MrJ AdeWilde, ONTBIJ Red Mikl Gemaal Fruit- en Tronkboomen. 150 Olntenboomeu Goes, Wijngaardstraat 186. Groningsche Hypotheekbank „s 0LMEB00MEN, Openbare Verkooping. Uit Zeeuwsch-Vlaanderen. BURGERLIJKE STAND. Scheepsberichten. Afloop Aanbestedingen. Laatste Berichten. Marktberichten. ADVERTENTIES Openbare Verkooping. Vrijdag: 1(1 November 11>05, Verkoopen: CANADABOOMEN, Openbare Verkooping op Zaterdag 18 November 1905, 116 70 Tronkboomen, 4 Olmeboomen Maandag 20 November 1005, 132 Canadaboomen, Donderdag' 0 November 1005, Advocaat-Procureur, Voorhal en puik St. Goes. JOH Groote v -+ I een vrachtwagen ontvreemd en in struik gewas oip den Weslwal verborgen, waai de agent van politie Moons surveilleerde, wieti de handelingen van dien jongen verdacht voorkwamen en die daarom de fleseh in beslag nam. Deze jongen en een zesjarig vriendje van hem hadden zooda nig van dien drank geproefd, dat zij in konnelijken staat van dronkenschap waren geraaki. (Z.) Tol officier in de Oranje-Nassau- orde is benoemd mr. de Wilt Hamer, districtsschoolopziener alhier. Door de politie is op den Weslwal alhier gevonden een kruik oude klare, merk Hulskamp, waarvan de herkomst on bekend is. Zooals men weet, nam zij voor eeuige dagen geleden op dien Wal een fleseh brandewijn in beslag. -In de Woensdagavond gehouden alge- meenc vergadering, besloot de werktie- denvereeniging „Eigen Hulp" haar 20-jarig beslaan feestelijk te herdenken op Woens dag 15 November a. s. in de sociëteit V. V. Voor dit doel wordt het strijkorkest Wilhelniina" Ie Vlissingen uitgenoodigd oni hel leest op te luisteren, terwijl een tweetal looneelstukjes, voordrachten en een tombola den feestavond zal aanvullen. Het deed ons weldadig aan, toen wij lieden een bezoek brachten aan de tentoon gestelde goederen van de R. K. Dames- verèéniging. Is do geboorte van een nieu wen wereldburger in menig huishouden een nieuwe bron van zorg, de christelijke naastenliefde weet oolc die zorg te ver lichten. Dit is meer in het bijzonder het doel van bovengenoemde vereeniging. De goederen zagen er keurig netjes uil en menige huismoeder zal er weer wel hij varen. Moge de vereeniging steeds bloeien. Dhr. M. Verheem is eigenaar gewor den van hel af Ie breken oude It. K. kerkgebouw. MIDDELBURG. Volgens eene mededec- ling, in den raad alhier gedaan, hccfl «de firma Bosman en Van (ioozen haar be-1 kond verzoek betreffende hel koopen van terrein ingetrokken, wijl de beslissing daar omtrent zich Ie lang laat wachten. Verder werd door den raad tot lijde lijk leeraar 'in het teekenen aan ïïc bur geravondschool benoemd de heer P. Pie- lers met 9 stemmen legen 0 op den beer Adriaansen. De verhooging van de jaarwedde dei- poli tieagen ten is toegestaan. Aan den lieer Blankerl werd eene ver hooging van salaris van f200 verleend. Een voorstel van den heer Tak om de gemeentelijke toelage van de Christelijke bewaarschool te brengen van f 500 op f350 werd ingetrokken na de verzekering van den heer De Rijcke dal de voorgestelde aflossing hij contract verplichtend is ge steld. De voorgedragen bijdrage ad f500 zal - zoo besloot de raad op voorstel van jhr. mr. E. P. Schorer en mei instemming van burg. en weth. - niet worden uitge keerd vóór is voldaan aan de noodige verbetering der privaten. Het voorstel van burg. en weth. om aan d-- Vereeniging voor Vreemdelingen verkeer f.300 subsidie te verleenen, is aan genomen met 12 tegen 5 stemmen. De begrooting is in haar geheel aange nomen in ontvang en uilgaaf op f 641.335.61, met een post van onvoor zien ad f 954.83s. De hoofdelijke omslag is bepaald op hetzelfde bedrag als dil jaar. Op het adres der aïdeeling Middelburg van den „Alg. Ned. Typografenbond" om trent minimum loon en maximum arbeids duur bij de firma Altorffer werd, overeen komstig het voorstel van 11. en W. afwij zend beschikt. Ter openbare civiele terechtzitting der arr.-rechtbank alhier is de heer mr. J. A. de Wilde te Hoes, als advocaat en procureur beëedigd. Rij de behandeling van de gemeenle- bogrooling werden verhoogd de jaarwed den vanden onder-directeur der gasfa briek (van f 1200 op f 1300), het hoofd van school .1 (van f1500 op f1700), de klerk hij den gemeente-ontvanger (van 1' 600 op f 700) en verder de jaarwedden van de politieagenten. Voorlaan zullen de agenten nu periodieke verhoogingen krijgen. VLISSINGEN. Omtrent liet overgaan der zaken van den heer Wibnul wordt ons ter rectificatie geschreven, dat juist is, dat dhr. C. R. Wibaut voornemens is zich in den Haag te gaan vestigen. De zaafctis echter n, i e 1 overgedaan aan een dor zoons van den heer Jos. van Raalte, maar met Januari zullen in de firma als vennooten worden opgenomen de hoeren I,. C. Ste veils, die reeds 26 jaar aan de zaak is verbonden en H. van Raalte, een zoon van dhr. .los. van Raalte. De eleclro-linfabriek alhier, die ge- ruimen lijd heeft stil gelegen, zal hare werkzaamheden hervatten. De fabriek is weer in andere handen overgegaan. De eerste lading blikafvat is reeds aangeko men met een tjalkschip, dat thans aan den steiger voor de fabriek in lossing ligt. Tot adjunct-inspecteur dor politie al daar is tegen 8 November benoemd de heer L. Kruijer, thans in gelijke betrek king le Vlaardingen. Rij de Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen zijn bevorderd tot ma chinist le kl. de machinisten 2e kt. A. Brasser, J. T. ten Hacken en W. J. Sie- liols en lot machinist 2e kl. de onder machinisten D. C. Bouff en .1. 1.. Bouff, allen le Vlissingen. IERSEKE. Woensdag vierde de heer M. de Korte alhier zijn 25-jarig jubileum als hoofd der openbare lagere school 11. Dal hel den algemeen beminden jubilaris niet aan gelukwenschen heeft ontbroken, be hoeft wel niet nader le worden betoogd, daar toch ieder weel wat de heer De Korte voor de ingezetenen was eu hoevele malen hij geheel belangloos zijn medewerking verleende aan nuttige instellingen en steeds lo vinden was daar waar geholpen moest worden. Bij hel jubileum van den heer M. de Korte le dezer plaatse deed zich hel volgende vermakelijke geval voor. Een dei- onderwijzers, aan de school van den heer M. de Korte verbonden, is verplicht we gens een voetwonde het huis ie houden en kan dientengevolge het feest niet bij wonen en den jubilaris niet gaan geluk wenschen. Toch was er onder de bezoekers iemand die raad wist; hij was in 't bezit van een mooie hondenkar en daarmee kon men den zieke best vervoeren. Zoo ge zegd zoo gedaan en de lijder beklimt, om ringd door zijne vrienden de equipage om naar hel huis der feestvierende menigte te gaan. Evenwel halverwege breekt de kar en de lijder is in een minimum van tijd op straat. Trouwe vriendenhanden nemen hem aanstonds op en dragen hem naar de plaats der vreugde. En als 'I dan later op den avond tijd is om huiswaarts le keeren, nemen de zelfde vrienden den lijder op en zetten hem op een kruiwagen om hem huis waarts le rijden. KRABBKND1JKE, Schouwing wegen en voetpaden op .Maandag 13 November. Lo ting voer de brandweer op Maandag 27 November om 5 uur op liet gemeentehuis. Een lijst van de mannelijke personen bo ven de 20 jaar ligt Ier inzage. 's HEER ARKXDSKERKE. In de laatste gemeenteraadszitting werd medegedeeld, dal <le leaning groot f 1070, voor den aan koop van bouwland is geplaatst hij het Groot riiihestiiiii- van 's Heer Hendriks- kinderen legen een rente van 3'/2 pt'l. per jaar. De onderwijzers belas! met hel geven van lieilialingsonderwijs werden aange wezen. 1 De genieenle-begrooting dienstjaar 1906 werd vastgesteld, in ontvang en uitgaaf ep f 24787,77-"' geraamd, met een post van onvoorzien groot f 154.29, terwijl de hoof delijke omslag geraamd is op 1 5700. li. en stellen voor hel perceel bouw land. gelegen naast de begraafplaats, en dezen zomer door de gemeente aange kocht, hij inschrijving voor één jaar te verpachten. De lieer Smit zeide dat het z. i. ver- keeid is om .dien grond nog te verpach ten de Raad heeft tol aankoop besloten omdat <le begraafplaats te klein is, wat ook blijkt wanneer telkens hij hel maken van een graf, de overblijfselen van onze voorzalen moeten worden verwijderd: hij stelde mitsdien voor om genoemd perceel direct in exploitatie Ie brengen. Dit voor stel werd ondersteund door de heere-n Van der Poel, Nijsse en Jansen. Hel voorstel van B. en \Y. om voor één jaar le verpachten werd evenwel met zes stemmen aangenomentegen stem den de heeren J. v. d. Poel, J. Smit, K. Jansen, Jacs. Nijsse en N. A. llemijn. De heer Smit verklaarde dat liet hem speet, dal de meerderheid van den Raad niet op zijn .voorstel is willen ingaan sjir. noemde den toestand zooals ze nu is en bestendigd zal worden een schan daal. Nadal bij de gebruikelijke rondvraag, onder meer nog ter sprake was gebracht dat aan de Haven op den Zuijd-Kraaiert, geladen schepen soms blijven liggen, ten ongerieve van andere, die daardoor geen lading kunnen innemen, zonder dat bij de thans bestaande instructie van den havenmeester, daaraan iets is te doen, werd do vergadering door den Voorzitter gesloten. RILLAND. Alhier is weder een land- bouw-cursus begonnen mei 10 leerlingen. Onderwijzers zijn de heeren M. N. van de Linde alhier en J. Smit Krabbend ij ke. NISSE. Dhr. \V. P. Markusse van 's Heer Arendskerke is alhier benoemd tot hoofd van den landbouwcursus in plaats van dhr. L. 15. v. d. Slikke, die wegens zijn vertrek van Oudelande als zoodanig ont slag heeft genomen. HANSWEERT. Iiij hot invaren der schutsluis alhier is het schip „Aeolus" schipper Distel in aanvaring geweest met het schip „Theodora Catharina" schipper de Masier, waardoor eerstgenoemd schip averij aan het achterschip bekwam. Met 1 Dec. a.s. zijn verplaatst de kommiezen le klasse hij 's rijks belastin gen, II. Eijke van Brouwershaven naar Hansweert, J. van Rooie van Hansweert naar Rotterdam. WESTKAPELLE. Als bewijs dat van de in exploitatie te brengen tramlijn Vlis singen - Middelburg Koudekerke Domburg verwachtingen bestaan dat do landbouw daarmede zal georganiseerd worden, kan met zekerheid gemeld worden dal hij een ingezetene dezer gemeente dhr. M. Cvsouw Pz. hel voornemen bestaat oni aan de balie hij Westkapelle een weeg brug le plaatsen, die bij de firma Franken en v. Weel voor dat doel reeds is aan gekocht. Ook zijn reeds onderhandelingen aangeknoopt om zoo dicht mogelijk hij di< halte een stukje grond daarvoor aan h koopen. In Zeeland kwamen gedurende de af- geloopen week van 25- 31 October 1? gevallen van besmettelijke ziekten voor: 6 van roodvonk, waarvan 3 Ellewoutsdijk, t Wolphaarlsdijk en 2 lerseke, en 7 van diphleritis, waarvan 4 Nieuwerkerk en 1 Oostburg, Oosterland en Wemeldinge. GRAAUW. De schooing aan de Paal haven onder onze gemeente verzakte op eene plaats onverwachts zoodanig, dat van een daar liggend geladen aak een groot deel van de suikerbieten weer moesten uitgela den worden om het vaartuig vlot te krijgen De schipper is voornemens schadever goeding te vragen. Doordat de suikerfabrieken te Sas van Gent en Selzaete in het kanaal Neu zenGent loozen, is het water er weer gansch vervuild, zoo zelfs, dat de visch begint boven te komendeze is zoo be dwelmd, dat hij zich met een schepnet gemakkelijk laat vangen. Ook doode visch ziet men ronddrijven. ST. J ANSTEEN. Zondagavond brandden le Heikant, alhier, bij den herbergier L. 11. schuur en varkensstallen geheel af. Al wal in de schuur geborgen was, zooals vlas, graan enz. is verloren, doch vee en varkens werden gered. Alles is verzekerd. In Zeeuwsch-Vlaanderen W.deel worden ernstige pogingen aangewend om door mid del van Renard-trcincn de gemeente Groe- de, Nienwvliet, Cadzand en Retranche- ment in verbinding Ie brengen met Bres- kons. Lenige personen uil genoemde ge meenten hebben in de provincie PI recht een proefrit met zulk een trein mede ge maakt. waarbij ook enkele leden van Gód. Staten tegenwoordig waren. Reeds is een der bestuurders van de maatschappij, die in ons land de Iteoard-lreinen exploiteert, ter plaatse geweest, om de wegen lusschcn de verschillende gemeenten le inspectee- ren. liet plan zou zijn zoowel personen als goederen le vervoeren. Van 30 Oct.—3 Nov. GOES. Ondertrouwd: 2, Abraham Tilroe 20 j. jm. le Goes en Tanrietje Meijer, 20 j. jd. le Rotterdam. Geboren: 1, Elizabeth Jacoba, d. v. Da niël Adriaiuis Poldermans en Jacoba Eli zabeth van Itamme. 'Overleden: 2, Johan, 15 mud., z. v. Hubertus Janse van Noordwijk en Pieter- nella Sonke. MIDDELBURG. Ondertrouwd: I'. de Jonge, 24 j. jm. en C. M. Baan, 22 j. j<IM. A. van Munster, 40 j. jm. en A. E. M. Geulen, 37 j. jd. J. J. Dikken berg, weden. 78 j. en S. Simonse, wed. 64 j.G, van Dijk. 26 j. jm. en K. A. van de Pnlle, 29 j. jd.; E. Baljé, 29 j. jm. en G. G. Blaas. wed. 29 j.J. A. M. Bierikx. 19 j. jm. en J. J. M. P. G. Dui- mis, 20 j. jd.: .1. van Dijke, 26 j. jm. en M. Clement, 22 j. jd.; J. Priester, 22 j. jm. en .1. M. Westerweel, 21 j. jd. Getrouwd: A. Haverkorn en G. Komijn. Bevallen: J. Huibregtse, geb. Boone, d.; L. Mathijssen, geb. Koolwijk, <1.; E. G. Huij'sman, geb. Minet, d.L. D. Detroye, geb. Desmet, z. Overleden: D. G. de Vlieger, 74 j., ivedr. van J. G. Weegmans. Van 28 Oct.4 Nov. VLISSINGEN. Ondertrouwd: A. Paling, jm. 24 j. met J. P. Clowting, jd. 19 j. D. Fleurbaaij, jm. '21 j. met J. Hillebrand, jd. 20 j..1. van Vessem, jm. 24 j. met G. Buijs, jd. 23 j. Bevallen: A. E. P. van Saane, goh. Troos, z.C. C. van de Velde, geb. Van Belois, d.1'. E. Douw, geb. Haans, z.; W. Crucq, geb. Van Gilst, z.M. S. Ilul- leelt, geb. Debrae, d. Overleden: D. Mulder, z. 10 vv. Van 28 Oct. 3 Nov. IERSEKE. Ondertrouwd: 2, Jacob Olie, 35 j„ wedn. te Bergen-op-Zoom en Catha rina Paauwe, gesch. vr. 27 j. Geboren'28, Pieter Jozias, z. v. Jan van Woolo en Klazina Klap. Overleden: 29, Paulus, 2 m. z. v. Arend van Poelje en Aagtje Pikkaart; 31, Maria Janse, 55 j., weduwe van Adriaan Griep. Over de maand October. OVEZAND. Geboren: 11, Jan, z. v. Aal brecht Ars en Geertje Wagenaar; 15, Apo- lonia Maria, <1. v. Pieter Verdonk en Pau lina Maria Rosseel. Overleden: 12, Karei Lodewijk van Steenbergen, 64 j., man van Octavia Jo anna van der Mispel; 30, Klazina Vermuo, 72 j„ wed. van Cornelis Adriaanse. NISSE. Geboren24, Pieter, z. v. Eein Huijssoon en Klazina Noordhoek. Overleden2, te Oudelande, Machelina Poelman, 1 j.21, le Utrecht, Jan Bom- meljé, 50 j„ man van Hinderika Trap. DRIEWEGEN. Gehuwd: 26. Johannes de Leeuw, 21 j. jm. (e Oudelande eu Pieternella Maria Goeroe, 22 j. jd. te Drie wegen. Overleden24, Adriana Johanna Nijsse, 71 j„ weduwe van Abraham Koeman. HEINKENSZAND. Geboren: 6. Louise Cornelia, d. v. Emile Josephus de Jong en Maatje Driedijk; 7, Anna Catharina, d. v. Cornelis Simonse en Helena van Ilerzeele; 10, Paulus Johannes, z. v. Pieler de Jonge en Anna Sanderse; 14, Adriaan, z. v. Pieter Moelker en Cornelia van Ant werpen 19, Geertruida Johanna, d. v. Joh. A. V. de Jong en Dina van Eijkeren; 24, Pieter Jacobus, z. v. Adriaan de Koster en Apolonia Boonman. Overleden: 7, Aalbregt van Leeuwen, 56 j., ongehuwd; 11, Janna Moerman, 77 j„ wed. van B. van Wamelen. R1LLAND-BATH. Huw. afk. 8, en ge huwd 26, Cornelis Buijsen, 26 j. jm. en Elisabeth Maria Verweij, 19 j. jd. Geboren25, Janna, d. v. Johannes Nieuwdorp en Cornelia Adriana van Sor ge; 29, Levina Maria, d. v. Cornelis Revo en Jacomina Levina de Hamer; 31, Kaatje, d. v. Cornelis van ICoeveringe en Adriana Minnaar. Overleden: 1, Adriana, 49 j. d. v. Chris- liaan Koster en Cornelia van der Maas. 's HEERENIIOEK. Geboren: 2. Janna, d. v. Hnbreght Goedegebure en Adriana Sara v. d. Meulen; 17. Maatje, d. v. Hu- hregt Bos en Margaretha Kopmels. Overleden7. Joh Wagenaar, 90 j., we- duwn. v. Geertje Bos, Maria Schertsing en Apolonia Vernienle; '27. Johannis Fran- ciscus v. d. Mortel, oud 81 j., geh. m. Johanna Maria Geensen. VLISSINGEN. Woensdag had Ier reede alhier de officieele proeftocht plaats met het Deensche stoomschip „Wilhelm Col- ding", gebouwd le Alblasserdam hij de N. V. scheepswerf, voorheen "Jan Smit ('z„ en door de Kon. Mij. „De Schelde" van stoommachine eu stoomketels voorzien. Het stoomschip voldeed ruimschoots aan de gestelde eischen. Na allooi) van den proeftocht vertrok de „Wilhelm folding" naar Blylh. VLISSINGEN. Gisterenavond alhier binnengekomen liet Xoorsehe stoomschip „Sioilia", kapitein Thorbjornsen, komen de van Londen, teneinde een lading steen kolen in le nemen, benevens een gedeelte cement en rails, alles bestemd voor Fun- chal (Madeira). Aan de Kon. Mij. „de Schelde" al- is opgedragen hel houwen van een nieuwe stoomboot voor de JavaChina Japan- lijn. HEINKENSZAND. Alhier is j.l. Maan dag publiek aanbesteed het houwen van eene muziektent. Ingeschreven werd door de heeren: .1. Dekker voor f275; .1. de Mol voor 274; Hubrechtse voor f'244; A. Kuiper voor 1210; W. v. Veen voor f209.60. Hel is aan den laagsten inschrij ver gegund. PETERSBURG. De jongste berichten uit de Provinciën maken melting van rust- versteringen op vele plaateen, waarbij de troepen tusschen beide kwamen en waar door velen gedood en gewond zijn. Vooral te Kaloega, Grodno, Rijbinsk, Twez, Minsk, Koergan, Biarijstosk, Bakoe, Sebastopol en andere plaatsen hadden botsingen plaats tusschen de aanhangers der verschillende politieke partijen. Andere telegrammen maken melding van Jodenvervolgingen te Ingeshen, Witebsk Ronsnij, Kief, Wilna, Fdisahethgrad en vooral te Odessa MIDDELBURG, 2 Nov. Ter graanmarkt was heden goede aanvoer handel niet levendig. Kroonerwten 60 cent hooger. De noteering is: Nieuwe tarwe f7.25a f7.50, rogge f 6. zomei gerst f 510, witte boonen f15 25 a f 15 50, ronde bruine boonen f13 75 tot f 14.lange dito f 11 25 a f 11,50, kroonerwten f 1U25 a f 10.60, paardeboonen f 7.50 alles per mud Boter fü,58 a f0,64 per halve kilo. Eieren f7.50 per 100 stuks. VLISSINGEN, 3 Nov. 1905. Boter fl,30 a f 1,20 per kilo. Eieren f7,20 a fö,per 104 stuks ZIERIKZEE, 2 Nov. 1905. Boter f 0,47' a f0,621 per pond. Kipeieren f1,121 a f2, Kleine eieren f 0,de 25 stuks' De Heer en Mejuffrouw HINGEN'-ROUTS betuigen hij deze, ook namens wederzijd- sohe familie hun welgemeenden dank voor de belangstelling hij hun huwelijk- ondervonden. GOES, November 1905. Dagelijks versch voorhanden Frankforter Knakworstjes Zlire Zult in vormpjes Duitsche Leverworst met en zonder uien Tongworst, Ham, Rookvleescli, enz. enz. .i. m ii St. Jacobstraat, Goes. De Notaris JOH. PILAAR te Goes zal des voormiddags te 10 uur, te 's Gr a v en- polder, aan den Haagdijk, voor den heer W. J. Vader van 's Gravenpolder, 124 ZWARE van 13—19 Amst. d., staande aan gemelden dijk. des voormiddags te 10 uur, in de gemeen te K i o e t i n g e, aan den dijk van (iocs naar Knttenilijke, nabij den opril aan den Ouden Singel, voor den heer Mr. P. J. F. van Voorst Vader c.s., ten overstaan van den Notaris JOH. PILAAR te Goes, van geschikt voor werkhout, waaronder zware, aan gemelden dijk tegen den Wilhelmina- pohjer aldaaren aan den Ouden Singel, vóór het arbeiders huis, nabij den opril. O P ten overstaan van den Notaris JOH. PILAAR te Koes, n. des voormid iags te 10 uur, te Thie- ircgenaan Schooudijke, voor den heer J. Oele Hz. q. q„ van geschikt voor werkhout. Te beginnen bij dhr. B r u g g e 111 m n. Aanwijzing door O. Goeroe, b des namiddag» te half één uur, te Ovezaniïe, in een boomgaard in Nieuw Ovezande, thans nog in pacht bij ,J van 't Wkstrnde, voor mej. Wed. J Uiterhoeve, van een groote partij De deurwaarders HOLLMANN VER HOEK te Goes, zullen des voormiddags om 11 uur op de hof stede van den heer E. J. v HOOTEGEM te Biezelinge V E R K O O P E N staande op genoemde Hofstede. heeft zich gevestigd te Kantooruren 9 tot 3 en 6 tot 8. voor KliUlüBliAin, gevestigd te Groningen. Maatschappelijk kapitaal f 1.000.000. Verstrekt gelden op eerste hypotheek naar billijke voorwaarden geeft uit 4 pandbrieven aan den koers van 100 7n in stukken van f1000.f500.f100. en f50. Inichtingen geeft voor Zeeland, behalve de agenten, sub-agenten en correspon denten, Mr. P. DIELEMAN te Middelburg, commissaris der Bank. De Directie M. BROUWER Mr. W. SWITTERS. F. J. BOLT alle soJ vanaf 20 cent d] Groote Jongens-Bo Mans-Bonkers f3.' Heeren donk -grijze Groote Sitsen Deke Wollen Dekens I5Q Zware Wollen Dek f5.50 Fantasie Wollen 200 f4.50. Bestellingen voerd mits bijzen onmiddelijk terug Indergeteekend geheel opnieuw hee en vlugge bediening word WIJNGAARDSTRAAT

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1905 | | pagina 2