Yisscherij. SPORT. Rechtszaken. POLITIE. Afloop Verkoopingen en Aanbiedingen, Laatste Berichten. (lil de Staats-Courant. Correspondentie. Marktberichten. Burgerlijke Stand. een er vergadering de raadhuistrappen zien bestijgen en bijeenkomen in de secretarie. Eén persoon was in verband met leerplicht wet overtreding ontboden en verschenen om zulks voor de commissie te verantwoorden. Het gewichtige oogenblik van verhoor enz. was genaderd, toen eensklaps, in 't volJe bewustzijn, dat plicht hem riep en mogelijk zijn hulp noodig kon zijn, de veldwachter-bode op den drempel verscheen. Dat zijn hulp niet noodig was, snapte hij niet, want er was hem gebeld en nog altijd tingelde het electrisch schelletje, totdat het raadsel werd opgelost, toen argeloos als hij het ter hand genomen had en het schellen veroorzaakt, een der leden het knopje der schel weer over de tafel liet slingeren. Zonder verdere incidenten was de taak der commissie afgeloopen en de gedaagde vertrok huiswaarts. De veldwachter in den waan. dat ook de leden der commissie ver trokken waren, gaat ook naar huis na eerst het raadhuis gesloten te hebben. Doch ook de vergadering wil even na dien zich huiswaarts begeven en vindt de deur gesloten, ziet zich gevangen. Goede raad is den eenen tijd ook wel eens duurder dan den anderennu was men na eenig beraadslagen handig beslo ten, dat één uit het een meter zestig cen timeter hooge raam zou worden neerge laten en de politie zou waarschuwen om de overige leden te verlossen uit hun onvrij willige gevangenschap. Den twee gewichtigsten figuren duurde het echter nog te lang, en zoo kwam het dat men in het late avonduur achtereen volgens twee vrij corpulente figuren van uit de raadhuisramen zich kon zien laten afzakken op het plein. Uit den post „onvoorziene uitgaven" heeft een der leden, tevens lid van den gemeenteraad, beloofd, zal een zekere som worden uitgetrokken voor aankoop van raadhuisdeuren sleutels voor de leden van de commifsie tot wering van schoolver zuim. Ongehoordl De heer R. Spiker, grossier in lijnkoeken en rijst meel, te Meppel, was Dinsdag bij een winkelier te Staphorst om een bedrag van ruim f 200 voor de geleverde goederen in te vorderen, en zeide tot de vrouw, die zich alleen thuis bevond, dat hij tot dit einde de quitantie had meegebracht, die hij op de tafel legde. De vrouw maakte zich ijlings van de quitantie meester, en zeide tot den heer S.: „Ge kunt heengaan, ik heb u be taald." De zaak is in handen van den wachtmeester der maréchau;ées. Voor den sneltrein, die om 11,12 uur uit Hoorn naar Alkmaar vertrok, waren gisteren de boomen aan den straatweg te Berkhout niet gesloten, Een paard en wagen, daar juist den overweg passeerende, werden door den trein gegrepen, met het gevolg, dat het paard werd gedood en de wagen geheel werd verbrijzeld. De voerman kwam er wonder boven wonder met een niet ernsti ge verwonding af. ook de spoorwegwach- teres werd licht gewond. Hoewel men aan het station te Hoorn zegt, het vereischte signaal tot het sluiten der boomen te hebben gevon, voordat de trein uit Hoorn vertrok, beweert de spoor- wegwachteres dat het signaal door haar eerst werd vernomen, toen de trein reeds vlak bij don overweg was en dien ze door een ter plaatse aanwezige bocht niet had zien aankomen. Gistermorgen, omstreeks acht uur, is in de bouten en inoerehfabriek van de firma H. van Thiol Co., te Helmond, een presmachine uit elkaar gesprongen, tenge volge waarvan de werkman Vereijken, on gehuwd, zeer ernstig werd gewond en eenigen tijd later overleed. Voorts werden twee werklieden ernstig gewond, nl.Van Grinsven, die een stuk yzer tegen het hoofd kreeg, en Van Liest, uit Aarle-Rixtel, die een dubbele beenbreuk kreeg. Een andere werkman kreeg een geringe verwonding aan de hand. Er werd nogal eenige verwoesting in de fabriek aangericht. Volgens Bureau Veritas zijn in de maand Maart verongelukt 47 zeil- en 43 stoomschepen alszeilschepen9 Amerikaan- sche, 2 Duitsehe, 4 Fransche, 2 Grieksche, 1 Nederlandseh, 7 Noordsche, 1 Portu- geeesch, 5 Russische, 2 Spaansche en 1 Turksch, Stoomschepen: 1 Duitsch, 5 Amerikaan- sche, 1 Belgisch. 1 Deenseh. 12 Engelsche, 2 Egyptische, 2 Fransche 1 Grieksch 1 Italiaansch, 1 Japansch 1 Nederlandsch, 3 Noordshe, 1 Oostenrijksch, 1 Russisch en 1 Turksch. In deze cijfers zijn begrepen 1 zeil- en 4 stoomschepen als vermist beschouwd we gens gemis van tijding. De drank. In de Van Haelenstraatte Schaarbeek, wonen de echtelingen V., die een 17 jarigen zoon hebben, een luiaard en slechterik, die de hel t van den tijd dronken is Maandagavond, dronken thuis komende, werd hij door zijne moeder berispt, en de jongen was hierover zoo gestoord, dat hij den stoofhaak nam en de moeder ermee slagen op het hoofd toebracht. I e vrouw liet dit niet langer gebeuren. Op hare beurt overmeesterde de gramschap haar; zij nam een broodmes om den deugniet te treffen en bracht hem inderdaad wonden toe aan het hoofd en den rug, zoodat de zoon, door bloedverlies verzwakt, den stoofhaak liet vallen. Een voorbijkomend politieofficier, wiens aandacht 1 door het gerucht was gaande gemaakt, kwam binnen, juist op het oogen blik dat'de zoon ineenzakte. Hij liep om een dokter, die den ge kwetste'lnaar het gasthuis deed brengen. De moeder had ook bloedende kwetsuren, maar deze zijn niet erg. „H. v. A." Gedurende de vorige week werden van Bruinisse verzonden 240 tonnen mos selen naar België en Frankrijk ad f 1.50 tot f 2 per ton, naar kwaliteit. Naar Engeland' Holland en Duitschland werden verzonden 90 balen mosselen, ad f 1.80 tot^f 2.80 per baal als voren. Aangevoerd werden 1400 tonnen mossel zaad van de Zuiderzee meest voor eigen consumtie. Er werden'40.000 stuks oesters verzon den Prijzen onbekend. Sport en Zondagsheiliging. De Haagsche correspondent van de „Prov. Geld. en Nijmeegsche Crt." heeft aan eenige autoriteiten hun meeuing gevraagd, over wat door ds. G. J. Heering in het weekblad „Ons Godsdienstig Leven" als „het bruine gevaar" werd gesignaleerd en hem de nood zakelijkheid deed bepleiten van regeerings- maatregelen, die den Zaterdagmiddag wette lijk vrij zouden maken. De Utrechtsche Hoogleeraar dr. P. H. Rit ter schreef den Haagschen mede werker van het Nijmeegsche blad, dat er aangaande deze quaestie van de Neder- landsche Vereeniging tot bevordering van Zondagsrust eerlang een rapport is te wachten. Z. D. H. Mgr. van d e W e t e r i n g, Aartsbisschop van Utrecht, schreef hem „Wij achten het voetbalspel en de sport beoefening, gelijk deze op verschillende plaatsen gehouden wordt, een bezwaar van Zondagsheiliging, zooals de Katholieke Kerk deze wenscht.'' „Mij heeft de Engelsche vrije Zaterdag middag steeds zeer toegelachen", ant woordde jhr. mr. A F. deSavornin het gezaghebbend Tweede Kamerlid voor Goes, „doch ik ben niet genoegzaam met den arbeidstoestand ten onzent bekend, om te beoordeelen, of die reeds nu kan worden ingevoerd. Dat die van Regeeringswege werd opgelegd, zou ik allerminst wenschen. En wat de spelen op Zondag betreft, ik ben daarvan geen voorstander, maar ik zou het afkeuren, dat de regeering zich daarmee bemoeide De Christenen moeten niet hun inzichten aan anderen opdringen, maar den den moed hebben zich te onttrekken aan datgene, wat zij zelf niet geoorloofd achten, ook al acht de groote meerderheid dat wel geoorloofd." Ook de president van de Nederlandsche Handelsmaatschappij J. T. C r e m e r is tegen een wettelijk-vrijgestelden Zaterdag middag. „Van een handelsstandpunt be schouwd, wordt door hem Regeeringsbe- moeienis in deze noch wenschelijk noch mogelijk geacht." Het Lid der Tweede Kamer, jhr. mr. W. Th. O. van Doora, herinnert er aan dat de vrije Zaterdag middag wel ter sprake is gekomen bij de bespreking van de beperking van den ar beidsduur, doch meer als desideratum dan als zullende werkelijk een onderwerp van wetgeving uitmaken. Hij zou verder zeer huiverig zijn om dergelijken zeer ingrij penden maatregel even bij de wet voor te schrijven, terwijl hij bovendien niet kan inzien, dat het doel, waarvoor men dien maatregel thans wenscht, daarmede zoude bereikt worden. Dr. A. W. Bronsveld te Utrecht omschrijft uitvoerig zijn bezwaren tegen voetbalsport op Zondag als van zeer nadee- ligen invloed op de Zondagsviering. In Engeland rust men op Zondag, schrijft de bekende Utrechtsche publicist, en al ben ik niet voor puriteinsche Zondagsviering, toch zou ik gaarne zien, dat de Zondag ook bij ons niet gewijd werd aan een spel, of laat mij zeggen aan een werk, dat tot geestelijken arbeid op den duur ongeschikt maakt, terwijl de opwinding, welke er bij komt, het zenuwleven schaadt. Ook hij verwacht van de Regeering des lands niet veel en zegt hij de gemeentebesturen zullen het niet aandurven. Bij beschikking van de rechtbank te Middelburg is rechtsingang verleend met bevel tot gevangenhouding van den be klaagde en last tol instructie der zaak, in de zaak tegen J. M., 17 jaar, boeren knecht, geboren te Heinkenszand, wonende te Kloetinge, beklaagd van poging tot brandstichting. Rechterlijke Macht. Door de arrondissements-rechtbank te Rotterdam is, ter vervulling der vacature van kantonrechter te Gouda, opgemaakt de navolgende lijst van aanbeveling: mr. W. W. van Haersma Bumamr. W. G. Del Baere; mr. M. P. Sipkes; allen kan tonrechter, respectievelijk te Emmcn, Woer den en Ter Neuzen. („St ct."> ALLERLEI. Overpeinzing. Aan den over van den Duitschen Rijn. Pimpel (naar een berg kjjkend, waarop een ruïne zich verheft). Dat is mo 'n raadsel, hoe die oude burchtbeeren 's avonds naar huis kwamen, met 'n stuk in hun kraag 1 Een eed. Vrouw. Je bent gisterenavond weer totaal buiten westen uit den „Rooien Ezel" gekomen. Man. Vrouw, ik zweer je dat ik geen voet meer in dat bierhuis zal zetten. Met geen zes paarden zou men mij er heen kunnen trekken. (In zich zelf). Ik ga voortaan naar „Het Paard". Gemoedelijk. Fluitist (van een dorpsmuziekgezel schap, die eenige maten achter is en de kapelmeester hem een woedenden blik toe werpt). Wind je niet op, ik zal jullie wel weer inhalen 1 H a te 1 ij k De familie Brui en de familie Robbers waren al zes jaar aan 't vechten over de wandaden van 's heeren Brui' s kat. Ein delijk echter, toen het dier ter ziele was, besloot Brui den eersten stap te doen tot den vrede, en zond een briefje van den volgenden inhoud: Mijnheer Brui zendt zijn groeten en laat den heer Robbers weten, dat zijn oude kat hedenmorgen stierf. Het antwoord luidde: Mijnheer Robbers betuigt zijn deel neming met mynheer Brui's verlies maar hij had niet geweten, dat mevrouw Brui zoo ziek was. Goes. Een persoon zich noemende Na- thus van Gulk, bijgenaamd den Belg, ven tende met een zwart geverfd kistje, met carbolballen, naar gissing ruim 20 jaren oud, gekleed mot zwarte jas, manches tor broek, grijze fietspet, -en pantoffels, wordt verdacht van verduistering van een heerenrijwiel ten nadeele van -ean rijwiel handelaar alhier. De commissaris van politie te Goes, verzoekt, indien verduistering' heel't plaats gehad, aanhouding -en voorgeleiding van den verdachte. 11c Commissaris v. Politie, A. R. Hols hoi mei'. Middelburg. Heden werd alhier in het openbaar aanbesteedde levering yan go rookt en pekelspek ten dienste van de menage der soldaten voor fret 2e halfjaar 1910. Ingeschreven word door A, Beugolink alhier, voor f0,76 per K.G. De Kon. Maatschappij „De Schelde" te Viissingen was laagste inschrjjfster ad. f69.600, voor de levering van stoomwerk tuigen, en een stoomketel voor het loods- vaartuig No 9 op de aanbesteding te Den Haag. Donderdag werden door den notaris J. Hosang in de sociëteit „De Vergenoeging" te Middelburg publiek verkocht verschillen de bouw- en WGilanden. Koopers werden van 1.56.90 h. weiland te Vrouwepolder, A. Maas aldaar, voor f 2369; 4.20.60 h. weiland te Meliskerke. S, Wisse, te Aagtekerke, voor f 5500; 58.56 a. weiland te St Laurens, F. de Bruine, te Middelburg, voor f 1084 58.56 a. idem, P. A. Bakker, teKoude- kerke, voor f 1041 97.40 a. bouwland aldaar, dezelfde voor f 1223. Opgehouden werden 1.16.50 h. bouwland te Serooskerke op f 1990; 41 a. bouwland te Vrouwepolder op f 661 41.20 a. bouwland te Serooskerke op f 431 en 12.60 a. dito op f 277. Woensdag werd ten overstaan yan No taris H. W. Neervoort te 's Gravenpolder, te Oudelande, in het openbaar verkocht: Een Hoefje, bestaande uit woonhuis, schuur, erf, tuin, boomgaard ,bouw- en weiland en zijkantweg in de gemeenten üudelande en Ellewoutsdijk, groot 2.42.77 II.A. Koopers werden: Van perceel I -en II, zijnde woonhuis, schuur, erf en tuin te Oudelande, groot 12 A., dhr. J. de La- vienne, voor f 2950, onverminderd f 25 voor losse goederen. Van perceel 111, zijn de bouwland en zijkantweg aldaar, dhr. C. Moerdijk, voor f 1340 per 39 A. 24 o.A., den hoop 12346.71, onverminderd f40 voor vergoeding bewerking, bemesting en beplanting. Van perceel IV, .zijnde tuin grond, aldaar, groot 20 c.A„ -dhr. C. Moer dijk, voor f38. Van perceel V en VI, zijnde boomgaard, bouw- en weiland en zijkant weg aldaar, groot 1 11.A. 4 A. 75 o.A., dhr. Jan op 'tHof, voor fl'200 por 39 A. 24 c.A., den hoop f3203.36. Van per ceel VII, VIH en IX, zijnde bouwland te Ellewoutsdijk, groot 57 A. 10 c.A., dhr. Corns. Looy, voor f 1050 per 39 A. 24 c.A., den hoop f 1527,90. De koopers wo-nen allen te Oudelande. Totale opbrengst fl0.l30.97, o-nvermin derd 8Va pCt. onkosten. Donderdag werd ten overstaan yan No taris H. IV. Neervoorl te 's Gravenpolder, te Driewegen in het .openbaar, krachtens Rechterlijk Bevel, verkocht: Een huis met schuur en erf te Driewegen, groot 1 A. 75 o.A. Kooper werd jlhr. L. Hubregtse te 's Gravenpolder, voor f1135, (onvermin derd f 25 voor overname losse goederen, 8'/2 pCt. voor onkosten ,en kosten Rech terlijk Bevel. Middelburg. Door de politie alhier is- heden een onderzoek begonnen inzake door een gemeente-ambtenaar ten stad- huiz-e vermoedelijk gepleegde fraude in de administratie. Deze zaak wordt, in de stad druk besproken. Driewegen. De Raad hield 12 de zer eene openbare vergadering. Present alle leden. Tot loden stembureau Prov. Staten wer den benoemd: Tot plaatsverv. voorzitter \V. van Loo, tot isjtemopnemers M. de Dreu en J. L. Mol, tot plaatsvervangende stemopnemers W. Noels en W. Westveer, en tot bijzittend lid W. Nieuwenhuijze. Tot lid van de commissie tot wering v,an schoolverzuim, vacature J. A. Hoste werd benoemd dhr. G. A. van Noort. De rekening yan het Burgerlijk Armbe stuur over 1909 werd goedgekeurd in ont vang met f3093.345 en in uitgaaf met f 1969.435. Alzoo met een goed slot van f 1123.91. Met algemeene stemmen werd goedge vonden gedurende 20 jaren eene subsidie van f 125 's-jaars toe te staan voor de aan te leggen tram. De jaarwedde van de onderwijzeres werd met ingang van 1 Juli verhoogd met f50 's-jaars voor het geven van hand- werkonderwijs buiten de schooluren. Men schrijft ons uit Ellewoutsdijk. 13 Mei 1940: Tot leedwezen van de ingezetenen van Ellewoutsdijk en de aangrenzende gemeen ten gaat de brigadier der Rijks veldwacht Vermeulen, die wegens zijlne stipte on partijdigheid aller achting genoot eerst daags de gemeente Ellewoutsdijk verla ten om zich naar Sint Jansteen, zijlne nieuwe standplaats, te begeven. Den Haag. Heden is in de vergadering der Tweede Kamer het geval Overste Koch behandeld, die over achteruitstelling had geklaagd. De minister van Oorlog ver klaarde met dat deel der conclusion van de commissie van onderzoek, waarbij ver goeding wordt gevorderd voor de gelde lijke schade door genoemden .overste hij zijne overplaatsing geleden, accoord te willen gaan, doch niet met de overige beschouwingen der commissie, speciaal daar waar do commissie betoogt, dat in deze zaak van den gebruikelijken weg is afgeweken. De commissie handhaafde hare conclu siën. Den Haag. Het bericht van De Tijd als zou binnenkort van de .regeering een nieuw wetsontwerp van overname van. dein spoorweg BataviaBuitenzorg te wachten zijn in verband met nieuwe voorstellen dei- maatschappij, is onjuist. Rotterdam. De losse werkman V. \V. heeft, na dronken te zijn thuis gekomen en zijn vrouw en dochter op de vlucht to hebben gedreven, heden morgen, toen de beide vrouwen de woning wilden bin nentreden, eerst zijn vrouw en bij nadering der polilio zichzelven met een revolver verwond. Amsterdam. Uit Londen seint men, dat blijkens berichten uit Withhayen, de red ding der 100 bedolven mijnwerkers on mogelijk wordt geacht. De schacht, waar in het vuur woedt, is nu dichtgemetseld. Wilhelmshaven. Bij de manoeuvres ter opsporing en doen springen van zee- mijnen heelt een ernstig ongeluk plaats gegrepen, waarbij vijf manschappen wer den gedood en twee gewond. Amsterdam Heden stond terecht de 21-jarige magazijnbediende die voor eeni gen tijd op de terreinen der oude was kaarsenfabriek zijn meisje vermoordde. De eisch is 10 jaar. Verdediger vroeg on derzoek naar geestvermogens. Vereenigingen „St. ct." 104 bevat de statuten der na volgende vereenigingen De Vereenigde Kolenhandelaren van Zierikzee en Omstreken, te Zierikzee Algemeene Nederlandsche Typografenbond afdeeling Middelburg, te Middelburg. Berichtgevers te Zierikzee. Aan allen, die tijdens de afwezigheid van onzen correspondent belangloos diens plaats vervulden, brengen wij onzen welgemeen- den dank. De Redactie. Tholen, 10 Mei 1910. Jarige Zeeuwsche tarwe f0.a f0. nieuwe f6,50 a 7,50; haver f 3,50 a f 4,50 rogge f 5,50 a f 6.wintergerst f 4,50 a f 5,aardappelen, blauwe f 2,25 a f2,50; witte f2,— a f 2,50peren f 5, a f6,appelen f6,a f6,perH.L. uien f 0,a f 0,per 50 K.G.hooi f 40 a f 45 per 1000 K.G stroo f 7.a f 11, per 100 bossen; zomergerst f a f 4,60 per H.L. Middelburg, 12 Mei 1910. Ter graanmarkt van heden was de aanvoer niet groot. De stemming was voor alle granen flauw. Pryzen onveranderd. De pryzen waren als volgt Nieuwe tarwe t 6.26 4 f 7. Roggef 64 f 6.25 Zomergerstf 4.50 4 f 6. Haverf 3.4 f 4. Paardeboonen f 7.4 f 8. Kroonerwten f 11.50 4 f 14.50 Tuinboonenf 0.4 f 0. Witteboonen f 10.50 4 f 13.50 Ronde bruineboonen f 11.4 f14. Lange ditof 0.4 f 0. alles per mud. Officieele noteering van den marktmeester. Boter f0.65 4 f0.60, voor particulieren f 0.62s per 1/2 kilo. Eieren f 3.30, voor particulieren f3.70 per 100 stuks. Noteering v. d. marktzetter van de landb.ver. en „Handelsbelang." Boter f 0.55 4 f 0.60, voor particulieren f 0.62"' per '/3 kilo. Eieren f 3.30, voor particulieren f3.70 per 100 stuks. Amsterdam, 13 Mei 1910. Aardappelen. Zeeuwsche bonte f 2.40 a f2 80. Zeeuwsche blauwe f2.af2 90. Eigenheimers f2.10 a f2.60. GOES. Gehuwd12, Marcus Slimmers, 55 j. weduwn. vaD Neeltje Verplakke en Aartje Verburg, 42 j. weduwe van Pieter Johannes van der Maas. Geboren 12, Hendrik Bernard, z.v. Bernard Jan Dootjes en Machelina Oele; Pieternella Rachelina, d.v. Hendrik Cornells Gunst en Margaretha Zweedyk. Overleden: 11, Gerardus van Riet, 52 j, gehuwd met Pieternella Verhulst; Jan netje Johanna van Hamburg, 58 j. ongeh- Van 12—13 Mei. MIDDELBURG. Ondertrouwd: If. J. Over- duin, j.m. 24 j. en J. S. Koolwijk, j.d, 23 j.If. Ringelberg, j.m. 30 j. M. C. Harthoorn, j.d. 27 j. GetrouwdH. Hendrikse, j.m. 32 j. en .1. den Engelsman, j.d. 21 j. Bevallen: J. Alewijh.se, geb. Francke, d,J. Wattel, geb. Breel, z.; J. E. H. Heijse, geb. Tak, z.; E. Wondergem, geb. do Visser, z.; I. van Oordt, geb. -de Wit, A. Wils, geb. Sparreboom, d.; J. H. G. Mulder, geb. Hoekstra, z. Overleden: M, Blom, 78 j. vrouw van J. P. Hildernisse; J. den Hollander, 71 j. wed. van J. Slaakweg. Van 613 Mei. IERSEKE. Ondertrouwd: 6, Cornelis Vis ser, j.m. 26 j. te Wemeldinge en Maria Martina Hoogstate j.d. 22 j. Geboren: 7, Neeltje, d. v. Jan Pikaar en Maria Cornelia Cornelisse. Over de Maand April 1910. OOSTBURG. Gehuwd: J. v. t. Westeinde, j.m. 38 j. en L. v. d. Meere, j.d. 31 j. J. Leenhouts, j.m. 34 j. en C. v. Cruij- ningen, j.d. 31 j.; J. Beun, j.m. 28 j. en S. Wiltemsen, j.d. 25 j.; A. Ma,et, j.m. 26 j. en E, Versla ijs, j.d. 27 j. HOOFDPLAAT. Gehuwd: Augs. P. Roe gies j.m. 29 j. en Emma v. d Rosteijlne, 17 j. j.d. OverledenA. Lakerveld, 64 j. wed. van A. de RuijSscher. WATERLANOKERKJE. Geboren: Jac. d. v. C. de Klerck en J. Luteijn. Overleden: E. M. J. d. v. A. Buijtek en V. Geeraert. EEDE. GeborenM.d. v. J. Verbeke en C. Bruijckere. C.d. v H. Nobus en M. de Smet. O. z. v. A. Verwulst en M. de Saar. OverledenB. de Clercq wed. v. P. Laridaen 92 j. Gehuwd: J. de Vrieze jm. 20j enl.de Baets jd. 19 j. A. Standaert 21 j. jm. en V. Adam jd. 21 j. E. Moelaert 29 j jm. en E. Landschoot 23 j. jd. IJZENDIJKE. GehuwdP. Jacobs 35 j. en C. v. d. Boom jd. 37 j. A. Blondeel jm. 30 j. en S. Geeraert jd. 34 j. E. Antheunis jm. 49 j. en M. Antheunis jd. 38 j. A. Walkiers en E. de Back jd. 26 j. GeborenM. d. v. Dobbelaere en S. Desein. A. d. v. L. Verstraeteen J.Pieters A. z. v. J. Behage en F. du Mez. E. d. v. P. de Dauwe en P. Sol. OverledenF. Carpreau 72 j. echtgn. r. M. Kampschreur.

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1910 | | pagina 3