IleentaliiraEif OPENBARE VERKOOPHUI. Vruchten te velde, EEN WOMNGr POLITIE. KERKNIEUWS. O N D E R W Ij S. Rechtszaken. Afloop Verkoopingen en Aanbestedingen Burgerlijke Stand. Marktberichten. Woensdag 3 Augustus 1910, openbaar verkoopen: 2 perceelen TARWE en 3 perc. AARDAPPELEN. I perceel HAVER. 2 perceelen TARWE en 2 perc. HAVER. I perceel Bruine Boonen en I perceel Aardappelen. I perceel Aardappelen. I perceel HAVER, I perceel Bruine Boonen, I perc. AARDAPPELEN. Woensdag 10 Augustus 1910 publiek verkoopen: Vrijdag 12 Augustus 1910, publiek verkoopen: Meubelen en Huisraad, als: Bergum, vroeger alhier, is als zoodanig benoemd te Ravestein* Biervliet. Dhr. O. de Graaf, kommies alhier, is met ingang van 1 Augustus in gelijke betrekking te Huijbergen. Ossenisse. Vrijdag had de installatie plaats van onzen nieuwen burgemeester, den EdelAchtbaren heer A. Rosseel. Bij het aan wal stappen te Walsoorden werd hij doorjde beide wethouders en den gemeente secretaris, alsook door een fietsrijder ver welkomd, en reed vervolgens, na even in een logement binnengestapt te zijn, in eea met twee paarden bespannen rijtuig naar hier. Op den Knapaf (Hontenisse) werd hij opgewacht door een eerewacht te paard, welke hem verder geleidde. Een eind op het grondgebied onzer gemeente werd hij ver volgens verwelkomd door de leden vaz den raad en der feestcommissie in rijtuigen, de harmonie „8t. Ceeilië" van Kloosterzande, een afdeeling wielrijders met versierde rij wielen (waarvan één vooral, een vaartuig voorstellend met de vlaggen van verschil lende natiën, de aandacht trok) de school kinderen met het onderwijzend personeel, welke hem toezongen, en een menigte volks. Daarop reed hij varder naar het in de ko u van het dorp staande raadhuis, naar het Zeedorp en terug naar het dorp, overal door een jubelende menigte begroet. Overal hadden de inwoners waar hij moest pas- seeren hun huizen naar hun beste vermogen versierd, uitgenomen één voornaam huis in de kom gelegen, hetwelk dan ook zeer de aandacht trok, en waarover dan ook de afkeuring van zulk gedrag algemeen was. De bewoners van het Zeedorp verdienen hier wel een afzonderlijke vermelding. Of schoon zij eerst zeer laat wisten dat zijne EdelAchtbare ook hun met een bezoek zou vereeren, en zij dientengevolge slechts wei nig tijd hadden voor hun werk, terwijl ook bovendien om dezelfde reden bijna geen versieringsmaterieel meer te verkrijgen was, hadden zij meer eerepoorten opgericht dan in het overige deel der gemeente. Dat overal aanspraken werden gehouden zal wel niet gezegd behoeven te worden. Van de aan gekondigde volksspelen heeft niemand iets vernomen, en wat onbegrijpelijk is, de illuminatie van de kiosk was wel aange bracht maar niet ontstoken. Veel vreem delingen waren aanwezig. Een opgewekte stemming, te zien aan de straatdansen en te hooren aan het zingen, heerschte tot laat in den nacht, waarvan de harmonie „St. Cecilia" de v. ornaamste oorzaak was want daar er hier geen muziekgezelschap bestaat, is men niet veel gewoon, en neemt men natuurlijk een voorkomende gelegen beid te baat. De harmonie zij bij dezen daarvoor dank gebracht. De aangename herinnering van dit feest zal ongetwijfeld nog lang bij de gemeen tenaren blijven voortleven, vooral dan, wan neer blijkt, waaraan wij niet twijfelen, dat zijne EdelAchtbare ook na zijn benoeming dezelfde joviale, voor recht en billijkheid, voor iedereen voelende persoon zal zijn, als hij voor zijne benoeming was. Moge hij nog lang de gemeente besturen met de rechten en plichten tegenover iedereen verbonden. Moge het ieder gemeentenaar in het bijzonder en de gemeente in het algemeen goed gaan onder zijn bestuur. Dat is onze wensch, dat is onze bede. Leve de Burgemeester I Gisterennamiddag viel een klein jongentje in de uitwateringsgeul van het waterschap „de Vereenigde Polders van Ossenisse". Ongetwijfeld zou het kind het ongeluk met den dood hebben moeten bekoopen, indien niet een groote jongen aangekomen was, wien het gelukte het knaapje uit zyn benarden toestand te verlossen. Het kind lag tot aan den hals in het water. Aan de gisteren op den Walenhoek alhier gehouden gaaischieting werd door 28 schutters deelgenomen. De hooge vogel viel ten deel aan A. van Hyfse van Hengstdijk en P. Passaert van Klooster zande; de eene zijvogel aan P. Kint van Ossenisse en de andere aan A. Marselis van Groenendijk de eene kal aan E. van Damme van Ossenisse en de andere aan Jan Buisrogge van Kloosterzande. Koewacht. In de maand Augustus van het vorige jaar kwam de heer A. van den Bergen, hoofd der school op Belgisch Koe wacht, gevolgd door A. Borgt van alhier op een avond per rijwiel van Moerbeke gereden. Onderweg werden zij door 4 mannen aangevallen en van hun rijwiel geworpen. De heer van den Bergen wist te ontsnappen, doch Borgt kreeg zooveel slagen op hoofd en rug, dat hy gedurende tien dagen onbekwaam was te werken. Deze zaak, waarvan een langdurig nauwkeurig onderzoek was voorafgegaan, diende Zaterdag voor de Boetstraffelijke rechtbank te Gent. Op het bankje der be schuldigden zaten A. de B. en P. O. beiden alhier, die echter ten sterkste ont kenden aan de aanranding schuldig te zyn Beiden werden niettemin veroordeeld to'. 2 maanden hechtenis en 50 francs boete. Zondagnamiddag had hier een snel koers plaats van hier (naar Moerbeke. de weg tweemaal af te leggen, afstand kilometers. En waren 13 deelnemers. eerste prijs werd gewonnen door H. Ver ket alhier, de tweede door Gust. Verbeek te Nieukerken, de derde door Gust. David te Saffelaere, de vierde door F1 van Over loop te Komscke en de vijfde doorM. Acker te Saffelaere. gekondigde festival gehouden. Begunstigd door tamelijk weer heerschte er in den vroegen voormiddag reeds drukte. Na den middag kwamen de bewoners der omlig gende dorpen te voet, die der verder gelegen dorpen per fiets en met het rijtuig en die uit de nog meer afgelegen plaatsen met de verschillende trams. Vooral de trams uit Maldeghem en Brugge zaten stampvol. In gezellige stemming wandelden honderden bij bonderden dan ook door de lange dorpsstraat, die bij deze gelegenheid geheel bevlagd was Na afloop van de namiddag-godsdienstoefeningen werd de stoet gevormd uit de verschillende maat schappijen en vereenigingen, die zich als een bonte slinger door ons bevallige dorp kronkelde. Onder het spelen van lustige Pas-redoublés bewoog de stoet zich door de Oude Kerkstraat, Marktstraat, Burchstraat, Busschieterstraat, Weststraat, Kaai, Haven, Tuimelsteenstraat, Landstraat en Markt. Hierna had de ontbinding van den stoet plaats, waarna de eerewijn werd aangeboden aan de besturen der verschillende korpsen. De uitloting van de verschillende gestelde premies bracht daarna heel wat drukte te weeg. Vooral als een korps een flinke premie ;eloot had ging een hoerageroep op voor iet gelukkige gezelschap. In het dorp waren drie versierde kiosken geplaatst, een aan het Veldzicht, een op de Markt en een aan de Westpoort. Voor liefhebbers van muziek was hier dan ook volop te genieten. Sterke korpsen, onder uitnemende leiding, brachten aardige stuk ken ten gehoore. Op de Kiosk op de Markt speelden achtereenvolgensAardenburg1 La Mer- veilleuse, ouverture van A. Dobbelaire. Oedelem 1 Les Salteaobanques ouverture, L. Gonne2 Tivoline, scottisch, L. Gonne. Sluis: 1 Lodoiska fantaisie, E. Larosse; 2 Plots du Danube, van Ivanovici. Biervliet 1 Suo Tempore, fantaisie L Anglois; 2 L'Amoureuse valse de concert L. Gollstraner. Steenbrugge1 Pro Patria, marche van L. Rouseeau; 2 Pantaisie sur la Favorite, van I. Donizetti. Middelburg: 1 Fantaisie ori ginate vanPolvliet; 2 Gentil Minois gavotte van Minet. Aan de Westpoort speeldenWaterland kerkje 1 Voix Roumaines, M. Kessels 2 Potpourri populaire no. 1, Renaud St. Marguérite1 La Fév des Alpes ouverture, Jos. Bauwens; 2 Rose d' automme polka, D. Snoeek. Zuidzande1 Fantaisie sur 1' opera, N. Bouman2 Medestie fantaisie, J. Martin. Breskens1 Blanchette, fan taisie Aug Tack; 2 Voix Romaines, valse de conc. M Kessels. Maldeghem, St. Caecilia 1 Fantaisie Originale, L. Montagne2 Revue musicale potpourri P. Francois. Eede: I Nerges éternelles, fantaisie Pontet2 Cceur promis, valse Mosaique. Aan het Veldzicht speelden: Groede: 1 Marsal de l'opera, Nabuchodonosor M. Kessels2 La Fête triumpbale, fantaisie van Dam. Moerkerke1 L Etoile du Berger, fantaisie Bajus2 Bouquet de Melodies, Bajus Schoondijke: 1 Conteset Légendes, fantaisie hum. A. Govaert2 Soirée d' automne aux Ardennes, A Govaert. Maldeghem, Nut en Vermaak: 1 I.a Casti- gliana, fantaisie pour 2 pistons Violetta; 2 Les Cloches de Corneville, A. Loyer. St. Kruis: 1 Elvira, ouverture J. Werkman. 2 Zélie, valse de concert van Perck. Nadat alle korpsen de verplichte stukken gespeeld hadden, sloot het muziekgezelschap het muziekfeest. Des avonds om 8 uur gaf ©ns muziekkorps weer een concert op de Markt. Programma: 1 Contes et Légendes, fantaisie Govaert; 2 Norma, Caprice Belliue; 3 Air Varie, L. Montagne4 1' Esperance, fantaisie L, Dervaux. Na dit concert verlieten reeds velen de feestelijkheden, om naar huis te gaan. Velen bleven echter tot het vuurwerk ontstoken werd, dat zeer goed beviel. Na het vuurwerk gingen de meesten huiswaarts, ruim genoten hebbende van den schoonen dag. Het internationaal festival van jl Zondag 31 Juli, gehouden te Aardenburg. Zondag j.l werd hier ter stede het aan SPORT- Gisteren trad de Goesche Voetbalver- vereeniging „Hercules" in wedstrijd tegen „Concordia II" van Middelburg te Middel burg. Laatstgenoemde vereeniging won den strijd met 61. De rust trad in met 40 ten gunste van „Concordia". De Commissaris van Politie te Goes herinnert aan Artikel 27 der verordening no. 95 dezer gemeente dat o.a. luidt: Met wagens, niet op veeren of riemen rustende mag binnen de bebouwde kont der gemeente niet anders dan stapvoets gereden worden, gereden worden. Onder bebouwde kom wordt gerekend voor de toepassing dezer verordening elk gedeelte der gemeente waar aan- eengebouwde huizen in rijen worden ge vonden. Met ziet hieruit, dat het bijna overal, zoowel op den Stationsweg, Singel, en in de straten der gemeente verboden is, anders dan stapvoets te rijden met wagens niet op- veeren of riemen rustende. Tegen de overtreders zal worden ge verbaliseerd. De Commissaris van Politie voornoemd: A. R. HOLSHEIMER. Het bericht over het Generaal Kapittel der Dominicaner-Orde. Naar aanleiding van een desbetreffend bericht uit de „Maasbode", die het putte uit de „Koln. Volkszeitung" en door ons in ons vorig nummer overgenomen lezen wy in „De Tijd". Reeds gisteren vermeldden wij op grond van alleszins betrouwbare inlichtingen dat een bericht, voorkomende in de „Köln. Volkszeitung" als zoude de hoog waardige magister generalis der Domini caner-orde, pater Cormier, ter gelegenheid van het aanstaande generaal kapittel, ver moedelijk zijn waardigheid nederleggen en opgevolgd worden door een Nederlandschen priester dier orde, onjuist was. Van zeer gezaghebbende en bevriende zijde ontvan gen wij nogmaals de telegrafische verzeke ring, dat het bericht der „Volkszeitung" en dus ook alle daaraan vastgeknoopte gevolgtrekkingen en vermoedens (Red.) „volkomen zeker allen grond" missen. De Dinsdag te Mill Hill nieuwgewyde priesters zullen dit najaar allen naar de verschillende missiën vertrekken, n 1. naar Madras de eerw. heeren Th. v. Daalhoff, J. Gijsman, Fr. Koperdraad, P. v. d. Laan en P. Preijdenaar den Belgischen Congo do eerw. heer A. Giitersohn; naar den Punjab de eerw. heer H. Jansennaar de Philippijnen de eerw. heer D. Stoelinga. De Tijd. Te Maastricht is bij zijne familie aan- gekoien de zeereerw. Pater, Servaes van het gezelschap van Maria te Schimmert. Z.E. was gedurende eenige jaren als mis sionaris op het eiland IJsland werkzaam, en repatrieerde wegens gezondheidsredenen. Donderdag is in de Maria stichting te Haarlem, voorzien van de H H Sacramenten der Stervenden, na een langdurige ziekte overleden de weleerw. heer G. Rengs tot voor weinige weken nog dienstdoende als kapelaan te Warmond. De overledene was eerst kapelaan te Amsterdam (St. Willebrord buiten de Veste), daarna te Zierikzee en nu te Warmond. Te Noordwijkerhout zijn Zaterdag de eerste retraitanten in het Retraitenhuis aangekomen, zijnde een groep onderwijzers. Hun was een feestelijke ontvangst bereid. De Tijd. Eind-examen H. B. Scholen in Zeeland. Vierde groep. Voor dat examen zijn Zaterdag geslaagdde heeren C. M. van Hoeve, J. J. de Konink, P. C. Meijers en D. van der Pauwert en de dames Jaeq. van Weele en Piet. J. M. A. Wisse, allen van Middelburg; de heer H. Everwijn van Zierikzeeen de heer M. Stevense van Goes. Na examen is de akte van bekwaamheid voor gemeente-secretaris of ambtenaar ter gemeentesecretarie o.a. behaald door de heeren T. J. Heier, ambtenaar ter secretarie te 's Heer Arendskerke en P. A Vroegop, idem te Ellewoutsdijk. (M. C.) De voordracht voor onderwijzeres te Veere bestaat uit de dames G. W. van der Plank, J. C. de Jonge en A. C. Snoep, respectie velijk te Nisse, Stavenisse en Bath. Aan de rijks veeartsenijschool te Utrecht slaagde o. a. voor het veeartsenijkundig examen de heer C. Davidse te Arnemuiden. Vrijdag is in Den Haag geslaagd voor Fransch, acte A, middelbaar, mej C. A. C. G. van Os te Zierikzee. Oostburg Vrijdag jl. hadden op het kantongerecht alhier, de volgende veroor deelingen plaats: 2 wegens ijkwet; 2 wegens art. 424 W. v. S.2 wegens Hit. 426; 9 wegens art. 431; 20 wegens rjjwielwet; 10 wegens pol.-verord 1 wegens Schelde regl 3 wegens prov. regl.; 22 wegens de leerpl. wet; 6 wegens art. 460; 7 wegens de jachtwet; 7 wegens art. 453; 1 ontslag van rechtsvervolging had plaats en 3 vrij- onro Iran Op de voordracht ter benoeming van een onderwijzer aan de openb. school in de kom der gemeente Groede zijn geplaatst de heeren S. van der Werff te Oostburg, A. A. Kole te Nieuwvliet en D. W. Therie te IJzendijke. Er hadden zich 7 sollici tanten, waaronder 3 vrouwelijke, aangemeld. (M. C Mej. Jac. van Prooije van Waterland kerkje, leerlinge aan de Landbouw- en Huis houdschool te Bouchout (Antwerpen) behaal de na afgelegd examen haar diploma met groote onderscheiding. Zooals men zich zal herinneren heeft zij de lessen aan die school bijgewoond voor rekening der Zeeuwsche Landbouwmaat- schappij. (M. C.) Nieuwvliet- Dhr A. Kole alhier staat op de voordracht ter benoeming van een onderwijzer aan de O. L. School te Axel. Groede. De voordracht ter benoeming van een onderwijzer aan de O. L. School alhier bestaat uit dhrn. Sj v d. Werff te Oostburg, A. Koole te Nieuwvliet en Ding W. Therie te IJzendijke Levenloos aangegeven een kind van het manneljjk geslacht van Cornelis Ferdinan- dus de Poorter en Cornelia Johanna Kien. MIDDELBURG. Getrouwd: J. J. de Waal, jm. 30 j. en P. J. Robijn, jd. 27 j. Bevallen C. van Slooten geb. Heijstek d. M. H. Pols geb Alberts z. B. H. Baardousc geb. Boone z. G. W. de Klerk geb. Overweel d. C. F. de Wolf geb. Guequierre d. W. Melis geb. Coppoolse d. OverledenK. A. Peene, 6 j. z. P. den Horder ongeh. d. 25 j. Schore. Zaterdags werd door den heer W. Sterk bouwkundige voor den heer J. Glerum aanbesteed, het bouwen van een Woonhuis Schuur en Varkenshok. Inschrijvers de heeren J. H. Jacobs, Goes, f4998 ;L. Hubregtse 's Gravenpolder, f 4990 J. J. Dronkers Kapelle, £4860; A. de Mol Baarland, f4770; J. Priem Ovezand, f4750; M. Allewijn Waarde, 4750; L. J. v. Doorn Krab- bendjjke, f4700; J. Eckhardt Hoedekens- kerke, f 4580 L Minderhoud idem, f 4530. Aan den laagsten inschrijver werd het werk gegund. Breskens. Alhier werd aanbesteed de verbouwing van het woonhuis van dhr. F. Wisse, hoofd der school. Er waren 5 bil jetten ingeleverd. Inschrijvers P. v. Houte f 665P. Catsman f 660 A. v d, Sande f 600A. Monjele Bleu f 598,50 en W. Woittiez f590. GOES. Geboren: 30, Maria Magdalena, d.v. Engelbertus Verbeem en Maria van de Pas. 1 Aug Cornelia Elisabeth Adriana d.v- Cornelis Bustraan en Janna Schipper' IJzendijke, 30 Juli 1910. Ter graanmarkt van heden was de aan voer gering. Tarwe moest 25 cent lager afgegeven worden. Nieuwe tarwef 9.a f 9.75 Koolzaad - 10. a - 11. Karweizaad - 13.a - 14. per 100 Kile. Rotterdam, 1 Augustus 1910. Tarwe tamelijk ruim aangeboden, f 7,50 a f9,—. Uitgezochte partijtjes daarboven. Kanariezaad f8,75 a f9,25. Koolzaad f 11 a f 11,50. In de overige artikelen ging niets cm. Vlas geen aanvoer. Zeeuwsche Eieren f 4,20 a f 4,40. Overmaasche Eieren f 4,60 a f 4,80. M a i s. Am. Mixed f 143 a f Oct. aflev. f 142 if Witte Servische Mixed f132, stoomend fa fGele Servische Mixed f af Gele La Plata f af stoomend f 129 a f Grove Donau f 129 af stoomend fa f Odessa f Aardappels. Westlandsche zand f 1.50 a f2.— Westlandsche poters f 0.75 afl.Westlandsche klei f 1, a f 1,25, Geldersche Kralen f 0,a f 0,per kinnemand. Bergers f 2,50 a f 3. Geldersche Eigenheimers f 1,50 afl, De Westlandsche weinig aanvoer; geen vraagde overige wegens ziekte in de aardappelen. Amsterdam, 1 Augustus 1910. Aardappels. Zeeuwsche blauwe f2,10 a f2,25, Zeeuwsche bonte f2,10 a f 2,25, Zeeuwsche Eigenheimers f 2.25 a f 2,40. LAATSTE BERICHTEN. Goes Heden te 1 uur in den namid dag speelden op een bruggetje, liggende over de sloot Voor de Jan van Galen straat het 3-jarig zoontje van den heer Van der Peijl uit de M. H. Trompstraat en het 4-jarig dochtertje van den heer v. Antwerpen, politieagent, eveneens in 'deze straat woonachtig. Plotseling brak de leuning en vielen beide kinderen in de moddersloot met hunne gezichtjes voor over. Gelukkig werd dit ongeval opgemerkt door den 19-jarigen schildersknecht Itje F., werkzaam bij den heer Buitendijk. Zon der te aarzelen sprong hij1 ijlings in de sloot en wist met juisten greep de kin deren aan den verstikkingsdood te icmtruk- ken. Dit is reeds de tweede of derde maal dat deze flinke jonge gast een dren keling redt. Voor zijn menschlievend en kranig gedrag verdient hij' aller hulde. Renesse. Baron van Boetselaar, bur gemeester dezer gemeente heeft plan bin nenkort zijn ambt neder te leggen. Amsterdam. De chef van de prolon- ga.tie-afdeeling der bankiersfirma Oiens, verdacht van verduistering vian circa een ton gouds, is Zaterdagavond in zijne wa ning to Baarn gearresteerd, ofschoon de firmanten getracht hadden zulks alsnog te voorkomen. heerenveen. Ongeveer 10.000 men- schen waren samengestroomd om Maas dijk te zien vliegen. In den namiddag maakte bij een mooie vlucht gedurende eenige minuten ter hoogte van 60 M. on der levendige toejuichingen der bewon derende menigte. Enschede. De firma Menko zal Dins dag a.s. de organisatiebesturen in con ferentie ontvangen. Men gelooft dat dit het begin van het einde is. Brussel. De Antwerpenaar Olislagers 'heeft hier met zijn eendekker (systeem Bleriot) het wereldhoogterecard geslagen van 1439 M. Hij bleef ruim twee uren in de lucht. Zijn vlucht getuigde vp.n enor- men durf en wekte aller bewondering. Boedapest. Zaterdag ontplofte in een cementfabriek een ketel. Vier menschen werden gedoodj velen gewond. Geboren MARTIN MARIE HENRI, zoon van H. H. J. BINGEN en A. M. L. ROUTS. Eindhoven, 31 Juli 1910. De Notaris H. W. NEERVOORT te s G r a v e n p o 1 d e r, zal op des namiddags 2 uur, in de herberg van dhr. DE BLAEIJ te Nisse in het wassende in de Gemeente Nisse: 1. voor dhr. KLOOSTERMAN, aan den Zuidweg Aan den Zwaakweg, 2. voor dhr. P. ZUIDWEG in Danielshoek, 3. voor dhr. DE BACK by Kegel aan den Loodweg: 4. voor dhr. JACs. KLOOSTERMAN, aan het Lage Wegje Gemeente 's Heer-Abtskerke 5. Voor dhr. C. WATTEL, naby de weide van Mej. de Wed. Burger: De perceelen zijn ep het terrein met paaltjes aangeduid. De Notaris E. C. VAN DISSEL te Goes, zal op des namiddags om 4 uur te Waarde, in de herberg van P. Kloet, ten verzoeke van den heer JASPER BOM, te Waarde, groot I A. 10 e.A. Het huis, bewoond door den verkooper, is te aanvaarden by de betaling. Inlichtingen te bekomen by genoemden Notaris. De Notaris E C. VAN DISSEL te Goes, zal op te Ovezande, krachtens rechterlijk bevel I. Des voormiddags om 10 uur, in de herberg van Claeijs Perceel 1. te Ovezande aan den Baandijk, wijk C 51 en 52, groot 1 A. 55 cA., bewoond door Ph. van 't Leven. Perceel 2. Schuur, Varkenshok en Erf naast het vorige perceel wijk C 63, groot 1 A. 85 cA. Dit perceel is onbewoond. De perceelen zyn te aanvaarden by de betaling en dadelijk daarna in gemelde herberg, ongeveer 9 gemeten Haver, Boonen, Aardappels, Erwten, Gerst, Tarwe, Klaver en Suikerpeeën in 14 perceelen onder Ovezande in Midden- en West- Blazekop, op het terrein door paaltjes aan geduid. II. Des namiddags om 1 uur te Ovezande, aan de woning van Ph. van "t Leven: Kabinet, Tafel, Bureau, Stoelen, Spiegel, veeren Bed met toebehooren, Glas en Aardewerk enz. voorts: Waterfornuis, Windmolen, Arbeiders gereedschap, 6 Kippen, 2 Geiten enz, Breeder bij biljetten.

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1910 | | pagina 3