BINNENLAND. Van onze Eilanden. GEMENGD NIEUWS. Ingezonden stukken, Landbouw en Veeteelt. kou, zoodat hij zelfs een tijdlang slechts uit een oog zien kon. Te Port Arthur zijn reeds vijf kleine oorlogsschepen gelicht. Dezer dagen ver- loonde de Russische vloot te Wladiwostok zich huilen de haven, maar ze keerde haastig terug toen zij hel blokkeerendo smaldeel bemerkte. ENGELAND. Het Doggersbank-incident. Het rapport van de internationale com missie voor het incident in de Noordzee, te Parijs vergaderd, is door admiraal von Spaun voorgelezen. De commissie zegt in hoofdzaak, datadmiraal Rozjestwcnski reden had om te gelooven dat zijn smaldeel in gevaar was, en dat hij recht had. in de gegeven omstandigheden, te doen wat hij deed. Van de tien of elf vragen of overwegin gen, waarin het verslag van het onderzoek der Noordzee-commissie is verdeeld, zijn slechts de drie eerste ten gunste van Rusland beslist, n 1. 1ste: Was Rozjest- wenski bezorgdheid gerechtvaardigd 2de Bestond er reden te vuren op hetgeen de Russen voor torpedobooten aanzagen 3de Hadden de Russen moeten stoppen om de treilers bij te staan? Het verslag wijst absoluut Rusland's verzekering betreffende de aanwezigheid van torpedobooten van de hand en komt tot de conclusie, dat de Russen op de Aurora hebben gevuurd. Het rapport schijnt ook tot de conclusie te komen, dat de Russen aansprakelijk zijn voor de aange richte schade. DUITSCHLAN D. Keizer Wilhelm is op 22 Februari plech tig benoemd geworden tot oere-doctor in de rechten van de universiteit van Penn- sylvanië, Iegelijk met Roosevelt. Het is voor deze beide hooggeplaatste juristen een troostende gedachte, dat zo een plei dooi wanneer het niet lol. een gunstig resultaat dreigt te leiden altijd nog kun nen winnen door een manoeuvre gelijk staande met hel doorhakken van den Gor- diaanschen knoop. Door den Commissaris der Koningin in Zeeland is bepaald dat de aflevering van de manschappen van de lichting 1904, die ingevolge art. 101 der Militiewet 1901 of ter vervulling van de plaatsen der man schappen, die op 15 October 1903 ontbraken moeten worden opgeroepen en bestemd zijn ter volledige oefening, en van de man schappen van de lichting 1905, bestemd ter volledige oefening, zal plaats hebben als volgt op Dinsdag 14 Maart te Middelburg, Woensdag 15 Maart te Vlissingen, Don derdag lïi Maart te Tholen, Zaterdag 18 Maart te Middelburg en Dinsdag 21 Maart te Vlissingen. Waarschuwing. Te Amster dam wordt misbruik gemaakt van den naam „Directie van het Roode Kruis" door personen die in geen enkel verband staan tot de bekende Vereeniging „Het Roode Kruis". De brieven, onderteekend met „Directie Roode Kruis" en eene onleesbare hand- teekening, hebben blijkbaar ten doel om personen gemakkelijker te kunnen bewegen tot het storten van een waarborgsom en die dan eene aanstelling bekomen als houdster van een nietbestaand filiaal. De slachtoffers die gemaakt worden zijn weduwen en juffrouwen die trachten eene betrekking te verkrijgen om in hun onder houd te kunnen voorzien en die, behalve daarin teleurgesteld te worden, nog het verlies hebben te betreuren van het geld dat hen als waarborgsom wordt afhandig gemaakt zonder kans te hebben dat ooit te kunnen terugbekomen. Wij plaatsen deze waarschuwing met het oog op flesschentrekkerij, daar liet te voorzien is dat deze praetijken zich niet alléén tot Amsterdam zullen bepalen. Dat wij ons nog kunnnen verblijden met nuttige instellingen| kan uit het onder staande blijken. R. K. Internationale Vereeniging tot bescherming van Jonge Meisjes. De afdeeling Rotterdam van deze Ver eeniging belast zich o. a. met de taak aan jonge meisjes, aan wien eene be trekking te Rotterdam is aan geboden, hieromtrent inlichtingen te verschaffen. Meisjes van buiten kunnen tijdelijk huis vesting vinden te Rotterdam in het Zusters- gestieht, Zwarte Paardenstraat 37. Men kan zich schriftelijk wenden tot het bestuur te Rotterdam: Mej. I. de Groot, Presidente, Zuidblaak 60Mevr. Hoogeweegen-Miihler, Schied. Singel 26 Mevr. Minderop-Minderop, Pen- ningmeesteresse, Weste Wagenstraat 81 Mevr. Wilkens-Driebeek, Secretaresse, Wes terkade 28Mevr. Huijgen-van Berkel, Baan 7. Alvorens zich in dienstbetreding te stellen, kan men eerst bij bovengen, dames inlichtingen ontvangen. MIDDELBURG. Tot bestuursleden en plaatsvervangende bestuursleden van den Algemeenen Bond van Roomsch-Katholieke kiesvereenigingen zijn voor Zeeland gekozen de heeren E. Mes en J. L. Vroome alhier. MIDDELBURG. Ter voorziening in de vacature in den gemeenteraad alhier, ont staan door het vertrek van den heer Wis boom Verstegen, is de candidaatstelling door burg. en weth. bepaald op den 7en Maart, de stemming op den 21en d. a. v. en de herstemming, zoo noodig, den 31en Maart. BAARLAND. Door den gemeente-veld wachter alhier A. Mulder is, na de ge meente bijna een halve eeuw trouw te hebben gediend, eervol ontslag aangevraagd. De gemeenteraad kende hem een jaar- lijksch pensioen van f200 toe. WEMELDINGE. Openbare vergadering van den Raad der gemeente Wemeldinge op Zaterdag 18 Februari 1905 des voor middags 911, ure. Tegenwoordig alle leden. De voorzitter opent de vergadering. De notulen der vorige vergadering wor den aangehouden. De voorzitter deelt mede, dat in afwijking van het besluit van den Raad i. z. de in richting van een bewaarschool door B. en W. naar aanleiding van een advies van den architect is besloten een plan te laten maken tot inrichting dier school in de oude school I. Ingekomen is eene missive van het Wa terschap de Breede Watering bewesten Ierseke betreffende verharding wegen. Besloten wordt de Hovijweg en de Eeweg ter lengte van 543 en 218 M. in beheer en onderhoud aan genoemd Waterschap over te dragen. Nog is ingekomen een verzoek van den kerkeraad der Ned. Herv. gemeente een regeling te maken betreffende de uren, gedurende welke voor het publiek toegang- kelijke localiteiten waarvoor vergunning is verleend voor den verkoop van sterken drank des Zondags gesloten moeten zijn. De voorzitter zegt dat dit advies zeer kort geleden is ingekomen, zoodat B. en W. het verzoek niet behoorlijk hebben kunnen voorbereiden. Hij stelt voor de behandeling uit te stellen tot een volgende vergadering. De Raad neemt hiermede genoegen. Hierna gaat de Raad over in geheime zitting tot het opmaken van het Kohier van den Hoot'delijken Omslag en schoolgeld. De geheime zitting wordt opgeheven en in de heropende openbare vergadering be sloten Maandagnamiddag de behandeling van de Kohieren in geheime zitting voort te zetten. Hierna wordt de vergadering gesloten. WEMELDINGE. Openbare vergadering van den Raad der gemeente Wemeldinge op Dinsdag 21 Februari 1905 des namiddags 6 ure. Tegenwoordig alle leden. De notulen worden weder aangehouden. Het primitief Kohier van den Hoofdelij- ken Omslag wordt vastgesteld met 307 aan slagen tot een totaal bedrag van f4185,38\ De factor wordt bepaald op 98° Het primitief Kohier voor schoolgeld wordt vastgesteld met 82 aanslagen (173 kinderen) tot een bedrag van f521,95. Hierna wordt overgegaan tot de benoeming van een commissie belast met het onderzoek dei- reclames i. z. Hoofdelijken Omslag en schoolgeld. B. en W. vormen op verzoek van den voorzitter, het stembureau. Uitgebracht worden op de heeren F1. Wabeke Az. 4, Anth. de Broekert 3, C. van Oosten 6, A. Rusaard 2 en P. Linden- bergh 4 stemmen, terwijl de heeren K Do minions en J. Nijssen, ieder 1 stem ver kregen, zoodat de heeren Wabeke, van Oosten en Lindenbergh zijn benoemd, welke heeren die benoeming aannemen, de overige leden worden naar het verkregen aantal stemmen als plaatsvervangers aangewezen. Het plan tot inrichting der bewaarschool is ingekomenbesloten wordt de oude openbare school daarvoor in te richten. Na gehouden discussie wordt besloten, het gebouw dat vroeger voor bewaarschool werd gebruikt, publick te verkoopen. Hierna wordt de vergadering gesloten. HEINKENSZAND. Thans kan gemeld worden dat de bouw eener nieuwe pastorie aan de R. K. Kerk alhier gegund is aan den laagsten inschrijver dhr. C. Engelbert te Kwadendamme voor f13.500. Met de werkzaamheden is reeds een aanvang gemaakt. HEINKENSZAND. Het tooneelgezel- schap alhier gaf 11. Donderdagavond in de zaal van den heer O. Pieters voor de 2e en laatste maal in dit seizoen eene uit voering, welke in alle opzichten kan be schouwd worden als geslaagd. Een drietal kluchtspelen als: „Een on rustige nacht", „Het levende Standbeeld", „Gouwe Bruiloft in Kleidorp" zoomede een humoristische trio „Nachtserenade van van Lummelen" liepen goed van stapel en droegen niet weinig bij tot een vroolijke stemming onder het zeer talrijk gehoor. De Fanfare Euterpe" had door het ten gehoore brengen van een zevental muziek stukken voor een goede afwisseling ge zorgd. De muzieknummers waren niet alleen met zorg gekozen, maar werden ook goed uitgevoerd. KRABBENDIJKE. Het is den gemeente veldwachter, dhr. Vermeide alhier, mogen gelukken, om de hand te leggen op een zekeren Visser uit Ierseke (17 jaar oud), welke de baldadigheid heeft gehad om 15 balen met kunstmest van den heer P. van Nieuwenhuize (opgeborgen in een ajuinreu alhier aan het z. g. Bolwerk) aan stukken te snijden. 's HEERENHOEK De tooneelclub „Ons Genoegen" gaf gisterenavond hare tweede jaarlijksche uitvoering in de zaal van den heer J. A. Clarijs. Tooneelstukken en voor drachten liepen goed van stapel en getuig den van studie en tact der spelers, wien dan ook menigmaal een uitbundig applaus mocht ten deel vallen. Onder de tooneel stukken muntte vooral uit„Twee vreem delingen in de stad" waarbij aan het hand geklap geen einde scheen. Moge „Ons Ge noegen" nog menigen winter het 's Heeren- hoeksche publiek een gezelligen avond bezorgen. ZIERIKZEE. Op de landbouwtentoon stelling van de vereeniging „Landbouw belang" zijn bekroond voor: kortloof-erwten, J. C Pilaar, Goes le, J. W. Romeijn, Ou- werkerk 2e en v. d. Bosch ikJCo te Goes 3e pr. Kroonerwten, verschillende variëteiten haver en lange bruine boonen, J. W. Romeijn le en v. d. Bosch Co. 2e pr. Schokkers en Chevaliergerst, v. d. Bosch A' Co. 2e pr. Middenloof-erwten, J. W. Romeijn 2e pr. Zomergerst, J. C. Pilaar le, J. C. v. Have, Oosterland 2e pr. Probster- haver, v. d Bosch Co. le, J. C. Pilaar 2e pr. Bruine boonen, J. C. v. d. Have le, J. W. Romeijn 2e pr. Witte boonen, Bos man en v. Goozen, Middelburg le, v. d. Bosch Co. 2e pr. Paardenboonen, J. W. Romeijn le, J. C. Pilaar 2e pr. BERGEN OP ZOOM. Betreffende het vinden der '200 zeeuwsche zilverstukken op de hoeve van den hr. v. B., kunnen wij nog mededeelen, dal uil oude papie ren, aldaar berustend, is gebleken, dal een som geld was weggeborgen. Jaren lang is daarnaar gezocht en men slaat verbaasd, dat men niet spoediger bet geld gevonden beeft, daar de pol nog geen halven Meter in den grond zat. Wegens het ruwe weder lag de beurt schipper W. van den Heuvel, die geregeld van Cadzand op Rotterdam vaart, reeds eenige dagen met zijn schip in do haven te Breskens. Omstreeks half een Donderdagnacht be merkte hij, dat er brand op zijn schuit was ontstaan. Zijn eerste werk was zijne drie kinderen, die reeds sliepen, te redden en daarna hulp in te roepen. De vlammen, door den feilen wind aange wakkerd, hadden inmiddels de geheele lading aangetast, die bestond uit een groote partij hout en maïs, eenige vaten olie, balen bloem, kistjes suiker enz. Na verloop van een uur of vier was men met vereende krachten den brand meester Behalve de partij mais en eenige planken kan men de lading als verloren beschouwen, terwijl het schip niet veel meer waard is dan om gesloopt te worden. Verzekering dekt de schade. Tn de week van ID tot en met 21 Febr. zijn in Zeeland voorgekomen: 1 geval van roodvonk te Kruiningen en 5 gevallen van diphtheritis-: 4 te Hontenisse en 1 te Oosterland. Een arbeider uit het land van Cadzand, die Vrijdag te Rotterdam met vrouw en kinderen aankwam, om vandaar naar Noord- Amerika te vertrekken, werd afgekeurd. 't Spreekt van zelf dat allen de reis naar hunne woonplaats terng moesten doen en dat ze nu in moeilijke omstandigheden verkeeren, daar al hun have verkocht is. Men meldt uil Grafhorst Woensdagmorgen is door de buren de 64-jarige K. S. veehouder, wonende in het dorp, dood op den vloer van zijn woonvertrek gevonden, bedekt met brand wonden. De man woonde na het over lijden zijner vrouw in Januari, geheel al leen. De buren vonden de lampen in het woonvertrek en in don stal nog branden de, doch het vuur op de vuurplaat uitge brand; met dit vuur is do man vermoe delijk reeds gisteravond Ie dicht in aan raking geweest, want zijn bed was nog opgemaakt. Misbruik van sterken drank is waarschijnlijk de oorzaak van hot on geval. Men meldt uit Sappcmeer: Naar aanleiding van uitlatingen van ze keren T., le Iloogezand, is een nieuw po litieonderzoek begonnen naar eene waar schijnlijke misdaad, vóór een reeks van jaren aan 'I spoordok aldaar gepleegd, waarbij twee jongelieden verdronken. Gisterochtend omstreeks half acht be merkte een werkman, dat er ingebroken was in het pakhuis van zijn patroon, den heer L. .1. G. v. 8., aan het Haringvliet no. 81e Rotterdam. De inbrekers hebben't slot van de deur geforceerd en zoowel in het pakhuis als op hel zich daarin be vindend kantoor erg huis gehouden. Op het kantoor zijn vier lessenaars openge broken en daaruit zijn gestolen ongeveer 8o sigaren. Voorts zijn gestolen een Delfsch klokje en eenige worsten, terwijl men uil vernielzucht de mouwen uil de jas van den heer v. S. trok, een aantal kwitantiën verscheurde, verschillende ham men en worsten stuksneed, enz. Op hel blad van een der lessenaars schreven de inbrekers met krijt: Robert en Bertram. lie veldwachter le Eefte bij Zutfen stelde een eisch lol schadevergoeding in van 1'200 legen oen zekeren van Campen, omdat deze hem belachelijk had gegroel en uitgelachen en hij daardoor een slechte spijsvertering had gekregen, die een meer kostende voeding noodig maakte I Heden wordt dit zaakje voor den burgelijken rechter behandeld. Wat 'n teerhartige dienaar van Her mandad Uil Hengelo meldt men Terwijl gisterenmorgen een Duitsch paardenhandelaar bezig was een wagon paarden te lossen, op de losplaats der S.S., werden door een of andere oorzaak eenige paarden wild en renden de rangeerplaats op, met het gevolg dat 3 paarden over reden en gedood werden. De trein had eenige vertraging, maar niet van belang. Te Beek (Nbr.)is gisterennacht de hoeve met woonhuis, schuur en stal van den land bouwer J. Sl. tot den grond afgebrand. Het vuur, aangewakkerd door den feilen wind, greep zoo snel om zich heen, dal er niets gered is kunnen worden. Alles was verzekerd. Een paard en zes koeien zijn mede verbrand. Een 45-jarige dienstbode uil Zutphen verloor gisterenavond ten nadeele van den heel' bij wien zij diende, een bankje van f 60. Daarover is zij door hem onderhou den en zij heeft zich dit zoo aangetrokken, ilat zij zich door ophanging van hel leven heelt beroofd. Gisteravond is aan een overweg nabij het stafion Oudenbosch, ile werkman V., aldaar wonende, door sneltrein 38, van Antwerpen naar Amsterdam, te pletter ge reden. In het park van 't kasleel Brialmont, te Tilff, provincie Luik, ontdekte de eige naar onlangs een holle, welke hij uit nieuwsgierigheid verder deed openen. Men vermoedde dal deze holte met de oude grot van Tilfl' in gemeenschap moest slaan, daar een hond, welke in de ope ning was gevallen, drie dagen later langs genoemde grot uitkwam. Opzoekingen deden nu inderdaad eene grot ontdekken van 100 meters lang, 15 lot 20 meter hoog en 3 of 4 meters breed, geheel bezet met sierlijke en schitterend wille druipsteenen. In een omliepen vijver hij den Duivels berg (Berg en Dal) op Duitsch gebied is liet lijk gevonden van een naar schatting 25-jarig meisje. Hier wordt aan oen mis daad gedacht. Bij hel lijk werd een wan delslok gevonden. Hel meisje moei kort geleden in de omgeving gezien zijn, wan delende met een jeugdig manspersoon. De Duitsche justitie is ter plaatse. Fit Boston wordt gemeld, dal er brand is uilgebroken aan een der dokken van Ilousac, le t'harlestown. Hel vuur tastte ook de stoomschepen Philadelphia, van de Leyland-lijn, en de Daltonhal, van de Hall- lijn, aan. Er zijn drie matrozen verbrand. De overige bemanning van de schepen kon zieli redden door over boord le sprin gen. Sommigen hadden brandwonden op- geloopen; 5 man moesten in het zieken huis opgenomen worden. De schade wordt geschat op een half millioen dollars. De heide schepen en lnm ladingen zijn niet geheel verloren. De villa van Bebel le Küsnach is. naar de duitsche bladen melden, verkocht voor 70.000 gulden. Dezen proletariër kon men gedurende het internationale soeialislencongres, Ie Amsterdam gehouden in hel vorige jaar, des avonds aan een wel voorzienes met halve fleschjes druivensap besproeiden tlisch vinden in een der voornaamste ho tels-restaurants le Amsterdam in gezel schap van zijn mede-proletariërs den vuri- gen Ferri, den joviaal-corpulenten Adler en anderen. Allemaal biefstuk-socialisten. De sneltrein van Frankfort naar Wezel heeft gisteren drie schooljongens, tusschen de 10 en 13 jaar ouil, over reden, die door een hek op den spoor weg gekomen waren. Alle drie waren da delijk dood. EEN SCHILDERSREKENING. Het „Hbl. v. Antw." schrijft: Dezer dagen kwam ons de volgende rekening onder de oogen, welke wij om hare oorspronkelijkheid gaar re onze lezers voorleggen. Jacob van Zemelhoogte, schilder in de kerk van Terhagen niet ver van Yperen eenigen tijd gewerkt hebbende eischte voor dagloon en levering eene som van gl. 92.16 stuivers Brab. Cour. Daar de kerkmeesters gemelde rekening wat overdreven vonden, verzochten zij van den schilder een gedetailleerde nota, ten einde te weten, hoe en waaraan dit alles verdiend was. Des anderen daags kregen zij de vol gende rekening DEBET de heeren Kerkmeesters, als regenten der Kerk, aan Jacob van Zemelhoogte, schildersbaas, als volgt in B. C. G. De Tien Geboden Gods merke lijk verbeterd en eens netjes ge vernist 5.12.6 Pontius Pilatus schoongemaakt en een nieuwe band aan zijn muts geschilderd5 03.3 De haan van Petrus een nieuwe staart ingestoken, zijnen kam ver- tand en nieuwe lellen onder den bek gehangen 2 92.6 Een moordenaar aan het kruis vastgemaakt en eenen vinger aan gezet 1.07.6 De linkervleugel van den Engel Gabriël verguld en nieuwe slag pennen ingestoken 14.17.9 De dienstmeid van den opper priester Caïphas gewasseken en carmozijn op de kaken gelegd 2.12.6 De hemel vernieuwd, eenige sterren ingestoken, de zonne ver guld en de maan gekuischt 7.14.6 De vlammen van 't vagevuur ver nieuwd en eenige zielen gere pareerd 4 06.2 'tVuur van de Hel geschilderd. Lucifer eenen nieuwen staart aan gezet, zijn linkerpoot gerepareerd en verscheidene nieuwe ketens ge maakt voor zijne ledematen 7.10.3 't Hooi en stroo vernieuwd in den stal van Bethlehem, en een 'nieuwe sport in de kribbe gestoken. 3.00.0 Den tabbaard van Herodes nieuwe boorden aangezet, de broek van Anna een lederen spriet ingestoken en twee nieuwe beenen kuoopen aan zijn japon gezet6.00.0 Tobias op reis met den Engel een paar nieuwe getten aangedaan, nieuwe riemen aan zijn ranselzak. Raphael een versch half brood onder den arm geplaatst en den schipper gemuilband2.15.6 De ezel van Balaam zijn plekken uitgeschrapt, zijn ooren gekuischt en zijne ijzers de kalkoenen ver nieuwd 3.06.0 Het aangezicht van Sara ge- wasschen, gepuind, hersteld, ge vernist en haren verfrommelden rok in voege gebracht 2.15.3 De ladder van Jacob gerepareerd en twee nieuwe sporten ingestoken. 1.15.6 Eenen nieuwen kei in den slin ger van David gestoken, het hoofd van Goliath wat opgepoetst en de teenen verzet2.12.0 Het haar van Judas losgemaakt en zijne vingeren verkort 1 00.0 De Ark van Noë den achtergevel geteerd, twee nieuwe vorstpannen opgelegd, de glazen vensters ver nieuwd en Noë een paar nieuwe mouwen aangedaan6.10.0 De Verloren Zoon een nieuwen lap op zijn hemd gezet, aan ver scheidene zwijnen de borstels her stela, hunnen staart wat doen krullen en nieuw drinken in de bakken gedaan 7.17.0 De waterkruik van de Samari- taansche vrouw herschilderd en een oor aangezet2.083 De Aartsmoeder Eva gewas- schen, zuiver uitgeolied, de straal van het serpent scherp gemaakt. Adam de tanden vernieuwd, den appel doen blozen en de bladeren verguld en op hun effen gebracht. 4.95.7 92.16.0 Het spreekt van zelf, dat de kerkmees ters niet meer konden aarzelen en de reke ning van den schildersbaas goedkeurden. (buiten verantwoordelijkheid der redactie.) Mijnheer de Redacteur, Mag ik de vrijheid hebben, U een plaatsje te verzoeken in uw blad, voor onderstaande regelen. Ik zie wel eens een stukje, in uwe Cou rant staan, van 's Heerenkoek, dan over dit, en dan over dat, geteekend Jan Rechtuit; dat schijnt wel een uiterst ijverig mensch te zijn, vooral voor gemeentezaken, en schijnt daarvan goed op de hoogte te zijn ook. Wel, dat die Jan Rechtuit, zijn pseudo niemen naam, eens veranderde in zijn eigen naam, en die, ons eens wilde bekend ma ken, om reden dat hier in de maand Juni 3 leden van de Gemeenteraad moeten af treden. hij zou waarschijnlijk wel een goede Candidaat zijn daarvoor, want ijverige personen zooals Jan Rechtuit, zouden daar goed te pas komen. Dus mijnheer, ik hoop dat Jan Rechtuit zijn waren naam zal bekend maken, en dank ik U voor de verleende ruimte. Hoogachtend, P. HEKKEN. Over de bemesting der Aardappels. (Een afgeluisterd gesprek tusschen een vader, die alles volgens den ouden sleur en slenter wil doen en zijn zoon, die sedert een paar jaar den landhouwcursus be- zoekl.) „Maar, Willem, wil je nou nog al meer nieuwigheden gaan invoeren? Patentkaal, zegje?" „Neen, vader, patentkali heel hel." „En zeg me nu eerst eens, jongen, wat die patentkali voor een goedje is, want ge begrijpt toch wel, dat ik niet van plan hen, om alles, wat die zoogenaamde land bouwkundigen jou leeren, dadelijk in Ie

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1905 | | pagina 2