KRONIEK VAN NOORQ-REVELANQ Raadsvergadering Wissenkerke Vanwege het winterse weer, beste vrienden, ook een winters verhaal deze week. Het gaat over een warme bakker, die door de barre weersomstandigheden het niet zag zitten om brood te gaan be zorgen. Toch zat hij er mee, dat zijn klanten dit niet wisten. Een oplossing was vlug gevonden, maar of dit een goede was? Hin brööd, mè toch op pad. Dirk was bakker in art en nieren; ze' waere op't durp mee z'n vieren. Oal werme bakkers mö-je behriepe, die nog mee bróód langs de deure liepe. Noe was'ter oaltied a een stried, want ze wouwe oalemael d'r broodjes kwiet. D'n beste bakker, vonde vele, dat was Dirk; mè die kon't nie vee schele. Ie bakte ze soms hoed bruun, dien bakker, mè di lag hin één van wakker. Want z'n broodjes, bruun of wit, hienge terstond ut éle durp in't rond. Mee een kurve voor op de fiets en 't bróód d'r in, deur weer en wind, en nooit mee tehenzin. Mè op een keer, 't was vréseluk weer, ut sné^uwde buuten en de wind hieng tekeer. Je kon nie op je béénen bluuve stae en van de hladdugheid nie hae. Dirk was a een paer keer nae buuten wiste kieke, mè van verbeterienge dee niks blieke. Ie docht mee zok'n weer hae'k nie op pad, da's mien te hlad. Mè jae, z'n klanten dan, die wiste di niks Van. Di most Dirk toch wat op verzinne, wat zou um toch behinne. Toen kreeg 'tun een elder óhenblik en ie was vrééd vee in z'n schik. 'k Haet heweun zehhe, oa tun hedocht, dat bróód nie wor hebrocht. Zó hieng 'tun op pad, die vent, mee fiets en kurve, want dat was 'tun hewend. Van de hladdugheid oa tun ók minder last, want ie oa zó nog een bitje ouwvast. Oal z'n klanten is'tun zó ofhelööpe, dat tun vandaehe an de deure hin bróód kwam verkoope. Zodoende was'tun toch bie oale mensen hewist. En di oa Dirk z'n éihe in verhist. Ie was overal hewist an uus, mè z'n broodjes stienge nog tuus. Tot slot, beste vrienden, nog een kort winters verhaaltje over een vrouwtje dat tegen wil en dank een scheve schaats reed. Een vrouwtje uut Wiskerke docht: bi-je nie wies, ik hae ók us kieke op ut ies. Ze kwam zó vanachter de suukeloademelk en woste, mè toen is ter wat heboste. Want ze was net ut ies op hedoke, toen ei ze d'r polse hebroke. Ze was netuurluk 'hlad nie blieë. Mè ze weet noe, oe of je een schééve schaese kan rieë. CeeBee. Op maandag 18 januari j.l. kwam de raad van de gemeente Wissenkerke in open bare vergadering bijeen. De heren Sandee en Remijnse waren met kennisgeving af wezig en het voorzitterschap werd bekleed door burgemeester P. Wisse. Deze loodste de notulen van de vorige vergadering er zonder op- of aanmerkingen doorheen. Bij de behandeling van de ingekomen stukken kwam de heer Blok met het vol gende verhaal: No. 3, punt h (ingekomen stukken). Voorzitter, ten aanzien van de Begroting 1982 van het Recreatieschap „Het Veerse Meer" wil de P.v.d.A-fraktie het volgende opmerken. Hierin vinden we een toelage voor de direkteur van 36.500 gulden en 6.000 gulden reiskosten. Aangezien dit in 1982 voor een groot deel zal toekomen aan iemand waarvan wij principieel vinden dat dit een onjuiste benoeming is, stemmen wij als fraktie tegen deze begroting. Onze fraktie heeft al het mogelijke ge probeerd om een ander beleid in deze kwestie te bewerkstelligen. Wij stoppen er nu mee om nog andere wegen te gaan bewandelen, hoewel die er toch nog genoeg zijn om dit zaakje te veroordelen. Het schijnt namelijk niet aan te slaan bij be stuurders en verantwoordelijken, als we het hebben over verdeling van werk en loon. Daarbij ben je nog meer teleurgesteld als je verkiezingsprogramma's ziet, waarin staat werkgelegenheid, loon, arbeid, deeltijd en meer van dat soort kreten. Helaas handelt men in de praktijk schijnbaar anders. En hier hadden we nu juist een klein voorbeeldje waarin wij iets zouden kunnen veranderen in een tijd van bijna 500.000 werklozen. Wij noemen de benoeming dan ook een „politieke misrekening" en daar mee is voor ons de zaak gesloten. Maar het tegenstemmen is en blijft er nu. Ik had van mijn fraktie nog de vrijheid om hier een persoonlijk standpunt naar voren te brengen en geloof me, dat was niet mals geweest. Helaas is 1982 een jaar van twee verkiezingen en heb ik besloten om mijn persoonlijke grieven daarover voor me te houden. Voorzitter, ik dank u. De voorzitter deelde mee, dat voor hem de zaak ook afgedaan waS en wilde verder geen discussie meer. Een tweede opmerking van de heer Blok over de ingekomen stukken betrof de plaat sing van een telefooncel op de jachthaven. Hij vroeg of de te verwachten tekorten niet op de begroting van die haven konden drukken of er wellicht volgend jaar rekening mee houden? De voorzitter zegde toe dit bij het opstellen van de begroting voor volgend jaar te bezien. De heer Hamelink vond de brief van de Vereniging voor Openbaar Onderwijs vrij laat bij de ingekomen stukken zitten. Hij zag niet veel in een onderwijsplan, maar is er dan niet een onderwijsschets te maken? De voorzitter zei op de informatie-avond over het onderwijs gewacht te hebben met deze brief. Ook de inspekteur zag niets in een beleidsplan en hij wist verder ook niet wat er nu in een schets moest komen te staan. Hij deed de toezegging dat bij de invoering van de integratie alle scholen in de gemeente zouden blijven bestaan. Zo werden de ingekomen stukken voor kennisgeving aangenomen, met daarbij de bezwaren van de P.v.d.A. tegen de begroting 1982 van „Het Veerse Meer". Een krediet van 45.000,— werd gevraagd voor het aansluiten van onrendabele gebie den op het aardgasnet. Met daarbij nog enige technische bepalingen. De heer Blok vond het juist dat de ge meente een financiële bijdrage leverde. Wel vroeg hij aandaoht voor de problemen met oude olietanks in de grond. Zijn er controle mogelijkheden ter beveiliging van het milieu. De voorzitter zegde toe dat men er bij diepenen die zo'n tank 'hebben er op zou aandringen om die te verwijderen of met zand vol te storten. De heer Uijl vond dat niet iedereen in de gelegenheid was om aardgas te krijgen. Zo mocht men niet verder dan 200 meter van de hoofdleiding wonen. De voorzitter betoogde dat er voor sommige woningen zulke bedragen mee gemoeid zijn, dat het ondoenlijk is deze aan te sluiten. Alle wo ningen te laten aansluiten is een illusie. Óp een vraag van de heer Noordhoek bevestigde de voorzitter dat een percentage van 90 moet meedoen en dat de voorlichting door de PZEM gebeurt. Het college stelde voor om een bestuur lijke samenwerking rond de Oosterschelde aan te gaan, via het tekenen van een zgn. intentie-verklaring, welke 2 jaar geldig was. Hierin zaten rijk. provincie en gemeenten. De heer Uijl had in artikel 5 gelezen dat 1 vertegenwoordiger van het rijk, samen met de andere rijksvertegenwoordigers een veto-recht kon uitspreken. De voorzitter be aamde dit, maar vond dit terecht omdat het rijk er ook miljarden instopt. En dat vond ook de gehele raad. De wijziging en aanvulling van de afval- stoffenverordening gaf enig verschil van mening over het opnemen van 'mest en gier' De heren Meulenberg en Van der Maas steldeij voor om dit te laten vervallen. De heer Blok daarentegen wilde die woorden in de bepaling opnemen. En met de stemmen van de P.v.d.A. tegen werden die woorden uit de bepaling geschrapt. Zonder discussie vond een wijziging en aanvulling plaats in de Algemene Politie verordening, speciaal betreffende geluidhin- derbepalingen. Een kleine woordspeling werd gewijzigd in de verordening van de onroerend goed- belasting. De aankoop van een stuk tuingrond bij de begraafplaats te Wissenkerke leverde nog de nodige discussie over dit onderwerp. De heer Hamelink vroeg of nog meer ei genaren overlast hadden van die bomen aldaar. Er ontbrak verder een taxatie rapport en het aankoopbedrag was nogal hoog. De heer Meulenberg vond het vreemd, omdat de grond nog maar enkele jaren geleden door de eigenaar was gekocht. En de heer Van der Maas wilde de huurprijs optrekken. De voorzitter stelde dat er geen sprake was van overlast bij anderen. Over de prijs is overleg gevoerd. Er is hier duidelijk sprake van overlast en er zijn beperkte mogelijkheden voor verbouw van groenten. Hij vond een hogere huurprijs niet juist, want rendement levert dit nooit op. En zo werd de grond gekocht voor een bedrag van 3.500,— van de heer J. Wattel en weer verhuurd aan hem voor 10,— per jaar Naast en aan Roha Watersport B.V. aan het havenkanaal te Kamperland werd een strook grond in erfpacht uitgegeven van 280 m2. Dit onder een zestal voorwaarden. Als vertegenwoordiger van de sektor jeugd werd in de welzijnscommissie benoemd: de heer H. Mulder uit Wissenkerke en als plaatsvervanger de heer C. Noordhoek uit Kamperland. Door het bestuur van de Chr. Nat. School te Kamperland werd medewerking gevraagd voor de aanschaf van nieuwe schoolmeu- belen, ten bedrage van ƒ29.015,61. De heer Hamelink stelde dat dit bedrag zou zakken, omdat er minder sets werden aangeschaft. Verder vond hij 'het niet juist dat er maar één offerte gevraagd was. Voor een betere prijsvergelijking moest men er minstens* twee opvragen. De voorzitter deelde mede, dat officieel het college het bedrag beschikbaar stelt. Het zal ongeveer dit bedrag zijn, maar in de praktijk komt het altijd lager uit in overleg met de inspekteur. Het opvragen van twee offertes is een zaak van het schoolbestuur, maar het college zou dit in mondeling overleg meedelen. Een besluit werd genomen tot instand houding van de openbare school voor de jaren 1982, 1983 en 1984. Het bedrag per leerling voor 1982 werd bepaald op 856,18. Dit was een verhoging van 85,— in vergelijking met vorig jaar en dit kwam hoofdzakelijk door de ver hoging van de kosten voor verwarming. De heer Blok drong aan op onderzoek naar nog meer isolerende maatregelen om het verbruik terug te dringen. De daarvoor te nemen investeringen blijken later geld uit te sparen. Hij had begrepen dat onder zoeken naar isolatie en temperatuurregeling vrijwel gratis geschieden. Want hier bete kende dat die 85,— meer ook aan de andere scholen ten goede kwam en dat zijn dan hele grote bedragen. De voorzitter was het volledig met hem eens en zegde een onderzoek toe. Er werd een getal bepaald voor de we kelijkse lesuren vakonderwijs op de scholen. De tarieven van gebruik sportvelden, zwembad, gymlokalen en dorpshuizen wer den verhoogd met 4%. Een voorbereidingskrediet van 8.0Ó0, werd gevraagd voor een onderzoek naar de riolering in Tuindorp. De heer Uijl vroeg of Tuindorp niet zat in 'het rioleringsplan van 1980. En wat zijn straks de totale kosten voor verbetering? Terwijl de heer Meulenberg vroeg waarom het Waterschap nu pas kwam, omdat het Op zaterdag 23 januari a.s. vindt in „De Pompweie" te Kortgene een Kijk-en-doe- mee-middag plaats, georganiseerd door de werkgroep Scouting op Noord-Beveland. Door middel van verschillende informatie stands, aktiviteiten, een diaserie, etc. wordt op deze middag aan de belangstellenden duidelijk gemaakt wat Scouting is en wil. Tevens bestaat de mogelijkheid voor jon geren en ouderen om zich op te geven als belangstellende door een speciaal formu liertje in te vullen en te deponeren in een grote „stembus" die middenin de zaal zal staan. Aan de hand van de gebleken belang stelling kan de werkgroep dan zien of er op Noord-Beveland voldoende belangstelling bestaat om een nieuwe scoutinggroep op Noord-Beveland te starten. Niet alleen meisjes en jongens die belangstelling hebben worden gevraagd zich op te geven; ook vooral ouderen (vanaf 16 jaar) zullen nodig zijn voor het vormen van de leid(st)ersteams en het groepsbestuur. Voor meisjes en jongens zijn er op de Kijk-en-doe-mee-middag de volgende akti viteiten gepland: een speurtocht te voet door Kortgene; spelletjes, gezelschapsspelletjes en dool hoven; kijken naar de film „Waterpadvinders grijpen in": een spannende jeugdfilm van ongeveer 1 uur, die om half drie en om 4 uur gedraaid wordt; zelf je eigen scouting-affiche drukken door middel van zeefdruk; kijken naar een dia-geluidsserie over zeeverkenners; een hapje bakken of roosteren boven een „tafelvuurtje". Aan de Kijk-en-doe-mee-middag wordt me dewerking verleend door het spelteam van het Distrikt Oosterschelde, de rowanafde- ling van de Schoutjbij-Naoht Doormangrpep uit Heinkenszand, de wilde-vaartafdeling van de Jacob Valckegroep uit Goes en mede werkers van het bureau van Scouting Zee land uit Vlissingen. Vanaf 2 tot 5 uur op zaterdagmiddag 23 januari zal het in en om „De Pomp weie" bruisen van aktiviteit. De rowans en de wildevaartmatrozen zullen buiten een tweetal demonstratie-objekten pionieren in de vorm van een overdekt tafelvuurtje waarop gebakken en geroosterd kan worden al zo'n 15 jaar daar slecht is gesteld met de riolering. Ook omdat er vroeger fouten zijn gemaakt. De voorzitter stelde dat elk apart stukje uit het rioleringsplan opnieuw bekeken moet worden bij verbetering en aanpassing. De kosten komen in dit onderzoek tot uit drukking en men zal het voordragen voor subsidie. Het is duidelijk dat er in het verleden fouten zijn gemaakt. Voor het maken van een nieuwe toegang via de Frisostraat, het graven van nieuwe sloten en het aanbrengen van beplantingen ten behoeve van de uitbreiding van de be graafplaats te Kamperland, werd een bedrag gevraagd van 200.000,—. De uitbreiding heeft een capaciteit van 340 graven. Op een vraag van de heer Uijl stelde de voor zitter dat de aannemer nog niet bekend was. Voor de aanschaf van een nieuwe stencil machine aan de openbare school werd een bedrag beschikbaar gesteld van 1.900,—. Een nieuwe maaimachine moest er komen, kosten ƒ25.000,—. Daarbij wees de heer Uijl op de kritiek uit de middenstands commissie over het aankoopbeleid. Doch wethouder De Nooyer stelde hem gerust door de mededeling dat de plaatselijke mid denstand er bij betrokken werd. Tot nazien van de gemeenterekening 1980 werden benoemd de heren Leendertse en Remijnse. Hierna passeerden enkele begrotingswij zigingen over de jaren 1981 en 1982 de raad. Alvorens tot de rondvraag over te gaan ■had de voorzitter nog enige mededelingen te doen. Het is verheugend dat het inwonertal in 1981 met 3 personen is gestegen. Het aantal toeristische overnachtingen is enorm toegenomen, nl. in 1980: 998.842 en in 1981. 1.113.563. Als ambtenaar ter secretarie is benoemd dhr. Caljouw uit Domburg. Gemeente-werkman L. Bakker maakt per 1 juni gebruik van de VUT-regeling. De gemeente-secretaris is voor zijn werk definitief afgekeurd. En het college heeft in deze gemeente 3 invalidenparkeerkaarten uitgereikt. Na nog wederzijdse wensen voor het nieuwe jaar tussen de raad en het college kwam men aan de rondvraag toe. De eerste vraag kwam van de heer Blok en die vroeg waarom het concept beleids- en beheersplan voor het Veerse Meer niet ter discussie aan de raad was aangeboden. Want hij had gelezen dat men nog tot 26 januari schriftelijk kon reageren op dat nieuw opgestelde plan. De voorzitter verklaarde dat dit was toegezonden aan de colleges en dat dit plan meer bedoeld was voor diverse instanties. Het ging voornamelijk over natuurbehoud en een nieuw inrichtingsplan was in de maak. De heer Uijl sprak er zijn ergernis over uit, dat het Waterschap vergaderde in het gemeentehuis, terwijl men de welzijnscom missie naar het dorpshuis stuurde. Ook de voorzitter betreurde dit, maar hij had aangeboden om met het Waterschap te verhuizen. Een herhaling zou niet meer gebeuren. Een tweede vraag van de heer Uijl betrof de constatering van een opmerkelijk aantal ziektegevallen in Kamperland. Wordt daar een onderzoek naar ingesteld? Bij de voorzitter was hierover niets be kend, maar de secretaris betoogde dat de huisarts dit geval heeft aangekaart bij Volksgezondheid. En de voorzitter betoogde dat het daar dan in juiste handen was. Volgens de heer Uijl ondervindt men veel tegenwerking van een eigenaar bij de ijsbaan te Kamperland. De voorzitter stelde dat de juiste weg is, om dit als ijsclub eens op het gemeentehuis te komen bespreken. En zo kwam een einde aan deze eerste raadsvergadering in het jaar 1982. en een pionierobjekt van houten palen en touw. Ieder, woonachtig op Noord-Beveland, jong of oud, die belangstelling heeft voor het Spel van Scouting anno 1982 is van harte welkom op deze middag, tussen 2 en 5 uur. De toegang is uiteraard gratis. P.V. "DE BLAUWE DOFFER" De Noord-Bevelandse postduivenhouders- vereniging „De Blauwe Doffer" hield de jaarlijkse tentoonstelling van postduiven in het De Casembroothuis te Kamperland. Er werden ongeveer 350 duiven tentoon gesteld, 'ingezonden door 36 liefhebbers. Als keurmeesters fungeerden de heren Van Es uit Yerseke en Pankow uit Waarde. Als mooiste doffer kozen zij een doffer van F. Glerum uit Kruiningen. De mooiste duivin was een jarige duivin van C. Vrees wijk uit Nieuwe Tonge. Er waren verschillende attrakties, zoals het rad van avontuur, buksschieten, dart- spel en een Amerikaanse verloting met als hoofdprijs een fiets. Ook was er een bonnen verkoop voor jonge duiven broed 1982. De uitslagen: Klas 1 oude doffers: 1. F. Glerum, Krui ningen; 2. F. Glerum, Kruiningen; 3. P. de Voogd, Ouddorp. Klas 2 oude duivinnen: 1. J. Brouwer. Kats: 2. C. Vreeswijk, Nieuwe Tonge; 3. A. C. van Alphen, Nieuwe Tonge. Klas 3-jarige doffers: 1. F. Glerum, Krui ningen; 2. P. de Voogd, Ouddorp; 3. F. Glerum, Kruiningen. Klas 4-jarige duivinnen: 1. C. Vreeswijk, Nieuwe Tonge; 2. Jac. Wilderom, Wemel- dinge; 3. F. Glerum, Kruiningen. Klas 5 jonge doffers: 1. P. de Voogd, Oud dorp; 2. F. Glerum, Kruiningen; 3. F. Gle rum, Kruiningen. Klas 6 jonge duivinnen: 1. Logmans, Her- kingen; 2. P. C. van Alphen, Nieuwe Tonge; 3. C. Vreeswijk, Nieuwe Tonge. Klas 7 late doffers: 1. P. de Voogd, Oud dorp; 2. P. van Belzen, Colijnsplaat; 3. P. C. van Alphen. Nieuwe Tonge. Klas 8 late duivinnen: 1. P. de Voogd, Ouddorp; 2. P. C. van Alphen, Nieuwe Tonge; 3. P. de Voogd, Ouddorp. SCHAATSWEDSTRIJDEN MAVO KORTGENE Begunstigd door zeer fraai weer werden op woensdag 13 januari j.l. op het Bokkegat te Wissenkerke onderlinge wedstrijden ge houden door alle leerlingen van de MAVO. Uitslagen: 100 meter jongens: Kees van der Maas uit Kats: 100 meter meisjes: Elly Verburg uit Kortgene; 400 meter jongens: Kees van der Maas uit Kats; 400 meter meisjes: Connie Huige uit Colijnsplaat. Het schoontijden werd gewonnen door Nicole Buyzen uit Kortgene en het hindernisrijden door Joke Schippers uit Kats. Er werden ook diverse hockeywedstrijden gehouden in de verschillende leeftijdsgroepen OPENING SPORTCOMPLEX TE KAMPERLAND Op vrijdagavond 15 januari j.l. waren een groot aantal genodigden samengestroomd in het Jhr. Mr. De Casembroothuis te Kam perland. Dit ter gelegenheid van de offi ciële opening van het nieuwe voetbalcom plex (velden en kleedakkommodatie met kantine). Het openingswoord kwam van de voor zitter van de v.v. Bevelanders, de heer J. C. Kouwer. Hij sprak van een belangrijke gebeurtenis voor zijn vereniging. En in het kort gaf hij nog eens een historisch over zicht van het voetbalgebeuren op het dorp Kamperland. Verder roemde hij de inzet van vele leden bij de bouwaktiviteiten. Hierna begaf het hele gezelschap zich naar de toegangspoort tot het sportcomplex. Daar werd men opgewacht met vrolijke klanken door de muziekvereniging „Óns Genoegen". Het symbolisch openen werd verricht door burgemeester P. Wisse, door middel van het ontsluiten van het versierde toegangshek. Weer terug in het De Casembroothuis kregen de genodigden een rij van sprekers voorgeschoteld. Burgemeester P. Wisse opende de rij, door hulde te brengen aan de mensen die gebouwd hebben, want er was iets goeds tot stand gebracht. Hij me moreerde de jaren van voorbereiding die zoiets vergt en de totale kosten van het gehele complex van 1,5 miljoen gulden. Hij wenste de vereniging nog vele goede jaren. Dhr. J. Schaalje, voorzitter van de KNVB afdeling Zeeland, vond dat het gemeente bestuur zeer positief stond tegenover de sport. De club behoorde volgens hem terug te komen naar de 1ste klas. En hij zou graag eens met een vertegenwoordigend elftal komen voetballen in Kamperland. Hij waarschuwde de club om de kantine-op brengsten niet te gebruiken om de begroting dekkend te maken, dat kon wel eens tegen vallen. Voor de bestuurskamer bood hij namens de afdeling een Zaanse klok aan. Hierna kwamen nog een reeks van spre kers, die wij in volgorde hieronder noemen. Dhr. Maat namens de Heidemij; dhr. Blok, namens de scheidsrechtersvereniging; dhr. Hamelink, namens De Roompot: dhr. Van Hese, als voorzitter v.v. Goes en trainer; dhr. Meulenberg, voorzitter s.v. Wissen kerke; dhr. Klaassen, voorzitter v.v. Co- lijnsplaatse Boys; dhr. Sandee voorzitter van „Slagvast Kamperland"; dhr. Wisse, namens de Oranjevereniging: dhr. De Kam, namens „Ons Genoegen; dhr. Versluys, namens de brandweer en dhr. Zuidweg na mens de EHBO-vereniging. Als intermezzo gaf de trouwste supporter, dhr. Schaap, nog enkele cadeau's weg. Een schilderij aan de vereniging en bierglazen aan diverse leden. Dankwoorden van dhr. J. C. Kouwer aan alle sprekers besloten deze bijeenkomst. 'T HELPT ALS JE EROVER PRAAT Op 4 januari j.l. is de eerste bijeenkomst geweest van vrouwen die kortere of langere tijd geleden een kind ter adoptie hebben afgestaan. Op deze avond is gepraat over gevoelens van onmacht en wanhoop, het niet kunnen begrijpen door je omgeving waarom je een kind wilde of moest afstaan. De angst om erover te praten omdat je ervaren hebt dat mensen die je in vertrou wen hebt genomen, het verder vertelden. Deze avond was voor het eerst dat vrou wen in Zeeland met elkaar over deze zeer ingrijpende periode in hun leven konden praten. Zij willen hiermee doorgaan en nodigen andere vrouwen die een kind ter adoptie hebben afgestaan uit om naar de volgende bijeenkomst te komen. Deze zal zijn op dinsdag 26 januari 1982 om 20 uur. Inlichtingen over deze gespreksgroep: Fiom-Zeeland, Loskade 17, 4331 HW Mid delburg, Telefoon 01180-27311. V.A.C. HOUDT WOONGERIEF- ONDERZOEK TE GEERSDIJK De Vrouwen Advies Commissie, regio Noord-Beveland, is van plan eind januari, begin februari, een woninggerief-onderzoek te houden bij de bewoners van d^ laatst gebouwde woningwetwoningen in de B. Wolffstraat te Geersdijk. Met goedkeuring van het gemeentebestuur van Wissenkerke en van de woningbouwstichting te Goes (S.S.G.) is door de V.A.C. een enquête formulier opgesteld. De vragen, die betrekking hebben op de woning, dienen door de bewoners zelf te worden ingevuld. De leden van de V.A.C. zullen later de vragen samen met de be woners nogmaals doornemen. Het doel van dit onderzoek is te weten te komen of de bewoners al of niet tevreden zijn over hun woningwetwoning. De V.A.C. stelt zich voor dat de gemeente en de S.S.G. voordeel zouden kunnen doen met het resultaat van dit onderzoek. Bij voorbeeld in verband met te bouwen wo ningwetwoningen in de toekomst. 23 JANUARI KIJK-EN-DOE-MEE-MIDDAG SCOUTING NOORD-BEVELAND

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1982 | | pagina 2