financieele Mededeelingen. KERKNIEUWS. O N D E R W IJ S. Landbouw m Veefeeiï GEMENGD NIEUWS* Laatste Berichten Afloop Verkoopingen en Aanbestedingen Burgerlijke Stand. Domburg. Gisterenavond is de bliksem geslagen in een huis, bewoond door ze keren P. Kesteloo. Eenige schade werd aangericht, terwijl een ge.t werd doodge slagen. Waterlandkerkje De nog zoo jeugdige Geitenvereeniging alhier zal bij gelegen heid van de jaarlijksche kermis eene ten toonstelling houden van fokgeiten der ver- eeniging. Het muziekgezelschap zal hij deze gelegenheid eene uitvoering geven. Breskens. Door het schoolfeest-comi té is! bepaald, dat het Juliaua-feest zal gehouden worden op 25 Juni a.s. Den ingezetenen is verzocht, door het uitste ken der vlag, blijken van belangstelling te geven. Door enkele personen alhier is be sloten 0111 op Kermis-Zaterdag eene ring- rijderijl te houden met paarden. We wenschten, dat dit oud spel weer op nieuw in eere mocht komen in het land van Cadzand. We vertrouwen dan pok dat velen zich voor deze rijderij zullen aanmelden. Onze schietvereeniging heeft zich in den 3-daagschen wedstrijd te Vrou wepolder weer kranig gehouden. In den wedstrijd met scherp, binnen 5 seconden, won pnze club de medaille van H. M. de Koningin met 378 punten en in den kamp met Marga-patronen behaalde de vereeniging een bronzen medaille met 466 punten. Retranchement Tot gezworene van het Nederlandsche gedeelte van den Willem Leopoldpolder is 'benoemd de hoer J. Ver- hage alhier. Biervliet In de gehouden vergadering van de leden der „Harmonie" werd tot voorzitter benoemd dhr. M. Wadde van Roon, in de plaats van dhr. Sturm, die te IJzendijke gaat wonen. Philippine. Alhier zijn in de week van 1218 Juni 3225 balen mosselen van 90 K.G. gelost. Ongeveer 1050 balen kwa men van Belgische visschers. De prijzen beliepen van 4 frcs. tot ö1/2 frcs. de baal en van 2 frcs. tot 3x/2 frcs. de ton. Oostburg. Door het bestuur der Z. L. M. is bepaald, dat de paarden- en veulen- markt zal gehouden worden op 24 Juni a.s. Zooals men weet, moet geen staan geld betaald worden. Nieuw-Namen. Toen de Wed. M. even uit was om een boodschap te doen, was door een onbekende oorzaak het bran dende petroleumstel omgevallen. De olie vatte terstond vlam, zoodat de gansche keuken op het eerste gezicht een vuur poel geleek. Bij de thuiskomst had de vrouw de tegenwoordigheid van geest, om een deken te grijpen en het vuur te dooven. Slechts enkele meube len waren beschadigd. Maandagavond omstreeks 10 uur brak er brand uit in de schuur van den landbouwer de B. in de Veerstraat alhier. Het vuur nam zoo spoedig in omvang toe, dat aan blusschen niet te denken viel. De schuur met een aangrenzenden stal ging in vlammen op. Toen de brand weer op1 het terrein verscheen, was er niet anders te 'doen, dan de woning trach ten te behouden, hetgeen dan ook ge lukte. Er is geen vee verbrand. Verze kering dekt de schade. Oorzaak onbe kend. („Zei.") St. Jansteen. Bij den broodbakker A. de Vliegher ontstond Maandag, doordat eenige houtskolen welke in den stal lagen en vuur vatten," een begin van brand, welke ge lukkig nog bijtijds werd opgemerkt, zoodat grooter onheil werd voorbomen, daar het vuur door eenige emmers water spoedig gebluscht werd. Door den provincialen sioombooldienst op de Wester-Schelde, lijn Vlissingen BreskensNeuzen werden in 1909 7738 reizen gemaakt, waarop totaal vervoerd werden 170204 personen. Aan vracht van vervoerde passagiers werd ontvangen f 74.368,10, Hieronder is begrepen f 208 abonnementsgelden en f 283.50 schoolkaartgelden. Aan vracht van personen op passagebiljetten werd ont vangen f 1.712,25. Het vervoer van goe deren, rijwielen en vee leverde f 24.720.50 op en het vervoer van brievenmalen en postpakketten f 24.000. In het geheel werd ontvangen f 127.912.66. De uitgaven be droegen f 146.885.52, zoadat deze dienst een kwaad slot opleverde van f 18.972.86. Op de lijn WalzoordenHansweert wer den in 2901 reizen 27131 personen ver voerd. Dit vervoer leverde op f 12.204.25, waaronder f 70 aan abonnementsgelden, en bovendien f 100 aan vracht van per sonen op passagebiljetten. Aan vracht voor goederen, rijwielen en vee werd f 6.397.10 en voor brievenmalen en post pakketten f 2000 ontvangen. Het totaal der ontvangsten bedroeg f20.701.35, de uitgaven daarentegen f32.071.29, zoodat ook deze dienst een tekort opleverde en wel van f 11.325.94. De ontwerp-begrooting yoor eerstge- noemden dienst wijst voor 1911 in ont vang aan een bedrag van f126799; waar onder aan vracht van passagiers f 74370, aan vracht van militairen f 1578, aan vracht van rijksveldwachters en arrestan ten f 136 en vracht van goederen, rijwielen en vee f 24721. De uitgaven worden ge raamd op f 157799en het vermoedelijk kwaad slot op f31000. Voor de lijn WalzoordenHansweert is het bedrag der ontvangsten geraamd op f20710, waaronder f12205 aan vracht van passagiersf 95 aan vracht van mili tairen f 6 aan vracht van veldwachters en arrestanten en f 6398 aan vracht van goederen, rijwielen en vee. De uitgaven worden geraamd op f28710 en het ver moedelijk nadeelig saldo ap f8000. De Statenverkiezingen. Bij de stemming in het district Hulst heeft het weekblad „De Volkswil", het orgaan van den heer H. A. van Dalsum, zich van elke aanbeveling onthouden. Voor de herstemming echter heeft het blad zijn houding yeranderd en beveelt het thans, behalve den heer Van Dalsum, ook de beide liberale candidaten, de hee- ren Ph. J. Dixhoorn en P. J. Wortman, tegenover de aftredende katholieken aan. Wij hopen, dat de Katholieke kiezers in het Hulsterdistrict, deze tactiek ten volle zullen doorschouwen. De liberalen gebruiken den heer Van Dalsum als storm ram, om de Katholieke veste binnen te dringen. Zou het niet inderdaad schande zijn, in dien ook maar een Katholiek kiezer zich tot dit werk leende? Op den heer Van Dalsum behoort alzoo geen stem te wor den uitgebracht. De opening der Zomerzitting der Pro vinciale Staten van Zeeland is bepaald op Dinsdag 5 Juli, des avonds te half acht. Provinciale Staten van Zeeland. Zomerzitting. Gedeputeerde Staten stellen voor een verzoek van den gemeenteraad van Mid delburg om den aanleg van een verbin dingsweg tusschen Noordbrabant en Zee land over den Scheldedam te willen be vorderen, in hunne handen te stellen, ten einde daarover in de aanstaande Najaars zitting een voorstel te doen. Ged. Staten doen een uitgebreid voor stel om over te gaan tot de oprichting van een „Waterschap van polders en waterschappen beoosten het Kanaal Gent- Neuzen". Dit waterschap zal moeten die nen tot instandhouding van den oever vóór verschillende polders in genoemde streek. 'Op verzoek van de betrokken polder besturen stellen Ged. Staten voor de be handeling uit te stellen tot de najaars zitting. Ged. Staten stellen voor Om in over leg met de Slaten van Noord-Brabant over te gaan tot het oprichten van een water schap over bedijkte gronden in het Slaak, benoorden den Slaakilam, in de gemeen ten Steenbergen en St. Pliilipsland en tot het vaststellen van een reglement voor dat waterschap. Ged. Staten stellen voor over 1910 aan de gemeente Nisse en Veere subsidies in de kosten van hare huishoudingen toe te kennen van respectievelijk f500 en f350. Verder stellen zij voor de volgende jaar lijksche subsidies toe te kennen: Aan de vereeniging „De Ambachtsschool te Goes" f 25 per leerling, tot een maximum! van f 1600; aan de vereeniging „De Ambachts school voor Hulst en omstreken" f 25 per leerling tot een maximum van f 2000 aan liet bestuur der Avondvakteeken- school te Hulst f215 per jaar; aan de vereeniging „De Ambachtsschool voor Oostburg en omstreken" ten behoeve van de op te richten Avondvakteekenschool te Oostburg f 150aan de vereeniging „Ambachtsteekenschool voor Noord-Beve land te Kortgene" f50 per jaar; en aan (1e teekenschool van de Christelijke werk lieden te Neuzen f 100. Nog stellen Ged. Staten voor de maxi mums van de subsidies aan de ambachts scholen te Middelburg en Zierikzee op f 1600 te brengen. Ged. Staten stellen voor, evenals in 1904 en 1906 het verzoek van het hoofd bestuur der Nederlandsche Vereeniging van land- en tuinbouwonderwijzers, om een bijdrage uit de Provinciale fondsen af te wijzen. Ged. Staten stellen voor om, daar de Maatschappij, die tot nu toe den stoom- bootdienst tusschen Schouwen, Zuid- en Noord-Beveland en Walcheren exploiteer de ,geen verlenging van subsidie zal aan vragen, met ingang van T Januari 1912 voor rekening der Provincie dien dienst voort te zetten. Ged. Staten stellen voor afwijzend te beschikken op een verzoek van den cala- miteuzen polder Borssele om vrijverkla ring van dien polder. Ged. Staten stellen voor den datum, waarop de Rotterdamsche tramwegmaat schappij de lijn BrouwershavenBurgh in explotiatie moet hebben gebracht, te wij zigen van 1 October 1910 in 1 October 1912. Ged. Staten stellen voor een renteloos voorschot te verleenen aan de gemeente 's Heer-Abtskerke voor wegsverbetering, Ged. Staten stellen voor het verwijzen naar hun college van de adressen der ver eeniging va.n Nederlandsche Loodwit- fabrikanten en van het bestuur van de Sociaal-Technische vereeniging van Demo cratische ingenieurs en architecten inzake het gebruik van loodhoudende verven. Evenals vroeger stellen Ged. Staten voor een crediet van f 3550 per jaar te openen voor 1911 en 1912 ter bevordering en aanmoediging van de paardenfokkerij in Zeeland. Ged. Staten stellen voor over 1910 eene subsidie van f 200 toe te kennen aan de vereeniging ter bevordering der geitenfok- kerij in Zeeland en een jaarlijksche subsi die van f 150 ten behoeve van het Mili tair Tehuis te Middelburg. Ged. Staten stellen voor de begrooting der Provinciale Inkomsten en Uitgaven vast te stellen in ontvang en uitgaaf op f 707.696.545. Ged. Staten stellen voor de volgende opcenten op de rijksbelastingen te heffen: 39 pCt. op de hoofdsom der grondbelas ting voor de ongebouwde eigendommen, 31 pCt. op de gebouwde eigendommen en 25 pCt. op de personeele belasting. Schoondijke. Door het Bestuur van den Generalen Prins Willempolder is eene lee ning geopend van f 10.000 tegen eene rente van hoogstens 4%, in obligaties van f 500. Naar Montreal. Naar reeds vroeger is gemeld, zal de Hoog Eerw. heer H. van den Berg, Pre laat der Abdij van Berne het Congres ven Montreal bijwonen. Thans vernemen wij' dat Z. Iloogeerw. vertrekt met 'de Noordam op 16 Juli, vergezeld door den Zeereerw. heer G. van den Eisen van dezelfde Abdij, die reeds vroeger een reis heeft gemaakt door de Vereen. Staten en Canada. Aardenburg. Op de voordracht ter be noeming van een hoofd eener School te Utrecht, is nummer één geplaatst dhr. G. den Toom, hoofd dec O. L. School alhier. Zierikzee Mej. If. M. W. Schellekens, onderwijzeres aan de R. Ivath. Par. School alhier, staat no. 1 op de voordracht voor onderwijzeres te Heeze (N. Br.) De heer Ph. J. van Dixhoorn te AXel is dioor het dag:, bestuur van de Kon Ned. Landbouwvereeniging benoemd tot lid van het uitvoerend comité der com missie voor de rubriek paarden, voor de in 1913 te 's Gravenhage te houden na tionale en internationale tentoonstelling Nog is uit deze provincie benoemd tot lid der commissie jde heer C. A. II. Wagtho te Tholen. (M. Crt.) Slakkenplaag. Men schrijft ons uit St. Jansteen: Door de landbouwers wordt den laatsten tijd veel geklaagd over het groot aantal slakken welke in klaver, gras enz. zoo veelvuldig voorkomen. Op sommige akkers kan men om zoo te zeggen, een slabken- plaag waarnemen. Het gevolg hiervan is- dan ook, dat de dieren het groen voeder weigeren te eten, zoodat de boer verplicht is, de klaver voor zaad of hooi te laten uitbloeien. De oorzaak hiervan is echter niet ver te zoeken. Indien de kikvorsch welke, zoo men weet, een menigte van deze dieren verslindt, gespaard werd en niet zooals thans, op groote schaal wordt opgevangen om als lekkernij voor de rijken te dienen, er zou den landbouwer hesl wat minder schade toegebracht worden. Er diende dus, van de zijde der land- bouw-commissie, wel eens op gewezen te worden deze nuttige dieren te willen sparen. Men meldt ons uit Clinge Het verbouwen van karwei, wat elders in O. Zeeuwsch-Vlaanderen een uit zonde ring blijkt te zijn, geschiedt in onze om liggende polders reeds vele jaren. Ook dit jaar staat het gewas weer bijzonder goed en nadert de ongsttijd. Daar de karwei op het land gedorscht wordt, vereischt het veler handen werk. Tegen vlooien. Prof. Centraine wijst in de „Annales de l'Université de Gand" het middel aan tegen deze zomer plaag. „Gedurende mijn verblijf in de ooste lijke landen van Europa", zoo schrijft hij, „was ik verwonderd over het geringe aantal vlooien, dat men in die streken aantreft, niettegenstaande de bekende on zindelijke bewoners. Ik heb later, te Ragasa, bevonden, dat de Bosniërs en Dalraatiërs in de „Chrysanthemum leucanthemum'" een uitstekend middel bezitten tegen het lastige ongedierte. Zij bestrooien erdeslaapplaatsen hunner huisdieren medede vlooien worden er totaal door vernietigd. Allen, die het eenvoudige middel toe passen, zullen er de uitstekende gevolgen van ondervinden. Met heeft slechts een zakje met de bloemen en bladen bij zich te steken en in vreemde slaapplaatsen neer te leggen. De „Chrysanthemum leucanthemum", ook ganzebloem en witte margriet genoemd, is ook ten onzent een bekende en bijna alge meen voorkomende wilde plant. Men kan ze thans, prijkend als groote madelieven op haar slanken stengel, in bloei vinden langs wegen en dijken, in grasvelden, aan den zoom der bosschen enz. Uit de d i e r e nw e r e 1 d. Men schrjjft uit Oudewater: Een jong muscbje, dat hulpeloos in den tuin van den heer G. rondfladderde, zocht bescherming bij een broedhen, die met haar kuikentjes in den tuin rondliep. Het muschje werd bij den troep opgenomen en leeft daar nu geheel mee mede. Het kruipt 's avonds bij de kuikeDS onder de hen en wordt geheel als de kuikens behandeld. De rozenmof. De elegante mode meesters te Parijs hebben een aardige nieuwigheid gevonden tot opsiering van de zoo dankbaar opsierende Parisiennes, nl. de rozenmof. De mof bestaat uit een eng gevlochten draadwerk in zeer grooten, ronden vorm, waarin zij wel zes uren frisch blijven. Zoo dragen de dames haar zomermof, evenals in den winter haar pels; echter met dit onderscheid, dat de handjes onder de bloemenpracht onbehand- schoend zijn. Het is een allerliefste aanblik 's middags de Parisiennes met haar nieuwe modeartikel in 't Bois te zien rijden, waarbjj zjj er natuurlijk steeds op uit zijn, haar lievelingsrozen met zich te dragen. Een drama in de Alpen. Twee Alpen-beklimmers, een industrieel Allimaud met mevrouw Baronnat vertrokken Zondag j.l. van Grenoble voor een excursie op de Grande Chartreuse. Toen zij eergisteren nog niet teruggekeerd waren, trokken Alpenjagers van het garni zoen te Grenoble er op uit, om de vermisten te zoeken. Dezen werden gevonden, maar de heer Allimaud was reeds gestorven Mevrouw Baronnat vertelde, dat haar metgezel Zondag j.l. bjj een val in eene rivier zijn been gebroken had. Mevrouw Baronnat, hoezeer ook zwaar gekneusd door den val, slaagde er in, haar metgezel naar iien oever terug te brengen. Toen konden beiden echter niet verder en drie dagen en nachten bleven beiden daar aan die plek gebonden, verstijfd van de feonde en uitgeput van den honger, telkens voor zooverre hunne krachten het toelieten om hulp schreeuwende. Eindelijk bezweek de heer Allimand en mevrouw Baronnat had een ganschen nacht bij het ljjk van haren metgezel doorgebracht, toen men haar vond, half krankzinnig van de doorgestane ellende. Een soldaat doodgeschoten. Uit Nïmes wordt een droevig ongeluk ge meld, de soldaat Susini is bij vergissing door een zijner kameraden doodgeschoten. Susini stond Donderdagnacht bij het kruit magazijn van Masilland op past. Zonder iets te zeggen had hij in alle stilte zijn post verlaten en was naar een gebouw gegaan dat ongeveer 200 meter van het kruitmagazijn verwijderd lag. De nacht was pikdonker, zoodat de twee schildwachten, die daar op pust stonden, hun kameraad niet herkenden. Op hun sommatie antwoordde Susini niet, en toen zij op het tweede en derde „werda" geen antwoord kregen, legde een der schildwachten aan en schoot Susini een kogel in de borst. De ongelukkige stortte dood ter aarde. De schildwachten snel-'en toe en moesten tot hun schrik eosstateeren dat zjj een kameraad gedood hadden. Dienstweigering aan konijng Alcohol. In het Engelsch weekblad „Pearson's Weekly" wordt de volgende geschiedenis in herinnering gebracht. Ten tijde van de verovering van Indië door de Engelschen geloofde de militair© overheid nog vast, dat een rijkelijk ge bruik Van rum en andere spiritualiën noo- dig was om de troepen in de tropen gezond te houden, lederen dag werd daarom rum- grok uitgedeeld. Een artillerist, Taylor ge naamd, weigerde dien te drinken en zijn voorbeeld werd door verscheidene zijner kameraden gevolgd. Om dat verzet op eens den kop in te drukken, besloot men strenge maatregelen te nemen. De com- mandeerende officier ging den volgenden morgen mee aan het hoofd van den troep, die naar de „grokparade' 'ging. De ketel werd gebracht, de officier doopte, zooals gewoonte was, zijn glas in den ketel, haal de 't er vol uit en wendde zich toen tot de manschappen. „Soldaten", beval hij, „doet mij dit allen na!" Daarop dronk hij zijn glas leeg. Toen de beurt aan Taylor kwam doopte hij ook zijn glas in den ketel, vulde het en terwijl hij zich tot zijn kameraden wendde, riep hij„Soldaten, doet mijl dit 'allen na!" Bij die woorden, wierp hij den inhoud van het glas ver weg. Hij werd gearresteerd, voor den krijgsraad gebracht en doodgeschoten. L e e r a a r (op z'n horloge kijkend). Zie zoo, jongens, wij hebben nog een oogenblikje den tijd. Wie wat te vragen heeft mag 't doen. Kleine jongen (bedeesd), Hoe laat is het, meneer? Ovezand. Zondag j.l. is door de leden der handboogsociëteit „Willem Tell I" alhier naar het koningschap ge schoten, hetwelk werd behaald door Jac. Rijk Albrz. Zierikzee. Door de antirev. kiesver- eeni-ging is in de gisterenavond gehou den vergadering candidaat gesteld voor de vacature mr. D. van der Vliet |de heer W|. den Boer alhier. De heer den Boer is antirev". Amsterdam. Geméld wordt het over lijden van Hare Vorstelijke Hoogheid Marie der Nederlanden, prinses-weduwe Von Wied, na eene kortstondige ongesteld heid. Prinses Marie der Nederlanden was de jongste dochter van wijlen Prins Frede- rik (-f- 1881), zoon van koning Willem I. Zij werd geboren in 1841 en huwde in 1871 met vorst Wilhelm zu Wied. Haar zoon, erfprins Friedrich, in 1872 gebo ren, huwde met Pauline, dochter van Wil helm II van Wurtumberg. Leiden. Wegens het overlijden van prinses Marie der Nederlanden zullen de lustrumfeesten niet w-orden bijgewoond door de Koningin-moeder en Prins Hen drik. Den Haag. De Tweede Kamer heeft het wetsontwerp .tot reorganisatie van den burgerlijken geneeskundigen dienst in In dië zonder stemming goedgekeurd. Den Haag De Koning der Belgen zal 15 September a.s. een bezoek bren gen aan het Nederlandsche Hof. Enschedé. Twee personen hebben te Gronau ingebroken bij een juwelier en f3000 aan waarde buitgemaakt. Gearres teerd én naar hier gebracht wist een van beide daders met achterlating van zijn jas te ontsnappen. Amsterdam. Het bestuur der Soe. Dem. Arb. Partij heeft voor de herstem mingen geadviseerd om alle candidaten, die tot de S. D. A. P. behooren krach tig te steunen. Daar waar geen socialis tische candidaten zijn, beveelt het be stuur aan de candidaten die behooren tot de Liberale Unie of tot de Vrijzin nig Democratischen Bond, krachtig te steunen of de candidaten in het alge meen te ondervragen naar hunne voor liefde voor Staatspensioneering en Alge meen Stemrecht en daarnaar den te bie den steun te regelen. Dit laatste zullen O'.a. de socialisten in het district Goes betrachten ten overstaan van de candi daten Elenbaas en Kakebeeke. Berlijn. Keizer Wilhelm is heden naar Hamburg-Altona vertrokken. Batavia. De correspondent van het Handelsblad seint: de heer W, J. Coe- nen, president van Banka en ondeThoo- righeden is benoemd tot gouverneur van Celebes. Dusseldorf. De bestuurbare luchtbal lon Zeppelin VII, die hedenmorgen om 3 uur te Friedrichshafen opsteeg, is na voorspoedige reis om 10 miputen óver twaalven behouden hier geland. Jenafajef. Op de stoomboot Rjjssj sprong een stoompijp. Een stoker stierf met brandwonden overdekt. Tijdens de vlucht naar de reddingssloepen onjatopd een paniek. Zes personen verdrapljep. Amsterdam, 22 Juni 1910, Aardappelen. Zeeuwsche bonte f 0.25 a f0.70. Zeeuwsche blauwe f025 af0.70. Eigenheimers f 0.a f 0.Bravo's f3.- a f3.25. Clinge. De R. K. Boerenbond alhier heeft bij onderhandsche aanbesteding de levering van 5000 KG. maïs gegund aan J. v. d. Stichel te Stekene (België) voor f 7,20 de 100 KG. Kapelle De kersen en pruimenverkoo- ping, Maandag door notaris Liebert voor verschillende eigenaren gehouden, bracht op f 789 onverm. gew. onk. (Zeeuw) Afloop der besteding rioleering gemeente Ier sekse. W. Goeman f224; J. Luteijn f203; A. Labaji f197; F. Waverijn f196. Gegund aa,n Waverijn. (Zeeuw) Bij de Dinsdag gehouden onderhandsche inschrijving voor de levering van varkens- vleesch en bladreuzel voor de soldaten- menage van het 4e bataljon te Vlissingen, is ingeschreven door den heer P. Vrolijk tegen 'f0.80 de K.G. varkensvleesch en f 0.94 de K.G. reuzel, door den heer J. de Landmeter tegen f0.85 de K.G. var kensvleesch en f0.95 de K.G. reuzel. GOES. Geboren 22, Neeltje Maria d.v. Geljjn Pieter Buijze en Maria Volkers. Martje d.v. Klaas Leverman en Johanna Krina Walrave. Ondertrouwd22, Daniël van Heere- waarder 23 j. jm. en Johanna Schotman 22 j. jd. Van 21—22 Juni. MIDDELBURG. Ondertrouwd: J. Riem, 35 j. jm. en T. M. Janse, 29 j, jd. Getrouwd: J. L. Boasson, 32 j. jm. en S. Boasson, 22 j. jd.W. van den Broeke, 25 j. jm. en M. Meliefste, 27 j. jd.; HA. Sehonis, 25 j. jm. en M. J. H. de Roos, 32 j. jd. BevallenK. C. Le Due, geb. But, d. Overleden: E. Oourtois, 46 j., ongeh. z. Van 1821 Juni. VLISSINGEN. BevallenU. J. de Ridder, geb. Oorné, z.M. Breeden, geb. r an Gameren, z. Overleden: A. J. Konings, z. 3 j.; A. de Keijzer, man van A. Aleman, 73 j. A. Schroevers, d. 4 m.

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1910 | | pagina 3