a:s ANWB filmavond Predikbeurten vanaf f 69.- BOIJWMATERIALEX 't Jantje van Alles brommer ledenvergadering Aangifte van nieuwe leerlingen wm W Coöp. Raiffeisenbank algemene vergadering Flexa verf Buijze's drogisterij Leuke dingen truitjes en sweaters Blousjes en sporthemdjes Nachtkleding GOfS -M/DDFLB UPG Lijst 5 VVD - Lijst 5 VVD - Lijst 5 Lijst 5 Black en Decker boormachines Vervolg Kerkvergadering. Verder dient de kerk overal haar stem te laten horen waar de waarden van de mens worden aangetast. De kerk moet de partijprogramma's van de verschil lende politieke partijen doorlichten. Ver der zal de kerk meer reclame moeten maken voor haar eigen zaak door op gepaste wijze gebruik te maken van de massamedia: radio, t.v., pers. Vraag 4. Moeten scholing en opleiding van ambtsdragers en predikanten beter geschieden? Zo ja, waarom? Zo neen, waarom niet? Men was van mening, dat de opleiding van de predikanten praktischer diende te zijn dan tot nu het geval was. Verder werd gepleit voor scholing van ambtsdra gers, niet-predikanten. Als moeilijkheid werd naar voren gebracht, dat dit weer een aanslag gaat doen op de schaarse avonden die de ambtsdragers hebben. Dit leidde tot de algemene opmerking, dat te weinig mensen met te veel taken zijn belast. In dit verband werd de op merking gemaakt, dat als de mensen uit hun geloof leefden, zij bij de kerkeraad stonden te dringen om mee te mogen doen. Vraag 5. Moet de doop gekoppeld wor den aan de belijdenis? Zo ja, waarom? Zo neen, waarom niet? Men voelde voor een bestendiging van de huidige praktijk. De discussie gaf aanleiding tot de vraag waar nu eigenlijk staat in de bijbel dat men om Avondmaal te mogen vieren, eerst belijdenis moet hebben gedaan. In dit verband werd ge wezen op de belijdenis in Handelingen 2 na de prediking van Petrus. Nadat deze 5 vragen waren doorge sproken, bleek een algemene behoefte te bestaan om nog eens nader over een en ander door te praten. Besloten werd om, indien mogelijk op 20 april 1970 bijeen te komen en alle gemeente leden in de gelegenheid te stellen on derwerpen schriftelijk in te dienen voor bespreking op die avond. Zij kunnen worden ingeleverd tot en met 22 maart aan de verschillende pastorieën. Kanttekening. Evenals de vorige keer viel het be perkte aantal aanwezigen op. Het viel toe te juichen dat er andere gezichten te zien waren, waar tegenover stond, dat anderen waren verhinderd. Uit beide a- vonden is gebleken dat er behoefte be staat aan informatie op breder terrein. Mogelijk kunnen de avonden een stimu lans zijn voor een vorm van eilandelijk denken en handelen zoals ook is bepleit. Weekenddienst artsen Dit weekend doen dienst dokter Klein Wassink, tel. (01199) 3 04 en dokter 't Hart. tel. (01107) 3 38. WATERSTANDEN geldig voor de noordkust van Noord-Beveland MAART hoogwater 14 zaterdag 6.41 19.17 15 zondag 7.44 20.25 16 maandag 9.02 21.42 17 dinsdag 10.27 23.00 18 woensdag 11.47 19 donderdag 0.09 12.47 20 vrijdag 0.59 13.29 voor zondag 15 maart 1970. Ned. Herv. Kerk Colünsplaat 10 uur ds. Van den Ban en 2.30 uur ds. Ytsma. Ned. Herv. Kerk Kamperland 10 uur ds, Zuidam en 2.30 uur ds. Alb. van den Ban. Ned. Herv. Kerk Kats 9 uur ds. Vrijlandt, Borssele. Ned. Herv. Kerk Kortgene 10 uur ds. Ytsma. Ned. Herv. Kerk Wissenkerko 10 uur ds. Willekes en 2.30 u ds. G. A. Zuidam (gecomb.). Ned. Herv. Kerk GeersdUk 10 uur de heer Kraak .bid stond voor gewas en arbeid) en 2.30 uur ds. Hilhorst van Kloetinge. Geref. Kerk Kamperland 10.30 uur ds. Poelman en 2.30 uur ds. De Craene van St. Laurens. Geref. Kerk Colünsplaat 10.30 uur ds. Blokland en 3 uur ds. Van der Molen van Kruiningen. Geref. Kerk Geersdük 9 uur ds. Blokland en 2.30 uur ds. Heuseveldt. Geref. Kerk Wissenkerke 9 uur ds. Tieleman van Hein- kenszand en 2.30 u gecomb. Geref. Gem. Kamperland 10 en 5 uur leesdienst. Geref. Gem. Colünsplaat 10 en 6 uur leesdienst. Geref. Gem. Kortgene 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. kkkkk**:**:**!**:**!**:**!**!**!**>♦>♦>♦>♦3 X Op 22 maart a.s. ho- I»I pen wij onze 65-ja- rige huwelijksdag te gedenken. Gelegenheid tot fe- t*I liciteren op zaterdag 21 maart in hotel I*. „Kamperduin" te Kamperland. X M. de Regt- X Ijl N. de Regt - 1*1 Leendertse. 1*1 i A ♦j. Kamperland, maart 1970. i verlovingsringen durende schoonheid vooreen leven samen blijvend glanzend extra gehard edelgesmeed zie de hele stijlvolle collectie bij: tDe Goudsmid' K. VRIEND Korte Kerkstr. 11, Goes, Telefoon 01100 - 85 05. Heden heeft de Heere, nog vrij onverwacht, van ons weggenomen in Huize „De Werfkam- pen" te Rilland-Bath, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante, mevrouw Maria Dieleman (weduwe van de heer H. K. Leendertse), in de ouderdom van 84 jaar. Familie Dieleman. Familie Leendertse. Kamperland, 9 maart 1970. De begrafenis heeft plaats gehad op donder dag 12 maart, des namiddags om 2 uur, vanaf het „De Casembroothuis". Voor de vele bewijzen van medeleven, ons getoond na het overlijden van on ze lieve vrouw, moeder en oma Susanna Lamse- Verburg betuigen wij onze harte lijke dank. Joh. J. Lamse en kinderen. Colijnsplaat, maart 1970. Oost-Havenstraat 12. Alle soorten sloopmaterialen. Nieuwe keukens, sanitair, betontegels, Duroxblok- ken, golfplaten, hard-, zacht- en tegelboard, rioolbuizen, alle soorten PVC buizen en goten, metselsteen, cement. Lage prijzen, franco leve ringen. Fa. Sturm en Dekker, Noordweg 38, Oostkapelle Tel. 01189 - 340 - 449. Breng uw foto, plaat, ets, tegel, schilderstuk of bor duurwerk voor zo'n mo derne omlijsting bij en u krijgt een nieuwe wandversiering Tevens zijn wij gespeciali seerd in het verwerken op spaanplaat van alle maten reprodukties, land kaarten, enz. Korte Noordstraat 15 Middelburg, tel. 3733 Prima kwaliteit hygiënische gummiwaren, handschoenen, enz. Prijskourant en gratis proefmonster worden op aanvraag franko toege zonden. "FATA", Postbus 93, Middelburg. TE KOOP z. g. a. n. merk Batavette. Te bevragen: J. Grim, Hotel Kamperduin, Kam perland, Tel. 01107 -466. TE KOOP een woning te 's Heer Hendrikskin deren. Goed onderhouden. Voorzien van centrale verwarming en garage. Brieven onder no. 777 bureau van dit blad. van de Oranjevereniging te Kats op 17 maart a.s. in het Nieuw-Zeelandhuis Aanvang 7.30 uur. Het bestuur. Suikervrije chocolade voor diabetici en lijners. Tijdelijk 3 repen voor 1 gulden. Drogisterij Krediet Kortgene. Heeft u last van tran spirerende voeten? In 3 dagen bent u er vanaf met onze Sudex inlegzool- tjes. Alle maten 4.15. Drogisterij Krediet Kortgene. Nieuw in onze foto-afde ling: papier, chemicaliën, enz. voor de amateur. Complete donkere kamer uitrusting 208.50. Drogisterij Krediet Kortgene. Fa Ouweneel v.h. C. Harinck Juwelier Horloger Lange Vorststraat 35, Goes - Tel. 01100-6629. Bijverdienste Thuiswerk o.a. vouwen, plakken, schrijven enz. Werk wordt ook zelf door ons gele verd. Inlichtingen, (post zegel insluiten) „DESTI- CO", postbus 184, 's-Her- togenbosch. I Wie precies wil weten, wat de ANWB allemaal doet is van harte welkom op onze Dat de ANWB de wegwijzers plaatst en de Wegenwacht laat rijden, weet iedereen. Maar de ANWB doet zoveel méér! Dat willen wij laten zien aan de hand van interessante films en kleurendia's: het werk van de ANWB in het algemeen belang èn dat voor elk van onze leden persoonlijk. op het gebied van toerisme en verkeer door middel van voorlichting adviezen pech bestrijding, zowel nationaal als internationaal. Kom met uw vrienden en kennissen naar deze gezellige avond, waarvqor de toegang vrij is; wie jonger dan 18 jaar is, dient echter wel vergezeld te zijn door iemand boyen de 18. De avond wordt gehouden op donderdag 19 maart, in Hotel Café Restaurant "De Korenbeurs", Kaaistraat 12, Kortgene. Aanvang 8 uur. Openbare school voor Mavo Prinses Beatrix, Kortgene cursus 1970/1971 voor het brug jaar of andere leerjaren kan vanaf heden mondeling of schriftelijk geschieden bij de direkteur van de school: W. P. v. d. Bogaardt, Julianastraat 23, Kortgene, Tel. 01108- 3 00. De leerlingen, die reeds via de lagere scholen zijn of worden aangemeld, behoeven zich niet nogmaals op te geven. Opleiding MAVO-diploma, diverse vakkenpakketten, middenstandsdiploma, scheikunde. Voor eventuele doorstroming van leerlingen werkt de school samen in een gemeenschap van scholen met het Goese Lyceum, de Goese MAVO 3-jarige stroom en de MAVO te Kruiningen. Verdere inlichtingen worden graag verstrekt door de direkteur. f iBMiiimim „Colijnsplaat" roept haar leden op tot het bijwonen van de welke zal worden gehouden op dinsdag 24 maart 1970, 's avonds 7.30 uur in hotel-restaurant „Zeelandia" te Colijnsplaat. De agenda der vergadering, alsmede de balans en verlies- en winstrekening over 1969, liggen voor leden ter inzage, vanaf heden tot na afloop der vergadering, op onze kantoren te Colijnsplaat en Kortgene. Namens het bestuur, P. J. Bom, voorzitter. Druk met de schoonmaak. Opgelet dan dames. Wij verhuren u de goedkoopste kracht, die voor u het moeilijkste werk opknapt: óUamporoller Uw vloerbedekking wordt in een minimum van tijd als nieuw. Wees er vlug bij, want hij is steeds in bedrijf- Verder voor de schoonmaak o.a. Bezems borstels dweilen zemen in vele maten en prijzen. Vele artikelen voor een goed onderhoud van uw meubelen. Zie de etalage: Westhavendijk 5. Gaat u schilderen. Vergeet dan vooral niet een kijkje te nemen in onze afdeling Flexa is de beste verf voor al uw fijne schil derwerk. Tevens alle andere schildersbeno digdheden voorradig. De drogisterij-afdeling werd ook weer uitge breid en wel met 20 verschillende soorten drop. Losse drop, de beste die er te koop is. Beleefd aanbevelend, Westhavendijk 5. P.S. 's Maandagsmiddags is onze drogisterij winkel GESLOTEN. komen er nu dagelijks binnen, zoals vlotte voor straks als het zonnetje weer schijnt. voor de jongens voor het aanstaande voorjaar. in elke prijs en voor het hele gezin- Damesnachthemdjes al voor 4.95, 5.95, enz. Losse damesjasjes in gebloemd keper 5.98. Meisjesnachthemdjes voor 3.95, 4.95, enz. Herenpyjama's in keper streepdessins 9.95. Losse herenjasjes, keper streepdessins 5.98. Herenpyjama's in katoen poplin 8.95, 9-50. Herenpyjama's in tricot 15.90. Jongenspyjama's in keper 5.49 tot 7.98. GAAT U SCHOONMAKEN Dan eerst even om een van onze mooie DUSTERSCHORTEN Ze staan vlot en het spaart uw goede kleding tijdens de schoonmaak, er is nu volop keus en het laatste nieuws in MODERNE SCHORTEN Loop eens vrij binnen in speciaalzaken f^GtEDKOPE (Des maandags zijn onze zaken gesloten). Gelijke kansen voor iedereen Geen onverdraagzaamheid Moderne aanpak der heden daagse problemen. Kandidaten voor de Provinciale Staten: 1. Mr. J. F. G. Schlingemann, Goes 2. J. Hoekstra, Oostburg 3. Ir. W. Landheer, Vlissingen L. M. Moermond, Dreischor L. A. M. Elenbaas, Scherpenisse Mevr. M. A. v-d. Boogert-Selhorst, Middelburg H. C. van der Maas, Kats Ir. C. W. C. van Beekom, Goes Mevr. N. G. Kamps-Visser, Rilland-Bath H. G. Jung, Kloetinge P. Dekker, Borssele J. P. Lindenberg, 's-Heer Arendskerke H. C. de Kater, Wissenkerke P. C. Vette, Yerseke A. de Jager, Nieuwdorp F. van Hoorn, Kapelle 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. van f 79.— NU VOOR 59— BOSCH boormachines van 84.NU VOOR 75.60 HOBBYCENTRUM Veerweg 65 Kamperland

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1970 | | pagina 2