THUERÉ'S THEE Landbouw Leger en Vloot. Laatste Berichten. KERKNIEUWS. ONDERWIJS. Boekennieuws. Alloep verknopingen aanbestedingen, enz SPORT. Burgerlijke Stand. Marktberichten. Advertentie n. Openbare Verkooping. DONDERDAG 2 APRIL 1914, verkoopen: fijnste kwaliteit. E. VERBEEM, Kreukelmarkt - GOES. STOOMBOOTDIENST GoesDordt.Rotterdam en Amsterdam, Admiraal de Ruyter en Stad Goes. De boerenschrik opgezet. De wolf, die als boerenschrik een Euio- peesche vermaardheid heeft verworven en op de Ivoralpe in Stiermarken is ge veld, zal opgezet worden en te Weencn in de Prater worden tentoongesteld. Velen zijn teleurgesteld dat liet maar een wolf geweest is, die liet halve land zoo lang buiten adem heeft gehouden, en niet een leeuw of tijger. In den laat- sten tijd geloofde men, dat het een poema was, omdat de beten en de klauw- scheuren van het ondier in de koeien en schapen van een katachtig dier af komstig schenen en niet van een won. De jagers zeggen echter dat de gevelde wolf wel degelijk de lang gezochte boe renschrik is. Er' stond een premie van 5000 kr. op zijn kop. (Z.) Bezoek. In de tweede helft der maand Juli zal een gezelschap van 50 Zuid-Afrikaan- sche landbouwers van Engeland uit een 5 daagsch bezoek brengen aan ons land en er den landbouw fcestudeeren. De ontvangst zal eenigszins officieel zijn, daar de regeering in dit bezoek veel be lang slelt. Na ons land bezoekt bet gezelschap Denemarken. Den reserve 2e luitenant J. W. Bic- rcns is vergund voor den tijd van 1 jaar vrijwillig bij bet 14e reg. inf. te Ylissingen onder de wapenen te komen. inond zal deze motie-Venlo worden be handeld „De afd Venlo van den R. K. O. B. in het Bisdom Roermond, overwegende dat 't personeel der R. K. Bijzondere Scholen meestal bestaat uit religieusen en leeken3 dat aan het hoofd dier scholen echter bijna altijd een religieus (religieuze) staat dat alzoo voor de leeken de beste betrekkingen, vooral in de steden, on bereikbaar blijven dat deze verdeeling der funetiën niet billijk is en bij de voortdurende uitbrei ding van het bijzonder onderwijs onhoud baar wordt besluitaan bet hoofdbestuur, tor be spreking in de afdeelingen, het volgende voorstel te doen Be R. K. O. B. diinge er bij de be sturen der bijzondere scholen op aan, dat de betrekkingen van hoofd en onder wijzer van bijstand meer billijk geregeld worden in dien geest, dat aan de leeken- onderwijzers(essen) niet steeds de onder geschikte betrekkingen worden aange boden". („De Zoom"). Den Haag. Do Minister van Waterstaat heeft de geteisterde streek te Spijk be zocht. Alle ontlergeloopen woningen zijn ontruimd. Het winter is gestegen, maar er is ge-en verder gevaar meer. Den Haag. De Ilooge Baad verwierp het cassatieberoep van Annie Pascal en van den giftmenger van Abbebroek, die tot 20 jaar gevangenisstraf werd veroor deeld. Amsterdam. Het fjalkschip1 „Op llooj Van Zogen" waarover men zich ongerust maakte, is hier binnengeloop-en. Het had te Lemmer en bij Urk schuilplaats 'gezocht voor den storm. Nijmegen. De verbinding tusschen Groote Straat en Lage Markt is verbro ken. Bij eenige .stijging za;l het water de huizen, bimienloopen. Arnhem. De Rijn is 4 c.M. gewassen, maar van Keulen komt bericht van '10 c.M. val. Rheden.jBij! de Havikervaart is gisteren oen stuk va» 100 M. van den I.Tseldijk weggeslagen. Met 100 man is den gan sehen dag gewerkt om- het gat te dichten. Paiijs. De oevers van de henedcn-S.cine zijn door stormen geteisterd, liet. water liep een halve K.M. het land in. Bij Pa rijs stijgt de Seine geweldig'. Londen. In vole stroken van Engeland hebben stormen gewoed, te Londen nog het minst. Birmingham. Kicsrechtvronwen heb ben do kathedraal beschadigd door opL sehriften met olieverf op de muren te schilderen. Men geloolt, dat mannen haar geholpen hebben. Kinjmarfon (fllsbl.) Een partij wagons- van do Midland-spborwe-g geraakte ,in brand; 6 wagons werden vernield. Do schade bedraagt f 12000. Odessa. Bij de stormen in het Kooban- gebied zij'n 1000 mensehen omgekomen. Koewacht. Door Z. D. H. den Bisschop van Breda is in plaats van den heer D. v. d. Vijver, die overleden is, benoemd tot lid v.an het R.-K. Kerkbestuur alhier, zijn zoon, de heer E. v. d. Vijver en zijp herbenoemd de lieeren E. de Vlecschouwer en Jac. v. d. Vijver. Tot leden van het R.-K. Armbestuur zijn her benoemd de hoeren E. L. Piasschaert en A. van 'die Vijver. Mgr. dr. E. Menten Naar aanleiding van zijn SOsten ver jaardag heeft Mgr. Dr. E. Menten, apos tolisch protonotarius, kannunik, deken en pastoor te Maastricht, naar de „Limb. Koerier" meldt, van Z. H. Paus Pius X ten geschenke ontvangen een portret van den H. Vader met hoogst vereerend eigenhandig bijschrift. Dat de Hoogw. jubilaris met dit blijk van opperherder- lijke genegenheid hoogst gelukkig is, valt alleszins te begrijpen. (De Tijd). Het op Vrijdag 13 Maart 1944 gehou den eindexamen van de Avondschool voor Ambachtslieden te Goes, heeft tot uitslag gehad, dat het diploma kon uitgereikt worden aan 1 M. P. M. Wondergem, 2 G. C. Kuij- per, 3 M. W. de Bruijne, 4 C. C. Melse, 5 J. Crucq, G L. D. Smit, J. G. M. Lin- denbei'gh en 8 J. Kriense Lokker. Na gehouden examen zijn bevorderd van le naar 2e klasse4 J. J. Pieper 2 C. J. v. d. Linde, 3 W. Minderhout!, 4 J. P. v. d. Linde, 5 F. de Ruiter, 6 J. v. Strien, 7 B. v. Liere, 1 L. J. de Coninck, 9 P. M v. Eijkeren, 10 B. de Munck, 11 J. C, Schipper, 12 J. Does, 13 A. Wagenaar, 14 A. W. de Jonge, 15 H. J. Meijaard, 16 J. Ivole. Herexamen WiskundeM. W. v. d. Weele, C. Schrijver, A. Meeuwsen. Her examen LijnteekcnenP. J. Groenewege. Afgewezen 5 leerlingen. Bevorderd van de 2e naar de 3e klas seIJ. Dronkers, 2 D. C. P. Bakker, 3 A v. d. Weele, 4 J. Schipper, 5 A. de Jonge, G J. P. Overbeeke, 7 D. Verreke, S. J. Yisscher, 9 C. W. Braam, 10 J. E. Baarends, 11 C. J. Schipper, 12 M. Hij- man, 13 M. Kriekaard, 14 C. v. Iwaarde, 15 D. de Jonge, 10 G. Brand, 17 G. Bos, IS J. C. Snoep, 19 C. Corstanje, 20 J. G. Hollestelle, 21 C. M. Schipper. Herexamen WiskundeJ. den Hol lander, G. K. v. Weele, J. Labeur, S. Dekker, M. J. Verburg, ,T. J. Goedege- buur, P. L. Bruggeman, A. Corstanje, P. Wondergem, C. Kosten. Afgewezen 1. Ongesteld 1. Bevorderd van de 3e naar de 4e klasse 1 J. M. v. d. Berge, 2. W. H. Wessel, 3 A. Verburg, 1 M. Tramper, 5 A. Joosse, 6 M. de Wilde, 7 J. C. den Herder, 8 A. J. Viergever, 9 E. A. de Bourgraaf, 10 W. Hijman. Herexamen WiskundeJ. A L. Bom, P. Slabbekoorn, J. G. van Baaien. L. do Jonge. Afgewezen geen. Religieusen en Leeken bij het Katholiek Onderwijs. In de op Zondag- 26 Maart te Venlo te houden vergadering van den R. K. Onderwijzersbond in het Bisdom Roer- Te Bergen-op-Zoom slaagde voor de derde klas van de R.K. Kweekschool voor onderwijzers op 16-jarigen leeftijd A. Ackermans, tot heden als kweekeling werkzaam aan de R.K. school tc Middel burg. Den ijverigen student zij in zijne verdere studie van harte het beste succes toegewenscht. Op 1 April a s. wordt het aantal leer krachten aan de R.K. school te Middel burg met één vermeerderd. Aan genoem de inrichting zal dan eene afzonderlijke klas worden verbonden voor die leerlin gen, -welke later voortgezet onderwijs zullen ontvangen. Oostburg. Dhr. A. Fledderos, directeur der Ambachtsschool alhier staat no. 2 op do lijfeil 'ter benoeming vjan een direc tein Aan do Ambachtsschool te Schie dam. - Oostburg. Aan de volgers van den avondteekencursus aan de Ambachts school werd het diploma uitgereikt. Voor timmerenJ. Gruson c-n J. de Vlieger te Breskens, I. Verhage te Nieuwvliet, A. Mosselman te Groede en P. Hubregtse te Zuidzande. Voor metselen: I. v. d. Sande te Oostburg en J. van Roo te Groede. Voor smedenA. de Brauwer te Schoondijke. Voor schilderenA. Nieu- wenhuijzen en I. v. d. Weele te Oost burg. Voor timmeren aan oud-leerlingen P. de Ligny en I. Luteijn te Zuidzande, C. v. Poucke te IJzendijke, A. van Eeden te Oostburg en I. de Kraker te Aarden burg. „De Boerengids". Woensdag 1 April 1911 zal het licht ziem No. 1 van „De Boecrengids", Katho liek Sociaal-Economisch Tijdschrift voor Nederland en Vlaanderen, gewijd aan de belangen van den Boerenstand. Het verschijnen van dit tijdschrift is oen natuurlijk uitvLoeisel van de steeds breeder en intenser -ontwikkeling der Roomscho boerenhewoging in Nederland en Vlaanderen. De belangstelling in het boeronvraagstuk neemt hand over hand toe, een gezonde zucht naar moer ken nis -a.angaande dit vraagstuk openbaart zich -alom. Steeds meerderen gaan inzien dat de boerenkwestie er eene is van het allergrootste gewicht. Inderdaad vormt zij een hoogst belangrijk onderdeel van wat door de sociologen de „sociale kwestie" genoemd wordt. Qeen wonder dus dat de Katholieke wetenschap zich gaandeweg meer de ijve rige bestudeering van dit vraagstuk aan trekt. Op dit terrein, niet minder dan elders, plant -onze wetenschap haar lich tende flambouwen, -overtuigd als zij' is dat ook hier de Katholieke beginselen den rechten weg te wijzen hebben. hr dit tijdschrift zullen de mannen, die zich met cle studie van het boeronvraag stuk bezighouden, elkander ontmoeten. „De Boerengids" zal den socialen wer kers ten plattelande aansporen uit hun omgeving liet wetenschappelijke te put ten, dat deze altijd in zich houdt, hoe eenvoudig zij .ook moge zijn. D-e vruch ten van liun -studie, hun nadenken en ervaring kunnen zij neerleggen in dit tijd schrift, zoodat dit verhandelingen zal ge ven over: productiviteit v.an den grond, het aandeel van kapitaal en arbeid in de opbrengst, groote en kleine bedrijven, ar- beidsloonen, den trek naar den vreemde of uitwijking, -alle onderwerpen van prac- lische landhuishoudkunde, die van het hoogste belang zijn. „Do Boerengids" wil verder -geregeld inlichtingen verstrekken omtrent cle land- bouwwetgeving in cle verschillende landen den en nagaan -op welke wijze door pro- cia en gemeente kan worden medegewerkt aan cle oplossing van het boerenvraagstuk. D-e sociale gemeentepolitiek ten plattelan de b.v. is van zulk een groote beteekenis en er wordt zoo weinig aandacht aan geschonken. Natuurlijk zal het tijdschrift den lezer) ook op de hoogte houden van hetgeen er omgaat op het gebied van het laudbouw- vereenigingsleven. Het kennis maken met den arbeid, door anderen verricht, het loeren kennen van de middelen, waardoor eenig werk bijzonder goed slaagde of van cle oorzaken, die het geheel of ten deete de den mislukken, is voor de leiders van isoerenvereenigingen van hot hoogste nit. Moge aldus „De Boerengids" worden: een gids, die ter veilige baan vóórgaat, die bevorderen zal de ontwikkeling, aan wakkeren den -Studiezin, clie de Room scho boerenbeweging in Noord en Zuid doet bereiken Steeds hooger hoogte, tot heil van Kerk en Staat, tot geluk van ons boerenvolk. j Een zware taak, waarvan hoofdredactie en medewerkers zich den ernst niet ont veinzen, maar welke zij, mot Gods onmis bare hulp en den steun van de boeren, hunne leidslieden en vrienden, naar be- hooren hopen te volbrengen. N.B. Den lsten en den 15en van elke maand zal ,,D© Boerengids" verschij nen bij M. Verhaak te Sas van Gent, dio cle uitgever van het tijdschrift is. Donderdag werd onder directie van P. J. de Bourgraaf aanbesteed het bouwen van een kantoor voor het bestuur der Bóeren-Leenbank te Wemeldinge. In schrijving als volgt. A Willemsen, f 1795 L. P. Korstanje en A. Wabeke, f 1808; H. Kosten Cz. 1816, allen te Wemeldinge M. F. Goedemondt, Hansweerd, f 2013B. Smits, Kattendijke, f 2355. Glas- en verf- werkQ. Huijzer, f 110J. Slaakweg, f 112 J. Steenland. f 146 F. Geluk, f 237, allen le Wemeldinge. Gegund aan de laagste inschrijvers. (Met.) IJzendijke Alhier is aanbesteed het verbouwen van een huis van dhr. Nete- son. Raming f1800. Er waren 9 biljetten. Laagste inschrijver dhr. E. de Witte alhier voor f 1790. VOETBAL. Nederland—Engeland (Militair). Deze internationale voetbalmatch is Zondag gespeeld te Den Ilaag. Dc onzen verloren in Januari te Alderschot met 3—1. Thans was de uitslag Bij rust 01 in het voordcel van Engeland, bij eind-fluiten 2—0 in het voordeel van Nederland. H. M. de Koningin-Moeder woonde een gedeelte van den wedstrijd bij. België—Nederland te Antwerpen. Zondag j.l. is te Antwerpen voor de 10e maal de voetbalmatch gespeeld tus schen een Belgisch en Nederlandsch elf tal om den wisselbeker „het koperen dingetje" zooals het heet. De vorige kampen hadden den vol genden uitslag: België—Nederland 1905 30 April: 11 (naverlenging). 190G 29 April5-0 1907 11 April: 1-3 1908 29 Maart1—1 1909 21 Maart: 1—4 1910 13 Maart: 3-2 1911 19 Maart: 1—5 1912 10 Maart1—2 1913 9 Maart33 Sinds 1910 is de bepaling afgeschaft, dat bij gelijken stand de wedstrijd wordt verlengd. Bij een dergelijken uitslag blijft het „Koperen Dingetje" in het be zit van den houder. Men seint ons uit AntwerpenOp het Beerschotveld te Antwerpen waren naar Schatting 20.000 bezoekers bij den Intern. Voetbalwedstrijd België—Holland. De Belgen waren gekleed in roode trui met zwarte broek, de Hollandersin Oranje met witte broek. Precies half drie werd aangevangen. Na 10 minuten doelpuntten de Belgen door een strafschop. 10 Minuten later maakt Kessler een punt. Jan Vos is als half links zeer goed. Dus de stand bij rust is Holland 1 België 1. De gaols na de pauze worden gemaakt door Westra van Holthen, Francken (Jacques) terwijl Kessler ook na de pauze zijn gaol maakt. België maakte na de rust nog èèn punt, zoo dat Holland won met 42. Goes. De Staatscourant bevat de sta tuten van de Postduivenvereeniging „de Zeeuw" te Goes. GOES. Iluwel.-afk.14. Hans Fcenstra, 28 j. jm. te Goes, onlangs te Zutpihem en Kunnegonda do Boer, 33 j. jd. te Nieuwe Pekela. Geboren: 13, Fr-ancois Gerarclns, z. v. Jacob van Riet en Leuntje Crucq; 13, Francdna Cornelia, d. v. Adriaan Does en Cornelia Noussen; 15, Paul, z'. V. Ka- tha-rinuis Franciseus -Sanclijck en Poulina Vader. Overleden: 14, Johannes Petrus Hop mans, 57 j., geh. met Elisabeth Ange lina Sophia van der Does; 15, Kornelis van Zweclen, 74 j., geh. met Krijjna Zan- dee. MIDDELBURG. Bevallen: M. Roose, geb. Bal, z',; G. de Loof, geb. Van Eenen- na,am, d.; J. P. Fatiani, geb. Snvaal, z'. M. C. dia Vlieger, geb. Da 'la Vienne, d. Overleden: W. C. Hondsmcrk, eohtg. v. C. Burghardt, 79 j. Van 1-15 Maart. KRABBENDIJKE. Geboren 3, Corne lls Johannis, z. v. Leendert Molhoek en Forra Sinke3, Wilhelmina Apolonia, d. v. Christiaan Louisse on Willemina Lepoeter 5, Pieter, z. v. Pieter Huissen en Maatje Lobbezoo9, Hendrikus Ma- rinus, z. v. Engel Blok en Adriana Bruijn- zeel; 14, Elisabeth, Johanna Catharina, d. v. Willem Dieleman en Pieternella van Boven. Ondertrouwd: 12. Cornells van Velzen, 25 j. en Pieternella Cornelia Snoep 23 j. Gehuwd12, Paulus Zuidweg, 45 j. en Cornelia Kloosterman, 40 j.12, Abra ham Zuidweg, 39 j. en Jacoba Nieuwen- huijsen, 29 j. ZIERIKZEE. GetrouwdJ. J. Smalle- gange wednr. 19 j. met A. Overbeeke 21 j. jd. Bevallen T. P. Verdoom, geb. de Rij d.A. M. C. W. Cost Budde, geb. Braak man d.J. Sies, geb. van den Hamer d. Overleden J. A. Nolet 70 j. wednr. van L. KloetH. J. Bevelander, 63 j. man van C. J. de HondM J. Bowleys, 90 j. ongeli. d. WEMELDINGE. Ondertrouwd: Hen drik Haverhoek, 19 j. jm. en Cornelia Jannetje van Koeveringe, 22 j. jd. Geboren Jacoba Sophia, d. v. Jacobus de Schipper en Maria Moerman. (Kr. Crt.) KAPELLE-BIEZELINGE. Geboren StolMina Jacoba, d.v. Willem Glas en Anna Maria Dommisse. OverledenLouis Eduard Adolf Lie- bert, 59j,echfg. van jMargaretha Dolfina Lamberdina "Wilhelmina Kiiline. (Kr. Crt.) 'sHEER ABTSKERKE. Geboren: 10, Maatje Laurina d.v, Anthonie Kriger en Maatje Laurina Uijterschout; 18, Cornelia Sara Martina d.v,. Willem. Lodewijk Hart- hoorn en Cornelia Smallegange. TERNEUZEN. Huw. aang.G, Fran cois EekmangS j. jm. fen Jacoba Dieleman, 20 j. jd.; Jan Hendrik van Doeselaar, 1.9 j. jm. en Francina de Kraker 22 j. jd.; Jannis Abraham Riemens 20 j. jm. en Maatje Herrebout, 21 j. jd. Huw. volt.5, Abraham Arie Nederhaud 25 j. jm. en Wilhelmina Pieternella van den Oudeu 26 j. 'jcl.Francois Johan nes van den Berge '24 j. jm. en Adriana Sara Dees, 21 j. jd. Geboren: 5, Pieter Cornells z.v. Ja- Jacobus Francois Faas en Francina Geer- ti'uida Hageman; 6, Gillis Jacobus z.v. Machiel Jacobs' en Neeltje Pieternella Ver- brugge; 7, Marinus Cornell z.v. Louis Meulcnberg en Cathalina van der Hage; Johannes Petrus Wilhelmus Theodoras z.v. Johannes Lambertus van Well ten Wilhel mina Noten. Overleden: 2, Abraham Beukelaar, 12 j. z.v. Jahannes (over!.) en Francoise Ha- mclink; 6, Anna Catharina Kouwijzer, 77 j. wed. van Bastiaan van Aalst; 7, Gilles Jacobus Jacobs, 1 d. z.v. Machiel en Noellje Pieternella Yerbrugge. (T. Ct.) ROTTERDAM, 16 Maart. Binnenlandsche granen. Tarwe matig aangeboden. Wilhelmina- tarwe f9.40 a 19.70, Essex f9.75, af wijkende 'piartij'en f8.50 ii f8.75, bruine boonen f9 a f 11.75, fcarweiz'aad f 15.75 a f 16.25, lijnzaad 12 a f 14.50, erwten £8.75 a f9.50, haver f7.40 a f7.90. Eieren. Zeeuwsche f3.80 a £1.10, Overmaasche f 4.20 a f 4.60. Buitenlandsche granen. Mais. Galfax £138.50, stoomend f138, Jul/Oct. f 131, Amerik. mixed stoomend f175, Grove Donau loco f 142.50, Mrt. f 134, Mrt./Ap'r. f 131, La Plata loco f 139.50, Juli/Oct. £126, Juli/Dec. f127. A a rel appelen. Brielsohe kralen fl.25; Zeeuwsche eigenheimers f2.90 ii f3.20; Zeeuwsche blauwe f2.70 ii f3.50; Spuisch© eigenheimers f3.10 a f3.50; Frieache eigenheimers f2.80 a f3.10; Bravo's f3.25 a f3.70; Maltha's 71/2 a 8 ot. per kilo; Poters f2.25 a f2.75. Tamelijke aanvoer, tamelijke vraag. Varkens 23 a 24 ets.; voor lichte van export 25 a 28 ets. Aanvoer ruim, handel redelijk vlug. Vlas. Zeer veel op het land ver kocht. Prijzten 30 a 31 stuivers. Aanvoer gering. Produetenveiling v. d. R. K. Boerenbond. Bergen-op-Zoom, 13 Maart 1911. Roode Kool f 1.10 a f 7.40, Savoije Kool f 0.80 a f 2.30, Boerenkool f 0.90 a f 1.30, Prei 18 a 36 et., Selderie f 1.70 a f 3.Koolrapen f 1.60 a f 2.40, per 100 stuks, Schorseneeren f 3.a f 5.—, per 100 bos, Spruiten 10 a 14 ct., Witlof 55 a 165 ctAppels 8 a 165 ct., Peren 15 a ct., Boonen (groene) 75 ct., per K.G., (witte) 86 ct., (bruine) 61 ctper vijfkop, Ajuin f 0.81 a f 1.Wortelen 14 a 16 ct., Sjalotten 75 a 79 ct., Kroten 18 a 20 ct., Aardappelen 29 ct., per 10 K.G. THOLEN, 14 Maart 1914. Tarwe f9 a f 10.50, Haver f8.— a f8.50 Wintergerst f9.— a f9.50, Zomergerst f0.— a f9.alles per 100 KG. Karwjj f0.— a f0 per 50 KG. Rogge f 6.—a f 6.25, Bruine Boonen f 10.50 a f 11.50, Witte Boonen f 12.— a f 17.Kookerwten f8.75 a f9.25, Kroon- erwton f9.50 a f 10.50, Aardappelen f2.50 a f4.alles per HL. Ajuin fl.50 a f5. per 60 KG. Eieren f 0.— a f3.30 per 100 stuks. Boter f0.— a f0.62l/« per halve KG. (Z.) De Deurwaarders HOLLMANN VERHOEK te Goes, zullen des voormiddags om 10'/2 uur, aan het woonhuis- en ten verzoeke van dhr. CHARLES MARTENS tc Hansweerd, Linnenkast, 3 Kachels, Petroleumkachel, 7 Lampen, eenig Porselein, Glas- en Aardewerk, Vrachtkar, 2 Draagkussens, Gareelen, Harnas, Moes- en Snijmolen, Bascule met Gewichten, ijzeren I/.2 H.L., Graanmaat, 25 H.L. Aardappelen, partij Kanthooi, Planken, Palen, enz. enz. en daarna: Winkelinventaris, een partij nieuwe Manufacturen, Bedden, Dekens, Kar petten, Vitrages, gekleurde Matten, Tabak, Sigaren, Borstelwerk, Dweilen, enz. enz. Bij mij steeds verkrijgbaar in de prijzen van 16, 18, 20, 22 en 25 cent per ons.' (Ook verkrijgbaar in half-ons-zakjes.) met de Stoombooten Vertrek van GOES n. ROTTERDAM: Woensdag 18 Maart 's avonds 3 Vrijdag 20 Maart 's avonds 4 Zondag 22 Maart 's morgens 8 Naar AMSTERDAM: Woensdagmiddag! Vertrek van ROTTERDAM n. GOES: Dinsdag 17 Maart 's avonds. Donderdag 19 Maart 's avonds. Zaterdag 21 Maart 's avonds. Van AMSTERDAM naar GOES i Vrijdagmiddag 2 uur. Ligplaats: Rotterdam, Haring vliet, Zuidzijde^ INFORMATIËN te bekomen ïe Goes bij dien beer J. C. MONHEMIUS, te Dordt bij de Keeren BOUMAN Zn., te Amsterdam bij de heeren J R VERSCHURE en W. DEFAIS en te Rot terdam bij de Stoomboot-Reederij v/K J. A. VAN DER SCHUIJT. PASSAGIERSVRACHT Goes-Dordf— Rotterdam: enkele reie, f i, retour f 1,50.

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1914 | | pagina 3