BUITENLAND, BINNENLAND. Van onze Eilanden. GEMENGD NIEUWS. UIT DE PERS. KERKNIEUWS. de bewijzen, dat deze geen verdraagzaam heid te kweeken vermag. Hiermede sluit ik mijn brief, aangezien door u onlangs daghelder is aangetoond, dat, waar onze natie, wat do behoeften en eischeu op 't stuk van onderwijs be treft, zich in ongeveer twee helften scheidt, liet. verzet der voorstanders der opent), neutrale school tegen gelijke rechtsbedoe ling van de bijzondere, een indirect c o ra pe 11 e intra r e, dwingen van allen de openbare neutrale school in te gaan is, niets minder en niets meer. En iets fana tieker onverdraagzaam dan zulk c o m- pelle, waar liet de conscientie-vrijheid geldt, kan ik mij in onzen tijd niet denken. OORLOG. Nieuws zeer schaarsch. De militaire deskundige van de „Roess" gelooft, dat de grootste slag van den veldtocht nog moet plaats hebben en wel tusschen Kirin en Kwang-tseng-tse. Hij zegt dat, wanneer Liniewitsj metterdaad op Karbin terugtrekt, de Russen geheel Mandsjoerije zullen moeten prijsgeven. Andere critici zijn onder den indruk van liet ontzaglijke front bijna 240 K.M. van den Japanschen opmarsch. Zij betoogen, dat de vijand een groote overmacht moet hebben om Liniewitsj om te trekken. De militaire medewerker van het Novoje Vremia voorziet, dat de Japanners den 20sten dezer Kirin zullen binnenkomen en Karbin in het begin van Mei. Hetzelfde blad verneemt dal de be wegingen van de Japanners uitnemend verborgen worden door hun ruiterij. De Russen kunnen niet door dat scherm heenzien, bij gebrek aan een goeden verkenningsdiens t. De geneesheeren en de verpleegsters van het Roode Kruis, die te Moekden waren achtergebleven en dus niet zoo als indertijd gemeld werd door de Chineezen vermoord werden, zijn te Koeang-Choeang-Tse aangekomen. Zij ontkennen ten stelligste, (lat de Chi neezen de gewonden zouden hebben verminkt en daarna van kant gemaakt. De" Fransche majoor Matignan, die bij het Japansche leger gedebarkeerd is, bood de aangek omenon zijne hulp aan, die naar Jean Rodes in de „Echo de Paris" meldt, dankbaar aanvaard werd. De moeilijke omstandigheden, waar onder de Chineesche bevolking verkeert, worden geschilderd in een telegram van „Reuters" ci.rrespondent bij Okoe's leger; hij schat, dat 100.000 Chineezen in den omtrek an Moekden zonder dak zijn. De correspondent van de „Novoje Vre mia" bij het Russische leger weet mee te doelen, dat Joeen-she-kai en generaal Ma bij de Keizerin van China aandringen om met Japan een bondgenootschap aan te gaan. De lentelucht is trouwens vol van geruchten van bondgenootschappen; de Petersburgsche correspondent, van de „Dai ly Express" te Petersburg ving zelfs reeds op, dat er gesproken werd van een bond genootschap tusschen Rusland en Japan. Anderen weer willen Engeland en Rusland tot een entente brengenweer anderen spreken van een toenadering tusschen Rus land en Duitscliland Een nieuw iapansch oorlogschip, (1e torpedo-jager rare" is met goeil gevolg Woensdag j.l. te Kuré te water gelaten. De Russen beginnen zelf al meer en meer beangstigd te worden over een aan staande omsingeling. Ze zijn volgens eigen zeggen goed op de boogie van Okoe, Nod- soe en Koroki, maar van Kamamoera en Nogi weten ze 't rechte niet. De eerste opereert op hun linkervleugel, de laatste op hun rechter. Maarschalk Ojama en generaal Okoe zijn te Moekden aangekomen. In groote overijling verlaten de men schel) Karbin. De Japansche hospitalen worden te klein om al de Russische gewonden op te nemen. De Russische vertegenwoordigers denken er ernstig aan 12 schepen in Enge land te bestellen, die de gewonden naar Rusland zullen terugbrengen. De belasting op de tabak heefl in Japan het eerste jaar 7 millioen Yen meer op bracht dan de schatting bedroeg: n.l. 27.000.000. In een telegram van generaal Tsjarke- vitsj van den 6 dezer wordt aan den ge- neralen staf bericht: Van het front van ons leger wordt het verschijnen van vijan delijke afdeelingen op de groote manda- rijnenstraat en op de straat van Tsjantafoe naar Maimaikai bericht. In Korea op 5 werst van Kitsjioei stiet een Russische troepenafdeeling op Japansche infanterie. De vijand werd uit twee stellingen verdre ven en door ons vuur en de aanvallen der kozakken uiteengedreven. RUSLAND. Te Warschau kwamen weer verschei dene opstootjes voor, waarbij talrijke per sonen gewond werden. De autoriteiten hebben de orde nog niet kunnen herstellen. In welingelichte kringen gelooft men, dat men zich moet voorbereiden op een algemeene werkstaking. Een groot fabrikant in een stad, dicht bij Warschau, heeft in de afgeloopen week een belangrijke bestelling gekregen, voor de uitvoering waarvan niet alleen al het vaste werkvolk, maar ook nog hulpwerk- krachten zouden noodig zijn. Er zou wel tot Juni werk zijn. Vóór de bestelling te aanvaarden, heeft de fabrikant de ver tegenwoordigers van zijn werkvolk ge raadpleegd. Hij toonde hun aan, dat de loonen zeer hoog zouden zijn, maar zij hebben verklaard, dat zij allen voor de maand om was het werk zouden staken. De leden van het reeds gesloten chole- racongres wilden heden een vergadering in de zaal van het conservatorium hou den; de politie bezette echter de ingangen en liet niemand binnen. De „Times" verneemt nit Petersburg dat een persoon, gekleed in den uniform van kolonel der kozakken, Maandag tijdens de receptie van officieren in het paleis van den tsaar, gearresteerd werd, en in het bezit bleek te zijn van twee kleine bommen. Aardbeving in Britse h-I n d i Amerika heet het land der groote rampen, maar wordt in de werkelijkheid in dat op zicht verre achtergelaten door Britsck-Iudië en Midden-China, Tellen de Amerikaansche rampen haar dooden bij honderden, de catastrofen in China en Britsch-Indië tellen dikwijls tienduizenden slachtoffers. De jongste jobstijding uit Indië behelst, dat het volkrijke, historische en bijna heilige Lahore door een vreeslijke aarbeving is geteisterd. Het verlies aan menschenlevens is groot en de openbare en andere gehouwen hebben zeer ernstige schade geleden. De aardschokken waren zoo sterk, dat het spoorwegstation eigenlijk een indruk wekkend fort zwaar geteisterd werd. Het stadhuis, het fraaiste gebouw in heel Lahore, ligt totaal in puinen ook de kathedraal is ernstig beschadigd. Ook de Juma Masjid, een van de prachtigste Moham- medaansche moskeeën in Indië, is gedeelte lijk vernield. De omvang van het verlies aan menschen levens kan nog niet worden geconstateerd. Volgens nadere berichten is heel het land Agra tot Simla verwoest Tal van Roomsche kerken zijn ingestort. De dagbladen van Lahore noemen de ramp de meost verschrikkelijkste, die naar menschenheugenis in Indië heeft plaats ge had. Eerste Kamer. Met zekerheid kan thans worden medegedeeld, dat de Eerste Kamer na Pasehen bijeenkomt, waarschijn lijk tegen de eerste week van Mei. VERKIEZINGEN. De Centrale Antirev. kiesvereeniging „Nederland en Oranje" op Plakkee heeft met algemeene stemmen tot candidaat ge steld den lieer jhr. mr. J. J. Pompe van Meerdervoort. Door de Centrale A.-R. Kiesvereeniging in het district Ridderkerk, die gister te Barendrecht vergaderde, is met eenparige stemmen candidaat gesteld voor de Tweede Kamer Mr. A. Ph. R. C. baron van der Borcli van Verwoide, aftredend lid. De Algemeene Bond van R -K. Kiesver- eenigingen heeft in zijn jongste vergadering de motie Leiden, dat het kort program van actie voor de algemeene verkiezingen in 1905 zal luiden Behoud van de Christe lijke regeeringsmeerderheid en loyale mede werking aan de verdere afwerking van het in de Troonrede van 1901 medegeelde regeeringsprogram, met meerderheid van stemmen aangenomen. Men schrijft ons uit de Langstraat De handel in zwaar zoollederis den laat- sten tijd gedrukt; de huidenprijzen zijn over het algemeen te hoog in verhouding tot de lederprijzen. Het zware leder is dan ook lager in prijs dan de zgn. lichte en middelwichten. In de laatste soort is de handel zelfs vrij levendig en de prijzen tamelijk. t J. v. d. Have. Zondag is te Frederiks- oord na eene korte ongesteldheid over leden de heer Job van der Have, directeur der Maatschappij van Weldadigheid. In 1847 te Ouwerkerk in Zeeland ge boren, was hij aanvankelijk in den landbouw werkzaam, eerst te Sirjansland, daarna te Nieuwerkerk Als deskundige in landbouw zaken stond hij gunstig aangeschreven en in velerlei betrekkingen was hij nuttig werkzaam. O. a. was hij dijkgraaf van den Nieuwen Veenpolder en voorzitter der af- deeling Zeeland van het Nederlandsch Paardenstamboek. Hij werd in 1894 benoemd tot directeur der Maatschappij van Weldadigheid en heeft ook in deze betrekking zich loffelijk onder scheiden. Hij was vol ijver voor de belan gen der Maatschappij. In 1900 vaardigde het kiesdistrict Meppel hem af naar de Prov. Staten van Drenthe. MIDDELBURG. Mei ingang van 1 Mei a.s. worden verplaatst de klerk der posto- reijn en telegrafie 2e kl. F. .1. A. Villêo en de telefoniste mej. C. J. Nuijs, beiden van 't telegraafkantoor alhier, respectieve lijk naar 's Gravenzande en Amsterdam. VLISSINGEN. De brievenbesteller P. J. Bauer te Rozendaal wordt op verzoek niet 16 April a.s. overgeplaatst naar deze ge meente. VLISSINGEN. Hedenmorgen alhier ge arriveerd: De Nederlandsche zeelichter „Scheepvaart I" kapitein LessLuiver van New-Castle op Fijne, met. een lading steen kolen voor de gasfabriek alhier. VLISSINGEN. Een oude man, werkzaam aan de gasfabriek alhier, had liet onge luk heden van-een ladder te vallen, waar- hij hij een been brak. Hij werd naar het gasthuis overgebracht. Z1ERIKZEE. Op Dinsdag 25 April zal alhier de jaarvergadering van hel prov. romitó van anti-revolutionaire kiesver- eenigingen in Zeeland gehouden worden. De vergadering, die des morgens 11 uur wordt geopend, draagt een huishoudelijk karakter. De middag-vergadering vangt om 2.30 uur aan en daarin zal liet lid der Tweede Kanier, de heer A. S. Talma, als spreker optreden. Deze vergadering zal toeganke lijk zijn voor alle tot de tegenwoordige regeerings-meerderheid behoorende par tijen. Des avonds zal een voor ieder toegan kelijke vergadering worden gehouden met gelegenheid tot debat. ZIERIKZEE. Aan het op de tweede Pinksterdag alhier Ie houden muziekfesti val zullen 15 gezelschappen deelnemen. ZIERIKZEE. Na gehouden overgangs examen had Donderdagavond de bevorde ring der leerlingen aan de avondschool voor Vakonderwijs alhier tot een hoogere klasse plaats. Bevorderd werden Van (le 1ste naar de 2de klasse: A. Phernambucq, F. J. Kloet, A. Akker daas, J. L. Jumelet, L. Lemson, A. A. Lemsom, A. Leijdekkers, den Dekker, J. Lodewijk, S. Olie, H. van der Klift, A. Jongmans, A. ..I Visser, M. L. Schoon- akker, A. de Later, A. Lindhout, J. Arend- se, J. Okkerse, J. P. Dekker, L. J. Buijse, J. M. Adriaanse, J. B. Leijdekker, O. A. van der Klippe, 1'. B. van Velthoven, G. J. A. W. Lemsom, J. P. van Dijk, L. van Van de 2de naar de 3de klasse: .1. M. Verhulst, H. .1. Bastmeijer, J. P. Everwijn, J. J. van Dijk, M. Hodde, II. Oniée, L. van den linde, J. .1. Weverling, P. Goettsch, W. den Boef, A. Nestelaar, J. van der Straate, A. Rombouts, 11. de Leeuw, J. M. Cannoo, B. Rodoe, \V. I,. de Bruijne. Van de 3de naar de 4de klasse: A. W. Lemson, J. 1'. van Dijk, L. van der Valk, \Y. E. Coumou, D. Quant, 0. Poldermans, A. Legemate, G. J. van Velt hoven, Ch. Timmerman, S. W. van Arenthals, M. A. Bakker, W. Geluk, J. M. de Vos, B. C. Wisse. Van de 36 leerlingen der 1ste klasse werden alzoo 27 bevorderd tol de 2de klasse, n.l. 11 timmerlieden, 3 metselaars, 6 smeden, 6 schilders en 1 manufacturier. Van de 21 leerlingen der 2de klasse werden 17 bevorderd tol de 3de klasse, n.l. 5 timmerlieden, 1 metselaar, 1 wagen maker, 8 smeden en 2 schilders. Van de 26 leerlingen der 3(le klasse namen 20 aan het overgangs-examen deel, waarvan 15 werden bevorderd tot de hoogste klasse, n.l. 8 timmerlieden, 1 metselaar, 5 smeden en 1 schilder. Van de 83 leerlingen der school zijn alzoo niet bevorderd 24. ZIERIKZEE. In de alhier gehouden algemeene vergadering der „Zeeuwsche Spoorbootmaatscbappij" werd de rekening over het jaar 1904 goedgekeurd. De winst werd vastgesteld op f 15.136.97® en het dividend bepaald op f 31.25 voor de heele en f 21.25 voor de halve aandeelen. De heer A. G. Kijn, die als commissaris aan de beurt van aftreding was, werd her kozen. ZIERIKZEE. Tot predikant bij de Chr Geref. kerk te Zierikzee is beroepen ds A. van der Heijde te Dordrecht. IERSEKE. Baldadige handen schijnen weer bezig te zijn het den ingezetenen lastig te maken. Zoo werd bij een inge zetene dezer gemeente deze week het water in den regenbak onbruikbaar gemaakt tengevolge door het inwerpen van petroleum. Van een rijtuig dat onbeheerd stond werd de kap stuk gesneden. WAARDE. Tot adjunct-opzichter hij de gemeente-werken te 's-Herlogenbosch is hc-noemd de heer J. J. Blok, geboren alhier, en thans buitengewoon opzichter hij den Rijkswaterstaat te IJmuiden. Er waren voor deze betrekking 78 sollici tanten. BAARLAND. Door den Commissaris der Koningin is legen 15 April tol gemeente veldwachter alhier benoemd M. Oudeman, agent van politie te Middelburg. RILLAND. De Donderdag gehouden ge meenteraadsvergadering werd door allo leden bijgewoond en hoewel er slechts een punt op de agenda stond, was het een zeer belangrijke vergadering. Dit punt namelijk, „verharding wegen" had het na volgende resultaat. Tengevolge van het groote vervoer van bieten, aardappelen, uien enz. is hel gebleken, dat de wegen door begrinding alleen, voorlaan onmogelijk in voldoenden toestand zijn te houden. Daarvan overtuigd, stelden liurg. en Weth. naai' aanleiding daarvan het navolgende belangrijke voorstel aan de orde. lo. Vanaf de hofstede van den heer de Jager tot aan Bath over eene lengte van plm. 3205 Meter zal over eene breedte van 1.4 M. en eene dikte van 0.14 M. voor namelijk in de wagensporen, zoogenaamde macadam of kleibeslag aangebracht wor den; 26. Over eene lengte van 320 M. vanaf het station tot aan hel tweede inrijkek nabij de loslijn, zal een keiweg aangelegd worden, daar dit wegje jaarlijks in het najaar in zeer treurigen toestand zich bevindt 3o. Vanaf liet station Lot nabij de wo ning van dhr. C. Butijn zal een klinkerpad aangebracht worden \oor de voetgan gers, en 4o. Bestaat het plan om vanaf Bath tot nabij de haasjes, zij het dan niet in eens, dan hij gedeelten, een voetpad aan le leg gen van koolasch, voor wandelaars en fietsrijders. Tot uitvoering van dit plan, hetwelk geraamd wordt op f7500, zal met 1 Janu ari a.s. eene leening werden aangegaan tot genoemd bedrag, loopende over 30 jaar met eene aflossing van f 250 en eene jaar- lijksche rente van f300. dus 4 pet. ten hoogste. Het spreekt vanzelf, dat dit plan nog onderworpen is aan de goedkeuring van Ged. Staten. Daar alle leden van den raad overtuigd waren van de wenschelijkheid van wt-gs- verbetering, vooral ook met het steeds meer en meer in groei toenemen der hoo rnen aan (1e weg, zoodat de weg zelden meer droog is en begrinden dus onmogelijk vol te houden is, werd het voorstel met algemeene stemmen aangenomen. Ver melding dient ook nog dat (lil plan vol gens de gedane berekening de gemeente slechts I 100 meer zal kosten. WESTDORPE. In deze gemeente zijn er volgens vaststelling der kiezerslijst aan wezig: 258 kiesgerechtigden voor de 2e Ka nier, 258 voor de Prov. Stalen en 249 voor den Gemeenteraad. TER NEUZEN, 4 April. De uitslag der stemming voor een lid van den gemeente raad is, dat herstemming moet plaats heb ben tusschen de heeren A. Moggré (lib.) met 408 en 1'. J. Scheele (a.-r.) met 312 stemmen. De heer M. Verhruggc (vrije candidaat) had 273 stemmen. AARDENBURG. Een molenaarsknecht is gisteren onder Sintkruis zoodanig door een wiek getroffen, dat hij aan do ge volgen is overleden. OOSTBURG. Alhier is oen afdeeling op gericht van de Vereeniging lol Christe lijke Verzorging van Krankzinnigen in Zeeland. HULST. In de heden (Donderdag) mid dag alhier gehouden vergadering van de stoomtram Hulst- Walzoorden werd de balans, en de winst- en verliesrekening over het jaar 1904 goedgekeurd en het dividend bepaald op 4 Mei, betaalbaar per 1 Mei a.s. Van de in het vorig jaar door het pantserdekschip „Zeeland" uit de Straat van Messina overgevoerde oud-Holland- sche kanonnen zullen 2 geplaatst worden voor het Kon. Instituut voor Adelborsten voor de Marine te Willemsoord en 2 worden overgedaan aan de gemeente Vlis- singen, om geplaatst te worden op den Noordzee-boulevard aldaar aan den voet. van het standbeeld van Michiel Adriaans zoon de Ruyter. („Vad.") De heer mr. P. C. J. Hennequin te Aardenburg moet teruggekomen zijn op zijn voornemen om zich niet weder candi daat te laten stellen in het district Oost burg. Hij stelt zich derhalve herkiesbaar. In de week van 29 Maart tot en met 4 April zijn in Zeeland voorgekomen 1 geval van typhus te Tholen, 4 gevallen van pok ken te Oudelande, 5 gevallen van roodvonk, nl. 2 te Middelburg, 2 te Wemeldinge en 1 te Yerseke, en 6 gevallen van diphthe- ritis, nl. 1 te Hulst, 4 te Nieuw- en St. Joosland, en 1 te Oost- en West-Souburg. Woensdag werden te Sneek slechts aangevoerd ruim 500 kievitseieren. Aangezien de vraag naar kievitseieren op het moment niet groot is, begon de markt met 15 ct., maar wegens den geringen aanvoer sloot zij met 12 ct. Eierzoekers van beroep klagen steen en been, dat er op dezen tijd nog zoo weinig gevonden worden. Kievitten zijn er in overvloed, zeggen ze; nesten legio maar de eieren zullen, zoolang 't zoo koud blijft, nog wel eenige dagen op zich laten wachten. Zondag is te Kaatsheuvel een brutale inbraak gepleegd. Bij een weduwe is men de woning binnengedrongen door een gat in de muur te slaan. Eenmaal in liuis zijnde hebben de dieven de linnenkast openge broken en is een groote som gelds gestolen. De politie is er nog niet in geslaagd de daders in deze brutale diefstal te ontdekken. Men schrijft uit Oudenbosch aan de „N. Ct": 's Maandags gingen drie vrouwen gere geld naar Roosendaal om daar. gebruik makende vae de drukte van de markt, in verschillende winkels goederen te ontvreem den Reeds eenigen tijd was de politie van tal ven ontvreemdiugen des Maandags in kennis gesteld. In burgerkleeren stelde zij zich vedekt op en had het geluk jl Maandag vrouw Den Br. op heeterdaad te betrappen. De twee andere vrouwen wisten te ontkomen |langs een enormen omweg naar Oudenbosch De marechaussees alhier van de ^aanhouding in kennis gesteld, leg den onder hevig verzet de hand op de twee medeplichtigen en namen eeeige gestolen voorwerpen in beslag. De mannen van de twee vrouwen, die gistermorgen geboeid ter confrontatie naar Roosendaal geleid werden, arbeiden in de grondwerken aan den Rhijn in Westfalen. Onvoorzichtig. Dinsdagmiddag omstreeks 1 uur, had een knecht in een werkplaats in het Vetodróme, aan den Velperweg, te Arnhem, de verregaande onvoorzichtigheid, om meteen lap, gedrenkt met benzine, de kachel te willen aanmaken, schrijft de „Tel". Het gevolg was eene ontploffing, waar door de ruiten der werkplaats sprongen, en een begin van brand ontstond, waarbij eenige fietsbanden beschadigd werden. Op eene der Indische buitenbezittingen heerschte de cholera. De postcommies, een Indo, had een pot met brandende steenkool midden in het kantoorlokaal ge zet, waardoor het vertrek vol rook stond. Iemand, die voor het loket kwam en hem vroeg, of hij daarmede de gevreesde ziekte dacht te keeren, kreeg ten antwoord: „Ik hem weggejaagd; ik van morgen insnijingen en broerlingen in mijn buiknu niet meer." Men begroot het aantal persoonlijke ongelukken ten gevolge der aardbeving in Lahore op tusschen 50 en 100. Er zijn geen Europeërs vermist gemeld te Lahore en al is er bijna geen huis onbeschadigd gebleven toch is de vernieling van eigen dommen er niet zoo groot als gevreesd werd. Volgens den correspondent van de „Daily Chronicle" is President Roosevelt aan een groot gevaar ontsnapt. Eenige uren voordat de trein te Fort Scott (Mis souri) aankwam, werd een pak dynamiet gevonden op een rails, waarover de express- trein zou heengaan en het is alleen aan de waakzaamheid der spoorwegbeambten, die het dynamiet ontdekten en wegnamen, te danken, dat geen ongeluk is gebeurd. Aan een aanslag op den trein gelooft men niet, men houdt het er voor dat het dynamiet door onachtzame werklieden was vergeten. Tech is dit geval aanleiding dat er buitengewone voorzorgsmaatregelen voor de veiligheid van den president worden genomen. De heer Powell, gezant der Vereenigde Staten op Haïti, deelt mede dat er een re volutie is uitgebroken in de republiek San Domingo te Monte-Christi. erkiezingsmuziek. In het „Vaderland" komt liet volgend versje voor In naam van de vrijheid moet Kuvper (d'r uit! Die 't volk door zijn drijven verdeelt, Die Nederland langzaam aan Rome (verkoopt, Als Paus nil in Nederland speelt; Geloofshaaf ons brengt, paganisten ons (noemt, Die huichelaars kwoeklen zich (Christelijk noemt Hij heeft liet voorgoed hij de natie (verbruid Werp Kuyper, werp Kuyper d'r uit! In naam van de vrijheid moet Kuyper (d'r uit! De man die zooveel heeft beloofd, Die vier jaren niets voor hel. volk heeft (gedaan; Maar 'tvolk van zijn rechten berooft, De secteschool slciuil en de volksschool (bezwaart, De kleineren drukt en de rijkeren (spaart. Zoo mag liet niet langer! De stembus (spreek' luid Werp Kuyper, werp Kuyper d'r uit De 'wijs van dit. liedje liet wijsje van Koppestok is niet zonder voorbedachten rade vastgesteld. Zij is nl. voor het eerst, aangewend door de sociaal-democraten, die er op zongen Doe open de stembus, het volk staat (er voor Doe 'tgauw, of ilo, boel gaat kapot. Nu kunnen de sociaal-democraten ter afwisseling van Taks „Oranjelied" met (le vrijzinnig-democraten samenstemmen. Ieder zingt dan zijn eigen woorden. Dat marcheert wel De bisschop van Haarlem hoeft benoemd tol pastoor te Amsterdam (H. Catharina) den heer L. Stolk, thans pastoor le Ylis- singentol pastoor te Vlissingen den heer J. P. Hunting, thans pastoor le Noord- Zijpe.

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1905 | | pagina 2