UIT ZEELAND. Besluiten en Benoemingen. SPORT. vier dagen debat gebleken is, dan is bet wel de totale mislukking van het instituut der vraagpunten. De zitting werd daarop tot Dinsdag verdaagd. Omtrent het bezoek van president Fal- lières aan de residentie is officieel bepaald, dat een dejeuner gegeven wordt in het Koninklijk paleisdaarna hebben plaats een bezoek aan het Museum Mesdag, aan het coneours-hippique op Houtrust, een matinee in het Kurhaus te Scheveningen een ontvangst door den gemeenteraad op het stadhuis. De president zal in het gezantschapsgebouw de Fransche kolonie ontvangen. Verder diner ten hove en te elf uur de militaire taptoe. Daarna terugkeer naar Amsterdam. H. M. de Koningin-Moeder komt 6 Juli te Amsterdam om den president te ont vangen en daarna deel te nemen aan het dejeuner, dat de president aan boord van de „Edgar Quinet" geeft. R. K Drankbestrijdersvereenigingen in het Bisdom Haarlem. De jaarvergadering van den Diocesanen Bond van R. K. Drankbestrijdersvereeni gingen in het Bisdom Haarlem zal dit jaar gehouden worden op Maandag 30 October te Rotterdam in het gebouw van den Katholieken Kring, Korte Hoogstraat 16. Voorstellen kunnen worden ingediend tot uiterlijk 31 Juli. Goes. De beer J. v. Boren, geboren te Vlissingen, benoemd tot directeur van, het telegraafkantoor alhier, is voor veer tig jaar zijn loophaan als telegrafist aan datzelfde, kantoor begonnen.. (Z.) Middelburg. Naar wij vernemen heeft de heer J. A. Vertregt voor de ran (li- datuur voor lid (van den gemeenteraad bedankt. Heden vergadert „Nederland en Oranje" om een nieuwe keuze te doen. Een ongeval. Zaterdagmiddag ongeveer drie ,uur kwam zekere P. uit de Zandstraal alhier, terwijl hij bij de Beddewijkstraat u,it de in volle v'aart zijnde train wilde springen, te vallen, waardoor hij onder den wagen geraakte, en over een groeten afstand meege sleurd werd. De in an is in liet verpleeg huis gebracht. Dir. Merekens uit Vlissingen coinstar staitéerde daar een wond aan hot hoofd en ee.n aan den teen, die gelukkig niet van zeer ernstigen aard warm, zoodat de man per rijtuig naar zijn huis ge bracht kon worden. Een vechtp a r, t ij. V rijdagnac h t. ongeveer 12 uur had in de Lange Geere alhier een vechtpartij plaats tusschen een 2-iaar boeren, waarvan de een den ander een fiets wilde ontstelen. Van heide zijl den werden er flinke klappen uitgedeeld totdat ten slotte een der vechtersbazen op1 de vlucht sloeg. Bij het j.l. alhier gehouden examen voor den rang Van sergeant zijn geslaagd de korporaals F. 'J. BI ankert, J. .Mille- naai", J. H. R. Beuker, J. J,. Kaf 4 en de milicien-sergeant t'. Ketelaars. Muziekuitvoering op Dinsdag 27 Juni 1911, des avonds ten 8 uur, op liejt Molenwater. Vlissingen. Vrijdagavond o;n Zaterdag morgen heerschto in de omgeving van het Beursplein een groote drukte omdat het bekend was, dat verschillende per sonen gemonsterd .hadden voor het Bel gische stoomschip „Daghesit&r" van Ant werpen naar Batavia. Er werd getracht deze personen over te halen niet mede te vertrekken. Dit gelukte evenwel niet. De politie was ter plaatse ter voorko ming van eventueele moeilijkheden. (Z.) Het R..K. Arm- en Weesbestuur be sloot tot de oplichting van een nieuw ziekenhuis, dat zooveel mogelijk naar dc eischen des tijds zal worden ingericht en gebouwd zal worden op een terrein, ge legen achter het thans bestaand weest huis. Het gezonken Engelsc.he stoomschip „Redwood" dat thans als verloren kan worden beschouwd, is nog een nieuw schip, hetwelk in 1908 te Blyth werd gebouwd. Het meet 12*28 ton bïluto en 743 ton netto- Het heeft de volgende af metingen lang 235, (breed 33.5 en 15 voet diep. Een kind js gisteren al spelende in het kanaal gevallen. Gelukkig werd het gemerkt door ee.n Joodsleerling van h,ct Ned. loodswezen, die gekleed te water sprong en het genoegen mocht smaken het kind van een wissen dood te- red den. Stoomvaartmaatschappij „Zeeland*'. In de op Donderdag 29 Juni 1911 te Vlissingen te houden buitengewone ver gadering van aandeelhouders der Stoom vaartmaatschappij „Zeeland" zal be handeld worden het voorstel van com missarissen tot wijziging der statuten hetwelk in de vergadering van 21 dezer niet in behandeling kon komen wegens het onvoldoend aantal vertegenwoordi gende aandeelen. Aan dit voorstel is nog het volgende ontleend O.a. wordt voorgesteld Art. 4 der sta tuten als volgt te lezen. Het kapitaal der Vennootschap wordt vastgesteld op twee millioen twintig dui zend vijfhonderd gulden, verdeeld in 8082 aandeelen, elk van twee honderd vijftig gulden, welk kapitaal geheel is geplaatst. De aandeelen worden uitgegeven in drie seriën. De eerste serie is groot een duizend een honderd negen e.n zestig aandeelen, elk van twee honderd en vijftig gulden, tezamen twee honderd twee en negentig duizend twee honderd en vijftig gulden. Do aandeelen dezer serie zijn gemerkt A en splitsbaar in ondcraaindeelen ad één honderd vijf en twintig gulden, ge merkt 1 en (2. Van de nog niet in onderaandeelen ge splitste aandeelen der serie A wordeaj onderaandeelen van honderd vijf en twin tig gulden na het verkrijgen der Konink lijke bewilliging op deze wijziging de.ij statuten niet meer verkrijgbaar gesteld. De tweede serie is groot twee duizend negen honderd en dertien aandeelen, elk van twee honderd en vijftig gulden, tc zamen acht en twintig duizend twee hon derd en vijftig gulden. De aandeelen dezer serie zijn ge- merkt B. Do derde, mede geheel geplaatste se rie is groot vier duizend aandeelen, elk van twee honderd en vijftig gulden, te zamen één millioen guide,n. De aandeelen dezer serie zij'n get merkt C. Verder wordt voorgesteld art. 5 der statuten te lezen De storting op de aandeelen tot wel ker uitgifte in (de algemeene vergadering van aandeelhouders van 29 Juni 1911 besloten, geschiedt niet later dan 31 De cember 1912. In hunne toelichting wijzen commissa rissen er op, dat hat voorstel der sta- tuten grootendeels een noodzakelijk uit vloeisel is van (het. i,n de vealgaderingl van 21 dezer uangeiiomeln voorstel tot uitbreiding van het maatschappelijk kapi taal en het daarom iweinig toelichting behoeft. 'Commissarissen meenden echter van deze gelegenheid gebruik te moeten ma ken om enkele andere wijzigingen voor te stellen, welker wenischelijlkheid geble ken is. Voor eene algemeene herziening der statuten achten zij het tegenwoordige oogenblik weinig geschikt, nu een voor stel van wet tot nieuwe regeling v'aln| de bepalingen ten aanzien van Vennoot schappen hij ile Stateai-Generaal is aan hangig gemaakt. Een dor voorname voorgestelde wijzi gingen is nog om art. 19 der statuten van het tweede lid te. lezen Aandeelhouders, die wenscben do al gemeene vergadering bij te wonen of al daar stemrecht uit. te oefenen, zijp ge houden, hunne aandeelen ten minste vier dagen vóór den dag der vergadering, de dag van de nederilegging en die van de vergadering n i e t medegerekend, te depo neeren op de plaatsen, door de directie, in overleg met commissarissen hij de op roeping ter vergadering aan te wijzen. Elk geheel aandeel en elk bedrag van twee honderd en vijftig gulden aan on deraandeelen geeft recht tot één stem, met dien verstande, dat niemand voor zich meer dan 'zes stemmen en voor zich en als gemachtigde voor anderen tezamen meer dan 100 stemmen zal mogen uit brengen. Voorstellen van welke strekking ook, die vreemd zijn tafan de orde van den dag, of die niet in onmiddellijk ver hand staan met de punten van behande ling, bedoeld in de laatste zinsnede van dit artikel, kunnen niet in behandeling worden genomen, tenzij of ten minste de helft der geplaatste aandeelen ter ver gadering is vertegenwoordigd en de hou ders zich vóór de behandeling verklaren of de voorstellen door commissarissen worden overgenomen. Commissarissen zeggen ter toelichting van deze voorstellen, dat tot dusver aandeelhouders op vertoon Van eein aan deel ter vergadering aldaar moeten wor den toegelaten, en alleen het aantal stem men, dat een aandeelhouder voor zich zelf mag uitbrengen |tof zes beperkt is; een gemachtigde is niet beperkt in hét aantal stemmen, dat 'hij' als zoodanig namens een willekeurig getal aandeel houders mag uitbrengen. Een en ander kan aanleiding geven tot overrompeling en tot overstemming door één persoon die als gemachtigde van velen optreedt. Commissarissen meenen daarom, dat het aantal stemmen, dat één persoon kan uitbrengen, beperkt dient te worden. Waar het aantal aandeelen tot 8082 wordt oje gevoerd en het nominaal bedrag slechts 1250 is achten zij een maximum van 100 redelijk, doch 'tevens wenschelijk Het is niet de bedoeling een quorum voor te schrijven Van voorstellen, die én vreemd aan de orde van den dag zijn èn niet in onmiddellijk verband staan met de punten van behandeling, maar de sta tuten wenschen een quorum van voor stellen, die óf vreemd aan de orde zij'n óf niet. in onmiddellijk verband staan. Reeds één der omstandigheden doet den eisch van een hijzonder quorum ontstaan. Zierikzee Door Z. 1). II. den Bisschop is de heer Kohsc-hulte benoemd tot lid van het Kerkbestuur onzer parochie. Door de vrijz.-democr. kiesvereeni- ging zijn candidaat gesteld voor den ge meenteraad de heeren J. de Vrieze, vïijjz.- dem„ Mr. A. .T. F. Fokker, L. Doeleman, Mr. H. Potvliet, allen liberaal, en Wtt C. de Crane, katholiek. Bij goed weer geeft „Kunst en Eer" Donderdagavond a.s. een concert in de muziektent in het Havenpark. Aa,n Hoofdstuk Vla van het Ge meenteverslag is nog het volgende ont leend I)e heerschende gezondheidstoestand was niet ongunstig, behalve de toename van diphlherie-geviaJlen op het eind van hel jaar, waardoor enkele slachtoffers geëiseht werden en eenige mazelen-geval len, die gunstig verliepen. Het aantal sterfgevallen bedroeg 118; levenloos aangegeven 7. Beneden het eerste jaar overleden 82 kinderen; tus schen 1 en 5 jaar 13 personen; van 5 tot 60 jaar 19; van 60 70 jaar toe; van 70 tot 100 jaar 44. Op de gemeente-begraafplaats werden begraven 105 lijken; op de R.-Kath. be graafplaats 22 en op de Israëlitische t. Verricht werden 173 koepok-inentingen Bekeuringen wegens ten verkoop aan bieden van voor de consunvtie onge schikt vleesch of' visch, hadden niet. plaats. Over de verrichtingen der Gezondheids commissie geschiedde reeds vroeger me dedeeling. Aan Vil) ontleeaen wij; In het, politic-corps kwam geen ver andering, behalve dat aan ilen huiten- gewonen poJitie-d.iena.ar eervol ontslag werd verleend. Door de ge.meenle-politie werden op gemaakt 183 processen-verbaal. Open bare dronkenschap staat bovenaan met 40 verhalendaarop volgen mishande ling met 30, overtreding Algemeene Po- litie-Verordening niet 23, diefstal met 17, motor, en rijwiehvet met 15 gevallen enz. Het aantal inrichtingen, waar krach tens vergunning sterken drank in 't klein werd verkocht, bedroeg 38 tegen 43 ten vorige jare. 't Geldend maximum is voor onze gemeente 27. Het aantal verloven bedroeg 25. 11e opbrengst van het vergunningsrecht bedroeg f 1531.25 tegen f 1556.25 in 1909. Behalve 2 schoorsteen- en 4 binnen branden en één brand in een strook lamp, kwamen drie -gevallen van brand voor waarbij- de hulp van de brandweer noodig was. De kosten voor politie, brandweer en gezondheidsdienst waren in 1910 f 11.878.33. Hoofdstuk IX handelt over liet onder wijs. De kosten voor het lager onderwijs bedroegen f25.674.91. Aan schoolgeld werd op de dagscholen een bedrag van 1' 2542.70 ontvangen. De kosten voor het Armwezen waren als volgt verdeeld: Burgerlijk Armbestuur f 10.372.50; Horv. Ddac. Armbestuur f7452.006; R.-Kath. Armbestuur f795.39; Evang. Luth. Armbestuur f296.48; Armb. Christ. Ger. Gem. ƒ961; Dito Ger. Kerk f1356. De ontvangsten dezer besturen be liepen respect. f 10.372.50; f4371.08-''; f858.12; f275; f1612; f951. Het Burger Weeshuis telde 14 ver- pleegden. De uitgaven bedroegen f 7227.91-''. Van de verschillende instellingen van weldadigheid vermelden we: Het genootschap „Dorcas" had aan uit gaven f 810.785; aan ontvangsten 1817.025. He Vereeniging van den H. Vincentius a Paulo had in 1909 24 ondersteunden. De kosten van beheer waren f75, in gelds waarde werd ondersteund voor f 308,63. De ontvangst der collecten, inschrijvin gen ol bijdragen was f 393.92''. Kapalle. Vrijdagavond werd het echt paar De Hlieck, aan de Pöstbrug, ter ge legenheid van hun 40_jarig huwelijksfeest een serenade gebracht, wat als gewoonlijk veel volk op de hee-n bracht. Voor de a.s. verkiezing voor drie leden van den Raad, wegens periodieke aftreding der heeren P. J. v. d. Mandere, .11. Zeger en J. Rottier, is door de libe rale kiesvcrconiging besloten enkel eerst genoemde candidaat te stellen. In deze gemeente is men druk be zig met het besproeien der aardappelen, ter voorkoming der ziekte. Daar het ver leden jaar gunstig gewerkt heeft, ge schied het nu vrij algemeen. 'sHeerenhoek De Handboog-Sociëteit „Eensgezindheid" hield Zaterdag een con cours naar den lossen vogel, waaraan werd deelgenomen door 60 schutters van 10 verschillende sociëteiten. De prijizen werden geschoten als volgt: le hooifidvogel a f 15 door P. de Jonge Mz., 'sHeerenhoek. 2e hoofdvogel a f9 door I). I'ieterso, 'sHeerenhoek. le z,ij- vogel ;i f9 door P'. Remijn, 'sHeerenhoek. Allen van „Eensgezindheid". 1 zijvogel a f 9 door J. Veiimue, van .Les Amies Réunis" van Vlake. 1 kal a ƒ3 door D. Boonman van „Eensge zindheid" van 's Heerenhoek. 1 kal door Verdonk van Diana" van 'sHeeren hoek. 1 kal Idoo.r 11. Paree van „Cloncor- ilia" van 'sHeerenhoek. I)e koninklijke erkende Ilaindboog- Sociëteit „Concordia I" alhier hield gis teren een wedstrijd naar liet koning- schaji, waarbij' Huh. Vermue Jaez. de meeste punten behaalde en als zegevie rende koning uit het strijdpark trad. Gisteren werd door de Handboog- Sociëteit „11c Vrije Schutters" om strijd geschoten naar den lossen vogel voor het koningschap en kwam M- Rijk Wiz. als overwinnaar uit den strijd. In de wedstrijd naar het koning schap door de Handboog-Sociëteit „Eens gezindheid" alhier, ;werd de z'ege be- haakt door den schutter D. Pieterse, die als koning werd geproclameerd. Het koningschap', waarom door dc Handboog-Sociëteit „Diana" alhier werd gestreden, verwierf de schutter P. v 't Westeinde Hubz,, die als koning werd uitgeroepen. - Op een stukje grond, beplant met stekken van kruisbessen is de Ameri- kaansche meeldauw geconstateerd. Deze zullen vernietigd worden. Biezellnge. Door de vrije kiezers wordt voor lid van den raad candidaat gesteld dhr. P. Gijzel, landbouwer. Heirikenszand. Op de hofstede bewoond door L. Kloosterman (gelegen aan liet dorp) alhier is een rund door mond- en klauwzeer aangetast. De hoeve wordt door de politie bewaakt. Enkele dagen geleden is van den broodbakker W. A„ alhier, een pl.m. 100 K.O. wegend varken gestorven. Hoewel het varken blauwe vlekken had moet toch, volgens den veearts, eene ander ziekte dan vlekziekte de oorzaak zijn geweest van den dood. Het cadaver werd onder politie-toezic.ht in den grond stopt. Hansweerd. Zaterdag is alhier tegen den zeedijk aangespoeld (het lijk van een manspersoon. Uit ide papieren, die op het lijk werden gevonden, kon worden opgemaakt, dat de 'man van Zweedsche nationaliteit was en zeeman van beroep. He jongste datum van een brief was v'an 29 April gedateerd, doch daar het adres ontbrak kou dc naam niet worden ge vonden. Hel. lijk viegkeerde al in staat van ontbinding, en js op last der auto riteiten te Knüningein op de algemeene begraafplaats begraven liet schip i,,Anna", schipper Schot, kwam alhier in aanvaring met het. sleep- schip „HorLense", schipper Jovens. Beide schepen bekwamen veel schade. Bij de „Anna" werd de jboeg ingedrukt on hij de „Hortense" ontstond lekkage, zoodat beide schepen in reparatie moeten. De zangvereeniging „Onderling Kunstgenot" van hier zal 29 dezer een uitstapje naar (Nijmegen maken. Woifaartsdijk. De onlangs van Rilland overgekomen smid f'hr'. van B., die de smederij van J. A. le Cocq hieeft over genomen is Zaterdagmorgen dood in zijn woning gevonden. („Zeeuw") Tholen. Verleden Maandag is door den heer Overman, voorzitter der gezond heidscommissie, het waterleiding-comité voor het eiland Tholen geïnstalleerd. Nadat hij den leden had welkom ge- heeten, gaf hij pen kort overzicht van hetgeen tot dusver tot voorbereiding was verricht en verklaarde ten slotte het co mité voor geconstitueerd. Verder deelde de heer Overman mode, dat hij' zijne taak als geëindigd zou be schouwen zoodra het comité een voor zitter had gekozen, twaarop de heer Bie- rens voorstelde daartoe jhr. Van Vro- denbureh te benoemen, wat aigemeelnj applaus 'tengevolgle had. Hij stemming werd deze met 5 stemmen a,ls zoodanig aangewezen. Hij nam de benoeming aan. De heer Overman (verliet nu de ver gadering, nadat nog do heer Avé, secre taris der gezondheidscommissie, als secre taris van het waterieddingjcoimité was gekozen. Besloten werd zich in contact tc stel len met een deskundige, die een gede tailleerd plan zal opmaken, en dat do vergaderingen beurtelings in iedere ge meente van het eiland zullen gehou den worden, hij voorkeur op Dinsdagmid dag. (Iers. en Th. C'rt.) Breskens In do „Breskensche Courant" van Zaterdag j.l. komt do navolgende advertentie vooi' OOK THANS geen kermis op den Zondag. Zoo een HALVE man, Wat heb je daar an. BRESSIAANDER. Dit moet een protest verheelden tej- gen het verbod van kermisvennakelijkheid op Zondag, door den vorigen burgemeester Uitgevaardigd en door dezen zijln opvol ger blijkbaar gehandhaafd. Dit protest legt geen gunstig getuige nis at van den inzender. Onge toe kende schimpscheuten in een courant zetten is laf en zij treffen dén beloo diger, niet den beleedigde. Hoek (bij Terneuzen). Zooals reeds in ons vorig no. werd medegedeeld is de verschka.de, waardoor de schorren en slikken in het Axelsehe Gat aan de zilte wateren zou worden ontroofd, Donder dagavond voor het opkomend hoogwater bezweken. Dc dijik wordt gelegd met oog op de nieuwe tramlijn en loopt vain den Ka naalpolder onder Philippine dwars door den Braakman naar de haven hij' Maurits- fort (Hoek). Donderdagmiddag was de verschkade bijna over de geheele lengte opgeworpen tot 1.50 M. beven hoogwater, alleen een betrekkelijk korte lengte vlak onder den dijk van den Dc Loozepolder moest nog gedurende het Jaagwatectijl voltooid wor den. Dooi' het niet in voldoende hoeveel heid gereed zijn der te gebruiken zak ken zand bestond de vrees, dat men vóór hoogwater niet de vereischte hoogte zou bereiken. Alhoewel er hard gewerkt word en de vlood langzaam opkwam werd de vrees bewaarheid, liet aanvloeiende wa ter roes hooger dan de kruin van hel korte eind verschkade, waardoor over- slrooming en daarna de gemelde breuk ontstond onder de oogen van vele toe schouwers. De weggeslagen kade heeft ongeveer een lengte van 50 JVL. terwijl zich op hare plaats een puit van '2 M. diepte bevindt. Volgende week Maandag of Dinsdag hoopt de aannemer, De Bourggraaf van Vlissingen, den (nieuwen polder voor goed af te sluiten. Volgens mededeeling van den Water staat is liet. Kanaalpeil van het kanaal door Zuid-Bevela,nd vanaf '20 Juni voor den duur van waarschijnlijk 25 dage|n verlaagd tot 0.90 (M. beneden A. P. Er staalt dus in het kanaal 53 d.M. water. Koloniën. Pest in Nederl.-lndië Het rogeeringstelegra,m dd. 23 Juni luidt: In de afdeeling Malang gisteren, vijf gevallen, waaronder vier dooden. Van de lijders der vorige week overleden nog twee. Te Kediri geen gevallen; één lij der van den ivorigen dag is overleden. In de kampong Radja op het erfpac hits- perceel „Kalibakar" aan de helling van het Zuidangebeigifce, in de afdeeling Ma- lang, is een pesthaard gevonden. Aldaar zijn sedert zeventien dezer acht gevallen voorgekomen. Tot lid der commissie aan welke wordt opgedragen het examineeren vain hjen die een akte van bekwaamheid wenschen te verkrijgen tot fiel geven van middel baar of lager onderwijl in de gymnas tiek is o.a. benoemd de heer W. de Graat, leeraar aan He li. 11. Burgerschool te Middelburg. De Vliegen. Groote Rondvlucht. De dagen van Zaterdag en Zondag hebben de broosheid van alle mensehelijke uit vinding op het gebied van vliegmachines doen zien in het aangezicht der elementen Regen en wind, wiDd en regen, anders zag men niet. De massa's menschen te Soesterberg, op de Molenheide en in het vliegkamp bij Berchem achter Brussel zijn na uren van geduldig wachten, toch ten slotte teleurgesteld naar huis moeten gaan. Doch wie zou bij zulk een noodweer hebben willen vliegen Toen degenen, die de Europeesche rondvlucht op touw hebben gezet en voor wie dus de onderneming vóór alles een zaak is, een affaire om geld te verdienen, het vertrek voor de vliegeniers uit Soesterberg vaststelden op Zondag morgen 4 uur, terwijl de wind woei met een vaart van 14 M. in c'e seconde, wei gerden de aviateurs beslist, niet van plan hun leven prijs te geven voor de winzucht der heeren organisators. Deze, de besliste houding der vliegeniers ziende, moesten toegeven en het vertrek uitstellen tot des middags 3 uur. Dit laatste seinde men ons gisterenmorgen. Doch het weer bleef den geheelen dag, hier en in België slecht. Om half' vijf ontving men op het vlieg terrein te Berchem eene telefonische mede deeling uit Utrecht dat hevige regenbuien en zware wind het vliegen onmogelijk maakten. Om half zes bedaarde het wat en werd getelegrafeerd dat men om 5 uur 28 zou gaan vliegen. Doch om 6 uur kwain een ander telegram uit Soesterberg, mel dende, dat het vertrek was uitgesteld tot heden (Maandag). (Zie verder laatste berichten.) Wat zij verdienen. Ziehier de geldprijzen, die de winnaars over de trajecten ParijsLuik, Luik- SpaLuik, LuikSoesterberg hebben ver diend. le ged. 2e ged. 3e ged. Totaal Vidart fr. 16,000 1,500 3,000 20,500 Védrines 6,000 4,000 000 10 600 Weyman 4,000 400 1,500 5,900 Beaumont 2,800 1,000 2,100 5,900 Barra 2,000 300 600 2,900 üuval 2,000 500 2,500 Garros 600 500 5,400 6,600 Renaux 1,6C0 400 1,200 3,200 Kimmerling 1,200 200 1,500 2,900 Tabuteau 1,200 900 2,100 Prévost 800 300 -- 1,100 Wijnmalen 800 10,9C0 11,700 Gibert 700 12,000 12,700 Train 200 1,200 1,400 Fr. 40,000 lO.OÜtT40,000 90,000 N.B. Bij den prijs van Wijnmalen is inbegrepen de fr. 10,000, die hij won als eerste Nederlandsehe vlieger, difl te Soesterberg aankwam.

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1911 | | pagina 2