AFBRAAK t Aanbesteding. Pension Zorgvliet IEUWS. Laatste Berichten. ONDERWIJS. Posterijen. Scheepsberichten. lUiKÜC.KLUKt STAND. Marktberichten. Afloop Verkoopingen, Aanbestedingen enz. Openbare Verkoopingen Aanbestedingen. DE STEEG bij de Middachterlaan. Vrijdag 5 April a.s., aan te besteden: Zaterdag 6 April 1907, verkoopen de Afbraak van een Keet, Vetstal, Varkenshok en Ark Uit de hand te koop: Wed. VIERGEVER, Voorstad, Goes. GEVRAAGD gehuwde paardenknecht, een Meid, ikte voor eenigen ingewanden bleef lgen overleden. ;n te Brielle van innentrad, en een >eklommen, stortte trap en bleef op a de Noordmolen n vlaag van waan- eener tweede ver- ij bezweek aan de ren. Te Dintel op den Steenberg mobiel overreden e slumperd, wiens veel te wenschen uur, te Zaandam kend, is door een ien hij een beetje t teer ingesmeerd, aangezicht, schedel heeft moeten bei- ele plunje bedor- al is opgemaakt, ■chda.g had op den en het Merwedc- geluk plaats. Eeni- e Gooisehe Stoom, rbij reed een hun- ram, dat ile machi- maal waar-schuwde bleef echter naast at hij op 'n noodlot eersten wagen aan s onder den wagen, rde over hem heen pte terstond. De on- dukken te zijn go ot onmiddellijk zijn osheid van den rij- orzaak van het. on- vd. De eerste wagen, deeltelijk ontspoord moeite weer in het lijk verminkt» slof- 'n een goederenwa- -oerd naar Amster- aan de Weesper- hoon gewaarsehuw- m het af te halen den verongelukte ite 'oormiddag half 12 sehen weg te 's Gra- jongetje, wonende aar, door de West eneden en gedood, en der tramwagens afgevallen en toen akt. de Blasiussfraat le iaanslag gepleegd pp zei. Zij werd op de t 'n mes in de borst jarigen Koperberg. taat hoop op herstel. een talrijk gezin, a (Gr.) is de vrouw ■wijl zij aan het mel- loor eene koe tegen ,dat men voor haar venste gedeelte van elkaar gespleten, de ook inwendig werd Bij hel spefcn ;in n ptortte een pasge- ardoor pen jongetje werd. Dadelijk werd doch de inmiddels kon slechts den dood meldt uit Kindho- gisterochtend ko- iie grens, is tusschen gederailleerd, dierst daarna de eerstvol- die vol zat, in een reizigers zijn meer kwetst; een heeft er e reizigers van den en ongedeerd, even- el. Spoedig waren de irsel en Veldhoven ter sneltrein Gouda' ongeveer half negen viel tusschen ge- Woerden een 5-jarig ingaan van het portier, e noodrem in werking tot stilstand gebracht, n armen kleine gevon- Te Woerden ,waar de tandigheden doorgaat, stationswachtkamer dige hulp ingeroepen, eenen waren deerlijk was bij het ongeluk s Veenwouden raakte jarig knaapje, dat op was, bij het afsprin; ar gekwetst werd hij nadat hij naar Leeu- s, bezweek hij aan de he politie heeft Za.ler- vangst gedaan. Te on- rte de nachtwacht Van ie villa, van den heel' -nda al. Hij waarsohuw- olitie le kl. .1. Louisse. h naar binnen en von- pkers bezig zich buit te ien hen en de politie ht, waarbij van sabel uik werd gemaakt. Ter- ers, die later bleek P- door een spiegelruit, hten zoo te ontkomen, inderen zich met bun tnfal zilveren voorwer- I pon uit de voeten. Doch de vlucht hielp hen weinig, want het difefel wj!»t spoedig aangehouden. F Men verzoekt ons uit Den Haag mede- deeling te doen van het volgende Nn door de voortdurende controle bij f de aankomst en het vertrek der treinen aan onze groote stations de handel in meisjes en vrouwen ten zeerste wordt be- i moeilijkt, zijn de handelaars er op uit nieuwe wegen te beienken om bun doel te bereiken. In het belang van allen die jonge vrouwen onder hun toezicht hebben 1 'wordt daarom het volgende voorval gepu- bliceerd Verleden week' kwam' een jonge vrouw uit een der vrij ver van Den Haag gelegen kleine steden, op het perron van de Hol- landsche Spoor. Zij vroeg waar de stations- dame te vinden was, en verhaalde deze dat in bet plaatsje harer inwoning zich ten haren huize een dame had; aangemeld, die voorgaf de gevolmachtigde te zijn van een der bekende adellijke familiën wonende nabij Den Haag. Nu had zij toevallig ver nomen dat de jonge vrouw wel een be trekking als huishoudster op het mooie buiten van de familie X zou willen aan vaarden. De aanbiedingen' waren prachtig de dame had de volmacht te,handel?n en a engageerde het meisje. Dinsdag aanst. zou zjj naar Den Haag vertrekken, en aan het station door de bewuste dame worden af gehaald. Toen deze vertrokken was, begon de zes en twintigjarige, dus geen kind meer, na te denken. Zij ,besloot een retour naar Den Haag te nemen en te trachten informatien in te winnen. De stationsdame vergezelde het jrmei.-qe naar de bewuste adelljjke familie, doch hoe groot was haar verontwaardiging, toen het bleek dat alles bedrog was en men van"niets afwist. Nu is in dit geval van het ingaan op een advertentie geen sprake. Waarschijnlijk heeft dus de placeuse in een hotel op slimme wjjze inlichtingen ingewonnen, in welke gezinnen knappe jongedochters wonen. Men zij dus op'jziju hoede. Dat de placeusejverder ieder die maar alleen op de perrons te vinden is, van haar gading vindt, leert liet geval van een nagenoeg hlind meisje, dat door een handelaarster van Rotterdam naar Den Haag werd meegetroond. Het meisje was op weg naar Amsterdam. Er werd ter stond getelefoneerd èn toen de trein in Den Haag' aankwam werd het kind uit de handen van het vrouwspersoon gered. Het'kis dus van het hoogste belang dat ieder deugdelijke informaties inwinne, om kind of pupil niet aan de bitterste ellende bloot te stellen. „N. R. Ct Zware mishandeling. In den Jordaan te Amsterdam heeft zich een treurig tooneeltje tusschen vader en schoonzoon •afgespeeld. De oude stoelenmatter Ger ritsen, een man van ruim 50 jaar, beeft zijn werkplaats in een gang, naast perceel 192 Bloemstraat, bij de Lijnbaaiisgrackt. In dit perceel woont zijn schoonzoon Vo gel, meubelmaker van beroep, ongeveer 35 jaar oud, en vader van drie kindereu. Gerritsen staat in de buurt en bij de politie als een dronkelap bekend. Hij i s dronken of „onderweg" zeiden de buren. En dan doet hjj niets dan iedereen sarren, tot vechten uitdagen en uitschelden. Zoo ook Maandagavond tegen 7 uur, toen bij, goed aangeschoten, aan den ingang van genoemde gang stond te jouwen. Daar komt zjjn schoonzoon Vogel van zijn werk tehuis, de Bloemstraat in. Hij draagt oen zijner kinderen op den arm, dat hem tegemoet is geloopen. Bij de deur van zijn huis gekomen, geeft Gerritsen zijn schoon zoon pardoes een slag in het gelaat. Deze zet het kind neer en is dra met zijn schoon vader aan het vechten. De stoelenmatter, een eerste vechtersbaas, slaat Vogel tegen den grond, en daar liggen beiden te rollen. Toen is het gebeurd. De razend gewor den schoonzoon haalt een stuk gereedschap te voorschijn een beiteltje en geeft zijn belager drie steken. De angstige om standers durven de mannen nauwelijks te scheiden. Beiden staan op. Vogel met het bebloede beiteitje in de band. Nog raast en tiert de oude Gerritsen, maar de invloed der steken werkt door en hij slaat bewus teloos tegen den grond. Te hulp gesnelde politie grijpt den dader, en dr. Knapper, van de Keizersgracht, die toevallig in de buurt een zieken jongen bezoekt, snelt toe om den getroffene te helpen. Deze wordt in zijn huis gedragen en daar verbonden. Hij heeft drie diepe won den. Volgens den dokter zjjn longen, nieren en maag getroffen en zal Gerritsen er het leven bij inschieten. dhr. C. P. Scrïarcns Sr,, Benoeming stembureau Provinciale Sla- en, tot stemopnemers J. B. Werri en J. V. Remijn; plaatsvervangers: P. van Slee en Chr. P. Serrarens; plaatsvervangend oorzitter F. B. Thomaes. Benoeming stembureau Gemeenteraad. Tot stemopnemersP. van Slee en Cli. Serrarens; plaatsvervangersM. van der Meiden en J. B. Wem; plaatsvervangend voorzitter: F. B. Thomaes, lot. 1de lid M. an der Meulen. Benoemd tot wegwerker aan den grint weg in de richting van Ovezande, J. Derto. Kohier Hondenbelasting werd opge maakt tot. een bedrag van f 84. Daarna, ging de Raad over in gesloten ergadering ter bespreking en het opmaken van den Hoofdelijken Omslag. Waarna, in openbare vergadering het ko lder werd vastgesteld tot een bedrag van f2598.20 met een factor 1.72. Op de kiezerslijst komen voor 180 kiezers voor de Kamer en Staten en 167 kiezers voor den Gemeenteraad. Gisterenavond hield de Werkmans bond „Eendracht maakt Macht" alhier hare gewone jaarlijksche vergadering. Na dat door den secretaris de notulen der orige vergadering en der bestuursverga deringen waren voorgelezen ,deed de pen ningmeester rekening en verantwoording over 1906'07. Uit dit ver-slag bleek o. m. dat, er dit jaar aan contributie en dona- teursgelden was ontvangen f 555.13. Aan zieken, bodeloon en verdere uitgaven uit gekeerd f 552.97, wat een batig saldo geeft van f2.16, wat met. de in kas zijnde f 441.24 een slot. maakt van f 443.40. Herkozen als bestuursleden J. Hazen en M. Grim. Herkozen als leden van de Commissie van bijstand dhrn. M. ten Broeck en C. den Braber. Herkozen als bode .1. van 'tWpsteinde. Om fraude te voorkomen werd beslo ten geen uitkeering meer te doen dan op bewijs van een geneesheer alsmede geenc nieuwe leden aan 1e nemen, vooraleer het bestuur zich van hunne goede gezondheid overtuigd heeft, 1ERSEKE. Niet minder dan 33 personen vertrekken a. s. Vrijdag van uit deze ge meente naar Noopd-Amerika terwijl )uog verscheidene gezinnen in den loop dezep maand hopen te vertrekken. Met ingang van 16 April a, s. is de klerk bij de Staatsspoorwegen C. .1. Hage verplaatst, van Kipuiningenlerseke naar Venlo. 's ilEERENHOEK. In de gemeenteraads ■vergadering, gehouden den 30 Maart j.l., waren alle leden tegenwoordig. Na lezing der notulen, welke onveranderd werden goedgekeurd, kwamen de ingekomen sluk- kou ter tafel, waaronder het, verslag der |t gemeente en dat der Commissie tot. wering ivan Schoolverzuim, welke voor kennis Ingeving werden aangenomen. De rekening-armbestuur 1906 werd na, ^gezien en nadat de Burgemeester (als voorzitter van het. armbestuur) zich had verwijderd, vastgesteld en goedgekeurd met een ontvangst, van f676.525 en een uitgaaf van f670.73, dus met een batig slot van f 5.795. Herbenoemd wegens periodieke aftre ding tot lid der Com. t. w. v. Schoolverz. GOES. Met ingang van 1 April is be noemd tot onderwijzer aan de R. N. L. alhier de heer D. A. Poldermans, onder wijzer aan school B, en zulks om te voor zien in de vacatuur, ontstaan door liet eervol ontslag aan den heer II. Moojen. HEINKENSZAND. Alhier is de school met den bijbel geopend. Op de stichting „Bloemendaal" te Loosduinen slaagden voor hel exa men B 1 leerling-verpleger en 9 verpleeg sters, aan wie het diploma als verpleger en verpleegster kon worden uitgereikt. Voor het examen A slaagden er 11, waaronder uit Goes mej. E. S. Basting en uil 's Heer Arendskerke mej. E. Philipse. Van de aspirant-verplegers slaagden 2 verplegers en 6 verpleegsters .waarvan 1 uit Goes en wel mej. J. J. Basting. Eenige moesten worden afgewezen of her-examen doen. Postkantoor Goes. Lqst van onbestelbare brieven en brief kaarten van hier verzonden gedurende de 2e helft der maand Maart Brieven: Dhr. en mejufïr. Schultz, Adam. J. Verbrugge, Wemeldinge Nota. Aan den afzenders wordt aan bevolen hun naam en adres op de stukken te vermelden, opdat deze bij onbestelbaar heid aan hen kunnen teruggegeven worden. Zondag is te Everingen onder de ge meente Baarland omgeslagen het plei zierjacht genaamd „Anna Anvers", geko men van Vlissingen met bestemming naar Antwerpen en door de bemanning verlaten. Er werd gepraald om hulp, welke is ver- leenil door de schippers, gebroeders Pau- lus, liggende in de haven te Hoedekens kerke, die met hun vaartuig het jacht op droog hebben gebracht. Het vermelde jacht is Maandag naar Antwerpen gesleept, waarvoor de gebroeders 125 franks zijn uitbetaald. Er zijn geen menschenlevens te betreuren. Van 27 Maart3 April. GOES. Onderlïbuwd27, Johannes Jan Paulus Dirkse, 31 j. jm. en Jozina Reijerse, 23 j. jd.28, Jan Peeman, 22 j. jm. en Elizabeth Adriana. Jacobs, 22 j. jd. le huwel. afkon.31, Lodewijk Jozef Karei van Oordt, 33 j. jm. te Rotterdam, onlangs te Goes, en Anna Voorhoeve, 34 j. jd. te Rotterdam, onlangs te Amsterdam. Geboren28, Gerard Pieter, z. v. Pieter Wessel en Ilina Steenhard; Anna, d. v. Lodevicus Johannes Polfliel en Dina Ma rina de Koning; 30, Marinus, z. v. Gerard van der Klooster en Cornelia Weststrate. Overleden: 27, Johanna Kegel, 72 j., wed. van FrideMch Wachmann; Jo hanna Nieuwenhuijzen, 57 j., ongeh.; 30, Johanna Hendrika de Wee, 86 j., wed. van Job Dronkers; Cornelis Marinus, 3 mnd. ,z. v. Willem Verplakke en Adriana Zweed ijk. Van 30 Maart3 April. MIDDELBURG. OndertrouwdA. Reijn- hout, 32 j., wednr. en J. J. Reijnhout, 22 j. jd. Gebrouwd: J. Janse, 48 j. jm. en A. C. Steijn, 44 j. jd.; D. Sanderse, 26 j. jm. en A. Glerum, 20 j. jd.J. F. Pieters, 27 j. jm. en J. R. Cornelissen, 27 j. jd. Bevallen: E. Hoegen ,geb. Davis, z.; J. B. Steijn ,geb. Visch, z. Overleden: W. C. Leijnse, 25 j., onge huwd, d. Van 28—30 Maart. VLISSINGEN. Ondertrouwd: F. K. Wis seling, 29 j. jm. en C. ,1. G. Arzoni, 32 j. jd.; F. Wi. Perwez, 24 j. jm. en J. de Vries, 20 j. jd.; J. de Nooijer, 25 j. jm. en K. Witte, 26 j. jd.; R. P. M. van Oppen, 26 j. jm. en .1. A. Butler, 24 j. jd.F. N. van der Bilt, 61 j. jm. en E. A. Geldof, 38 j. jd. GetrouwdB. van Steveninck, 25 j. jm. en E. S. Steenkiste, 27 j. jd. BevallenM. A. van der Eijk, geb. Van Drielen ,d.P. Schutte, geb. Jacobse, z. L. C. M. .1. Roelse ,geb. Huijsman, d.; J. Looisen, geb. De Nooijer, d. (tweel,); M. M. in den Boscli, geb. De Nood, d.; L. van Zandvoord ,geb. Hoeksenia, d. Van 2429 Maart. ZIERIKZEE. Getrouwd: J. F. v. Heucke- lum, 60 j., wednr. en .1. v. Dijke, 47 j. jd. Bevallen: A. van Donge, geb. Berre- voets, z.; .1. Mensch. ,geb. Manni, d.F. C. Versteeg geb. Logmans, d.; A. Schuls, geb. Ringelberg, z.A. Vermes!, geb. Hoog- strate, d.; A. C. iBerrevoets, geb. v. Burgh, d. Overiedon: L. J. Mensch, 15 m., z. II. Logmans, 10 w. z.; W. Tuinman, 46 j„ vrouw van Wi. G. Lemson; N. Overdulve, 79 j„ vrouw van C. Kloet; A. J. v. Be- zooijen, 44 j. vrouw van J. L. Strooband; J. M. Uijl, 2 m., d. Over de maand Maart. OVEZAND. Geboren: 2, Adriaan Poli door, z. v. Joannes Marcus Clarijs en Margaretha lluige; 12, Anna, d. v. Joannes Martens en Catharina Bos; 17, Margaretha, d. v. Johannis van 't Westende en Lena Drijdijk25, Catharina Johanna, d. v. Cor nelis Maat en Pieternella, van den Ende; 26, Wjlhelmina, d. v. Gerard Boeij en Cor nelia van den Durpel. NISSE. Geboren15, Cornelis, z. v. Jan Paauwe en Katarina de Witte; 28, Adriana Jacoba, d. v. Gerard Zonnevijlle en Lauwerina de Jonge; 30, Hubregt, z. v. Ilubregt Moerman en Martina Fierloos. Overleden14, Pieternella Moerdijk, 50 j., vrouw van Jacob Otte. DRIEWEGEN. Gehuwd: 14, Pieter van Loo, 24 j„ jm. en Maatje Markus se, 19 j., beiden Driewegen. 's HEER ABTSKERKE. Geboren7, Ja- comina, d. v. Pieter Minderhoud en Cor nelia van Damme. KRABBENDIJKE. Ondertrouwd21, Adriaan van Overbeeke, 24 j. jm. te Bor- seleii en Stoffelina Burijn, 25 j. jd.; 28, Adriaan Marinus van Zweden, 22 j. jm. en Lena Lobbezoo, 21 j. jd. Getrouwd21, Reinier Jan de Fouw, 26 j. jm. te Hoek en Janna Weststrate, 22 j. jd. Geboren3, Adriaan, z. v. Jan Haver- hoek en Neeltje van Boven; 8, Adriana, Janna, d. v. Marcus Francke en Tannetje Maria Sandee; Cornelia Adriana, d. v. Maarten Meeuwsen en Wiilemina Mulder; 15, Jacob, z. v. Pieter Schouwenaar c-n Dina van den Boomgaard; 21, Jacobus, z. v. Adriaan Verhage en Pieternella Ver- sluijs; 23, Boudewijn Jacob, z. v. Johannes Nieuwen huijse en Marina Kole. Overleden27, Marinus, 13 m., z. v. Jan van Luijk en Tona Josina Witte; - Adriaan, 21 j. ,z. v. Gommert. Krijger en Adriana 'Blok. (Z.) HEINKENSZAND. Getrouwd: 28, Adri- anus Simonse, 39 j. jm. to 's Heer Abts kerke en Neeltje Wiskerko, 36 j. jd. Geboren: 8, Maria Sophia, d. v. Ludovi eus Janssens en Catharina Moisson; 13, Agatha, d. v. Cornelis Kuzee en Adriana Verschiere; 20, Jan Janus, z. v. Jacob Walhout en Magdalena Pieternella Pries- ster; Adriana Jacomina en Maria Mar garetha, d. v. (tweel.) Laurus Boonman en Adriana Pieters; 22, Cornelia Johanna, d. v. Johannes Rijk en Johanna Boonman; 25, Jan, z. v. Pieter Driedijk en Apo-lonia van den Dries. GORS, 2 April. Wegens den feestdag geen graannotee- ring. Boter f 1.12 a f 1.16 per K.G. midden- prijs f 0,67 part. f 0.60 Bieren f 3 40 af 3.80 per 100 stuks mid- denprjjs f 0.90part f 0 De aanvoer van boter en eieren was raim. VLISSINGEN, 2 April. Boter per halve kilo f 1.25 a f 1.20. Eieren per 104 stuks f3.80 a f 3 60 De opgaaf van den marktzetter der landb. afd. Heinkenszand luidt Boter f 1.12 a 1 1.16 per kilo. rekenprijs f 1.14 per kilo. Eieren f 3.40 a f 3.80 per 100 stuks, rekenpijjs f3.60 per 100 stuks. Rotterdam, 2 April. Ter veemarkt van beden waren aange voerd: 2173 runderen, 254 vette. 1239 nuchtere kalveren, 67 schapen, 743 var kens en 100 biggen. Runderen hoogste prijs 74, laagste 60 cent; kalveren hoogste 110, laagste 90 cent; schapen hoogste 74, laagste 60 centvarkens hoogste 49, laagste 45 cent; alles per kilogram. Heden werd ten overstaan van notaris Pilaar te Wolphaartsdijk in de her berg bij P. KorstaDje, voor de wed. Pieter de Regt c. s. publiek verkocht een woon huis, schuur en tuin in de gem. Wol phaartsdijk a. d. Oude Kaai, groot 2 aren, 62 c.a. aan Jacobus Kaboord, arbeider aldaar voor f 666. Zaterdag werien te Wolphaartsdijk, in de herberg bij P. Korstanje, ten overstaan van not. Pilaar aan diverse personen pu bliek verpacht voor 7 jaren, voor het Waterschap „Oud-Wolphaartsdijk en van den polder Oost-Nieuwland 6 perceelen Inlaag, binnendijk en water in de gem. Wolphaartsdijk, samen groot 10.51.80 H.A. voor f694 per jaar. Heden werd ten overstaan van notaris Pilaar te Wolphaartsdijk in de her berg bij P. Korstanje, voor Jacob Nagel- kerke c.s. publiek verkocht een woonhuis en erf, in de gem. Wolphaartsdijk aan den Papeweg, groot 1 are 27 ca. aan Jacob Lokerse, arbeider aldaar, voor f901. Door het bestuur van den Stoppeldijk polder werd Dinsdagnamiddag in het café het „Bonte Hert" te Hulst in een perceel aanbesteed het aanleggen van een nieuwen weg, lang 2100 Men het maken van 3790 M. lengte steenslagbaan en 1371 M. lengte keibestrating in dien weg en in andere polderwegen in de gemeenten Stop peldijk en Boschkapelle MiDste inschrijver was de heer J. F. Adri- aansens Polfliet, Walsoorden, voor f25450. Bij de heden ten huize van den herber gier G. Hermans gehouden aanbesteding van liet verhoogen en verzwaren van 1986 M. zeedijk van hel waterschap „de Ver- eenigde Polders van Ossenisse" met on- jderhoud tot 1 Nov. 1907, raming f 12.555 werd ingeschreven door de volgende 16 personen: J. G. Balkenstein, Terneuzen, f12260; Joannes de Jonge Middelburg, f 16890; J. A. de Waal, Lamswaarde (voor waardelijk) f 11500 P. Bogaard, Ossenis se, f15700; Jos. Cambeen, Hontenisse, f 15500; P. A. Warrens, Ossenisse, f 12500; L. G. Hermans, id., f 12490; J. F. Adri- aansens-Polfliet, Hontenisse, f13600; 'A. A. de Wilde, Goes, f12465; Renier Ver- schelling, Terneuzen, f16550; A. Thorens, id., f12690; Jac. van Drongen, Hoek, f12157; Wolfers, Terneuzen, f13200; A. Carelse, Borsele, f 12790A. Lodder, Oud- Beierland, 113100; H. 'de Kluiver, Slie- drecht, f13340. Gegund aan Jac. van Drongen, Hoek, voor 1' 12157. April. 4 Rilland, huis, schuur en erf, Schram. 4 lerseke, Boereninspan, Hollmann Ver hoek. 4 Middelburg, smederij L. Giststr. F 181, woonhuis Dam N Z. F. 150, ditoRotter- damsehe kade 0 249, dito Zusterstr. 1-205 en 204, Hosang. 5 Nisse, beettenpeeön, hooi, stroo, vai kens enz. Hollmann Verhoek. 5 Zierikzee. hofstede, v. d. Lek De Clerq. 6 's Hoer-Arendskerke (postweg) afbraak Hollmann Verhoek.' 8-22 Hulst, woonhuis, v. Dalsum. 10 Middelburg, nette inboedel, Goud en Zilver, Hioolen. 10 Zierikzee, meubelen, v. Nouhujjs. 11 Kruiningen, herberg, „De Korenbeurs" v. d. Kloes. 11 Krabbendiike, bakkerij, v. d. Kloes. 11 Middelburg, huis met tuin, L. Gortstr. K 27, huis Koepoortstr. E 57, winkelhuis Vlasmarkt L 14, stal en bouwterrein Penninghoeksingel L 41-42. 11 Hansweerd, woonhuis en meubilaire goederen, Schram. 12 Kamperland, Stoof, 2 woonhuizen, ge reedschappen en werktuigen. 12 lerseke, winkelhuis, Houwer. 12 lerseke, winkelhuis en pakhuis, Houwer. Mei. 1 Borssele. Boereninspan, v. d. Kloes. Hofstede „Veldzicht", te's Heer-Arends- kerke. Pilaar. April. 4 Kwadendamme, liet bouwen van een arbeiderswoning op de hofstede bij P. Remijn. Hoogvliet. 5 Goes, herstelling havenboorden en bag- gerwerk, Gemeente-Bouwmeester. 12 Rilland, bet bouwen van een Volks keet, J. W. van de Weert, Gces. RUIME LUCHTIGE KAMERS. Zeer geschikt voor gr. en kl. Fam. Dames KOCH. Heden overleed tot onze diepe droefheid, meermalen voorzien van de H.H. Sacramenten der Stervenden, onze dierbare Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Mevr. JOHANNA KEGEL, Wed. van den heer WACHMANN, Eerder Wed. van den heer M.Stikger, in den ouderdom van 73 jaar. i M A. C. LEYGRAAF— Scheve- j Stieskr. rangen. J H. W. B. M. LEYGRAAF en Kinderen. Goes E. M J. STIEGER. I M. J. J. STIEGER. Tete- J. E. STIEGER— vingen I Van Mieruo I en Kinderen. Goes, 27 Maart 1907. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van Goes zullen des voormiddags 11 uur, op het raadhuis te Goes trachten het uifvoeren van herstellingen aan de havenboorden, bene vens eenij bajgerwerk in de binnenhaven. Het bestek ligt vanaf heden op de Secretarie ter inzage, terwijl de Gemeente bouwmeester desgewenscht nadere inlich tingen verstrekt. Goes, 27 Maart 1907. Burgemeester en Wethouders voornoemd DE KONING KOOIJ. De Secretaris G. A. HAJENIUS. De Deurwaarders HOLLMANN VERHOEK te Goes zullen des voormiddags om 10 uur, op de hof stede vroeger bewoond door den beer Meulenberg, te'sHeer Arendskerke (Postweg). bestaande uit: 20000 Waal-, IJsel- en Post wegklinkers, 10000 Waalsteen, 25000 IJselsteen, 4000 Holl. Pannen, een partij beste Keien, 3 Hardsteenen Varkensbakken, 3 stel Mendeuren, Staldeuren, 3 stel Ramen met Kozijnen, en Blinden, Kolders, Sparren, Onder en Bovengebinten, Latten, eene groote partij Planken, 1000 bos Holl Bekriet, Ankers Hangen, Duimen en ander Ijzerwerk, an tieke Tegeltjes, waaronder blauwe afbeeldingen van 2 papegaaien en 2 landschappen. De afspanning met ruim plein en stallen, koffiehuis met vergun ning, waaraan 35 aren 32 centi aren tuingrond is gelegen en drie -woonhuizen naast het koffiehuis, allen verhuurd het pand is voor alle doeleinden in te richten. Samen groot 63 aren 12 Centiaren. Desverkiezende kan de helft der koopsom als 1ste hypotheek op boven staande gevestigd blijven. Dagelijks te bezichtigen en informatien in te winnen by bij L. VAN DE VOORDE in den frederlca- polder te Rilland een liefst met werkend geziD, waarvoor een woniDg beschikbaar is, en wegens huwelijk der tegenwoordige, met Mei a.s. tegen hoog loon.

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1907 | | pagina 3