Hoe u/enst u uw/ kind Raadsvergadering Wissenkerke Meedoen om mee te doen RUILVERKAVELINGS- NIEUWS Maandag 8 oktober j.l. kwam de raad dezer gemeente in openbare vergadering bij een, onder voorzitterschap van burgemeester P. Wisse. Met kennisgeving afwezig waren de leden Koole en Van der Maas. Na het openingswoord van de voorzitter en voorlezing van het gebed, worden de notulen van de vorige vergadering onver anderd vastgesteld en enige ingekomen stukken voor kennisgeving aangenomen. Bij deze ingekomen stukken is een schrij ven van de heer J. J. Bebelaar uit Wissen kerke, waarin hij vraagt of hij zijn woning mag verkopen als zomerwoning. De behandeling van deze brief brengt enkele tongen in beweging. Allereerst geeft de voorzitter hierop een nadere toelichting. Hij zegt dat Bebelaar eerst bij hem is ge weest, maar dat hij aan diens verzoek niet kon voldoen, daar de bepalingen in een bestemmingsplan aan b. en w. geen uit zonderingsmogelijkheden toestaan. Hij heeft Bebelaar toen geadviseerd een brief aan de raad te richten, hetgeen is geschied. In deze gemeente, zo zegt de voorzitter verder, geldt een gebruiksverordening, die bepaalt dat er in de bebouwde kommen geen woningen in de recreatieve sector mo gen worden verkocht. In het door G.S. goed gekeurde bestemmingsplan staat de Voor straat te Wissenkerke aangegeven als een straat waarin alleen woningen, winkels, kantoren e.d. gevestigd mogen worden. Deze vaststelling is geschied met het doel de kern leefbaar te houden. Natuurlijk kan zoiets in bepaalde gevallen moeilijkheden opleveren, maar b. en w. zijn bgng voor uitzonderings bepalingen, want dan zou de mogelijkheid kunnen openstaan, dat de één krijgt, wat de ander wordt onthouden. Remeijnse vraagt of dit ook geldt voor een bedrijfspand, waarop de voorzitter met „ja" antwoord. Remeijnse vindt het een erg moeilijk ge val. Door de diverse verbouwingen tot bak kerij en kruideniersbedrijf zal het moeilijk worden het pand als normaal woonpand te verkopen. Kouwer zegt dat een enorm pand is, waarin op doktersadvies Bebelaar zijn be drijf heeft moeten staken. Dit geval is dus uit nood geboren. Hij wil achter dat „hek van de dam" een vraagteken plaatsen. Men heeft behalve een wettelijke verplichting ook nog een morele verplichting. Meulenberg vindt het bijzonder moeilijk. Naast Bebelaar zitten er meer op te wach ten; ook met een bedrijfspand. Remeijnse zegt nog dat zulke mensen dan gedupeerd en geruïneerd zijn, wanneer men op doktersadvies in een bedrijfspand moet stoppen. Scheele staat geheel achter de woorden van de voorzitter en Meulenberg. Persoon lijk zou hij het jammer vinden dat b. en w. uitzonderingsmogelijkheden zouden mogen gaan toepassen. Dan moet men voor rechter gaan spelen. Z.h.s. wordt besloten deze brief voor kennisgeving aan te nemen. Hierna volgen een aantal hamerstukken, o.a. een verzoek van G.S. om het gevoelen van de raad over een voorgenomen wijzi ging van de bezoldigingsregeling van de gemeentesecretarissen en -ontvangers, in Zeeland, eenzelfde verzoek van G.S. be treffende de salarisschaal voor de ontvanger van deze gemeente; een vaststelling van een wijziging van de bezoldigingsverordening voor het gemeentepersoneel; een wijziging van het algemeen ambtenarenreglement en het voorstel tot het garanderen van rente en aflossing van een geldlening aangegaan door de heer W. H. Kleine - Piening te Kortgene wegens aankoop van een woning te Kamperland. Tot schoonhoudster van het nieuwe gym nastieklokaal te Kamperland wordt mevr. J. van Belzen - Dees benoemd. Van het kerkelijk recreatieschap „Het Veerse Meer" was een verzoek ontvangen om een éénmalige subsidie in haar geschatte tekort van dit jaar. Dit schap verricht al verscheidene jaren recreatiewerk onder de bewoners van twee kampeerterreinen. Dit werk werd in het begin geheel ge financierd door de gezamenlijke kerken rondom het Veerse Meer. Later zijn ook de betreffende kampbeheerders in belang rijke mate (gezien de steeds stijgende kosten en de belangrijkheid van het werk) in de kosten gaan bijdragen. Dit jaar neemt ook een derde kampeerterrein deel aan dit werk, wat voor het schap extra kosten met zich mee brengt. Het geschatte tekort werd geraamd op 2250,— of lager. B. en w. vinden het be langrijk dat het werk op de kampeerter reinen gebeurt en zouden dan ook wel willen dat een subsidie aan dit recreatie schap werd toegekend. De voorzitter zegt bij de presentatie van dit agendapunt, dat juist deze morgen een brief van het schap is binnengekomen, waarin gemeld wordt dat het uit hoofde op een bedrag kan rekenen, waardoor de hulp van de gemeente voor dit jaar waar schijnlijk niet behoeft te worden inge roepen. De voorzitter vindt dit een ple zierig geluid en stelt dan ook voor dit agendapunt niet aan te houden, waarmee de raad zich z.h.s. akkoord verklaart. Daar binnen afzienbare tijd het gym nastieklokaal te Kamperland in gebruik wordt genomen, stellen b. en w. voor de gehele gebruiksregeling (ook die voor het lokaal te Wissenkerke) op nieuwe leest te schoeien. Ook de huurprijs wil men enigs zins aanpassen. Deze nieuwe regeling, als mede de veranderde huurprijs, is in de sportcommissie behandeld, die er zich ak koord mee heeft verklaard. Voor het gebruik van één dezer lokalen zal men in het vervolg zich schriftelijk tot de gemeentesecretarie moeten wenden om de gewenste dag(en) en uur(en) te ver krijgen. Aan de hand van het alsdan toe gestane aantal uren, zal men moeten be talen. De huurprijs wordt nu bepaald op 2,50 per uur, hetgeen in de voorafgaande jaren 5,per avond bedroeg. Het jaar tarief willen b. en w. gesteld zien op 40 x 2,50. De voorzitter zegt dat de inkomsten uit deze kleine verhoging een druppel op een gloeiende plaat is, gezien het grote ex ploitatietekort op deze gebouwen. Z.h.s. wordt dit voorstel door de raad aange nomen. Ook de regeling voor de dorpshuizen wordt z.h.s. enigszins gewijzigd. Er worden regelmatig moeilijkheden ondervonden met het innen van de verschuldigde vergoedingen voor het gebruik van de dorpshuizen te Wissenkerke en Kamperland. Daar er tot dusver slechts achteraf be taald werd. na opgaaf door de beheerders, wil men nu een betaling vóóraf invoeren. De aanvraagformulieren moeten via de be heerders worden ingediend, zodat deze kunnen beoordelen of het gebruik op een bepaalde dag of uur mogelijk is. Ook hier werd een kleine correctie op de prijs toege past. Ook het begraven wordt in de gemeente Wissenkerke duurder, met name de huur van de lijkauto en de vergoeding van de dragers. De auto gaat nu 100,— kosten (was f 50,—) en de dragers 6 x 20,— (was 6 x 15,—). Hierna wordt de gemeenterekening 1970 vastgesteld. Deze sluit met een batig sal do in de gewone dienst van 49.310,46 en voor wat de kapitaaldienst betreft met een nadelig saldo van 188.964,13. Een exploitatie - overeenkomst met de A.S.D. te Zierikzee wordt vastgesteld voor de 3e fase van het zomerwoningenterrein Rancho Grande. Geleerd door enkele on volkomenheden in het verleden, dacht de voorzitter nu wel een waterdichte over eenkomst te hebben. Een voornaam punt noemde de voorzitter het, dat van de A.S.D. een bedrag van 32,500,— ontvangen zal worden, zijnde het geraamde bedrag voor de onderhoudskosten voor de eerste drie jaar. Per vierkante meter verkochte grond krijgt de gemeente nu ƒ2,—, waardoor dit project de gemeente 138.128,50 in het laatje kan brengen. Dit bedrag wordt ge stort in het fonds Dorpsontwikkeling, maar de mogelijkheid blijft aanwezig, dat er nog een gedeeltetje gebruikt zal moeten wor den voor het hekken van enige tegenvallers. De in de bestemmingsplannen Kamperland ten westen van de Veerweg en Geersdijk Oost gelegen grond, zal iets in prijs moeten worden verhoogd. De in Kamperland be stemde grond voor de bouw van bungalows zal nu 40,gaan kosten, voor eenge zinswoningen 33,30 en voor garages ƒ81,46, excl. B.T.W. Te Geersdijk is deze prijs 33,75 per m2 excl. B.T.W. Remeijnse vond de grondprijs voor de ga rages aan de hoge kant. Wanneer die een normale hoogte zou hebben, was de kans groot dat er meer garages gebouwd zouden worden, waardoor meer auto's van de straat zouden verdwijnen Aan de heer J. de Waard te Kamperland wordt in het bestemmingsplan „Kamper land" een stuk grond verkocht ter grootte van 525 m2 tegen 40,per m2. Ten behoeve van de aanleg van een sportveld en oefenveld te Wissenkerke wordt van diverse eigenaren 3,5 ha grond gekocht, tegen de door de schattters genoemde prijs. Daar twee der betrokken eigenaars slechts bereid waren te verkopen, indien hun ge hele perceel werd gekocht, is nu meer grond aangekocht, dan direct voor het sportveld met oefenveld benodigd is. Dit is echter in het geheel niet erg, daar deze grond anders over enige tijd tóch aangekocht zou moeten worden voor het uitbreidingsplan. Ten be hoeve van dit uitbreidingsplan wordt boven dien nog 3.19.95 ha grond aangekocht, dat zo spoedig mogelijk bouwrijp zal worden ge maakt. Voor de aanschaf van het Liedboek voor de kerken worden voor de Chr. scholen te Geersdijk, Kamperland en Wissenkerke de gevraagde bedragen beschikbaar gesteld. Bij de rondvraag stelt Kouwer een vraag over de gelijkvloerse kruisingen en vraagt wanneer die verdwenen zal zijn tussen Wis senkerke en Geersdijk. De voorzitter zegt dat dit een provinciale aangelegenheid is. Er is besloten deze te vervangen door een on gelijkvloerse, maar de voorzitter weet niet wanneer dit zal geschieden. Er moeten er nog meer in Zeeland veranderd worden. Verder zou Kouwer willen zien dat van gemeentewege nog meer bekendheid ge geven zal worden aan de huursubsidie voor bejaarden. Kan de gemeente een circulaire samenstellen en die in de bus deponeren bij diegenen, waarvan men denkt dat die daar voor in aanmerking komen? De voorzitter wil de praktische uitvoerbaarheid onder zoeken. Tot slot zegt Kouwer zich eerst kwaad te willen hebben gemaakt, maar bij nader in zien die toch maar achterwege te hebben gelaten. Het is niet goed voor een mens. Hij had de film over de Oosterschelde die avond tevoren gezien, maar, zo zegt hij, op 'Geersdijk is er ook bijna een zeegat bijge komen. Namelijk voor de Geref. Kerk. Bij regenval ontstaat daar een vaat. Wij hebben er een loopplank moeten leggen om de men sen voetdroog in en uit de kerk te krijgen. Misschien is die vrachtwagen daar niet te verwijderen, maar het trottoir ophogen kan toch zeker wel. In de vorige raad had hij daar ook reeds op geattendeerd, maar er was nog niets gebeurd. In die korte tijd, tussen die raadsver gaderingen in, zegt de voorzitter, is het nog niet mogelijk geweest aan alle gestelde vra gen aandacht te schenken. Hij wil proberen deze zaak te bespoedigen. De Groote vraagt naar moeilijkheden ten aanzien van de ontsluitingsweg achterom Kamperland. De voorzitter zegt dat er in derdaad wat moeilijkheden zijn bij de ver werving van enige tuintjes. Men kan niet tegen elke gevraagde prijs maar aankopen. Het lijkt niet uitgesloten dat het op een onteigeningsprocedure zal uitdraaien. De Groote vraagt of er wel eens kontakt geweest is met de mensen. „Ja, natuurlijk" zegt de voorzitter, „en wanneer dan het antwoord duidelijk is?" De Groote zegt; de mensen weten nergens van; of het doorgaat of niet. De voorzitter vindt dat onbegrijpelijk, er zijn' toèh ook schattingsrapporten gezonden. Maar we zul len dit onderzoeken. Remeijnse vraagt naar de uitslag van de verkeerstelling op het kruispunt Molen weg - Noordstraat te Kamperland. De voor zitter heeft de uitslag nog niet gezien, maar zodra die bekend is, zal hij hem bekend maken. Tot slot van de rondvraag vraagt Re meijnse naar de mogelijkheid van verbreding van de dijk vanaf Buijze naar de nieuwe weg achterom Kamperland. Wanneer dat stukje dijk verbreed zou worden, zou dat de Gevaarlijker dan de atoombom. Reeds vele jaren tracht de wetenschap door te dringen tot de essentie van het leven. Een onderdeel van deze werkzaam heden vormt de moleculaire biologie, een afzonderlijke tak die zich onder andere bezig houdt met de bestudering van de mannelijke en vrouwelijke genen (de erfelijk heidsdragers). Het zijn de kleine eenheden die bepalen welke lichamelijke en gees telijke eigenschappen een nieuw mensen kind zal bezitten. In de Verenigde Staten zijn de specialisten op dit gebied zover gevorderd, dat zij in staat zijn naar believen deze genen te scheiden. Dit is ongetwijfeld een weten schappelijk succes van de eerste rang, maar het houdt ook schier ongelooflijke geva ren in. Ten eerste zal men, wanneer men op deze wijze zou ingrijpen, in staat zijn het ge slacht van het kind vooraf te bepalen. Doorgeredeneerd komt dat er op neer, dat niet alleen de ouders een keus zouden kun nen maken tussen een jongen of een meis je, doch dat men in groter verband gezien in staat zou zijn het aantal mannen en vrouwen op de wereld naar verkiezing te regelen. Het hierboven genoemde is echter maar een enkel facet van het geheel, dat name lijk vele mogelijkheden inhoud. Want wan neer men ongelimiteerd gaat ingrijpen in de erfelijke aanleg van de mens, dan zal men in staat zijn als het ware mensen naar maat en wens te creëeren. Men zal dan niet alleen het geslacht, maar ook diverse andere erfelijke eigenschappen vooraf kun nen bepalen. Men kan dan bijvoorbeeld de erfelijke aanleg voor bepaalde ziekten beïnvloeden, de lengte van het individu be palen, haar- cn ogenkleur, de mogelijke le venskans beïnvloeden, kortom er zijn, zal men begrijpen, vele zaken op erfelijk ge bied, waar men als het ware een vinger in de pap gaat krijgen. Zo op het oog zijn er verschillende pun- Het begon in 1971 met een telegram van het Nederlands Vrouwen Comité, het orgaan waarin de presidentes van een twintig tal vrouwenorganisaties tesamen meer dan een miljoen vrouwen vertegenwoordi gend met elkaar overleg plegen, aan de voorzitter van de Tweede Kamer. In dit telegram werd de politieke partijen ver zocht groter invloed van de vrouw in hun besturen en vertegenwoordigingen te be vorderen. Niet dat er toen iets merkbaar gebeurde in die partijen! Maar de Nederlandse Vereniging voor Vrouwenbelangen nam het initiatief om de vrouwen meer te betrekken bij de politiek door het geven van een cursus Politieke Scholing. De Nederlandse Bond van Platte landsvrouwen haakte onmiddellijk in. 3000 vrouwen meldden zich in 1972 voor de cursus, een aantal dat uitgroeide tot 5000. Zij kwamen niet alleen uit deze twee verenigingen, maar ook van andere organi saties. Nu, in 1973 is het initiatief verdiept en uitgebreid. De Nederlandse Vereniging voor Vrouwen- belangen, Nederlandse Bond van Platte landsvrouwen, Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen, Nederlandse Christen Vrou wen Bond. de Stichting Katholieke Platte landsvrouwen van Nederland en het Katho liek Vrouwengilde, tesamen 300.000 leden tellend, hebben nu twee cursussen georga niseerd; namelijk Mcedoen-burgerschaps- kunde en Politieke Scholing. In Zeeland worden de cursussen georgani seerd door een provinciale werkgroep be staande uit de volgende dames: Vrouwenbelangen: mevr. C. C. van Zanten - Leysen Vlissingen. Ned. Bond van Pl. Vrouwen: mej. A. v. d. Leeden Goes. NVvH: mevr. G. C. J. Houweling - van Gendt Middelburg. NCVB: mevr. Th. J. Balkenende - San- dee Kapellë-Biezelirièe. Veerweg in -de naaste toekomst nog meer kunnen ontlasten. Men zou dan ook vap deze weg gebruik kunnen (moeten), maken straks naar de nieuwe jachthaven. De voorzitter heeft de situatie daar ook al meerdere malen bekeken. Het zou inder daad een goede oplossing kunnen zijn, hoe wel een dure. De drie woningen zouden moeten worden aangekocht, wat een aardig bedrag vraagt. En dan pas kunnen de werk zaamheden aanvangen. Het wordt echter niet weggegooid. Met hèt dankgebed sluit de voorzitter deze vergadering. ten, zoals die van bestrijding van erfelijke aanleg voor bepaalde ziekten, die men zal kunnen toejuichen, maar anderzijds schui len in dit wetenschappelijk succes ook grote gevaren voor de toekomst. Volgens verschil lende geleerden grotere gevaren dan de atoombom. Want wat betekent deze moge lijkheid tot ingreep in het meest eigene van de mens? Theoretisch zouden de weten schapsmensen in staat zijn om mensen volgens een bepaald clichépatroon te schep pen, hetgeen de mens zou kunnen verande ren tot robots. Men behoeft maar even verder te denken om te beseffen wat dit zou kunnen betekenen, wanneer dergelijke praktijken in een bepaald machtssfeer ten uitvoer zouden worden gebracht. Toch heerst bij de wetenschap de wens deze nieuwe mogelijkheid 'niet onbenut te laten, waarbij men overigens slechts denkt om naar eer en geweten het heil van de mensheid te bevorderen. In de Verenigde Staten is men het er echter wel over eens, dat het beslist nood zakelijk zal zijn, dat er controlerende in stanties komen, aangezien rampzalige ge volgen door een verkeerde toepassing niet ondenkbaar zijn. Maar de verantwoorde lijkheid van een dergelijk controlerend lichaam (nationaal of internationaal) is echter dermate groot, dat men zich af vraagt of er mensen te vinden zijn die men een dergelijke enorme verantwoorde lijkheid op de schouders zou kunnen leg gen. Groeit de wetenschap de mens niet boven het hoofd? Zijn de bescheiden morele capaciteiten, van de mens nog wel in staat de enorme natuurkrachten die hij in de hand heeft gekregen op de juiste wijze aan te wenden? Het is een open vraag, waarop slechts de toekomst een antwoord zal kun nen geven. Voorlopig mag men hopen, dat de mensen zelf wat huiverig zullen staan tegenover dergelijke diepgaande ingrepen in het wezen van hun komende kind. Kath. Plattelandsvrouwen: mevr. M. Smits - de Winter 's Heer Arends- kerke. Kath. Vrouwengilde: mevr. Franken - Daniels Goes. Er komen overeenkomstig de landelijke opzet twee soorten cursussen: A. Burgerschapskunde een cursus van 3 lessen, waarbij de nadruk ligt op het over dragen van informatie. Onderwerpen: les 1: Wat is politiek Ons parlement; les 2: provincie en Gewest Gemeente; les 3: Inspraak en actie Afsluiting van de cursus. Deze lessen worden voornamelijk gege ven door leerkrachten van de Bestuurs- school Zeeland. De cursus wordt gehouden in de volgende plaatsen: Zierikzee: Restaurant Mondragon; Goes: Prins van Oranje; Middelburg: Restaurant de Brasserie; Axel/Oostburg: resp. De Halle (Axel) Du Commerce (Oosburg). Data van de bijeenkomsten: 18 oktober, 25 oktober en 1 november. Aanvang: 20.00 uur. Kosten: ƒ10,— de cursisten ontvangen hiervoor van te voren de lesstof betrekking hebbend op de verschillende onderwerpen. B. Politieke Scholing een cursus van 4 forumavonden in de maanden november ja nuari, februari en maart. Deze cursussen worden in dezelfde plaat sen gehouden als de cursussen burgerschaps kunde. Op deze forumavonden zullen 3 in leiders van verschillende politieke partijen hun mening geven over discussievragen, die vooraf aan alle deelneemsters zullen worden toegestuurd. Het ligt in de bedoeling steeds andere politieke partijen aan bod te laten komen en alle partijen, die in de Provinciale Staten vertegenwoordigd zijii uit te nodigen mee te doen. De metenschap groeit de mens boven het hoofd. Kósten: ƒ10,—waarvóór het cursus materiaal weer beschikbaar wordt gesteld. Het secretariaat voor de Zeeuwse cur sussen wordt verzorgd door de Bond van Plattelandsvrouwen Grote Markt 28 Goes. Men kan zich aanmelden bij de provin ciale secretaresse: mej. A. v. d. Leeden. De ruilverkaveling Noord-Beveland be vindt zich in een beslissende fase, immers het plan van toedeling is in de afgelopen maanden juni en juli bekend gemaakt.. Het plan met de ligging en de grootte van elk der kavels en wat nadere bijzonder heden is voor velen geen verrassing meer. Toch zijn er nog 113 bezwaarschriften in gediend; de inhoud varieert van het verzoek tot aanleg van een eenvoudig dammetje tot het ingrijpend wijzigen van de toedeling toe. De Plaatselijke Commissie is bezig met de behandeling van de bezwaren. Inmiddels zijn er al na overleg met re clamanten ingetrokken of opgelost. Een en ander vergt veel tijd, voor sommige be zwaren kan het wel een jaar duren eer de eindbeslissing valt. Soms worden ook de genen die geen bezwaar gemaakt hebben erbij betrokken. Ondertussen moet het werk op het land doorgaan. De Plaatselijke Commissie ver zoekt belanghebbenden toch zoveel moge lijk de kavels in gebruik te nemen zoals op het plan van toelichting is vermeld. Inge val dit tot onoverkomenlijke problemen leidt wil de commissie behulpzaam zijn met het vinden van een oplossing. Met het uitzetten van de kavelgrenzen is een begin gemaakt, naast een houten paal wordt op een halve meter onder het maai veld een betonnen tegel geplaatst. VOLLEYBAL Wiska speelde zaterdag 6 oktober tegen Blok '73 aanzienlijk beter dan vorige week. De eerste set werd door goed aanvallend spel een 15 - 9 overwinning. De tweede set ging aanvankelijk gelijk op, maar bij de stand 6 - 6 nam Blok *73 het heft in handen en won met 6-15. De derde set waren de Wiska-dames er helemaal uit en kwamen er niet meer aan te pas (6-15). De vierde set gaf een heel ander beeld te zien. Wiska viel goed aan en de verdediging was goed gesloten, waar door een 8 - 0 voorsprong werd opgebouwd. Blok '73 kwam terug en na een spannende slotfase won de ploeg uit Goes met 15-11 (1 - 3). Het tweede damesteam van Wiska leed in de Vlissingse sporthal een duidelijke 3 - 0 nederlaag tegen Ardito 2. De Wiska-dames hebben het hun tegenstanders niet moei lijk kunnen maken. Dit kwam o.a. doordat ze moeilijk kunnen wennen aan het spelen in een grote ruimte als de sporthal. De heren van Wiska behaalden een 1 - 3 overwinning op E.V.V.C./M3. Ondanks deze overwinning speelde Wiska stroef en wis selvallig. Soms werd een voorsprong zomaar uit handen gegeven of moest men een grote achterstand wegwerken. Dit gelukte meest al op het nippertje (behalve in de derde set), waardoor het niet zozeer een mooie, maar wel een spannende wedstrijd werd. Programma voor a.s. zaterdag 13 okto ber: Dames le klas: Ardito 1 Wiska 1 om 3 uur in Vlissingen. Dames 2e klas A: Marathon 3 Wiska 2 om 3 uur in Vlissingen. Heren 2e klas A: De Ruiterschool Wiska óm 2 uur in Vlissingen. Op het groepsbureau der Rijkspolitie te Kortgene, Bernhardstraat 20, zijn (van maandag t.e.m. vrijdag van 8.30 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.30 uur) inlichtingen te verkrijgen omtrent de volgende gevonden voorwerpen: 1 autokontaktsleutel; 1 rode trainingsjas m. blauwe biezen; 1 zonnebril; 1 zonnebril m. groene glazen en grijs montuur; 1 bruine linkerschoen met zwarte rubberzooi en ;l hak, merk Van Haren; 1 portemonnee met ritssluiting met inhoud; 3 bankbiljetten van elk 25,—; 1 zonnebril zonder poten; 1 - I werphengel met molen; 1 blauw etui met 4 sleutels; 1 zilveren kinderarmbandje met rood kraaltje; 1 schildpad; 1 nijptang; 1 reddingsvest; 2 autosleutels; 1 bril; 1 op blaasbare kano; 1 crèmekleurige damestas; 1 draagbare radio; 1 portemonee met in houd; 1 paar sandalen, maat 34; 1 bril; 1 leefnet; 1 gouden kettinkje met hangertje; 1 transistorradio; 1 etui met 5 sleutels en flesopener; 1 ring met opgezette vlinder; 1 geel regenjack. A. M. Westdorp. ZEEUWSE COLLECTE WISSENKERKE Deze collecte heeft opgebracht in Wis senkerke 567,—,. in Geersdijk ƒ165,— en in Kamperland 96f,^5.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1973 | | pagina 2