Nieuwsblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen. Bijvoegsel van het Burgerlijke Stand. Bechtszaken. Gemengd Nieuws. Zaterdag 6 Februari 1892. Groede, Geboorten. 17 Jan. Jacob Abra ham z. van l'ieter van Meenen en Cornelia Ma ria van Bortel. 24 Jan. Joos Josephus van Pieter Bernardus Verhage en Johanna Maria Vcrherbrugge. 2(i Jan. Johannis Hypolitns Ma rie z. van Victor Ludovicus Calon en Maria Louisa van de Waeter. Overlijden. 21 Jan. Adriana de Meuleinees- ter 58 j., echtg. van Cornelis Bresto. Ztiidzande. Geboorten. 30 Jan. Edmond Au gustus, z. van Edmond Mussche en Pieternella van den Broeeke. 31 Jan. Suzanna, d. van Abraham M isse en Suzanna de Voij. Overlijden. 4 Jan. Abraham Mrage 75 j., wedn. van Anna Seckebolle. 5 Jan. Esther Aalbregtse 6 mild. d. van Abraham en Maria Versluijs. 17 Jan. Jozias Kotvis 01 j., z. van David en Suzanna Risseenw. 31 Jan. Levina Taillie 80 j., wed. van Izaak Marsielje. Itieskens. IIuwelijks-Aangift. 14 Jan. Jo hannes van Luijk 28 j., jm. en Tannekc Jean- nette Meijer 22 j., jd. Huwelijks-Voltrekkingen. 28 Jan. Johannes van Luijk 28 j., jm. en Tanrieke Jeaunette Meij er 22 j., jd. Geboorten. 19 Jan. Johannes Jacobus, z. van Jacob van de Luijster en Joh. Catharina de Smit. 19 Jan. Bartina Maria, d. van Wil lem Pleijte en Anna Maria de Kruijter. 22 Jan. Josina Margarctlia, d. van 1'. F. Pleijto en Josina Francina van der Lijcke. 29 Jan. Maria, d. van Jannis de Vlieger en Magdalena Elizabeth Dekker. 30 Jan. Pieter Johannis, z van P J. Dierjr en Maria van Boo, Overlijden. 4 Jan. 'Pannetje Johanna den Decker 2 weken d. van J. C. den Decker en Maria Joh. Lucieer. 6 Jan. Suzanna de Munok 86 j., wed. van Machiel van Steenkiste. 8 Ja nuari Adriaan Robeijn 18 j., z. van Adriaau en Diiia de Smit. 10 Jan. Jacob de Pagter 3 mnd. z. van Jan en Teuutje Bootsgezel. 13 Jan. Anna Wilhelmina Keijmel 7 5 j., wed. van Abraham van Balen. 17 Jan. Johannes Holle- stelle 67 j., wedn. van Maria Elfrink. 29 Jan. Sara de Kraker 77 j., echt. van Jacobus Ro bijn. (uit het eerste huw. wed. van Charel Fre- lier. IVieuwvliet. Geboorten. 27 Jan. Cornelia Levina, d. van Abraham Kotvis en Levina Pro vo. Hetriiiiclieiiient. Geboorten. 11 Jan. Izaak Pieter Leendert, z. van Leendert Manneke en Adriana Suzanna de Hullu. 23 Jan. Sara, d. van Abraham Willemsen en Elizabeth Willem— sen. 25 Jan. Suzanna Maria, d. van Anna Ma ria Duininck. Overlijden. 4 Jan. Jauneke Hendrikx 21 j. 15 Jan. Anna Maria Duininck 3 j. 22 Jan. Maria de Lijser 60 j., echtg. van Jacobus Mas- elée. Cadzsliul. Geboorten. 12 Jan. Maria, d. van Johan Arnlries Blankert en Johanna Catolina Stoutjesdijk. 16 Jan. Pieter, z. van Pieter van den Aineele en Johanna van Houte. Overlijden. 10 Jan. Adriaan Jannes de Bruij- ne, 20 d., z. van Izaak en Johanna Jozina Bre vet. 20 Jan. Tannetje Cappon, 59 j., echt. van Pieter Toassaint. 28 Jan. Maria Blankert, 15 d., d. van Johan Andries en Johanna Catalina Stoutjesdijk. A^undmementn-RecMaéi te Middelburg. Dinsdag 2 Februari zijn veroordeeld D. B., 19 j., werkman, te Ede wegens mis handeling tot f 5 boete sub. 5 d. hecht. J. F. 24 j., werkman te Groede en A. Z., 19 j., landbouwersknecht te Schoondijke, .T. v. II., 18 j., hindbouwerskuecht te Zuidzande, allen tot 1' 1 boete sub. 1 dag hecht. Naar de M. Ct. verneemt is de heer M'. C. de Smidt, notaris te Schoondijke, dezer da gen in cassatie gekomen bij den Hoogen 'der Nederlanden van het arrest van het hof van 's Gravenhage, in de bekende procedure tusschen hem en de gemeente Schoondijke, omtrent de belangrijke, rechtsvraag of servituten door ver jaring kunnen worden verkregen ,/op zoogenaam* de zaken buiten den handel." Deze zaak zal den 12e Februari a. s. voor den Hoogen raad worden aangebracht. Tusschen Heilo en Castricum is Zondag een ploegbaas door den trein der Hollandsche Spoorwegmaatschappij overreden en onmiddelijk gedood.

Nieuwsblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1892 | | pagina 5