BINNENLAND De Oorlog op den Balkan. UIT DE PERS. Rechtszaken. UIT ZEELAND. briok Despwjots, die zicli daar ter plaatse bevindt, snelden ter hulp. Dreggen wer den uitgeworpen, maar spoedig begreep men, dat deze wijze geen gunstig resul taat kon opleveren De auto was geheel gesloten en de gouvernante met de beide kinderen zaten daarin onder water ge vangen. Men moest naar andere hulp middelen uitzien. De brandweer van Neu- ville, van LevaJlois en van Parijs werden! opgetelefoneerd evenals eenige duikers eu na een half uur van bovenmenschelijk© inspanning had men luiken aan do auto kunnen bevestigen en deze aan do opper vlakte van het water kunnen brengen. Met groote omzichtigheid werd zij naar den oever gebracht. Men vernam het ge luid van jtrekend glas en een portier werd geopend. De brandweerlieden haal den het eerst het lichaam van de igou- yernante te voorschijn, haar gelaat was blauw, opgezwollen, onherkenbaar. Ver volgens bracht men den driejarigen Pat- trick, het jongste zoontje van mevrouw Duncan t e voorschijn. Op de wangen nam men nog eenige kleur waar. De kleine werd naar ©en naburig café gebracht, twaar een geneesheer ,alle pogingen in het werk stelde om de levensgeesten pp te wekken. Tevergeefs. Ook het oudste dochtertje, de vijfjarige Bertie, werd uit den auto te voorschijn gehaald, maar ook bij haar was het leven geweken. De chauffeur, die uit den wagen ge worpen was en het ongeluk op een afstand had gadegeslagen, was onmiddellijk daar na wanhopig naar het politiecommissa riaat van Neuvilly geloopen om zich in jarrest te begeven. Bevend en jnet de oogen vol tranen deelde hij daar mede, hoe het ongeluk zich had toegedragen. Hij had de opdracht, de gouvernante en de beide kinderen naar Versailles te bren gen. Nadat de auto zich in beweging, •had gezet, moest hij remmen, daar een huurauto zijn weg sneed. Op dat oogen- blifc stopte de motor. Hij steeg uit om deze wederom in beweging te brengen en hij verzekerde, dat hij eerst den hefboom lop het doodepunt had gezet. Hij kon niet verklaren, hoe de auto plotseling in be weging was gekomen. De rechter van instructie, Ivastler, zal experts benoemen, om bet mechanisme van den automobiel aan een nauwkeurig onderzoek te onderwerpen, ten einde vast stellen, of de verklaringen van den chauffeur overeenkomstig de waarheid zijn. Het Ballon- ongeluk te V i 1- liers-Sur-Marne. Omtrent dit bal lonongeluk, waarbij 4 Fransche officieren en 1 sergeant omkwamen, wordt nog het volgende gemeld De ballon, die een inhoud had van 1600 kubieke meters en den naam „Zo diac" droeg, was Donderdagmiddag te gelijk met twee andere van St. Cloud opgestegen. De luchtvaartclub, waaraan de „Zodiac" toebehoort, geeft op ver zoek der regeering, les in het besturen van luchtballons. De luchtballon werd Donderdag bestuurd door kapitein Au- mont-Thièville en „aan boord" bevonden zich de officieren Denoux, Clavenard, de Vasselot en sergeant Ricliy. Kapitein Aumont aarzelde eeist op te stijgen daar het zeer ruw weer was, maar ten slotte steeg hij toch met zijn vier makkers op. De balion vertrok te gen twee uur 's namiddags en werd door een hevigen windstoot in de rich ting van Parijs gedreven. De luchtvaar- (lers hadden 13 zakken hallast aan boord die naar zij meenden voldoende waren voor een korte vlucht. Ooggetuigen verhalen, dat de ballon neerstortte in een vlak veld drie kilo meters van Villiers-sur-Marne. Boeren die op eenigen afstand bij Nogent aan het werk waren, deelen mede dat de ballon snel daalde, de telefoondraden langs den spoorweg naar het fort van Nogent vernielde en dwars over de rails kwam te liggen. Zij hoorden de officieren roepen„help, help, wij zijn verloren" en zagen hoe de ballast en de instru menten over boord werden geworpen. De „Zodiac" schoot dan opeens de lucht weer in, tot een hoogte van 150 meter, toen het ballonomhulsel scheurde en het geheel pijlsnel naar beneden stortte. Een fietser zag hoe de ongelukkige luchtscliippers neerstortten en snelde heen om hulp te halen, die ook spoedig op de plaats des onlieils aanwezig was. Clavenard, Aumont en sergeant Richy waren reeds dood, luitenants de Vasse lot en Denoux zieltoogden en overleden enkele uren later. De vernielde ballon werd onderzocht, maar dit onderzoek bracht niet veel licht, alleen werd vast gesteld dat de veiligheidsklep was ge bruikt. (Msbode 1 O O S T E It IJ li. De p ragmatiekesan ctie. Zon dag was het 200 jaren geleden, dat keizer Karei VI van Oostenrijk de pragmatieke sanctie afkondigde, waarin hij de troon sopvolging in. zijn land definitief en on veranderlijk regelde en de één- en ondeel baarheid van Oostenrijk voor immer uit- uitsprak. Naar aanleiding van dezen ver jaardag publiceert de half-officieele „Wie ner Abendpost" een artikel, waarin ze de beleekenis der pragmatieke sanctie uiteen zet voor de monarchie, welker jongste leden Bosnië en Herzegowina, door dezen band onverbreekbaar met de stamlanden van het keizerrijk werden verbonden, en 'verklaart: In het toeken van dezen gedenk dag vernieuwen de volkeren der monar chie den eed van hun onwankelbare trouw eu toewijding aan het doorlucht© vorstenhuis eu in den schitterendsten glans toont zich op dezen dag de eensge zindheid van heersoher en volk." (De. Tijd) II I A A. Op bevel van den katholieken bisschop van Peking, is in de kathedraal van Peitsang een plechtige H. Mis opgedra gen, waarbij voor het parlement, den nog te kiezen president en voor de wel vaart van China gebeden werd. Naar men zegt, zou dit geschied zijn op ver zoek van den minister van buitenlandsche zaken, die een Christen is. („Msbode".) Skoetari gevallen. De koppigheid van Montenegro om on danks de waarschuwingen en bedreigin- ging der mogendheden ondank zelf de blokkade der internationale vloot, de stad Skoetari te blijven belegeren hieeft succes gehad. Immers men seinde ons hedenmor gen: CETTINJE. De Montenegrijnen trokken zegevierend Skoetari binnen, 't Is echter best mogelijk, dat zij die stad, welke zooveel offers aan goed en bloed heeft gekost, weer spoedig zullen moeten ver laten, want zij is voor het nieuw te vor men vorstendom Albanië bestemd. Volgens een nader bericht uit fa.ttaro _zijn de Montenegrijnen na een verschrik kelijken stormloop Skoetari binnenge rukt en hebben zij de stad genomen. De verliezen zijn zeer groot. H M de Koningin. In het aanvankelijk plan van H. M. de Koningin om Maandag uit Hobemark naar Het Loo terug te koeren is verande ring gekomen. H. M. zal thans Donderdag a. s. uit Hobiemark voor een dag naar Den Haag vertrekken, alwaar H. M. des avonds ten 9 uur 13 min. per staatsspoor verwacht wordt, om tot Vrijdagavond in de residentie te blijven en dan weer naar Hobemark terug te keeren. Vandaar zal H. M. begin van Mei naar Het Loo terug- koeren. Ho Prins blijft nog 3 weken dn den Taunus. Eer. te Kamer. In de gisterenavond gehouden verga dering is besloten beden verschillende wetsontwerpen in de afdeelingen te onder zoeken en Uojnderdagte 11 uur in openbare behandeling te nemen de Landweer- en Landstormwetten en de Taiidartsenwet. Tweede Kamerverkiezingen. Mr. J. A. de Wilde heeft bedankt voor de oandidatuur voor Franeker. De heer A. Colijn, broeder van den minister van oorlog, is nu candidaat. gesteld voor dit district. Naar de Gelderl. verneemt, zal ds. H. C. Hoigerzeil te Vlissingen de candidaat van de A.-R. partij voor het district Ede zijn. In Breukelen is dooi de anti-revolutionairen opnieuw candi daat gesteld het zittende lid, dhr. F. H. de Monté Verloren. De heer W. ,J. C. van Santen te Goes is als vrijzinnig candidaat voor het lidmaatschap der 2e Kamer in het district Delft aangewezen. Naar het „Centrum" verneemt, zou de stemming voor de Tweede Kamer worden bepaald op 13 Juni. In de Dinsdag gehouden zitting van de Tweede Kamer is het Kindertoeslag- wetje aangenomen met 52 tegen 23 stem men. Onder de voorstemmers waren drie vrij-liberalen en do Unie-liberaal Van Hamel. Op voorstel van den voorzitter is besloten de eindstemming over de Ziekte wet a.s. Vrijdag te doen plaats hebben. De volgende week Maandagmiddag zal pok vergaderd worden, pp 1 en 2 Mei niet. Aan den heer Vliegen (s. d. a. p.) is verlof verleend om een vraag te richten tot den minister van koloniën betreffen de de weigering van rechtspersoonlijkheid aan de Indische partij. Op een nader te bepalen dag zal deze vraag gedaan wor den. Een spoorbrug verbrand. Men seinde ons hedenmorgen De spoorbrug bij Oosterbeek is ver brand. De verbinding tussohen Arnhem en Nijmegen is gestremd. (Zie laatste berichten). De Paus. Het vrijzinnig-democratisch weekblad de Wereld bevat naar aanleiding van 's Pausen ziekte, een artikel, waarop menige aanmerking zou te maken zijn en dat maar al te zeer laat uitko men, hoe daarin een schrijver, die vier kant tegenover de Kerk slaat, aan 't woord is. Hes te meer treft daarom het woord van waardeering, waarmee deze onkatho lieke beschouwing besloten wordt. Ziehier Maar hij dien geweldigen strijd tus- schen twee levens- en wereldbeschou wingen, doet het weldadig aan, aan de overzijde een persoon te zien als van den grijsaard in hét Vaticaan, die, ook waar zijn levenszon aan de kim daalt en de krachten afnemen, nog van geen rusten weten wil en voor zijn artsen de meest ongehoorzame zieke is, om dat hij ook nog in het avonddonker het werk wil voortzetten, dat men kan bestrijden zonder hém den zeldzamen lof te onthouden, die aan een per soonlijkheid van zuivere oprecht beid toekomt. Zoo dwingt de nobele figuur van Pius X, ook van tegenstanders bewondering af. Het was met 's Pausen voorgangers niet anders. Ook zij boezemden, te.n spijt van alle bestrijding, de wereld ontzag in. Het hoog ontzag, dat uitgaat van de majesteit dier goddelijke instelling, welke het Pausdom is. („Centrum") De kansen bekeken. l)e vraag hoe 't in Juni gaan zal, wordt druk gedaaner zijn er die hopen, ook die vreezen. „De Stichtsche Ot." behoort tot hen, die den toestand een weinig hoopvol voor de rechterzijde inzien. Zij meent, dat voor rechts de toestand in de laatste maanden verbeterd is. Kort voor den aanvang van de be- grootingsdehatten in de Tweede Kamer, toen er Links geestdrift was wegens de pas gesloten Concentratie en toen wij in de ellende van Ommen zaten, stond het niet mooi. Maar sedert is de toestand veranderd. De minister Heemskerk heeft het Con oentratie-program uitgekleed. En dit heeft ook op de Linkerzijde zooveel indruk gemaakt, dat ze zelf eigenlijk vindt, dat al 't mooie er af is. Daarentegen is de positie van Rechts sedert December al sterker geworden. Door allerlei omstandigheden. Door de verwarring Links, door het optreden van den heer Van Deventer, door de inge diende Grondwetsvoorstellen, door het op treden van minister Colijn, door de aan neming der invaliditeitswet, en nu weer door het Socialistisch Congres. En de Tarief'wet dan? Zal die ^een kwaad doen? Ziehier wat het blad daar omtrent zegt: De Liberalen hopen en sommigen on zer vreezen het. Maar ochdat praatje van „dit zal duurder worden" en „dat zal in prijs stijgen" is al zioo'n oud deuntje. De kiezers hebben dat nu al gehoord bij de Kamerverkiezingen van 1897, 1901, 1905 en 1909, en bovendien bij de Statenverkiezingen van 1904, 1907 en 1910. Ze zullen hét nu natuurlijk voor den achtsten keer hooren. Maar indruk maakt liet niet meer. Vooral niet, omdat ieder begrijpt, dat als [.inks wint, een reusachtige verhooging van de directe be lastingen moet volgen, ai willen de Con- centratie-heeren ook niet precies zeggen, onder welken naam ze de nieuwe zware lasten ,a,an de natie zullen opleggen. Daarbij spreekt de noodzakelijkheid die voor duizenden landgenooten bestaat, om werk te gaan zoeken in Duitschiand, zóó g terk vöor het nut van eenige be scherming, dat. de Tariefwet, als wij slechts wakker zijn, ons meer goed zal doen dan kwaad. En eindelijk zullen, al speelt ook de Tariefsherziening een rol, toch andere zaken, in 't hijzonder de geestelijke volks belangen, in den strijd op den voor grond staan. Komt het met de coalitie in orde, zoo concludeert het blad, dan staat onze zaak er nog zoo kwaad niet voor. Onbillijkheid. De vrijzinnige „Nieuwe Arnhemsche Courant" gewaagt van „een gemeente tusschen de oevers van Waal en Rijn" den naam der gemeente noemt zij echter nietl waar de bevolking voor vier zevenden Hoomsch is, en in den ge meentel-,-ad 8 katholieken en „slechts" vijf liberalen zitting beboen. Het vrijzinnige blad noemt dit een groote onbillijkheid. Ofschoon wij dit niet zoo inzien, willen wij op onze beurt wel meedeelen dat er in Zeeland een gemeente is van 7000 zielen, van welke bijna de helft niet- liberaal is, sommigen meenen zelfs dat Rechts er in de meerderheid is en toch in den gemeenteraad van de dertien leden er tien vrijzinnig zijn, twee anti revolutionair en een katholiek. Hoe onbillijk zal de vrijzinnige.„Nieu- we Arnhemsche" deze verdeeling wel niet vinden. Ook wij laten den naam dier gemeente achterwege. Ook ons, als haar is het immers slechts om de algemeene ver oordeeling van onbillijkheden te doen („Zeeuw"). De Kantonrechter te Heerenveen, uit spraak doende in de zaak tegen L. de L., agent der N. V. „De Tijdgeest", verdacht van overtreding der loterijwei, heeft be klaagde ontslagen van alle rechtsver volging. De Kantonrechter overwoog dat de Tijd- geest-Obligatiën geheel voldoen aan de eischen bij de wet gesteld aan geoor loofde premieleeningen. Goes. De raad dezer gemeente zal in openbare vergadering bijeenkomen op Za terdag 2d April a.s. des namiddags te half 5 ure en er de navolgende pigenda. behandelen 1. Ingekomen stukken. 2. Vaststelling der instructie van den Directeur-boek houder der gemeente-gasfabriek en rege ling van iliens boigstelling. 3. Benoeming van een Directeur-boekhouder voor de gemeente-gasfabriek. De aanbeveling be staat uit de heeren: S. H. Bonthuis, Directeur der gasfabriek te Leerdam; Jan Bolt, Directeur der gasfabriek' te Zicrik- z'ee; J. Z. K. Blokhuis, Directeur der gasfabriek te MiddelharnisH. H. Prakke, Directeur der gasfabriek te Veenendoal. 4. Voorstel tot intrekking1 der Verordening regelende de benoeming en den werk kring van de Commissie toit classificatie der leerlingen voor de O. L. Scholen. 5. Vaststelling van het primitief Kohier van den Hoofdei. Omslag voor 1913. „Onderling Kunstgenot" heeft met de opvoering van „Een groote nul" Maandagavond j.l. veel succes be leefd. De rollen waren in goede handen. Zoowel de oudere als de nieuwere acteurs en actrices der vereeniging kweten zich bijzonder goed van hun ta ik. Jammer dat „dr. Henz Gründel" te dikwijls zijn rug liet zien, „juffrouw Winkler" zich min der gaf als anders en „dr. Max Hellewich" hier en daar wat geaffecteerd deed. De aankleeding van het tooneel liet niets te wenschen over, terwijl de verlichting1, mede door de nieuwe lampen in de zaal uitstekend was. Het publiek genoot zeer, waartoe niet alleen het stuk, maar voor namelijk de wijze waarop het vertolkt werd, bijdroeg. „Onderling Kunstgenot" kan vrij zijn 2e lustrum vieren in het bewustzijn, onder de liefhebberij.-looneelgev zeischappen een eerste plaats in te nemen. Dhr. M. Braam thans telegrafist bij de S.S. aan liet station Lage Zwaluw is overgeplaatst naar het station alhier zulks met ingang van 27 dezer. Middelburg Men deelt ons mede, dat de verkoop van het Emmabloempje alhier opgebracht de som van f222.27'2. Gemeenteraad van Middelbuag. In de Woensdagmiddag gehouden ver gadering van den gemeenteraad van Mid delburg waren de volgende stukken in gekomen. Het jaarverslag van de vereeniging „Huishoudschool", waaruit blijkt, dat 49 meisjes, onder wie velen uit kinder- zong en 5 van het herhalingsonderwijs bijna allen kosteloos van hel onderwijs genoten. Verder verslag van het. bestuur dei- Gasthuizen, verslag en rekening van de vereeniging Handelsonderwijs, en het ver slag van de commissie tot wering van schoolverzuim. Een verzoek van het be stuur van de vereeniging voor Kinderbe scherming om subsidie en eene mede- deeling van de firma J. C'. en W. Altaffer dat 'door hen onder goedkeuring van B. en W. tot redacteur der handelingen in de plaats van den heer mr. H. Doorenbos, die wegens zijn eervol ontslag als hoofd commies ter secretarie, de functie heeft moeten neerleggen, is benoemd de heer mr. A. H. Goeman Borgesius, thans hoofd commies. Vervolgens was aan de orde de benoe ming van een ambtenaar van den Burger lijken stand, waarvoor de aanbeveling be stond uit de heeren mr. A. H. Goeman Boigesius, benoemd hoofdcommies ter secretarie en G. J. Boogaert, commies ter secretarie. Benoemd werd eerstgenoemde. Vervolgens werd behandeld het voorstel van B. en W. om afwijzend te beschikken op het verzoek van de vereeniging van concierges en amanuenses aan de in richtingen voor Hooger en Middelbaar Onderwijs, onn een wijziging te brengen in het tractement van den concierge aan het Gymnasium. Waar de raad op 30 October j.l. besloot de jaarwedde van den concierge niet te verhoogen, bestaat er volgens B. en W. geen enkele reden om thans op dit besluit terug te komen. De raad nam het voorstel van B-. en W. aan. Eveneens stelden B. en W. voor af wijzend te beschikken op het adres van den It. K. Bond van Handels- Kantoor- en Winkelbedienden ter zake van Zon dagsrust; omdat de materie der Zoudags- sluiting is geregeld bij de wet van 1 Maart 1815. De raad nam liet voorstel aan. Goedgekeurd werden eenige wijzigingen in de verordeningen op1 liet lager onder wijs, welke een noodzakelijk gevolg zijn van het besluit tot invoering van een 7e leerjaar aan de openbare school C. Hierop was aan de orde het voor stel om voor de vereeniging Normaal lessen gratis, met inbegrip1 van vuur en licht, lokalen van de school C beschik baar te stellen. Inplaats van school C wordt school K beschikbaar gesteld voor den tijd van één jaar. Goedgekeurd werd ©ene wijziging in de gemeentebegrooting over 1912. Het laatste punt der agenda was dat van de Commissie voor de strafveror deningen lot het maken van eene ver andering op het toezicht op eet- en drink waren en keukengereedschap en tot wij- Welk weder zullen wij hebben Verwachting tot den avond van 24 April Zwakke tot matigen, oostelijke tot noor delijken wind Half tot zwaarbewolkt. Weinig of geen regen. Zelfde temperatuur ziging van de politieverordening, waardoor het niet meer veroorloofd zal zijn door- luidkeels roepen of schreeuwen of op welke andere ongewenschte wijze ook, do aandacht van het publiek te vestigen op gedrukte of geschreven stukken. Verder wordt daardoor geregeld wie verlof moet aanvragen voor openbare ver makelijkheden; dit zal moeten geschieden door de houders of bestuurders der in richtingen en niet door hen, die eene uitvoering geven. Ten slotte wordt door deze wijziging mogelijk gemaakt hel berijden van stralen met handkarren te verbieden. De raad nam een en ander aa;n toet 7 tegen 5 steromen. Hij den aanvang der vergadering werd de heer Boudewijnse, die na oen lang durig verblijf in het buitenland weer aan wezig was, geluk gewenscht met zijn her stel. De leden van den raad stemden met dien gelukwensch door den Burge meester uitgesproken, in. Tot tijdelijk wethouder werd benoemd F. J. Sprenger, met 7 stemmen tegen 4 op mr. De Veer en 1 op mr. Gratema. Vlissingen Zondagavond was een mi- litrir een café in de Palingstraat binnen gegaan en bad hij zijn rijwiel in de gang neergezet. Toen hij liet café verliet was zijn fiets verdwenen, De politie is hier mede in kennis gesteld en stelt een onderzoek in. (Z.) De vermoedelijke dader van den diefstal van een rijwiel uit een gang van een café in de Palingstraat alhier, iemand uit Ritthem, is in verboor geno men op 't politiebureau. Hij ontkent echter den diefstal. Door de Kon. Maatschappij „De Schelde,, zijn drie huizen aangekocht stamde in de Palingstraat en grenzende aan het terrein der ijzer- en kopergiete- ï-ij, om dit terrein te kunnen laten door- loopen. De woningen zijn reeds op één na ontruimd, zoodat men spoedig tot sloopen zal kunnc-n overgaan De verkoop der Emmabloempjes, die Maandag plaats had voor liet station alhier, alleen ten bate van bestrijding van tuberculose onder spoorweg perso neel lieefl 22 gulden opgebracht. 'sMid- dags te 1 uur waren alle beschikbare bloempjes verkocht. („MCrt.") De politie heeft aangehouden ©eu 15-jarig meisje dat in gezelschap was van een getrouwd persoon. Het meisje werd op verzoek der ouders aangehouden en huiswaarts gebracht, terwijl het „heer schap" voor den officier van justitie zal worden geleid. Door de vereeniging „Gemeenschap pelijk Belang" alhier is aan den minister van waterstaat liet volgende adres ver zonden Geeft met gepasten eerbied te kennen de vereeniging „Gemeenschappelijk Be lang" te Vlissingen, dat zij gaarne zag dat de spoorbrug aan het verbloede kanaal alhier van electrische beweeg kracht werd voorzien en wel op de volgende gronden dat het open- en dichtdraaien in 't algemeen veel tijd vordert, vooral bij hevigen wind dat zulks in den laatsten tijd, door liet aanbrengen van een zware ijzeren installatie op de brug voor de electii- sche tram, er niet op verbeterd is; dat hierdoor oponthoud veroorzaakt woi dt, dat belemmerend voor handel en verkeer werkt, vooral daar deze brug de eenige weg is naar liet stationseni- placement dat, al erkent zij, dat liet aanbrengen van electrische beweegkracht liooge kosten met zich medebrengt, zulks echter minder personeel vordert voor de be diening van de brug. Redenen, waarom zij beleefdelijk ver zoekt aan het adres gunstig gevolg te willen verleenen. De Vlissingsche Katholiekendag Gp verzoek deelen wij nogmaals mede dat de prijs voor een toegangskaart rooi den Vlissingschen Katholiekendag op 4 Juni a.s. met inbegrip van een program ma 50 cents bedraagt De kaarten zijn verkrijgbaar aan een der volgende adressen Goes, dhr. Mr J .H. M. Slieger endhr. J. W. Vienings, ,s Heerenhoek, dhr. L C. Adriaanse, Heinkenszand, dhr. I' van Hest, Ierseke. dhr J. Huige, Kwaden- damme, dhr J. de Keyzer, Middelburg, dhr. Mr. H. C. J. Groot en dhr. J- B Vroome, Oud Vossemcer, dhr J. K. Kuy- pers, Ovezand, R. K. Pastorie, Tholen dhr, Th. Aertssen, Vlissingen, dhr. B- G. van Nieuwkuyk, Zierikzee, dhr. C. de Crane en dhr. J. H S. Nuinan van Son. Geloofsgenoot en, wonende in plaatsen die niet vertegenwoordigd zijn in 'tal- gemeen comité en die ook niet voorko men op bovenstaande lijst, kunnen hunne aanvragen rechtstreeks richten aan bet Secretariaat van 't Uitvoerend Comité te Vlissingen, Singel 30.

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1913 | | pagina 2