Heeren-, Jongeheeren- en Kinderkleedingstnkken in de gerenommeerde Heeren-Mode-Magazjjnen Kaf „Nisuwe Zeeuwsche Courant' KOOPT DERHALVE UWE gemaakt of naar maat, BS GROS en EN DETAIL, Onze reizigers zijn dagelijks te ontbieden. MIDDELBURG. 's HERTOGEN BOSCH. Het buitengewoon succes en het vertrouwen, hetwelk wij sedert het oprichten onzer firma mochten ondervinden, heeft ons aaugemoedigd de zaken van j*ar tot jaar op grootere schaal in te richten. Wij hebben dan ook voor dit seizoen geen kosten noch moeite gespaard om eene collectie in onze specialiteiten bijeen te brengen, welke men in het binnen- noch buitenland beter zal aantreffen Voor de afdeeling kleeding naar maat hebben wij enormen voorraad Engelsche en Schotsche stoffen. Aan deze afdeeling zijn bij ons verbonden verschillende gediplomeerde coupeurs, die zoowel technisch als practisch ontwikkeld zijn. Ook beschikken wij over een groot aantal prima werklieden, wien wij zoowel in drukken als in stillen tijd volop werk verschaffen, en wij worden daardoor in staat gesteld steeds de beste klecdingstukkeii te kunnen leveren. In het vorige ja r voerden wij.een nieuwe coupe in, volgens de Amerik aiische methode. Coupe systeem Amerieain. Het succes daarmede was zoo enorm, dat wij ons personeel tot het dubbele moesten vergrooten. Ook hebben wij ouze afdeeling „En gros" zeer uitgebreid, wat oos in staat stelt groote contracten te sluiten met de eerste fabrikanten, en wij zijn daardoor in de gelegenheid elke binnen- en buitenlandsche concurrentie het hoofd te bieden. Coupe, kwaliteit, fournituren en bewerking in aanmerking genomen, zijn onze pri jzen de goedkoopste. Waarborg voor soliditeit der goederen garantie voor goed pass» n en keurige bewerking. Ons krachtig systeem: Groote omzet, kleine wins!, vaste prijzen a contant, zonder korting, de gedragslijn zijnde, welke zoo gunstig tot het steeds toe nemend succes onzer firma heeft medegewerkt, zal voortdurend door ons streng gehandhaafd worden. B IJ B L A D Zaterdag 1 April 1905. Van onze Eilanden. 1891 1905 SMMBORG en Co. KREIJMBORG EN (X, NIEÜ Een en ander dit blad betreffende te waf aangaat de Redactie a. d. R Abonnementsprijs: per 3 maanden Voor het buitenland verhoogd Afzonderlijke nommers (bij vo H H. Correspondenten gelleven hunn nota's in te zenden vóór of uiterlijk op I behoorende bij de van GOES. De heer J. Faberij de Jong alhier, was gisterenavond te 7 uur met ziji echtgenoote op de wandeling, toen hij in d Nieuwstraat zich onwèl gevoelende, bij dei heer J. Adriaanse smid binnen iiep en n, eenige miDuten van hevige benauwdheid overleed. De heer Faberij de Jonge wa. van 1882 tot 1895 lid van den gemeente raad eii als zoodanig lid der gascommissie Ook was hij in de laatste jaren lid var de ciminissie voor de bedrijfsbelasting. GOES Tot onderwijzer aan de chr. schoo te Almeloo is benoemd de heer H. J. Hui zinga Jr. te Goes. GOES. Tn de op gisteren gehouden ver gadering van het Harmoniegezelschaf „Euphonia" werden goedgekeurd en vast gesteld de rekening over 1904, in ontvan op f670.44, in uitgaaf op f648.67, alzo met een batig saldo van f21.77 en de begrnoting van het jaar 1905 in ontvan en uitgaaf tot een bedrag van f596.77. De heeren P. A de Ligny en E. F van Marcke werden met bijna algemeen stemmen tot bestuurslid herkozen. Na mededeeling van de feesten, waarna de vereeniging dit jaar zal deelnemen en na behandeling van eenige huishoudelijk zaken werd de vergadering gesloten. Door de werkende leden van bovenge noemde vereeniging zal op den 2en Paascli dag eene soiree gegeven worden, waar - a. eenige muzieknummers, tooneelstukje en voordrachten zullen ten beste gegeve worden. MTDDELBURG Het onderzoek inzake d hier ter stede gepleegde diefstallen breng eiken dag meer aan het licht op hoe uit gebreide schaal de verdachten hun roo hebben gepleegd. Verschillende personen hebben weer ar tikelon op het politie-bureau gedeponeerd die blijkbaar ten nadeele van den Rotter damschen koopman in kramerijen ontvreemt zijn. In Vlissingen zijn ook een aantal derge lijke zaken in beslag genomen, die doo zekeren K., een zwager van den zich i duidelijk kon toonen, noe uanKDaar ik nei en lief ik hem heb. Hij wil ook, dat i evenveel loeren zal als zijn arme Hertha en ik krijg nu alle dagen les bij dokte Vergewald uit Rothhaide, totdat een gou vernante zal komen, om mij te onderwij zen. Menigmaal weet ik zelf niet wat m' overkomt en waarmee ik dat alles ver diend heb. Het is me dan juist, zooals g vroeger zeidet, alsof het geen werkelijk heid, maar slechts een schoone droon kan zijn, die spoedig moet verdwijnen" Was het mogelijk, dat dit hetzelfd schuwe, schuchtere, stilzwijgende meisj

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1905 | | pagina 4