I T t Aanbesteding. R.K. KERK Aanbesteding. Aanbesteding liet bouwen van eene nienwe met Toren en Pastorie. 10 nette Jongens 4 Ingezonden stukken. RECHTZAKEN. faillissementen. BURGERLIJKE STAND. Laatste Berichten. Marktberichten. Aanbestedingen. Openbare Verkoopingen. flDVERTENTIËH. VILLA, fe G O E S, Donderdag' 2 Maart a. s., Vrijdag 17 Februari 1905, VERKOOPEN: Op hef Kanfoor lis van |et den de 2e I Daniël In een- |ij vau regel oorden maar jniddag Zon- lit wel lis niet Is nog lm all ien liet luid- Jermoe- ■11 het jstreeks jap op- L'n. Zij It her- I. Men li ileze Ipende lag de lr een leselijk llauwe Eovon- die |1 was doch gehad leven dat L'kend. lishou- Inetjes lie ra- Inaast ■oord. lieden. weg. dien Ion?" hecre- hinste Ivoor- lil. do pinde Innen oud |keld, be lleefd nog Ir de |laats altijd ibren- 1 kunt aan- luifel li n ne De justilie werd terstond in kennis ge steld van het gebeurde, en 's avonds had een uitgebreid onderzoek plaats, dat ge leid werd door den officier van justitie, mr. Baumhauer, den substituut-officier mr. Besier, den rechtercommissaris mr. Bijle- veld, den chef van de afdeeliug van straf zaken, den hoofdcommissaris, den heer Hordijk, en den commissaris van hei bu reau Ferdinand Bolstr., den heer Kummer. Bij een landbouwer te Haarlemmermeer zijn vier koeien, na het eten van buiten- landsche bruineboonen, plotseling dood gebleven. De brand te Marken, waarvan wij reeds melding maakten, blijkt schrikkelijke ver woestingen aangebracht te hebben. Veer tien woningen zijn geheel in asch gelegd. Elf huishoudingen waaronder met zes kinderen, zijn broodeloos. Slechts de helft der slachtoffers zijn verzekerd en dan nog laag. De inboedels zijn wel is waar groo- tendeels gered, maar zij hebben zoo go- leden dat er weinig meer van bruikbaar blijft. Men meldt uit Vlaardingen Door de Kassiersfirma Betz en van Heijst was verleden week per aangeteekenden brief van hier naar Ludwigshafen a. d. R. verzonden 642 Mk. aan geldswaarde. Al spoedig kreeg genoemde firma uit Lud wigshafen bericht, dat wel de brief, doch niet het geld aldaar was aangenomen. Zoowel hier als te Ludwigshafen werd bij de politie aangifte van het voorgeval lene gedaan, en hedenochtend kreeg de firma Betz en van Heijst bericht dat de dief in Duitschland gearresteerd was. Een Zwitsersch bankier, die de wijk had genomen naar Canada en wiens uit levering door de Zwitsersche regeering was aangevraagd, kwam per spoor over Vlissingen te Roozendaal aan. Daar evenwel verklaarde hij aan zijn begeleider, een Amerikaansch detective, niet verder mede te gaan, omdat hij zich hier in Nederland bevond en dit land niet in de uitleverings stukken was opgenoemd, daar de uitleve ring over Engeland, België en Duitschland moest plaats vinden. De Nederlandsche justitie en de Zwit sersche gezant zijn met een en ander in kennis gesteld, en in afwachting van de beslissing is de aangehoudene te Rosendaal voorloopig in bewaring gebonden. Te Zwolle is gevankelijk binnengebracht zekere D., koopman te Zwartsluis, ver dacht van hel vervaardigen van valsche munt. Eenige valsche guldens en enkele primitieve werktuigen werden hij hem ge vonden, terwijl ook verzilverde halve centen en centen in beslag werden geno men, blijkbaar bestemd om als dubbeltjes en kwartjes te worden aan den man ge bracht. Verleden week Woensdag bekeurde de politie te Arnhem zekeren M. en zekere vrouw D., die van een bouwland aan den Apeldöornschen weg aldaar prei, aardap pelen en andere veldvruchten wegnamen. Deze diefstal is blijkbaar uit nooddruft gepleegd en waarschijnlijk zal ook geen vervolging tegen de beide personen wor den ingesteld, wat ook niet door de eige naars van liet gestolene wordt verlangd. Het door de politie ingesteld onderzoek heeft hoogst droevige omstandigheden aan liet licht gebracht. Men oordeele: M. ver- loefde met zijn gezin bestaande uit vrouw en zes zeer jeugdige kinderen ongeveer 14 dagen te Arnhem in een zeer armoedige woning aan de Rietsteeg. Vóór dien lijd reisde hij in een woonwagen ver schillende gemeenten af. Wellicht her innert men zich nog een bericht, waarin werd melding gemaakt van een woonwa gen, die in zeer bouwvalligen toestand op den Westervoortschen dijk stond. Deze wagen behoorde aan M. Het Burgerlijk Armbestuur zorgde voor herstelling van het voertuig, doch spoedig werd het weer defect en moest M. een woning zoeken, die hij in de Singelsleeg vond. De man is stoelenmatter van beroep, in drie we ken tijds heeft hij geen andere inkomsten gehad dan 65 cents op een dag verdiend. Hoe de toestand in de woning is, laat zich moeilijk beschrijven, maar hij is aller treurigst: de kinderen half gekleed, geen bed om op te slapen, het geheele huis raad bestaande uit een kachel, een oude lafel en twee defecte stoelen. Met M. is zij Woensdag een week geleden uitgegaan en heeft, om wat voedsel voor het gezin le verkrijgen, met hem wat veldvruchten weggenomen. Het Burgerlijk Armbestuur heeft het gezin wat negotie gegeven, om liet wat te steunen, maar dat is niet vol doende. Geconstateerd is, dat er geen ster kedrank wordt gebruikt. Nrs. 13 en 100. In de bladen circuleert het volgend ver haaltje „Aan boord van het stoomschip Caronia het nieuwste schip der Cunardlijn, het welk eerlang zijn eerste reis zal onder nemen, vindt men onder de kajuiten le klasse geen No. 13. Dat nummer is overgeslagen, ter wille van bijgeloovige passagiers, die 13 als een ongeluksgetal beschouwen. Het opmerkelijke van dit berichtje is, dat er niets opmerkelijks aan is. Niet alleen op het stoomschip Caronia, maar op de meeste andere schepen ontbreekt kajuit No. 13, evenals in de schouwbur gen, ook in de Haagsche, loge No. 13 is overgeslagen. En niet alleen No. 13 staat slecht aan geschreven. Er is nog een ander nummer, dat men in schouwburgen, hotels, sche pen enz. meestal overslaat. In den Haag zelfs in sommige straten. De huisnum mers zijn dan aan den kant der even nummers 98, 98n, 102, enz. Maar dal is meer kieskeurigheid dan bijgeloof. Gistermiddag zijn uit Amsterdam naai Rotterdam overgebracht de 19-jarige C. J. H. L. en de 17-jarige P. J„ die te Am sterdam, waar de politie hen aanhield, in het bezit werden gevonden van een aan tal gouden en zilveren voorwerpen, een effect, ongeveer f 100 aan geld, enz. Zij bekenden deze voorwerpen en dit geld te hebben geslolen in een woning op de Breedeplaats aan don Oppert te Rotter dam. De politie vond deze woning gesloten en zag zich genoodzaakt hot deurslot te doen opensteken om binnen te kunnen komen. In do woning, oen klein huisje, stonden de deuren van kasten enz. open, en den bewoner, den 60-jarigen gepen sioneerden rijksambtenaar P. II. M. Kap- tein, vond men opgehangen met een vlag- gelijn, die rond een hind was geslagen, op den zolder. De man was al geruimen lijd dood. Bij een onderzoek, onmiddelijk onder de leiding van den commissaris van po litie, kreeg men zekerheid, dal Kaptein, die eerst een paar weken in het huisje woonde, wel eens bezoek ontving van een paar jonge mannen, die hem ook bij liet verhuizen de behulpzame hand hadden geboden, en dat de buren hem sedert j.l. Donderdag niet meer gezien hebben. Het was hun den volgenden dag opgevallen, dat met krijt op de straatdeur geschre ven stond: „Uit de stad tot 25 Februari." De beide verdachte jongens zijn in het politiebureau in de Lange Torenstraat op gesloten. Mijnheer de Redacteur, Mag ik nog even op mijn stukje in een vorig nommer terugkomen? Het schrijven was blijkbaar bestemd voor iemand, van wien verondersteld werd, dat hij nog niet op de hoogte was van de toestanden hier ten platten lande, niet voor het publiek. Er werd een waar schuwing in het'algemeen bedoeld. Ik voor mij ben hcelemaal niet gewoon, iemand, wien ook, noodeloos voor het hoofd te stoolen. Dit geval was ook waar lijk zoo ernstig niet. Met. dank voor de plaatsing, Uw abonné, B. G. Lambets. Zoo wij wel begrijpen is de bedoeling van het schrijven geweest eene mededee- ling tc doen van particulieren aard. Dal wij het aanzagen voor een ingezonden stuk lag geheel aan den vorm, onder welken de mededeeling gedaan werd. Nu schrijft do heer L. ilat, het geval waarlijk zoo ernstig niet was. Zooals het bericht te lezen is in ons no. van 9 Febru ari vinden wij het ernstig genoeg. Maar dit ter zijde gelaten wanneer hot geval „waarlijk niet ernstig was", te drommel, waarom wordt het ons dan medegedeeld? Red. Kantongerecht te Goes. In de zitting van 11 Februari 1905 zijn veroordeeld wegens overtred. leerplichtwet: K. O. G., Goes, P.V Driewegen, ieder f O.50 b. s. 1 d. h. G. de F., Colijnsplaat, H. G. P. van L., Ovezande, A. H., Kapelle, C. H., 's-Graven- polder, T. de Ij. en M. KWissenkerke, J. van OWemeldinge, G. van der K., Ierseke, J. van de RGoes, ieder f 1 b. s. 1 d. h D. H. en P. D., Heinkenszand, P. H., Kruiningen, J. M. en A. S Ierseke, A. van L. en J. BHoedekenskerke, O. van den D., Rilland-Bath, A. van S. en L. de V., Cortgene, J. de N. en O. O., 's-Heer Arendskerke, D. H., Wolfertsdijk, M. S., Kloetinge, C. F. en A. van der W.; Wissenkerke, ieder f2 b. s. 2 d. h.J.F., Wissenkerke, P. J. Wemeldinge, P. M. C. PCats, W. S. en K. S,, Wolfertsdijk, ieder f3 b. s. 2d. h.L. O., 's-Heerenhoek, K. Z., 's Heer Arendskerke, S. E., Ierseke, ieder f4 b. s. 3 d. h. straatschenderijL. H., M. C. V. en M. de F., Colijnsplaat, ieder f3 b. s. 2 d.h.;. straatschenderij enz.: P. M., Ierseke, f2 en f3 b. s. 2 m. 2 d. h. in dronkenschap gevaarlijke handeling verrichten A. K., Middelburg, f5 b. s. 3 d. h. sterken drank toedienen zonder verg. P. K., Kruiningen, f15 b. s. 6 d. h. hangen aan een daartoe niet bestemd voorwerp: J. J. V. en H. K., Kortgene, ieder fl b. s. 1 d. h. schelde bevisschen zonder consentS. den H„ A. V., M. V., Wemeldinge, J. E., E. M., Ierseke, f2 b. s. 2 d. h. schelde bevisschen zonder consent en vergunning: G. M., Ierseke, fl en f2 b. s. 1 en 2 d. h. zich bevinden op eens anders perceel in Schelde zonder verg.: M. Z., Ierseke, f3 b. s. 3 d. h. korren binnen 500 meter enz. H. P. P., Ierseke, f5, f 10 en f 15 b. s. 2, 3 en 4 d. h. nachtrumoer enz.: I. H., Cortgene, 2m. f 3 b. s. 2 m. 3 d. h. dronkenschapE. J., J. N., Goes, M. C. P., Cortgene, C. J. J., A. W., P. S,Elle- woutsdijk, P. M. P., Heinkenszand, C. L., Wissenkerke, J. G., Ierseke, ieder f2 b. s. 2 d. h.L. van H., Cortgene, A. T., Heinkenszand, M. van H., Kruiningen, ieder f3 b s. 2 d. h.J. deW., 's-Heer Arends kerke, f5 b. s. 3 d. h.id. bij le herh. F. J. B,, Goes, f5 b. s. 3 d. h. Vrijgesproken werden: J N., Hansweerd en A. M., Wemeldinge, beiden beklaagd van overtreding der leerplichtwet. Uitgesproken: Middelburg, 8 Fe bruari. M. L. M. Carpreau, weduwe van wijlen Ph. Temmerman, koopvrouw te IJzendijke. Mr. B. W. F. Kronenberg rechter-commissariscurator: mr. J. de Witt Hamer J.-Gz. Van 10—12 Febr. 1905 GOES. Geboren: 10, Johannes Antonius Maria z. v. Josephus Buijsrogge en Adri- ana Maria Boosten10, Daniel Gerard z. v. Johannes Kloosterman en Cornelia Spruit. Overleden'. 11, Maria Adriana Visser 65 j., ongehuwd12, Maria Theresia Antonia 11 j., d. v. Marinus Pieter van Hese en Sophia Brouwer. 11—13 Febr. MIDDELBURG. Ondertrouwd: T. R. Harthoorn 34 j. jm. en J de Jonge 23 j. jd.J. Baas 24 j jm. en N. Crucq '17 j. jd. Bevallen J. Heijberg-de Wolf, d. P. W. Bosman-Daman, d. A. M. C. Rol- dams-Huber, z H Willighagen-Scheffer, d.E. Koekman-Vermaat, d. Geb. een onechte zoon; moeder 24 jaar. OverledenM. E. D Verdoorn, vrouw van A. J. Fiegen, 39 j.W. J. Baljeu, wed. A. Melse, 79 j. Men seint uit Batavia: De resident Brugman arresteerde den Bonischen prins Patanfa zonder bloedver gieten. Men seint uit Berlijn De Nederlandsche consul generaal Wel- lekes Maedonald is onverwachts overleden. VERBETERING. In ons vorig nummer namen wij een bericht op over het 50-jarig bestaan der Hoogere Burgerschool te Goes. Dit moest zijn het 40-jarig bestaan. Rotterdam, 13 Febr. 1905. BuitenlancDche granen, vast; Meel prijs houdend; prima f 11.50 a f 12.25le kwal. f 10.40 a f 11.— Tarwe*) f8.25 a f9.— Rogge f 4.90 a if 5.25; N. Wintergerst*) f 7.40 a f 7.60Zomergerst f 7.25 a f 7.40 Chevalier*) f8 25 a f8.75; Haver*) f7. a f7.30; Witte Boonen f 17.a f 17.50; N. Bruine Boonen f9.-af 10.Erwten f6.50 a f7.15; Kookerwten f7.a f7.25; Kroonerwten f7.a f7.50; Kanariezaad f 13.50 a f 15.Lijnzaad f0.a f0. Karwijzaad f 13.25 a f 13.50; Mais f 112 af 113; Stoomend f 113 a f 0. Per 100 kilo. Aardappelen: Zeeuwsehe blauwe f2.40 a f2.50; Bonte f215 a f2.30; Hakkeesche blauwe f0.a f O.Gel- defsche blauwe f 2.10 a f 2.50Brielsche Kralen f af.Poters f a f Watte f 0.a f 0.Eigen heimers f 1.70 a f 190; Zeeuwsehe Eieren: f4.80 a f5. Dinsdag 14 Febr. GOES, 2 uur in de Prins door den Zuid- Kraaijertpolder half 2 levering op keur vrij wal voor 1 Juni 400 Ms Pruisische grint, 27 en 400 van 14 cM. En het vervoer van 800 M3 grint van de losplaats aan den Zuid-Kraaijerlpolder naar den Zuid- Kraaijertschen weg en den Nieuwen West- Kraaijertschen dijk. Voorwaarden dhr. W. Kakebeeke. Donderdag 16 Febr. MIDDELBURG, door den polder Wal cheren half 2 het maken van een duins verdediging tusschen de strandpalen 39 en 42 op het Noorderstrand van de Oost watering. Aanwijzing 15 Febr. 2 uur. Zaterdag 18 Febr. HEINKENSZAND, in café Looij half 4 bonwen villa voor not. v. Cleef. Inl. architect Mudde. Bestek bij Oosterbaan en le Cointre te Goes. Woensdag 22 Febr. GOES, 11 uur in de Prins door het be stuur van de Breede Watering levering 2629 M3 grint en vervoer 2464 M3 van de 2629 M3 grint. Bestek bij Kleeuwens. KRABBEN DIJKE, Gemeentehuis 12 u. maken nieuwe suatie-spuisluis met spuikom en wacbtsluis enz. in achter en voor den zeedijk van den Ivarelpolder, bij de haven van Krabbendijke. Aanw. 15 Febr. Inl. gemeente-bestuur. Donderdag 2 Maart. GOES. Aanbesteding van Nieuwe Kerk en Pastorie alhier, door architecten Gebrs. Margry en Snickers, Sehiekade W.Z., hoek Schiestraat, te Rotterdam. Dinsdag 14 Febr. VLISSINGEN, door not. j De MaretTak 8 uur in de „Oude Vriendschap", 5 huizen Hobeinstraat. O 250, 249, 248, 247 en Bouwen Ewoutstraat O 65, groot resp 69, 49, 63, 61 en 90 cA. Kijkdag 1012 en 25 uur 13 en 14 Febr. OOSTKAPELLE, 10 uur door not. Ver hulst op Duinbeek, Berkenbosch en Eiken oord kaphout, enz. Woensdag 15 Februari. GOES, door deurw. Hollmann en Verhoek 10 uur in de „Prins van Oranje" canapé, kabinetten, kasten, regulateurs, bedden, dekens, fiets, paar gouden hoofdstukken, enz. Dinsdag kijkdag. KWADENDAMME, 10V3 uur door Not. van Campen a. Boomgaard, Weiland en Zijkantweg in Brikshoofd b. Bouwland in den grooten Reinoutspoldero. Bouwland in Siguitspolderd. Weiland in den polder van Hoedekenskerke e. Weiland in Sinouts- kerke. Alles tiendvrij. KWADENDAMME, half 11 bij erven Timmermans door not. v. Campen in Baar land 230 c A. boomgaard en weiland31390 cA. bouwl. en 1,0190 H.A. id.in Hoede kenskerke 1,3560 H.A. bouwl. in 's-Heer- Abtskei'ke 188 A. weiland, alles tiendvrij. Donderdag 16 Feb. MIDDELBURG, 8 uur in de Verge noeging door not. Verhulst lo. een winkel huis Gravenstraat I 313; 2o. een huis en tuin Rouaansche Kade G. 1513o. een winkelhuis Varkensmarkt I 182; 4o. een huis Segeerstraat H. 855o. een winkelhuis Wagenaarstraat D. 91; Co. en 7o. huizen Seisweg R. 86 en 87. Te zien 15 en 16 Feb. 1012 en 24. IERSEKE, 10 uur in de Oesterbeurs door not. v. d. Kloes voor A. v. d. Burght een huis 450 cA. een schuur 2210 cA. En weilanden. Vrijdag 17 Febr. 's-Gravenpolder, verpachting bouw- en weiland door not. Overman. NISSESTELLE, 10 uur bij H. Dane door deurw. Hollmann en Verhoek 2 bruine ïuinen 11 en 2 jaar, 1 bruine merrieveulen, 3 melkkoeien, 2 rekening, 3 jaarlingen, 2 aanhoudkalvers, weiscbaap, lOloopvarkens. drielingwagen op ijzeren assen, Walcherscb wagentje op veeren, landbouwgereedschap, melkontroomei' Alfa, Victoriakarn, enz. Woensdag 22 Febr. BOPiSELE, inspan door deurw. Hollmann en Verhoek, 9 uur bij wed. C. v. Nieuwen- huijzen als: 1 schimmelmerrie 1 jaar, don kergrijze merrie 1 jaar (beide Belgisch), 2 bruine merries 1 jaar, 1 bruine ruin 2 jaar (Belgisch), 2 bruine merries 4 en 3 jaar, 1 bruine veulendragende 6 jaar Belgisch, 1 zwarte ruin 13 jaar, 1 blauw ruin 13 jaar, 1 bruine merrie 13 jaar Belgisch, kalfvaars, 14 vaarzen 2 jaar N. Hollandsch 16 mestputloopers, 60 kippen en hanen, 2 rashonden, Utrechtsche wagentje, tilbury, 4 raenwagens, waterwagen, driewielskar, 3 Saks en 3 Coksploegen, cultivator land bouwwerktuigen, 100.000 K.G. beestenpeen, hooi, stroo, enz. Donderdag 23 Februari. 's GRAVENPOLDER, half 11 bij Smits door not. Overman inspan en huishoudelijke goederen. Vrijdag 24 Februari. NIEUW- en ST. JOOSLAND, op hof stede Reigersberg door not. v, Nimwegen bij dhr. Kodde inspan als3 zwarte merries 18, 16 en 2 jaar; 4 bruine ruinpaarden 12, 8, 3 en 2 jaar; 1 zwart liere veulen- dragende en 1 vos liere dito merrie 12 en 9 jaar1 bonte merrie 8 jaar1 vos merrie (N. P. S.) 5 jaar2 bruine merries 4 en 1 jaar hoornvee, Utrechtsch wagentje, 4 menwagens met toebehooren, lemoenkar, driewielskar, hittenwagen, zaaimachine, 3 Koksploegen, 2 Zeeuwsehe ploegen met Koksonderstellen, 1 Zeeuwsehe, 2 Waalsche, 1 tweevoors-, 1 ijzeren Waalsche ploeg, Paardentuig, landbouw-, melkgereedschap- pen, hooi, mangels, mustaard, meubels, huisraad, enz. Met deze betuigen wij onzen harfelijken dank aan allen, die hulp verleenden bij het noodlottig voorval van 8 Febr. 1.1. P. THEWES. op Zaterdag 18 Februari 1905, des na middags te 3V<i uur, in het café van F. LOOIJ te Heinkenszand, van liet BOUWEN van een op een terrein te Heinkenszand, kad. sectie B nos 846 en 847, voor den Weled. Heer F. VAN CLEEF, Notaris aldaar. Bestek en teekening zijn te verkrijgen bij de Drukkers-Uitgevers OOSTERBAAN LE COINTRE te Goes, tegen betaling van f1,50 per stel, en liggen tevens ter inzage in genoemd café. Aanwijzing op den dag der besteding des namiddags te 2 uur. Inlichtingen te verkrijgen bij den Architect L. B. MUDDE te Goes. Het BESTUUR van het Waterschap Ovezand wenscht aan te besteden het vervoer van 640 M3. Grint van de haven te Borssele naar diverse wegen in de gemeente Ovezand. Voorwaarden liggen ter lezing in de herberg bij J. F. CLAEIJS te Ovezand. Billetten vóór 24- Februari a.S. in te leveren bij den Dijkgraaf, die nadere inlichtingen verstrekt. Het Bestuur voornoemd: I. C. ROSSEEL, Dijkgraaf. J. G. P. TIMANS, wd. Ontv.-Griffier. Het iR. K.?Par. Kerkbestuur van de H. Maria Magdalena is voornemens aan te besteden op des middags ten 12 ure, in het Koffiehuis „Slot Oostende" van den heer KOENS, bij de R. K. Kerk aldaar De complete Teekeningen (7 stuks) met Bestek zijn te verkrijgen, tegen betaling van f 5.per stel, bij den Boekhandel van G. W. VAN BELLE, Groote Markt 16, te Rotterdam. De détails liggen ter visie op het Bureau van de Architecten, tot en met Maandag 20 Februari a. s en daarna in genoemd Koffiehuis te Goes. Alle verdere inlichtingen zijn te bekomen bij de Architecten Gebrs. MARGRY en SNICKERS, Sehiekade W.Z., hoek Schie straat, te Rotterdam.. wegens verandering van bedrijf. De Deurwaarders HOLLMANN VERHOEK, te Goes, zullen des voormiddags om 10 uur, aan de schuur, en ten verzoeke van dhr. H. DANE Jzn., te Nissesfelle bij Ovezande, I bruin Ruinpaard, oud II jaar, 1 dito, oud 2 jaar, .1 bruin Merrie veulen, oud 8 maanden, 3 baat- gevende Melkkoeien (waarvan 2 rekg. Februari), 3 jaarlingen, 2 Aanhoudkalvers, Weischaap, 10 Loopvarkens benevens: 2 Menwagens op ijzeren Assen, Walchersch Wagentje op veeren, Ploeg, Eggen, Rolblok, Harnas, 2000 kilo Weihooi, Melkontroo- mer „Alfa", "Victoriakarn, Room- bussen, Wind-, Snij- en Moes molen, Doppen, 400 bos Stroo en Klaverhooi enz. enz. van A. F. DE PAAUW, Kleine Kade, Goes, kunnen nog geplaatst worden. Vereischten: goed schrift. Aanbiedingen in persoon

Nieuwe Zeeuwsche Courant | 1905 | | pagina 3