Predikbeurten ter inzage DIENSTEN ARTSEN Dit weekend doen dienst dokter 'tHart, tel. (01107) 3 38 en dokter Janssen, tel. (01108) 3 19. WATERSTANDEN "jf geldig voor "s de noordkust H van Noord-Beveland FEBR. hoogwater 11 vrijdag 11.32 12 zaterdag o!l2 12.39 13 zondag 1.08 13.33 14 maandag 1.53 14.20 15 dinsdag 2.34 15.02 16 woensdag 3.13 15.42 17 donderdag 3.50 16.19 voor zondag 13 februari 1972 Ned. Herv. Kerk Colünsplaal 10 uur ds. E. G. Boesenkool (viering H. A.) en 2.30 uur ds. Boesenkool (viering en dankzegging H. A.). Ncd. Herv. Kerk Kamperland 10 uur ds. Ph. M. Becht en 2.30 uur ds. Zuidam. Ned. Herv. Kerk Kats 10.30 uur ds. W. Schaap van Heinkenszand. Ned. Herv. Kerk Kortgene 10 uur ds. J. D. de Boer. Ncd Herv Kerk Wissenkerke 10 uur ds. G. A. Zuidam en 2.30 uur ds. Van Die. Ncd. Herv. Kerk Geersdtfl» 10 uur de heer Kraak en 2.30 uur ds. Krijger van 's Heer Abtskerke. Geref. Kerk Kamperland Geen opgaaf ontvangen. Geref. Kerk Wissenkerke 10 uur ds. Vlijm en 2.30 uur herv. predikant. Geref. Kerk Colijnsplaat 10 uur ds. Wameling en 2.30 uur ds. Blokland. Geref. Kerk Geersdjjk 9 uur ds. Kramer van Nieuwdorp en 2.30 uur ds. Vlijm van Leiden. Vrijgemaakte Geref. Kerk, Kamperland, Veerweg 53. 10.30 uur ds. H. J. J. Feen- stra en 14.30 uur ds. H. K. Poelman (collecte kerk). Geref. Gem. Colijnsplaat 10 en 5 uur leesdienst. Geref. Gem. Kamperland 10 en 5 uur leesdienst. Geref. Gem. Kortgene 10. 2.30 'en 6 uur leesdienst. Voor uw blijk van be langstelling ondervonden tijdens de ziekte en uw bewijs van medeleven na het overlijden van onze geliefde moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoe der J. Vink - Markusse, betuigen wij u onze har telijke dank. J. A. Vink. E. D. Vink-Meulenberg. C. L. Versluis-Vink. J. Versluis en kleinkinderen. Colijnsplaat, februari '72. Voor de vele blijken van deelneming ondervonden na het overlijden van onze geliefde vader, be huwd-, groot- en over grootvader Marius Leendertse, betuigen wij onze harte lijke dank. Inzonderheid aan dr. 't Hart. fam. Leendertse. Kamperland, februari 1972. Oosthavendijk 8. Op 4 februari werd door een droevig ongeval plotseling van ons weggenomen, onze lieve vader en opa Marius de Regt (weduwnaar van mevr. Nella Lena de Kam), op de leeftijd van 76 jaar. S. J. de Regt. L. J. de Regt-van Maldegem. Mineke. Elly. Anne Marie Marian. Wissenkerke, 4 februari 1972. Dorpsweg 21. Corr.-adres: Geersdijkpolder 3, Wissenkerke. De begrafenis heeft plaats gehad op 9 febr. te Wissenkerke. Met leedwezen geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze ere-voorzitter, de heer C. J. de Smit. Zijn streven en werken zullen bij ons steeds in herinnering blijven. Bestuur en leden van de afd. Wissenkerke van de Chr. Landarbeiders Bond. Wissenkerke, 4 februari 1972. Met droefheid geven wij kennis, dat plotse ling van ons is heengegaan, onze lieve man, vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Thomas Jacob Jozias Geelhoed (echtgenoot van Pieternella Karman), in de ouderdom van 82 jaar. Colijnsplaat P. Geelhoed - Karman. Middelburg M. L. Melse - Geelhoed. C. Melse. Colijnsplaat J. A. Geelhoed. P. Geelhoed - Bouterse. Zoutelande A. de Looff - Geelhoed. J. de Looff. Enkhuizen L. Markusse - Geelhoed. C. Markusse. Zierikzee G. Geelhoed. D. Geelhoed - Helmstrijd. Goes J. Geelhoed. Veere A. Geelhoed. B. Geelhoed - Schrier. Rotterdam G. Ramselaar - Geelhoed. A. Ramselaar. Brielle T. Verschoor - Geelhoed. C. Verschoor. Middelburg Th. Geelhoed. L. Geelhoed - de Fouw. Rilland P. Geelhoed. T. Geelhoed - Verhallen. Klein- en achterkleinkinderen. Colijnsplaat, 5 februari 1972. Meidoornstraat 13. De begrafenis heeft plaats gevonden op woensdag 9 februari, des namiddags om 2 uur, vanaf het Zaaltje. Hiermede geven wij met leedwezen kennis van het overlijden van onze voorzitter, de heer C. J. de Smit. Zijn toewijding aan onze vereniging zal bij ons in dankbare herinnering voortleven. Namens het bestuur van Wissenkerk en Kamperland van de Chr. Werkmansbond. Wissenkerke, 4 februari 1972. Heden overleed, na een geduldig gedragen lijden, zacht en kalm, onze geliefde en zorg zame vrouw, moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Suzanna Adriana Bareman (echtgenote van Govert Leendertse), in de ouderdom van 93 jaar. Rilland G. Leendertse. Kamperland J. L. Leendertse. E. H. Leendertse - Uyl. Voorschoten N. J. Haringman - Leendertse. H. M. Haringman. Steenbergen J. S. Geluk - Leendertse. J. J. Geluk. Klein- en achterkleinkinderen. Rilland - Bath, 7 februari 1972. „Werfkampen". Condolatie-adres: J. L. Leendertse, Camperlandpolder 10, Kamperland. De begrafenis heeft plaats gehad op heden, donderdag 10 februari, des nam. om 2 uur vanaf het De Casembroothuis te Kamperland. Met droefheid geven wij kennis, dat na een moedig gedragen lijden van ons is heenge gaan onze lieve broer, zwager en oom Johannes Jan Vogelaar (echtgenoot van Sophie J. deJRegt), op de leeftijd van 52 jaar. Wolphaartsdijk H. M. Klompe - Vogelaar. C. Klompe. Kats M. H. van der Maas - Vogelaar. I. L. J. van der Maas. Kortgene J. J. Vogelaar. L. P. Vogelaar - van der Maas. M. H. Vogelaar. C. J. Vogelaar - Kole. Colijnsplaat M. van der Weele - Vogelaar. L. M. van der Weele. Neven en nichten. Emmeloord, 7 februari 1972. Lindeweg 16. GEMEENTE WISSENKERKE De burgemeester der gemeente Wissenkerke maakt, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat de raad dier gemeente in zijn vergadering van 7 februari 1972 heeft besloten te verklaren dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor het kampeerterrein „De Mo lenhoek" te Kamperland. Het voorbereidingsbesluit ligt met ingang van 14 februari 1972 ter gemeente-secretarie Wissenkerke, 10 februari 1972. De burgemeester voornoemd, P. Wisse. Heden overleed, na een moedig gedragen lijden, onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Johan J. Vogelaar (echtgenoot van S. J. Vogelaar - de Regt), op de leeftijd van 52 jaar. Kortgene P. de Regt. St. Dak. (USA) L. Maas - de Regt. P. M. Maas. Kats J. M. de Regt. L. H. de Regt - Maas. Kamperland M. Steendijk - de Regt. C. Steendijk. Achthuizen T. Dees - de Regt. D. J. A. Dees. Kats M. de Regt. A. de Regt- Hoek van Dijke. Neven en nichten. Emmeloord, 7 februari 1972. Heden overleed, nog onverwacht, na een moe dig gedragen lijden, mijn lieve vrouw en onze lieve moeder en oma Magdalena Anna van Damme (echtgenote van Daniël C. Schippers), op de leeftijd van 70 jaar. Kortgene D. C. Schippers. Middelburg T. J. Wiskerke - Schippers. M. M. Wiskerke. Marion. Kortgene, 8 februari 1972. Kaaistraat 27. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis „Bergzicht" te Goes. Bezoekuren van 11.00 - 12.00 uur en van 14.00 - 15.00 uur. De teraardebestelling zal plaats hebben op zaterdag 12 februari, om 14.00 uur, vanaf ,,'t Trefpunt" te Kortgene. Gelegenheid tot condoleren na de teraarde bestelling. Bezoekt vrijdag 18 februari het eerste SOLISTENCONCOURS van de brass-band „Ons Genoegen" in het Casembroothuis te Kamperland. 25 solisten. Jury: Jan Meliefste, Middelburg en pianist J. Boon te Goes. Aanvang 7 uur. Toegang vrij. Kinderen zonder geleide geen toegang.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1972 | | pagina 7