GEMENGD NIEUWS. I KERKNIEUWS. RECHTZAKEN. BURGERLIJKE STAND. Marktberichten. Laatste Berichten. Nagekomen Advertentie. Nutricia's Gecondenseerde KARNEMELK voor Zuigelingen, Gisteren in den vroegen morgen, 't was ongeveer vier uur, werd een ontvluchte, over de sluis te Yeere gaande, staande gehouden door de rijksveldwachters Sturm en Van Oorschot. Hij had een witten kiel onder den arm, zeide schilder^ van beroep te zijn en te Vlissingen thuis te behooren. Terwijl dit gesprek plaats had, nam hij eensklaps de vlucht, doch werd dadelijk gevolgd door den brigadier-titulair Sturm, die hem een paar revolverschoten nazond, echter zonder hem te raken. De rijksveldwachter Van Oorschot, die hem ook achtervolgde, wist hem, nadat ongeveer een 1000 meter waren afgelegd, in een sloot te drijven. Toen S. zich daarin bevond, sprong de rijksveldwachter boven op hem en nam hem gevangen. Hij werd daarop weer naar het huis van bewaring terug gevoerd. De andere persoon is nog niet opgespoord, maar zal zeker wel in handen der politie vallen, daar hij zich moet bevinden tusschen Arnemuiden en het Sloe en de weg tot ontkomen hem is afgesneden. MIDDELBURG. Hoewel de politie in alle richtingen heeft gezocht, is het nog niet gelukt de ontvluchte Belg, die Woensdag uit het huis van bewaring wist te ont snappen, te arresteeren. Vooral in de om streken van den Sloedam is veel politie om te trachten te beletten dat de vluch teling met een visschersboot verder een goed heenkomen zou kunnen zoeken. MIDDELBURG. In de gisteren gehou den gemeenteraadsvergadering is mede- deeling gedaan van een ingekomen schrij ven van het bestuur der godshuizen alhier. Het luidt als volgt „Ofschoon het bestuur der godshuizen vermeent de juistheid te moeten betwijfelen van uwe meening, dat het, naast het toe zicht van burg. en weth., mede onder het toezicht van den gemeenteraad staat, is het toch gaarne bereid te voldoen aan het tot ons gericht verzoek bij Uw besluit van 18 dezer. Vermits ons bestuur, evenals bij elke buitengewone gebeurtenis in een onzer ge stichten, ook thans omtrent het in het gasthuis voorgevallene het noodige onderzoek heeft ingesteld, acht het voorshands een herhaald onderzoek onnoodig, doch zal daartoe toch overgaan, indien dit nader mocht blijken wenschelijk te zijn. Met het inzenden van het rapport zal een gewenschte spoed gemaakt worden, maar toch zij opgemerkt dat afwezigheid van meerdere leden van ons bestuur in dezen tijd van het jaar oorzaak kan zijn van eenige vertraging". Het schrijven is voor kennisgeving aan genomen. MIDDELBURG. Woensdag is naaf, het huis van bewaring alhier overgebracht ze kere A., die bij den goudsmid Hacken- berg op de Lange Burcht gouden ringen op zicht haalde, welke ringen hij te Vlis singen trachtte te verkoopen. MIDDELBURG. De commissie van li quidatie der zaken van den heer A. Y. A. Looyen, eenig firmant van de firma Van der Leijé Co. alhier, heeft ken nis gegeven dat zij aan alle concurrente schuldeischers een dividend van 45 pro cent kan uitkeeren, terwijl zij hoopt later nog een klein slot-dividend te kunnen uit keeren, waarvan de hoegrootheid nog niet met zekerheid valt te ramen. MIDDELBURG. Woensdagnacht werd door eenige matrozen van het aan de Los- kade alhier liggend Duitsche schip „Pall- fas" zingende en tierende een deel van de gemeente doorgetrokken. Omstreeks half twee ontmoette hen een agent van politie in de Stationsstraat, waar zij poog den in een café te worden toegelaten. De agent waarschuwde hen, maar dat gaf den matrozen aanleiding tot hevig verzet. Spoedig kwam er meer politie bij en werden twee der matrozen in arrest ge nomen, die echter, na verhoord te zijn, weder op vrije voeten gesteld zijn. De arrestatie ging niet gemakkelijk, wijl de andere matrozen hun kameraden tracht ten te ontzetten de agenten met de arres tanten volgden en 't hun lastig maakten. De politiemannen moesten hun wapenstok trekken en maakten er zoodanig gebruik van, dat zij den vreemdelingen aardig res pect inboezemden. VLISSINGEN. Wij zitten nog midden in den zomer en men weet reeds mee te deelen dat de winterdienstregeling op de Staatsspoorwegen geen verandering zal ondergaan. Alleen de sneltrein van 6.58 's avonds uit Vlissingen wordt een paar minuten vervroegd en rijdt dan van daar te 6.55. VLISSINGEN. De Kamer van Koophan del en Fabrieken besloot 'in haar gister avond gehouden vergadering, een adres te zenden aan de 'directeur-generaal dei- Staatsspoorwegen om verbetering in den treinenloop op de lijn VlissingenRoosenr daalBreda. Een afschrift zal worden ge zonden aan den minister van waterstaat, terwijl aan de Kamers te Middelburg, Ter- neuzen en Bergen op Zoom verzocht zal worden daaraan adhaesie te verleenen. In het adres zal worden verzocht: le een trein in te leggen van Vlissingen naar Breda, stoppende op alle stations en ver trekkende namidd. 2.30, aankomst te Roo sendaal 4.25, vertrek 4.36, aankomst te Breda 5 uur. Hierdoor wordt verkregen de aansluiting naar Maastricht; 2e. een trein van Roosendaal naar Vlis singen (sneltrein), stoppende te Bergen op Zoom, Kruiningen, Goes en Middelburg; vertrek uit Roosendaal nam. 6.20, aan komst te Vlissingen 7.48. Deze trein heeft dan aansluiting op die van België, Rotter dam, Maastricht en Noord-Duitschland, (sneltrein HamburgAntwerpen) 3e. te trachten het daarheen te leiden, dat trein 102, vertrek uit Vlissingen 7 uur v. m., te Breda aansluiting heeft, of te Tilburg op trein 111, RotterdamMaas tricht. Thans moeten de reizigers voor die richting mede met den eersten omnibusj- trein, vertrekkende om 6.07. 4e. Trein 182, vertrek uit Vlissingen 4.30 n.m. eenige minuten vroeger te Roosen daal te doen aankomen of wel trein 113 (HamburgAntwerpen) eenige minuten la ter te laten vertrekken, teneinde corres pondentie te hebben naar België. Thans vertrekt trein 113 van Roosendaal als trein 182 daar aankomt. VLISSINGEN. De gelegenheid tot op gaaf van voorwerpen, die men wenscht in te zenden voor de tentoonstelling van nuttige en fraaie voorwerpen, in ledige uren vervaar digd, is verlengd tot primo Augustus. Deze tentoonstelling, geregeld door de ver- eeniging „Vlissingen Vooruit," wordt van 18 tot en met 28 Augustus a.s. gehouden in de lokalen van den heer W. Stofkoper en daarbij wordt tevens gevoegd eene uit gebreide poppententoonstelling en eene voorstelling van de Hindelooper Kamer in miniatuur. De tentoonstelling van huisvlijt onder vindt veel deelneming, vooral op het gebied van houtsnijwerken en dames-handwerken. Ook schepen en teekeningen zijn goed ver tegenwoordigd Medailles van het Vorstelijk huis en invloedrijke personen zijn reeds ontvangen. Oorspronkelijk was de duur der tentoon stelling tot 27 Aug. vastgesteld maar in verband met het bezoek van H. M. de Koningin en Prins Hendrik aan Vlissingen, bij welke gelegenheid velen deze gemeente zullen bezoeken, is hij een dag verlengd. VLISSINGEN. De anti-revolutionnaire kiesvereeniging alhier stelde Woensdag avond candidaat voor den gemeenteraad in het tweede district vacature J. Bos Az. met algemeene stemmen den heer H. J. van der Meer. VLISSINGEN. In de Woensdag ge houden vergadering van den gemeenteraad werd benoemdtot regent over het Burger weeshuis de heer P. LandsmanHet ver zoek van de firma wed. P. D. de Vries om vergunning tot plaatsing van een ge bouwtje op de Dok- of Houtkade is af gewezen. HEINKENSZAND. In de gisteren gehou den raadsvergadering waren alle leden tegenwoordig. Ingekomen waren: le. pro cesverbaal van de laatstgehouden kasop- nemingien 2e het verslag der commissie tot wering van schoolverzuim over 1904. De geloofsbrieven van de herkozen raadsle den J. Braamse en H. v. Iwaardcn werden, onderzocht en in orde bevonden, waarna tot hunne toelating werd besloten. De re keningder gemeente over 1904 sluitende in ontvang op f 13596.805, in uitgaaf op f 13726.95 en alzoo met een nadeelig slot van f 130.145 werd aangeboden. Aan dhr. J. D. de Graaf onderwijzer met hoofdacte en mej. M. A. de Graaf-Dagevos, onder wijzeres, werd, op verzoek eervol ontslag verleend met ingang van 1 October a. s. De beslissing over een request om voor deze gemeente ontheffing te vragen van het bepaalde bij art. 43 alinea 1 der Drank wet, werd tot een volgende vergadering aangehouden. Nadat nog verschillende wij zigingen waren gebracht in de verordening regelend© de bouwpolitie in deze gemeente, werd de vergadering gesloten. HEINKENSZAND. Toen P. de K. alhier Woensdag per tilbury op weg was naai de verkooping van een boereninspan in den Schengepolder, maakte het paard, zoo als wel meer voorkomt, de wonderlijkste sprongen. De K. werd uit het voertuigje geslingerd en plonste op allerwonderlijk ste wijze met het hoofd naar beneden in een welput. Gelukkig schoten vlugge handen toe om den man uit zijn benarde positie te verlossen. Bleek van schrik en druipnat kwam de man boven; hij had geen letsel bekomen doch alleen hoofdpijn. 's HEERENHOEK. Woensdag had bij den landbouwer P. Vette te Borsele eeni ernstig ongeluk plaats met de motor- dorschmachine van Jac. Martens Co. te 's Heerenhoek. Toen nl. Martens de machi ne wilde smeren, werd eensklaps zijn arm gegrepen en mede om het wiel ge draaid, waardoor hij met kracht, tegen de machine werd geslingerd. De machinist die het ongeval aanstonds bemerkte, deed onmiddelijk stoppen, wat wel gelukkig mag heeten, daar anders het ongeluk veel ern stiger gevolgen had kunnen hebben. Deer lijk gewond aan arm en gezicht, werd on middelijk een dokter ontboden. Dr. A. K. Gelderblom van Nieuwdorp verleende de eerste hulp. HANSWEERT. De Belgische jacht „Ni- nic' 'is met gebroken schroefas door de sleepboot „Hansweert II" alhier binnen gesleept. Het jacht zal hier repareeren. WOLFAARTSDIJK. Dat de Belgische raspaarden door de landbouwers zeer ge zocht worden, bleek op de Woensdag in den Schengepolder alhier gehouden ver kooping van den inspan bij den landbou wer Adriaanse. Een span werkpaarden, z.g. gevlekte moorkoppen, bracht f 1360 op, een zevenjarige merrie f 700, een twee jarig paard f 525, en een veulen, pas van de moeder gespeend, f285. Een landbouwer constateerde dat, vol gens zijne ervaring, nog nooit een land- bouw-werkpaarü tot dien prijs van f 700 werd verkocht. De twintig paarden, oud en jong, be- somden bijna negenduizend gulden. De kalfvaarzen golden f 175 tot f 225. RILLAND. Met het oog op de ontvluch ting van twee personen uit de gevangenis; te Middelburg, wordt de spoordam, tus schen Rilland-Bath en Woensdrecht dooi de politie bewaakt. RILLAND. In de heden gehouden raads vergadering waren alle leden tegenwoordig. Na lezing der notulen die onveranderd werpen goedgekeurd, werd het gemeente verslag over 1904 op de gewone wijze aan geboden. Na afloop hiervan werden de ge loofsbrieven, nadat de betrokken leden zich hadden verwijderd, der herkozen leden door eene commissie, bestaande uit de heeren van der Werff, de Jager, Blok en Griep, nagezien en tot hunne toelating besloten. De vergadering werd voor zoolang geschorst. Vervolgens werd de gemeente-rekening over 1904 aangeboden alsmede de rekening van het armbestuur voor 1906. Tot het nazien der rekening werd eene commissie benoemd bestaande uit de heeren de Jager, Blok, Griep en Boot en voor die van het arm bestuur bestaande uit de heeren van der Werff, Griep en Boot. Aan dhr. Francois, die op het oogenblik vertoeft in het Sa natorium te Laren, werd voor herstel van gezondheid, een verlof verleend als onder wijzer alhier, tot 1 October a. s. met behoud van traktement. Dit besluit werd genomen met algemeene stemmen. Op de voordracht voor lid van het college van zetters werden gebracht de heeren C. van der Werff Sr. (aftr.), A. Blok Jz. (aftr.) en O. de Jager en J. A. van Boven, allen met algemeene stemmen. Na nog eenige bespreking over wegver- betering, werd de vergadering gesloten. BATH. Woensdag namiddag was het de wedstrijd der zeiljachten van uit Antwer pen naar Bat en terug. Mei een mooien wind uit het Westen kwamen ruim een 40tal jachten, die aan den cource zouden deelnemen, vanaf 1 tot 2 uur gedeeltelijk ten anker en gedeel telijk onder zeil blijvende te Bath voor den wal. Een lltal stoombooten bege leidde hen. Een Fransche kotter, die Dinsdag bij de match van Neuzen naar Antwerpen een eersten prijs had gewonnen, en nu, van Antwerpen komende om ook aan de zen wedstrijd deel te nemen, de andere reeds ver voor was, geraakte in den om trek van het fort Frederik bij ongeluk aan d-.u grond. Hoewel door een boot getracht werd haar af te trekken, mocht zulks niet gelukken en bleef ze zitten, zoodat ze aan den strijd geen deel kon nemen. Men meende dat ze met het avondgetij wel vlot zou komen. Het weer was kostelijk; en van af den wal gezien, leverde het schouwspel voor het op den dijk aanwezige publiek een prachtig gezicht op. En toen later het sein tot gereedma ken voor de terugreis werd aangekondigd, en alle vaartuigen onder zeil kwamen, aanhoudend door elkaar heen en weer zeilende totdat het teeken tot vertrek werd gegeven, ja, toen was het meer dan ver rukkelijk. Met denzelfden wind vertrokken de sche pen circa 4 uur weer naar Antwerpen. (M. C.) WESTDORPE. Woensdag behaalde onze vroegere dorpsgenoot, de heer Em. Meu- lebroeck, onderwijzer te Prinsenhage, de hoofdakte. OSSENISSE. Door den gemeenteveld wachter is proces verbaal opgemaakt te gen het 13-jarig jongetje P. Asselman. Het ventje had de brutaliteit de herberg bin nen te komen van J. G. Rademakers, naar het buffet te gaan, daaruit een kraft te nemen, en daaruit zonder betaling te drinken. ZIERIKZEE. Door den Commissaris der Koningin is benoemd tot lid van de ge zondheidscommissie, zetel alhier, de heer Th. Lange, arts te Renesse. In de week van Woensdag 19 tot en met Dinsdag 25 Juli zijn in Zeeland voor gekomen 1 geval van Febris thyphoidea te Nieuwerkerk en 13 gevallen van Dipbthe- ritis te Oosterland. De zoo gezochte Zeeuwsehe aardappelen zullen dit jaar peperduur zijn: want bijna overal houdt de ziekte verbazend huis. Op bijna alle akkers is het loof geheel dood en zwart; de groei, die anders tot September en October voortgaat, is dus geheel geëindigd Een gevolg daarvan is dat er naast de zieke in hoofdzaak alleen „klein goed geoogst zal worden. Men heeft moeite, om zich een jaar te herinneren dat voor dezen oogst zoo on gunstig is geweest als dit. Door den minister van waterstaat is bepaald dat de gewone rijksnajaarskeu- ringen van tot dekking bestemde heng sten in 1905 gehouden zullen worden Voor Zeeland op 4 Sept. te Middelburg, 5 te Oostburg, 6 te Hulst, 7 v. m. te Kat- tendijke, n. m. te Cortgene, 8 te Zierikzee en 9 Sept. te St. Maartensdijk. Woensdagnacht ten ongeveer half vier ontstond een geweldige brand in de stoom- leder- en bindriemenfabriek van den heer J. J. van Dooren te waalwijk. De brand weer was spoedig ter plaatse, maar kon niet beletten, dat in ruim een uur tijd de fabriek met annexe gobouwen, alle machi nerieën, een groote voorraad huiden, leder, benoodigdheden en materialen een prooi der vlammen werden. In dien korten tijd was alles met den grond gelijk gemaakt. Op het Stoomschip Storford, liggen de aan de Willemskade te Rotterdam stortte omlaag een ertsbak, dienstdoende als lift, waarin twee bootwerkers en gereedschap. Een man werd het hoofd verpletterd en de andere is doodelijk verminkt naar het ziekenhuis vervoerd. Het honderdjarige bagijntje te Amster dam moest reeds vroeg de gelukwenschen van familie, vrienden en buren in ontvangst nemen. De geheele omgeving in dit typische stadsgedeelte was door vlaggentooi in feest dos gestoken. Om elf uur is de 100-jarige op een stoel voor haar lieve woning ge fotografeerd. Daarna moest zij van de ver moeienissen wat uitrusten. Ofschoon haar vermogens wel veel geleden hebben, kan ze loopen, goed hooren en zien en zijn reuk en smaak ook nog vrij voldoende. Ook haar geheugen was heden goed helder. En toen haar voormalige oude werkster haar kwam gelukwenschen en de jubilaresse haar vroeg hoe oud zij nu al was, en daarop tot antwoord had ontvangen „79 jaar", zeide zeoch kom, dan ben je nog een flinke vrouw, vergeleken bij mij. Gisterochtend heeft even voorbij den Haag bij den overweg aan den Schenkweg op de lijn der H. IJ. S. M. een ernstig ongeluk plaats gehad. Toen trein 312 van den Haag naar Am sterdam den overweg aldaar gepasseerd was, doch de afsluitboomen nog gesloten waren, kroop een jongetje van ongeveer 14 jaar onder de afsluitboomen door. Trein 113 van Amsterdam naar Den Haag die terzelfder tijd den overweg pas seert, greep het kind, dat totaal vermor- seld werd. Op den overweg tusschen Tilburg en Oisterwijk is gisteren de met huiden be laden en van Tilburg komende wagen van J., voerman te Oisterwijk, door een trein aangereden, doordat de slagboomen niet neergelaten waren. Het paard werd terstond gedood en wagen en inhoud over den weg geslingerd. De voerman, die achter den wa gen liep, bleef ongedeerd. Sedert 16 dezer werd te Winterswijk de 12-jarige M. Penoord vermist. Ondanks alle nasporinhen bleef haar verblijfplaats onontdekt. Gisteravond evenwel werd ze door de Duitsche politie uit Bocholt daar heen geleid. Bij onderzoek bleken hare ouders evenwel sedert de vorige week van Winterswijk vertrokken te zijn, zonder dat men hunne tegenwoordige verblijfplaats kent De Duitsche politie moest het kind dien tengevolge onverrichter zake medenemen Het Hand. t. Antwerpen meldt. Dinsdagnamiddag is een velorijder, op den macadamweg tusschen Oostende en Blankenberghe, door eene automobiel over reden. Hij werd in eene villa gebracht en gaf er spoedig den geest. De verongelukte is niet bekend, zijn rijwiel droeg de plaat 13968, Brabant. Een schrikkelijk ongeluk gebeurde op den weg tusschen Spa en Remouchamps. Een automobiel bereden door den stoker drie heeren en een dame, rolde in eene diepte van 6 meters- Drie inzittenden werden zwaar gekwetst baron de Patesta, van Hormalle, bij Hoei en de heer en mevrouw Orban. De toe stand van alle drie is zeer gevaarlijk. Men vermoedt dat het ongeluk gebeurde door het bersten van een der wielbanden Een bewoner van het eiland Guernsey wilde onlangs naar het eiland Serk reizen, maar liever niet de reis alleen doen en kwam op de gedachte zich aan het post kantoor te Guernsey als pakket op te geven. Zoo gezegd zoo gedaan. De postbeambte vertrok geen spier, vroeg de vereischte vracht en gaf het pakket in handen van een postbode, die hem naar Serk bracht en in het huis van den geadresseerde. Te Humble in Texas zijn elf groote petro- leumtanks, bevattende 25 millioen barrels, afgebrand, nadat de bliksem er in was ge slagen. Het tooneel van den brand beslaat een oppervlakte van niet meer dan een vierkante mijlalles wat daar op stond is echter vernield, ook de woningen van eenig honderden werklieden. Zoo ver men kon nagaan zijn twaalf dezer omgekomen. Z. D. H. Mgr. J. H. Drehmanns, bis schop van Roermond, heeft benoemd tot, leeraren te Rolduc: de Weleerw. Zeergel. heeren: J. W. J. J. Jacobs, M. A. M. Knops, A. J. J. Lücker en P. J. Nijsen. Het gerechtshof te 's Gravenhage heeft tot 8 dagen verminderd de straf van 2 maanden, opgelegd door de Middelburgsche rechtbank aan A. C. te Vlissingen, ter zake van diefstal van een rijwiellantaarn en bel. Voorts is tot 2 maanden verminderd de straf van 4 maanden, opgelegd aan J. A. Gkoopman te Middelburg, wegens mis handeling. Kantongerecht te Middelburg. De rechtbank te Middelburg heeft heden veroordeeld wegens mishandeling: P. B., 23 jaar, ar beider te 's Gravenpolder en D. H., 26 jaar, werkman te Goes, beiden tot 1 maand gevangenisstraf wegens vernielingG. d. M., 22 jaar, H. M., 22 jaar, en J. F., 15 jaar, arbei ders, de eerste te Wemeldinge en de 2e en 3e te Baarland, ieder tot, f 8 b. s. 8 d. hechtenis inzake P. G. d. W., 33 j., schoenmaker te Goes, is het vonnis van 23 Juni 1.1. waarbij hij ter zake van diefstal bij ver stek Is veroordeeld tot 4 maanden gevan genisstraf en waarna hij in verzet is ge komen, bekrachtigd. Vrijgesproken" is J. M. M., 19 jaar, schoenmakersknecht, Wemeldinge, be klaag van beleediging van een ambtenaar. Van 27 Juli. GOES. Geboren27, Andries, z. v. Lo- devikus Johannes Polfliet en Dina Marina de Koning. Ondertrouwd 27, Pieter Verburg, 27 j. jm en Adriana Francina Koens, 29 j. jd. Gehuwd: 2 7, Jan Vermaire, 32 j. jm., Wilhelminadorp en Cornelia Rijn, 27 j. jd.. Goes. MIDDELBURG. Ondertrouwd: A. J. L. Haussen, 25 j., j.m. en M. Laurea, 24 j, j.d.A. Westdorp, 34 j. j.m. en G. A. Bosman, 27 j., j.d.; Bevallen: E. G. Sinkevan der Weele, z.; E. C. M. SprinkRivière, d.; Overleden: J. Davidse, 85 jaar, wedu we van A. van Leerzem. IERSEKE. Geboren: 22 Jannetje Dina, d. v. Cornelis Marinus Dijkwel en van Pieternella Glerum. Levenloos aangegeven24 een kind van het mannelijk geslacht van Huibrecht Gle rum en van Dina Bom. 379ste Staatsloterij. Trekking van 27 Juli 1905. f 5000: 17076 f 4006906 f 200: 18065 f 100: 8761 11078 f 20: 414 3104 3125 4263 4318 4781 8957 18382 MIDDELBURG, 27 Juli 1905. De aanvoer ter graanmarkt bestond he den (Donderdag) uit tarwe, koolzaad en een enkel monster nieuwe kroonerwten en karweizaad. Tarwe 10 cent hooger. De noteering is: tarwe f7.80 tot f7.90, koolzaad f9.en f9.10 en nieuwe kroon erwten f 10.per mud. Karweizaad f 14.75 tot f 15'per 50 K.G. Boter f 0.56 f0.66 per halve kilo. Eieren f 3.80 per 100 stuks. ZIERIKZEE, 27 Juli 1905. Boter f 0.625f0.75 per halve kilo. Eieren f 0.90 f 1.kleine f 0.50 Eendeieren f0. VLISSINGEN, 28 Juli 1905. Boter fl,30 a fl.20 per kilo. Eieren f 4,— a f 0,per 104 stuks. VLISSINGEN. Per trein van 9 uur kwa men hier een kleine 200 kinderen uit 's Heer Arendskerke aan. De kinderen wer den begeleid door het onderwijzers-per soneel en op strand en duinen hebben zij een genoeglijken dag doorgebracht. In het gebouw „Elim" stonden verschillende ver- verschingen gereed, bestaande uit melk, limonade en krentenkoeken. Dat deze zich goed lieten smaken, laat zich gemakkelijk begrijpen. Met den trein van 4.30 keerden, de kinderen hoogst voldaan huiswaarts. blijft onbepaalde» tijd goed. Prijs f0.25 per bus. In plaatsen waar niet vertegenwoordigd, zending direct van de fabriek te Zoetermeer, bij minstens 6 bussen franco onder rembours ad fl.60. JWaatscbappij Wutricia ZOETEH.VEEK. Zie het art. hieromtrent van Dr. Graanboom in het tijdschr. v. Geneeskunde 1904, bl. 396.

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1905 | | pagina 3