BOUWLAND Weiland, 20 PAARDEN, de Inspan, de AFBRAAK Aanbesteding. 1 Speciaal adres voor COGNAC. WOENSDAG 28 SEPTEMBER 1810, L. J .SM J DER, Goes GEMENGD NIEUWS. Openbare Verkooping. Dinsdag 20 September 1910, openbaar verkoopen: Openbare Verkooping. Donderdag 22 September 1910, openbaar verkoopen: Openbare Verkooping. Woensdag 28 September 1910, openbaar verkoopen: Openbare Verkooping. Donderdag 29 September 1910, openbaar verkoopen: 5.13.20 Hectaren veilen en verkoopen: Openbare Verpachting. WOENSDAG 28 SEPTEMBER 1910, openbaar verpachten: "BEkiSTÏAAL. Vrijdag 30 September 1910, VERKOOPEN: 0p Woensdag 21 Sept. 1910, aan te besteden: rtel werd aangenomen, t o e s t a, n d. van het ontslag van eg, als ambtenaar ter sente Kerkrade, in ver- eds door de afdeeling ie werd aangenomen, oor de volgende motie vergadering van den nd van gemeenle-amb- be Middelburg, 15 Sep- in steeds sterker mate algeheel gemis eener van den rechtstoestand benaren >r gevallen bekend wor- igd ontslag, van jaar- g en van andere amb- inkomsten betreffende, of grievende behande- rmee naar liet oordeel ji belanghebbenden on- ■daan 1 die gevallen zoowel belanghebbenden tegen- willekenr volkamen den ambtenaren meer eden van de hun aan- ng niet wordt medege len regel niet de minste rdediging wordt gelaten ite-ambtenaren in deze ng van de wet op het selfs belangrijk achter- ■s in het vrije bedrijf; istandigheden moet war- it steeds meer gevallen doen, waarin bekwame zullen blijken den ge- te treden en bovendien niet de zoozeer noodige len behouden om hunne er wordende taak naar nen vervullen; en belang en het belang ibtenaren dus dringend deu bestaande» onhoud- én einde kome; volksvertegenwoordiging 1 doch met den meesten zoeken zoo spoedig mo te brengen eene wette- a den rechtstoestand der laren". Noord-Holland had een nten ingediend, die na- r door den heer Koviman n, en door den heer Lake- snoemde afdeeling verde- wil in de derde alinea aowel hooger gezag als" doen vervallen, wat werd .enals een amendement, wordt op het gevaar, op een minder goeden ibtenaai'skorps, als zij ver- an een rechtszekerheid, besloten de motie ter ken- van den minister en de oordiging. tuur stelt voor om in het nda's van de jaarverga den Bond tot verkrijging regeling van den rechts- rgerlijke ambtenaren, voor een van algemeen belang ogelijk, in de jaarvergade- bond te behandelen, 'erd aangenomen en daar- tot behandeling der agenda ring van bedoelden Bond her. behandeling ontstond een leening tusschen den voor heer Lakeman, bestuurslid toestandsband en wel over de kwestie van „straffen hting" ook in deze verga- sproken worden. ■d zulks niet te doen. rdigde zal worden opgedra- i oor verhooging van de con dor het inslteljen van een -oor de volgende algemeene ■erd 'I, eeuwarden aange- de vergadering gesloten. -i ét. j ndigden en verdere diaelne- vergadering vereenigden .gavond aan een gemeen- ner in de sociëteit „St. Jo- als gasten ook gezeten wa- necster en de secretaris van een der bestuursleden van s keurig met bloemen ver kastelein, den heer Maltha lof toe voor de wijze, waar- lenu verzorgd had. Ook de niets te wenscihen over. den maaltijd deed een strijk. sooren, dat aanving met het n het Wien Neêrlandsch volksliederen staande wer- >ord. iorzitter der afdeeling Zee- Callenfels, opende dit ge- zijn met den wensch, dat zouden vinden van de ver- an de vergadering van dien luizen der welsprekendheid iren, sprak allereerst de ter, die eerst een dronk wijid- Vorstenhuis en daarna in het bezoek aan Amsterdam ïzitten van Belgen aan dit diner dronk op het Belgisch Vorstenhuis. Hierna werd de Brabanfonno gespeeld, Vervolgens nam de afdelingsvoorzitter wederom het woord om achtereenvol gens de leden, de vertegenwoordigers van buitenlandsche bonden, de burgermeester en den secretaris en het bestuur der sociëteit dank te zeggen voor wat zij; deden in het belang der bijeenkomst en voor hunne tegenwoordigheid. De burgemeester, jhr. v. d. Brandeler, bracht dank voor de gastvrijheid, wees het bestuur >op de Zeeuwsche wapenspreuk „Luctor et Eniergo", en stelde een dronk in op het welzijn van den Bond. De secretaris van iden Bond, de heer de Voort, bracht dank aan de afdeeling Zeeland voor de feestelijke ontvangst. De afgevaardigden van de heide Belgi sche Bonden spraken woorden van waar- deering en broederschap; de secretaris van den Belgische Bond van Gemeente ambtenaren citeerde een aardig gedicht, betrekking hebbende op den Nederlahd- sc-hen Bond en zijn werken. Een dor leden hield een schitterende lofrede op de vrouwen, speciaal op die in het huishouden; een ander bood aan de afdeeling Zeeland jen aan de Belgen munten aan, betrekking hebbende op hun land, terwijl het aanwezig bestuurslid der sociëteit ook nog een enkel woord sprak. Gedurende het diner hadden de aan wezigen gelegenheid ©en photo te bekiji- ken, die 's middags genomen was. Deze photo, waarop alle deelnemers uitste kend lo onderscheiden zijn, is 40 X 50 groot, is een directe opname en doet den vervaardiger, den heer Corn. Meaning, alle eer aan. Na afloop van het diner begaven de aanzittende» zich naar den Buitentuin, waar het Middelhurgsch Muziekkorps een concert gaf. Heden maakten velen gebruik van de gelegenheid om een tramtochtje naar Domburg te maken. Na de lunch werd door de bosschen naar het kasteel West- hove gewandeld, alwaar de oud-secreta ris van Schoonhoven, de heer H- G. Geel hoed enkele woorden sprak ter nagedach tenis van Petrus l'Oyseleur de Villiers, volgens spr. een man, die met Marnix van St. Allegonide steeds met raad en daad heeft bijgestaan onzen onvergete- lijken Prins Willem den Eersten. Deze Pe trus l'Oyseleur de Villiers was eigenaar van Westhove en overleed 25 November '1590 en ligt begraven in de Oude of Pie terskerk te Middelburg. van Domburg gaat. de tochl naar Vlis- singen, alwaar in liet Strand Hotel gedi. neei'd wordt. Donderdagmorgen om ruim 8 uur ontsnapte een koe, die geschrokken was van het blaffen van een hond, op de Markt alhier van hare geleiders. Het dier holde de Markt rond, sprong door de veranda's van de café's De Vriendschap en de Koophandel en vernielde in de varanda van de sociëteit de Vergenoeging oen ruit. Verder nam het dier zijn weg door Lan- gedelfl, Geerenstraat, Visclunarkt, Sl. .Tansstraat, waar het gegrepen werd. Won der hoven wonder kwamen hij deze hol- parlij geen ongelukken voor. Een reusachtige po m p o,e a. fn den tuin van den heer S. den Das te Schoorl staan hvee pompoenen, waarvan de een een omtrek heeft van 16 i c.M. en 67 pond weegt, en do andere 161 c.M. meet en 60 pond zwaar is. Bovendien hebben heide nog eenige kleine vruchten. De Zwarte Hand aan het w|erk. Over de jongste misdaad der „Zwarte Hand" die in liet dorpje Pellars de ge- lieele uit aclit menschen beslaande fami lie Ruvolino vermoordde, vonden wij in de „Corriere della Sera" nog de vol gende bijzonderheden door een particu lier correspondent dier courant medege deeld Toen ik onder begeleiding van mijn gids door de bosschen het dorpje bereikte, stootten wij bij1 een kromming van den weg op het lijkje van een elfjarig meisje, hetwelk door politieagenten bewaakt werd. Het gelaat was met een doek be dekt, maar het bloed liep nog uit verschil lende wonden. Het arme kind was vluch tende door de moordenaars ingehaald en door bijlslagen op het achterhoofd ge dood. Een 100 meter verder bevindt zich het bescheiden huisje der familie Ruvo lino, dat op het oogenblik slechts door rechters en geneesheeren bewoond wordt Toen ik, voorzien van mijn toegangskaart hot huisje betreden mocht, deinsde ik on willekeurig terug bij het zien van het verschrikkelijk tooneel, dat daar had plaats gevonden. lak bij de deur lag Giuseppe Ruvoli no, het hoofd der familie, met verpletter den schedel, badende in zijn bloed. Naast hem lag een geladen geweer, hetwelk (le ongelukkige waarschijnlijk nog had willen grijpen om zich te verdedigen, loen (le doodelijke bijlslag hem reeds den sche del spleet. Naast het lijk van don vader lag het lichaam van het oudste dochter tje, een aanvallig 14-jarig meisje, dat eveneens door bijlslagen gedood is. Dwars over de echtelijke sponde lag het lijk der moeder, die nog krampachtige Pogingen had aangewend om haar jongste kind te verdedigen, een jongetje van een half jaar, ilat de ellendelingen evenwel net zoo min als de andere kinderen ge spaard hebben. Op het tweede bed lag het lijkje van het achtjarig dochtertje en daaronder, zwemmende in hun bloed, en op een stroozak uitgestrekt de ont zielde lichaampjes van de twee zoontjes der familie, aardige krullebollen van tien en elf jaar. De slachtoffers zijn allen met bijlslagen gedood en de vader en het oud ste meisje zijn ook nog door dolksteken getroffen. Een vijftig meter verder dan het huis van Ruvolino ligt de hoerenhofstede van een zekeren Foti, den eenigen getuige, die het gillen van het naar het boseh vluchtende en aldaar gedoode meisje ge hoord heeft. Ofschoon Foti ernstig ziek was aan asthma, is hij onmiddellijk opgestaan en naar buiten geijld. Hij kwam helaas te laat, want hij vond het kind reeds be wusteloos en misschien al overleden door bloedverlies. Hij maakte onmiddellijk al arm en vijf minuten later waren 4 cara- biniers ter plaatse, die dadelijk de ver volging der "moordenaars begonnen. Na een uur kwamen zij1 echter zonder re sultaat terug en besloot men eerst de komst van den rechter af te wachten. De bedrijvers van den achtvoudigen moord waren intusschen in de dichte bos schen verdwenen. In de geheel© streek heeft men niet het minste 'vermoeden, wie de moorde naars kunnen zij;n, noch omtrent de be weegredenen tot een zoo laaghartige en verschrikkelijke misdaad. Men 'wist alleen te vertellen, dat Ru volino, een paar maanden na. de aard beving van San Francisco in 1908, uit Amerika, waar hij twee jaar als veld- arbeider gewerkt had, naar zijn vader land teruggekeerd was. Zijn vrij onver wachte terugkeer wekte eenige verwonde ring, te meer daar hij tegen niemand iets van zijn leven in Amerika verleide, in Februari van dit jaar werd echter een poging tot. vergiftiging van Ruvolino ge daan, die echter mislukte. Hij zelf deed al zijn best om de zaak in den doofpot te stoppen, zoodat. ze vrij spoedig ver gelen werd. Men staat hier klaarblijkelijk voor een geheim, waarover echter hel leven van (len, in zijn vaderland goed bekend slaan- den, Ruvolino niet het minste licht kan verspreiden, en waarvan de sleutel oogen- schijnlijk zal moeten gezocht worden in een of ander avontuur, dat de man in Amerika ondervonden heelt. Behalve de boer Foti heeft zich nog een getuige aangemeld, die in den moord- nachl. vier, in groote mantels gehulde personen bij het huis van Ruvolino heeft zien staan. Klaarblijkelijk hebben ze de deur met, valsche sleutels geopend en ..de. .siapenden vermoord, voordat, dezen den tijd hadden tegenstand te bieden of orh hulp tel schreeuwen. Voorloopig tast de politie in het duister, maar er is reeds naar Paterson in Ame rika, het broeinest van Italiaansche mis dadigers, getelegrafeerd en met behulp der Amerikaansche justitie hoopt de Ita liaansche politie de laffe misdadigers te vatten. (Msbode.) F.en medewerker van het Berliner Tage- blat geeft de volgende niet. onvermake lijke beschrijving van den Tsesarewitsj en eenige va,n zijn neefjes en nichtjes in een speelgoedwinkel Voor een speelgoedwinkel in de met ontelbare bonte vlaggen versierde Park- strasse, de groote straat van Nauheiim d.ie langs het prachtige Kurpark loopt, staat een donkergroene met twee groote bruine paarden bespannen open equipage. Honderden .menschen staan om het rij tuig heen en worden niet dan met moeite door de politieagenten verhinderd den toe gang te versperren. Wat gebeurt, er? De Tsesarewitsj uit Friedberg is er met twee kleine Hessische prinsjes, Ludwig en Georg, en twee Grieksche prinsesjes, zijn speelmakkertjes in het kasteel te Fried berg, en eenige dames, die op de jeugd toezicht houden. Zij- zijn aan het. winke len. -Vroeger hielden twee detectives de wacht voor den winkel om het profanum vulgus te weren, zoolang de jonge prinsjes binnen waren. Thans is de bewaking min der streng. Toch ziet men er bijna uit sluitend Russen, lieden, die koopen wil len wat juist niet te krijgen is. Alle kin deren zijn in het wit, behalve de Tse sarewitsj. 'Deze is een aardige blonde, gezonde jongen v'an vijf jaar en draagt een blauw pak, hooge laarzen en een witte 'pet met gouden strepen. Wie meent, dat het om kostbare zaken gaat, vergist zich. De jongelui hebben niets anders dan het laatste restje uit den spaarpot, die onlangs voor hetzelfde doel bijna ge leegd is. Het Speelgoed, dat ze koopen, kost ten hoogste 80 ets. Wel heeft dezelfde winkel duurder speelgoed naar het kasteel gezonden, maar todh bij lange na niet zoo duur, als rijke Engelschen en Ameri kanen plegen te koopen. De groothertogin koopt b.v. meestal 'fröbeldoozen. De kin deren, die zeer opgewonden zijn en be- geerig allo uitgestalde heerlijkheden be kijken, spreken Engelsch. Alleen wanneer de gouvernante van den Tsesarewitsj hem iets te vertellen heeft, spreekt zij: Rus sisch en noemt hem eenvoudig Aléxei. De kinderen worden zooals ieder ander be diend, De kleine Georg stopt voortdurend zijn zakken vol met alle heerlijkheden, die "binnen, zijn bereik vallen, maar zijln kinderjuffrouw toont niet minder volhar ding en zet geduldig alles weer op z'n plaats. De Tsesarewitsj gedraagt zich anders dan de andere kinderen. Hij houdt zich verstopt achter de toonbank en in vergelijking met zijn kameraadjes is hij schuchter en terughoudend. Wanneer de deur opengaat of iemand van het perso neel onverwacht achter hem aankomt krimpt hij ineen. Er is iets niet te mis kennen angstigs in het kleine kereltje wie weet wat men hem thuis van slechte menschen vertelt, die hem willen ver volgen. Nu zit hij met de kleine Margaretha van Griekenland op een miniatuur auto en rijdt voor de toonbank heen en weer. Plotseling hoort men hem luid en scherp kijven en ziet hem boos tegen het. kleine prinsesje praten. Alexei wil nl. alleen in zijn auto zitten en verlangt zijn troon mot niemand te deelen, Margaretha moet er uit. Natuurlijk zet hij' ten slotte zijn wil door. Het bezoek duurt een half uur. De klantjes halen de portemoimaie te voorschijn en betalen zelf, hetgeen ze ongemeen prettig schijnen te vinden. Ge woonlijk zorgen (le gouvernantes voor het geld, nil is anders beschikt. Met volle armen en handen gaat het achttal groot en klein weer in het rijtuig. Prins Georg zwaait met zijn- -et en roept vroolyk goeden dag, maar kleine Alexei kruipt tusschen twee dames, op de achterbank en kijkt, met angstig verbaasde oogen naar de zoo ongewoon/dichtbije menschen. Ilij schijnt echt blij te „rjn als het rijtuig wegrijdt. De samenzwering van Castro. Een correspondentie uit Willemstad (Curasao) in „De N. Crt." luidt al's volgt Reeds ruim drie weken geleden werd hier het bericht vernomen omtrent de samenzwering in Venezuela op touw gezet, met heit doel, President Gomez te ver moorden, van welk bericht ook de Euro- peesche bladen destijds melding maakten. De Venezolaansche pers, die aanvan kelijk over dat bericht gezwegen heeft, publiceert thans naar aanleiding' van dien aanslag, (alrijke verontwaardigde protes ten, afkomstig uit alle hoeken van Vene zuela, benevens geestdriftige gelukwen- schen ,met de verijdeling ervan aan het adres van President Gomez. „El .Universal" heeft de politieautori leiten geïnterviewd en daarbij o. m. de volgende bijzonderheden vernomen. Sedert ;eenige maanden was het presi dent .Gomez bekend, dat in den boezem van de familie van generaal Castro, op aanstoking van dezen onheilspellende kui perijen plaats ha.dden. Gomez liet des ondanks de zaken op haar beloop, en de leden van die familie ongemoeid, zelfs toen onlangs hij het vertrek van een zekere mevrouw Parra, geboren Castro, van Tachira naar Caracas, de waarschu wingen herhaald werden. Onder deze omstandigheden had de reis van Gomez naar het binnenland in Juli plaats. Gedurende zijn afwezigheid nu barstte do bom, maar trof slechts de samen zweerders. Een generaal nl., wiens mede werking dezen inriepen, weigerde, zich hij hen aan le- sluiten, en stelde de regee ring jn ken'nis met het geheele komptot, waarop verscheidene door hein genoemde personen werden verhoord. Daarbij kwam het voornemen der samenzweerders aan het licht; vier hunner zouden met dolken gewapend .zich meester maken van den president bij diens terugkeer naar de hoofdstad, hem vastbinden en vervolgens noodzaken, de betrokken autoriteiten te telefoneeren .om de kazernen over te ge ven. Verschillende aanzienlijke personen werden door de samenzweerders als hun medeplichtigen opgenoemd, o. m. gene raal .Zoilo Vida-1, president van een der Venezolaansche bondsstaten, die, gelijk wij .hier indertijd reeds vernamen, gevan gen gezet is, evenals ook thans blijkt gebeurd ,te zijn met vele andere samen zweerders. Evenwel niet met alle. Eenige zijn ont komen of uitgezet, hetgeen blijkt, uit de aanwezigheid op dit eiland van een der genen, 'die in dezen een voorname rol zou hebben gespeeld. Ook tegen bovengenoemde mevrouw Parra geb. Castro, in zekeren zin de leids vrouw kier samenzweerders en blijkens hun 'verklaringen 'degene, die zich .aan sprakelijk gesteld heeft voor de betaling van 30.000 d'oll. als belooning voor de uitvoering van het opgezette plan, werd een 'bevel tot inhechtenisneming uitge vaardigd, 'doch voordat daaraan gevolg kon worden gegeven, vroeg zij vergun ning om het land te mogen verlaten. Er tegen opziende een proces te beginnen, waarin ook vrouwen uit de familie van den ex-dictator betrokken» waren aldus „El Universal" willigde Gomez het verzoek van mevr. Parra geb. Castro in, maar onder voorwaarde, dat al de overige leden Ider familie haar zouden vergezel len. jAldus het land uitgezet, vertrokken Castro's bloedverwanten 18 dezer uit Ve nezuela met bestemming' naar San Juan, Porto Rico. Met aanhalingen uit brieven van bui ten Venezuela vertoevende Castristen, be wijst „El Universal", dat men in dezen, te doen heeft met een door den exdictator gesmeed© samenzwering. Zoo zegt bijv. een gemachtigde van Castro in een op Trinidad gedrukt vliegend blaadje van 8 dezer, dat Castro „generaal Gomez voor diens handelwijs zal doen boeten met zijln bloed, zoadat deze zijn testament wel bij zich mag dragen." De Notaris H. W. NEERVOORT te 's Gravenpolder zal op des namiddags 1 uur, op het plein bij Mej. Wed. Westdijk in de Voorstad te Goes, in het 1 Kalfkoe, 2 Kalf vaarzen, 2 Yette Os sen, 8 tweejarige Blunders, 3 éénjarige Bunders, een Fokstier en twee Aftands paarden voorts een Utreclitsch Wagentje, een Tilbury (Delftscli model), een gesloten Bijtuig voor één paard en een vierwielig Bijtuig. De Notaris H. W. NEERVOORT te 's Gravenpolder, zal op des voormiddags 11 uur. aan den Zeedijk, bij „de Stelhoeve" gemeente Wemeldinge, in het van het Polderhuis, bestaande o. a. uit; Planken, Latten, Sparren, Ge binten, Bamen en Kozijnen, 4000 Pannen, 50.000 Steenen enz. V o o r t 8 Waterschap „Oe Breede Watering bewesten lerseke". De Notaris H. W. NEERVOORT te 's Gravenpolder, zal op des middags 12 uur, aan de herberg van Ferinand van Tichelen, te Kwadendamme, ten verzoeke van den heer L. WILLEMS te Roozendaal, in het 8 stuks Gekalfde- en Kalfkoeien, 14 stuks Gekalfde- en Kalfvaarzen, 20 Bakossen en Vaarzen, G jonge Fok vaarzen, eenige Graskalveren en 4 uitstekende Fokstieren. Alles van Noord Hollandsch en Friesch ras. De Notaris H. W. NEERVOORT te 's Gravenpolder, zal op des namiddags 2 uur, in het Paviljoen aan den Steiger te Hoedekenskerke, in het te Hoedekenskerke, Sectie D nos. 223, 727, 226, 228, 229, 241, 910 en 43, in 14 perceelen, op het terrein met paaltjes aangeduid en waarvan enkele zeer geschikt zijn voor BOUWTERREIN. Alles nader bij plakbrieven omschreven. Nadere inlichtingen te bekomen ten kantore van de heeren Fransen van de Putte te Goes en van genoemden Notaris, bij wien de kadastrale plannen en stukken ter inzage liggen. De Notaris M. C. SCHRAM, te Kruinin- gen, zal op des voorm 11 uur, in het „Wapen van Zeeland" te Kruiningen, publiek zeer geschikt voor bouwterrein, gelegen aan den Capelleweg, nabij den overweg van het station Kruiningen, kadastraal A no. 506, groot 69 Aren 96 Centiaren. Aanvaarding direct. Inlichtingen te bekomen ten kantore van genoemden Notaris. De Notaris W. VAN CAMPEN te Goes zal op des avonds te 6 ure, in de herberg van de Wed. Hanson te Kapelle, voor hot be stuur van het Waterschap „De Breede Watering bewesten lerseke" in het in de gemeente Kapelle, aan den Wemel- dingscken Grindweg, achter de hofstede „De Jonge Boomgaards", kad sectie C nos. 56 en 57, samen groot 2 67 80 Heetin 4 perceelen, zooals op het terrein door paaltjes is aangeduid, voor 7 jaren, in gaande 25 Nov. 1910 en eindigende 24 Nov. 1917, met het recht van scheuren. Meerdere inlichtingen zijn te bekomen ten kantore van den heer ontvanger-griffier in gemeld Waterschap en van genoemden Notaris. De Deurwaarders HOLLMANN VERHOEK te Goes, zullen des voormiddags om II UUR, ten verzoeke van den heer A. ECKHARDT te 's Graven polder, op de door hem bewoonde hofstede aldaar, waaronder; 1 lier merrie, veulen- dragend, oud 4 jaar, 1 bruin, veulendragend, oud 6 jaar, 1 lieren ruin, oud 4 jaar, 1 bruinen ruin, oud 3 jaar, 1 bruinen ruin, oud 2 jaar, 1 vos merrie, oud 2 jaar, bruine merrie, oud 2 jaar, vos merrie veulen- dragend, oud 4 jaar, bruin merrie veulendragend, oud 8 jaar, lier merrie veulendragend, oud 7 jaar, bruine merrie, oud 12 jaar, 3 liere jaarlings merries van Bel gisch ras en 10 zwaar gebouwde merrieveulens van bekroonde ouders en ingeschreven in bet veulenboek. V o o r t s 8 kalfkoeien en kalfvaarzen en een partij jong vee. Benevens: nieuwe boerenwagen op ijzeren assen, ploegen, eggen enz. Op deze verkooping wordt verkocht toebehoord hebbende aan den heer P. VAN MALDEGEM te Wolfertsdijk. des namiddags om 3 uur, zal den heer J DE POORTER te Hansweert in het Café van den heer A. den Boer trachten Het bouwen van een Schuur tot berging en mesting van Varkens en verdere wer ken, op het Perceel grond Sectie D No. 857, Gemeente Schore. Bestek en teekening ligt ter inzage in bovengenoemd Café. Teekeningen ook te verkrijgen tegen be taling a f0,75 bij de Firma Wed. A. Goedemondt te Hansweert.

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1910 | | pagina 7