„ETTEN" te Etten N.-Br. CASCHULTEsO Aanbesteding Gemeentehuis. Roomboter. MIDDELBURG Laatste Berichten. Afloop verkoopirgen, aanbestedingen enz. KERKNIEUWS. O N D E R W IJ S. Landbouw m ¥eefeeir Ingebonden Stukken. Rechtszaken. Burgerlijke Stand. Marktberichten. SCHOUWING Woensdag' 2 Juli 1913. WOENSDAG 2 JULI 1913, aan te besteden Vrijdag 27 Juni 1913, I perc. PAARDEB00NEN. I TARWE. 1 ERWTEN. 2 AARDAPPELEN. 1 De Sfoomzuivelfabriek le kwaliteit zuivere LANGE DELFT H2 DROGERIJEN VERFWAREN wij hebben van 24 Juni krachtige zuide- Zwaarbewolkt, arscnynlijk regenbuien Koeler. van vijftig en bate der al- jjeinie, die bewij- ler R. K. school ren van de tee- Molenstraat, redactie blijkt, ngan der Kath. van bedoelde -geplaatste stuk dus met het le bewijs de alge- Dordeeten.. Uitdrukkelijk vfer- portretten niet van de heeren Zierikzeasch© or- irnoed, dit feit re maken. bij gunstig weer, gehouden yerga- "«aeniging is be- 'rale gemèen'te- J. van Nou- Koopman Cz, Jlen. mmen werd beslo- stellen tegenover aadslid, den heer erdag 21 Juni j.l. ociëteit „Eensge- mcours gegeven waaraan door billende sociëtei- Die le hootfdvo- aald door J. Rijk de 2e booifdvogel Jz:. van. „Diana"; door C. Verdonk vogel dooir P. v. micitia" allen van ad f2.55 ieder terdonk van „Di- ordia" II, J. Rijk Ovezande, en P. idbeid. werd door de snsgezindheid" ai- luden om hiet Ko- over winnaar uit Pieterse, die tetr- gepnoclameerd. Vrijdagnamiddag ingelanden van er" is met. alge- roneme benoemd ulks in de plaats tot dijkgraaf be- (Z.) prijs van de Mid- 'hoofdprijs een bespannen met 1 Jac. Kole alhier. zangvereeniging ^sloten om in den Tentoonstelling te j.l. werd dooir Soranus" alhier uden waaraan 48 nde vereenigingian aldus _tveer van „Ons 2e klep- door I. vliet", Ellewouts- Raas van „Wil- 2e zijvogel door Soranus", Hein- Raas van „Wil- 2e kal door W. oegen", Oudelan- van „Soranus", P. van Ejjkeren oek; 5e kal door ■anus", Reinkens- Rijk, van „Vrije directie' der Wa- dhr. P. N. Bom leggen en verleg- voor de water- eenteraad treden dit waarvan drie vrijz- kiesvereeniging „Al- drie aftredende laat gesteld, ter- idendien lieer J. ?n candidaat is vond had alhier ongeluk plaats; achtje mét twtee lschman en éem hot sneül wenitan ,te boeren, waar geraakten |en de verdronk. Da- overgegaan. Na liggende sllaep- lar het per Lorn- land zal wonden Door den gemeenteraad is Donder dag benoemd tot hoofd ,der met 1 Sept. a.s. te openen nieuwe school voor M. U. L. 0. de heer Wi. Wjeberdink thans hoofd eener dergelijke school te Ede (Geld.) In verband met ©en bezwaar van den minister van binnenland-sehe zaken tegen de ter goedkeuring ingezonden, verorde ning tot heffing1 van schoolgeld voor het middelbaar onderwijs, dat voor kinderen huiten de gemeente is bepaald op. het maximum f120, werd nu bepaald dat voor leerlingen dit de gemeente die daar voor met de gemeente leene overeenkomst willen sluiten, het schoolgeld' zal wónden geregeld naar de inkomsten der oudiers, evenals voor de gemeente zelf. "(VI. Ct.) Met het oog op de Statenverkiezing te Vlissingen hebben wij met het af drukken van ons blad gewacht, doch bij het ter perse gaan (half negen) was ons de uitslag nog niet bekend en durfden wij onze abonné's niet langer laten wachten. Redactie. Amsterdam Behalve van de concen- tratie-candidaten, die rechtstreeks beves tigend geantwoord hebben oip de vragen door de S. D. A. P. voorgelegd, zijn thans ook van de overige vrijzinnige can- didateu in die districten, waar zij met eem coalitie-candidaat in herstemming komen, antwoord ingekomen. Deze candidaten wij zen in hun antwoord op het advies van hét centraal-eomité der vrijzinnigen. Van de candidaten de Beaufort en van Foreest is geen antwoord ingekomen. In verband daarmee heeft het bestuur der S. D. A. P. besloten, die Candidaten te steunen, waar- vhn een bevestigend antwoord binnen kwam, en omtrent de candidaten de Beau fort .en van Foreest de kiezers, vrij te laten. De candidaten Biehon en Juten, die de vragen ontkennend beantwoordden, Zullen niet door de S. D. A. P. ge steund worden. Den Haag. Hedenavond zal in „De Nederlander" een manifest verschijnen van de predikanten v. Hoogenhuijze en Wa genaar aan de protestantsche kiezers, waarin, op grond van het feit, dat de liberalen overal de broederhand reiken aan de socialisten, wordt aangeraden, in spijt van alle meeningsveisohillen a.s. Woensdag op de rec.ht.sche candidaten te stemmen. Heinkenszand Vergadering van de R. K. Kiesvereeniging ,,'S.t. Blasius" alhier, op 22 Juni. De voorzitter opent de vergadering, die door een veertigtal leden, waaronder de Z.Ejerw. heer Eerevoorzitter, word bijge- woord, met den Christelijken groet. De secretaris leest de notulen voor, die onveranderd worden goedgekeurd en ge- teekend. Besloten wordt hij de komende gemeen teraadsverkiezing met geen officieel© can- didatenlijst ui.t te komen. Daarna sluit de voorzitter de verga dering onder dankzegging met den Chris telijken groet, nadat hij de leden heeft aangespoord a.s. Vrijdag even trouw te komen stemmen als de beide vorige keeren. Na de vergadering werd op voorstel van den ZeerEerw. heer eere-voorzitter, gecollecteerd voor Beverwijlkj, welke col lecte f 8,65 opbracht. Breda Zaterdag is hier de schilder J. D. van een 6 M. hooge ladder gévallen. Breda. De heer S. Slotemaker, direc teur der belastingen alhier, die den heer Kolkman, minister van financiën bij d.e behandeling van de tariefvvet moesit ter zijde staan en daartoe naar Den Haag was ontboden keert eerstdaags weer naar hier terug. Seranejol. (Hlsblad.) Een personen trein uit Mostar kwam bij Prenji in hot sing met egn anderen en ontspoorde. Iwaalf personen werden gedood en velen gewond. Kloetinge. Heden werd namens Bupgie- meester en Wethouders alhier, door den architect J. W. van de Weert WJz. te Goes, aanbesteed, het veigrootan der open bare lagere school met aanverwante wier- ken. Inschrijvers waren: Jac. Dekker, Kloetinge f6150; A. Schrij ver en J. de Graaff te Goes f6170; J. Goedbloed, Kloetinge f6197; P. Oele, Kloetinge f6210; M. Buitendijk, Goes f6215; D. J. B, Arentz, Goes f6220; L. de Beste, Goes f6305; M. F. Goede- mondt, Hansweerd f6345; M. Allewijn Waarde f6350; H. Kosten Czn„ Wemel- dinge f6360; W. Kok, Goes f6370. Het wérk is gegund aan den laagsten inschrijver. lerfeke. Het bouwen van een© villa voor den heer I. Wjllemsen alhier is dora den architect Rothuizen van Goes opge. dragen aan dhr. C. Laban alhier. Goes. In deze parochie is opgericht een broederschap van O. L. Vrouw van Kevelaar. Als broedermeester fungeert de wel Ed. heer If. J. Stieger alhier. De Zeeuwsche processie naar Kievelaar, verleden jaar zoo gunstig ingezet vertrekt dit jaar wederom en wel in de 2e helft van Augustus (den juisten dag vermel den wij eerstdaags) naar het beroemd© genadeoord. Eerste Communicaantjes bij den Paus. Men schrijft uit Rome aan „Het Cen trum" Zondagmiddag omstreeks 5 uur ver gaderden zich op1 het binnenplein van Paus Damasus ruim 5000 kinderen uit alle parochiën en gestichten van Rome, di.e in de laatste maanden de eerste II. Communie hadden ontvangen. Daarbij kwamen ongeveer 1000 personen, ouders der kinderen of vreemdelingen, die door bizondere toelating het mooie schouwspel mochten bijwonen. Het g,nopte halcon op de binnenplaats uitziende, was. behangen met roode tapijten, terwijl op den achter grond het prachtig geweefd tapijt was aangebracht, voorstellende kleinen van hat Evangelie, geliefkoosd door den Zaligma ker. Omringd door Zijn hofstoet en de commandanten der lijfwachten, gaf Z. II. dan zegen aan alle aanwezigen, öo ver maande de kleinen altijd braaf en deugd zaam te blijven. De kinderen harstten. uit in langdurig gejuich, terwijl de lijf wachten de wapens presentaerden. Het was waarlijk een koninklijk schouwspel. Naar de Missie. Men schrijft uit Helmond aan de „Maas bode" Dondiardagmoigen had in de kerk dei- paters Kapucijnen oen treffende plechtig heid plaats. De Z.Eerw. pater Dionysius, geassisteerd door de Weleerw-. pater Hono- ratus, Everitus en Donatianus en gediend door de eerw. broeder Wienieeslauis en Thacleus, droeg de H. Mis op, om 's Hes- ren zegen te vragen over hun reis naar Indië, waar 'ze allen aan de bekoeling der heidenen hopen te werken. 'Na het Evangelie schetste de ZeorEerw. pater Li'bertus in woorden, hem opwellend uit het hart, de verheven bateekenis van het missionaris-zijn. Na de H. Mis werd hun door den HoogEerw. pater provinciaal het missie- kruis uitgereikt, dat 'hun zal zijn 'tot troost en kracht. Ook de drie Eerw. Zusters van de Congregatie van Veghel, miede voor do missie van Borneo bestemd, waren in do kerk tegenwoordig. Een schare geloovigen uit allen rang en stand woonde de II. Mis, bij1. Diep ge roerd zag men de pators heengaan. Een extra-vaarwel werd pater Dionysius toe- geatbepen. De plechtigheid weid opgeluisterd door don zang dor Eerw. Broeders. Een schooi voor M. U. L. 0 te Zierikzee. De gemeenteraad verecnigde zich hij een besluit van den 28en Februari 1912 in principe met het voorstel van B. en W. om school C te maken tot een sohool met 9 leerjaren, en wel de zes laagste! ■klassen voor gewoon onderwijs en de drie hoogste klassen voor meer uitgebreid la ger onderwijs, en school 'B op te heffen. Nadat dit besluit was gevallen wonnen B. en W. de adviezen in van den districts- en .arrondissementsschoolopziener, de schoolcommissie en het hoofd van school C. De heide schoolopzieners gaan met het voorstel mee, de commissie lean er zich niet mee vereenigen. Zij zou wel de ^oprichting van een schoot vo.or M. U. L. O., door toevoeging va,n drie klassen aan school C wensohen, maai' zulte gaat, zonder aanneming van het vo.orstel, de financieele draagkracht der gemeente verre te boven. De Commissie is van gevoelen, dat een school, als door B. en W. voorgesteld, te duur gekocht zou zijn, wanneer daaraan het volksonderwijs in onze gemeente, de bloeiende volksschool B, werd opgeofferd. B. en W. antwoorden hierop, dat juist het omgekeerde zal waar zijh. Het volks onderwijs wordt door de oprichting der voorgestelde school in hooge mate gehaat. Het hoofd van school C betoogt in zijin advies het nut van de oprichting eener school voor M. U. L. O., zonder in een beschouwing over de samensmelting der heide scholen te treden. B. en W. droegen den gemeentebouw meester op de noodige bouwplannen te ontwerpen, welk' werk echter tengevolge van de benoeming van een nieuwen titu laris geruimen tijd werd vertraagd. De bouwmeester zond drie plannen in: Plan A, begroot op f49,000, voor den verbouw van school C tot inrichting voor school voor M. U. L. 0. en van school B om daarin school A over te brengen, een en ander volgens het voorstel van B. en W.; Plan B, begroot op f 17,000, om aan de scholen A, B en .C de noodige veran deringen te doen aanbrengen, tein einde te voldoen aan de bij' Koninklijk besluit van 26 Juni 1912, S.tbl. no. 192, gegeven voorschriften, wa,t vóór 1 Januari 1914 moet .geschieden, en Plan C, begroot op f25,000, om te voldoen aan voormeld Koninklijk besluit, doch dan tevens school B te verbouwen als in Plan A is aangegeven, waardoor die school in goeden staat wordt ge bracht. B. en W. droegen daarna nog aan den gemeentebouwmeester op, ©en plan te maken van de volgens meergenoemd Ko ninklijk besluit strikt noodzakelijke veran deringen aan de scholen A, B en C. De kosten van dat plan, Plan D genoemd, zullen f 11,200 bedragen. Wordt nu Plan A uitgevoerd, dan komt van het bedrag van f 49,000 ten laste van het Rijk f 12.250 en ten laste van de gemeente f36.750. De gemeente zal dan het eerste jaar een rentederving hebben van f 1470, benevens een aflossing, gesteld van f 1500, wat meer dan voldoende is, tezamen f2970, welkte bedrag door de besparing' volkomen gedekt is en de gemeentebegroo- ting niet zal drukken, terwijl vervolgens jaarlijks door vermindering der rente derving de nu te besteden besparing ge deeltelijk en na afloop der aflossing ge heel ten hate van die begrooting komt. Bij uitvoering van een der andere plan nen zullen de uitgaven altijd de begrooting drukken. Zelfs al voldoet men enkel a.an het hiervoor meer besproken Koninklijk besluit door uitvoering van plan D, dan wordt nog de begrooting niet onbelang rijk bezwaard; het eerste jaar door rente derving met f 448 en aflossing met f 1000, 1e zamen f 1448. Van weder in het ge not k'omen van besparing is dan geen sprake. Uit een financieel oogpunt beschouwd is derhalve aanneming van hét voorstel van B. en W. het meest in het belang der gemeente, doch ook in het belang van het onderwijs, alzoo in het algemeen belang achten zij zulks het meest gewenscht. Waar het evenwel mogelijk is dat de wet van 14 Juni 1910 wharop het voorstel van B. en W. is gebasseerd voor 1 Januari 1914, wordt gewijzigd, stellen B. en W. voor de benoodigde gelden o-p de be grooting voor 1914 te brengen en i:nr tusschen de gevorderde veranderingen aau de scholen A, B en C te laten rusten. (M. Crt.) Wissenkerke. Te Utrecht slaagde voor candidaat arts C. G. van der Heijde van hier. (M. Ct.) De gewone rijksnajaarskeuringen van lol dekking bcslcmde hengsten zullen worden gehouden te Middel burg op 22 Septemberle Ooslburg op 23 September; te Kattendijke op 24 September; le Hulst op 25 Septem ber; le Bergen op Zoom op 26 Sept. en le Zierikzee op 27 September. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie. Mijnheer de Redacteur. Bij voorbaat mijn dank voor de verleen de plaatsruimte. „De Maasbode" schrijft in haar och tendblad van 17 dezer: „Dit is onze heilige overtuiging: Een Katholiek, die bij de stembus van heden zonder j-eden nalatig blijftbeseft zijn verantwoordelijkheid als Katholiek niet." Ofschoon het woordje z onder'in hét ingezonden stukje van X. in uw blad van 19 dezer gespatieerd is, durft X. toch op schamperen toon te spreken, niet alllaan over tie hoofden der scholen, doehi ook over onzen Edelachth. Burgemeester. Z onder r eden! Juist, mijnheer X. Dat er werkelijk reden gewleest zijn, blijkt reeds uit het door u genoemde fait zelf, dunkt me, doch nog moer uit de toestemming van onzein Edelachth. bur gervader. Die reden op' te sommen aan een anbe- fcénde, een X. of een D„ het is mij het zelfde, lust mij niiet. Doch ©en raad aan X. Zoo ge weer eens iets schrijft, wlees dan zoo goed aan 'de ware bron infor mation in te winnen, want anders is-uw schrijven verdachtmaking. P. DE CALUWE. Hoofd van, sohopl 2. Hoofdplaat, 21 Juni 1913. Door den officier van justitie te Middel burg is hooger beroep aangeteekond tegen het vonnis der rechtbank van 6 'Juni waarbij G. A. H. v. T„ inspecteur der rijksveldwacht in Zeeland, werd ontslagen van rechtsvervolging terzake van de hom ten laste gelegde valschheid in geschrifte. Raad van Beroep. In de heden gehouden openbare terecht zitting van den raad van beroep (onger vallenverzekering) had de uitspraak plaats inzake C. C. Lz. te Goes, waarhij de beslissing van het bestuur der Rijksver zekeringsbank werd bevestigd en aan kla ger de vordering werd ontzegd. Voorts werd vernietigd de beslissing van het bestuur der Rijksverzekeringsbank en aan E„ A. S„ wed. P. J. B„ te Mid delburg, een rente toegekend vanaf 4 Fe bruari 1913 van f0,89 per werkdag en voor begrafeniskosten van haar echtge noot f 89,42. Goes. Geboren21. Jacob, z.v. Johan nes Sinke en Pieternella Adriana Schui ling; 21. Marie, d.v. Johannes Dirriks en Neeltje Verbrugge; 22. Mattheus, z.v. Cornelis de Wilde en Maria Suzanna Fokke. Van 2123 Juni. Middelburg. Bevallen: J. M. Priester, geb. Westerwfeel z:.; L. A. Bosdijk, geb. de Sm.it, zM. P. van Opdorp, geb. Bet- ton viel, z.; J. P. Polvliet, geb. Leem poel z.) S. de Jonge, geb. Vinke, d.A. J. L. de Neeling geb. van Apeldoorn, z.; A. Entink, geb. Geelhoed, d. Overleden: J. J. van der Jagt, man van J. Tauw, 72 j.; J, 'C. Andriessen, weduwnaar van S. Lennis, 69 j.; H. Ak- kermans, z. 3 dagen; J. A. van der Heil man van C. J. Steenkamp, 50 j. Van 17—21 Juni. Vlissingen. Ondertrouwd: J. M. Boo- nebos 30 j. jm. met S. A. de Visser 19 j. jd.; A. Roelse, wiednr. 42 ji. met C. de Jager, 35 j. jd.; A. IC. Bok, 24 ji. jm. met W. M. Weug 22 j,. jd.; Wi, van dei- Hoek 21 j. jm. met II. J. Prince 22 j. jd. Getrouwd: C. Naerehout, 26 'j. jm. met J. J. van der VLiet, 22 j. jd.; P. .1. Loekemeijer, 26 j. jm. met 0. M- Luij- ten 25 j. jd.; J. J. Emans; wednr. 54 j. met P. C. Fagel, wed. 50 j.R. Daane, 34 j. jm. met E. Jacohse, 35 j'. jd. P. J. Jansen, 25 j. jm. met C. Prince, 25 j- J'd- BevallenJ. C. Kinunel, geb. Edelman, z.; P. Kuijplels, geb. De Vries, d. Overleden: J. Strauss, man van H. Gold- smidt, 66 j.; R. Biekker, man van A. Grund, 56 j.; I. Matthijsse, man van J. Hosselaar, 70 j.; C. L. von Stein man van E. J. M. M. van Stein, 42 j.; 'G. 'A. IjOttering, d. 5 d. Kruiningen. GehuwdAbraham Slab- bekoorn, 23 j. jm. en Elisabeth Danker 20 j. jd. [Géboren: Paulina Adriana d.v. August Armand van Jole en Elisabeth Anlhonia Steu tel. Overleden: Fultemina Wei-dunnen 57 j. vrouw van Alphonsus Maria de Ploorter. Wienieldinge. Geboren: Jacobus z. v. Leunis van den Boomgaard en Pieter nella Houtekamisr; Mafcthijs Cornelis! z.v. Jan Wieststrate en Maatje Harthoorn. Kapelle-Biezelinge. Geboren: Johanna Jacoba d.v. Pieter de Visser en Adriana Duivewaarde. OverledenCornelia van de Vri», 62 j. ©cihtg. van Jan Johann.es val Wille- gen. Kr. Ct. Gent, 20 Juni 1913. Ter veemarkt van Woensdag, Donder dag on Vrijdag werden tezamen te koop gesteld: 3 schapen, 0 lammeren, 1 geit, 311 kalveren, 1223 vette varkens, 35 loopers, 767 biggen, G melkkoeien, 6 groote ossen, 211 jonge ossen, 230 vaar zen, 95 vette koeien, 409 stieren, 80 magere dieren. Prijzen waren per kilogr. voor: ossen en vaarzenvleesch fr. 1.90 a fr. 2. idem 2e qual. fr. 1.65 a fr. 1.85koeien- vleesch fr. 1.80 a fr. 1.95; idem 2e qual. fr. 1.40 a fr. 1.75, stiereuvleesch fr. 1.45 a fr. 1.75; kalfsvleesch fr. 1.75 a fr. 2.30 schapenvleesch fr. 1.70 a fr. 2.lani- merenvleesch fr. 1.70 a fr. 2.varkens- vleesch fr. 1.25 a fr. 1.40. Huiden. Vaarzen, ossen, koeien fr. 1.65; stieren fr. 1.34; kalveren fr. 2.34. Versch roet fr. 0.55 a fr. 0.80 en meer volgens qualiteit. (M. Crt.) Productenveiling v. d. R. K. Boerenbond. Bergen-op-Zoom, 21 Juni 1913. Asperges le soort 37 a 25 ct., Asperges 2e soort 15 a 8 ct., 3e soort Asperges Gal ct., Peulen 9 a 12 ct, Erwten 1 a G ct., Kersen 11 a 23 ct., Aardbeien 10 a, 19 ct., Postelein 5 a 8 ct., Rhabarbër 3 a 6 ct., alles per K.G., Wortelen 5 a 11 ct., per 10 bos, Sla 30 a 70 ct., per 100 krop, Bloemkool 20 a 90 ct., Savoye Kool 6 a 17 ct., Komkommers 30 a 80 ct., per 10 stuks, Andijvie 60 a 80 ct., per 100 stuks. Heden werden aangevoerd 928 K.G. Asperges en 300 KG. Aardbeien. Eiken dag om 1 uur n. m. Asperge veiling. 's Maandags om 5 uur voorm Rotterdam, 23 Juni 1913. Binnenlandsche Granen Tai we: Essex f 10,— a f 12,—. Wilhelmina f 10,50 a f 10,85. Overige soorten f9,— a flO,— Bruine Boonenf8,a f 10,50. V a r k e n s 27 ct a 28 ct. Lichte soort export 27 ct. a 28 ct. Aardappelen: Bravo's f2,75 a f3,—. Prima Malta's 7 ct. Tamelijke aanvoer, tamelijke vraag. Zeeuwsche Eieren f4,50af4,75. Overmaasche Eieren fl,85 a f5,—. Bnitenlandsche Granen Niet aanwezig. MEEL. In het begin der week enkele zaken. In inlandsch en buitenlandsch meel werden onbeduidende koopen ge sloten. Later kalmer; de beurs sloot stil. Aiotsca:» ^'«aics.ïa(Kat?3«3ötic!£icïtr!iv 0 Op 25 Juni a.s. hoopt onze ge- (1 liefde Moeder Mej. 2 0 JOHa VAN GESSEL 0 0 Geb. Van 't Westeinde, 0 0 ie Ovezand, haar 80sten verjaardag 0 0 te gedenken. 0 P. VAN GESSEL. g Biezelinge, 18 Juni 1913. [ïaKaESnoacsaaoy Heden ontvingen wij het treurige bericht van het plotseling overlijden van onzen geliefden Zoon en Ëroe- der, den Zeer Eerw. Heer A. J CLARIJS, in leven Pastoor te Assendelft, Bid der in de Orde Van Oranje-Nassau, in den ouderdom van bijna 50 jaar. Wed. J. CLARIJS en Kinderen. 's-Heerenhoek, 18 Juni 1913. De BESTUREN van de West-, Noord-, Zuid- en Nieuwe- West-Kraaiertpolders maken be kend, dat zal worden gehouden op alle "Watergangen en Springwatergan- gen, Heulen en Dammen, alsmede O]) de Bermen der Dijken en de wegen, in genoemde polders ge legen, op BURGEMEESTER en WETHOUDERS van 's Heer Arendskerke zullen op des namiddags te 2 uur, ten gemeente- huize aldaar, trachten het afbreken van het bestaande en het ter plaatse bouwen van een nieuw GEMEENTEHUIS met SECRETARISWONING. Alle kosten op deze aanbesteding, die bij enkele inschrijving zal geschieden, zijn ten laste der gemeente. Bestek en tcekening zijn ter secretarie der gemeente 's-Heer Arendskerke ver krijgbaar tegen contante betaling van f2,50. Aanwijzing in loco zal worden gege ven op Zaterdag 28 Juni 1913, des na middags te 2'/2 uur. De Notaris PILAAR zal des namiddags te 3 uur, te Kapelle. in de herberg bij Mej. Hanson, voer den heer L. KLAP V E 11K O O PEN: Alles in de gemeente Kapalle, in Noordhoek. g levert tegen scherp jconcurreerende prijs ui ccj jgjjp Nóteêrai^êdMin,%^êj[Kiio.'* HANDELAARS SPECIALE PRIJZEN. EM GROS E U DÉTAIL

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1913 | | pagina 3