t BINNENLAND. Van onze Eilanden. t Een dertig man sterke Bulgaarsche bende volgde hen en versterkt met 150 Bulgaren uit de omliggende dorpen omsingelde zij de Turken. Met uitzondering van enkelen, die wisten te ontsnappen, werden alle Turken met bijlen of knuppels doodge slagen. Ten overvloede wierpen de Bul garen nog bommen op de verslagenen, zoodat de lijken nog verder verminkt wer den. De enkele ontsnapte Turken brachten de tijding van het bloedbad aan de over heid te Doïran over. Een vervolging is dadelijk op touw gezet. Men vreest inmid dels voor weerwraak der Turken op de Bulgaarsche dorpen in de buurt. De Sultan van Turkije heeft 10,000 Turk- sche ponden uitgeloofd voor bet vatten van den dynamiteur die het op zijn leven voorzien had. Het aantal inhechtenisne mingen te Konstantinopel moet reeds in de duizenden loopen. ZUTFEN. Onder voorzitterschap van den heer C. L. Rambonnet alhier heeft zich te dezer stede een comité gevormd, be staande uit liberalen, antirevolutionairen, katholieken en christelijk-historischen, dat de heer R. P. J. Tutein Nolthenius te Am sterdam tot candidaat voor dit district zal proclameeren. Deze candidaluur wordt gesteund door de katholieken en christ.-historische kies- verecnigingen. De antirevolutionaire kies- vereeniging heeft nog geene beslissing ge nomen. Men verwacht dat deze de candi- datuur-Nothenius zullen overnemen. De R. K. Centrale kiesvereeniging in het (district Helder heeft besloten den lieer A. P. Staalman niet candidaat te stel len voor de Tweede Kamer. Ook de plaatselijke R. K. kiesvereeni ging Eendracht te Helder nam een gelijk besluit. Onder voorbehoud deelt de „N. Gron. Crt." mede, dat volgens het gerucht de heer J. H. Blum, districtsschoolopziener te Middelburg, ernstig in aanmerking komt voor de betrekking van directeur der tucht scholen te Nijmegen en Haren. DEN HELDER. Voor het lidmaatschap van de Tweede Kamer zijn gisteren in dit district officieel candidaat gesteld de heeren mr. Z. van den Bergli (vrijz dem.) te Amsterdam en A. P. Staalman (chr. dem.) te den Helder. ZUTPHEN. Bij den burgemeester alhier zijn gisteren officieel candidaat gesteld voor de Tweede Kamer de heeren W. P. G. Helsdingen, te Arnhem, door de soc. de- mocr. arbeiderspartij. P. Lieftinck, te Haarlem, door de liberalen, en R. P. J. Tutein Nolthenius, te Amsterdam, door de antiliberalen. De centrale a. r. kiesvereenieing heeft, naar de Zutph. Ct. meldt, besloten de candidatuur-Nolthenius krachtig te steunen. Te Breda, waar dr. J. v. d. Brink, soc. dem. voor een gemeenteraadszetel in her stemming was met den aftredenden wet houder J. van Hal, werd gisteren laatst genoemde herkozen. GOES. De heer W. Dronkers, ambte naar ter secretarie te Krahbendijke, is aan gesteld als assistent van den agent der Rijksverzekeringsbank alhier. GOES. De schoolkinderen van Wilhel- minadorp maakten heden met hunne onder wijzers en vele ouders der leerlingen, welke laatste voor een geringe bijdrage in de ge legenheid gesteld waren mede te varen, een reisje met de Stoomboot Admiraal de Ruijter naar Vlissingen om van het heerlijke strand te genieten De salonboot Zijpe, doet van uit Goes een speciale rondreis door jaren nimmer vergat: zelfs, het woord „En- gelscliman" was en bleef een gruwel in zijne ooren". Hier hield de heer Veeley op, en ik maakte mij gereed om te vertrekken. Voor dat ik echter ging vroeg ik hem: Herinnert ge u misschien nog hoe mevrouw Leaven worth er uit zag. Kunt gij mij misschien haar uiterlijk beschrijven?" Hij scheen een weinig verwonderd op de vraag, maar gaf mij toch dadelijk ten ant woord: Zij was zeer bleek van gelaats kleur; niet bepaald schoon, maar inne mend en vriendelijk in al haar trekken. Zij had blond haar, grijsblauwe oogen „Die zeer groot en helder waren". „Hoe weet gij dat", vroeg hij verbaasd. „Hebt gij haar portret gezien?" Voor hij verder kon vragen, was ik reeds zonder antwoord verdwenen. Terwijl ik mij naar beneden spoedde, bedacht ik mij, dat ik nog een brief bij mij had voor Fred, den zoon van mijn compagnon. Ik wist geen beteren weg om den brief dien avond nog te bezorgen, dan door hem neer te leggen in de leeszaal. Ik ging daarheen, en daar ik op mijn klop pen geen antwoord kreeg, opende ik de deur en keek naar binnen. Er was geen licht op, maar in den haard brandde een flink vuur, waarhij ik een vrouwengestalte peinzend zag voor overgebogen, welke ik hij den eersten blik voor die van mevrouw Veeley hield. Toen Oost- en Westerschelde, om des middags te Vlissingen een paar uren te vertoeven, en door de Zandkreek terug te keeren. Er waren nog al wat liefhebbers. De Harmonie Hosanna maakte ook de reis mede. GOES. B. (outens) alhier, kwam dezer dagen met zijn petroleumkar door de Poel Aan den Hoogenweg stortte zijn hond voor de kar neer en was weldra dood. Het beest dat hij kort geleden voor vijfen twintig gulden gekocht had, was door de hitte bevangen. GOES. Dinsdagmorgen omstreeks half 11 brak een plank van de stelling bij de R. K. kerk De werkman G. die met een bak specie er op stond viel naar beneden en bezeerde zijn been zoodat geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. GOES. Gisterenmorgen had het zoontje van S. het ongeluk met zijn hand tusschen een windmolen te geraken en deze zoo danig kwetste, dat twee vingers geheel platgedrukt werden. Er moest dadelijk ge neeskundige hulp ingeroepen worden. GOES. Een automobiel, welke gisteren hier door de stad reed, heeft nog een ongeluk veroorzaakt. In de 's Heer Hendriks kinderenstraat werd een knaapje overreden, het kreeg de geheele machine over het lichaam, en bloedde hevig aan het hoofd. Ook schrokken van de automobiel een span paarden van den koetsier D welke op hol sloegen, doch deze veroorzaakten geen on gelukken. GOES. Wij hebben vermeld, dat. in het huis, vroeger bewoond door den heer J. J. Ochtman op de Beestenmarkt een pension zou worden gevestigd. Dit is inmiddels nog niet zeker gebleken. Wel is iemand uit Rotterdam bij de tegenwoordige eigenaren geweest, om het huis als zoo danig te laten inrichten, te huren voor een zekeren tijd op contract met zicht op koop; maar er is heelemaal nog geen beslissing genomen. Bovendien zijn er nog andere personen geweest om het. geheele. pand met Jtantoor enz. te koopen, waardoor het niet van bestemming zou veranderen. MIDDELBURG. Zondag op Maandag nacht is hier ter stede een buitengewoon brutale inbraak met diefstal gepleegd in de welbekende villa van den heer H. A. van Adrichem Boogaert op het bolwerk achter de gasfabriek. De dieven vermoedelijk zijn het. twee personen geweest hebben eerst getracht door den tuin en het onderhuis binnen te komen. De dieven schijnen toen zich naar de voordeur te hebben hegeven en die vermoedelijk met valsche sleutels, ge opend te hebben. Eenmaal binnen hebben de dieven zich blijkbaar direct begeven naar de heneden middenkamer, waar zij alles hebben over hoop gehaald. De schrijftafel van den heer des huizes is met geweld opengebroken; wat erin was, is over den vloer verspreid en een bedrag van f 12.90 aan geld, benevens een antiek gouden horloge, weggenomen. In een lade van die schrijftafel lagen de sleutels van de brandkast in een ver zegeld pakket; dat pakket is opengemaakt en de sleutels zijn op de tafel gelegd. Er is echter geen gebruik van gemaakt om de brandkast le openen. Al de overige kasten zijn nagesnuffeld en de inhoud ervan lag in chaotische wan orde op de tafel en op deri grond. Verder hebben de inbrekers zich be diend van de op een schoteltje liggende cigaretten, want hier en daar werden af gebrande stompjes ervan gevonden. Aan den wand der kamer hingen vier familieportretten, drie van dames en een van een heer, waarvan er twee geschilderd zijn door Largillière en een zeer hooge waarde bezitten moeten. Deze vier schilderijen zijn door de die ven uit de lijsten genomen; een ervan is uit het raam gesneden, de andere zijn met de ramen medegenomen. De dieven zijn blijkbaar op hun ge mak geweest, want zij hebben uit een an- ik echter nader (rad en tevens den naam dier dame noemde, bemerkte ik, dat ik mij in de persoon vergist had; want zij, die bij den haard zat, gaf niet alleen op mijne begroeting geen antwoord, maar kwam mij in 't half duister zoo slank en welgemaakt voor, dat ik onmiddellijk bemerkte, dat ik iemand anders voor mij had dan de kleine gezette vrouw van mijn compagnon. „Wees zoo goed mij te verontschuldi gen", zeide ik, „ik geloof dat ik mij ver gist heb". En ik wilde het vertrek reeds weer verlaten, toen er iets in het voor komen der onbekende mij terughield. „Spreek ik misschien met miss Leaven worth?" hernam ik, vermoedende dal het Marie was. De fiere gestalte hoog zich opnieuw, het opgeheven hoofd viel op de horst, en een oogenblik twijfelde ik, of mijne gissing juist was geweest. Toen echter de ge stalte weder oprees en ik een zacht „ja" ten antwoord hoorde, trad ik haastig nader en zag nietMarie, wier koortsig glanzende oogen, en fijne, trillende lippen mij zoo wel bekend waren, maar Eleonore Leavenworth, haar, wier geringsle blik mij van het eerste oogenblik getroffen had, de vrouw wier echtgenoot, naar ik ge loofde, door mij tot bekentenis zou komen van een groote misdaad. De verrassing was voor mij zoo groot, dat ik ze vergeefs trachtte te verbergen. dere kamer twee stoelen gehaald en, daar op staande, de koorden van twee der schil derijen aan eene zijde afgesneden en toen de schilderijen afgenomen. Op die stoelen zijn duidelijk de afdruk ken van hun voelen zichtbaar, evenals kiezel, dat er op wijst, dal zij in den tuin moeten geweest zijn. In dc woonkamer hebben de dieven het buffet, dat niet afgeslolen was, geopend en daaruit een koek weggenomen, waarvan later een stuk in de keuken is terug ge vonden. In dit buffet bevond zich eenig huis- houdzilver, dat echter niet in den smaak der dieven schijnt le zijn gevallen; zij lieten dit liggen. Ook in den salon zijn de dieven ge weest; daar is uit een zilver- en porce- leinkastje, dat werd opengebroken, ont vreemd eenige namaak antiek zilveren le pels en een loderijndoosje. Eenig zilver kinderspeelgoed en porcelein, dat om zoo te zeggen voor het grijpen lag, is onaan geroerd gelalen. Op een overgang is een linnenkast open gemaakt en het er zich in bevindende linnengoed over den grond verspreid. Voor zoover bekend, wordt daar niets vermist. De dieven hebben het gansche huis doorzocht. Zij hebben ook de deur van den wijnkelder opengebroken en daaruit een flesch wijn genomen, die zij, met twee glazen uit de keukenkas gehaald, hebben geledigd. Bij die glazen werd ook het overschot van de koek gevonden. Vast staat dat de diefstal dien nacht moet gepleegd zijn en wel op grond van het feit dat, waar de familie op Domburg vertoeft, de vrouw die met het toezicht op het huis is belasl, Zondagochtend nog in de woning is geweest en alles in de beste orde heeft bevonden. Toen zij Maan dagochtend in het huis kwam, werd dc diefstal ontdekt. De dieven hebben, om zeker te zijn dat van huiten geen licht door de ramen zou schijnen deze gesloten en zich, zooals blijkt, uit de sporen, met kaarslicht geori ënteerd. Deze diefstal wordt nog in verband ge bracht met de ontvreemding van de schil derij in het Mauritshuis te 's Gravenhage en wel om de volgende redenen: De vorige week heeft hier ter stede ver toefd een jonge man van ongeveer vier en twintig jaren, tenger, keurig net gekleed en met een Vlaamschen tongval. In een café alhier, waar hij veel in- en uitliep, sprak hij over logies te bestellen en noemde hij zich Nijs. Dienzelfden naam gaf hij ook op in een ander hotel aan de Loskade, waar hij logeerde. Woensdagavond zeide hij in dat café dat hij 't zoo curieus vond dat men den die fvan het schilderij in het Mauritshuis te 's Gravenhage niet had kunnen opspo ren, niettegenstaande een belooning van f 500 daarvoor was uitgeloofd. Hij gaf verder op antiquaar te zijn c-n vooral zijn werk ervan te maken horloges te verkoopen. Hij informeerde zoo ter loops of er op het raadhuis ook schoone schilderijen wa ren en of de surveillance er goed was. Verder zeide hij iemand te wachten, die Fransch sprak, naar hem vragen zou en wien, als hij kwam, men een gereser veerde kamer moest geven, terwijl men de kisten en koffers, die voor den Fransch- man moesten komen, op die gereserveerde kamer moest zetten. Tijdens hij in dat. café vertoefde, ver zond liij een brief poste restante A. N. C. Brussel en plakte daarop een viertal eigen aardig gerangschikte postzegels. Dezelfde jonge man is ook in Vlissingen geweest, waar hij in zijn logement opgaf C'annivere le heeten. Vermelding verdient ook nog dat hij bekend bleek te zijn met een zekeren Ver meulen, een Hollandschen antiquaar, die veel in schilderijen handelt, die ook dezer dagen in Vlissingen vertoefde en meerma len in Middelburg verblijft. De aandacht van de politie werd op den vreemden gast gevestigd en een in specteur van politie in civiel vond aan- Ik trad verlegen terug en prevelde iets, dat ik de andere nicht meende te ziende. Maar juist wilde ik mij verwijderen, ge dreven door de begeerte, om dit samen treffen zoo kort mogelijk te maken, toen zij met haar schoon klinkende stem mij verwijtend vroeg: „Gij zult toch niet zonder een enkel woord vertrekken, nu het toeval ons heeft samengebracht, mijnheer Raymond?" En toen ik langzaam nader kwam ging zij voort: „Waart gij zoo verwonderd mij hier te vinden?" Ik weet nietik vernachtte niet was mijn onsamenhangend antwoord. „Ik had gehoord dat gij ongesteld waart, dal gij volstrekt niet uitgingt en ook niemand ontvingt". „Ik ben inderdaad ongesteld geweest", zeide zij, „maar ik hen nu weer hersteld en ben hier gekomen, om den avond in gezelschap van mevrouw Veeley door te brengen, omdat het mij binnen de muren mijner kamer te eng werd". Deze woorden werden niet geuit op een toon van beklag, maar op eene wijze van verontschuldiging over hare tegenwoordig heid aldaar. „Het doet mij'genoegen, dat gij uw vrien din eens hebt bezocht", hernam ik. „liet zou werkelijk veel heter voor u zijn, wan neer gij hier voor goed bleeft logeeren. Het smart ons allen, dat gij u behelpen moet bij vreemden, waar de eenzaamheid leiding om nader kennis met den vreem deling le moeten maken. Dit geschiedde en hetgeen deze hoorde en opmerkte gaf aanleiding dat de Belg Zaterdagmorgen naar het politiebureau werd geleid. Wat daar bleek, had het gevolg, dat de persoon in quaestie, onder verdenking schuldig of medeplichtig te zijn aan den diefstal van den Frans Hals, naar de re sidentie is overgebracht en ter beschikking is gesteld van de Haagse he politie. De meergenoemde persoon was, toen hij nog te Middelburg vertoefde, vrij ze nuwachtig en vroeg mei groote belangstel ling naar de aankomst der posten. Een brief, aan Canivere gericht, werd door hem in ontvangst genomen. Alles duidt er op dat de man in ver binding stond met anderen, en zijn onze inlichtingen juist, dan zijn die anderen in de huurt geweest. Het gerucht wil zelfs dat de bende ge tracht heeft in Roosendaal te vergaderen en ook le Dordrecht. In eerstgenoemde plaats schijnt dit niet gelukt te zijn, in Dordrecht mogelijk wel. De veronderstelling is niet onmogelijk dat aan den diefstal hij den heer Boogaert deze bende niet vreemd is. MIDDELBURG. Zaterdag hield de afdee- ling Zeeland van den „Nederl. Bond van Gemeente Ambtenaren" in een der lokalen van de sociëteit „de Vergenoeging" alhier eene algemeene vergadering. Na opening der vergadering door den voorzitter, den heer J. N. Elenbaas, werd aan de orde gesteld de benoeming van een afgevaardigde en plaatsvervanger ter alge meene vergadering van den Bond, die op 27 Juli a. s. te Amsterdam zal worden gehouden. Benoemd werden tot afgevaardigde de heer L. Ch. Wabeke te Arnemuiden en tot zijn plaatsvervanger de heer J. Erme- rius te Hoedekenskerke. Met de wijziging van art. 10 van het reglement, betrekking hebbende op het ver- hoogen der bijdrage voor elk lid aan de algemeene bondskas, kon de afdeeling zich vereenigende voorgestelde wijziging van art. 14 (de jaarlijksche algemeene verga dering niet meer op Hemelvaartsdag te houdenwerd met groote meerderheid ver worpen. De vergadering was van meening dat niet is gebleken dat de Hemelvaarts dag niet een geschikte dag tot vergaderen is en vreesde, dat het bondsbestuur, wan neer het niet aan dien dag is gebonden, hij voorkeur de vergadering op den Zondag zou uitschrijven, waartegen vele leden principieele bezwaren hebben en daardoor worden belet die vergadering hij te wonen. Daar de voorstellen tol wijziging der art. 18 en 23 van het huishoudelijk reglement met de wijziging der statuten verband hou den, kon de bespreking hiervan achter wege blijven. Het voorstel van de afdee- lingen Noord-Holland en Groningen tot be noeming van eene commissie in zake de pensionneering van gemeente-ambtenaar werd na breedvoerige bespreking met al gemeene stemmen onaannemelijk geacht. Daarna kwam aan de orde het voorstel van het hoofdbestuur tol benoeming eener commissie als bedoeld in art. 4 van het reglement voor de inrichting der bonds- bibliotheek. Waar de afdeeling Zeeland zich vroeger voor de oprichting dier bibliotheek, welke op initiatief van den heer G. C. Dalman, te Middelburg is tot stand gekomen, reeds krachtig had verklaard en in eene vorige vergadering f 200 was toegestaan voor de aanvankelijke inrichting was het natuur lijk, dat de vergadering ook aan dit voor stel goedkeuring hechtte. Ten slotte werd de behandeling van het rapport der commissie tot noodige wijziging der gemeentewet, waarmee in eene vorige vergadering was aangevangen, voorlgezet; ook nu kon de behandeling niet ten einde worden gebracht en werd op voorstel van den voorzitter besloten dit belangrijke onderwerp in een volgende ver gadering andermaal aan de orde te stelten. Nadat de vergadering besloot oen vol- u dubbel zwaar zal vallen". „Ik wenschte niet, dat iemand zich om mij zal hekommeren, gaf zij ten antwoord. „Het is 'I best voor mij om te blijven, waar ik hen. Ik hen daar niet alleen, maar heb dikwijls gezelschap van een klein meisje, welks onschuldige oogen, wanneer ze mij aanzien nieis als onschuld vinden in de mijne. Dat kind zal mij voor wanhoop be waren. Laten mijne vrienden dus niet on gerust zijn, ik gevoel kracht genoeg om den mij opgelegden last moedig te dragen". En op zachlen toon ging zij voort.: Er is slechts een ding dat mij verontrust, dat ik namelijk geheel onkundig hen van hetgeen er te huis voorvalt. De smart kan ik dragen, maar de onzekerheid zou mij doen bezwijken. Wilt gij niet zoo goed zijn mij iets te zeggen omtrent Marie en onze woning? Ik zou 't wel aan mevrouw Veeley vragen, maar die is onbekend met de eigenlijke verhouding tusschen Marie en mij en weet ook niets van de verwijde ring tusschen ons. Zij denkt, dat ik koppig ben en maakt 't mij tot een grief, dal ik mijn nicht in haar beslommeringen heb verlaten. Gij echter weet, dat ik die be schuldiging niet verdien. Gij weet..." maar haar slem die allengs was beginnen te beven, begaf haar. „Veel kan ik u niet mededeelen", haastte ik mij te antwoorden, maar alles wat mij bekend is, ben ik gaarne bereid u te vertellen. Is er iets wat gij meer gende maal te Goes te vergaderen, sloot de voorzitter de bijeenkomst. MIDDELBURG. Dit jaar houdt de Broe derschap van candidaat-notarissen in Ne derland en zijne koloniën hare algemeene vergadering alhier. Zondag 30 Juli, 's avonds te half negen, heeft in de sociëteit „St. Joris" de ont vangst der bezoekers plaals door het be stuur der afdeeling Noord Brabant-Zee land. Maandag daaraanvolgende heeft op een der bovenzalen van de sociëteit „St. Joris" de vergadering plaats. De agenda daarvoor vermeldt in de eer ste plaats reglementswijziging. Verder verkiezing van twee leden in het hoofdbestuur, waarvoor candidaten zijn de heeren K. W. van Gorcum gesteld door de afdeeling Zuid-Holland, G. van der Stuijt, door Drenthe, Overijsel en Fries land, Groningen, mr. I. A. Swane, gesteld door het hoofdbestuur, en I'. Vermeulen, gesteld door de afdeeling Gelderland. Voorts wordt het jaarverslag uitge bracht ,de rekening over 1904 en de be grooting voor 1906 behandeld, terwijl ein delijk de plaats zal bepaald worden voor de volgende algemeene vergadering. Te 6 uren wordt in de groote beneden- achterzaal der sociëteit „St. Joris" een gemeenschappelijke maaltijd gehouden. Dinsdag 1 Augustus bieden eenige no tarissen te Middelburg den bezoekers een rijtoer aan over Walcheren met einddoel Domburg, alwaar in het paviljoen aan het gezelschap de morgendrank zal worden aangeboden. Het vertrek uil Middelburg is op 10y2 uur bepaald. De afdeeling Noord Brabant-Zeeland ver- eenigt de gasten vervolgens te 11 uur in het Bad-Hotel te Domburg aan een de jeuner dinatoire. Dan wordt door de dameskapel „Wil- helruina een concert gegeven. Een groot aantal leden en vete buiten gewone leden (notarissen) hebben zich reeds voor hel bezoek aan de vergadering aangegeven. MIDDELBURG. Ter openbare terechtzit ting der rechtbank alhier van heden, werd de heer J. C. Paap, nieuw benoemd notaris te Vlissingen, als zoodanig beëedigd. MIDDELBURG. Maandagmiddag is een achtjarig meisje, dat voor de geopende brug over het. kanaal alhier stond te wach ten, spelende en juist toen de brug werd dichtgedraaid, uitgegleden. Zij kwam met den linkervoet tusschen de brug en de hoofden ervan en werd zeer ernstig aan dat lichaamsdeel gekwetst. Nadat haar in een woning in de buurt, waarin zij was opgenomen, de eerste hulp was verleend, is het meisje naar het gast huis vervoerd. VLISSINGEN. Ten bureele van den in specteur van het loodswezen enz. alhier werd met gunstig gevolg examen afge legd voor het loodsen van schepen in de zeegaten van de Ooster- en Wester- Schelde door den loodskweekeling der 2e klasse C. Rab. („VI. Ct.") VLISSINGEN. Door burg. en weth. wordt aan den raad voorgesteld om, met het oog op het betrekkelijk geringe ver keer van voetgangers op den Noordzee- boulevard vóór des middags 12 uur, het absoluut verbod om met rijwielen op dien boulevard gedurende het badseizoen en des Zondags te rijden in te trekken. Op den zeeboulevard alhier heerschte Maandagmiddag een gezellige drukte van personen, die een kijkje kwamen nemen naar den zeilwedstrijd tusschen Ostende en Vlissingen. Recht tegenover het zeehoofd, ongeveer halverwege de Schelde, lag het stoom schip, waarop zich de tijdopnemers bevon den; erom heen lagen eenige wachten en eenige motorbootjes, die op dien verren afstand op het groote water belachelijk klein teken. De deelnemende schepen kwamen tegen half vier langs de kust. opzetten. Een der hijzonder verlangt te weten?" „Ik zou gaarne van u vernemen, hoe 't met Marie is, of zij gezond engela ten is". „Uw nicht is zeer wel", antwoordde ik, maar ik durf niet verzekeren, dat zij gelaten en kalm is. Zij verkeert in grooten onrust, iniss Leavenworth. Niet alleen drukt haar 't geleden verlies diep ter neer, maar zij maakt zich zeer beangst over uw toestand. Ge moet u niet voorstellen, dat zij onverschillig en goeds moeds is". „Ziet ge haar dikwijls?" vroeg zij. „Ik help den heer Harwell om het boek van uw oom gereed te maken voor de pers, en ben daarom dikwijls bij haar", was mijn antwoord. „Het hoek van mijn oom?" hernam zij, met doffe stem. „Ja, miss Leavenworth. Men heeft 't het best gedacht het uit te geven en. En 'lis Marie, die u die taak heeft op gedragen?" „Ja". „O, hoe is 't mogelijk 1 Hoe was zij daar toe in staat?" klonk 'tuit haar mond. „Zij gelooft te handelen in den geest van haar oom. Zooals ge weet, was hij er zeer op gesteld, dat het boek tegen Juli uit zou komen; zij vervult daarom slechts een zijner liefste wenschen (Wordt vervolgd.) grootere vaartuigen was aangekomen, maar het e anderen passeerde te kv waarnemingsvaartuig, door twee anderen. De o' achter. De vaartuigen boden e blik, met hun volle zeil hellend onder den zijwi VLISSINGEN. Omtreti de Koningin en Prins de juiste datum nog n trouwens dat hangt af van het eskader na vors telijke personen na singen aan boord van schepen gaan en van d der varen. Verder merkt men o( in verschillende bladen bron weer afkomstig, c wachtkamer nu reeds i maakt voor het a.s. bezi gin en Prins Hendrik on kamer wordt thans ei ieder jaar, wat opgekn belaste personen zijn gt de firma B. Neelmeijer, d in andere handen is ov< VLISSINGEN. In de houden zitting van den g de gemeente-rekening o Iegd, bedragende in on en in uitgaaf f 334.115.1 halve met een nad f 4G80.055. VLISSINGEN. De na ningin Regentes", die i 15 op 16 dezer belangrr voorsteven opliep, tenge ring met het Belgische paze", zal Donderdag in Rotterdam worden opgei schip reeds een week te er was nog geen plaats VLISSINGEN. Alvoren „Nederland" uit de vaar welke boot zoodanige r* dergaan, dat zij ongevee ten dienst moet worde: dagmailboot „Engeland" dagen moeten opleggen der Kon. Maatsch. „de schoorsteenen te plaats* VLISSINGEN. Gisten het gasthuis opgenomen werkzaam aan de fahri De man die op 'tdek kreeg 'hij het overhell „Wilis" een zwaar ijzer gleed, in den mg, zoo zwaar werd gekneusd, niet buiten gevaar. VLISSINGEN. De tota gehouden zeilwedstrijd Vlissingen is als volgt: le categoriele prij 2 uur 22 min. 34 sec. 2e categoriele prij uur, 4 min., 1 sec., 2e in 3 uur, 56 min. 5 sec 3e categoriele prijs 18 min. 56 sec., 2e p uur, 36 min. 29 sec. VLISSINGEN. De dagr land" welke eenige maa heeft gelegen, vertrok hi Rotterdam, om aldaar t het s.s. weder in den g< worden opgenomen. Ook is dit stoomschip inrichting van draadh waarmede gedurende de len worden genomen. ,s HEERENH0EK. Bij houden vogelschieting d sociëteit. „Concordia" hoofdvogel gescholen d „Willem Tel" te Oveza vogel door C. Boonrna cordia" te 's Heerenhoek respect, door Jac. Boonr Schutters" te 's Heeren Westeinde van „Victoria me. De andere zijvogel deel aan Jac. Martens voornoemd. De hiurdboog-societeit hield Maandag jl. een v koning en koninginnesc overwinnaars uil den koning, N. Remijn en a Huige geboren Allemeki OUD-VOSSEMEER. nacht heerschte eene gr< Moten- en Achterstraat was iemand gekomen, meisje zou genezen en publiek zou doen verse als het met dergelijke d beurde niets, zoodat nu dat de drukte op straat zaak belemmerde. 'sHEER ARENDSKEI dracht voor onderwijzer alhier komt als no'. 1 Maat van IJzendijke. 1 Van der Sluis, Middelbi singen. De benoeming plaats. HANSWEERT. De sleepboot „Venus" stemd naar België een defect aan de sleepboot „Progres" schepen alhier binneng. uit met. kree m; is

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1905 | | pagina 2