopen, nabij Dover, en ge zonken. Red.) Te Middelburg is gisteren een wed strijd voor de Zuidelgke tweede klasse competitie gespeeld tusselien Zelandia en M.V.V.O., Zelandia won met G—2. Met ingang van 10 Maart a. s. wordt op het post- en Telegraafkantoor te Zierikzee geplaatst als kantoorbediende 11. C. van dalsen Cz. te Serooskerke (W). Goes. Benoemd mof ingang van 1 Maart lot bneyeftbésfeller alhier, .1. A. Heij'ns- 61 ijk, thans hulpbesteller, f, Met ingang van 16 Blaart wordt ver plaatst van Terneuzen naar hier, de com mies-titulair C. Borstlap1. Kantoor Ifrabbendijke. Briefkaarten niet bezorgd in Januari Mej. E. van Luik, Krabbendijkc, Mej. M. Huison, (Krabbendijke. Brief: II. Rooiakkers, Rotterdam. (Z.) Goes Vrijdagavond nam mejuffrouw v. d. Meer Mohr afscheid van de leerlingen ■van den Handelscursus, aan welke zij van de oprichting onderwijs in het Fransch 4 had gegeven. Het bestuur der school en dn Directeur waren daarbij tegenwoor- dig. Door den beer Brants, wnd. voo:r- ziiter, werd zij toegesproken en haar dank gebracht voor het onderwijs. Met den wensch, dat. het haar in haar huwe- lijksleven gelukkig en gezegend moge gaan, vverd deze korte maar hartelijke plech- mtigheid besloten. (Z.) 's Heerenhoek. Als een bewijs van waar- 3: deering voor wat Burgemeester Ti mans voor de stichting van de nieuwe openbare 4 school alhier heeft gedaan, werd door een commissie uit de ouders der leer- ®lingen, zijn portret in keurige lijist in 3 een der lokalen der nieuwe school aan gebracht. (Z.) Geslaagd voor bel voorloopig ma- tchinistendiploma A, J. v. d. Linden, leer- ling van de „De Rnijterschool" te Vlis- singen. In de algemeens vergadering van de afdeeling Goes van „Volksonderwijs" Vrijdag gehouden, behoorde onder de in gekomen stukken een circulaire, waarin steun wordt gevraagd tot het stichten van een reserve-kapitaal, dat aan de veree- aiiging „Volksonderwijs" zal worden aan geboden bij1 Ge viering van haar vijftig jarig bestaan op 25 Mei a.s. De afdee ling besloot daaraan f25 bij te dragen. De rekeningen over 1913, '14 en '15 wer den goedgekeurdde laatste sloot met een batig saldo van f62.95. De bestuursle den, mej'. F. Baetens en de heoren "1. D. Fransen van de Putte en T. 11. Siemelink', werden herkozen, terwijl in plaats van den heer I. G. J. Kakebeeke, die wegens vertrek! heeft bedankt, werd gekozen jlu. J. W. E. van Schmidt nut Altenstadt. P- G) Kantongerecht te Goes. Door den kantonrechter te Goes zijn 1 veroordeeld wegensovertred. Leerplicht wet: M. M. te Ierseke "f2 b. s. 2 d. h. t niet beletten dat hond wild opspoort G. d. H. te Oudelande f2 b. s. 2 d. h., haas verbeurd verkl.; zich met wildstrik m bevindenM. d. J. te Ovezande ii -f' W' tuchtschool; pogen met wildstrik wild te bemachtigen: M d J te Ovezande f3' b. s. 2 w. tuchtschool; straatschenderij: BI. v. B. te Wolphaarts- dijk f3 b. s. 3 d. h,strooperijJ. F. H., J. D. te Kattendijke, ieder f0.50 J>- s. 1 d. h.; overtreding Drankwet: H. D. te Kruiningen f10 b. s. 10 d. h.; over treding Boterwet: C. R. te 's Heerenhoek f2 h. s. 2 d. h.; loopen over spoorbaan J. H. te 'sHeer Arendskerke f2 b. s. 2 d. h.; voorhanden hebben van 1 niet geijkte maat: C. S., J. J. d. J., J. P. te Goes, P. G. K. (2 maal), J. S. te Krui ningen, P. V. Mz., A. J. v. LI., A. K. te Kapelle, C. Z. te Kloetinge, L. J. F. te Wemeldinge, A. S. ie 's Gravenpolder, C. B. te Vlake, allen fl b. s. ld. h.; voorhanden hebben van 1 afgek. maat: A. H. te Goes f2 b. s. 2 d. h.; voorhan den hebben van 1 niet wettelijke maat: W. P. te Hansweerd, fl b. s. ld. h. voorhanden hebben van 1 niet wettelijke maat en 1 niet geijkt gewicht: J. S. te Vlake 2 maal fl b'. s. 2 maal ld. li. voorhanden hebben van 2 afgek. maten en 1 niet geijkte maat: J. G. te Goes 3 maal f 1 b. s. 3 maal 1 d. h.; voorhanden hebben van 1 niet geijkt gewicht: J. B. V. 'te Hansweerd f 1 1). s. 1 d. h., J. v. D. te Kruiningen', J. C. F. te Ierseke, ieder fl b. s. 1 d. li.; voorhanden heb ben van 1 afgekeurd gewicht: J. d. S. te Wemeldinge, D. S., J. d. J., P. C. te Goes, A. C. 0. te Ierseke, allen f2 b'. s. 2 d. h., alle gewichten en maten verbeurd verklaard; rijden met gekoppelde wagens: L. R. te Goes f2 b. s. 2 d. h.; op verboden tijd sekreetmest vervoeren: J. V., A. M. te Biezelinge, ieder f 1 b. s. 1 d. b.; fietsen op verboden weg: W. S. te Goes fl b. s. ld. h.; beldeurtje spelen: W. K. te Wemeldinge f2 b. s. 1 w. tuchtschool; schelpdieren rapen aan voet zeedijk: A. v. d. S. te Wemeldinge fl b. s. 1 d. h.; hoornen in waterlei ding doen leggen: G. v. W., LI. N„ J. G. te Kapelle, ieder f0.50 b. s. 1 d. li.; met motor fietsen zonder voorgeschreven nummer en letter: P. v. d. M. M. te Goes f2 b. s. 2 d. h.; fietsen zonder bel: A. LI. te Goes f0.50 b. s. 1 w. tuchtschool; 'savonds fietsen zonder lantaarn: M. K., M. M., M. v. 'tA. te Schore, A. M. te 's Gravenpolder, N. W. v. H. te Kloetinge, J. B:. te Amsterdam, 'ieder f2 b;. s. 2 d. h.; dronkenschap: C. T. B'. te Kloe tinge f2 b. s. 1 w. tuchtschool, A. d. L. te Geersdijk f3 b. s. 2 d. h. Vrijijgesprokenbeklaagd yan pogen met strik wild te bemachtigen, M. N. te Biors- sele; hoornen in waterleiding doen leggen, L. E. te Kapelle. Rechtbank te Middelburg. De eerste zaak welke Vrijdag behandeld werd in het openbaar was die tegen M. J. de S. Hij werd wegens la.ndlooperij te IJzendijke veroordeeld tot 3 dagen hechtenis en 3 jaar opzending. Vervolgens stonden terecht P. J. B., A. L. en A. I., allen wonende te Mid- delburg, thans gedetineerd, beklaagd van diefstal van zilveren broekstukkon van W. Lou worse. De bekt. B. bekende de broekstuikken te hebben weggenomen; L. en 1. bekenden de- vrouw aan den praat te hebben gehou den. De derde getuige, C. Goetlials, win keljuffrouw bij den heer C. M. J. Hac kenberg, kocht do broekstukken voor f 2.55 van R. De drie beklaagden bekenden hel geld te hebben gedeeld. De substituut-officier van justitie hield een vrij uitvoerig requisitor waarin hij er o.a. op wees dat bekl. B. recidivist is: hij meent, dat de mannen er een hoogst afkeuringswaardige praktijk op na hielden. De eiaeh luidde voor B„ ze: maanden; L. 4 maanden en 1.6 weken gevangenisstraf, alles met aftrek voorar rest. De verdedigster, mr. A. Bolle, wees op liet verleden van B. en vroeg onder zoek naar de geestvermogens van bekl. B. in te stellen. De rechtbank zal bier gelijk met het vonnis uitspraak over doen. De volgende bekl. C. J. B, uit Rilland, thans gedetineerd, stond terecht wegens diefstal van granen. Volgens de verschillende getuigen is B. met de dorschmachine rond ge reden en heeft op meerdere plaatsen mosterdzaad gedorschen; hij maakte dan de machine niet schoon en nam zoo hetgeen nog in de machine was mede. De eisch luidde tegen B. twee maanden gevangenisstraf. De verdediger, mr. Zaaijer, bepleitte vrijspraak, daar hij meende, dat de dief stal niet bewezen is. In de volgende zaak waren bekl. A. V., C. H. en C. .1. Bi., laatstgenoemde was de bekl. uit de vorige zaak, allen wonende te Rilland-Bath. Deze drie mannen stonden terecht we gens diefstal van erwten ten nadeele van G. Nagelkerke. Eisch voor de beide eerste bekl. twee maanden (voorwaardelijk voor twee jaar) voor de derde bekl. twee maanden met aftrek. De verdediger mr. Adriaanse, refereerde zich aan hel oordeel der rechtbank'. Wegens diefstal van ansichtskaarten in het café van Risseeuw te Oostburg stond terecht de voerman P. C. P. uit Aarden- burg. ILet O. M. achtte na getuigen a charge en, a décharge te hebben gehoord het feit bewezen, maar wees er bekl. op, dat hij door het 'betalen der kaarten aan ver volging zou zijn ontkomen. De eisch luid de f 10 of 10 dagen. De verdediger, mr. P. J. van BorL-el, acht het best mogelijk, dat het meisje tegen de soldaten zeide „neem maar een paar kaarten", want de soldaten staan bij spr. in de streek zéér goed aangeschreven, en vraagt vrijspraak. Behandeld werd nu de zaak tegen D'. B., uit 's Lieer Arendskerke, die door den Kantonrechter te Goes veroordeeld was tot f2 boete of'2 dagen hechtenis wegens jachtwetovertreding. Gehoord werden als getuigen Evers- dijk, rijksveldwachter, en Buteijn. onb-ez. rijksveldw., die beklaagde verbaliseerden wegens schieten op een fazant. De verdediger hield een warm plei dooi om hekl.'s onschuld aan te toornen. De officier ondervroeg nogmaals de ge tuigen, die zeiden, dat als bekl. veroor deeld wordt, hij' zeer waarschijnlijk dooi den heer W. Kakebeeke, eigenaar der hofstede en ook van het jachtrecht, van de hofstede zou worden afgezet. Na re- en dupliek werd het onderzoek in -deze zaak gesloten. De verdediger zeide nog dat de lieer Kakebeeke' o i et- een andere 'kwestie ontstemd is. Tegen den arbeider H. d. J. uit S-t. Jansteen is wegens diefstal f 10 of 20 dagen geëislcht. Tegen A. T. uit St. Jan- steen werd wegens mishandeling van T. Ge-erts 'f5 of 10 dagen gevorderd. Voor de rechtbank te Middelburg werd behalve de reeds vermelde eischen, nog gevorderd tegen A. M. te Wol- phaartsdijk wegens mishandeling 14 dagen gevangenisstraf; tegen J. W. O. te Teteringen f 7 of 7 dagen wegens be- Ieediging, terwijl bevestiging van het von nis van den kanlonrechter te Middelburg werd gevorderd inzake vrouw P. te Mid delburg, veroordeeld wegens drankwet- overtreding. De uitspraak in alle zaken werd bepaald op 3 Maart a. s'. De smokkelzaak te Rllland-Bath. De Haagsche rechtbank veroordeelde den commies bij 's rijks belastingen G C. té Zoeterwoude ter zake van het als ambtenaar aannemen van een beloo ning, wetende dat deze hem gegeven werd om iets te doen of na te laten in strijd met zijn plicht tot twee jaar ge vangenisstraf, met aftrek van 3 maanden preventieve hechtenis. (M. Ct,) IJzendjjke, 26 Febr. 1916. Ter graanmarkt van heden was de aan voer heel ruim en de omzet goed met bijna onveranderde prijzentarwe o.a. 10 centlager. Jarige tarwe fafnieuwe tarwe f 14.a f 14.40. nieuwe wintergerst f 15.25 a f 15.50, nieuwe zomergerst f 15.25 a f 15.50, haver f 14.a f 14.25, paardenboonen f25. a f2G.groene erwten f28.a f30. kroonerwten f30.a f32.bruineboonen f per 100 kilo. (M. Ct.) Tholen, 26 Febr. 1915. Tarwe f 14.af 14.25, haver f 14.— a f 14.50, wintergerst f 14.— a f 14.50, Zomergerst f— a f alles per 100 K.G. rogge f 8.— a f 8.25, bruineboonen f 27.a f 27.50, witte- boonen f 25.— a f 26.—, kookerwten f 24. a f25.kroonerwten f24.a f25.aard appelen f2.50 a f3.25 alles per H.L., uien, f8.— a f8.25 per 60 K.G., eieren f 0.— a f 5.40, per 100 stuks, boter f 0.85 per K.G. '(Z.) Rotterdam, 28 Febr. Blnnenlandsche granen. Tarwe ruim aangeboden, flauw verkocht f 14 a f 14.50. Gerst minder aanbod. Win tergerst f 15.50 a f 15.90. Zomergerst en Chevalier niet noemenswaard getoond. Ha ver tamelijk ter markt, flauw verkocht f 14 a f 14.50. Bruine boonen en Erwten klein aanbod, vast gestemd, hooger be taald. Buitenlandsche granen. Mais. La Plata loco disp. f310 a f315. Eie ren. Zeeuwsche f6.50 a f 7, Over- maassche f6.75 a f7.25 per 100 stuks. Varkens. Aanvoer 398 stuks. Prijs 50 a 54 ets. Lichte voor export 42 a 46V2 ct. Aardappelen. Zeeuwsche blauwe f3.60 a f3.80; Zeeuwsche eigenheimers f 3.10 a f3.30; Zeeuwsche bonte f3.60 a f 3.80; Zeeuwsche brave's f 3.40 a f 3.60; Spuische eigenheimers f3.25 a f3.40; Po ters f 2.40 a f 2.60; Red. Star f 2.90 a f3. Weinig aanvoer, veel vraag. Vlas. Aanvoer 8990 steen blauw, prijs 155 a 165 stuivers; 400 steen wit, prijs 115 a 130 stuivers; 2900 steen Gron., prijs 155'a 170 stuivers; 1900 steen Ho-11. geel, prijs 155 a 170 stuivers; 1460 steen half gezw. blauw, prijs 50 a 62 stuivers; 1000 st. half gezw. Gron. 50 a 62 stui. vers. A j u i n. Aanvoer 3000 ILL. Prijs f 10 per 60 K.G. AMSTERDAM, 28 Febr. Aardappelen. De aardappelenprfjzen waren heden: Zeeuwsche eigonb. per mud f0.aO. f3.50 „3.75 f3.45 „3.70 fo.-„o.- fo.-„o. f0.-„0— Zeeuwsche bonte Zeeuwi-che blauwe Zeeuwsche Red Star Zeeuwsche industrie's Spuische eigenh. Aanvoer 2 ladingen. Van 26—28 Febr. GOES. Huw. Afk.: 26, Willem Brouwer, 56 j., wedn. van Johanna Maria de Witte te Goes en Adriana Petronella Winkel, 46 j., wed. van Johannes Wilhelmus Elich te Amsterdam; Antonius Vermeulen, 33 j., gesch. echtgenoot van Maria Catha- rina Reniers te Goes .en Maria Sia Ver- burg, 38 j. jd. te Wissenkerke. Geboren: 25, Andreas Philip, z. v. Jo hannes Cornells Vermeule en Francina Johanna Frankin; 27, Jacobus Jacob, z. v. Adriaan Cornelis de Nooijer en Fran cina Elisabeth van Hese-; August Theo- door Jacob, z. v. Augustinus Theodoras Michilsen en Dina Johanna Jacoba Broek- in. Overleden: 26, Janis Rijkse, 57 j., geh. met Maatje de Kraker. Levenloos aangegeven: 27, een kind van Gerard Dekker en Maatje Maria Lou- rina Cornelissen. MIDDELBURG. Bevallen: E. Bostelaar, geh. Sturm, d.; C. Meerman, geb. Ste vens, d.; M. P. B. de Voogd, geb. Vet ter, d.; J. M. Niesthoven, gel). Geijs, z. Overleden: W. J. Meijer, 80 j., wed. v. A./Mets; Jac. Bosselaar, 84 j., wedn. v. M. W-oiidergem, eerder v. Jac. Roose; M. J. den Llollander, 29 j., vr. v. A. Kögeler. Van 2226 Febr. VLISSINGEN. Ondertrouwd: P. Schout, jm. 27 j. en M. van, der Pl'asse, jdi 24 j.; J. Valkier, jm. 23 j. en J. de Nooijer, ,jd. 19 j.; G. Wiensma, jm. 23 j. en M. Groen, jd. 22 j.; W. II. Seg!- boer, jm. 26' j. en R. LI. JM. Blankert, jd. 22 j. Getrouwd: C. Olijslager, jm. 24 j. en J. C. van Biemen ,jd. 23 j. BevallenP. van Dompsieler, geb. Stroo, d.; H. G. Lems, gel), van B-reen, d.; LI. Deense, geb. Rarten, z.; .T. Goedhart, geb. Nagelkerk-e ,z. Overleden: Li. R. van der Werf, z. 20 dagen; CL M. M. Maes-, d. 4 maanden. KRUININGEN. Geboren: Neeltje Wil- helmina, d. v. Willem 'Paasse en Adriana Everse; Janna Pieternella Elizabeth, d. v. Hendrik Cornelis B-aarens en Jaoomina Cornelia Sau-er; Jan, z. v. Jacobus Beeke en Cornelia, van Koeveringe. Overleden: Maatje de Jonge-, 74 j., wed. van Llubreeht Glerum. (Kr. Crt.) Van 1724 Febr. ZIERIKZEE. Bevallen: A. A. Kouwen- berg, geb. Diuiso-n, z.; K. Berrevoets, geb. v. Klooster, d.; J. .1. Hillebrand, geb. Krijger. Overleden: M. C. d-e- C'rane, ongeil, z. 77 j.D-. J. Ochtman, 45 j., ongeh. z.; K. M. Vermunt, 81 j., wed r'. J. W. Koevoets; P. Tuinders, w-ed. van J. Ro sier, 81 j. (Z.) DANKBETUIGING. Voor do talrijke gelukvvensclien, op den 23en dezer mij geworden, betuig ik aan alle1 vrienden en bekenden mijn innigen dank. B. G LAMBERS. Ovezand, 27 Februari 1916. Met bijzonder verlof v. d. Commandant van liet veldleger in Zeeland in bet Slot Oostende tej Goes. Entreeprijs op Zondag 30 ceni. Aanvang 8 uur precies. Slechts 250 plaatsen ook voor deze uitvoering. Precies zelfde programma als Vrijdag 3 Maart, ziet advertentie Algem. Prop. Club, Pius X St. Jacobuspatronaat. Bij akte, den 25 Januari 1916 voor den ondergeteekende verleden, is op gericht de G e v e s t i g'd te Nji e u wld o r p gemeente 's Heer Arendskerke. De akte is in haar geheel geplaatst in het bijvoegsel tot de Nederlandsche Staatscourant van den 19 Februari 1916 no. 42, onder het doorloopend nummer 4164. JOH. PILAAR, Notaris. WIJBERT PASTILLES, PASTILLES P0NCELET, GERAUDEL PASTILLES, Ie kwa liteit KATJES- en LAURIERDROP, IERSCHE MOS, ASTHMA POEDER en ASTHMA- SIGARETTEN. Verkrijgbaar bij C. VAN CASTEREN, 's Heerenhoek. 2) De Notaris E. C. VAN DISSEL, te Goes, zal des middags om 12 uur, aan de woning en ten verzoeke van den heer J. Felius Cz., te 's Gravenpolder, om contant geld, PUBLIEK VERKOOPEN: Mahoniehouten Boogkabinet, Tafel, Stoe len, Spiegel, Kachel, Hanglamp, Trog, Tuinbank, Meelkist, Boeken, Glas- en Aardewerk enz. Voorts Melkgeit, 25 Kippen en Hanen, 6 Eenden, Kiekenren, Broedkooi, Ratten- woning, Vleeschblok,Kruiwagen,2 Graan- zeeften, 150 bos Kanthooi, 1000 KG. Beestenpeeën, Mest in den Mestput, droog Hout, enz. De Notaris PILAAR te Goes, zal op des mórgens te 10 uur, voor den heer A. Zandee Cz., op de door hem be woonde hofstede „Vredelust" te 's Heer Hendrikskinderen, gemeente 's Heer Arendskerke, tegen contante betaling bestaande o. a. uit ALS: bruine Ruin; 7 jaar, bruine Merrie, 5 jaar, zwarte Ruin, 8 jaar, vosbles Merrie, 13 jaar, (veulen-dragend) blauwe Mer rie, 16 jaar, (veulendragend) bruine Ruin, 13 jaar, zwarte Merrie, 3 jaar, vosbles Merrie, 3 jaar, (veulendragend, vosbles Merrie, 2 jaar, blauwe Merrie, 1 jaar, vosbles Merrie, 1 jaar, vos Hengst, 1 jaar, bruine Hengst, 1 jaar. ALS: 5 twee-en-een-half-jarige Vaarzen en Ossen, 4 twee-jarige Vaarzen en Ossen, 9 anderhalfjarige Vaarzen en Ossen, 9 één-jarige Vaarzen en Ossen. 140 Kippen en Hanen, 2 Ganzen en 18 Eenden; 3 Menwagens op ijzeren assen, Teutwagen, Tilbury, Driewiels kar, Zaaimachine, Hooibark, Dorsch machine, Rosmolen, voor 1 of 2 paar den, Snijmolen, Moesmolen, voor paar denkracht, Windmolen, 2 Rolblokken, Sleepers, Slecpborden, 13 Ploegen, 8 Eggen, ijzeren Wiedploeg met aanaard- scharen en loofbeschermers, Molbord, Bascule en gewichten, 30 Klaverruiters, Koebak met goot, Zwengen, Kruiwagen, Ladders, Zeeften, Zaaddorschzeil met draagkleeden, Graanzakken, Kunst- mestbalen, Landbouw-, Stal-, Zolder en Melkgereedschappen, Harnassement, Touwwerk, drooge Mutsaard en Brand hout, Klaver- en Weihooi en Beesten- peeën. En eindelijk ALS Tafels, Stoelen, Kachels, Kasten, Kis ten," Bedden, Glas- en Aardewerk enz. De Notarissen E. C. VAN DISSEL en J. PILAAR, te Goes, zullen op des voorm. om 10 'f2 uur te Colijnsplaat, in het koffiehuis „de Patrijs" 18 HA. 01 A. 70 cA. in de gemeente Kats, in den Oud-Noord- Bevelaudpolder, en deeld in gedeelte onver- in de gemeente Kats. Veilingboekjes met kaart verkrijgbaar bij genoemde Notarissen.

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1916 | | pagina 3