ationale Actie Rode Kruiswoord puzzel nr.13 (slot) HOOFDPRIJZEN r Met medewerking van Uw nieuwsblad Aan het slot van de Rode Kruis-actie ten bate van vakantieweken voor ge handicapten worden op 4 juni de eind- prijzen getrokken. Stuur vóór 31 mei de slagzin van de laatste puzzel in met vermelding van het totaal aantal E's in alle 13 kruiswoordoplossingen en U dingt mee naar onderstaand enorm prijzenpakket: Een luxe Dickson stacara van t.w.v. f 10.000.— Een geschenk van Caravan Im port Dick Wissink te Willes- kop. Voor al uw vrije tijd. Een kleurentelevisie van f 2.595.-. Een prachtig toestel van Philips Neder land met schitterend beeld. Een Mark-orgel van f 2.295.—. Wat een geluid! Benelux Musical Instru ments b.v. te Rijswijk, Z-H. Huboboxen, al of niet in combinatie met meubelpa nelen en verstelbaar wand- systeem, ter waarde van f 1.000.—. Hubo Houthan del „Utrecht", Utrecht. Complete naaimachine van f 920.— van Singer Am sterdam. Met deze machine van het type 766 kunt U werkelijk alles. Een wasautomaat, boven- lader, van f919.—. De naam van Zanussi Verkoopmij. te Alphen a/d Rijn staat borg voor 'n geweldig apparaat. SPECIALE PRIJZEN Een Elna-Press van 699. Een fan tastisch cadeau van Sobrux, Am sterdam. Een Rollei-kleinbeeldcamera met buidel. Waarde 601,75. Dank aan llford Foto, Amsterdam. Een Prisma Quartz-horloge van 500. Jansen, Post Cocx te Am sterdam houdt U bij de tijd. Novilon-vloerbedekking ter waar de van 500. Krommenie b.v. te Krommenie betekent: onverslijt baar. Een bezoek aan de voetbalwed strijd NederlandUruguay op 15 juni in Hannover voor twee personen, inclusief vliegreis en overdekte zitplaats. Waarde 383. Een geschenk van Reisbureau Maduro, Den Haag. Een medische encyclopedie in zes delen van 375. Een waardevol bezit voor elk gezin. Uitgeversmij. Tijl te Zwolle is de gulle gever. Een amateur-werkbank met bank- klem en gereedschaphouder van 300. F. G. Segerink te Denekamp schenkt één van z'n fraaie produk- ten. Een Moulinex-grill van 255. Ge niet ervan dankzij Moulinex Rot terdam. Een standaardboekwerk over Rem brandt. De kenner weet hoeveel dit boek van 195 waard is. Van Uitgeverij Meulenhof Amsterdam. Een achtdaags kris-kras-abonne- ment 1e klas voor twee personen. De Nederlandse Spoorwegen stel len daarmee 144 ter beschikking als basis voor een bijzondere vakantie in eigen land. Een muziek-orgel-cursus van 120. Een zeer bijzonder cadeau van Benelux Musical Instruments b.v. te Rijswijk Z.-H. Een Delfts-blauwe vaas van 106,50. Een schitterend ge schenk van de Kon. Aardewerk fabriek „De Porceleyne Fles" te Delft. NOG MEER PRIJZEN Een pakket miniatuurauto's van 90. World Present te Roermond weet wat goede presenten zijn. Een aluminium huishoudtrap van 62,50. Stevig en praktisch. Van Industrie- en Handelsonderneming .Bijstede" te Nun- speet. Een schoenenwaardebon van 50. Loop op Herman's Schoenen uit Utrecht. Een kalkoen van 3 kg. Om van te smullen. Waarde 25. Van het Produktschap voor Pluimvee en Eieren te Zeist. Een blikradio van 25. Om uw dorst naar muziek te lessen. Van Coca Cola Export Corporation te Amsterdam. Een doos kauwgommix van 24. Maple Leaf te Amsterdam voorziet U van een eindeloze hoeveelheid. Een puzzelwoordenboek met 150.000 tref woorden van 16,90. Dankzij Uitgeverij Luiting b.v. Publishers te Laren N.H. kunt U voortaan elke puzzel feilloos oplossen. Een koffieset Modern van 16,90, ge schonken door Filtropa te Maastricht. Deze leuke prijs bestaat uit een glazen koffiepot met filter en filterzakjes. Een autowashandschoen Giemme NT van 10,95. Dankzij de firma G. van Amers foort rijdt U weer in een schone auto. Honderd exemplaren van het fotomagazine „Koningin Juliana 2565". Dus alle kans op een prijs

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1974 | | pagina 4