14 Werkpaarden. Laatste Berichten. Afloop Verkoopingen, Aanbestedingen enz. Marktberichten. Correspondentie. 394e Staatsloterij. Burgerlijke Stand. APVERTENT1ÊÜ Maandag 3 October 1910, publiek verkoopen: Donderdag 13 October 1910, HUIS, Flakkeesche Eigenheimer ZETAARDAPPELEN De Troonrede dan is een stuk Dat nauwelijks uitgesproken, reeds verschijnt [in druk, Bij wijze van een extra nummer der [Staatscourant, En van bulletins der voornaamste dag bladen in 'tland. Het komt min of meer op 't volgende neer Mijne HeerenVertegenwoordigers van [de geheele Natie, 't Verheugt mij van harte, dat ik weêr [eens voor de variatie Mij in uw midden of eigenlijk vlak [tegenover u bevind. Om den band te versterken, die ons [Vorst en Vorstin verbindt. Inj het jaar, dat voorbij is, gij weet [het allen Is er heel wat bizonders voorgevallen, Maar wat er ook buiten ons land is geschied, Aan onze vriendschap met de Mogend- beden haperde 't niet De oogst was voordeelig, en vooral dient [vermeld, Dat dit jaar onder'de rijkste komkommer- jaren wordt geteld. Terwijl de opbrengst der spinazie zoo [overvloedig was, Dat de koeien ze aten zonder eieren [in plaats van gras Van koeien gesproken, kan ik constateeren, Dat de enquête, door u ingesteld, Mijne [Heeren, Naar de oorzaak der longziekte onder 't vee Alree De beste resultaten heeft gehad en blijft [geven, Daar alle koeien tegenwoordig naar wette- [ijjke voorschriften leven. De zeevisschei ij is in bloeienden staat, Terwijl het met handel en nijverheid gaat Zoo goed en zoo kwaad Als 't zich bij den algemeenen druk denken laat. 's Rijks schatkist is leeg en we moeten [dus „beeren" Nu we niet langer op de oude potjes teren, Groote uitgaven staan voor de deur, [zoodat 't thans Zaak is, om tot herstel van de balans En bij wijze van compensatie, Een beroep te doen op draagkracht der Natie Donker Berlijn. De Berlijnscho correspondent van de „N. K. Ct." 3chrijft omtrent het donkere Berlijn het volgende: Duizenden sociaal verongelukten zoeken nog een schuilplaats in het groote Berlijn. Maar ze weten dat hun eenige kans is onop gemerkt te leven, weggedoken in het gewoel der millioenen, en niet in holen die de politiespionnen toch onmiddellijk op het spoor zijn. De pooier en de beroepsmisda diger woont in de volkswijken, en hij tracht zich in uiterlijke levenswijze geheel te assi- mileeren aan de bewoners van zijn buurt. In overeenstemming hiermee kiezen zij zich hun kroeg. Zij komen er in den vroegen avond, bijeen, en maken er muziek op een afgerammelde piano. Vele van die kroegen houden er tegenwoordig een „orkest" op na, van één man, die het instrument ver zorgt en er bij zingt. Want zonder muziek gaat bet nu eenmaal niet voor hun publiek. Veel slechter aangeschreven dan de Kaschemme staat de „Bouillonkeller". De gewone kroeg, die slechts door haaar publiek en soms door een weinig goeds belovenden naam tot Kaschemme gestempeld wordt, moet reeds om elf uur gesloten zijn. Maar dan begint het leven in de bouillonkeller. Het is een uitvinding van de laatste jaren. Hij ligt half onder de straat, natuurlijk in de achterbuurten. Maar hij wordt reeds gemoderniseerd, en men kan er een paar vinden in het hartje van de rijke winkel stad. In tijden dat de politie naar de bedrijvers van een ernstige misdaad zoekt, wijdt zij bijzondere aandacht aan deze kel ders. Al mag er ook geen drank getapt worden, levendig is het er toch genoeg. Er wordt soms hoog gespeeld, en ijverzucht en speeltwisten geven aanleiding tot bloedige veldslagen. De politiespionnen kunnen er vaak wetenswaardige dingen te hooreu krij gen, als de gemoederen verhit worden. Een enkelen keer wordt er eens zoo een gast uitgehaald. Bij de bevolking der armenstad genieten ook de Kafï'eeklappen een zekere popu lariteit. Zij zijn de pleisterplaatsen der ven ters, bedelaars en andere dakloozen. Daar komt het volkje bijeen, dat den nacht door brengt in de asylen, en de priëelen der tuinkolonies, in de onbewoonde schuiten op de Spree, en de parken in en om de stad. Deze maken de eenzame omstreken van Ber lijn zoo bijzonder onveilig. Een enkelen keer houdt de politie wel eens een klopjacht, in den letterlijken zin des woords. Het gebied er voor wordt in den nacht omsingeld, en alles wat er slaapt of schuilt, opgejaagd en tezamen gedreven. Een onbeschrijfelijk ellendigen hoop krijgt men dan bijeen. De politie houdt dan grondige visitatie, en steeds blijkt een groot deel van de opge- drevenen in haar schuld boekje te staan. Men kan zich een flauw denkbeeld vor men van de ellende, als men wel eens gezworven heeft in de armoedige straten van het Nooiden en Noord-Oosten der stad, waar men dan nog behuisden aantreftverwor- dene, vermagerde vrouwen in voddige bont- gelapte kleeren, vieze, bleeke, stompzinnig uitziende kinderen. Ondanks dit alles is bet nergens gevaar lijk in Berlijn. Wanneer men binnen de perken der redelijke voorzichtigheid blijft, behoeft men zich niet te wapenen, of dekking van vaklieden mee te nemen op onderzoe kingstochten, zooals in andere wereldsteden. De Berlijnsche politie is niet machteloos, in welke buurt ook. In de stad wel te verstaan, j In de eenzame omstreken van Berlijn, op wandelingen, is in de avonduren groote voorzichtigheid geraden. Dames alleen moeten zelfs overdag voorzichtig zijn. Maar dit is eigenlijk zoo in de nabijheid van iedere groote stad. Een familie -zelfmoord. Het dienstmeisje van het Stargarder gemeen teraadslid Arndt zag Zondagmorgen toen zij de woonkamer binnentrad, om de ont bijttafel te dekken, daar tot haar groote verbazing de familie Arndt, bestaande uit het echtpaar Arndt, een 18-jarigen zoon en een dochter van 22 jaar, in onbeweeg lijke houding, gekleed, om de tafel zitten. Een doordringende gaslucht hing in het vertrek. Ze ging ijlings hulp halen en eenige artsen waren spoedig ter plaatse. Het bleek, dat de familie door inademing van gas vergiftigd was. Het raadslid was reeds dood. De drie anderen werden snel naar den tuin gedragen en hier werd alles in 't werk gesteld, om de levensgeesten weder op te wekken. Bij moeder en zoon gelukte dit, maar het meisje stierf na weinige minuten. De dokters geven trouwens zeer weinig hoop op herstel der beide anderen. Het bleek een geval van zelfmoord te zijn, waarvan de reden wordt gezocht in het feit, dat Arndt, die ook kasbeheerder der Vaderlandsche Vrouwenvereemging was, zich kasgelden heeft toegeëigend, die hij niet kon terugbetalen. Het gerucht loopt, dat Arndt zich eveneens aan ge meentegelden heeft vergrepen. Op den dag vóór de vreeselijke daad had hij nog een onderhond met den regeeringspreBident to Danzig. Daarop keerde hij 's avonds terug en ging met zijn gezin naar een café, waar allen over vloedig wijn dronken. Waarschijnlijk wilden de ongelukkigen hieruit moed putten, om hun noodlottig voornemen ten uitvoer te brengen. Pseudo-detectives. Te Marseille zijn twee bekende handelslui, van wie de een juwelier en de ander wapenfabrikant is, door een paar dieven, die zich voor detectives uitgaven, gearresteerd. De handelslui waren tot een rendez vous in een hotel uitgenoodigd. door iemand, die hun gezegd had, dat hij vele gelds waardige zaken te verkoopen had, waar onder zilver en juweelen. Nadat zij de goederen, die in een der mooiste zalen van het hotel waren tentoongespreid, had den bekeken, kwamen zij overeen om de artikelen voor f8500 te koopen en zij be taalden hem in bankbiljetten. De kwitantie werd geteekend en de goederen weer in gepakt toen opeens een paar heeren de kamer binnentraden en zich bekend maak ten als detectives en zeiden dat die kost baarheden gestolen waar was. De verkooper verdween met de koop penningen en de detectives arresteerden de twee handelslui wegens in 't bezit zijn van het gestolene. Daar de gearresteerden bezwaar maakten om geboeid over straat te gaan, werd hun toegestaan, om op hun kosten een huur rijtuig te nemen en zij en hunne ge leiders reden naar het stadhuis. Daar aan gekomen stegen zij uit en moesten in een zijgang wachten, terwijl de detectives heen gingen om de zaak in orde te brengen. Zij wachtteD, maar de pseudo-detectives kwamen niet terug, en later vernamen zjj dat de politie niets met de zaak uit te staan had. Onderwijl gingen de pseudo-detectives naar het hotel terug, namen de juweelen en verdwenen. Een prettig e t andart s. De recht bank te Hallie heeft zich dezer dagen bezig gehouden met het 'proces tegen een tandarts, die beschuldigd werd, versohei- denen zijner cliënten de vreeselijkste min- handelingen te hebben .doen ondergaan, om maar geld te maken. Arno Kreitenmeyer bezat te Ha,11e ©ene groote praktijk. Hoe hij die kreeg, is eigenlijk een rajadsel. Op een dag kwam er een juffrouw bij hem, om zich vol gens ld;e dooi- hem aangeprezen „pijn- looze" miethode een tand te laten trek ken. Kreitenmeyer echter spoot haar niet voor één tand maar voor een geheel ge bit ia, waar-op jde vrouw, die herhaaldelijk betuigd had, dat zie imaar één tand ge trokken wilde hebben, in onmacht viel. Toen ze bijkwam, bleek; het, dat de „dokter" ha,ar niet minder dan 14 tan den had getrokken. Als s,pört? In g'ee- nen deele. De zonderlinge practizijn bood de beklagenswaardige vrouw een gebit van 98 mark aan, dat zij dringend noo- dig had hetgleen ma de slachting On der haar gavte tanden aangebracht, niet zoo verwonderlijk was, en dwong de door ha,ar verdooving willoos geworden. vrouw een bes tel biljet voor het genoemde bedrag te onderteekenen. De vrouw weigerde later het gebit te accelpteereii, en Kreitenmeyer wjas zoo brutaal, haar aan te durven klagen. Maar nu diende de mishandelde vrouw eeinj aanklacht tegen den main in wegens „vorsatzliche Körperverletzung" moedwil lige mishandeling, en er- volgde een pro ces. Twee dames-getuigen kwjamen verkla ren, 'dat die tanden-man haar eigenmach tig veel meer tanden had getrokken, dain zij wenschten. Bij ieen Ider dames hield, de „dokter" niet met trekken ojp, vóór de kaak brak, zoodat de ongelukkige pa tiënte, razend v,au pijn, naar een kliniek moest gaan, vvaar de geneesheer een, „kolossale verwonding" constateerde. Voor haar heele leven is de arme vrouw nu misvormd. Een andere dame, die slechts haar uiterst gezonde tanden wilde laten na zien, wtórd verdoofd en van vijf tanden ontlast. Ook bij haar brak tenslotte ide kaak. Alles om valsche tanden en ge bitten kwijt te wonden. Kreitenmeyer had reizigers in zijn dienst, die, hoewel absoluut niets al wetend van de tandheelkunde, het land afreisdien ien de taaat namen voor ge bitten en monden onderzochten. Het gevaarlijk heerschap werd tot zes maianden gevangenisstraf veroordeeld. Voor den normaal denkende lijkt het, of 't tienmaal meer had moeten zijn! Bestolen. Op zeer geheimzinnige wijze is de kassier van het Plarijsche ho tel Continental voor 24,000 fr. bestolen. Terwijl 'deze in zijn bureau zat te ar beiden werd hij aan den telefoon geroe pen, welk© vlak daarbij in de vestibule is -aangebracht.. Hij liet 'de brandkast openstaan, doch draaide den sleutel in het Vertrek tweemaal om. Toen hij na. ©en paar minuten terug keerde (miste hij' een bedrag van 24,000 fr. aan bankpapier. Aangenomen (mag worden, cla.l het per soneel van bet hotel in deze vrij' uitgaat. De '.politie Verdenkt drie vreemdelingen, die onlangs in het hotel geweest zijn'. Overigens heeft, men geen enkelen leid draad lom deze geheimlzinnige misdaad te ontwarren II ij' h ad 'm net nog!... 't Gebeurde |zegt de „Prov. Gron. Ct." eergister avond met den trein, die om 7 uur uit Groningen naar Holland vertrekt. Het 'sein tot vertrek was gegeven, lang zaam zet zich de trein in beweging. Daar kooit nog in allerijl -een heer uit de' wacht kamer vliegen, rukt de deur va:n het ach terste rijtuig open en zet zich in den reeds in beweging zijoden trein. Met 'een breed vergenoegd gebaar sluit hij1 zich in de zachte kussens van het rijL tuig, (waarin toevallig? niemand plaats heeft genomen. Sneller en sneller rólt het rijtuig voort, totdat, in de nabijheid van het viaduct gekomen, het in snelheid plotseling vermindert, ooi dan met ©en ruk .geheel stil tc staan. Nieuwsgierig kijkt de reiziger uit het portier en ziet, dat de sneltrein (zijki trein) met steeds toenetn'ende vaart zijn reis ver volgt. De arme had in een rijtuig plaats ge nomen 'yoor de locomotief, die gebezigd wordt "volar het opduwen van den trein en los pchter den trein 'hing. Reiziger hoos, keert langzaam naar het station terug, waar hij nog proces-verbaal op Iden koop toe kreeg. Hansweert. De heer J. Grootejan, sluisknecht .alhier, is met ingang van 1 October tot brugwachter benoemd aan de Sohorebrug. Den Haag. De correspondent van „De Standaard" meldt, idat deze week op het Ministerie van Binnenlandsche Zaken eon conferentie van den minister met vel schillende huiseigenaren is gevoerd over aan te brengen wijzigingen in de- Woning wet. Mot name zou men aan het minis terie van de billijkheid zijn overtuigd ge worden, om in geval van onbewoonbaar- verklaring schadevergoeding aan "de be trokken huiseigenaren toe te slaan. Amsterdam. Naar de Nieuwe Am sterdammer, ,het Vrijzinnig-Democra tisch .Weekblad, verneemt, zal Wethouder Mr. [Van den Bergh zij'n post niet neer leggen, .alvorens verschillende belangrijke werken .door hem zullen zij'n ten einde gebracht. Zijn mandaat als gemeente raadslid blijft hij in allen gevalle ver vullen tot den datum van aftrede, Sep tember 1911. Hoorn. De 84-jarige gemeentebode Markus vierde gisteren zijn verjaardag. Hij ontving uit Amsterdam een pakket, waarin iean taart was. Hieraan deden zich zijn vrouw en de dienstbode te goed. Beide ipersonen werden daarna ongesteld. De vrouw overleed en het dienstmeisje, ofschoon nog levend, is niet buiten ge vaar. Verleden jaar ontving Markus op zijn .verjaardag ook een taart, doch werd deze wegens den vreemden smaak ter zijde gezet. Omtrent den dader en het motief ivoor de daad verkeert men in het onzekere. De taart werd door een Amsterdamsch expeditiekantoor verzon den ien omdat het adres van dat kantoor voorkomt .op ©en bord recht tegenover 'die woning van Markus, is de mogelijkheid niet uitgesloten, dat de dader een Hoare- naar ,is. Inmiddels is de schoonzoon va,n Markus sinds (een paar dagen spoorloos verdwe nen. De politie zoekt nu naar hem. Leeuwarden. Te dezer stede is over leden Monseigneur A. J. Aukes, deken van Leeuwarden, eere-kamierbeer van Z. H. den paus, ridder in de Orde van Oranje Nassau. De overledene bereikte den ouder dom van 71 jaar. Schwerln. Z. K. II. Prins Hendrik der Nederlanden woonde een feestmaal bij ter gelegenheid van den verjaardag van grootvorstin Alexandra en nam deel aan een jachtpartij. Met een der minis ters had hij heden een onderhoud. Brussel. ,De sluiting der Tentoonstel ling ,zial plaats hebben op Maandag 7 November, .des avonds te half twaalf. Volgens .de mededeelingen aan een Bel gisch blad verstrekt, zal het Nederkindsch paviljoen blijven staan tot na de komst van Koningin Wilhelmina in Mei 1911 en .inmiddels tot feestzaal worden inge richt. AL L E R L EI. In dienst. Kolanel (bij een recruten-inspectie tot een der manschappen, die hem op zijn vragen onbeschroomd en duidelijk heeft geantwoord). Zoo is het goed, gij: zijt een knappe kerel.,.. Waar komt gij' van daan? Recruut. Van Uden, kolnel! Kolonel. En wat ben je? Recruut. 'n Knappe kerel, koluel. Goes. Aanbesteding brandstoffen ten behoeve van de gemeente. Gegund aan: Ruhrkolen, stukken, K. Pik, voor f 1.10 pier 100 K.G.idem, fijne, W. Faasse, voor P0.98 per 100 K.G. Anthraciet, firma I. Fokke, voor f 1.47 per II.L,Lange losse turf, M. Bookelaar, f8.50 per 1000 stuks; Korte harde turf, idem, voor f G per 1000 stuks. Kapelle. Donderdag werd door den ar chitect den heer A. L. J. Goethals voor den WelEdelgestr. heer L, E. A. Liebert, alhier, publiek aanbesteed: het bouwen van ieen villa. Inschrijvers: S. do Jonge, Domburg, f 20200J. A. Beckers, Mid delburg, £19950; M. Allewijn, Waarde, £18180; J. Gansen, Vlissingen, f18010; J. M. Panny, Krabhendij'ke, f17973; J. J. Dronkers, Kapelle, f17775; firma Melis, Harriot en Vader, Vlissingen £17700; D. van Maris, Kapelle, f14230. Gegund aan dhr. v. Maris. (Zeeuw) Hoedskenskerke. Gisteren, werd in het Paviljoen aan den Steiger alhier, ten overstaan van den notaris II. W, Neer- voort te 's Gravenpolder, in het openbaar verkocht: 5,13.20 H.A. bouwland te Idoe- d'ekenskerke, in 14 perceelen. Koopier werd van perc. 1 tot en met 4 dhr. P'. de Bart voor f 2287.83, van de perc. 5 en 6 dhr. .1. de Baar voor f 1477.78, va.n pierc. 7 dhr. W. Jacobusse, voor f 1569.49, van perc. 8 dhr. Johs. Eckhardt voor f 1446.08, van pierc.. 9 dhr. A. den Dekker, voor f 1248.05, van perc. 10 dhr. C. die Bart Lz. voor f 1236,58, van plere. ,11 dhr. L. van den Berge, voor f 1032.26, van pierc. 12 dhr. A. Provoost, voor f 641.66, van pierc. 13 dhr. A. Rijk te Does, voor f881.28 en van perc. 14 die Wed. Kolij'n, voor f 1812,22. Totale op brengst f 13833.23. Alles onverminderd 81/2 pet. onkosten. Dia koopers wier woonplaats niet is viermeld zij'n allen woonachtig te Hoe- diekenskerke. Te Breda werd Donderdagmiddag o. a, aanbesteed: het wa.sschen van de linnen nachtlegergoederen gedurende het tijdvak van .1 Januari 19111 Januari 1916 voor de garnizoensplaatsen Middelburg en Vlis singen. Voor Middelburg was laagste inschrijf- stier de stoomwasscherij aldaar. (M. Ct.) |T h o I e n, 27 Sept. 1910. Jarige Zeeuwsche tarwe f 7,a f 9, Nieuwe tarwe f 8,50 a 10,haver f 3,50 a £4,50; rogge f5,25 a f 5.90win tergerst f4,50 a f5,aardappelen blauwe f2,75 a f3,50; witte f2,a f2,50; peren f5, a f6,appelen f5,a f6,per HL.; uien f 1,75 a f 2,— per 50 K.G.hooi f 25,a f 30,per 1000 K.G.stroo f 7. a f 11, per 100 bossenzomergerst f 4, a f4,50 per H.L. Middelburg, 29 Sept. 1910. Ter graanmarkt van heden was een ruime aanvoer van alle artikelen welke aan onderstaande prijzen werden verkocht. De prijzen waren als volgt: Jarige tarwe f 6.a f 7. Nieuwe dito7.a - 7.75 Rogge- 5.50 a - 6.50 Zomergerst- 4.50 a - 5. Haver- 3.— a - 3.50 Paardeboonen - 7.a - 8. Kroonerwten14.75 a - 16.76 Witte boonen - 14.a - 15. Ronde bruine boonen - 13.a - 14. Lange dito- 11.— a - 12.— Koolzaad- 7.a - 11. per mud. Karweizaad - 12 76 a -13. per 50 kilo. Officieele noteering van den marktmeester. Boter f0.55 k f0.60, voor particulieren f 0.626 per i/2 kii0. Eieren f 5,10, voor particulieren fö.60 per 100 stuks. Noteering v. d. marktzetter van de landbouwvereeniging. Boter f 0.55 k f 0.60, voor particulieren Boter 0 55 k f 0 60, voor particulieren f 0.626 per 1/s kilo. Eieren f5.10, voor particulieren f5.50 per 100 stuks. Correspondent Heinkenszand. De door u bedoelde berichten kwa men door toevallige vertraging eerst Don derdag in ons bezit en zijn voor zoover mogelijk, iheden geplaatst. R d. 5e klasse, 8e lijfet. Trekking v. 29 Sept. f10000: 11254 f 400: 7337 9222 19429 200: 2871 3755 5138 6814 13756 19108 f 100: 1513 3196 5296 7709 12211 12658 11373 15813 15875 17111 17186 18919 19630 f 70: 350 2154 2185 2676 2680 5986 6695 Nieten: 370 1808 1816 1817 1818 ,2155 2611 2639 2644 2682 2695 2734 2747 4421 5919 5975 5977 5990 6704 11960 11968 11980 14221 14242 16087 16097 Bovenstaande trekking heeft voor zoover het de prijzen beneden f 100 be treft alleen betrekking op de nummers die in Zeeland zijn geplaatst. GOES. Huw. aaDgifte29, Martinus Knippen 31 j jm. Zalt-Bommel en Martina Catharina Maartense 27 j. jd. Goes. Van 28—30 Sept. MIDDELBURG. Getrouwd J. N. Jacobse 39 j. jm. en K. de Steur, 30 j. jd. Bevallen A. Reijerse geb. Weststrate d.D. de Looff geb. de Visser d.S. O. TresseDS geb. de Klerk z. Overleden J. C. Julianus 80 j. man van E. Sluisman. Van 23—29 Sept. IERSEKE. Gehuwd: 29, Julier Holle- brandse, j.m. 28 j. en Johanna Adriana Timmer, j.d. 25 j. Geboren: 23, Catharina Jacoba, d. v. Marinus va,n Hekk'en en Maatje Paauwe; 23, Leenidert en Arie Johannes, z. v. Andries van der Vliet en Pieterniella Adri ana Eckhardt. KOEWACHT. Huwelijks-aangiftenC. de Hoover, 19 j. jm. en L. M. Rombaut, I7 j- jd. Bevallen: ,H. E. Mannens-Huigens, d.; L. M. de Nij's-de Jonghe, d.; L. M. Ver- couteren-de 'Schepper, d. Overleden: Aloysius Dominicus de Guchteneire, '3 m. TERNEUZEN. Huwelijks-aangiftenCL Dees, 26 j. jm. en E. Scheel©, 21 j. jd. Bevallen: C. Risseeuw-Keukielaair, z.; J. Dieleman-Dees, z.; M. .1. Wegkamp- Riesting, d.B'. M. de Bree-van der Beijl, z.; D'. Jansen-Jansen, d. Overleden: E, Amphlett, 35 j.Johan nes ,F. Remorij, 6 4<j.C'ornelis Koster, 4 111. Ondertrouwd: M. KNIPPEN en M. C. MAARTENSE. Zalt-Bommel, 29 g tember 1910. Goes, De Notaris M. O. SCHRAM te Krui- ningen, zal op des voorm. 11 Va uur aan den stal op het werk te Vlake, ten verzoeke van de hee ren J. B. K0CK en A. VAN DER STRAATEN De Notaris M. C. SCHRAM te Krui- ningen, zal op des voormiddags 11 uur, in de herberg van den heer J. Rottier te Rilland-Bath, publiek veilen en verkoopen Het in 1907 voor wijlen A. C. MOE LAND Sr., nieuw gebouwde bestaande uit twee woningen, met recht van erfpacht op den grond, gelegen te Rilland-Bath, in de 2de weg, Kad. Sectie B no. 900. Huis en Erf groot 6 Aren 75 Centiaren. Te veilen in 2 perc. en in Massa. Aanvaarding by de betaling der Koop penningen. TE KOOP bij J. HARTHOORN en A. KORSTANJE, Oudelaude.

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1910 | | pagina 3